Ja daar verbaas ik mij dus over, dat zo iemand dan gewoon weer van de radar verdwijnt en steeds gekker kan worden in zijn eentje. Maar vermoed dat er heel veel van dit soort psychisch gestoorde mensen rondlopen en die dus ook om wat voor reden ook niet de juiste hulp krijgen, omdat ze niet worden gezien, of omdat de hulpverlening misschien niet optimaal is, ik weet het niet.quote:Op donderdag 28 september 2023 23:50 schreef Windhapper het volgende:
Als ik het allemaal zo lees had deze jongen misschien wel baat gehad bij een psychiatrisch onderzoekje na zijn veroordeling tot dierenmishandeling of die keer dat de politie hem naakt uit z'n tuin moest trekken.
Ik weet niet hoe dat juridisch zit. TBS kan pas bij een straf van 4 jaar geloof ik, maar iemand die dieren pijn doet, niet 'slechts' verwaarloost maar moedwillig een konijn door de tuin schopt en dan zelf tegen de politie aan geeft zich zelf weleens te verliezen aan alcohol mag toch best eens verplicht geëvalueerd worden?
Gevalletje basketcase. Hoort bij de ggz thuis aan de behandelende kant van de tafel. Voor de duidelijkheid.quote:
Kan me niet voorstellen dat het goedkoper is om die lui maar aan te laten modderen in de maatschappij en ze te laten ontsporen dan ze intensief te begeleiden. Wenselijk vind ik het iig zeker niet.quote:Op donderdag 28 september 2023 23:57 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Ja daar verbaas ik mij dus over, dat zo iemand dan gewoon weer van de radar verdwijnt en steeds gekker kan worden in zijn eentje. Maar vermoed dat er heel veel van dit soort psychisch gestoorde mensen rondlopen en die dus ook om wat voor reden ook niet de juiste hulp krijgen, omdat ze niet worden gezien, of omdat de hulpverlening misschien niet optimaal is, ik weet het niet.
Combinatie van bezuinigingen op GGZ en het feit dat het ontzettend lastig is om iemand gedwongen op te nemen. En zelfs als dat lukt is een gedwongen opname altijd tijdelijk.quote:Op donderdag 28 september 2023 23:57 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Ja daar verbaas ik mij dus over, dat zo iemand dan gewoon weer van de radar verdwijnt en steeds gekker kan worden in zijn eentje. Maar vermoed dat er heel veel van dit soort psychisch gestoorde mensen rondlopen en die dus ook om wat voor reden ook niet de juiste hulp krijgen, omdat ze niet worden gezien, of omdat de hulpverlening misschien niet optimaal is, ik weet het niet.
Ja, snap ik. Maar met wat hij heeft gedaan vind ik het jammer dat er niet voldoende naar is omgekeken. Dus dierenmishandeling, alcoholverslaving, naakt in tuin rondlopen en schreeuwen etc.quote:Op donderdag 28 september 2023 23:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zo vreemd is het niet dat niemand ingreep, hij leefde namelijk nogal een afgesloten leven. Geen vrienden, geen vriendin, waarschijnlijk familie die niet of nauwelijks naar hem omkijkt. Behalve dat hij al eerder in aanraking met justitie is geweest, vloog hij dus behoorlijk onder de radar.
Mooi voorbeeld dit van het resultaat van alle afhoudende procedures in NL. Er moet eerst wat gebeuren voordat iemand de verantwoordelijkheid krijgt. En dan nog moet iemand zo snel mogelijk weer uit dat systeem. Want kost geld.quote:Op donderdag 28 september 2023 23:57 schreef Sledgehammer. het volgende:
[..]
Ja daar verbaas ik mij dus over, dat zo iemand dan gewoon weer van de radar verdwijnt en steeds gekker kan worden in zijn eentje. Maar vermoed dat er heel veel van dit soort psychisch gestoorde mensen rondlopen en die dus ook om wat voor reden ook niet de juiste hulp krijgen, omdat ze niet worden gezien, of omdat de hulpverlening misschien niet optimaal is, ik weet het niet.
Plus alle kosten die dat soort lui veroorzaken met hun disfunctioneren in de maatschappij.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooi voorbeeld dit van het resultaat van alle afhoudende procedures in NL. Er moet eerst wat gebeuren voordat iemand de verantwoordelijkheid krijgt. En dan nog moet iemand zo snel mogelijk weer uit dat systeem. Want kost geld.
Gaaf land.
In een echt gaaf land wordt iemand opgenomen bij dit soort zieke zaken zodat ze geen schade kunnen berokkenen aan de maatschappij.
Maar nu zijn er weer 2 families verscheurd.
Jep. Helemaal correct.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Plus alle kosten die dat soort lui veroorzaken met hun dysfunctioneren in de maatschappij.
Als je optelt hoeveel Fouad de maatschappij heeft gekost met zijn nutteloze opleidingstracject, stufi en uitkeringen, kosten van politie en justitie en weet ik wat.
Bakken met geld kost het niet begeleiden van ggz-types als hij.
Zit nog wat bij die gast. Compleet narcisme.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:15 schreef Jojoke het volgende:
Hier zaten wel 3 steekjes los en je verwacht dat iemand arts wil worden om mensen beter te maken, maar dat is hier duidelijk niet het geval. Het is dus zowel goed als terecht dat het OM waarschuwingen heeft afgegeven. Waarschijnlijk hadden ze ook niet gedacht dat dit het gevolg zou zijn. Het gebeuren herbevestigt dat ze terecht hebben gewaarschuwd, maar roept ook de vraag op of dit misschien beter had kunnen worden opgelost. Misschien moet iemand die voor mishandeling wordt vervolgd automatisch eerst onder een loep worden gelegd voordat hij een opleiding als deze vervolgd. Zo iemand wil je niet in je leger, politie, brandweer of ziekenhuis.
https://www.geenstijl.nl/(...)ns-death-to-normies/quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:09 schreef Pvt.Webster het volgende:
Heeft iemand de 4Chan post van hem waarin hij die brief van het OM plaatst? Ben wel benieuwd hoe daar toen op is gereageerd. De andere draadjes kreeg hij er al van langs. Niet dat hem het wat deed verder…
Althans, ik meen dat die OM-brief in handen van NOS (en GeenStijl) is, omdat Fouad het zelf op 4Chan heeft gegooid, toch?
vanzelfsprekendquote:Op donderdag 28 september 2023 23:29 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dat zie je goed, maar denk eigenlijk dat er al een steekje los zat bij die student
Dat is de brief idd. De post heb ik inmiddels gevonden. De reacties zijn ook daar wel duidelijk. Eentje waarschuwt ook dat hij al op het randje is en “een slechte ervaring met een vrouw verwijderd van seriemoordenaar”quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:20 schreef Windhapper het volgende:
[..]
https://www.geenstijl.nl/(...)ns-death-to-normies/
In de update.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."He was there to do his duty, and he did it — he never let a buddy down in combat, in France, Holland, or Germany — but he never volunteered for anything and he spurned promotion."
quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:40 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Dat is de brief idd. De post heb ik inmiddels gevonden. De reacties zijn ook daar wel duidelijk. Eentje waarschuwt ook dat hij al op het randje is en “een slechte ervaring met een vrouw verwijderd van seriemoordenaar”
https://archive.4plebs.org/pol/thread/428095587Op 4chan kreeg hij een betere diagnose en advies dan in de zorg in het echte levenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:40 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Dat is de brief idd. De post heb ik inmiddels gevonden. De reacties zijn ook daar wel duidelijk. Eentje waarschuwt ook dat hij al op het randje is en “een slechte ervaring met een vrouw verwijderd van seriemoordenaar”
https://archive.4plebs.org/pol/thread/428095587Oh wowSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ik weet het niet met dat 'get into contact with like minded people' hoor
beter van niet in dit geval)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Like minded qua (niet nader gespecificeerde) hobby.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh wow(ik weet het niet met dat 'get into contact with like minded people' hoor
beter van niet in dit geval)
Eerder psychopaat dan narcist. Narcisten zijn een soort verwende kinderen die alles doen om te krijgen waar ze volgens henzelf recht op hebben. Psychopaten gaan tot over hun grenzen heen om macht te hebben over iemand anders en genieten van het leed dat ze aanrichten.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:20 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zit nog wat bij die gast. Compleet narcisme.
Slechte combi.
In de mijne moet zo iemand al bij het eerste vergrijp verplicht zware hulp hebben.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:02 schreef Sledgehammer. het volgende:
Maargoed ik ken de systemen niet of hoe het werkt. In mijn ideale wereld zou zo iemand dan gewoon verplicht hulp moeten krijgen.
Helaas is de norm voor GGZ wat opgeschoven onder 12 jaar VVD.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Plus alle kosten die dat soort lui veroorzaken met hun dysfunctioneren in de maatschappij.
Als je optelt hoeveel Fouad de maatschappij heeft gekost met zijn nutteloze opleidingstracject, stufi en uitkeringen, kosten van politie en justitie en weet ik wat.
Bakken met geld kost het niet begeleiden van ggz-types als hij.
Toch vind ik het ook opmerkelijk dat hij, de selectiproef haalde en de opleiding tot basisarts met vrucht heeft kunnen doorlopen. Dat niemand tijdens de coschappen merkte dat er iets scheelde met die gast.quote:Op donderdag 28 september 2023 22:59 schreef Jippie het volgende:
Om heeft toekenning diploma basisarts voorkomen:
[ afbeelding ]
Hij zegt zelf op 4chan van wel, namelijk dat die zo erg z’n best deed maar door z’n Asperger niet begrepen werd en overal voor creep uitgemaakt. Had ook geen vrienden en had voornamelijk seks met zijn vuist.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:06 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Toch vind ik het ook opmerkelijk dat hij, de selectiproef haalde en de opleiding tot basisarts met vrucht heeft kunnen doorlopen. Dat niemand tijdens de coschappen merkte dat er iets scheelde met die gast.
Dat is niet gezegd.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:06 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Toch vind ik het ook opmerkelijk dat hij, de selectiproef haalde en de opleiding tot basisarts met vrucht heeft kunnen doorlopen. Dat niemand tijdens de coschappen merkte dat er iets scheelde met die gast.
Als je zijn posts mag geloven waren er meerdere normies die hun best hebben gedaan om hem geen diploma te laten krijgen. Natuurlijk ook wel terecht dat een slechte relatie met een docent niet meteen einde opleiding is, maar dit soort narcisten maken daar ook gebruik van.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:06 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Toch vind ik het ook opmerkelijk dat hij, de selectiproef haalde en de opleiding tot basisarts met vrucht heeft kunnen doorlopen. Dat niemand tijdens de coschappen merkte dat er iets scheelde met die gast.
Iemand op 4chan had de terechte observatie dat een alcoholist die in een huis vol poep leeft waarschijnlijk behoorlijk stinkt. Instant creepy vibe dat.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:21 schreef Viv het volgende:
[..]
Dat is niet gezegd.Misschien gaf hij wel een creepy vibe af, maar dat is niet voldoende om iemand uit de opleiding te zetten.
We hebben mafkezen als deze meneer in de nationale politiek ja? Nou zijn figuren als Baudet en Van Houwelingen inderdaad totaal van de pot gerukt, dat klopt, maar ik zie het ook van hen - en dat zijn toch wel een beetje de grootste mafkezen in de politiek - nou niet bepaald gebeuren dat ze met een wapen ergens de boel overhoop gaan schieten, zelfs zij zijn daar niet gek genoeg voorquote:Op vrijdag 29 september 2023 07:25 schreef klipper het volgende:
100% Koekkoek.
Dat dit ging gebeuren stond als een paal boven water.
Het is gewoon absurd dat zo iemand niet al veel eerder van de opleiding geschopt is.
Hij nooit gedwongen opgenomen is.
Het Nederlandse systeem faalt gewoon aan alle kanten keihard.
Dit kun je geen incident noemen, dit komt gewoon structureel voor.
En dan te bedenken dat we zulke mafkezen ook in de politiek hebben.
quote:Op vrijdag 29 september 2023 06:57 schreef hollandia02 het volgende:
https://ibb.co/NZRYD5c
‘Sex is extremely overrated, jerking off is ten times better’
https://archive.4plebs.org/_/search/username/Motoranon/page/2/
Vanaf pagina 2 is vrijwel alles, en zeker met een Nederlands vlaggetje, van die creep
Een week geleden gepost, gisteren had hij overigens niet zo'n last van dat geweten.quote:I am just cursed with a conscience so I feel the need to confess to you what happened while your doctor/friends/family would crucify you if you voiced your concern about excess deaths from covid vaccines.
Sorry, maar dit is naïef.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:43 schreef FYazz het volgende:
Ik wijs niet zo snel met het vingertje naar de overheid, maar in dit geval laat de wetgever de burger in de steek. Deze man had al niet meer vrij rond mogen lopen of had onder behandeling en controle moeten staan.
Laatst was die docu over de Beul van Twente nog op tv. Helaas is er 20 jaar later niet veel veranderd qua wetgeving voor dit soort gevallen.
Herhaaldelijk ernstige dierenmishandeling/misbruik in combinatie met psychotisch gedrag en sociaal isolement zou wettelijk gezien gewoon tot een verplicht psychologisch onderzoek moeten kunnen leiden inclusief (tijdelijke) opname.
https://www.nu.nl/binnenl(...)ter-psychotisch.htmlquote:Op vrijdag 29 september 2023 07:25 schreef klipper het volgende:
100% Koekkoek.
Dat dit ging gebeuren stond als een paal boven water.
Het is gewoon absurd dat zo iemand niet al veel eerder van de opleiding geschopt is.
Hij nooit gedwongen opgenomen is.
Het Nederlandse systeem faalt gewoon aan alle kanten keihard.
Dit kun je geen incident noemen, dit komt gewoon structureel voor.
En dan te bedenken dat we zulke mafkezen ook in de politiek hebben.
Nu ben ik toegegeven geen psycholoog maar als iemand dieren martelt dan zou ik die qua gevaar voor de medemens een stuk hoger schalen dan iemand die dat niet doet.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:36 schreef Godshand het volgende:
[..]
Tenslotte is het hier in NL: hulp moet je vragen, tenzij er gevaar voor de persoon en anderen zijn. Dat was tot gisteren niet te bewijzen. Wel van die dieren, maar in de afweging "gevaar" wordt volgens mij uit gegaan van potentieel voor burgers en niet dieren.
quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:25 schreef klipper het volgende:
100% Koekkoek.
Dat dit ging gebeuren stond als een paal boven water.
Het is gewoon absurd dat zo iemand niet al veel eerder van de opleiding geschopt is.
Hij nooit gedwongen opgenomen is.
Het Nederlandse systeem faalt gewoon aan alle kanten keihard.
Dit kun je geen incident noemen, dit komt gewoon structureel voor.
En dan te bedenken dat we zulke mafkezen ook in de politiek hebben.
klopt maar dat gebeurd dan pas aan het einde van z'n basisarts opleiding? Die is toch ook 6 jaar incl co-schappen en voorafgaand aan een selectieproef, daar is hij allemaal doorgeraakt.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als je zijn posts mag geloven waren er meerdere normies die hun best hebben gedaan om hem geen diploma te laten krijgen. Natuurlijk ook wel terecht dat een slechte relatie met een docent niet meteen einde opleiding is, maar dit soort narcisten maken daar ook gebruik van.
Vrees van wel.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:49 schreef ZarB het volgende:
Ik mag toch hopen dat ze dit niet op een psychose gaan gooien. Onder invloed van drank zal hij best psychotisch over zijn gekomen maar in de kern is met deze man iets goed mis en dat ga je niet behandelen met een beetje antipsychotica en groepstherapietjes.
Hij werd ook steeds geschorst, schrijft-ie op 4chan. Daarom duurde het zo lang.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:55 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Hij was al 32, is ie dan 14 jaar met z'n bachelor en master beziggeweest...
Ik ben geen psycholoog ofzo, maar gebaseerd op zijn posts, lijkt mij dit een standaard psychopaat.. is idd niet te behandelen...quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:49 schreef ZarB het volgende:
Ik mag toch hopen dat ze dit niet op een psychose gaan gooien. Onder invloed van drank zal hij best psychotisch over zijn gekomen maar in de kern is met deze man iets goed mis en dat ga je niet behandelen met een beetje antipsychotica en groepstherapietjes.
En er dan nog wat mee kan ook. Dierenmishandeling is gruwelijk, maar hij is er voor veroordeeld. Kun je dus niks meer mee. Naakt in de tuin liggen is een beetje achterlijk, maar dat geeft echt geen enkele reden tot opname. Op welke gronden hadden ze deze vent al levenslang vast kunnen zetten, behalve onderbuikgevoel?quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:53 schreef MatthijsDJ het volgende:
Heel naïef om te denken dat de GGZ, instaat moet zijn om dit soort lui er allemaal uit te pikken.
Dat denk ik ook. Terwijl in het strafrecht wordt TBS als erger gezien dan gevangenisstraf omdat TBS in principe oneindig kan zijn dus dat vinden de daders niet leuk. Maar ik ga er wel een beetje vanuit dat de meeste rechters hem hoe dan ook lamg (voor altijd) zien verdwijnen.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:55 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Vrees van wel.
Hij zal wel weten hoe hij zich voor moet doen om zo min mogelijk (gevangenis) straf te krijgen
Volgens 4chan was het zijn tweede universitaire opleiding. Maar hij heeft wel studievertraging gehad. Al die keren dat hij in aanraking is geweest voor dierenmishandeling hadden mensen hem langere tijd geschorst of vertraagd met zijn opleiding, omdat ze niet tegen zijn gigantische intellect konden.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:55 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
klopt maar dat gebeurd dan pas aan het einde van z'n basisarts opleiding? Die is toch ook 6 jaar incl co-schappen en voorafgaand aan een selectieproef, daar is hij allemaal doorgeraakt.
Hij was al 32, is ie dan 14 jaar met z'n bachelor en master beziggeweest...
Klopt. Ik wist ook heel goed te verbergen bij mijn behandelaren dat het niet goed ging. Maar die spraken dagelijks een uurtje met me.. toen ik vrijwillig opgenomen was, tjah toen konden ze me goed observeren en was falen niet mogelijk.quote:Op vrijdag 29 september 2023 07:57 schreef ZarB het volgende:
[..]
En er dan nog wat mee kan ook. Dierenmishandeling is gruwelijk, maar hij is er voor veroordeeld. Kun je dus niks meer mee. Naakt in de tuin liggen is een beetje achterlijk, maar dat geeft echt geen enkele reden tot opname. Op welke gronden hadden ze deze vent al levenslang vast kunnen zetten, behalve onderbuikgevoel?
Ben je niet bang voor jezelf (geweest) dat je iets raars doet of ging doen?quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:05 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Klopt. Ik wist ook heel goed te verbergen bij mijn behandelaren dat het niet goed ging. Maar die spraken dagelijks een uurtje met me.. toen ik vrijwillig opgenomen was, tjah toen konden ze me goed observeren en was falen niet mogelijk.
Daarnaast wij hebben nu deze posts van hem, die zijn wss geheel niet bekend bij het OM, Erasmus en eventuele GGZ instelling
Ik was vooral bang dat ik een opwelling mezelf wat aan zou doen idd. Vandaar ook elke keer akkoord gegaan met vrijwillige opnames..quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:09 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ben je niet bang voor jezelf (geweest) dat je iets raars doet of ging doen?
Maatschappelijk belang gaat vóór. Het OM had het dus bij het juiste eind. Deze persoon had nooit arts mogen worden. De consequenties daarvan zouden niet meer te overzien zijn.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:12 schreef britneycheers het volgende:
Dus als ik het goed begrijp:
- Fouad L. Is 32 jaar en studeert geneeskunde.
- Fouad L. schopt zijn konijn.
- De buurvrouw van Fouad L. maakt een melding bij de politie.
- Fouad L wordt opgepakt en veroordeeld.
- De officier wil het hier niet bij laten en stuurt een brief met zijn veroordeling naar het MC Erasmus.
- Fouad L. wordt als gevolg daarvan uitgesloten van het halen van een diploma na 14 jaar studeren en raakt zijn baan kwijt.
- Fouad L. besluit zijn buurvrouw die hem getipt had bij de politie dood te schieten en haar dochter.
- Fouad L. gaat daarna naar het Erasmus en schiet daarna ( waarschijnlijk) een docent dood die wellicht iets te maken heeft met waardoor hij geen diploma kan halen.
- Fouad L. wordt gearresteerd en is vermoedelijk verward.
Het doodschieten is niet goed te praten maar ik vraag mij af of het OM zomaar zo een brief mocht sturen met betrekking tot de privacywet. Er staan ook details in die brief die er niet toe doen.
Dat zo iemand überhaupt ooit in aanmerking kwam om Geneeskunde te studerenquote:Op vrijdag 29 september 2023 08:12 schreef britneycheers het volgende:
Dus als ik het goed begrijp:
- Fouad L. Is 32 jaar en studeert geneeskunde.
- Fouad L. schopt zijn konijn.
- De buurvrouw van Fouad L. maakt een melding bij de politie.
- Fouad L wordt opgepakt en veroordeeld.
- De officier wil het hier niet bij laten en stuurt een brief met zijn veroordeling naar het MC Erasmus.
- Fouad L. wordt als gevolg daarvan uitgesloten van het halen van een diploma na 14 jaar studeren en raakt zijn baan kwijt.
- Fouad L. besluit zijn buurvrouw die hem getipt had bij de politie dood te schieten en haar dochter.
- Fouad L. gaat daarna naar het Erasmus en schiet daarna ( waarschijnlijk) een docent dood die wellicht iets te maken heeft met waardoor hij geen diploma kan halen.
- Fouad L. wordt gearresteerd en is vermoedelijk verward.
Het doodschieten is niet goed te praten maar ik vraag mij af of het OM zomaar zo een brief mocht sturen met betrekking tot de privacywet. Er staan ook details in die brief die er niet toe doen.
Hij was 5 toen hij dit besloot. Als arts kun je bezig zijn met je geest en het is altijd nuttig. Niet zoals advocaten waar je bijvoorbeeld tijdens oorlog niks aan hebt. Met zijn asperger superkrachten heeft hij sindsdien naar dit einddoel gewerkt.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:17 schreef Moederenkind het volgende:
toch apart dat iemand die zo'n zieke geest heeft uitgerekend arts wil worden.
Het kan nog alle kanten opquote:Op vrijdag 29 september 2023 08:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dus...
Is dit een religekkie gezien zijn achtergrond, een rechtsextremist/wappie want FvD-adept, of 'gewoon een gevaarlijke gek' omdat.. ja, waarom niet?
Inderdaad. En zelfs al ken je die posts wel, ga je iemand tegen diens wil opsluiten vanwege zieke gedachten? Met de kennis van nu is het makkelijk om te zeggen dat het geheid mis zou gaan en er ingegrepen had moeten worden. Maar dat weet je niet.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:05 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Klopt. Ik wist ook heel goed te verbergen bij mijn behandelaren dat het niet goed ging. Maar die spraken dagelijks een uurtje met me.. toen ik vrijwillig opgenomen was, tjah toen konden ze me goed observeren en was falen niet mogelijk.
Daarnaast wij hebben nu deze posts van hem, die zijn wss geheel niet bekend bij het OM, Erasmus en eventuele GGZ instelling
In elk geval intelligent genoeg om zelfs de opleiding af te kunnen ronden.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:21 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dat zo iemand überhaupt ooit in aanmerking kwam om Geneeskunde te studeren
quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:41 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
*insert Snolllebollekes
Point madequote:Op vrijdag 29 september 2023 00:52 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Eerder psychopaat dan narcist. Narcisten zijn een soort verwende kinderen die alles doen om te krijgen waar ze volgens henzelf recht op hebben. Psychopaten gaan tot over hun grenzen heen om macht te hebben over iemand anders en genieten van het leed dat ze aanrichten.
De kant van achter gesloten deuren en sleutel weggooien.quote:
Ik weet niet om hoeveel mensen het gaat, maar het zou me niet verbazen als het er veel zijn. Ik heb zelf tijdens de begindagen van IRC met best veel "angry youg men" gepraat, die zich buiten de maatschappij geplaatst voelden en daar verbolgen over waren. Ook zij vonden doorgaans geen aansluiting bij anderen en hadden moeite met het doorlopen van hun opleiding.quote:Op donderdag 28 september 2023 22:55 schreef Perrin het volgende:
[..]
Serieus? Gaat het om honderdduizenden?! No way.
Hij had beter MBO kunnen doen.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:29 schreef Pheno het volgende:
14 jaar doen over een studie van zes jaar. Ik snap wel dat ie gek werd
En bij een ieder van ons kan iets gebeuren waardoor de stoppen in de bovenkamer doorslaan....quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:46 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik weet niet om hoeveel mensen het gaat, maar het zou me niet verbazen als het er veel zijn. Ik heb zelf tijdens de begindagen
Had ie beter electrien kunnen wordenquote:Op vrijdag 29 september 2023 08:52 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
En bij een ieder van ons kan iets gebeuren waardoor de stoppen in de bovenkamer doorslaan....
Als is het bij een psychopaat aangeboren geloof ik
Allemaal tegelijk. Elk politiek spectrum in verwarring.quote:
En die wilden ze een diploma basisarts geven?quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:29 schreef Pheno het volgende:
14 jaar doen over een studie van zes jaar. Ik snap wel dat ie gek werd
Volgens één van zijn 4chan-posts werd hij ieder studiejaar voor 6 maanden geschorst.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:29 schreef Pheno het volgende:
14 jaar doen over een studie van zes jaar. Ik snap wel dat ie gek werd
Mishandelde zijn hond, schoot met een kruisboog op karpers en duiven, en vertoonde psychotisch gedrag (halfnaakt hysterisch lachend door de tuin rollen).quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:12 schreef britneycheers het volgende:
Dus als ik het goed begrijp:
- Fouad L. Is 32 jaar en studeert geneeskunde.
- Fouad L. schopt zijn konijn.
- De buurvrouw van Fouad L. maakt een melding bij de politie.
- Fouad L wordt opgepakt en veroordeeld.
- De officier wil het hier niet bij laten en stuurt een brief met zijn veroordeling naar het MC Erasmus.
- Fouad L. wordt als gevolg daarvan uitgesloten van het halen van een diploma na 14 jaar studeren en raakt zijn baan kwijt.
- Fouad L. besluit zijn buurvrouw die hem getipt had bij de politie dood te schieten en haar dochter.
- Fouad L. gaat daarna naar het Erasmus en schiet daarna ( waarschijnlijk) een docent dood die wellicht iets te maken heeft met waardoor hij geen diploma kan halen.
- Fouad L. wordt gearresteerd en is vermoedelijk verward.
Het doodschieten is niet goed te praten maar ik vraag mij af of het OM zomaar zo een brief mocht sturen met betrekking tot de privacywet. Er staan ook details in die brief die er niet toe doen.
Dit ja. Zo'n figuur wil je toch nooit als arts laten werken?quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:19 schreef Moederenkind het volgende:
[..]
Maatschappelijk belang gaat vóór. Het OM had het dus bij het juiste eind. Deze persoon had nooit arts mogen worden. De consequenties daarvan zouden niet meer te overzien zijn.
Veel mensen denken van wel. Want oh wee als de wereld niet maakbaar is. En men wijst graag een verantwoordelijke aan (niet alleen de dader), dat geeft ook het gevoel van ( schijn)veiligheid.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:33 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad. En zelfs al ken je die posts wel, ga je iemand tegen diens wil opsluiten vanwege zieke gedachten? Met de kennis van nu is het makkelijk om te zeggen dat het geheid mis zou gaan en er ingegrepen had moeten worden. Maar dat weet je niet.
Het klinkt mij in de oren alsof er best adequaat is gehandeld. De buurvrouw was alert en heeft actie ondernomen, de instanties hebben werk gemaakt van de dierenmishandeling, bij de opleiding lag zijn gedrag onder een vergrootglas en heeft men ervoor gezorgd dat hij geen diploma kreeg. Had er meer kunnen gebeuren? Mogelijk. Was dat effectief geweest? Dat is twijfelachtig. Helaas is niet alle ellende te voorkomen.
Maar hij wist zelf blijkbaar niet waarom?quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:01 schreef Viv het volgende:
[..]
Volgens één van zijn 4chan-posts werd hij ieder studiejaar voor 6 maanden geschorst.
Nee hoor, die achten zichzelf ontzettend belangrijk en zijn van mening dat zij degene zijn die de wereld nodig heeft.quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:17 schreef Moederenkind het volgende:
toch apart dat iemand die zo'n zieke geest heeft uitgerekend arts wil worden.
Plus hij had (als Marokkaan nota bene) extreemrechtse afbeeldingen op zijn telefoon en filmpjes waarop mensen werden doodgestoken.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Mishandelde zijn hond, schoot met een kruisboog op karpers en duiven, en vertoonde psychotisch gedrag (halfnaakt hysterisch lachend door de tuin rollen).
Als hij daadwerkelijk autisme heeft (wat ik obv zijn posts op 4chan wel neig te geloven) dan kan het introspectief en empatisch vermogen wat beperkt zijn. De rigiditeit spat van het scherm af.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar hij wist zelf blijkbaar niet waarom?
Je moet het 4chan draadje eens lezen. Hij had daar zo zijn eigen ideeën over.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar hij wist zelf blijkbaar niet waarom?
Het lijkt me sterk dat je zonder reden geschorst wordt. Hij zal dus informatie achter hebben gehouden, of daarover gelogen hebben, of gedacht hebben dat de reden totale onzin is. Iets in die trant.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:08 schreef ZarB het volgende:
[..]
Als hij daadwerkelijk autisme heeft (wat ik obv zijn posts op 4chan wel neig te geloven) dan kan het introspectief en empatisch vermogen wat beperkt zijn. De rigiditeit spat van het scherm af.
En nee, hiermee zeg ik niet dat iedereen met autisme in staat is toch dit soort acties.
Ik denk ook dat hij wel degelijk met een reden geschorst is maar als je totaal niet in staat bent om te reflecteren dan creeer je inderdaad je eigen realiteit en ligt het áltijd aan iets buiten jezelf. Je eigen aandeel en gedrag zien in dingen en daarop reflecteren (introspectie) dat lukt hem dus niet. Vandaar zijn bizarre gedachtegangen.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat je zonder reden geschorst wordt. Hij zal dus informatie achter hebben gehouden, of daarover gelogen hebben, of gedacht hebben dat de reden totale onzin is. Iets in die trant.
Ik kan me ook niet voorstellen dat ze blijven schorsen maar je niet van de opleiding trappen. Dus ook hier denk ik dat hij zijn eigen werkelijkheid heeft gecreeerd.
N=1, maar ik heb zelf meegemaakt dat iemand van een bachelor werd afgehaald na herhaaldelijk wangedrag. Zijn wel eerder waarschuwingen en gesprekken geweest. Maar toen was het na een tijdje ook klaar. Geen tijdelijke schorsingen ofzo.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat je zonder reden geschorst wordt. Hij zal dus informatie achter hebben gehouden, of daarover gelogen hebben, of gedacht hebben dat de reden totale onzin is. Iets in die trant.
Ik kan me ook niet voorstellen dat ze blijven schorsen maar je niet van de opleiding trappen. Dus ook hier denk ik dat hij zijn eigen werkelijkheid heeft gecreeerd.
Ik snap je punt, maar dit is achteraf wel makkelijk wijzen hè. Zo kan je iedereen met een narcistische insteek direct op gaan sluiten. Dierenmishandeling komt veel voor, psychotisch gedrag ook, en mensen in een sociaal isolement al helemaal.quote:Op vrijdag 29 september 2023 00:43 schreef FYazz het volgende:
Ik wijs niet zo snel met het vingertje naar de overheid, maar in dit geval laat de wetgever de burger in de steek. Deze man had al niet meer vrij rond mogen lopen of had onder behandeling en controle moeten staan.
Laatst was die docu over de Beul van Twente nog op tv. Helaas is er 20 jaar later niet veel veranderd qua wetgeving voor dit soort gevallen.
Herhaaldelijk ernstige dierenmishandeling/misbruik in combinatie met psychotisch gedrag en sociaal isolement zou wettelijk gezien gewoon tot een verplicht psychologisch onderzoek moeten kunnen leiden inclusief (tijdelijke) opname.
Hoe is dit allemaal betaald? En een huis ipv een studentenkamer en een motor..quote:Op vrijdag 29 september 2023 08:29 schreef Pheno het volgende:
14 jaar doen over een studie van zes jaar. Ik snap wel dat ie gek werd
Zo snel doen ze dat niet. Briefje van een advocaat en je krijgt weer "een laatste kans".quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:18 schreef Momo het volgende:
[..]
N=1, maar ik heb zelf meegemaakt dat iemand van een bachelor werd afgehaald na herhaaldelijk wangedrag. Zijn wel eerder waarschuwingen en gesprekken geweest. Maar toen was het na een tijdje ook klaar. Geen tijdelijke schorsingen ofzo.
Ik vermoed ook een Wajong. En hij schrijft op 4chan dat hij 'rijk' is en dat hij bij een goed betaalde baan was ontslagen, omdat het basisartsdiploma daar een vereiste voor was en dat dat diploma hem onthouden werd. Hij ging nu maar verder door het leven als NEET. Ik heb gisteravond heel veel nieuwe woorden geleerd, waarvan ik de helft kon missen als kiespijn.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:19 schreef LXIV het volgende:
Hoe is dit allemaal betaald? En een huis ipv een studentenkamer en een motor..
Kreeg hij vet wajong om eindeloos mee te studeren?
Een neet is toch gewoon een luizeneitje?quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vermoed ook een Wajong. En hij schrijft op 4chan dat hij 'rijk' is en dat hij bij een goed betaalde baan was ontslagen, omdat het basisartsdiploma daar een vereiste voor was en dat dat diploma hem onthouden werd. Hij ging nu maar verder door het leven als NEET. Ik heb gisteravond heel veel nieuwe woorden geleerd, waarvan ik de helft kon missen als kiespijn.
In dit geval een Not in Education, Employed or in Training. Hij ging daar nog al prat op, leek het. En ja, ook een luizeneitjequote:Op vrijdag 29 september 2023 09:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Een neet is toch gewoon een luizeneitje?
NEET is een term uit de Amerikaanse zorgindustrie om jongeren in hun doelgroep aan te duiden. De doelgroep is er vervolgens zelf mee aan de haal gegaan.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vermoed ook een Wajong. En hij schrijft op 4chan dat hij 'rijk' is en dat hij bij een goed betaalde baan was ontslagen, omdat het basisartsdiploma daar een vereiste voor was en dat dat diploma hem onthouden werd. Hij ging nu maar verder door het leven als NEET. Ik heb gisteravond heel veel nieuwe woorden geleerd, waarvan ik de helft kon missen als kiespijn.
Hij wenste zelf dat hij maar gewoon drugsdealer was geworden.quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hij kreeg gewoon wat centjes van Gideon.
quote:Op vrijdag 29 september 2023 09:19 schreef maily het volgende:
Ik lees net dat dat overleden meisje nog een tweelingzus heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |