Niks geeft de bezorger dat recht, dat geef ik toch ook al aan? Maar niks geeft jou het recht op het ontvangen en openen van post die niet aan jou is gericht.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:41 schreef Fe2O3 het volgende:
[..]
En hoe moet ik dat doen als de postbode op eigen houtje de post op naam filtert zodat ik geen actie kan ondernemenWat geeft de bezorger überhaupt dat recht, adres is leading toch.
Voor zover ik weet is het officieel niet toegestaan. Maar het wordt in de regel gedoogd als het om een enkel poststuk gaat dat wordt doorgezonden. Maar het moet niet te gek worden. Dat geldt ook voor post voor oude bewoners die door de nieuwe bewoners zelf wordt doorgestuurd. Dat mag, maar het moet dan wel opnieuw gefrankeerd worden. Wie dat niet wil moet het maar retour sturen, dat is gratis.Als ik regelmatig dit soort post aantreft voor steeds hetzelfde adres (doorgestuurd zonder nieuwe frankering) vis ik het er uit en stuur het retour afzender met de mededeling "verhuisd".quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 15:25 schreef V__L_N het volgende:
Op papier bezorgen we op adres. Maar volgens de postwet ben je geen eigenaar van de post als jij hij niet aan jouw geadresseerd wordt en ben je verplicht te zorgen dat deze bij de juiste persoon uitkomt. Volgens de wet op de privacy en het briefgeheim mag je post van een ander ook niet open maken. Het is wel het recht van van de geadresseerde om te vragen of het ergens anders wordt bezorgd. Als er voor betaald wordt is het een doorzendservice/verhuisservice/overlijdensservice, jij zou dan nooit de post van de vorige bewoner zien. Het is ook niet echt tegen de regels om post aan een geadresseerde door te geven. We mogen namelijk instructies daarvoor gewoon opvolgen. De postnl noemt het dan overservice en heeft liever dat je een betaalde service neemt, maar het wordt wel oogluikend toegestaan (Zeker om goodwill te behouden bij ontvangers en verzenders)
Mare als kpn de vorige bewoners schrijft ipv jouw dan is dat de verantwoording van de kpn om hun zaken op orde te brengen. Ik neem tenminste aan dat je ooit jezelf correct hebt aangemeld bij de kpn en dat dit een administratief foutje betreft. Dus niet boos zijn op de bezorger maar op het bedrijf die z'n administratie niet op orde heeft.
@Zelf vis ik ook wel eens post er uit als ik weet dat de geadresseerde niet meer op het opgegeven adres woont. Dat stuur ik dan ook retour afzender ovv "vertrokken". Dat doe ik ook om te voorkomen dat ik steeds boze mensen achter mij aan krijg die klagen dat ze nog steeds post voor de oude bewoners krijgen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:06 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Zelf vis ik ook wel eens post er uit als ik weet dat de geadresseerde niet meer op het opgegeven adres woont. Dat stuur ik dan ook retour afzender ovv "vertrokken". Dat doe ik ook om te voorkomen dat ik steeds boze mensen achter mij aan krijg die klagen dat ze nog steeds post voor de oude bewoners krijgen.
Dat die ik eigenlijk alleen met rouwkaarten, dan wil ik ook nog wel eens bij buren vragen of ze weten wat ze naartoe zijn verhuisd. Overige fouten zijn het probleem van de nieuwe bewoners.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:06 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Zelf vis ik ook wel eens post er uit als ik weet dat de geadresseerde niet meer op het opgegeven adres woont.
Ik doe het ook niet standaard. In principe alleen als ik zeker weet dat het voor de vorige bewoner is en de huidige bewoners al eens achter mij aan zijn gekomen met post voor de vorige bewoner, (boos) roepend dat dit niet voor hun is. Ik weet dat het overservice is, maar het kost mij minder tijd dan mensen te woord te moeten staan en steeds het verschil tussen verkeerd bezorgde en verkeerd geadresseerde post uit te moeten leggen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:50 schreef wbwb het volgende:
Ik vis nooit post er zo uit en bezorg het altijd op het adres dat erop staat. Pas als de bewoner naar buiten komt en het teruggeeft plak ik er een retoursticker op. Of als er op het poststuk "retour afzender" o.i.d. geschreven is.
De enige uitzondering was een mevrouw die op 1 woonde en steeds heel lang klaagde over in haar woorden dan "die kut-Polen" op 1a, waarvan zij regelmatig post kreeg voor hen gezien zij vaak als adres 1 i.p.v. 1a opgaven. Na een paar keer zo'n lange toespraak van haar had ik het wel gehoord en bezorgde ik die post dus voortaan op 1a. Inmiddels woont die mevrouw niet meer op 1 en zit er een ander uitzendbureau-achtig ding op 1a, waardoor dat probleem er ook niet meer is.
Ah, het welbekende 'postbode!! Dit is verkeerd bezorgd!!'quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 20:18 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik doe het ook niet standaard. In principe alleen als ik zeker weet dat het voor de vorige bewoner is en de huidige bewoners al eens achter mij aan zijn gekomen met post voor de vorige bewoner, (boos) roepend dat dit niet voor hun is. Ik weet dat het overservice is, maar het kost mij minder tijd dan mensen te woord te moeten staan en steeds het verschil tussen verkeerd bezorgde en verkeerd geadresseerde post uit te moeten leggen.
De kreet "verkeerd bezorgd" is ook verwarrend wanneer je die aantreft op een poststuk in je bundel.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 21:32 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Ah, het welbekende 'postbode!! Dit is verkeerd bezorgd!!'
'Maar dit is toch uw adres op de envelop?'
'Ja, maar die woont hier al jaren niet meer.'
Zulke mensen willen het gewoonweg niet begrijpen. Ik neem zelden nog de moeite om het uit te leggen.
Aanbellen. Bij geen gehoor: post retour met reden "geen brievenbus".quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:16 schreef wbwb het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk als jullie post hebben voor een adres waar de screen over de voordeur heen zit terwijl ze alleen een brievenbus in de voordeur hebben?
Beetje afhankelijk, we mogen namelijk wel degelijk bezorgverzoekjes overnemen. Briefje op de deur, pakketje naar de buren enzo. Tl heeft hier al een keer gezegd dat dit soort zaken dan te verwarrend zijn om post en pakketjes los van elkaar te zien. Dus zolang het de spuigaten niet uitloopt kan het, maar het mag eigenlijk geen extra tijd (is geld) kosten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:06 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is het officieel niet toegestaan. Maar het wordt in de regel gedoogd als het om een enkel poststuk gaat dat wordt doorgezonden. Maar het moet niet te gek worden. Dat geldt ook voor post voor oude bewoners die door de nieuwe bewoners zelf wordt doorgestuurd. Dat mag, maar het moet dan wel opnieuw gefrankeerd worden. Wie dat niet wil moet het maar retour sturen, dat is gratis.Als ik regelmatig dit soort post aantreft voor steeds hetzelfde adres (doorgestuurd zonder nieuwe frankering) vis ik het er uit en stuur het retour afzender met de mededeling "verhuisd".
Bedoel je een hordeur? Want dan is het gewoon hor open, post er in. Hor dicht en next.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:16 schreef wbwb het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk als jullie post hebben voor een adres waar de screen over de voordeur heen zit terwijl ze alleen een brievenbus in de voordeur hebben?
buiten de kans van verliezen,wat te denken van een onverwachte manoevre, het gaat alleen om $$$ niet om mensen. Ja geld verdienen kun je er niet,daar moet je echt niet aan denken als je er zit.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 12:26 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Zag net een postbezorger fietsen met een postvest vol uitstekende pakjes en post. Met één verkeerde beweging of bukken flikkert alle post op de straat. Niet echt handig lijkt me. Sowieso best respect voor postbezorgers, heb het zelf ook jaren gedaan als bijbaan maar het er is de laatste jaren alleen maar slechter op geworden. Best wel actieve baan en mis het soms nog maar met mijn kantoorbaan nu verdien ik gewoon een smak meer geld zonder fysieke inspanning en lekker droog binnen...
Mensen doen het zichzelf ook aan. Als ik sommige collega's zie rijden af en toe. Vijf tassen achterop, twee tassen aan het stuur, en dan soms het postvest ook nog helemaal vol gestampt met post. En dat allemaal omdat ze geen zin hebben om een extra keer op en neer te fietsen naar het depot. Gekkenwerk, zeker op die drukke smalle fietspaden in de binnenstad. Want er hoeft maar even een passerende fietser iets te rakelings langs je te rijden en met een volle boodschappentas tegen je volle fietstassen aan te tikken en je verliest je evenwicht en je gaat op je muil. Niet doen, zeg ik altijd. Gewoon nog een keer bijladen en de extra tijd bijplussen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 16:34 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
buiten de kans van verliezen,wat te denken van een onverwachte manoevre, het gaat alleen om $$$ niet om mensen. Ja geld verdienen kun je er niet,daar moet je echt niet aan denken als je er zit.
Dat allerlaatste woord daar zijn veel bang voor.Daarom nemen ze ook zoveel mee.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 17:12 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Mensen doen het zichzelf ook aan. Als ik sommige collega's zie rijden af en toe. Vijf tassen achterop, twee tassen aan het stuur, en dan soms het postvest ook nog helemaal vol gestampt met post. En dat allemaal omdat ze geen zin hebben om een extra keer op en neer te fietsen naar het depot. Gekkenwerk, zeker op die drukke smalle fietspaden in de binnenstad. Want er hoeft maar even een passerende fietser iets te rakelings langs je te rijden en met een volle boodschappentas tegen je volle fietstassen aan te tikken en je verliest je evenwicht en je gaat op je muil. Niet doen, zeg ik altijd. Gewoon nog een keer bijladen en de extra tijd bijplussen.
https://www.manners.nl/he(...)gers-bij-het-postnl/quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 12:26 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Zag net een postbezorger fietsen met een postvest vol uitstekende pakjes en post. Met één verkeerde beweging of bukken flikkert alle post op de straat. Niet echt handig lijkt me. Sowieso best respect voor postbezorgers, heb het zelf ook jaren gedaan als bijbaan maar het er is de laatste jaren alleen maar slechter op geworden. Best wel actieve baan en mis het soms nog maar met mijn kantoorbaan nu verdien ik gewoon een smak meer geld zonder fysieke inspanning en lekker droog binnen...
Tja, het is niet alsof ze de afgelopen maanden echt een goede bezorgreputatie hadden... Kunnen het geld beter besteden aan betere waardering voor het personeel. Als ze nooit meer zouden adverteren weet nog steeds iedereen wie PostNL is, iets met een monopolie.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 17:21 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Gelukkig wordt het door PostNL op ons bezuinigde geld goed besteed. Want we krijgen een heuse brand refresh. Dat wordt weer auto's overspuiten en nieuwe werkkleding ontwerpen.
https://www.marketingtrib(...)d-tot-snel/index.xml
en iets met een boog eromheen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 18:50 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Tja, het is niet alsof ze de afgelopen maanden echt een goede bezorgreputatie hadden... Kunnen het geld beter besteden aan betere waardering voor het personeel. Als ze nooit meer zouden adverteren weet nog steeds iedereen wie PostNL is, iets met een monopolie.
quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 17:21 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
https://www.manners.nl/he(...)gers-bij-het-postnl/
Redelijk nieuw artikel maar verouderde informatie, was nu toch 6 cent oid?quote:Ben je dus 3,5 jaar lang de beste postbezorger van het land, dan krijg je een totale salarisverhoging van minder dan een euro per uur.
Nope. De info die ze gebruiken komt rechtstreeks uit de cao. De genoemde uurlonen gelden nog steeds, maar ze moeten iedereen meer betalen dan dat omdat het wettelijk minimumloon hoger is. Het bedrijf is eigenlijk heel sociaal realiseer ik me nu ineens: elke postbezorger is gelijk en krijgt hetzelfde loon.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 20:27 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
[..]
Redelijk nieuw artikel maar verouderde informatie, was nu toch 6 cent oid?![]()
Ja, dat bedoelde ik. Na aanvulling tot het wettelijk minimumloon is het verschil toch nog maar 6 cent?quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 07:30 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Nope. De info die ze gebruiken komt rechtstreeks uit de cao. De genoemde uurlonen gelden nog steeds, maar ze moeten iedereen meer betalen dan dat omdat het wettelijk minimumloon hoger is. Het bedrijf is eigenlijk heel sociaal realiseer ik me nu ineens: elke postbezorger is gelijk en krijgt hetzelfde loon.
Ik volg je geloof ik niet helemaal. Welk verschil? De uurlonen uit de lopende cao zijn:quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 10:17 schreef Bladblazer het volgende:
[..]
Ja, dat bedoelde ik. Na aanvulling tot het wettelijk minimumloon is het verschil toch nog maar 6 cent?
Niet allemaal hoor, ik dus niet, want ik krijg die aanvulling tot minimumloon niet, ondanks dat laatst nog in een nieuwsbrief stond dat alle postbezorgers die krijgen…quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:11 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Ik volg je geloof ik niet helemaal. Welk verschil? De uurlonen uit de lopende cao zijn:
¤11,14 (trede 0)
¤11,74 (trede 1)
¤11,95 (trede 2)
¤12,07 (trede 3)
Het wml is ¤12,08 per uur. Dat is het uurloon wat we allemaal krijgen, ongeacht je schaaljaar. De hoogste trede krijgt dus volgens de cao een cent minder dan het minimum en krijgt dus een aanvulling.
Vóór 1 juli van dit jaar lag het minimumloon rond de ¤11,71.
Jij bent een uitzondering. Postnl is wettelijk gezien niet verplicht om jou die 12,08 te betalen. Ze moeten jou het loon betalen zoals met jou is afgesproken. Zolang dat boven het minimum ligt, houden ze zich aan de regels en afspraken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:26 schreef wbwb het volgende:
[..]
Niet allemaal hoor, ik dus niet, want ik krijg die aanvulling tot minimumloon niet, ondanks dat laatst nog in een nieuwsbrief stond dat alle postbezorgers die krijgen…
Dat is leuk en aardig, maar het idee van die afspraak is dat ik net zoveel verdien als iemand die daadwerkelijk in die schaal valt, wat nu dus niet het geval is gezien die wel die aanvulling krijgen en ik niet, plus dan moeten ze ook niet in de nieuwsbrief "alle postbezorgers" schrijven als het niet daadwerkelijk om alle postbezorgers gaat.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:31 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Jij bent een uitzondering. Postnl is wettelijk gezien niet verplicht om jou die 12,08 te betalen. Ze moeten jou het loon betalen zoals met jou is afgesproken. Zolang dat boven het minimum ligt, houden ze zich aan de regels en afspraken.
Krijg jij die aanvulling niet? Wat apart! Wat is jouw uurloon dan, als ik vragen mag?quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:49 schreef wbwb het volgende:
[..]
Dat is leuk en aardig, maar het idee van die afspraak is dat ik net zoveel verdien als iemand die daadwerkelijk in die schaal valt, wat nu dus niet het geval is gezien die wel die aanvulling krijgen en ik niet, plus dan moeten ze ook niet in de nieuwsbrief "alle postbezorgers" schrijven als het niet daadwerkelijk om alle postbezorgers gaat.
Deze reclame is echt om te huilen zo slecht. Die muziek ook... Verschrikkelijk.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 17:21 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Gelukkig wordt het door PostNL op ons bezuinigde geld goed besteed. Want we krijgen een heuse brand refresh. Dat wordt weer auto's overspuiten en nieuwe werkkleding ontwerpen.
https://www.marketingtrib(...)d-tot-snel/index.xml
Ik vind het wel een goed punt dat nu de buitenwereld langzaam begint door te dringen hoe het binnen er aan toe gaat. Niet alleen letterlijk binnen maar binnen in het bedrijf in z'n totaal. Postnl is er iets te lang mee weg gekomen dat ze roepen dat ze hun best doen en het niet aan hun ligt. Dat salaris verhogingen niet de oplossing is. Nu wordt ik regelmatig aangesproken door mensen die zeggen dat ze het schandalig vinden.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 19:39 schreef ophaling10 het volgende:
dit kwam ik net ook tegen had het eerder nog niet gezien:https://www.reddit.com/r/(...)nde_postnl_werkdruk/
Ah ik denk dat ik dan met de situatie van voor 1 juli verward was.quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 21:11 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Ik volg je geloof ik niet helemaal. Welk verschil? De uurlonen uit de lopende cao zijn:
¤11,14 (trede 0)
¤11,74 (trede 1)
¤11,95 (trede 2)
¤12,07 (trede 3)
Het wml is ¤12,08 per uur. Dat is het uurloon wat we allemaal krijgen, ongeacht je schaaljaar. De hoogste trede krijgt dus volgens de cao een cent minder dan het minimum en krijgt dus een aanvulling.
Vóór 1 juli van dit jaar lag het minimumloon rond de ¤11,71.
Met Logisch Bezorgen word ik straks op 16 uur ingeroosterd terwijl mijn contract 25 uur is. PostNL is wettelijk verplicht mij minstens 25 uur uit te betalen, dus als ze mij absoluut 9 uur per week cadeau willen geven, prima.quote:Op zondag 27 augustus 2023 15:07 schreef ophaling10 het volgende:
@:VlnVoor het nieuwe logisch bezorgen wordt ik straks 8 uur ingeroosterd van mijn 14,5 uur. Mensen spreken daar wel echt schande van als ik het ze vertel. En met het salaris erbij is de rekensom snel gemaakt.
Als ze dit zo door zetten(landelijk )gaan ze allemaal moven,die 36/40 zit er per 1-1 aan te komen ,door dit soort grappen,meer werk in minder tijd te stoppen,proberen ze wederom geld te pakken.
Voor jongelingen en beginners zou ik toch adviseren ,om hier niet al te lang te blijven,er is zoveel meer in de wereld.(beter beter betaald,betere arbeidsvoorwaarden,5 weken vt, etc..)
Ze mogen je ook niet voor 34 uur inroosteren. Maximaal 5 uur per dag en maximaal 3 keer per week 5,5 uur per dag staat in het detailontwerp bezorgen.quote:Op zondag 27 augustus 2023 17:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Met Logisch Bezorgen word ik straks op 16 uur ingeroosterd terwijl mijn contract 25 uur is. PostNL is wettelijk verplicht mij minstens 25 uur uit te betalen, dus als ze mij absoluut 9 uur per week cadeau willen geven, prima.
Als ze maar niet denken dat ze mij dan de week erop ineens voor 34 uur kunnen gaan inroosteren. Want dat gaan we dus niet doen.
ik denk dat ze het laatste gaan doen,zo proberen ze alle tekorten op te vullen,de bezorgers worden er niet wijzer van,alleen minder(en dan doel ik op een ding) en een 2e is dat ze iedereen terug gaan zetten naar kleinere contracten en geloof het of niet, mensen die toegeven zijn er veel,quote:Op zondag 27 augustus 2023 17:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Met Logisch Bezorgen word ik straks op 16 uur ingeroosterd terwijl mijn contract 25 uur is. PostNL is wettelijk verplicht mij minstens 25 uur uit te betalen, dus als ze mij absoluut 9 uur per week cadeau willen geven, prima.
Als ze maar niet denken dat ze mij dan de week erop ineens voor 34 uur kunnen gaan inroosteren. Want dat gaan we dus niet doen.
Tja, maar dat spel voeren ze dus wel. En er zijn wel steeds mensen die er in trappen. Ik kwam er laatst 1 tegen die 10 uur was ingeroosterd op 1 dag. Ze vroeg nog, kan er wat af. Dat kon niet. Uiteindelijk is ze op de dag zelf om 6 uur gestopt. Toen had ze er 8 uur opzitten. Volgende dag moest ze die wijk er even bij doen. Totale looptijd die week 30+ in 4 dagen op een contract van 20 uur. En ze slikte het gewoon. Net als veel andere.quote:Op zondag 27 augustus 2023 17:10 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Met Logisch Bezorgen word ik straks op 16 uur ingeroosterd terwijl mijn contract 25 uur is. PostNL is wettelijk verplicht mij minstens 25 uur uit te betalen, dus als ze mij absoluut 9 uur per week cadeau willen geven, prima.
Als ze maar niet denken dat ze mij dan de week erop ineens voor 34 uur kunnen gaan inroosteren. Want dat gaan we dus niet doen.
Hier is het woord contract verlaging ook al 3 of 4 keer gevallen.quote:Op zondag 27 augustus 2023 18:27 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ik denk dat ze het laatste gaan doen,zo proberen ze alle tekorten op te vullen,de bezorgers worden er niet wijzer van,alleen minder(en dan doel ik op een ding) en een 2e is dat ze iedereen terug gaan zetten naar kleinere contracten en geloof het of niet, mensen die toegeven zijn er veel,
fraaie berichten bij de tram,als dat hier maar ook niet gebeurt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 17:04 schreef the_X het volgende:
Wij krijgen een nieuwe "sub" directeur voor Mail https://mijnpostnl.nl/nie(...)cteur-mail-nederland
Die link werkt voor mij nietquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 14:48 schreef ophaling10 het volgende:
https://archive.li/ilgod
toch mag de screening wel een stuk beter.
wat raar hier welquote:
Ik krijg een CAPTCHA en als ik die invul kom ik weer bij die CAPTCHA terecht i.p.v. dat ik daadwerkelijk op die site kom. Voorheen heeft die site wel altijd gewerkt hier en dan zonder CAPTCHA.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 21:25 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
wat raar hier wel
hier zie je alleen een voorstuk:
https://dvhn.nl/drenthe/J(...)-Assen-28611172.html
Ik krijg hier een verwijderd pagina.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 17:04 schreef the_X het volgende:
Wij krijgen een nieuwe "sub" directeur voor Mail https://mijnpostnl.nl/nie(...)cteur-mail-nederland
Iedereen durft ik niet te zeggen, maar ik heb het ook. Zullen ze wel dezelfde reden voor geven dat je bij de app dat ook eenmalig moet doen, volgens het bericht van postnl "Extra veilig inloggen" dat vorige week verscheen. Bij de accountinstellingen kun je ook kiezen om dat via "de" authenticatie-app te doen, maar het is me niet duidelijk welke dat precies moet zijn.quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 22:54 schreef V__L_N het volgende:
Heeft iedereen dat als inlogt op de webversie van het rooster dat je een extra code moet invoeren?
ja en dat is iedere keer zeer irritant en overbodigquote:Op dinsdag 29 augustus 2023 22:54 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Ik krijg hier een verwijderd pagina.
Heeft iedereen dat als inlogt op de webversie van het rooster dat je een extra code moet invoeren?
ja ik begrijp niet dat die eerdere niet werkt,je kan het met een vogelprogramma vrijschakelen(premium)quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 22:49 schreef wbwb het volgende:
[..]
Ik krijg een CAPTCHA en als ik die invul kom ik weer bij die CAPTCHA terecht i.p.v. dat ik daadwerkelijk op die site kom. Voorheen heeft die site wel altijd gewerkt hier en dan zonder CAPTCHA.
Hoe dan ook triest dat dit gebeurd. Overigens heb ik ook geen idee hoe je dit wou voorkomen met screening.
die van microsoft is de beste(auth)quote:Op woensdag 30 augustus 2023 01:42 schreef zevenmijlslaars het volgende:
[..]
Iedereen durft ik niet te zeggen, maar ik heb het ook. Zullen ze wel dezelfde reden voor geven dat je bij de app dat ook eenmalig moet doen, volgens het bericht van postnl "Extra veilig inloggen" dat vorige week verscheen. Bij de accountinstellingen kun je ook kiezen om dat via "de" authenticatie-app te doen, maar het is me niet duidelijk welke dat precies moet zijn.
De tekst spreekt over pushmeldingen die je via de app zou krijgen, lijkt me niet een reguliere totp-app die een code genereert.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 08:12 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
die van microsoft is de beste(auth)
Het gaat om iWelcome Authenticator, nog nooit van gehoord overigensquote:Op woensdag 30 augustus 2023 08:20 schreef zevenmijlslaars het volgende:
[..]
De tekst spreekt over pushmeldingen die je via de app zou krijgen, lijkt me niet een reguliere totp-app die een code genereert.
Vreemd, zal hij alweer directeur af zijn?quote:Op dinsdag 29 augustus 2023 22:54 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Ik krijg hier een verwijderd pagina.
Heeft iedereen dat als inlogt op de webversie van het rooster dat je een extra code moet invoeren?
ze doen het allemaal veel te moeilijk,het lijkt net of alles koek en ei is, achter de schermen weten we wel beter.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 12:36 schreef wbwb het volgende:
[..]
Het gaat om iWelcome Authenticator, nog nooit van gehoord overigens
Dat is een feit. Even inloggen en dan eerst nog op zoek moeten naar mijn telefoon. Rot op, als ik dat had gewild had ik ook wel de app geopend.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 08:09 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ja en dat is iedere keer zeer irritant en overbodig
Eerder dat de it zoals gewoonlijk weer compleet faalt.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 15:24 schreef the_X het volgende:
[..]
Vreemd, zal hij alweer directeur af zijn?
Hier een link op de open pagina https://www.postnl.nl/ove(...)-van-mail-nederland/
Vergeet alle mislukte projecten inmiddels niet. Zoals de chat en de reacties op de nieuwsberichten. Oh en nog meer onzin dingen als tradler, de quiz app voor nieuwe bezorgers, enne terugbel opties. En dan nog de dingen die de postnl zelf in de ban doet zelfs als ze handig zijn, zoals de scanner en de pakketlijsten.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:11 schreef Bezorgertje het volgende:
De it van postnl is vooral werkverschaffing. Vol met onzinnige zaken als je ziet deze pagina als postbezorger, je pakje komt gisteren etc etc. Zonder waren we beter af 😉
Het it gebeuren vind ik op nveau kleuterschool,een hoop interessant doen,maar het is een zooitje.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 23:20 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Dat is een feit. Even inloggen en dan eerst nog op zoek moeten naar mijn telefoon. Rot op, als ik dat had gewild had ik ook wel de app geopend.
[..]
Eerder dat de it zoals gewoonlijk weer compleet faalt.
[..]
Vergeet alle mislukte projecten inmiddels niet. Zoals de chat en de reacties op de nieuwsberichten. Oh en nog meer onzin dingen als tradler, de quiz app voor nieuwe bezorgers, enne terugbel opties. En dan nog de dingen die de postnl zelf in de ban doet zelfs als ze handig zijn, zoals de scanner en de pakketlijsten.
sterker nog we kieperen er gewoon nog een zooitje( "daling") bij.quote:Op maandag 4 september 2023 22:58 schreef V__L_N het volgende:
Het blijft erg stil met maatregelen over werken bij 30 graden... Typisch geen code geel of oranje betekend zelf geen initiatief.
ja dat is een van de problemen die er landelijk spelen, wat met cmas, dan ga je los op je halve contract,btw ik zag net alweer dat het aantal "vacatures" aan het toenemen is,ja dat worden er nog meer,die paar tientjes paaigeld komt niemand voor.quote:Op dinsdag 5 september 2023 18:12 schreef wbwb het volgende:
Pff… vandaag pas klaar om 16:00 en dan had ik maar 1 piekwijk gedaan waarmee ik om 11:05 (chauffeur was naar de verkeerde plaats gereden) begonnen ben en wat vlooienpost gedaan, eigenlijk had ik nog een dalwijk moeten doen, maar ik was er echt ff klaar mee. Ik vind die wijken met Logisch Bezorgen ook echt veel te groot en niet te doen zo.
Toevallig ben/ga ik net overstappen van abonnement, heb je een linkje of een kleine faq hoe dit aan te pakken? "Gewoon" contact met HR erover opnemen?quote:Op zaterdag 26 augustus 2023 23:03 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Als je nog een aanvulling wil, kijk dan eens naar je telefooncontract. Als je dat namelijk verlengd, en daarbij maakt het niet uit wat je nieuwe maandbedrag wordt, en je stuurt een kopie van je nieuwe contract, plus een bankafschrift waarop de afschrijving zichtbaar is, naar de HR afdeling, dan wordt je smartphonevergoeding verhoogd van 8 naar 12 euro per maand.
Ja, gewoon contact met ze opnemen en de gevraagde documenten opsturen.quote:Op woensdag 6 september 2023 18:37 schreef the_X het volgende:
[..]
Toevallig ben/ga ik net overstappen van abonnement, heb je een linkje of een kleine faq hoe dit aan te pakken? "Gewoon" contact met HR erover opnemen?
Hier heeft mijn briljante (ahum) tl bedacht dat ie ook echt gaat rekenen met die nieuwe tijden. Voor mijn wijk gaan er 40 adressen af (na ja 100 af 60 bij). En dat levert een tijdwinst op van 5 uur per week denken ze. En dus geeft ie me voor 5 uur aan een extra wijk erbij. Dus totaal ga ik dan ws dus iets van 6 uur extra werken per week. Best een slimme manier om dat giga personeelstekort op te lossen wat ze hebben hier.quote:Op zondag 10 september 2023 16:45 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Dinsdag beginnen we hier met "Efficiënt Bezorgen". De OR, die in een onverwacht daadkrachtige bui eerder nog had gezegd hier geen toestemming voor te geven, omdat de invoering van OLK (Optimalisatie Logistieke Keten) tot grote chaos had geleid, is blijkbaar toch akkoord gegaan. Opvallend toch weer hoe ze eerst met veel bravoure te kennen geven geen toestemming te geven, om vervolgens zonder hier enige ruchtbaarheid aan te geven (zelfs in de eigen notulen is er niets van terug te vinden) de keutel weer intrekken.
Niet dat dit mij verbaast. De OR is veel geblaat maar weinig wol, en PostNL weet dat zelf ook, dus dat ze zich weinig aantrekken van de OR hoeft geen verbazing te wekken.
Dus terwijl we nog amper van de vorige reorganisatie bekomen zijn, komt de nieuwe er al weer aan. Ik verwacht weinig goeds. Iedereen heeft volgende week ineens nieuwe lopen, maar voor veel mensen is het nog een verrassing wat deze inhouden, want de loopwijzers en plattegronden in de app (en op de site) doen het niet. We hebben wel een paar maanden terug de gelegenheid gehad om commentaar te geven op de routes en om aanpassingen door te geven, maar omdat we daar nooit een reactie op hebben ontvangen denk ik niet dat ze er iets mee gedaan hebben.
Ik heb de looptijden bekeken en hoewel ik sommige wijken heb gezien die in mijn ogen goed staan qua looptijd, of zelfs aan de ruime kant, is het grootste deel krap tot zeer krap. Er zijn wijken bij waarbij ten opzichte van de huidige situatie amper iets veranderd is (zelfde adressen, nagenoeg zelfde loopvolgorde) maar waarvan de looptijd wel gehalveerd is.
Resultaat is ook dat we nu (op papier althans) ineens 10 mensen te veel hebben. Desondanks gaat men hier vrolijk door met het aannemen van nieuwe mensen. Zou dat zijn omdat de TC's hier zelf ook wel weten dat de papieren tijden voor geen meter kloppen, of willen ze wat mensen achter de hand hebben ter vervanging van de bezorgers die de komende weken scheldend en tierend hun ontslag gaan indienen?
Voordeel is wel dat PostNL, als het hier straks weer gierend misloopt en er wijken blijven staan, niet langer de schuld bij de krappe arbeidsmarkt kan leggen. Hun eigen onfeilbare rekenmodel heeft immers aangetoond dat we juist mensen te veel hebben?
Even op indeed gekeken net, de vacatures lopen weer op,de reviews)(negatief)ook,als iemand zich van te voren inleest komt die echt niet,zeker niet voor het te weinige geld, i.c.m toekomstperspectieven,nog heel even dan krijg je net zoveel als dat je niet werkt.De looptijden welke te laag staan is de zoveelste dieverij,ben benieuwd hoeveel miljoen er afgepakt is sinds het begin pbz.quote:Op zondag 10 september 2023 16:45 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Dinsdag beginnen we hier met "Efficiënt Bezorgen". De OR, die in een onverwacht daadkrachtige bui eerder nog had gezegd hier geen toestemming voor te geven, omdat de invoering van OLK (Optimalisatie Logistieke Keten) tot grote chaos had geleid, is blijkbaar toch akkoord gegaan. Opvallend toch weer hoe ze eerst met veel bravoure te kennen geven geen toestemming te geven, om vervolgens zonder hier enige ruchtbaarheid aan te geven (zelfs in de eigen notulen is er niets van terug te vinden) de keutel weer intrekken.
Niet dat dit mij verbaast. De OR is veel geblaat maar weinig wol, en PostNL weet dat zelf ook, dus dat ze zich weinig aantrekken van de OR hoeft geen verbazing te wekken.
Dus terwijl we nog amper van de vorige reorganisatie bekomen zijn, komt de nieuwe er al weer aan. Ik verwacht weinig goeds. Iedereen heeft volgende week ineens nieuwe lopen, maar voor veel mensen is het nog een verrassing wat deze inhouden, want de loopwijzers en plattegronden in de app (en op de site) doen het niet. We hebben wel een paar maanden terug de gelegenheid gehad om commentaar te geven op de routes en om aanpassingen door te geven, maar omdat we daar nooit een reactie op hebben ontvangen denk ik niet dat ze er iets mee gedaan hebben.
Ik heb de looptijden bekeken en hoewel ik sommige wijken heb gezien die in mijn ogen goed staan qua looptijd, of zelfs aan de ruime kant, is het grootste deel krap tot zeer krap. Er zijn wijken bij waarbij ten opzichte van de huidige situatie amper iets veranderd is (zelfde adressen, nagenoeg zelfde loopvolgorde) maar waarvan de looptijd wel gehalveerd is.
Resultaat is ook dat we nu (op papier althans) ineens 10 mensen te veel hebben. Desondanks gaat men hier vrolijk door met het aannemen van nieuwe mensen. Zou dat zijn omdat de TC's hier zelf ook wel weten dat de papieren tijden voor geen meter kloppen, of willen ze wat mensen achter de hand hebben ter vervanging van de bezorgers die de komende weken scheldend en tierend hun ontslag gaan indienen?
Voordeel is wel dat PostNL, als het hier straks weer gierend misloopt en er wijken blijven staan, niet langer de schuld bij de krappe arbeidsmarkt kan leggen. Hun eigen onfeilbare rekenmodel heeft immers aangetoond dat we juist mensen te veel hebben?
die Or kunnen ze beter opdoeken. btw die 2,5 week heb je nodig om bij te komen van deze weekquote:Op zondag 10 september 2023 23:40 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Hier heeft mijn briljante (ahum) tl bedacht dat ie ook echt gaat rekenen met die nieuwe tijden. Voor mijn wijk gaan er 40 adressen af (na ja 100 af 60 bij). En dat levert een tijdwinst op van 5 uur per week denken ze. En dus geeft ie me voor 5 uur aan een extra wijk erbij. Dus totaal ga ik dan ws dus iets van 6 uur extra werken per week. Best een slimme manier om dat giga personeelstekort op te lossen wat ze hebben hier.
Waarbij is trouwens denk dat ze zich gaan vergissen want er gaan een hoop mensen nog opstappen. Na olk was er een hoos, maar ik verwacht na lb ook. Zeker omdat we nu met mega krappe tijden de drukste periode van het jaar in gaan. En de evaluatie van die tijden is pas op 5 december.
Overigens is de Or nog steeds niet akkoord met LB. Maar hun adviezen zijn niet bindend en het bedrijf mag ze dus naast zich neerleggen. En dat doen ze dus nu ook.
We beginnen hier ook dinsdag. Maar ik werk deze week 3 dagen en daarna ben ik 2,5 week vrij. Mijn timing was perfect deze keer.
Dat klopt niet. Afhankelijk van het onderwerp heeft de OR adviesrecht of instemmingsrecht. Een advies van de OR mag PostNL negeren, maar als de OR ergens geen toestemming voor geeft mag PostNL het niet invoeren. Voor het invoeren van LB (en de bijbehorende nieuwe WTR) is instemming van de OR nodig. Aangezien dit gewoon wordt ingevoerd ga ik er vanuit dat de OR op het laatste moment toch toestemming heeft gegeven. Dat kan niet anders.quote:Op zondag 10 september 2023 23:40 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Overigens is de Or nog steeds niet akkoord met LB. Maar hun adviezen zijn niet bindend en het bedrijf mag ze dus naast zich neerleggen. En dat doen ze dus nu ook.
Op de eigen website lopen ze ook op. Apart ook om te zien dat ze nog steeds reclame maken met tot 20.00. Maar dat dat in de praktijk is afgeschaft.quote:Op maandag 11 september 2023 09:18 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
Even op indeed gekeken net, de vacatures lopen weer op,de reviews)(negatief)ook,als iemand zich van te voren inleest komt die echt niet,zeker niet voor het te weinige geld, i.c.m toekomstperspectieven,nog heel even dan krijg je net zoveel als dat je niet werkt.De looptijden welke te laag staan is de zoveelste dieverij,ben benieuwd hoeveel miljoen er afgepakt is sinds het begin pbz.
Ik heb die 2,5 week al nodig om bij te komen van het hele voorbereidende proces. Eerlijk, bezorgen is leuk. Maar het bedrijf is compleet naar de klote.quote:Op maandag 11 september 2023 09:23 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
die Or kunnen ze beter opdoeken. btw die 2,5 week heb je nodig om bij te komen van deze week
dat laatste zekerquote:Op maandag 11 september 2023 23:00 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Op de eigen website lopen ze ook op. Apart ook om te zien dat ze nog steeds reclame maken met tot 20.00. Maar dat dat in de praktijk is afgeschaft.
[..]
Ik heb die 2,5 week al nodig om bij te komen van het hele voorbereidende proces. Eerlijk, bezorgen is leuk. Maar het bedrijf is compleet naar de klote.
ja dat van die pakketten mag niet is verboden,er is ook 50k geschonkenquote:Op dinsdag 12 september 2023 16:05 schreef V__L_N het volgende:
5 kwartier bijplussen op 2 en een kwartier uur... Goh met dat logisch bezorgen gaan we er mega op voorruit.
Enne de losse post tussen de pakketjes is weer terug.
Kramerica hoe is het bij jullie verlopen?
wel makkelijk met 1 wijk per dag zit je al aan je contracturenquote:Op dinsdag 12 september 2023 16:05 schreef V__L_N het volgende:
5 kwartier bijplussen op 2 en een kwartier uur... Goh met dat logisch bezorgen gaan we er mega op voorruit.
Ik moest vandaag ook 89 minuten bijplussen op een wijk van 2 uur en 54 minuten. Mijn andere wijk was vandaag niet geleverd. En wij zijn dan al wat langer over op Logisch Bezorgen. Echt drama is het…quote:Op dinsdag 12 september 2023 16:05 schreef V__L_N het volgende:
5 kwartier bijplussen op 2 en een kwartier uur... Goh met dat logisch bezorgen gaan we er mega op voorruit.
Enne de losse post tussen de pakketjes is weer terug.
Kramerica hoe is het bij jullie verlopen?
Je moet het werk wel heel leuk vinden om dit te blijven doen. Beter gaat het niet worden de komende jaren. Kan je niet gewoon je wijk op je eigen manier lopen of kost dat te veel onbetaalde tijd?quote:Op dinsdag 12 september 2023 16:49 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ook hier chaos. Om te beginnen wist niemand (ook TC en admie niet) wat de aanvoertijden zouden zijn van de nieuwe wijken. Dat moesten we maar afwachten. Zoals verwacht bleek met de meeste door ons voorgestelde aanpassingen op de loopvolgorde NIETS gedaan. Maar vervolgens (dus op een later tijdstip) hebben de routemakers zelf wel nog extra wijzigingen aangebracht, waar dus helemaal niemand om gevraagd heeft Zoals een wijk die in straat A zou horen te beginnen en in Z eindigen, nu laten beginnen in Z en eindigen in A.Heel onhandig, want in straat A zit een verzorgingstehuis waar je altijd een hele tas vol post voor hebt, en die tas moet je nu dus je hele wijk door slepen ipv dat je 'm meteen in je eerste straat kwijt bent. En in mijn wijk hebben ze een groot bussenfront dat van 1 tot 99 loopt, nu ineens van 99 naar 1 gezet.
Als je ook naar die plattegronden kijkt die ze hebben gemaakt, het slaat ook nergens op. Dwars door sloten heen, zelfs als er een brug is laten ze mij 100 meter NAAST de brug oversteken, en er zijn ook plekken dat ik ineens kilometers moet omrijden omdat de software kennelijk niet weet dat ergens een weg loopt.
Ik blijf het onbegrijpelijk vinden dat er nu weer PRECIES dezelfde dingen mis gaan als bij de eerdere mislukte pogingen om Georoute in te voeren in 2006 en 2011. Nee, sterker nog, er gaat meer fout! In 2006 en 2011 werden de bezorgers tenminste nog actief betrokken bij het bouwen van de routes, nu mochten wij slechts na afloop commentaar geven, waar ook nog bijzonder weinig mee gedaan is.
Dat ga ik ook doen. Ik ga aan de TC doorgeven hoe ik de wijk wil hebben, en tot die tijd ga ik gewoon de tassen op het depot omkeren en alles opnieuw inpakken. Dat is sowieso wel nodig omdat sinds de invoering van OLK de oranje tassen blijkbaar maar tot de helft gevuld mogen worden, dus je moet het wel opnieuw inpakken, tenzij je meerdere keren wil terugfietsen.quote:Op dinsdag 12 september 2023 19:30 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Je moet het werk wel heel leuk vinden om dit te blijven doen. Beter gaat het niet worden de komende jaren. Kan je niet gewoon je wijk op je eigen manier lopen of kost dat te veel onbetaalde tijd?
Ik moet zeggen. Ik heb mijn wijk wel precies gekregen zoals ik wilde. Naja, ze hebben wel zitten rommelen met de straten en opdeling. Dit omdat ze alle wijken rond die 350 adressen willen hebben. Maar de volgorde heb ik wel gekregen. Ik heb er ook wel flink op gedramd. Zie veel collega's die het niet gekregen hebben ook.quote:Op dinsdag 12 september 2023 16:49 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Ik blijf het onbegrijpelijk vinden dat er nu weer PRECIES dezelfde dingen mis gaan als bij de eerdere mislukte pogingen om Georoute in te voeren in 2006 en 2011. Nee, sterker nog, er gaat meer fout! In 2006 en 2011 werden de bezorgers tenminste nog actief betrokken bij het bouwen van de routes, nu mochten wij slechts na afloop commentaar geven, waar ook nog bijzonder weinig mee gedaan is.
Ik had altijd al maar 1 wijk. Deze wijk zat altijd piekdag op 3,5 uur. Er zijn 40 adressen afgehaald, maar doordat ze nu veel vrijstaande huizen met grote voortuinen er in hebben gegooid scheelt het dus niks.quote:Op dinsdag 12 september 2023 17:05 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
wel makkelijk met 1 wijk per dag zit je al aan je contracturen
Zijn jullie de evaluatie periode al voorbij. Ik ben eigenlijk heel erg benieuwd of dan daadwerkelijk alle wijken ook kloppen en of de tijden dan ook echt opgehoogd worden.quote:Op dinsdag 12 september 2023 17:17 schreef wbwb het volgende:
Ik moest vandaag ook 89 minuten bijplussen op een wijk van 2 uur en 54 minuten. Mijn andere wijk was vandaag niet geleverd. En wij zijn dan al wat langer over op Logisch Bezorgen. Echt drama is het…
In principe mag je niet afwijken van je looproute... Het is ook niet zo dat je even gewoon wat poststukken omgooit. Je hebt 2 bundels, plus losse pakjes en post. Dat alles ligt dan op volgorde 1 en dan moet jij er volgorde 2 van maken. Het kan wel als je handig bent, maar er zijn er zat die er niks van bakken. Enne dan moet je nog een tl hebben die een oogje toeknijpt (en er zijn er die het niet doen).quote:Op dinsdag 12 september 2023 19:30 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Je moet het werk wel heel leuk vinden om dit te blijven doen. Beter gaat het niet worden de komende jaren. Kan je niet gewoon je wijk op je eigen manier lopen of kost dat te veel onbetaalde tijd?
Hoezo onbetaalde tijd? Ik sorteer al sinds de combiblunder en plus gewoon alles bij.quote:Op dinsdag 12 september 2023 19:30 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Je moet het werk wel heel leuk vinden om dit te blijven doen. Beter gaat het niet worden de komende jaren. Kan je niet gewoon je wijk op je eigen manier lopen of kost dat te veel onbetaalde tijd?
Ik heb begrepen dat er aardig wat leden bij ze weglopen. De fnv daar en tegen schijnt een aardige nieuwe aanwas te hebben... Iets met mensen hebben door dat ze niet waarmaken wat ze beloven.quote:Op woensdag 13 september 2023 09:13 schreef ophaling10 het volgende:ar maken.
Er moeten weer nieuwe leden komen zeker,wat erin staat is wel waar,maar ja zeggen en het goed regelen zijn 2 verschillende dingen.Nieuwe bezorgers komen er niet,misschien onder dwang, voor12 euro kun je beter thuis blijven,heb je nog iets meer Vt.
Nee, alleen postbezorgers hier. Meeste mensen zijn trouwens wel blij met de avondbezorging, volgens mij. En de pakketbezorgers zelf ook, want 's avonds zijn er veel meer mensen thuis dan overdag.quote:Op woensdag 13 september 2023 17:41 schreef Fietsertje70 het volgende:
Zijn er hier ook mensen van de pakketpost? WTF dat er de hele dag (tot 22.00) pakketjes bezorgd kunnen worden? Ik ben de halve dag op mijn werk, andere helft thuis. Kan wel een uurtje schuiven, maar als je er op rekent dat het overdag bezorgd wordt komt het 's-avonds en vv.
Daarom laat ik pakketjes ook altijd op mijn werk bezorgen. Omdat ik daar dus ben overdag.quote:Op woensdag 13 september 2023 17:48 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Nee, alleen postbezorgers hier. Meeste mensen zijn trouwens wel blij met de avondbezorging, volgens mij. En de pakketbezorgers zelf ook, want 's avonds zijn er veel meer mensen thuis dan overdag.
een groot succes vind ik het niet die ollekebolleke zooi.met de kerst wordt een drama,hier gaan echt mensen van weglopen.quote:Op woensdag 13 september 2023 15:04 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Ik heb begrepen dat er aardig wat leden bij ze weglopen. De fnv daar en tegen schijnt een aardige nieuwe aanwas te hebben... Iets met mensen hebben door dat ze niet waarmaken wat ze beloven.
Er zit ook aardig wat volk van hun in de or wat gewoon echt niet weet waar ze over praten. Niet genoeg ervaring op de vloer en persoonlijk ben ik daar ook wel zat van.
Snappen we. Maar we kunnen het niet iedereen naar het zin maken toch? De ene helft wil wel 's avonds, de andere helft niet. Sommige mensen willen het wel in hun container, andere niet... Best lastig hoor al die wensen in 1 proces moeten krijgen. Dat lukt gewoon echt niet.quote:Op woensdag 13 september 2023 18:58 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
Daarom laat ik pakketjes ook altijd op mijn werk bezorgen. Omdat ik daar dus ben overdag.
Ik denk dat er aardig wat mensen voor de kerst al gaan weglopen. Maar ik denk dat de postnl vooral wijs moet zijn en in januari met een heel goed loonbod moet gaan komen. Ik hoor aardig wat geluid dat het daar voor wat mensen ook wel van afhangt.quote:Op woensdag 13 september 2023 22:13 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
een groot succes vind ik het niet die ollekebolleke zooi.met de kerst wordt een drama,hier gaan echt mensen van weglopen.
quote:Op woensdag 13 september 2023 23:47 schreef V__L_N het volgende:
Iemand hier een idee wat casemanager is voor functie bij de postnl?
Aldus https://www.postnl.nl/wer(...)ger-den-bosch-45507/quote:Zorgen dat verschillende partijen en hun belangen worden gehoord. Je kunt balans houden tussen het organisatiebelang enerzijds en de wetgeving anderzijds. Dit vraagt om inhoudelijke kennis, creativiteit en een stevige persoonlijkheid.De Casemanager heeft als uitdaging om de juiste balans te houden tussen organisatiebelang en wetgeving enerzijds en onafhankelijke procesbewaking anderzijds zonder de menselijke kant uit het oog te verliezen. Je bent een centrale spil in verschillende processen, je adviseert managers op het gebied van verzuim. Kortom: een hele afwisselende baan waarin geen dag hetzelfde is!
Een balans vinden tussen organisatiebelang en wetgeving? Dat suggereert ten eerste dat organisatiebelang en wetgeving strijdig zijn, en ten tweede dat je blijkbaar de wetgeving niet hoeft te volgen als het niet in het belang van het bedrijf is. En dan vragen ze ook nog om creativiteit. Dit klinkt mij in de oren als een functie waarbij je creatief met wetgeving moet om gaan (speuren naar mazen en grijze gebieden) zodat PostNL door kan gaan met dubieuze praktijken. Ik denk niet dat ik hier op ga solliciterenquote:Op donderdag 14 september 2023 14:30 schreef wbwb het volgende:
[..]
[..]
Aldus https://www.postnl.nl/wer(...)ger-den-bosch-45507/
Dat gezemel met die pakketten is een drama(landelijk)aan het worden,als je ziet hoeveel huizen een brievenbus a la 1920 hebben,word je niet goed.Verder er wordt teveel verwacht,gisteren ook een die achter me aan kwam,dat ze 3 poststukken verachtte,ja die uitrol van de postapp(dat je alles ziet)is achteraf idd een drama.Verder wordt er heel veel "gekocht" en men is nver at home,ja dan zakt je broek af.quote:Op woensdag 13 september 2023 23:14 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Snappen we. Maar we kunnen het niet iedereen naar het zin maken toch? De ene helft wil wel 's avonds, de andere helft niet. Sommige mensen willen het wel in hun container, andere niet... Best lastig hoor al die wensen in 1 proces moeten krijgen. Dat lukt gewoon echt niet.
[..]
Ik denk dat er aardig wat mensen voor de kerst al gaan weglopen. Maar ik denk dat de postnl vooral wijs moet zijn en in januari met een heel goed loonbod moet gaan komen. Ik hoor aardig wat geluid dat het daar voor wat mensen ook wel van afhangt.
Je moet helemaal niets meer hier doen,uit ervaring weet je hoe het verloopt,zie de tl s na tig jaar kunnen ze als schrobber aan de gang,dat gaat hem niet worden.quote:Op donderdag 14 september 2023 14:38 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Een balans vinden tussen organisatiebelang en wetgeving? Dat suggereert ten eerste dat organisatiebelang en wetgeving strijdig zijn, en ten tweede dat je blijkbaar de wetgeving niet hoeft te volgen als het niet in het belang van het bedrijf is. En dan vragen ze ook nog om creativiteit. Dit klinkt mij in de oren als een functie waarbij je creatief met wetgeving moet om gaan (speuren naar mazen en grijze gebieden) zodat PostNL door kan gaan met dubieuze praktijken. Ik denk niet dat ik hier op ga solliciteren
ongeschoold is er genoeg,en betalen doet het ook beter,en vaak weekend vrij en niet van die rare gebroken tijden.quote:Op donderdag 14 september 2023 21:29 schreef wbwb het volgende:
Als het blijft zoals het nu is denk ik niet dat ik veel langer blijf, nee. Ik zie het met SKNJ ook nooit goed komen.
Ik heb alleen geen idee wat ik anders zou kunnen gaan doen qua baan. Heeft iemand suggesties?
Die advertentie is precies wat ik las... Maar nog steeds geen idee wat dat nou inhoudtquote:Op donderdag 14 september 2023 14:30 schreef wbwb het volgende:
[..]
[..]
Aldus https://www.postnl.nl/wer(...)ger-den-bosch-45507/
De nieuwe hoos aan klachten hier heeft te maken met de verschuiving van straten van x naar y of andersom... Nu weten mensen niet meer wanneer hun vaste post komt.quote:Op donderdag 14 september 2023 20:39 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
Dat gezemel met die pakketten is een drama(landelijk)aan het worden,als je ziet hoeveel huizen een brievenbus a la 1920 hebben,word je niet goed.Verder er wordt teveel verwacht,gisteren ook een die achter me aan kwam,dat ze 3 poststukken verachtte,ja die uitrol van de postapp(dat je alles ziet)is achteraf idd een drama.Verder wordt er heel veel "gekocht" en men is nver at home,ja dan zakt je broek af.
Ze hadden dat hele logisch bezorgen niet moeten doen. Beter hadden ze per depot gewoon de bezorgers de wijken moeten laten bekijken en de slechte stukken er uit moeten laten halen. Had tonnen met geld gescheeld.quote:Op donderdag 14 september 2023 20:42 schreef ophaling10 het volgende:
dat geloof ik graag, die hele logische gein hadden ze gewoon centraal in mrt a.s. moeten uitrollen,we hebben zo de kerst ,je gaat echt stuk,dat is nu al.
https://beroepenvinder.nl/dmz/f?p=109:18:737199409220:quote:Op donderdag 14 september 2023 21:29 schreef wbwb het volgende:
Als het blijft zoals het nu is denk ik niet dat ik veel langer blijf, nee. Ik zie het met SKNJ ook nooit goed komen.
Ik heb alleen geen idee wat ik anders zou kunnen gaan doen qua baan. Heeft iemand suggesties?
Ik ben niet echt opgeleid, gezien ik niet eens de havo afgerond heb (alleen voor Nederlands gezakt in de coronaperiode). Ik ben 20 jaar en ik heb autisme, waardoor ik het ook heel lastig vind om iets anders te zoeken. Ik werk al ruim 5 jaar als postbezorger en heb het eigenlijk altijd met plezier gedaan, maar sinds Logisch Bezorgen is het echt niet meer leuk. Ik ben dus altijd postbezorger geweest en heb nog nooit iets anders gedaan en weet dus eigenlijk niet beter, dus daarom vind ik het ook lastig om te bedenken wat voor iets anders ik zou willen.quote:Op donderdag 14 september 2023 21:43 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
ongeschoold is er genoeg,en betalen doet het ook beter,en vaak weekend vrij en niet van die rare gebroken tijden.
Heb je een opleiding(en) genoeten dan is er ook veel keuze,zeker nu.
Verbaast me niks, ik heb vorige week zelfs een keer 122 minuten moeten plussen op 1 wijk. Dat is echt niet leuk meer.quote:Op donderdag 14 september 2023 23:24 schreef V__L_N het volgende:
Ik heb in 3 dagen 3 uur bijgeplust op 5:35 roostertijd. Dat is meer dan 50%... Stelletje mafketels. En dan nog zeggen dat het volgende week drukker wordt omdat ze binnen een achterstand hebben. Gezegend blij dat ik vrij ben.
buiten dat het is ook niet goed voor je gezondheid,wat er nu speelt, zeker als je 2 of 3 piek op een dag hebt,dat ga je spoedig merken.quote:Op donderdag 14 september 2023 23:53 schreef wbwb het volgende:
[..]
Verbaast me niks, ik heb vorige week zelfs een keer 122 minuten moeten plussen op 1 wijk. Dat is echt niet leuk meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |