Niet alleen Arne.quote:Op woensdag 12 juli 2023 11:54 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zerrouki op 6, Wieffer op 8, Zakharyan op 10, Ivanusec en Paixao op de vleugels.
En dan een miljoenmiljard positiewisselingen tijdens de wedstrijd. Arne wordt wild van geluk.
Dat zou wel een genotsploeg zijn hoor.quote:Op woensdag 12 juli 2023 11:54 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zerrouki op 6, Wieffer op 8, Zakharyan op 10, Ivanusec en Paixao op de vleugels.
En dan een miljoenmiljard positiewisselingen tijdens de wedstrijd. Arne wordt wild van geluk.
Als Hancko en Geert dan ook nog blijven sta je in februari al op de Coolsingel.quote:Op woensdag 12 juli 2023 11:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat zou wel een genotsploeg zijn hoor.
Makkelijk eerste.quote:Op woensdag 12 juli 2023 12:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Als Hancko en Geert dan ook nog blijven sta je in februari al op de Coolsingel.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 12:29 schreef Bezsen het volgende:
Ik wil niet te hard van stapel lopen maar ik verwacht de treble
Gewoon quadruple dit seizoen makker. Wembley mei 2024 al lang en breed geboekt.quote:Op woensdag 12 juli 2023 12:29 schreef Bezsen het volgende:
Ik wil niet te hard van stapel lopen maar ik verwacht de treble
Wat leuk dat je naar Harry Styles in concert gaatquote:Op woensdag 12 juli 2023 12:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Gewoon quadruple dit seizoen makker. Wembley mei 2024 al lang en breed geboekt.
Yes. Druk op werk, en 2 zoons rijker geworden. Dus even druk druk druk.quote:Op woensdag 12 juli 2023 09:46 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Tijd geleden dat je hier gepost hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
Het is goed met je.quote:Op woensdag 12 juli 2023 12:33 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Wat leuk dat je naar Harry Styles in concert gaat
quote:Op woensdag 12 juli 2023 13:47 schreef satecl het volgende:
[..]
Yes. Druk op werk, en 2 zoons rijker geworden. Dus even druk druk druk.
OT: Wat zou het toch fantastisch zijn als we niet weer een zomer hebben met onzekerheid, met allemaal namen. Maar gewoon donderdag I't Happening. En zondag gewoon lekker Zakharyan en Ivanusec uit die helikopter. Geert die zegt: Ik blijf! Dan zijn we gewoon klaar.Vaak kan het ook gewoon lonend zijn om lang te wachten, dan komen doorgaans pas de echte buitenkansjes vrij voor kneuzencompetities zoals de onze.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En gefeliciteerd!VBL SC influencer
Left, right, behind
Zijn we die fase niet een beetje voorbij? Ik heb liever een meer ingespeelde groep met een grotere kans dat je voor het eerst in jaren géén punten laat liggen in de openingswedstrijden / europa omdat een kwart van het team nog aan elkaar moet wennen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 14:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Vaak kan het ook gewoon lonend zijn om lang te wachten, dan komen doorgaans pas de echte buitenkansjes vrij voor kneuzencompetities zoals de onze.
En gefeliciteerd!
Nope, we spelen nog steeds eredivisie en kunnen financieel niet concurreren met de Europese subtopquote:Op woensdag 12 juli 2023 14:33 schreef Cara het volgende:
[..]
Zijn we die fase niet een beetje voorbij? Ik heb liever een meer ingespeelde groep met een grotere kans dat je voor het eerst in jaren géén punten laat liggen in de openingswedstrijden / europa omdat een kwart van het team nog aan elkaar moet wennen.
Meteen maar met de voorlopig beoogde basisopstelling beginnen.quote:
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Meteen maar met de voorlopig beoogde basisopstelling beginnen.
Dilrosun hoort makkelijk bij de beste 11 als ie mentaal alles op orde heeftquote:Op woensdag 12 juli 2023 15:05 schreef Kerftminister het volgende:
Doet pijn om Dilrosun basis te zien. Mag hopen dat binnen nu en een week een linksbuiten wordt gepresenteerd.
Nee, deze is te makkelijk, ik ga hem niet inkoppen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[..]
Dilrosun hoort makkelijk bij de beste 11 als ie mentaal alles op orde heeft
Tweede helft gaan de andere 11 spelen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:08 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nee, deze is te makkelijk, ik ga hem niet inkoppen.
Hopelijk zien we Sauer en Milambo nog in de 2e helft.
Walgelijk he.quote:Op woensdag 12 juli 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar Szymanski was toch ook niet gratis ook al was het huur, dus dat morele besef hoef je het niet meer over te hebben.
Ik heb onlangs ook enkele biertjes uit Rusland gedronken.quote:Op woensdag 12 juli 2023 09:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Maar Szymanski was toch ook niet gratis ook al was het huur, dus dat morele besef hoef je het niet meer over te hebben.
Lekker niveau ditquote:Op woensdag 12 juli 2023 15:26 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik heb onlangs ook enkele biertjes uit Rusland gedronken.
Heb ik nu ook geen moreel besef meer?
Mwah, ik twijfel er een beetje aan of dat zo gauw goedkomt eigenlijk. Hij overdenkt alles en daarom gaat het fout, maar weet ook niet in welke rol hij dan moet gaan spelen in de ploeg. In ieder geval logisch dat Slot hem nu de kans geeft.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[..]
Dilrosun hoort makkelijk bij de beste 11 als ie mentaal alles op orde heeft
Veel te wisselvallig, al kan hij qua techniek gruwelijk goed voetballen.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:26 schreef satecl het volgende:
Ben ik de enige die nog wel (een beetje) vertrouwen heeft in Dilrosun? Eerste seizoen van Sini, Jahanbaksch en Elia waren ook niet goed....
Vorig seizoen 6 goals, 8 assist. Ook niet heel slecht, voor een speler die lang niet altijd speelde.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 13:47 schreef satecl het volgende:
[..]
Yes. Druk op werk, en 2 zoons rijker geworden. Dus even druk druk druk.
OT: Wat zou het toch fantastisch zijn als we niet weer een zomer hebben met onzekerheid, met allemaal namen. Maar gewoon donderdag I't Happening. En zondag gewoon lekker Zakharyan en Ivanusec uit die helikopter. Geert die zegt: Ik blijf! Dan zijn we gewoon klaar.Gefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
OT : Ik hoop ook snel op duidelijkheid. Maar bij een club als Feyenoord weet je gewoon dat je veroordeeld bent tot de laatste dagen van de transferperiode. Hopelijk is het dit jaar een keer anders maar het zal wel niet.
Wel benieuwd zo naar de wedstrijd. Zo te zien de beoogde basis elf.
Waarom? Die opmerking is niet grappig bedoeld, geen idee of het zo overkwam want als ik hem nu teruglees lijkt dat misschien wel zo.quote:
Daar was ik al bang voorquote:Op woensdag 12 juli 2023 15:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Die opmerking is niet grappig bedoeld
Dit maakt het er allemaal niet beter op.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom? Die opmerking is niet grappig bedoeld, geen idee of het zo overkwam want als ik hem nu teruglees lijkt dat misschien wel zo.
Als je het drinken van enkele Russische biertjes gelijkstelt aan het miljoenen betalen aan een Russische club snap je er niet zo heel veel van en sla je de plank ook wel compleet mis. Beetje hetzelfde niveau argument als 'Ja maar andere landen doen ook slechte dingen!!1!'.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom? Die opmerking is niet grappig bedoeld, geen idee of het zo overkwam want als ik hem nu teruglees lijkt dat misschien wel zo.
In dat geval vind ik jou wel de laatste die mag klagen over het niveau in het Feyenoord-topic gezien je eigen gemiddelde inbreng hier.quote:
Mwah, ik vind het argument oprecht wel een beetje terecht eigenlijk.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:45 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Als je het drinken van enkele Russische biertjes gelijkstelt aan het miljoenen betalen aan een Russische club snap je er niet zo heel veel van en sla je de plank ook wel compleet mis. Beetje hetzelfde niveau argument als 'Ja maar andere landen doen ook slechte dingen!!1!'.
Maar ik heb eigenlijk helemaal geen zin in een politieke discussie hier.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:44 schreef Elan het volgende:
Gustavo Hamer lijkt een transfer te gaan maken 12 miljoen of iets. Hebben jullie ooit potentie in hem gezien? Ik niet in elk geval.
quote:Op donderdag 22 september 2016 19:52 schreef Slobeend het volgende:
Ik hoop dat Tapia en Hamer mogen invallen.
Hamer - Tapia
--Gustafson--
Oke dat laatste is niet helemaal waar.quote:
Maar misschien heb je hier wel helemaal gelijk in ja. Excuses als mijn opmerking totaal verkeerd landde.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:45 schreef Pistolero het volgende:
Maar ik heb eigenlijk helemaal geen zin in een politieke discussie hier.
Laten we er dit seizoen een loeiheet bad van maken waarin iedereen zich thuis voelt.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar misschien heb je hier wel helemaal gelijk in ja. Excuses als mijn opmerking totaal verkeerd landde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zwolle heeft een doorverkooppercentage bedongen die krijgen waarschijnlijk 2 miljoen euro en wij een paar ton mocht het doorgaan.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:50 schreef Slobeend het volgende:
[..]
[..]
[..]
Oke dat laatste is niet helemaal waar.
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:53 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Laten we er dit seizoen een loeiheet bad van maken waarin iedereen zich thuis voelt.Je hebt uitstekende stappen gezet als userSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Onder Slot wordt iedereen beter. Behalve Dilrosun @hhh38Makkelijk eerste
Nee hoor, ik heb hem ook nog niet opgegeven. Denk wel dat het meer een momentenvoetballer is dan wenselijk is, maar dat er veel meer inzit dan dat we tot nu toe gezien hebben.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:26 schreef satecl het volgende:
Ben ik de enige die nog wel (een beetje) vertrouwen heeft in Dilrosun? Eerste seizoen van Sini, Jahanbaksch en Elia waren ook niet goed....
Vorig seizoen 6 goals, 8 assist. Ook niet heel slecht, voor een speler die lang niet altijd speelde.
We gaan het zien, maar de ploeg mist wel een echte spelmaker nu ja. In die rol willen ze Ivanusec dus halen; misschien dat @ZKA toch gelijk had met zijn ‘Ivanusec is de opvolger van Kökcü’quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:59 schreef F.M.D. het volgende:
Geen vertrouwen in dit middenveld, arm in creativiteit en fantasie om nog maar te zwijgen over het scorend vermogen. Hier viel al voor te vrezen na vertrek Szymanski en Kocu.
In dat geval komen er misschien nog 3 extra spelers?quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:01 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
We gaan het zien, maar de ploeg mist wel een echte spelmaker nu ja. In die rol willen ze Ivanusec dus halen; misschien dat @:zka toch gelijk had met zijn ‘Ivanusec is de opvolger van Kökcü’
quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:08 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nee, deze is te makkelijk, ik ga hem niet inkoppen.
Hopelijk zien we Sauer en Milambo nog in de 2e helft.
Het is een quote van hemzelf.quote:Op woensdag 12 juli 2023 15:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah, ik twijfel er een beetje aan of dat zo gauw goedkomt eigenlijk. Hij overdenkt alles en daarom gaat het fout, maar weet ook niet in welke rol hij dan moet gaan spelen in de ploeg. In ieder geval logisch dat Slot hem nu de kans geeft.
quote:Dilrosun: "Als ik goed in m'n vel zit, hoor ik makkelijk bij de eerste elf"
12 jul. 2023 08:00
Voor Javairô Dilrosun was vorig seizoen een jaar met gemengde gevoelens. Tijdens de eerste seizoenshelft vaak erg belangrijk voor de landskampioen, maar verloor zijn basisplaats en kwam op een moment zelfs niet eens meer in aanmerking voor invalbeurten. Bij ESPN praat de buitenspeler over het afgelopen seizoen en blikt hij vooruit op de volgende jaargang.
"Je moet altijd in de spiegel kijken. Dan zie ik dat ik soms niet snel genoeg omschakel naar balverlies en dat ik offensief ook wat scherper moet zijn in de omschakeling. Zulke dingen ga je zien als je op vakantie bent", vertelt Dilrosun, die de tijd heeft genomen om te analyseren wat beter moet. "Als je minder speelt of op bank zit, dan moet je als je de minuten krijgt alles laten zien wat je in huis hebt. Nu is het aan mij om scherp te zijn in de voorbereiding m'n plekje te veroveren, en ook te behouden."
Dat Feyenoord bezig is met de Kroaat Luka Ivanusec, weet ook Dilrosun. Maar dit maakt de linksbenige aanvaller niet nerveus. "Ik ben zelfverzekerd en heb vertrouwen. Als het team er beter van wordt, heet ik hem (Ivanusec, red.) welkom. Maar ik weet van mezelf dat als ik goed in m'n vel zit, ik makkelijk bij de eerste elf hoor. Aan mij is het om dat nu te laten zien in trainingen en wedstrijden."
quote:
Dilrosun moet snel naar dezelfde gedragscoach als Kokcu. Daan Ruiter.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]ik dacht al
Als dit de verwachtingen zijn die hij van zichzelf schept snap ik wel dat hij zich continu de put in praat op het veld
Hoe is de wedstrijd?quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:28 schreef Qarrad het volgende:
Mooi om te zien hoe de klasse van Wieffer af blijft druipen
Lekker dat je niet helemaal opnieuw hoeft op te bouwen nu.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:28 schreef Caland het volgende:
Dat constante hoog opjagen zit er meteen weer in.
De tering, die is goed. En dan zoveel mensen nog denken dat hij meeliftte op het succes van Kökcü.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:31 schreef Caland het volgende:
WiefferGOAT zet meteen weer de lijnen uit
Niah, speelt nu ook gewoon met een team dat er op 1 speler na vorig seizoen ook was.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:35 schreef Max23 het volgende:
Prima spel/afjagen toch alweer na zo'n korte voorbereiding
Heerlijk herkenbaar en best relaxed kijken. Wieffer laat zich zien. Zerrouki past ook prima zo. Timber is het niet op 10. Danilo niet op 9.quote:
Mooie samenvatting heb je gemaakt.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:37 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Heerlijk herkenbaar en best relaxed kijken. Wieffer laat zich zien. Zerrouki past ook prima zo. Timber is het niet op 10. Danilo niet op 9.
Ja eens, nu heb je eigenlijk geen rechtspoot op de bank.quote:Op woensdag 12 juli 2023 16:37 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Hopelijk is Trauner weer snel fit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |