Haha, dat is ook de bedoeling volgens mij. Die ga je nooit meer vergeten, en dat is wat ze willen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:53 schreef TheVulture het volgende:
Die kerstjingle in die reclamespot van Eurosport komt me trouwens ook wel m'n neus uit.
Tja, het is een beetje sneu. Aan de andere kant weet ik niet of Sorribes of Bouzkova dit zelf ook een keer hebben meegemaakt, en toen wel gediskwalificeerd zijn. In dat geval zou ik het protest wel begrijpen. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat er bij de ene wedstrijd wel diskwalificatie is, en de andere niet.quote:Op donderdag 8 juni 2023 15:51 schreef heywoodu het volgende:
Even gemist eerder in de week, maar op welke grond hadden Sorribes Tormo en Bouzkova het recht op een protest en daaropvolgende diskwalificatie van Kato en Sutjiadi?
Er was al een waarschuwing uitgedeeld, er waren excuses gemaakt....maar Sorribes en Bouzkova moesten per se door blijven gaan tot ze gratis naar de volgende ronde konden?
Pff ja moet ze nu wel dr eigen game behouden , want anders is het over in de 3e set .... Maar iderdaad wel een bazinga matchquote:Op donderdag 8 juni 2023 17:43 schreef EP3 het volgende:
Wel hoog niveau. Hopelijk trekt Muchova aan het langste eind.
Niet flieft, maar ze heeft wel watquote:
Lukaschenko fan?quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:22 schreef Szura het volgende:
Erg mooi dat die Loekasjenko-fan eruit ligt
Difficult question. Right now.quote:
Want mensen in een dictatuur kunnen vrijuit praten?quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:34 schreef Szura het volgende:
[..]
Difficult question. Right now.
I rest my case.
Dat soort vragen zijn sowieso lachwekkend.quote:Op donderdag 8 juni 2023 18:51 schreef superniger het volgende:
[..]
Want mensen in een dictatuur kunnen vrijuit praten?
Inderdaad, en het staat waarschijnlijk ook in hun contract of in de algemene voorwaarden van RG.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:05 schreef EP3 het volgende:
[..]
Dat soort vragen zijn sowieso lachwekkend.
Ze zijn er om te tennissen, niet om hun politieke voorkeuren te ventileren.
Djokovic nooit onderschatten in een best of 5.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:21 schreef Federer-fan het volgende:
Denken jullie dat Djokovic enige kans maakt tegen Alcarazgod? Ik denk het niet. Verwacht zelf dat Alcaraz in drie sets wint.
Hij pakt ms nog wel n setje. Maar zie m niet winnen, nee.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:21 schreef Federer-fan het volgende:
Denken jullie dat Djokovic enige kans maakt tegen Alcarazgod? Ik denk het niet. Verwacht zelf dat Alcaraz in drie sets wint.
Ballenkinderen raken is in principe een DQ (alhoewel daar ook vaak zat mee gemarchandeerd is), alleen was hier duidelijk geen sprake van opzet/woede/kracht of iets in die trant. Zelfs die waarschuwing die ze oorspronkelijk kreeg vond ik al zwaar. Maar die twee tegenstanders, die respectievelijk met de rug naar de situatie en de blik naar de grond gericht waren stonden erop dat de supervisor erbij werd gehaald en bleven aandringen op een default.quote:Op donderdag 8 juni 2023 16:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Tja, het is een beetje sneu. Aan de andere kant weet ik niet of Sorribes of Bouzkova dit zelf ook een keer hebben meegemaakt, en toen wel gediskwalificeerd zijn. In dat geval zou ik het protest wel begrijpen. Het kan natuurlijk niet zo zijn dat er bij de ene wedstrijd wel diskwalificatie is, en de andere niet.
Dat kind was gewoon geschrokken, meer niet. En ik kan me ook nog wel voorstellen dat je dan even moet janken, zeker omdat het ook best een spannende omgeving is waarin zoiets gebeurt. Dus ik zou niet willen zeggen dat het ballenmeisje overdreven reageerde.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ballenkinderen raken is in principe een DQ (alhoewel daar ook vaak zat mee gemarchandeerd is), alleen was hier duidelijk geen sprake van opzet/woede/kracht of iets in die trant. Zelfs die waarschuwing die ze oorspronkelijk kreeg vond ik al zwaar. Maar die twee tegenstanders, die respectievelijk met de rug naar de situatie en de blik naar de grond gericht waren stonden erop dat de supervisor erbij werd gehaald en bleven aandringen op een default.
En die supervisor zegt dan dat ze verantwoordelijk is als er iemand gewond raakt. Tja ik weet niet hoor, maar zo'n zacht geslagen balletje daar heeft zelfs dat aanstellerige ballenmeisje dat deed alsof ze net aan een moordaanslag was ontsnapt geen centje pijn van gehad.
Ja, de speelster sloeg de bal duidelijk niet in boosheid weg.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:45 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ballenkinderen raken is in principe een DQ (alhoewel daar ook vaak zat mee gemarchandeerd is), alleen was hier duidelijk geen sprake van opzet/woede/kracht of iets in die trant. Zelfs die waarschuwing die ze oorspronkelijk kreeg vond ik al zwaar. Maar die twee tegenstanders, die respectievelijk met de rug naar de situatie en de blik naar de grond gericht waren stonden erop dat de supervisor erbij werd gehaald en bleven aandringen op een default.
En die supervisor zegt dan dat ze verantwoordelijk is als er iemand gewond raakt. Tja ik weet niet hoor, maar zo'n zacht geslagen balletje daar heeft zelfs dat aanstellerige ballenmeisje dat deed alsof ze net aan een moordaanslag was ontsnapt geen centje pijn van gehad.
Ze zag de bal duidelijk aankomen en dook ineen, in plaats van dat balletje gewoon op te vangen. Ik vind het een enorm overdreven reactie om jezelf dan huilend van de baan af te laten begeleiden. Als je hier al van schrikt dan moet je je afvragen of ballenmeisje wel een geschikte invulling van je tijd is.quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:49 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat kind was gewoon geschrokken, meer niet. En ik kan me ook nog wel voorstellen dat je dan even moet janken, zeker omdat het ook best een spannende omgeving is waarin zoiets gebeurt. Dus ik zou niet willen zeggen dat het ballenmeisje overdreven reageerde.
De enige echte buitensporige reacties kwamen van de tegenstanders en de umpire, met hun DQ.
Je kunt het hokje Ongeschikt wel aankruisen jaquote:Op donderdag 8 juni 2023 19:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ze zag de bal duidelijk aankomen en dook ineen, in plaats van dat balletje gewoon op te vangen. Ik vind het een enorm overdreven reactie om jezelf dan huilend van de baan af te laten begeleiden. Als je hier al van schrikt dan moet je je afvragen of ballenmeisje wel een geschikte invulling van je tijd is.
Ze hadden dat ballenmeisje moeten diskwalificeren ja.quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:13 schreef Arizona het volgende:
[..]
Je kunt het hokje Ongeschikt wel aankruisen ja. Maar het blijft een kind. De DQ is niet aan haar te wijten.
Goed dat je er bent! Volg je alles? Of kijk je sporadisch deze keer?quote:Op donderdag 8 juni 2023 19:49 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, de speelster sloeg de bal duidelijk niet in boosheid weg.
quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:39 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Haddad Maia - Muchova zou wel een enigszins verrassende finale zijn (maar ook weer niet)
quote:
Dank je wel. Ja, ik volg het redelijk op de voet. Ben weer een week vrij om alles te zien. En jij?quote:Op donderdag 8 juni 2023 20:31 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Goed dat je er bent! Volg je alles? Of kijk je sporadisch deze keer?
Haha, deze ballen hadden niemand geraakt als ze niet waren gevangen. En het ballenmeisje uit de dubbelwedstrijd had al 2 ballen in haar handquote:Op donderdag 8 juni 2023 20:36 schreef BobW het volgende:
Federer heeft wel geluk gehad dat ze in Australië wel kunnen vangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |