Jerrold (29)Farmaceutisch medewerker
Naar eigen zeggen vinden mensen Jerrold vaak een beetje “too much”. Zelf ziet hij zich meer als een sociale optimist die zelfverzekerd achter zijn doelen aangaat. Iemand die de leiding kan nemen in de groep, maar sowieso een sfeermaker zal zijn.
Jerrold werkt als farmaceutisch medewerker en zorgt ervoor dat de juiste dosering medicijnen bij de juiste client komt. Een verantwoordelijkheid die hij graag afwisselt met feestjes en evenementen in zijn privéleven.
De Surinaamse Jerrold is vrijgezel en woont op dit moment met zijn broer en zusje bij zijn moeder. Correctie, bij zijn heldin. Zijn moeder is zijn alles. Zij staat er helemaal alleen voor en daar heeft hij diep respect en grote dankbaarheid voor. Een jaar zonder mama, gaat hij zeker voelen.
Op dit moment heeft hij dus geen relatie, al mag hij wel graag flirten. Als hij een vrouw tegenkomt wil hij diepgang in een relatie, lekker samen filosoferen over het leven. Want als je zijn hart kunt veroveren heb je in hem een serieuze en loyale partner.
Jerrold heeft zijn leven aardig op orde en doet dan ook eigenlijk maar met één doel mee aan Een Jaar Van Je Leven; het winnen van die één miljoen euro. Dan kan hij zijn moeder financieel ondersteunen, meenemen op een lange vakantie naar Suriname en in één klap zijn studieschuld aflossen.
[ Bericht 62% gewijzigd door Jippie op 06-09-2022 17:32:06 ]
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Op
zaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef
JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P