Marciano (42)Horeca ondernemer
Marciano heeft een duidelijk beeld van zichzelf: Hij is stoer, zorgzaam, direct en loyaal. Echt een kerel die weet wie hij is en zich daar ook naar gedraagt. De rust die dat met zich meebrengt, straalt hij ook uit naar anderen. En dat kan hem weleens de perfecte leider van de groep gaan maken. Althans, zo ziet hij dat zelf.
Deze vrijgezelle vader van twee zoons, van 12 en 20, gaat zijn kids het meeste missen. Maar zal over een jaar niet terugkomen met een nieuwe mama. Want hij doet niet mee voor de liefde. Wel voor de winst.
Hij is namelijk druk bezig met de lancering van een nieuw streetfood concept gebaseerd op alleen afhalen en bezorgen. En met één miljoen euro wordt dat een stuk gemakkelijker. Al neemt hij in het komende jaar ook graag de tijd om nog bewuster om te gaan met eten én zich te verdiepen in de kunst van het tatoeëren.
Voor Marciano betekent winnen vooral de start van een heel nieuw leven, waarin hij sneller kan schakelen met zijn eigen restaurant. Maar ook veel kan reizen. Kortom een onafhankelijk leven… met een gezond en sportief lijf.
[ Bericht 62% gewijzigd door Jippie op 06-09-2022 17:27:10 ]