SPOILER: Op verzoek de hearingsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals eerder in de week ook al op diverse Amerikaanse zenders werd gezegd: wat in ons land gaande is, ons land dat zich internationaal als de grote vertegenwoordiger van De Democratie opstelt, doet onze reputatie enorm veel schade aan.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:44 schreef AnneX het volgende:
Als het niet zo een verdomde serieuse situatie was, zou het vermakelijk zijn met alle chaos en poppetjes.
#triest 😢
Ja.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:49 schreef SnertMetChoco het volgende:
Zou het electoraal niet veel beter zijn als Biden zijn ego opzij zet en zich aan zijn eigen verkiezingsbelofte houdt om niet voor een tweede termijn te gaan?!
Ja, maar "een ander" is wel makkelijk, want dan kun je iedereen wel indenken. Uiteindelijk moet het wel een specifiek iemand zijn en de voorkeur daarvan is voor iedereen anders.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:50 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ja.
Ik had 4 jaar geleden al veel liever een ander gezien.
Hij wordt wellicht wat vetter als je erbij denkt dat 80% van de Amerikaanse kiezers die überhaupt de moeite neemt om te gaan stemmen, traditioneel op de kandidaat van zijn/haar partij stemt, al vreet-ie baby's als ontbijt. Dat gaat soms zó ver dat ze niet eens op de kandidaat stemmen van wie ze allemaal borden in de tuin hebben staan. De hoofdredenen:quote:
Ja, dat lijkt me logisch, en er is hier destijds natuurlijk ook wel over gesproken.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:51 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ja, maar "een ander" is wel makkelijk, want dan kun je iedereen wel indenken. Uiteindelijk moet het wel een specifiek iemand zijn en de voorkeur daarvan is voor iedereen anders.
Het was een landslide, volgens Trump, die met dezelfde cijfers won in 2016.quote:
2020 was een landslide, volgens Trump?quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:57 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het was een landslide, volgens Trump, die met dezelfde cijfers won in 2016.
Nee, 2016, maar dat was met dezelfde cijfers, dus was 2020 ook een landslide, volgens Trump dus.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:58 schreef Toby56 het volgende:
[..]
2020 was een landslide, volgens Trump?
Maar dat maakt nou juist dat Trump veel gevaarlijker blijft dan velen hier denken. Zijn walgelijke fratsen boeit de "kleine man" daar niet. Als hij ze maar voorhoudt dat ze minder belasting gaan betalen en dat hij immigranten & communisten kan tegenhouden, dan heb je in de USA al gauw een flinke aanhang.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:55 schreef brokjespoes het volgende:
[..]
Hij wordt wellicht wat vetter als je erbij denkt dat 80% van de Amerikaanse kiezers die überhaupt de moeite neemt om te gaan stemmen, traditioneel op de kandidaat van zijn/haar partij stemt, al vreet-ie baby's als ontbijt. Dat gaat soms zó ver dat ze niet eens op de kandidaat stemmen van wie ze allemaal borden in de tuin hebben staan. De hoofdredenen:
- politiek is niks voor de "kleine man" (behalve het circus eromheen, dat vinden ze prachtig) dus het maakt niet uit wat ik stem;
- mijn familie en ik hebben ons hele leven R of D gestemd dus nu ook;
- alle politici zijn corrupt.
Wat betreft dat laatste kostte het me doorgaans minder moeite om Zwarte Piet uit te leggen op een manier waarvan niemand boos werd, dan.ze te laten geloven dat er bij ons wel eens een kersvers Kamerlid is opgestapt toen uitkwam dat hij een aantal porno-sites exploiteerde.
Ik dacht al dat je dat bedoelde, maar ik moest wel lachen zoals het was verwoord.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:59 schreef Arcee het volgende:
[..]
Nee, 2016, maar dat was met dezelfde cijfers, dus was 2020 ook een landslide, volgens Trump dus.
Ja alleen het punt is dus dat dat publiek ook in 2020 al op hem stemde en dus niet voldoende was. Hij zal dus mensen moeten overtuigen op hem te gaan stemmen die dat in 2020 niet deden.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 20:01 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Maar dat maakt nou juist dat Trump veel gevaarlijker blijft dan velen hier denken. Zijn walgelijke fratsen boeit de "kleine man" daar niet. Als hij ze maar voorhoudt dat ze minder belasting gaan betalen en dat hij immigranten & communisten kan tegenhouden, dan heb je in de USA al gauw een flinke aanhang.
Hij hoopt op een aanbod van een lucratief baantje natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 22:01 schreef AnneX het volgende:
“Considering” betekent toch ‘overwegen’ …dat is toch niet heeft “besloten”…
Edit: is “expected” wordt ook gebruikt op X
[ twitter ]
Lijkt me sterk dat hij publiekelijk een signaal hoeft af te geven daarvoor.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 22:18 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Hij hoopt op een aanbod van een lucratief baantje natuurlijk.
Nou nee. Het is ook helemaal geen kwestie van zijn ego en beloofd heeft hij dat ook nooit? Hoe kom je daarbij?quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:49 schreef SnertMetChoco het volgende:
Zou het electoraal niet veel beter zijn als Biden zijn ego opzij zet en zich aan zijn eigen verkiezingsbelofte houdt om niet voor een tweede termijn te gaan?!
quote:[..]
By signaling that he will serve just one term and choosing a running mate and Cabinet that is young and diverse, Biden could offer himself to the Democratic primary electorate as the candidate best suited to defeat Trump as well as the candidate who can usher into power the party's fresh faces.
"This makes Biden a good transition figure," the adviser said. "I'd love to have an election this year for the next generation of leaders, but if I have to wait four years [in order to] to get rid of Trump, I'm willing to do it."
Another top Biden adviser put it this way: "He's going into this thinking, 'I want to find a running mate I can turn things over to after four years but if that's not possible or doesn't happen then I'll run for reelection.' But he's not going to publicly make a one term pledge."
[..]
"I feel good and all I can say is, watch me, you'll see," he told the AP. "It doesn't mean I would run a second term. I'm not going to make that judgment at this moment."
[..]
Politico
Je zou bijna wensen dat het waar was dat die oom naar een reducation camp moet want wat moet je anders met mensen die blijven stemmen op verkrachtende, frauderende en staatsondermijnende figuren.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 05:04 schreef Kijkertje het volgende:
Kijk als je dagelijks dit soort bagger tot je neemt is het niet zo gek dat hele hordes nog steeds Trump prefereren boven Biden en de democratie in feite wel afgeschaft kan worden.
[ twitter ]
En de Trumpisten - onder meer hier op FOK! - waren er nog zo van overtuigd dat Kennedy een serieuze bedreiging zou vormen voor Biden.quote:Op maandag 9 oktober 2023 21:00 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ja, is dat nou even een onverwachte ontwikkeling. Een anti-vax wappie trekt meer stemmen bij Trump weg dan bij Biden. Heel vreemd. Je zag het echt niet aankomen.
Die zullen binnenkort wel anti-RFKjr zijn.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 09:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En de Trumpisten - onder meer hier op FOK! - waren er nog zo van overtuigd dat Kennedy een serieuze bedreiging zou vormen voor Biden.
Van die "geheugenprobleempjes" kun je inmiddels alweer een mooi compilatie maken...van de afgelopen weken al. Hoe hij de verkiezingen van Obama gewonnen heeft, WW2 heeft voorkomen etc...hoe meer hij praat hoe duidelijker het wordt dat hij mentaal aan het decompenseren is...ik heb altijd het idee dat hem volproppen met pep zodat hij blijft staanquote:Op dinsdag 10 oktober 2023 08:57 schreef la_perle_rouge het volgende:
Geheugenprobleempje: hij is tijdens de epidemie vertrokken. En heeft daarna zitten kwartetten met staatsgeheimen.[ twitter ]
Je bent niet in de war hiermee? Of is Trump in de war en gelooft hij dit allemaal echt?quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 15:33 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Van die "geheugenprobleempjes" kun je inmiddels alweer een mooi compilatie maken...van de afgelopen weken al. Hoe hij de verkiezingen van Obama gewonnen heeft, WW2 heeft voorkomen etc...hoe meer hij praat hoe duidelijker het wordt dat hij mentaal aan het decompenseren is...ik heb altijd het idee dat hem volproppen met pep zodat hij blijft staan
quote:A Trump supporter was seated next to an older woman on an airplane and he turned to her and said, “Do you want to talk? Flights go quicker if you strike up a conversation with your fellow passenger.”
The old woman, who had just started to read her book, replied to the total stranger,
“What would you want to talk about?”
“Oh, I don’t know,” said the man. “How about how they stole the election in 2020 and Donald Trump should be president.”
“Okay,” she said. “Those could be interesting topics but let me ask you a question first. A horse, a cow, and a deer all eat the same stuff – grass. Yet a deer excretes little pellets, while a cow turns out a flat patty, but a horse produces clumps. Why do you suppose that is?”
The man, visibly surprised by the old woman’s, thinks about it and says, “Hmmm, I have no idea.”
To which the old woman replies, “Do you really feel qualified to discuss politics, when you don’t know shit?”
Haha...ja, dat is een leuk parodie account. 50 % van de Republikeinen hangt het wrsch vol trots aan de muur.quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 17:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Je bent niet in de war hiermee? Of is Trump in de war en gelooft hij dit allemaal echt? [ twitter ]
Tim Scott helpt mee met het verspreiden van die onzin:quote:
quote:Op maandag 9 oktober 2023 21:00 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Ja, is dat nou even een onverwachte ontwikkeling. Een anti-vax wappie trekt meer stemmen bij Trump weg dan bij Biden. Heel vreemd. Je zag het echt niet aankomen.
Ga dat eens uitleggen aan de Amerikanen!quote:Op woensdag 11 oktober 2023 14:08 schreef Elan het volgende:
Al die plannen van Trump beloven weinig goeds voor Europa wanneer hij zijn handen van Oekraïne af trekt en wij de kar zullen moeten trekken. De geldprinter gaat ook weer volop aan, lage rentes en uiteindelijk weer idioot hoge inflatie als zijn termijn is afgelopen.
Die waan van de dag is niet anders met de opkomst (en ondergang) van zo'n B&B in amper een jaar tijd zijn we net zo goed gevoelig voor populisme. Probleem is dat er daar amper iets te kiezen valt. Biden is lichamelijk en geestelijk volledig op, die hadden ze nooit voor nog een periode naar voren moeten schuiven. Zat voor de grap een stukje debat terug te kijken uit 2020 en toen kwam hij bij vlagen al amper uit zijn woorden. Het alternatief is een crimineel, maar wel een pro-Amerika boef.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 15:24 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ga dat eens uitleggen aan de Amerikanen!
Hun eigen media doen het nauwelijks.
#FFFJes voetbal …achter de hype van de dag aan.
Vooral als hij zo scherp los gaat als vandaagquote:Op woensdag 11 oktober 2023 18:55 schreef Elan het volgende:
[..]
Die waan van de dag is niet anders met de opkomst (en ondergang) van zo'n B&B in amper een jaar tijd zijn we net zo goed gevoelig voor populisme. Probleem is dat er daar amper iets te kiezen valt. Biden is lichamelijk en geestelijk volledig op, die hadden ze nooit voor nog een periode naar voren moeten schuiven. Zat voor de grap een stukje debat terug te kijken uit 2020 en toen kwam hij bij vlagen al amper uit zijn woorden. Het alternatief is een crimineel, maar wel een pro-Amerika boef.
Want veel argumenten van Trump zijn ook behoorlijk legitiem en gaan er in als zoete koek. Bijvoorbeeld door zijn confrontatiekoers gaan nu (eindelijk) hier ook de defensiebudgetten wat omhoog.
Europa parasiteert wat dat betreft al decennialang veel te veel op de VS. Ik vrees echt voor de debatten ben bang dat Trump geen spaan heel laat van sloppy Joe.
Ik denk dat concurrent Jim Jordan nog meer voor complete chaos had gezorgd, toch?quote:Op woensdag 11 oktober 2023 19:44 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
Haha heerlijk, complete chaos. Speaker Jeffries kom er maar in.
Oh, ja het is meer dat ze zelf niet achter iemand kunnen staan. Scalise moet maar hopen dat minder dan 6 mensen tegenstemmen voor zijn benoeming (221 vs 212), en hij heeft sowieso de MAGA crazies tegen zich omdat Trump zich uitsprak voor Gym.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 19:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik denk dat concurrent Jim Jordan nog meer voor complete chaos had gezorgd, toch?
Al is iemand nomineren die bloedkanker heeft wel bijzonder.
Wat spreekt die RFK moeizaam, zeg. Lijkt me wel een handicap om een aansprekende kandidaat te zijn.quote:
Helaas is het niet degene met de meeste stemmen die wint, maar heb je echt een meerderheid nodig. De Democraten kunnen dus niet profiteren van het feit dat de Republikeinen feitelijk in tweeën uiteen zijn gevallen.quote:Op woensdag 11 oktober 2023 20:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Oh, ja het is meer dat ze zelf niet achter iemand kunnen staan. Scalise moet maar hopen dat minder dan 6 mensen tegenstemmen voor zijn benoeming (221 vs 212), en hij heeft sowieso de MAGA crazies tegen zich omdat Trump zich uitsprak voor Gym.
Voor de volledigheid, uit de link van OMG:quote:Op woensdag 11 oktober 2023 19:44 schreef speknek het volgende:
[ twitter ]
Haha heerlijk, complete chaos. Speaker Jeffries kom er maar in.
quote:Rep. Steve Scalise (R-La.) received 113 votes for the speaker nomination, while Rep. Jim Jordan (R-Ohio) got 99. Eight GOP lawmakers voted for someone other than Scalise or Jordan, and three members voted present. (U.S. territory delegates can vote in the conference but not on the House floor, hence the 223 total votes.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |