SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel![]()
Nou ja, enige voordeel. Betreft werk vind ik het ook wel een voordeel.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 17:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Vooral voor de energierekening, waar het nog altijd een behoorlijk stuk duurder is dan voorheen.
Maar dat is dan wel het enige voordeel.
Nee ben net 33 haha. Eigen zaak, maar door wat geluk (?) in het verleden en verder wijs omgaan met geld staat er 0 druk op. Ik vind het leuk om te doen, maar kan het me zo druk maken als ik zelf wil. Rekenkundig zou ik idd met 'pensioen' kunnen gaan, mja..quote:
Ik wilde over een paar jaar naar het buitenland verhuizen. Jemig. Dus nu slijt ik de laatste jaren in Nederland. FML.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 17:32 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Naja we hebben schijnbaar allemaal nog max twee a drie jaar te leven dus ik ga straks aan de paddo's denk ik maar.
Waar wilde je heen gaan?quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik wilde over een paar jaar naar het buitenland verhuizen. Jemig. Dus nu slijt ik de laatste jaren in Nederland. FML.
Ergens buiten Europa met betere temperaturen.quote:
Tering. Op je 33e al financieel onafhankelijk zijn. Damn.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:16 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Nee ben net 33 haha. Eigen zaak, maar door wat geluk (?) in het verleden en verder wijs omgaan met geld staat er 0 druk op. Ik vind het leuk om te doen, maar kan het me zo druk maken als ik zelf wil. Rekenkundig zou ik idd met 'pensioen' kunnen gaan, mja..
Dus altijd weekend voor mijn gevoel.
We hebben alles tussen de 10 en 45 graden 's zomers in Europaquote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:40 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ergens buiten Europa met betere temperaturen.
Doe je goedquote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:16 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Nee ben net 33 haha. Eigen zaak, maar door wat geluk (?) in het verleden en verder wijs omgaan met geld staat er 0 druk op. Ik vind het leuk om te doen, maar kan het me zo druk maken als ik zelf wil. Rekenkundig zou ik idd met 'pensioen' kunnen gaan, mja..
Dus altijd weekend voor mijn gevoel.
Ik heb niks met Europa. Voor mij saai.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:47 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
We hebben alles tussen de 10 en 45 graden 's zomers in Europa
Klagen terwijl er geen agenda met verplichtingen is. Gênant.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:44 schreef dick_laurent het volgende:
Nou dan ehh de eerstvolgende keer dat je hier komt bitchen dat je het te warm vindt mag men deze reply gebruiken vind ik:
quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb niks met Europa. Voor mij saai.![]()
En ik zoek een warme winter.
Soms zit het mee, soms tegen.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:44 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Tering. Op je 33e al financieel onafhankelijk zijn. Damn.
Nou dan ehh de eerstvolgende keer dat je hier komt bitchen dat je het te warm vindt mag men deze reply gebruiken vind ik:
OK meneer de fucking miljonair met zijn eigen bos. Koop anders gewoon lekker ff een villa op Ijsland en ga lekker daar rentenieren!!!
Het is je (en andere liefhebbers) uiteraard gegund.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:58 schreef Geschiedkundige het volgende:
Anyway.. eind volgende week krijgen we naar het nu lijkt eindelijk mijn weer
Ligt er aan wat je met warme winter bedoeld? Zoek je dan echt tropisch warm, zoals een Thailand zeg maar, of meer mediterraan warm zoals Los Angeles?quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb niks met Europa. Voor mij saai.![]()
En ik zoek een warme winter.
Prettig warm, geen gore vochtigheid in Thailand.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:10 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ligt er aan wat je met warme winter bedoeld? Zoek je dan echt tropisch warm, zoals een Thailand zeg maar, of meer mediterraan warm zoals Los Angeles?
Ik zeg Jamaica! Net iets voor jou. Ben er geweest, heel relaxed daar. En ook mooi. En aangenaam.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb niks met Europa. Voor mij saai.![]()
En ik zoek een warme winter.
Trage mensen, roken en een eiland. Leuk voor een week.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:41 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik zeg Jamaica! Net iets voor jou. Ben er geweest, heel relaxed daar. En ook mooi. En aangenaam.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, dit. Prachtig was datquote:Op vrijdag 6 oktober 2023 19:12 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Wat een schitterende gouden lucht buiten nu
Jep, maar dat is vooral voor de leuk. Is overigens goed mee te verdienen hoor. Ik word er niet armer van..quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:49 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Doe je goed
Je deed toch iets met Lego of iets dergelijks?
Mwah.quote:Op vrijdag 6 oktober 2023 21:56 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ik wordt er niet armer van..
Dat komt ook door je eigen gewenning. Wij brengen komende week ook onze receptie/lobby in herfst/halloween sfeer, maar hier is het komende week ook nog 18-21 graden, dus dan lijkt dat raar of vroeg.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:11 schreef dick_laurent het volgende:
Interessante gewaarwording om in een winkel opeens allemaal Halloween merchandise te zien terwijl het buiten nog tegen de 30 graden is.
Maar net hoe je het zelf in wilt vullen. Het is prettig om geld te hebben en te kunnen leven zonder zorgen en redelijk te kunnen doen en laten wat je jij wanneer wil op deze leeftijd, maar gezondheid e.d valt inderdaad niet te kopen, dus ook met veel geld zijn er ongelukkige mensenquote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:58 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Soms zit het mee, soms tegen.
Gezondheid kun je echter niet kopen. Ik was 14 toen ik mijn vader verloor, dat was drie jaar nadat mijn zus is overleden.
Op financieel vlak hoef ik niet te klagen nee. Maar dat zul je zo niet aan mij merken. Geen dure auto ofzo. Heb gewoon een of andere Nissan. Zou niet eens weten welk type, prima gezinsauto iig.
Anyway.. eind volgende week krijgen we naar het nu lijkt eindelijk mijn weer
Is ook zo. Maar Halloween past hier ook totaal niet, ben ik eerlijk in.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:24 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Dat komt ook door je eigen gewenning. Wij brengen komende week ook onze receptie/lobby in herfst/halloween sfeer, maar hier is het komende week ook nog 18-21 graden, dus dan lijkt dat raar of vroeg.
Wij zijn ook relatief koud weer gewend met kerst, maar als jij aan de andere kant van de wereld zomer met kerst gewend bent, dan is dat ook gewoon normaal.
En van dat kille maanlicht en banken van grondmist.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:03 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Is ook zo. Maar Halloween past hier ook totaal niet, ben ik eerlijk in.
Halloween sfeertje is voor mij gewoon verkleurende herfstbladeren, dreigende grijze luchten, koele temperaturen. Gloomy sfeertje.
Dan bedenk je dat er maar bijquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:03 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Is ook zo. Maar Halloween past hier ook totaal niet, ben ik eerlijk in.
Halloween sfeertje is voor mij gewoon verkleurende herfstbladeren, dreigende grijze luchten, koele temperaturen. Gloomy sfeertje.
Niet palmbomen, een graad of 28 en volle bak zon![]()
Bij jullie dus ook nog geen Halloween weertype, lekker heur
Gekke man die ineens van guur en donker houdt, en Nederland mist.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:03 schreef dick_laurent het volgende:
Niet palmbomen, een graad of 28 en volle bak zon![]()
Blote benen, geil hoor.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Gekke man die ineens van guur en donker houdt, en Nederland mist.![]()
Ik vier de kerst(boom) en O&N altijd met wapperende bomen en een graad of 30. En blote benen. Genot.
Maar wat is er precies saai? Europa is op zich nog best groot en heeft ook best veel te bieden. En wat blijft er over? Een warme winter is ook een hete zomerquote:Op vrijdag 6 oktober 2023 18:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb niks met Europa. Voor mij saai.![]()
En ik zoek een warme winter.
Ik reis normaal niet in Europa.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:44 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Maar wat is er precies saai? Europa is op zich nog best groot en heeft ook best veel te bieden. En wat blijft er over? Een warme winter is ook een hete zomer
Een eiland als Madeira niks? Ik vond het er prachtig, volgens mij goed te leven en klimaat is erg fijn.
Het waait hier redelijk maar het is wel heerlijk zacht.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:58 schreef PzKpfw het volgende:
En dan zou het hier volgens de berichten morgen nagenoeg windstil moeten zijn.. Kan me er niets bij voorstellen momenteel
Waar ga je dan heen zoal?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 14:37 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vier de kerst(boom) en O&N altijd met wapperende bomen en een graad of 30. En blote benen. Genot.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Salina op 07-10-2023 16:45:04 (Bericht aangepast, beetje te veel TRV ipv WKN ;)) ]"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
Nu wordt het meer TRV dan WKN. Dus ik hou het even bij de voorgaande berichten.quote:
meer dan verwacht?quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 16:57 schreef Elan het volgende:
Het weer in LA is geweldig maar die daklozen op straat zijn bizar.
Zeker, geld maakt absoluut niet gelukkig. Ik krijg daar nooit mijn vader en zus voor terug die beide veel te vroeg zijn gegaan. Al had ik 100 miljard.quote:Op zaterdag 7 oktober 2023 13:38 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Maar net hoe je het zelf in wilt vullen. Het is prettig om geld te hebben en te kunnen leven zonder zorgen en redelijk te kunnen doen en laten wat je jij wanneer wil op deze leeftijd, maar gezondheid e.d valt inderdaad niet te kopen, dus ook met veel geld zijn er ongelukkige mensen. Het is met meer geld wel makkelijk om jouw persoonlijke bijdrage aan "klimaat verbeter dingen" te bewerkstelligen.
Ik zou best meer geld willen, maar zou inderdaad ook niet per se heel anders gaan leven. Geef niks om auto's of dure horloge's ofzo, dus dat zou echt niet veranderen. Niet heel materialistisch. Als het maar nuttig is, maar wel fan van outdoor "dingen". Vaker op vakantie denk ik wel. Edoch, heb het zeker niet slecht en in de familie ook niet, dus prima.
Maar als jij de centen hebt, en je houdt van relatief fris weer/klimaat, waarom heb je dan niet ergens een 2e huis waar ze aan jouw weer eisen voldoen?
Wel content met nog een weekje fijne temperaturen. Daarna gaat de korte broek denk ik wel uit. met werk dan toch wel prettiger. Al zit een korte broek altijd fijner. Over 3 weken gaat de wintertijd al in.
Doet me denken aan die winter dat heel Groningen verstopt lag onder een laag ijs met een ijskoude wind terwijl de rest van Nederland gewoon dik boven 0 zat.quote:Op zondag 8 oktober 2023 00:24 schreef heywoodu het volgende:
Apart wat frisser hoekje
[ afbeelding ]
Ja,sowieso een hele vieze bedoeling, Die fameuze walk of fame is compleet omringt door verslaafden en daklozen. Alles is smerig en het stinkt er naar pis en afval. Niet de glamour die je er van verwacht als Europeaan.quote:
heb idd gelezen, dat die staat verloren isquote:Op zondag 8 oktober 2023 01:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja,sowieso een hele vieze bedoeling, Die fameuze walk of fame is compleet omringt door verslaafden en daklozen. Alles is smerig en het stinkt er naar pis en afval. Niet de glamour die je er van verwacht als Europeaan.
Qua sociaaleconomische tegenstellingen heel extreem. Hoop niet dat daar ons voorland is.
Aan de andere kant qua weer kan je geen betere plek bedenken om dakloos te zijn. Dagelijks leven speelt zich grotendeels buiten af. De meeste (niet absurd rijke) mensen wonen daardoor heel klein.
Het kan nog wel... bijvoorbeeld op 1 november 2014 werd het in Ell 22°C (Maastricht had toen 21,4°C, Eindhoven 20,6°C en Arcen 20,2°C)quote:Op maandag 9 oktober 2023 07:05 schreef INViCTuS het volgende:
Laatste week met fijne aangename temperaturen aangebroken, helaas. Daarna een halfjaar geen 20, gok ik. Mag natuurlijk wel. Begint het herfst halfjaar echt
Gevoelstemp 17 vanochtend, ouwe mopperkont.quote:Op maandag 9 oktober 2023 07:14 schreef Wereldgozer het volgende:
Grijs, grauw, kil, nat
Tot aan mei maar weer jongens
In september liggen de pepernoten er al en Halloween zit er dichter op. Voor de mensen die alvast gaan inslaanquote:Op zaterdag 7 oktober 2023 12:11 schreef dick_laurent het volgende:
Interessante gewaarwording om in een winkel opeens allemaal Halloween merchandise te zien terwijl het buiten nog tegen de 30 graden is.
Niet alleen dat, gisteren heb ik met mijn dochter de eerste sint film gezien. Er zijn maar liefst 3 sint films in de bioscoop.quote:Op maandag 9 oktober 2023 07:48 schreef Beathoven het volgende:
[..]
In september liggen de pepernoten er al en Halloween zit er dichter op. Voor de mensen die alvast gaan inslaan
Deze?quote:Op maandag 9 oktober 2023 08:19 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Niet alleen dat, gisteren heb ik met mijn dochter de eerste sint film gezien. Er zijn maar liefst 3 sint films in de bioscoop.
Lekker is dat altijdquote:Op maandag 9 oktober 2023 07:43 schreef Pisces29 het volgende:
Voor het eerst in het pikkedonker de deur uit.
- Lekker.quote:Op maandag 9 oktober 2023 08:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Lekker is dat altijd
Of nou ja, het beste is nét voor het licht begint te worden, dan beginnen de eerste vogeltjes weer enthousiast wakker te worden
Toch nog een beetje prettig begin van de werkdag als je dan onderweg gaat.
Allebei lekker, maar het ene nog nét iets lekkerder/fijnerquote:Op maandag 9 oktober 2023 08:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
- Lekker.
- Toch niet lekker en pas lekker als het eigenlijk al licht wordt.
Genoteerd.
Sintquote:Op maandag 9 oktober 2023 08:48 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wat is de titel van deze film? “Sint ging barbecuen maar viel er zelf in” ?
Echt jammer jaquote:Op maandag 9 oktober 2023 07:05 schreef INViCTuS het volgende:
Laatste week met fijne aangename temperaturen aangebroken, helaas. Daarna een halfjaar geen 20, gok ik. Mag natuurlijk wel. Begint het herfst halfjaar echt
Deze heb ik eerder gehoord. Vorig jaar was het op 30 oktober nog 20+, die gaan we naar november brengenquote:Op maandag 9 oktober 2023 07:05 schreef INViCTuS het volgende:
Laatste week met fijne aangename temperaturen aangebroken, helaas. Daarna een halfjaar geen 20, gok ik. Mag natuurlijk wel. Begint het herfst halfjaar echt
Nog even en dan in het donker naar het werk en in het donker naar huisquote:Op maandag 9 oktober 2023 09:15 schreef xpompompomx het volgende:
Nog even en we zitten weer in de donkere dagen voor kerst.
Ja verschrikkelijk is dat.quote:Op maandag 9 oktober 2023 10:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nog even en dan in het donker naar het werk en in het donker naar huis
En nog even iets langer is het weer voorjaarquote:Op maandag 9 oktober 2023 10:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nog even en dan in het donker naar het werk en in het donker naar huis
Over een week of 3 begint datquote:Op maandag 9 oktober 2023 09:15 schreef xpompompomx het volgende:
Nog even en we zitten weer in de donkere dagen voor kerst.
Voor je het weet is het weer zomer.quote:Op maandag 9 oktober 2023 10:13 schreef MissHobje het volgende:
[..]
En nog even iets langer is het weer voorjaar![]()
Nou, als het maar eerder begint dan dit jaar. Lente dan. De lente begon half mei pas, duurde 2 weken en toen gelijk zomerquote:
Zo heb je wel eens van die jaren jaquote:Op maandag 9 oktober 2023 10:20 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Nou, als het maar eerder begint dan dit jaar. Lente dan. De lente begon half mei pas, duurde 2 weken en toen gelijk zomer
Hou opquote:Op maandag 9 oktober 2023 10:07 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nog even en dan in het donker naar het werk en in het donker naar huis
Moest er een keer van komen natuurlijk. Zou ook wel een beetje eng zijn als het tot in november 20c blijftquote:
Op sneeuw hoef je natuurlijk niet te rekenen. Zon in het herfst halfjaar ook niet echt, maar die kans is groterquote:Op maandag 9 oktober 2023 11:09 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wel met snil of zon graag - anders nix an
Op zich wel vrij logisch. De meeste woningen komen binnen toch snel richting 18 of minder. 18 gaat nog wel, maar veel lager is wel frisjes, dus gaat de kachel wel aanquote:Op maandag 9 oktober 2023 12:43 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Tijd voor een feestje!
Wel met de kachel aan voor alle koukleumen natuurlijk.
12-15 graden voor mid Oktober is gewoon netjes. Kun je eindelijk qua kleding definitief over op lange mouwen / truien.quote:
30 tropische dagen per jaar!!quote:Op maandag 9 oktober 2023 16:24 schreef Elan het volgende:
https://www.ad.nl/klimaat(...)zeer-droog~a7987a74/
Al die weerprofessoren kunnen het ook maar niet eens worden.
Waarvan dit jaar 5 gehad misschien?quote:Op maandag 9 oktober 2023 16:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
30 tropische dagen per jaar!!
[ afbeelding ]
Zelfs tropische nachten.quote:Op maandag 9 oktober 2023 16:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
30 tropische dagen per jaar!!
[ afbeelding ]
De reacties op die tweet ookquote:
Mag nog best een maandje duren hoorquote:Op maandag 9 oktober 2023 11:12 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Moest er een keer van komen natuurlijk. Zou ook wel een beetje eng zijn als het tot in november 20c blijft
*boekt al tickets naar IJsland*quote:Op maandag 9 oktober 2023 16:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
30 tropische dagen per jaar!!
[ afbeelding ]
Ja dat zou leuk zijn jaquote:Op maandag 9 oktober 2023 11:09 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wel met snil of zon graag - anders nix an
Dat doen we alleen bij Nattekatquote:Op maandag 9 oktober 2023 18:13 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ja dat zou leuk zijn javrees voor 5 maanden grijs fris en regen
Ah, daarom is het zo treurig vandaagquote:
17 is normaal voor nu. 12-15 is wel aan de te frisse kantquote:Op maandag 9 oktober 2023 16:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
12-15 graden voor mid Oktober is gewoon netjes. Kun je eindelijk qua kleding definitief over op lange mouwen / truien.
Dat is het Nederlandse herfst halfjaar in een notendop.quote:Op maandag 9 oktober 2023 18:13 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ja dat zou leuk zijn javrees voor 5 maanden grijs fris en regen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |