Dus er worden 260 linkse hippies als beesten afgeslacht en dan nog zijn er mensen (vooral vanaf links) die doen alsof er nuance bestaat in deze bende. Waardeloos.quote:Op zondag 8 oktober 2023 20:53 schreef Perrin het volgende:
260 lichamen gevonden bij de slachtpartij bij het Nova-festival.
[ twitter ]
Reden genoeg voor alle fans om flink te wapperen met Palestijnse vlaggetjes..
Wel raar dat de Google reviews van alle horeca, hotels en attracties alleen maar door mannen geschreven zijn. De Gaza vrouwen mogen nergens heen ofzo? Of mogen ze niet internetten? Of worden alleen de vrouwen bezet door Israël?quote:Op zondag 8 oktober 2023 20:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou, ik zat net wat beachtenten te bekijken aan de kust bij Gaza. Ziet er prima uit, leuke restaurantjes, attractiepark enzo. Dat wist ik helemaal niet.
Maar ik denk dat die mensen het liefst wel naar huis willen, ja.
Westers is in dat opzicht een voordeel.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef ludovico het volgende:
[..]
Makkelijk is niet het juiste woord, maar assertief en flirterig genoeg om jou te motiveren op haar af te stappen. Daarnaast ook mooi.
Zat er eigenljik aan te denken om dit jaar er naar toe te gaan op familiebezoek. Zal er voorlopig niet in zitten. Het land heeft zeker wel mooie kanten.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:04 schreef Discombobulate het volgende:
Snap sowieso niet echt waarom je naar Israël gaat op vakantie.
Maken ze weer goed met bijna 700 gevechtsvliegtuigen + nog pakweg 100 in storage op Ovda.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef sp3c het volgende:
Israel heeft nauwelijks een marine, dat is wel een beetje nodig voor amphibische acties
Herken dat flirterige niet zozeer van andere landen op die manier, maar heb een vermoeden dat het wat te maken heeft met een mannentekort.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Westers is in dat opzicht een voordeel.
Niet zo erg die hebben wij over 5 jaar niet meer nodigquote:Op zondag 8 oktober 2023 20:24 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Daar gaat het niet per se om maar ook om de effecten daar weer van op de energiemarkt.
Kun je het je voorstellen? Dat je lekker staat te dansen en dat er dan hanggliders uit de lucht vallen en gewoon gewetenloos het terrein neermaaien en wat dames meesleuren?quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik denk dat het een hoofd-doelwit was. Uitstekende plek om gijzelaars te vangen en eens flink te moorden.
ja maar daarmee zet je geen tanks aan landquote:Op zondag 8 oktober 2023 21:10 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Maken ze weer goed met bijna 700 gevechtsvliegtuigen + nog pakweg 100 in storage op Ovda.
Hoeveel heb je aan tanks in zo'n dicht bebouwde omgeving?quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja maar daarmee zet je geen tanks aan land
opruimen , niks overeind latenquote:Op zondag 8 oktober 2023 21:04 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Ik vermoed dat de volledige Gaze bebouwing gesloopt gaat worden omdat dat zo min mogelijk doden aan israelische kant oplevert. Daarna alle staal, aluminium etc ook permanent verwijderen.
Nog steeds best veel.. Alleen zijn ze daar wel kwetsbaar.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:12 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoeveel heb je aan tanks in zo'n dicht bebouwde omgeving?
meer dan aan jeepsquote:Op zondag 8 oktober 2023 21:12 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoeveel heb je aan tanks in zo'n dicht bebouwde omgeving?
Ja, dat zie ik wel vaker in Moslimlanden.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef bierkip het volgende:
[..]
Wel raar dat de Google reviews van alle horeca, hotels en attracties alleen maar door mannen geschreven zijn. De Gaza vrouwen mogen nergens heen ofzo? Of mogen ze niet internetten? Of worden alleen de vrouwen bezet door Israël?
Ik zie net dat ze twee landingsvaartuigen van de VS gaan krijgen, maar die hebben ze nu nog niet. Die hadden ze wel vroeger. Tanks gaat lastig worden dan ja.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:11 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja maar daarmee zet je geen tanks aan land
Daarom snap ik die obsessie voor het binnenhalen van moslimvluchtelingen van feministenclubjes nooit. Wat voor een cognitieve dissonantie heb je danquote:Op zondag 8 oktober 2023 21:13 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja, dat zie ik wel vaker in Moslimlanden.
Je weet niet hoe de Islam werkt?quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef bierkip het volgende:
[..]
Wel raar dat de Google reviews van alle horeca, hotels en attracties alleen maar door mannen geschreven zijn. De Gaza vrouwen mogen nergens heen ofzo? Of mogen ze niet internetten? Of worden alleen de vrouwen bezet door Israël?
Shit wordt keihard neergeslagen. Daarna worden er strafacties uitgevoerd. En zal er nog minder ruimte zijn voor Palestijnse nederzettingen.quote:Wat gaat er gebeuren...
De wereld is de laatste 4 jaar door mijn bril sowieso een rare episode uit een boek van Orwell.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Daarom snap ik die obsessie voor het binnenhalen van moslimvluchtelingen van feministenclubjes nooit. Wat voor een cognitieve dissonantie heb je dan
Jezus man. Veel van de daders zijn gefilmd, hopelijk worden ze keihard gestraft voor deze gruwelijkheden! Beesten zijn hetquote:Op zondag 8 oktober 2023 20:53 schreef Perrin het volgende:
260 lichamen gevonden bij de slachtpartij bij het Nova-festival.
[ twitter ]
Reden genoeg voor alle fans om flink te wapperen met Palestijnse vlaggetjes..
Vraag is of ze het uberhaupt gezien hebben. Heb het idee dat zoveel mensen in echo kamers leven dat dat soort content niet eens voorbij komt.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dus er worden 260 linkse hippies als beesten afgeslacht en dan nog zijn er mensen (vooral vanaf links) die doen alsof er nuance bestaat in deze bende. Waardeloos.
We halen onze eigen ondergang naar binnen, heel de Randstad is al naar de klote.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Daarom snap ik die obsessie voor het binnenhalen van moslimvluchtelingen van feministenclubjes nooit. Wat voor een cognitieve dissonantie heb je dan
Tuurlijk.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kun je wel een beetje neuken daar dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |