Beelen vind ik nog te licht, en Trauner wordt langzaam minder, zie liever een hele goede RCV komen en dan Brenet ipv Pedersen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 15:57 schreef Pistolero het volgende:
[..]
RCV ben je al voorzien met Trauner en Beelen. Belangrijkste is een rechtsback zodat we Pedersen nooit meer hoeven te zien.
Ik zie het echt helemaal zitten in Beelen, die jongen heeft ontzettend veel talent en gaat op korte termijn wel minimaal gelijkwaardig worden aan Trauner. Zo niet beter.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:03 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Beelen vind ik nog te licht, en Trauner wordt langzaam minder, zie liever een hele goede RCV komen en dan Brenet ipv Pedersen.
Dan nog een goede middenvelder of vleugelaanvaller + Ivanusec natuurlijk en dan wordt het wel weer wat hopelijk.
Kap nou eens met dat clickbait-gegil. Klopt namelijk beiden. Is alleen nog een formaliteit om het bod, wat uiteindelijk geaccepteerd wordt, in te dienen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:03 schreef Pistolero het volgende:
Die kop van VI komt trouwens niet helemaal overeen met het artikel.
Eerst 'Feyenoord nadert recorddeal met RB Leipzig' en dan in de tekst daaronder dat Feyenoord het bod uberhaupt nog niet heeft gezien en ze nog steeds niet happig zijn om hem te verkopen.
Stukje clickbait.
Luister vriendquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:34 schreef ZKA het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat clickbait-gegil. Klopt namelijk beiden. Is alleen nog een formaliteit om het bod, wat uiteindelijk geaccepteerd wordt, in te dienen.
Vervanger Lutsharel is TOP
Rechtsback of centrale verdediger?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:34 schreef ZKA het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat clickbait-gegil. Klopt namelijk beiden. Is alleen nog een formaliteit om het bod, wat uiteindelijk geaccepteerd wordt, in te dienen.
Vervanger Lutsharel is TOP
Uiteraard, maar Luts en Kokcu staken er wel echt bovenuit.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 15:57 schreef alopio het volgende:
[..]
Hangt ervan af wat ze dan qua aankopen gaan doen
Eens maar dat wilt niet zeggen dat je zonder hun nirt succesvol kan zijn.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:38 schreef M.Melandri het volgende:
[..]
Uiteraard, maar Luts en Kokcu staken er wel echt bovenuit.
Je legt de lat wel hoog met vervanger is TOP. Ik verwacht dan wel heel veel, geen Brenet achtige meukquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:34 schreef ZKA het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat clickbait-gegil. Klopt namelijk beiden. Is alleen nog een formaliteit om het bod, wat uiteindelijk geaccepteerd wordt, in te dienen.
Vervanger Lutsharel is TOP
sergio ramos heeft nog geen clubquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:46 schreef alopio het volgende:
[..]
Je legt de lat wel hoog met vervanger is TOP. Ik verwacht dan wel heel veel, geen Brenet achtige meuk
Dit stelt me wel gerust.quote:
Eigenlijk had Benita best backup-rechtsback kunnen zijn. Maarja, die is ook al verhuurd.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:48 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Dit stelt me wel gerust.
Al moet ik wel zeggen dat ik toch mag hopen dat we deze window nog een vervanger voor Pedersen proberen aan te trekken...
Als het een rechtsback is dan is het een vervanger voor Pedersen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:48 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Dit stelt me wel gerust.
Al moet ik wel zeggen dat ik toch mag hopen dat we deze window nog een vervanger voor Pedersen proberen aan te trekken...
Als de betreffende vervanger dan ook realistisch haalbaar is, en niet zoals bij Isaksen bijvoorbeeld 9 miljoen bieden op een speler die realistisch gezien veel meer transferwaarde heeft.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:34 schreef ZKA het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat clickbait-gegil. Klopt namelijk beiden. Is alleen nog een formaliteit om het bod, wat uiteindelijk geaccepteerd wordt, in te dienen.
Vervanger Lutsharel is TOP
quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:51 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Als het een rechtsback is dan is het een vervanger voor Pedersen.
Haalbaarheid is 9/10quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:52 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als de betreffende vervanger dan ook realistisch haalbaar is, en niet zoals bij Isaksen bijvoorbeeld 9 miljoen bieden op een speler die realistisch gezien veel meer transferwaarde heeft.
Neequote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:58 schreef de_boswachter het volgende:
Die werd gisteren helemaal stront gespeeld
Vond je? Ik vond Geert juist één van de sterkste aan Feyenoordzijde gisterenquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:58 schreef de_boswachter het volgende:
Die werd gisteren helemaal stront gespeeld
30 miljoen, ik zou ‘m brengen.
Lekker doorzuipen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 17:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ohnee wacht, dat was jullie hele elftal
M'n club moet nu al bezig zijn met spelers voor het komende seizoen. Haal een bult stevige kerels die het duel niet schuwen, en als dat mogelijk is, een paar balkunstenaars. Balvaste spitsen, snelle buitenspelers, verdedigers die er de beuk in gooien (á la Douglas). De JL is vechtvoetbal, maar als je wat leuke pielers kunt halen is er een grote kans dat we gewoon bovenin meedoen. Moet je wel spelers hebben die het gras opvreten, desnoods de modder, en we kunnen komend seizoen bovenin meedoen. Doet afgrijselijk veel pijn om dit te moeten zeggen, maar het is nou eenmaal de realiteit.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 15:58 schreef klaasweetalles het volgende:
ik zit te denken Noussair Mazraoui van Bayern....
dat zal wel wat weerstand opleveren....![]()
misschien huren
https://www.goal.com/en-b(...)/bltdf524a2c9b2f0c71quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 16:47 schreef aTypisch het volgende:
[..]
sergio ramos heeft nog geen club
quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 17:10 schreef Erasmus het volgende:
[..]
M'n club moet nu al bezig zijn met spelers voor het komende seizoen. Haal een bult stevige kerels die het duel niet schuwen, en als dat mogelijk is, een paar balkunstenaars. Balvaste spitsen, snelle buitenspelers, verdedigers die er de beuk in gooien (á la Douglas). De JL is vechtvoetbal, maar als je wat leuke pielers kunt halen is er een grote kans dat we gewoon bovenin meedoen. Moet je wel spelers hebben die het gras opvreten, desnoods de modder, en we kunnen komend seizoen bovenin meedoen. Doet afgrijselijk veel pijn om dit te moeten zeggen, maar het is nou eenmaal de realiteit.
De huidige selectie is zoveel minder dan die van 1982/83, dus geen wonder dat we onderaan staan. Nu alle pijlen richten op een directe terugkeer. Boeit niet als je afdankertjes moet halen, zolang de leu maar als een geheel spelen. Alle mooiweerspelers eruit. Leu als El Ham meteen laten oprotten omdat die amper hebben gespeeld. Tigha kan optiefen, Boere kan optiefen, net als Lely en Bijen. Assaidi zal zelf wel weg willen, net als Maher. Probeer ze te verkopen en haal Nederlandse aso's terug. Alles voor directe promotie!
Deze meme niet kennenquote:
Is hij dan wel speelgerechtigd voor ons in de CL?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:07 schreef Tomatenboer het volgende:
Dinamo Zagreb zou eisen dat Ivanusec ook nog de Champions League voorronde tegen AEK Athene mee kan doen voordat ze bereid zijn hem te laten gaan.
Ja, zo ver ik weet tellen de voorrondes niet mee toch?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Is hij dan wel speelgerechtigd voor ons in de CL?
Alleen als de oude club is uitgeschakeld voor het betreffende toernooi toch?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:09 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja, zo ver ik weet tellen de voorrondes niet mee toch?
Dat is een artikel uit 2010, daarna zijn de regels weer aangepast, nu tellen voorrondes helemaal niet meer meequote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen als de oude club is uitgeschakeld voor het betreffende toernooi toch?
https://www.elfvoetbal.nl(...)ons-league-aangepast
Dat artikel is oud, de regels zijn nu anders en volgens mij maken de voorrondes helemaal niks meer uit.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:12 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen als de oude club is uitgeschakeld voor het betreffende toernooi toch?
https://www.elfvoetbal.nl(...)ons-league-aangepast
Ik verwacht dat Ueda zo een goede concurrent is dat hij Gimenez echt wel scherp gaat houden. Ueda is wel een ander type spits en minder bij gehele spel betrokken bij zijn vorige club maar wel echt extreem doelgericht en goede loopacties en makkelijke simpel ogende aannames om ruimte te creëren. Wat dat betreft zijn we er echt heel erg op vooruit gegaan vergeleken bij Danilo waarvan al snel duidelijk was dat ondanks goede momenten hij nooit onze nummer één spits zou worden omdat hij daarvoor weer te weinig liet zien.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:07 schreef Elan het volgende:
Deze meme niet kennen![]()
Santi was wel extreem matig gisteren, zeg absoluut niet dat dat gaat gebeuren maar stel je voor dat hij een Jorgensen doet
Het zou wel mooi zijn als Slot ze beide zou laten spelen, maar dat zal niet snel gebeuren. Enige nadeel is wellicht dat beiden niet heel snel zijn. Mocht je zo'n wedstrijd spelen als gisteren dan zou dat nog van pas kunnen komen. Al kan je met Mintthee ook wel wat forceren wellicht.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:43 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik verwacht dat Ueda zo een goede concurrent is dat hij Gimenez echt wel scherp gaat houden. Ueda is wel een ander type spits en minder bij gehele spel betrokken bij zijn vorige club maar wel echt extreem doelgericht en goede loopacties en makkelijke simpel ogende aannames om ruimte te creëren. Wat dat betreft zijn we er echt heel erg op vooruit gegaan vergeleken bij Danilo waarvan al snel duidelijk was dat ondanks goede momenten hij nooit onze nummer één spits zou worden omdat hij daarvoor weer te weinig liet zien.
Gimenez is best snel hoor.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Het zou wel mooi zijn als Slot ze beide zou laten spelen, maar dat zal niet snel gebeuren. Enige nadeel is wellicht dat beiden niet heel snel zijn. Mocht je zo'n wedstrijd spelen als gisteren dan zou dat nog van pas kunnen komen. Al kan je met Mintthee ook wel wat forceren wellicht.
Het nog rampzaliger verneuken dan Jorgensen is sowieso onmogelijk lijkt me. Maar het kan wat tegenvallen met slechts 10-15 goals dit jaar.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 18:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Deze meme niet kennen![]()
Santi was wel extreem matig gisteren, zeg absoluut niet dat dat gaat gebeuren maar stel je voor dat hij een Jorgensen doet
Ueda schijnt wel behoorlijk snel te zijn hoor.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Het zou wel mooi zijn als Slot ze beide zou laten spelen, maar dat zal niet snel gebeuren. Enige nadeel is wellicht dat beiden niet heel snel zijn. Mocht je zo'n wedstrijd spelen als gisteren dan zou dat nog van pas kunnen komen. Al kan je met Mintthee ook wel wat forceren wellicht.
Bedoel je dat het vorig jaar een pijnpunt was?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:49 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Gimenez is gisteren vaker weggestuurd met een lange bal vanaf eigen helft dan het gehele vorige seizoen bij elkaar.
Best een pijnpunt, terwijl hij daar echt wel wat van kan maken hoor.
quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 22:17 schreef Coco het volgende:
[..]
Legendarische post van Drizzt over Twente.
VBL / Plaats hier legendarische VBL posts
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |