quote:5 GLPvdA
4 PVV
Splinter
2 NSC
5 VVD
2 Volt
4 PvdD
3 SP
3 FvD
JA'21
2 CU
DENK
SGP
2 BBB
Volt/SP @Captain_Ghost
PvdD/GLPvdA @Aberkullie
VVD/PVV @matspontius
NSC/GLPvdA @Nattekat
PvdD/Splinter @thabit
VVD? @Alloch87
Jezus Leeft @DrDentz doet niet mee dus blanco?
VVD @hollandia02 dinsdag 17/10 maar zweeft
Volt/GLPvdA @Urquhart
NSC/VVD @Mrmime
FvD/PvdD @Akathisia
FvD/GLPvdA @Akathisiaquote:
telequote:Op vrijdag 13 oktober 2023 21:11 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wat sluit het beste bij je visie aan?
Welke punten van zijn programma spreken jou aan?quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:12 schreef trein2000 het volgende:
Ik zweef nog, maar voorlopig Omtzigt.
Goed bestuur. Bestaanszekerheid.quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welke punten van zijn programma spreken jou aan?![]()
Ja, mooi punt "Bestaanszekerheid" maar dan wel meteen tegen een onderbouwde en gefinancieerde motie stemmen en zelf een motie steunen die op gebakken lucht gebaseerd was om het minimumloon te verhogen en boos reageren als andere Kamerleden dat aangeven en gelijk aankomen met "Maar het bedrijfsleven!"quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Goed bestuur. Bestaanszekerheid.
(Zijn boek staat hier in de kast, ik neem aan dat hij dicht daar bij blijft.)
Ik snap de kritiek hoor, daarom zweef ik ook nog. Alleen wat voor mij wel zwaar weegt is dat hij heel goed de vinder legt bij de afbraakpunten van de VVD van de afgelopen 12 jaar. Ik vind ook dat we daar echt mee moeten breken. Er dreigt anders echt iets definitief te knappen in de SAMENleving.quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, mooi punt "Bestaanszekerheid" maar dan wel meteen tegen een onderbouwde en gefinancieerde motie stemmen en zelf een motie steunen die op gebakken lucht gebaseerd was om het minimumloon te verhogen en boos reageren als andere Kamerleden dat aangeven en gelijk aankomen met "Maar het bedrijfsleven!"
Het is allemaal een beetje te CDA voor mij.
Ja, de vinger erop leggen is leuk, er wat aan doen is echter heel wat anders en volgens mij heeft Kamerlid Omtzigt toch continu diezelfde VVD (en zijn eigen, flink rechtse, CDA) altijd gesteund totdat hij een persoonlijk en niet inhoudelijk issue kreeg met Rutte en zijn partij.quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:53 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik snap de kritiek hoor, daarom zweef ik ook nog. Alleen wat voor mij wel zwaar weegt is dat hij heel goed de vinder legt bij de afbraakpunten van de VVD van de afgelopen 12 jaar. Ik vind ook dat we daar echt mee moeten breken. Er dreigt anders echt iets definitief te knappen in de SAMENleving.
En dan heb je niet zo veel keus. Als ik dan zie hoe Timmermans al alle zeilen moet bijzetten om binnen z’n eigen club iedereen binnenboord te houden vraag ik me af hoeveel onderhandelingsruimte hij straks heeft. En wat heb je verder dan? Een of andere splinter. Nee daar bereik je wat mee.
Dit wordt zwaar overdreven door de 'T'.quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:53 schreef trein2000 het volgende:
Als ik dan zie hoe Timmermans al alle zeilen moet bijzetten om binnen z’n eigen club iedereen binnenboord te houden
Ben benieuwd hoe de Fok!stemmen overeen gaan komen met de werkelijke uitslagquote:
Wat kun je dan balen hè van zo’n uitgebrachte stem.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:31 schreef Leandra het volgende:
toen op Marieke Koekkoek van Volt gestemd, wat een fout was dat.
Ik had ook bijna op Volt gestemd en toen kwamen ze met dat belachelijke soort van zero-covidbeleid, ze wilden nog verdergaan dan de regering op dat moment. Betekent voor mij ook dat ik nooit op ze zal stemmen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:31 schreef Leandra het volgende:
Tot 2010 altijd VVD gestemd, vanaf 2010 D66 gestemd tot de laatste verkiezingen, toen op Marieke Koekkoek van Volt gestemd, wat een fout was dat.
Geen Volt meer na dat smerige spelletje dat ze met Gündoğan gespeeld hebben.
Ik verwacht NSC.
Morgen. Ben ook heel benieuwdquote:Op maandag 23 oktober 2023 22:54 schreef Pisces29 het volgende:
Ik wil dat plan van Pietertje nu wel een keer. Dan kan ik het wellicht wegstrepen van m’n lijstje.
Niet zo zeer specifiek een vraag voor jou hoor, maar ook voor anderen die denken dat GL huisvesting op gaat lossen....hoe dan? Ze willen enkel meer buitenlanders opvangen hier, dus zelfs als er meer gebouwd kan gaan worden loop je toch tegen die achterstand in woningen aan. Het is nu al niet te doen, laat staan als je nog meer buitenlanders binnen laat. Zie ik wat over het hoofd?quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 13:57 schreef remlof het volgende:
Ik ga GLPvdA stemmen.
In de hoop dat het de grootste partij wordt en zo de beleidslijnen kan uitzetten. De VVD heeft datnuwel lang genoeg gedaan met als gevolg dat het kapitalisme zelfs diep is doorgedrongen in essentiële zaken als zorg en huisvesting.
Dit helemaal.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 14:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Niet zo zeer specifiek een vraag voor jou hoor, maar ook voor anderen die denken dat GL huisvesting op gaat lossen....hoe dan? Ze willen enkel meer buitenlanders opvangen hier, dus zelfs als er meer gebouwd kan gaan worden loop je toch tegen die achterstand in woningen aan. Het is nu al niet te doen, laat staan als je nog meer buitenlanders binnen laat. Zie ik wat over het hoofd?
quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 14:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Niet zo zeer specifiek een vraag voor jou hoor, maar ook voor anderen die denken dat GL huisvesting op gaat lossen....hoe dan? Ze willen enkel meer buitenlanders opvangen hier, dus zelfs als er meer gebouwd kan gaan worden loop je toch tegen die achterstand in woningen aan. Het is nu al niet te doen, laat staan als je nog meer buitenlanders binnen laat. Zie ik wat over het hoofd?
Doorgestreept. We kijken verder.quote:Op maandag 23 oktober 2023 22:54 schreef Pisces29 het volgende:
Ik wil dat plan van Pietertje nu wel een keer. Dan kan ik het wellicht wegstrepen van m’n lijstje.
Goede manier van discussiëren. Je kan ook normaal antwoord geven.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 15:31 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Koppel je in je hoofd eigenlijk altijd alles aan buitenlanders?
quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 15:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Goede manier van discussiëren. Je kan ook normaal antwoord geven.
Dit gaat hem voor mij ook worden.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:30 schreef LiptonLemon het volgende:
Normaal stamde ik altijd SP, maar ga nu toch de gok wagen met TimmerFrans, aangezien er toch een kans is dat hij premier wordt. Mooie coalitie lijkt mij PvdA/GL-NSC-D66-CDA-CU eventueel aangevuld met SP,Dieren of Volt. Liever geen VVD, BBB of fascisten in het kabinet.
Zijn allebei goed voor de nationale veiligheidquote:
PVV en VVD is dan ook één pot natquote:Op woensdag 25 oktober 2023 13:49 schreef AlwaysHappy het volgende:
Definitief PVV hier na het doen van meerdere kieswijzers. Tweede keus zou VVD zijn (volgens kieswijzers), maar tja.
De huidige situatie bij PvdD met Ouwehand en het bestuur is geen probleem?quote:Op woensdag 25 oktober 2023 15:36 schreef SEMTEX het volgende:
Partij voor de dieren. Jarenlang SP gestemd, zelfs lid geweest, maar Lilian Marijnissen gaat een kant op die me niet bevalt.
Nee.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 15:41 schreef Nober het volgende:
[..]
De huidige situatie bij PvdD met Ouwehand en het bestuur is geen probleem?
https://nos.nl/artikel/24(...)tapt-naar-de-rechter
Ik heb me opnieuw ingelezen. Dit jaar wordt het de Libertaire Partij. Er is teveel overheid, er wordt teveel verziekt door de overheid. De overheid denkt problemen op te lossen door meer overheid te creëren. Eerst moet de verwilderde overheid flink worden gesnoeid. Dus LP.quote:
24 zetels in de eerste kamer, lekker man.quote:Op woensdag 25 oktober 2023 15:21 schreef Mrmime het volgende:
Definitief NSC hier. Laat ze het maar eens proberen. Graag een evenwichtige coalitie met Frans en Dilan.
Snap niet zo goed hoe je bijna Volt kan stemmen als je NSC of PVV overweegt, die clubs staan toch mijlenver van elkaar af?quote:Op maandag 23 oktober 2023 21:47 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik had ook bijna op Volt gestemd en toen kwamen ze met dat belachelijke soort van zero-covidbeleid, ze wilden nog verdergaan dan de regering op dat moment. Betekent voor mij ook dat ik nooit op ze zal stemmen.
Twijfel nog tussen NSC en PVV
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
Jammer dat je nog niet het licht hebt gezien. Ik heb jaaaaren VVD gestemd, maar kan nu niet meer met droge ogen beweren dat er geen dingen gruwelijk mis zijn gegaan in Nederland.quote:
Zonder compromissen krijg je in Nederland alleen (vrijwel) niks voor elkaar.quote:Op maandag 30 oktober 2023 18:58 schreef Nexum het volgende:
Tot mijn dood blijf ik SP stemmen. Ik weiger mijn stem aan partijen te geven die uiteindelijk toch gaan bezwijken onder de druk om compromissen te sluiten.
Je wilt dus niet echt de zaken waar de SP voor staat want die gaan nooit een meerderheid krijgen, en met compromissen krijg je iig sommige dingen wel voor elkaar.quote:Op maandag 30 oktober 2023 18:58 schreef Nexum het volgende:
Tot mijn dood blijf ik SP stemmen. Ik weiger mijn stem aan partijen te geven die uiteindelijk toch gaan bezwijken onder de druk om compromissen te sluiten.
PvdD heeft toch wel wat voor elkaar gekregen terwijl zij ook nooit in de coalitie heeft gezeten.quote:Op maandag 30 oktober 2023 19:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je wilt dus niet echt de zaken waar de SP voor staat want die gaan nooit een meerderheid krijgen, en met compromissen krijg je iig sommige dingen wel voor elkaar.
quote:Op maandag 30 oktober 2023 21:47 schreef BlackLining het volgende:
GL-PvdA of D66. Ik weet het nog niet. In het verleden altijd op GL of D66 gestemd. Nooit op PvdA maar als ze daar allemaal op hun moeder beloven nooit meer Rutte II-achtig beleid te zullen steunen ben ik daar oke mee. Ik ben bereid na tien jaar, zij het met wat moeite, daar zand overheen te doen.
En als ik mag kiezen voor een regering: GLPvdA-NSC-D66. Maar goed, dan moet er nog heel veel veranderen.
"scapegoating"quote:Op woensdag 1 november 2023 15:41 schreef -XOR- het volgende:
[..]![]()
In principe is D66 Rutte-achtig beleid maar dan zonder scapegoating van etnische minderheden. De reden waarom dat van D66 wel gepruimd wordt is omdat ze nooit beweerd hebben dat niet te doen.
Dank.quote:
quote:Op woensdag 1 november 2023 15:41 schreef -XOR- het volgende:
[..]![]()
In principe is D66 Rutte-achtig beleid maar dan zonder scapegoating van etnische minderheden. De reden waarom dat van D66 wel gepruimd wordt is omdat ze nooit beweerd hebben dat niet te doen.
Nu is het voor mij wel definitief klaar met Timmermans. Die gaat niet mijn stem krijgen.quote:Op maandag 30 oktober 2023 20:00 schreef Eightyone het volgende:
Voor wie tussen deze twee twijfelt, dit begint nu zo ongeveer:
Nee joh. VVD en D66 verschillen alleen van elkaar wat betreft asiel en klimaat. Waarom dacht je dat ze bij de VVD altijd zo happig zijn op regeren met D66 terwijl bij verkenningen en coalitieonderhandelingen tussen VVD en PvdA alijd eerst talloze piketpaaltjes moeten worden geslagen, breekpunten moeten geherformuleerd en de halve alpen aan smeltwater door de rijn moet stromen voordat er tussen die partijen een kabinet kan worden gevormd.quote:Op woensdag 1 november 2023 17:40 schreef BlackLining het volgende:
[..]
D66 en VVD verschillen enorm van elkaar op de vlakken van klimaat, sociale zekerheid, Europese integratie en migratie.
Omdat beide liberale partijen zijn. Maar binnen dat liberale spectrum kun je nog behoorlijk veel kanten op.quote:Op vrijdag 3 november 2023 10:09 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee joh. VVD en D66 verschillen alleen van elkaar wat betreft asiel en klimaat. Waarom dacht je dat ze bij de VVD altijd zo happig zijn op regeren met D66 terwijl bij verkenningen en coalitieonderhandelingen tussen VVD en PvdA alijd eerst talloze piketpaaltjes moeten worden geslagen, breekpunten moeten geherformuleerd en de halve alpen aan smeltwater door de rijn moet stromen voordat er tussen die partijen een kabinet kan worden gevormd.
Ja dit dus. Had steeds gedacht aan Van der Plas, maar ik zie toch wat punten waar ik het mee oneens ben. Dus toch maar terug naar mn oude stekkie.quote:
En de rest is niet belangrijk?quote:Op maandag 16 oktober 2023 12:58 schreef AudiTT het volgende:
DENK. Enige partij die genuanceerd kijkt naar de Palestina/Israël kwestie.
Hoe kijk jij als PVV-stemmer tegen het geflirt van Wilders met de VVD aan dan?quote:Op vrijdag 3 november 2023 19:55 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ja dit dus. Had steeds gedacht aan Van der Plas, maar ik zie toch wat punten waar ik het mee oneens ben. Dus toch maar terug naar mn oude stekkie.
Dat is toch logisch? VVD is de enige partij die Wilders niet uitsluit. Dus als Wilders wil regeren moet het wel met de VVD, dat weten zijn stemmers ook.quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:18 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Jaar in jaar uit waren de PVV en haar kiezers tegen zo’n beetje alles wat de VVD deed maar nu Wilders ineens flirt met de VVD heb ik nog weinig weerstand bij de stemmers gehoord
Boosrechts heeft natuurlijk niet zo bijster veel op met enige mate van ratio.quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:18 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Hoe kijk jij als PVV-stemmer tegen het geflirt van Wilders met de VVD aan dan?
Jaar in jaar uit waren de PVV en haar kiezers tegen zo’n beetje alles wat de VVD deed maar nu Wilders ineens flirt met de VVD heb ik nog weinig weerstand bij de stemmers gehoord
Niet zo zeer een specifieke vraag voor jou, maar zal een bedrijf als OTTO Holding (Europees markleider in internationale arbeidsbemiddeling) echt ¤ 100.000,- in de VVD kas stoppen als ze echt dit willen uitvoeren:quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 14:23 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Niet zo zeer specifiek een vraag voor jou hoor, maar ook voor anderen die denken dat GL huisvesting op gaat lossen....hoe dan? Ze willen enkel meer buitenlanders opvangen hier, dus zelfs als er meer gebouwd kan gaan worden loop je toch tegen die achterstand in woningen aan. Het is nu al niet te doen, laat staan als je nog meer buitenlanders binnen laat. Zie ik wat over het hoofd?
Ze zitten in Europa beide in dezelfde partij, Renew Europa, dus er zal wel iets van overlap zijn…quote:Op woensdag 1 november 2023 17:40 schreef BlackLining het volgende:
[..]
D66 en VVD verschillen enorm van elkaar op de vlakken van klimaat, sociale zekerheid, Europese integratie en migratie.
Dat wil de VVD dan eigenlijk ook helemaal niet, getuige hun beleid van de afgelopen decennia. Maar je kan niet als zoiets een thema is in je verkiezingsprogramma zeggen:"We willen maximale arbeidsmigratie uit oost-europa om hier de arbeid zo goedkoop mogelijk te houden en wat er aan overlast en problemen ontstaan daardoor boeit ons niet omdat onze achterban in de betere wijken woont en daar niet geconfronteerd mee wordt maar wel alle voordelen van de goedkope arbeid ervaart!".quote:Op vrijdag 3 november 2023 23:23 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Niet zo zeer een specifieke vraag voor jou, maar zal een bedrijf als OTTO Holding (Europees markleider in internationale arbeidsbemiddeling) echt ¤ 100.000,- in de VVD kas stoppen als ze echt dit willen uitvoeren:
“;We willen kritischer kijken naar wie we nodig hebben. Arbeidsmigranten moeten kunnen aantonen dat ze van toegevoegde waarde zijn voor ons land.
Werkgevers hebben nu vaak wel de lusten, maar niet de lasten van arbeidsmigratie. Dat willen we eerlijker verdelen. Misstanden gaan we harder aanpakken. Werkgevers krijgen meer verantwoordelijkheid. Als ze zich ergens willen vestigen, moeten ze eerst aantonen dat de voorzieningen voor arbeidsmigranten op orde zijn en dat de buurt dit kan dragen.
We willen arbeidsmigranten stimuleren om weer terug te gaan naar hun land van herkomst. En wie overlast veroorzaakt, sturen we sneller terug.”
Dat kun je van teliefnaieflinks ook zeggen.quote:Op vrijdag 3 november 2023 22:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Boosrechts heeft natuurlijk niet zo bijster veel op met enige mate van ratio.
Is dat zo? Voor dit onderwerp van SP en PvdD volgens mij heel bewust een koers waarbij ze voor de oppositie gaan in plaats van een coalitie waarin hun verhaal verwaterd. En PvdAGL zal men in de formatie vermoedelijk echt niet omheen kunnen.quote:Op zaterdag 4 november 2023 06:43 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Dat kun je van teliefnaieflinks ook zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |