Zoals altijd. Het gesprek met Jasper was helemaal erg.. Jasper moest er gewoon van lachen en zat zich te irriteren. Het was eigenlijk Erik die het grootste woord had en zelf antwoord gaf op zijn eigen vragen.quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:43 schreef pingu66 het volgende:
Erik voert het filoodsofisch gesprek in zijn eentje
quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:43 schreef pingu66 het volgende:
Erik voert het filoodsofisch gesprek in zijn eentje
Was ik al bang voor.quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:48 schreef pingu66 het volgende:
Wat hier filosofisch aan is ga in nogveven bekijken tis vooral Erik die "lesgeeft"
Zal Erik toch nog een goede talkshowhost kunnen worden en heeft Marciano toch gelijk...quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:51 schreef lojanda het volgende:
[..]
Zoals altijd. Het gesprek met Jasper was helemaal erg.. Jasper moest er gewoon van lachen en zat zich te irriteren. Het was eigenlijk Erik die het grootste woord had en zelf antwoord gaf op zijn eigen vragen.
Ja vastquote:Op zondag 13 augustus 2023 20:52 schreef magnaal het volgende:
[..]
Zal Erik toch nog een goede talkshowhost kunnen worden en heeft Marciano toch gelijk...
Niet goed snickersquote:
heeft ook niets te maken met filosofiequote:Op zondag 13 augustus 2023 20:55 schreef engine het volgende:
Het is een beetje niveau spreekbeurt. Te weinig interactie en je ziet mensen hun aandacht verliezen.
Maar dan wel een spreekbeurt waar ze een dikke onvoldoende voor krijgen..quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:55 schreef engine het volgende:
Het is een beetje niveau spreekbeurt. Te weinig interactie en je ziet mensen hun aandacht verliezen.
dan zullen er ook geen vliegen zijn...quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:56 schreef engine het volgende:
"Alleen de temperatuur is wel -28 maar dat is wel prima"
Heb je in ieder geval geen vriezer meer nodig.
quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:57 schreef magnaal het volgende:
[..]
dan zullen er ook geen vliegen zijn...
Mensen waar kijken we naar, zeg!
Ik vind dit soort feitjes wel interessant maar het is geen gesprek. Het is opnoemen. Maar ik vind het alsnog wel leukquote:Op zondag 13 augustus 2023 20:56 schreef lojanda het volgende:
[..]
Maar dan wel een spreekbeurt waar ze een dikke onvoldoende voor krijgen..
Wat een slap geneuzel
En de elfstedentocht gaat altijd door.quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:56 schreef engine het volgende:
"Alleen de temperatuur is wel -28 maar dat is wel prima"
Heb je in ieder geval geen vriezer meer nodig.
quote:Op zondag 13 augustus 2023 20:58 schreef mangalie het volgende:
[..]
En de elfstedentocht gaat altijd door.
neequote:Op zondag 13 augustus 2023 21:00 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Tot 1700 uur staan online, maar niets was echt de moeite waard denk ik ....
Het was idd een saaie dag.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:00 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Tot 1700 uur staan online, maar niets was echt de moeite waard denk ik ....
Oppervlakkig geneuzel en een beetje met feitjes gooien. Gaat nergens over.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:02 schreef lojanda het volgende:
Op de VRT1 is een vijfdelige serie geweest “universe”. Dat was echt heel indrukwekkend van hoe het heelal eruit ziet en werkt. Ik moest echt heel goed kijken en luisteren om er iets van te snappen. Ik vond het echt heel mooi maar ook best eng![]()
Zeker de moeite waard om dat te kijken![]()
Wat Mirthe en Erik nu allemaal brabbelen herken ik er niet van
Ze hebben geen flauw benul waar ze het over hebbenquote:Op zondag 13 augustus 2023 20:55 schreef engine het volgende:
Het is een beetje niveau spreekbeurt. Te weinig interactie en je ziet mensen hun aandacht verliezen.
Die feitjes kloppen wel hoor.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:04 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Ze hebben geen flauw benul waar ze het over hebben
Beetje lach en slaapverwekkendquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:04 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Ze hebben geen flauw benul waar ze het over hebben
Misschien nu omdat dan de streams er dan al af zijn ?quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:05 schreef Dotteke het volgende:
Toch vandaag het loods gesprek ze weten daar ook niet wat ze willen zou volgende week zondag pas zijn
Dat was Wendy.. Sasha ligt zo ongeveer te slapenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:05 schreef mangalie het volgende:
Mars gaat het worden..Sasha; Nou veel plezier
Ik vind dit wel vermakelijk eigenlijkquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:06 schreef tonja het volgende:
[..]
Dat klinkt als een prettige combinatie, maar is het niet
Geen idee, ze laten er nog helemaal niets over los bij Talpaquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:06 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Misschien nu omdat dan de streams er dan al af zijn ?
En de hormonen...quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:09 schreef engine het volgende:
Kom je weer vitamine B tekortjeetje dit is wel echt ingewikkeld.
Dat is wel Mirthe haar ding, fantaserenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:09 schreef engine het volgende:
Nu gaan ze over tot fantaseren
Mirthe denkt met gangen. Ondergrondse gangen.
Ja, want je kan niet meer terug. Maar dat weten ze volgens mij niet..quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:09 schreef engine het volgende:
Er moeten op Mars dan ook sportvoorzieningen komen.
Ik vind dit zo grappig. Mirthe gaat maar doorquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:10 schreef lojanda het volgende:
[..]
Dat is wel Mirthe haar ding, fantaseren
quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:12 schreef mangalie het volgende:
Gat in de markt voor rik met de ledlampen
Ik ook hoor.. zit hier hardop te lachenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:12 schreef engine het volgende:
[..]
Ik vind dit zo grappig. Mirthe gaat maar doorze wil ook kruiden en dieren op Mars
De nieuwe quizmasterquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:20 schreef engine het volgende:
De aandacht van het publiek is weer een beetje terug.
[ afbeelding ]
Maar dan weet Mirthe niet of ze wel zal gaan. Ze wil misschien wel een jaartje..quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:18 schreef engine het volgende:
Erik zijn kijk op hoe het leven als één van de eerste op Mars is wel realistisch. Je komt niet terecht in een makkelijke situatie. Weet ook dat je niet meer terug kunt (voorlopig).
Ja dat dusquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:21 schreef lojanda het volgende:
[..]
Maar dan weet Mirthe niet of ze wel zal gaan. Ze wil misschien wel een jaartje..
Ja, ff backpackenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:21 schreef lojanda het volgende:
[..]
Maar dan weet Mirthe niet of ze wel zal gaan. Ze wil misschien wel een jaartje..
Zo makkelijk ziet ze het welquote:
Ik ging vandaag even zoeken of Babette nog wat had laten horen ergens maar zag dat ze haar account op instagram op prive heeft gezet.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:24 schreef lojanda het volgende:
Dus eigenlijk wil Erik nu zeggen.. en dan zeg ik het in Babette haar woordenéén team één taak
Goh, waarom zou dat nou zijn?quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:26 schreef engine het volgende:
[..]
Ik ging vandaag even zoeken of Babette nog wat had laten horen ergens maar zag dat ze haar account op instagram op prive heeft gezet.
Ja dat snap ik wel met wat voor schofterige dingen er wordt geroepen. Dat je iemand niet mag dat kan en dat mag je ook best zeggen maar verwensingen en scheldpartijen gaat toch echt wel te ver. Echt een stel tokkies op al die accounts van vele bewoners. Moraima heeft inmiddels het ook op privé staan en zo ook Wanda Jeff en KimD.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:26 schreef engine het volgende:
[..]
Ik ging vandaag even zoeken of Babette nog wat had laten horen ergens maar zag dat ze haar account op instagram op prive heeft gezet.
Dat ben ik helemaal met je eens. Ik volg al die social media niet zo. Mensen zijn eng.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:29 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ja dat snap ik wel met wat voor schofterige dingen er wordt geroepen. Dat je iemand niet mag dat kan en dat mag je ook best zeggen maar verwensingen en scheldpartijen gaat toch echt wel te ver. Echt een stel tokkies op al die accounts van vele bewoners. Moraima heeft inmiddels het ook op privé staan en zo ook Wanda Jeff en KimD.
Ja ik snap het ook wel en niemand verdiend dat. Moet ik wel zeggen dat ik van Jeff wel een paar dingen gezien heb na zijn vertrek die ik verre van netjes vind. Vind ik dan ook niet juist om het op te gaan stoken.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:29 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ja dat snap ik wel met wat voor schofterige dingen er wordt geroepen. Dat je iemand niet mag dat kan en dat mag je ook best zeggen maar verwensingen en scheldpartijen gaat toch echt wel te ver. Echt een stel tokkies op al die accounts van vele bewoners. Moraima heeft inmiddels het ook op privé staan en zo ook Wanda Jeff en KimD.
Ik kijk af te toe als ik ergens iets hoor van een leuk filmpje maar als je dan die commentaren leest van al die tokkies die reageren.. echt te triest gewoon.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:32 schreef tonja het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens. Ik volg al die social media niet zo. Mensen zijn eng.
Ik denk dat je vooral doelt op de reactie op Bern zijn moeder.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:34 schreef engine het volgende:
[..]
Ja ik snap het ook wel en niemand verdiend dat. Moet ik wel zeggen dat ik van Jeff wel een paar dingen gezien heb na zijn vertrek die ik verre van netjes vind. Vind ik dan ook niet juist om het op te gaan stoken.
Dat ben ik helemaal met je eens. Dat moet je niet doen. Maar zijn reactie daarop vind ik niet kunnen. Daar liet hij zich heel erg kennen. Iemands moeder de maat nemen....dan ben je echt een heel zielig figuur.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:37 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik denk dat je vooral doelt op de reactie op Bern zijn moeder.
Dat was niet chic maar ergens snap ik wel dat hij een reactie geeft. Die moeder van Bern benoemt Jeff al die negen maanden en ook niet bepaald op een nette manier. Eigenlijk triest dat een moeder gaat berichten op een account van een bewoner en daar dingen gaat schreeuwen om haar zoon te verdedigen.. sorry maar dan snap je het echt niet.
Maar dan gaan ze naar bed waarschijnlijk.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:38 schreef engine het volgende:
Eeehm euhh euhm eehh ik denk dat het tijd is om af te ronden
waar heeft die moeder dan berichten geplaatst?quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:37 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik denk dat je vooral doelt op de reactie op Bern zijn moeder.
Dat was niet chic maar ergens snap ik wel dat hij een reactie geeft. Die moeder van Bern benoemt Jeff al die negen maanden en ook niet bepaald op een nette manier. Eigenlijk triest dat een moeder gaat berichten op een account van een bewoner en daar dingen gaat schreeuwen om haar zoon te verdedigen.. sorry maar dan snap je het echt niet.
Dus ik kan me er iets bij voorstellen maar hij had beter niet kunnen reageren.
Ze slapen nu al bijnaquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:39 schreef lojanda het volgende:
[..]
Maar dan gaan ze naar bed waarschijnlijk.
Klopt wat je zegt en dat moet je natuurlijk niet doen maar ik vind die moeder net zo zielig. Lelijke berichten plaatsen waarvan de persoon waar hervorm gaat zich niet kan verdedigen en degene die het account op dat moment beheert er ook niets mee kan. Het werd beheerd door zijn zus en die vond het heel moeilijk..quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:39 schreef engine het volgende:
[..]
Dat ben ik helemaal met je eens. Dat moet je niet doen. Maar zijn reactie daarop vind ik niet kunnen. Daar liet hij zich heel erg kennen. Iemands moeder de maat nemen....dan ben je echt een heel zielig figuur.
Op Jeff zijn Insta en Facebook die de zus van Jeff beheerde terwijl hij in de loods zat. Dat waren geen leuke berichten die ze daar plaatsten.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:39 schreef Adat231 het volgende:
[..]
waar heeft die moeder dan berichten geplaatst?
Die moeder kan er gewoon niet mee omgaan. Ik heb nog nooit een berichtje van haar ergens gelezen maar dat neem ik nu dan maar even aan. Jeffrey kan er ook niet mee omgaan. Hij wou toch wraak en dat vind ik gewoon heel naar.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:42 schreef lojanda het volgende:
[..]
Klopt wat je zegt en dat moet je natuurlijk niet doen maar ik vind die moeder net zo zielig. Lelijke berichten plaatsen waarvan de persoon waar hervorm gaat zich niet kan verdedigen en degene die het account op dat moment beheert er ook niets mee kan. Het werd beheerd door zijn zus en die vond het heel moeilijk..
belachelijk, nooit geweten. Kun je een voorbeeld geven van wat ze geplaatst heeft?quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:43 schreef lojanda het volgende:
[..]
Op Jeff zijn Insta en Facebook die de zus van Jeff beheerde terwijl hij in de loods zat. Dat waren geen leuke berichten die ze daar plaatsten.
jef blijft ook natrappen naar bernquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:44 schreef engine het volgende:
[..]
Die moeder kan er gewoon niet mee omgaan. Ik heb nog nooit een berichtje van haar ergens gelezen maar dat neem ik nu dan maar even aan. Jeffrey kan er ook niet mee omgaan. Hij wou toch wraak en dat vind ik gewoon heel naar.
is dat nodigquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:45 schreef Adat231 het volgende:
[..]
belachelijk, nooit geweten. Kun je een voorbeeld geven van wat ze geplaatst heeft?
Wel met vertragingquote:
Misschien wel. Ik heb er nog nooit iets van gezien en het schijnt heftig te zijn.quote:
Vorige topic zei iemand dat de bos Wendy proberen te manipuleren. Vlak voor 20.25. Weet niet welke stream want ik heb t niet gezienquote:Op zondag 13 augustus 2023 20:56 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Goedenavond, uitgewerkt, nog iets de moeite waard om terug te zoeken ?
is verwijderd en ze verdedigde gewoon bern haar goed rechtquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:48 schreef engine het volgende:
[..]
Misschien wel. Ik heb er nog nooit iets van gezien en het schijnt heftig te zijn.
quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:51 schreef mangalie het volgende:
Mithe zou wel een aapje mee willen nemen
Ik zou zeggen ga er naar op zoekquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:48 schreef engine het volgende:
[..]
Misschien wel. Ik heb er nog nooit iets van gezien en het schijnt heftig te zijn.
Welnee ik ben veel te druk met streams kijkenquote:
Zie je allemaal dingen voor haarzelf niks delen zoals die nieuwe maatschappij zou moeten zijn.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:53 schreef engine het volgende:
[..]![]()
Ze zou daar ook wel een hondje willen hebben
Mirthe kijkt liever eerst of de eersten het wel overlevenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:54 schreef engine het volgende:
Mirthe wil als tweede lichting naar Mars. Erik als eerste lichting.
Ze is er nog niet en begint nu alquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:55 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Zie je allemaal dingen voor haarzelf niks delen zoals die nieuwe maatschappij zou moeten zijn.
Eet jij alleen augurken ofzo?quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:55 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Zie je allemaal dingen voor haarzelf niks delen zoals die nieuwe maatschappij zou moeten zijn.
Soort vanquote:
benieuwd wat ze dan over sas te zeggen zou hebbenquote:Op zondag 13 augustus 2023 21:57 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Die moeder is niet goed bij haar hoofd
Een van leukste filoodsofische gesprekken,,quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:01 schreef engine het volgende:
Het begon een beetje gezapig maar het was uiteindelijk best leuk
Dat is nog niet bekend...Kan eli, verdien of vrijstelling zijn..quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:08 schreef MacDeMarco het volgende:
Is dat ding waar Erik en Marciano mee bezig zijn voor een opdracht morgen?
Zou lachen zijn als er morgen een eli komt die hier niets mee te maken heeftquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:11 schreef mangalie het volgende:
[..]
Dat is nog niet bekend...Kan ook eli, verdien of vrijstelling zijn..
Dat kan ook nog idd.quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Zou lachen zijn als er morgen een eli komt die hier niets mee te maken heeft
ik ook niet. iemand een vertaling voor ons?quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:12 schreef engine het volgende:
Wendy en Mirthe gametalk alleen ik kan het niet verstaan.
Ik kreeg net het laatste stukje mee. Wendy zei dat ze hun, Marciano en Isaac, niet meer vertrouwde. Toen liep Wendy weg en meteen kwam Erik naar MIrthe en Mirthe zei dat Wendy niet op Bern ging en dat ze het Wendy had verteld zoals Erik het aan haar vertelde maar dat het niet werkt. Okee, Dat is duidelijk zei Eric.quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:13 schreef Adat231 het volgende:
[..]
ik ook niet. iemand een vertaling voor ons?
die baalt nu erik mag ik hopenquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:17 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Ik kreeg net het laatste stukje mee. Wendy zei dat ze hun, Marciano en Isaac, niet meer vertrouwde. Toen liep Wendy weg en meteen kwam Erik naar MIrthe en Mirthe zei dat Wendy niet op Bern ging en dat ze het Wendy had verteld zoals Erik het aan haar vertelde maar dat het niet werkt. Okee, Dat is duidelijk zei Eric.
Misschien nietquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:21 schreef Adat231 het volgende:
[..]
moet je er wel blij mee zijn als anderen al kunnen zien hoe goed of slecht je bent?
sas wel? en erik?quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:28 schreef engine het volgende:
Van wat ik gezien heb is Isaac wel de beste tot nu toe. Maar ik heb Bern eigenlijk nog niet zien oefenen.
Marciano had eerder op de avond gezegd tegen wendy dat ze nu eens d'r ballen op tafel moet leggen en een kant moet kiezen, want ze kunnen de touwtjes nog in Handen krijgen. Of wil je er weer op? Zei Marcianoquote:
dat zat ik ook net te denken... is het zeker dat ze moeten voetballen?quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:29 schreef woxxel het volgende:
Ik hoop dat ze moeten rollen ipv voetballen:)
Die hebben naar mijn idee ook niet echt veel geoefend. Ik begrijp dat eigenlijk niet zo goed.quote:
Goeie. Want waarom staat die helling er anders.quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:29 schreef woxxel het volgende:
Ik hoop dat ze moeten rollen ipv voetballen:)
die voelen zich al overtuigd dat ze niet hoeven te spelen.quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:31 schreef engine het volgende:
[..]
Die hebben naar mijn idee ook niet echt veel geoefend. Ik begrijp dat eigenlijk niet zo goed.
Isaac niet bellen!!quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:55 schreef tonja het volgende:
Het is meer een ik-ga-op-vakantie-en-neem-mee gesprek
quote:
Is wel een mooi ontwerp voor Babette bedenk ik me nu....quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:36 schreef engine het volgende:
Marciano gaat verder aan zijn kunstwerk
[ afbeelding ]
past nog wel naast : Joke de Vries.....quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:41 schreef mangalie het volgende:
[..]
Is wel een mooi ontwerp voor Babette bedenk ik me nu....
Hhaha ja dat was mijn gedachte ookquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:42 schreef Verida het volgende:
[..]
past nog wel naast : Joke de Vries.....
Klopt. De buikschuifbaan was ook verdienquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:44 schreef Adat231 het volgende:
Ergens zal het me niet verbazen als dit balgedoe niets met de eli te maken zal hebben, is minder spannend. Misschien is dit eerder voor een vrijstelling of extra stem of verdien opdracht. Ze kunnen bv ook oefentijd gegeven kunnen hebben voor een verdienopdracht zodat het mogelijk kan zijn eens flink geld binnen te halen voor een leuke en lekkere laatste week
Is dit een dreigement huftertje?quote:Op zondag 13 augustus 2023 22:29 schreef woxxel het volgende:
[..]
Marciano had eerder op de avond gezegd tegen wendy dat ze nu eens d'r ballen op tafel moet leggen en een kant moet kiezen, want ze kunnen de touwtjes nog in Handen krijgen. Of wil je er weer op? Zei Marciano
Daar lijkt het wel op ... Logisch dat Wendy ze niet meer vertrouwtquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:52 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Is dit een dreigement huftertje?
en toen veranderde zijn kop naar onweer, zag je dat?quote:Op zondag 13 augustus 2023 23:08 schreef engine het volgende:
Marciano tegen Wendy "belangrijkste is dat wij klaar zijn maat....heb je een beetje nagedacht?"
Wendy "Nee"
Ik heb het alleen gehoord dus dat weet ik niet.quote:Op zondag 13 augustus 2023 23:09 schreef Adat231 het volgende:
[..]
en toen veranderde zijn kop naar onweer, zag je dat?
Nee. Ik weet niet hoe ik een plaatje kan posten.quote:
Die klapjosti heeft echt 'n kapotte zekering in zijn rotkopquote:Op zondag 13 augustus 2023 23:09 schreef Adat231 het volgende:
[..]
en toen veranderde zijn kop naar onweer, zag je dat?
Beetje een understatementquote:Op zondag 13 augustus 2023 22:54 schreef chufi het volgende:
[..]
Daar lijkt het wel op ... Logisch dat Wendy ze niet meer vertrouwt
Daarom is het hier het leukst. Meer humor sowieso, dat zie je niet zo op Twitter e.d.quote:Op zondag 13 augustus 2023 21:34 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik kijk af te toe als ik ergens iets hoor van een leuk filmpje maar als je dan die commentaren leest van al die tokkies die reageren.. echt te triest gewoon.
Goedemorgen, ja ik vermoed ook dat dit de laatste week is.quote:Op maandag 14 augustus 2023 07:04 schreef juul. het volgende:
Goeiemorgen Fritsie, laatste week loods?
Dat wordt voor mij ook weer vermaken met fbquote:Op maandag 14 augustus 2023 07:14 schreef Frummelie het volgende:
Goedemorgen....![]()
Zal dit echt de laatste week zijn.... dan ga ik nu heel hard huilen...
Ooh zo erg is het bij mij niet haha.... maar ik ga die gekkies in de loods best missen...quote:Op maandag 14 augustus 2023 07:18 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Dat wordt voor mij ook weer vermaken met fb
Lees de Streamverslagen, ze zijn er voorquote:Op maandag 14 augustus 2023 07:29 schreef Frummelie het volgende:
Ooh ja ik zag dat ding met die netten staan... is dat voor de komende opdracht?
Bern en Marciano zou ik wel een leuk setje voor een eliminatieopdracht vinden.quote:Op maandag 14 augustus 2023 07:31 schreef Frummelie het volgende:
En wie komen er op het hakblok vandaag mocht er een eliminatie zijn?
Voor zover ik weet en snap wordt het 3-2-2. 3 op Marciano of Isaac, 2 op Marciano of Isaac, 2 op Bern ( door Marciano en Isaac)quote:Op maandag 14 augustus 2023 07:28 schreef cinsan het volgende:
goede morgen![]()
als er vandaag eliminatie komt ben ik beniuwd wie op wie gaat stemmen , hoop zo de bro s tov elkaar , maar vrees dat het wendy tov tiano word
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |