abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_208989285


Nederland w/
Deelnemers: Mia Nicolai en Dion Cooper
Bandleden en Leeftijd: Mia (27 jaar) en Dion (29 jaar)
Social media Mia: Instagram Twitter YouTube TikTok
Social media Dion: Instagram Twitter YouTube TikTok
Titel inzending: Burning Daylight
Taal inzending: Engels
Genre inzending: Pop
Schrijvers muziek: Dion Cuiper / Duncan de Moor / Jordan Garfield / Loek van der Grinten / Mia Nicolai
Schrijvers tekst: Dion Cuiper / Duncan de Moor / Jordan Garfield / Loek van der Grinten / Mia Nicolai
Loting: Tweede helft, eerste halve finale
Selectie methode: Interne Selectie
Odds ranking na bekend maken alle nummers: 19
Bijzonder: Mia is de dochter van eerste kamer lid Peter Nicolaï (PvdD). Songfestivalwinnaar Duncan Laurence heeft meegeschreven aan het nummer. Dion deed eerder mee aan The Voice.

Aankondiging met meer uitleg en verhaal van Mia en Dion:

quote:
Mia Nicolai & Dion Cooper vertegenwoordigen Nederland op het Eurovisie Songfestival!
Eurovisie Songfestival / 1 nov 2022

The word is out! Mia Nicolai & Dion Cooper gaan in mei 2023 naar Eurovisie Songfestival in Liverpool om Nederland te vertegenwoordigen! De twee jonge artiesten zijn door Songfestival-winnaar Duncan Laurence en songwriter Jordan Garfield bij elkaar gebracht en met z’n vieren schreven ze een song die grote indruk maakte op de hele selectiecommissie, waarna ze unaniem werden aangewezen als de Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival in 2023. Duncan en Jordan maken onderdeel uit van het creatieve team.
Wie is Mia Nicolai?

Mia, 26 jaar, is echt opgegroeid met muziek. Vanaf haar derde volgt ze al viool- en pianolessen en vanuit huis heeft ze een hele creatieve opvoeding meegekregen, met toneel, ballet, muziek en verhalen vertellen.

In haar debuutsingle ‘Set Me Free’ komt het reizen en haar behoefte aan ultieme vrijheid naar voren. In november 2020 bracht ze haar tweede single ‘Mutual Needs’ uit dat meteen internationaal werd opgepakt door een première in Amerika op de befaamde Zane Lowe Radio show. Mia vindt haar inspiratie in artiesten zoals David Bowie. Maar vooral in het vrij uiten van creativiteit en het samenvoegen van kunstvormen.

Als kind werd Mia gepest en dit heeft een grote deuk achtergelaten, maar tegelijkertijd ook een vuur in haar ontstoken met een doorzettingsvermogen om al haar dromen uit te laten komen, niets haar te laten stoppen en te genieten van het leven met wie zij kiest te zijn. De boodschap die ze wil overdragen is dat je verleden niks zegt over de toekomst en dat je dat helemaal zelf in de hand hebt. Je kunt jezelf creëren tot de persoon die je droomt te zijn.
Wie is Dion Cooper?

Dion, 28 jaar, droomde ervan om artiest te worden en muziek te maken. Op zijn vijftiende pakte hij voor het eerst zijn gitaar op en liet deze niet meer los. In de jaren die volgen begint hij met het zingen en schrijven van zijn eigen muziek en in 2021 brengt hij zijn eerste EP ‘Too Young Too Dumb’ uit, gevolgd door de single ‘Fire’ die hij samen met Maxine uitbrengt en binnen een aantal maanden al bijna een miljoen streams haalt.

Hij omschrijft het zelf als classic rock meets singer songwriter, oftewel Bryan Adams meets Harry Styles.

'Bring the joy' is het mantra waarmee Dion zijn muziek en leven inspireert. Hij is op een reis om de beste versie van zichzelf te worden en wil al het geluk, de kennis en de vreugde die hij onderweg verzamelt delen met de wereld. Dat is dan ook zijn boodschap: geluk ligt in je eigen handen en je handen gebruik je om te delen.
Hoe kennen Mia en Dion elkaar?

Mia en Dion zijn tot 2 jaar geleden onbekenden van elkaar totdat ze door Duncan en Jordan aan elkaar worden gekoppeld. Er is meteen een muzikale klik, zowel hun stemmen passen mooi bij elkaar als de boodschap die ze willen uitdragen is hetzelfde. In hun muziek is ruimte voor kwetsbaarheid en emotie. Ze willen allebei mensen raken en muziek is een mooie taal om deze emoties uit te spreken en te delen.

Mia en Dion: “Het Songfestival is hét podium waar mensen kunnen zien wat je als artiest te brengen hebt. Na al die jaren hard werken aan het vertalen van ons gevoel in muziek is dit een geweldige kans om op zo’n grote schaal ons verhaal te vertellen. Het voelt fantastisch en nog een beetje onwerkelijk dat de selectiecommissie van AVROTROS voor onze song heeft gekozen, maar we zijn er klaar voor om Europa iets positiefs te brengen.”
Songfestival Liverpool

Dit jaar wordt het Eurovisie Songfestival in Liverpool gehouden. Gezien het Songfestival niet in het winnende land Oekraïne gehouden kan worden, is er in samenspraak met Oekraïne en de EBU gekozen voor het Verenigd Koninkrijk. Op dinsdag 9 mei en donderdag 11 mei vinden de halve finales plaats en op zaterdag 13 mei de finale. De komende maanden gaan Mia en Dion werken aan hun act en zich voorbereiden op hun deelname samen met hun creatieve team Duncan en Jordan. Het creatieve team wordt binnenkort aangevuld tot het complete team.

Over Burning Daylight:
quote:
Mia, Dion, Duncan en Jordan over ontstaan Songfestivalnummer Burning Daylight

In de mini-documentaire 'This is Burning Daylight' vertellen Mia Nicolai, Dion Cooper, Duncan Laurence en Jordan Garfield over het ontstaan van het songfestivalnummer ‘Burning Daylight’.

Burning Daylight is geschreven door Mia Nicolai, Dion Cooper, Duncan Laurence, Jordan Garfield en Loek van der Grinten. Het nummer is ‘een ode aan vallen en opstaan’.

“Burning Daylight gaat over vallen, fouten maken en dan weer opstaan. Dat je leert van die fouten, van je verleden, dat je dingen achter je kunt laten zodat je een betere versie van jezelf kan worden. Maar het gaat ook over accepteren dat we allemaal menselijk zijn, pijn ervaren en dat we daar doorheen moeten.”
Ontstaan van Burning Daylight

Mia ontmoet Jordan voor het eerste wanneer ze beiden een studiosessie in Nederland bijwonen. Jordan: “Ik kwam de studio in en daar was een grote bubbel vol met energie. Ze liep met me mee naar binnen en ik dacht meteen: wie is dit?” Mia, Jordan en Duncan spreken daarna regelmatig af tijdens de coronapandemie. Op een bepaalde avond kijken ze samen een documentaire over Shawn Mendes en raken enorm geïnspireerd. Die inspiratie heeft uiteindelijk geleid tot het nummer ‘Burning Daylight’.

Duncan zingt de demo in samen met Mia maar voor de verdere uitwerking bedenkt hij om Dion Cooper te vragen. Dion: “Ik had meteen zoiets van ‘Hell Yeah’, dat klinkt leuk. Zodra ik de kamer inliep, hadden Mia en ik meteen een klik en we voelden allebei: ik ken jou, dit gaat leuk worden!”

Burning Daylight werd die dag herschreven tot een duet met Dion’s verhaal erin verwerkt en de demo werd door Mia en Dion ingezongen.

Indienen voor het Eurovisie Songfestival

Een paar maanden later, toen Duncan en Jordan samen op vakantie waren, kregen ze op een avond het idee om ‘Burning Daylight’ in te sturen naar de Nederlandse selectiecommissie voor het Eurovisie Songfestival. Een idee dat door Mia en Dion goed werd ontvangen. De demo werd daarna verder afgemaakt samen met producer Sean Myer en opgestuurd naar de selectiecommissie van AVROTROS.

Weken later kregen we eindelijk een ja! We waren echt dolblij!
Duncan Laurence

Jordan en Duncan bellen meteen Mia en Dion op om het goede nieuws met ze te delen. Dion: “Ik belde daarna meteen mijn ouders en we begonnen alle drie meteen te huilen. We spraken over hoe groot dit is. Het is zo’n mooie ervaring en geweldig om deel van uit te maken.”

Mia: “Het is geweldig om je eigen land te mogen vertegenwoordigen. Het land waar ik vandaan kom, waar ik ben opgegroeid en me heeft gemaakt tot de persoon die ik nu ben. Dat voelt echt onwerkelijk en geweldig.“

https://www.npostart.nl/m(...)oC2uqw6Ss4on-GviLDEo
45 minuten docu
pi_208991671
Let's show them how it's done! 💪
  woensdag 3 mei 2023 @ 17:42:38 #3
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208991700


Even uit het vorige topic, ze moeten zo op voor de tweede rehearsal, daarna een TikTok live, later op de avond komt een YouTube video online met TV beelden (20 seconden lang ongeveer) van het optreden.
pi_208991809
Nederland inmiddels op plek 18!
  woensdag 3 mei 2023 @ 17:55:25 #5
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208991814
twitter
pi_208991887
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 17:55 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Maar ik had het hok toch dicht gedaan...

Jaaaaaaa, Flappie Wijnen genot :Y
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_208992057
quote:
6s.gif Op woensdag 3 mei 2023 17:55 schreef Thrts het volgende:
Nederland inmiddels op plek 18!
Nou nog kwalificeren. Maar het komt steeds dichterbij qua percentage. Nice. Zou zo leuk zijn voor ze.
Ben hier voor het songfestivalforum.
pi_208992326
Op instagram staan foto's dat ze Loreen en die vent van Finland ontmoeten!
pi_208992466
Repetitie lijkt goed te zijn gegaan!
pi_208992517

pi_208993455
🇪🇪 Estland!
pi_208993536
Ik vind dat ze heel leuk overkomen in het TikTok interview. Hopelijk doen ze nog wat andere Engelstalige interviews deze en volgende week want dit doen ze goed.
pi_208993571
O+
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  woensdag 3 mei 2023 @ 20:03:05 #14
476221 GeorgeM
1963-2016
pi_208993659
Is er al een filmpje van Nederland? Of heb ik weer iets gemist :@
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
pi_208993739
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 20:03 schreef GeorgeM het volgende:
Is er al een filmpje van Nederland? Of heb ik weer iets gemist :@
Nee nog niet, wel de nieuwe foto's:
https://eurovision.tv/gal(...)ght-second-rehearsal
pi_208993814


Prachtig!
  woensdag 3 mei 2023 @ 20:17:31 #17
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_208993906
Ik ben op dit moment vooral blij dat ze er weer lol in lijken te hebben na die sh*tstorm van de afgelopen weken :)
Ik ben er nog verre van overtuigd dat "we" de finale halen, maar dat interesseert me nu eigenlijk ook niet zoveel.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_208994458
quote:
14s.gif Op woensdag 3 mei 2023 20:17 schreef Arizona het volgende:
Ik ben op dit moment vooral blij dat ze er weer lol in lijken te hebben na die sh*tstorm van de afgelopen weken :)
Ik ben er nog verre van overtuigd dat "we" de finale halen, maar dat interesseert me nu eigenlijk ook niet zoveel.
Vind ik ook het belangrijkste. Niet zozeer of we door gaan. Meer dat ze lol hebben en het voor hen een onvergetelijk moment wordt.
Maar ook dat bij Avrotros na afloop de boel qua selectie flink opgeschud wordt.
  woensdag 3 mei 2023 @ 21:53:32 #19
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
  woensdag 3 mei 2023 @ 22:06:21 #20
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208995763
Mijn oordeel is dat het er prima uit ziet, geen wow, maar gewoon goed, vocals lijken ook ok.
Als je kijkt naar andere landen vallen er ook wel een aantal tegen. We zullen zien. ^O^
pi_208995783
Kom op. Dit is toch gewoon een plaatsje in de finale waard?
  woensdag 3 mei 2023 @ 22:21:42 #22
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_208995978
Blijft een beetje vreemd klinken zo omhoog gepitched maar het is tenminste zuiver. Ik ben heel blij voor ze 🤙🏻
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 3 mei 2023 @ 22:22:28 #23
163650 Greys
pi_208995998
twitter
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208996122
We gaan naar de finale :Y

Ik durf Ierland, Azerbaijan en Letland nu wel volledig af te schrijven en er zitten er voor de rest nog meer tussen die niet de impact hebben die ik had gedacht.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator woensdag 3 mei 2023 @ 22:30:36 #25
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_208996142
Een mini-CATSje doen? In de zin van dat ze op de avond zelf verrassen.
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_208996187
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:30 schreef ijs_beer het volgende:
Een mini-CATSje doen? In de zin van dat ze op de avond zelf plots best verassen.
Ja CATS was natuurlijk wel the perfect storm, zij konden samen met Conchita naar voren komen omdat de pre-favorieten al niet zo sterk waren en niet leverden, zoals een Armenie bijvoorbeeld. Hier gaan Zweden en Finland nog steeds de dienst uit maken, maar die finaleplek zit er dik in :Y
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208996229
Het is niks bijzonders zo, valt hoogstens op als rustpunt. Ik heb geen idee wat het gaat doen. Kan ook totaal vergeten raken met Finland er meteen na.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 3 mei 2023 @ 22:36:01 #28
163650 Greys
pi_208996257
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Moderator woensdag 3 mei 2023 @ 22:38:08 #29
446930 crew  ESF1Gamer
pi_208996295
Ik heb het gevoel dat 50/50 wordt. Als het camerawerk in het geheel goed is, dan Q. Maar ik heb ook het gevoeld dat het een NQ kan worden.
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator woensdag 3 mei 2023 @ 22:41:03 #30
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_208996353
quote:
17s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:36 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
Da's echt een mooie foto. O+
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_208996483
quote:
Hier gaan Zweden en Finland nog steeds de dienst uit maken
Absoluut, alleen vond ik Loreen niet echt sterk zingen hier. Meer landen overtuigden me op dat vlak niet. Finland kan daarvan profiteren want die gaan qua zang niet de mist in, want eerlijk is eerlijk: echt zingen is het niet.

Ik zie Finland wel winnen en dat hoop ik ook aangezien het nog steeds mijn nummer 1 is.

Mia en Dion vallen op, maar ik weet het nog niet zeker of finale haalbaar is. En we zijn allemaal al blij dat het niet de afgang is die het eerst wel was en dat maakt sowieso alles al mooier dan het misschien is.

Wel blij voor ze, want volgens mij genieten ze nu echt daar en zitten ze lekker in de bubbel ver van alle zeikerds in Nederland (die soms nog steeds bezig blijven).
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 3 mei 2023 @ 22:50:33 #32
163650 Greys
pi_208996523
Gokje.

Niet naar de finale:

Malta
Servië (sorry)
Letland
Ierland
Portugal of Kroatië

Verrassend door:
Nederland en Azerbeidzjan
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208996573
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:50 schreef Greys het volgende:
Gokje.

Niet naar de finale:

Malta
Servië (sorry)
Letland
Ierland
Portugal of Kroatië

Verrassend door:
Nederland en Azerbeidzjan
Zou hier meteen voor tekenen, hopelijk nemen we dan wel Portugal mee naar de finale in plaats van Kroatië.
pi_208996584
Hmmm. Als ik puur en alleen naar de staging kijk vind ik het best mooi. Het straalt rust uit en dat kan in ons voordeel werken. Het heldere licht op de LEDS stralen iets positiefs uit, iets..daar is ie weer...hoopgevends :P. Aantrekkelijk plaatje dus en dan is dit nog maar 30 sec ofzo.

Zang vind ik te soft overkomen, maar er is geen andere oplossing voor. Ik hoop dat de mensuhthuis hun aandacht niet verliezen. Maar dat ligt ook aan hoe de staging is opgebouwd. Slecht klonk het zeer zeker niet.
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
pi_208996604
Mia & Dion maken een goede indruk en de performance ziet er op basis van de eerste beelden verzorgd uit. Ik vind het lied alleen niet sterk genoeg in dit deelnemersveld en ook totaal niet opvallen in de recap. Uiteraard hoop ik dat ze de finale halen, vooral voor henzelf, echter gezien de sterke concurrentie vrees ik dat finale er niet in zit. Mochten ze wel de finale halen dan zou ik dat een wereldprestatie vinden.
pi_208996610
Dadelijk gaat Jinek bellen met Mia en Dion!
pi_208996627
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:50 schreef Greys het volgende:
Gokje.

Niet naar de finale:

Malta
Servië (sorry)
Letland
Ierland
Portugal of Kroatië

Verrassend door:
Nederland en Azerbeidzjan
Dat gevoel krijg ik ook steeds meer.

Tsjechië valt ook sterk op en Finland uiteraard en daar zit Nederland tussen en dat is een nadeel, waar ik vooraf altijd dacht dat we daartussen zouden opvallen. Het is nu net een beetje te veel meh voor veel kijkers denk ik en die gaan de dienst uitmaken.
pi_208996642
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:47 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
En we zijn allemaal al blij dat het niet de afgang is die het eerst wel was
idd en vooral blij voor Mia en Dion, wat het resultaat ook zal zijn
All we got is this moment - Joost Klein, 9 mei 2024
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:01:08 #39
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208996672
Denk dat alleen Ierland redelijk kansloos is als je de clips ziet, het moet goed vallen voor mensen over een weekje, maar het kan zeker :)
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:05:14 #40
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208996716
Daar zijn ze bij Jinek
pi_208996732
Als ik ze nu zo samen zie denk ik, was toch in godsnaam eerder zo samen naar buiten getreden O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:07:48 #42
341825 PinkLow
Gewoon doorgaan.
pi_208996748
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 22:50 schreef Greys het volgende:
Gokje.

Niet naar de finale:

Malta
Servië (sorry)
Letland
Ierland
Portugal of Kroatië

Verrassend door:
Nederland en Azerbeidzjan
Ja dat zou ik heel tof vinden..
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:10:04 #43
341825 PinkLow
Gewoon doorgaan.
pi_208996779
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:05 schreef Momo het volgende:
Daar zijn ze bij Jinek
Wat een leuk gesprek weer!
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 3 mei 2023 @ 23:10:43 #44
163650 Greys
pi_208996791
Bij Shownieuws roept Bart de Songfestival'gekkie' (zoals hij het zelf noemt) dat er 17 landen meedoen in de eerste semi en dat ie niet meer weet tussen welke twee landen NL moet. Zucht.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  ESF Reporter woensdag 3 mei 2023 @ 23:11:02 #45
87554 Cee
Welluk?
pi_208996793
Leuk interview met ze bij Jinek. O+ Werd niet veel nieuws gezegd of gevraagd maar ze komen leuk over.
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:12:19 #46
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208996815
quote:
10s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:10 schreef Greys het volgende:
Bij Shownieuws roept Bart de Songfestival'gekkie' (zoals hij het zelf noemt) dat er 17 landen meedoen in de eerste semi en dat ie niet meer weet tussen welke twee landen NL moet. Zucht.
En Maurice vind dat mensen die niet naar het songfestival kijken Finland leuk vinden
pi_208996820
quote:
10s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:10 schreef Greys het volgende:
Bij Shownieuws roept Bart de Songfestival'gekkie' (zoals hij het zelf noemt) dat er 17 landen meedoen in de eerste semi en dat ie niet meer weet tussen welke twee landen NL moet. Zucht.
Bart Arens of een naamgenoot?
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_208996823
Het zal best leuk hebben geklonken die cover van The Loneliest, maar die is wel heel erg bewerkt hoor _O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208996826
quote:
10s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:12 schreef Momo het volgende:

[..]
En Maurice vind dat mensen die niet naar het songfestival kijken Finland leuk vinden
Maurice levert altijd.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:13:44 #50
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208996833
Maar goed ik kwam laatst ook iemand tegen die zichzelf groot songfestivalfan noemde en die zei dat ze soms zelf naar de halve finale kijkt ;(
  Moderator woensdag 3 mei 2023 @ 23:15:16 #51
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_208996852
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:13 schreef Momo het volgende:
Maar goed ik kwam laatst ook iemand tegen die zichzelf groot songfestivalfan noemde en die zei dat ze soms zelf naar de halve finale kijkt ;(
_O- _O- _O-
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_208996887
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:01 schreef Momo het volgende:
Denk dat alleen Ierland redelijk kansloos is als je de clips ziet, het moet goed vallen voor mensen over een weekje, maar het kan zeker :)
Slechte zang, lied zo zo, en dat glitterpak..... tja..... die zie ik voor zeker niet doorgaan.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 3 mei 2023 @ 23:27:59 #53
163650 Greys
pi_208996992
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:12 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Bart Arens of een naamgenoot?
Ettekhoven of hoe heet ie.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208997037
quote:
1s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:27 schreef Greys het volgende:

[..]
Ettekhoven of hoe heet ie.
Bart van Ettekoven ja. Zag hem in de jaren '90 vaak tijdens het uitgaan. Arrogantje. Past dus goed in dat programma. Hoop gebakken lucht.
  woensdag 3 mei 2023 @ 23:34:55 #55
341825 PinkLow
Gewoon doorgaan.
pi_208997052
Ik heb de rehearsal video nu al 4 maal bekeken.

Nederland is echt een van de betere.
Azerbaijan en Letland vind ik ook erg goed zingen.
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.
pi_208997121
Die Ieren moeten bijkans toch knettergek worden van het ESF, ooit waren ze een groot ESF land maar daar is zo goed niks meer van over ;(
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_208997179
quote:
0s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:42 schreef TLC het volgende:
Die Ieren moeten bijkans toch knettergek worden van het ESF, ooit waren ze een groot ESF land maar daar is zo goed niks meer van over ;(
Die zitten wel in hun donkere periode ja, al een jaar of 30 bijna :D
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_208997289
Als ik die recap bekijk blijf ik me toch ook wel afvragen wie er in godsnaam op ons gaat stemmen. :@ Dat hiiighhaiaiaiaiii blijft zo’n matig stuk ook.

Maar goed er zijn maar 15 landen en ik denk dat bijvoorbeeld ook wel bij Zwitserland. Misschien overtuigt het toch wel een groep mensen waarvan je op dit moment denkt dat ze niet bestaan. :+
pi_208997337
quote:
1s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:08 schreef Em31 het volgende:
Als ik die recap bekijk blijf ik me toch ook wel afvragen wie er in godsnaam op ons gaat stemmen. :@ Dat hiiighhaiaiaiaiii blijft zo’n matig stuk ook.

Maar goed er zijn maar 15 landen en ik denk dat bijvoorbeeld ook wel bij Zwitserland. Misschien overtuigt het toch wel een groep mensen waarvan je op dit moment denkt dat ze niet bestaan. :+
Loreen herhaalt in die 30 seconden ook steeds hetzelfde stukje, op dezelfde manier en ik versta er letterlijk geen woord van. En ondertussen krast ze erotisch met haar nagels over de bovenkant van de zonnebank. Is dat nou echt zoveel spannender. Of is dat alleen maar omdat het Loreen is?
Ik heb er niet veel mee.
  donderdag 4 mei 2023 @ 00:58:11 #61
493737 Forumtijger
RROOAAARRRR!!
pi_208997462
Wij kunnen hier wel van alles denken en vinden, maar uiteindelijk bepaalt de buitenlandse kijker of Nederland doorgaat naar de finale, en dus niet de Nederlandse kijker, en ook niet een jury. En waarschijnlijk krijgen het overgrote deel van die buitenlandse kijkers geheel niet mee wat zich allemaal heeft afgespeeld rond Mia en Dion, dus waarschijnlijk het valszingen niet, dat de aangepaste versie een aangepaste versie is niet, alle kritiek en gedoe die er is geweest niet, en ook de rehearsals niet. Die gaan puur en alleen af op hetgene wat er gebeurt tijdens de halve finale, en dat is voor hun het enige waar het dan om gaat, en daar wordt dus op gestemd.

Dat betekent dus dat ze er op dát specifieke moment moeten staan, loepzuiver moeten zingen, en een zo overtuigend mogelijke stage performance neer moeten zetten. Alles wat er hier op dit forum, op Twitter, in de NL'se media en op straat over is gezegd en geschreven, is voor de buitenlandse stemmers totaal niet van belang, die gaan op hun gevoel af tijdens de avond van de halve finale, en dus die avond, op dat moment, zullen ze er moeten staan, moeten overtuigen en shinen, en een dijk van een performance neer moeten gaan zetten om kans te maken op een finale-plek. Al het overige wat eraan voorafging, doet er dan totaal niet meer toe...

[ Bericht 1% gewijzigd door Forumtijger op 04-05-2023 08:00:08 ]
Een probleem is pas een probleem als je er een probleem van maakt. Dus denk niet in problemen maar in oplossingen en uitdagingen. Just find a way to fix it!
  Moderator donderdag 4 mei 2023 @ 07:19:08 #62
446930 crew  ESF1Gamer
pi_208997843
quote:
10s.gif Op woensdag 3 mei 2023 23:12 schreef Momo het volgende:

[..]
En Maurice vind dat mensen die niet naar het songfestival kijken Finland leuk vinden
Die wil terug naar het songfestival van de jaren 90
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  donderdag 4 mei 2023 @ 07:20:31 #63
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_208997852
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:24 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Loreen herhaalt in die 30 seconden ook steeds hetzelfde stukje, op dezelfde manier en ik versta er letterlijk geen woord van. En ondertussen krast ze erotisch met haar nagels over de bovenkant van de zonnebank. Is dat nou echt zoveel spannender. Of is dat alleen maar omdat het Loreen is?
Ik heb er niet veel mee.
Ik ook niet. Het is me wat te doortimmerd allemaal.
pi_208997926
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:24 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Loreen herhaalt in die 30 seconden ook steeds hetzelfde stukje, op dezelfde manier en ik versta er letterlijk geen woord van. En ondertussen krast ze erotisch met haar nagels over de bovenkant van de zonnebank. Is dat nou echt zoveel spannender. Of is dat alleen maar omdat het Loreen is?
Ik heb er niet veel mee.
Wat heeft Loreen nou weer te maken met mijn post? Of denk je serieus dat het voor Zweden net zo spannend is dan voor ons of ze zich wel gaan kwalificeren?
pi_208998063
quote:
1s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:08 schreef Em31 het volgende:
Als ik die recap bekijk blijf ik me toch ook wel afvragen wie er in godsnaam op ons gaat stemmen. :@ Dat hiiighhaiaiaiaiii blijft zo’n matig stuk ook.
Ze ‘moeten’ daar op een bepaald punt ook lekker uithalen/aanzetten, maar dat zit er volgens mij niet in.
Daarom blijft het zo vlak klinken.
Ik ben bang dat dat ze nekt en het ontbreken van chemie en zoals Ilse en Waylon dat wél (in overvloed O+) hadden.
Ik denk nog steeds dat we de finale niet gaan halen.
Ik zou op bepaalde momenten de backings harder mee laten zingen. Of had er nóg één meegenomen.

[ Bericht 4% gewijzigd door GeorgeM op 04-05-2023 09:16:57 ]
Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
  donderdag 4 mei 2023 @ 08:20:06 #66
18561 Giggio
kijk naar jezelf...
pi_208998090
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:24 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Loreen herhaalt in die 30 seconden ook steeds hetzelfde stukje, op dezelfde manier en ik versta er letterlijk geen woord van. En ondertussen krast ze erotisch met haar nagels over de bovenkant van de zonnebank. Is dat nou echt zoveel spannender. Of is dat alleen maar omdat het Loreen is?
Ik heb er niet veel mee.
omdat het Loreen is -O-
... en huiver mee
  donderdag 4 mei 2023 @ 08:52:54 #67
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_208998310
twitter


Nee, doe maar niet EBU
pi_208998543
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 00:24 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Loreen herhaalt in die 30 seconden ook steeds hetzelfde stukje, op dezelfde manier en ik versta er letterlijk geen woord van. En ondertussen krast ze erotisch met haar nagels over de bovenkant van de zonnebank. Is dat nou echt zoveel spannender. Of is dat alleen maar omdat het Loreen is?
Ik heb er niet veel mee.
Zulke goedkope kritiek zou je niet accepteren als het over de Nederlandse inzending ging. Is dat een bepaalde jaloezie? Zweden is gewoon goed in dit spelletje, Nederland niet zo. En Loreen is natuurlijk een echt getalenteerde zangeres/performer, wat je van ons duo helaas niet kunt zeggen. Ze knalt van dat beeldscherm af.
  donderdag 4 mei 2023 @ 09:19:45 #69
181519 Guanabana
Pluviophile
pi_208998572
quote:
18s.gif Op donderdag 4 mei 2023 08:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]

Nee, doe maar niet EBU
Wtf.
Koel en donker bewaren
  Moderator donderdag 4 mei 2023 @ 09:36:48 #70
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_208998703
quote:
18s.gif Op donderdag 4 mei 2023 08:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]

Nee, doe maar niet EBU
Oh neeeeeee :r
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 4 mei 2023 @ 10:15:19 #71
163650 Greys
pi_208999088
quote:
18s.gif Op donderdag 4 mei 2023 08:52 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]

Nee, doe maar niet EBU
De 'draft' in de tweet eronder met 'thru to finals' lijkt een in elkaar geknutseld iets. Niet door GJ ofzo, maar toch. Dus ik geloof dit nu nog even niet, pas als ik het zie.

(Als het wel zo is vind ik het 't slechtste idee ooit. Heel naar.)

[ Bericht 4% gewijzigd door Greys op 04-05-2023 10:39:03 ]
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208999483
quote:
1s.gif Op donderdag 4 mei 2023 10:15 schreef Greys het volgende:

[..]
Dus ik geloof dit nu nog even niet, pas als ik het zie.
Maandag bij de dress rehearsal?
pi_208999494
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_208999522
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:05 schreef sirdanilot het volgende:
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
Ok. Je eerste zin is veelzeggend :')
pi_208999551
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:05 schreef sirdanilot het volgende:
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
User die het meest klaagt. _O_
pi_208999563
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:07 schreef aarontje112 het volgende:

[..]
Ok. Je eerste zin is veelzeggend :')
Het liedje zelf is op zijn best een niemendalletje. Nog niet eens het aller slechtste. En de laatste versie zongen ze wat minder vals. Maar zeg nou zelf er is toch absoluut geen kans dat dit in de finale komt
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 4 mei 2023 @ 11:14:30 #77
163650 Greys
pi_208999566
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:03 schreef Rebel- het volgende:

[..]
Maandag bij de dress rehearsal?
Ja. :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208999585
quote:
10s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:12 schreef Mandy040986 het volgende:

[..]
User die het meest klaagt. _O_
Het glas is bij mij meestal niet eens half leeg maar helemaal leeg. En die valse kraaien maken me er niet echt vrolijker op :r
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_208999666
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:16 schreef sirdanilot het volgende:

[..]
Het glas is bij mij meestal niet eens half leeg maar helemaal leeg. En die valse kraaien maken me er niet echt vrolijker op :r
Sterkte.
pi_208999683
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:05 schreef sirdanilot het volgende:
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
Ok. Maar je gaat wel op ons stemmen toch?
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 4 mei 2023 @ 11:37:14 #81
163650 Greys
pi_208999730
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:30 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Ok. Maar je gaat wel op ons stemmen toch?
Zo te horen wel hoor.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_208999763
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:16 schreef sirdanilot het volgende:
Het glas is bij mij meestal niet eens half leeg maar helemaal leeg.
Je vindt niets meer leuk? Steeds hetzelfde riedeltje? En je weet zeker ook niet meer wat je vroeger gelukkig maakte?
C’est Davie :o)
pi_208999773
En je gelooft zeker ook niet meer in God, omdat je haar al in tijden niet hebt gezien?
C’est Davie :o)
pi_208999783
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:30 schreef BillDauterive het volgende:

[..]
Ok. Maar je gaat wel op ons stemmen toch?
Ik heb altijd op NL gestemd omdat ik in het buitenland woon maar dit ga ik niet doen.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_208999787
quote:
5s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:40 schreef Dave het volgende:

[..]
Je vindt niets meer leuk? Steeds hetzelfde riedeltje? En je weet zeker ook niet meer wat je vroeger gelukkig maakte?
Wat heeft dit met het songfestival te maken ?

Qua liedjes zijn Frankrijk Noorwegen en Spanje erg goed.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
  Moderator donderdag 4 mei 2023 @ 11:45:32 #86
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_208999801
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:44 schreef sirdanilot het volgende:
Wat heeft dit met het songfestival te maken ?

Weet je zeker dat je het liedje geluisterd hebt?!
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
pi_208999803
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:44 schreef sirdanilot het volgende:

[..]
Wat heeft dit met het songfestival te maken ?
Geen idee hoor.
C’est Davie :o)
  Moderator donderdag 4 mei 2023 @ 11:57:25 #88
446930 crew  ESF1Gamer
pi_208999904
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:05 schreef sirdanilot het volgende:
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
Je mocht uit je WGR hol?

Hoe gaat het met aflossen van je studieschuld of baan zoeken
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 4 mei 2023 @ 12:00:49 #89
163650 Greys
pi_208999937
Nou zullen we het hier anders gewoon even over Mia en Dion blijven houden?

(Gewoon een beleefde vraag eej, ik ben geen mod meer. 8-) )
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_209000018
Dave _O_ _O-
Ben hier voor het songfestivalforum.
pi_209000078
Ook ik heb dit jaar nog niet gepost. Waar ik tot vorige week sterke twijfels had bij de kwalificatiekansen voor Nederland merk ik dat ik er inmiddels wel echt in geloof.

Ik denk dat Nederland echt wel op gaat vallen in dit speelveld door de rust van de staging en kwaliteit van het lied. Hier is gewoon een doelgroep voor die weinig wordt bediend in de eerste halve finale, wellicht nog Zwitserland maar daar sneeuwt de staging het lied teveel onder naar mijn idee (op basis van de beperkte beelden die we hebben kunnen zien).

Ik heb het gevoel dat Mia & Dion in een hele goede flow zitten en ze juist door de situatie van de afgelopen maanden een veel sterker duo zijn geworden. Alles valt of staat met of ze op het moment suprême zenuwen in bedwang kunnen houden en het overtuigend brengen. Bij het interview bij Jinek gisteren gaven ze aan juist steeds minder druk te ervaren doordat het volgens plan loopt in Liverpool. Laten we hopen dat ze dit gevoel en vertrouwen blijven houden!

Kortom: na alle negatieve energie van de laatste tijd vind ik het nu toch wel echt weer een leuk jaar worden, ook voor Nederland! *O* w/

[ Bericht 0% gewijzigd door maresc op 04-05-2023 12:16:57 (woord vergeten) ]
  donderdag 4 mei 2023 @ 12:32:27 #92
341825 PinkLow
Gewoon doorgaan.
pi_209000249
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:16 schreef sirdanilot het volgende:

[..]
Het glas is bij mij meestal niet eens half leeg maar helemaal leeg. En die valse kraaien maken me er niet echt vrolijker op :r
Oh jij gaat het nog zwaar kijken, mocht je het esf gaan kijken. Want Nederland zal toch echt twee keer op tv te zien zijn. Zowel op dinsdag als zaterdag.
Je kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.
pi_209000331
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 12:32 schreef PinkLow het volgende:

[..]
Oh jij gaat het nog zwaar kijken, mocht je het esf gaan kijken. Want Nederland zal toch echt twee keer op tv te zien zijn. Zowel op dinsdag als zaterdag.
Ik vind dit jaar voor esf een stuk beter dan de afgelopen jaren. En in dat licht zie ik het niet gebeuren.

Als het een paar jaar terug was geweest toen alles ruk was ok.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
  donderdag 4 mei 2023 @ 13:22:22 #94
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209000738


Kwalificatie kansen zijn wel ongeveer hetzelfde gebleven na de beelden van gisteren
pi_209000848
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 09:17 schreef blackswangreen het volgende:

[..]
Zulke goedkope kritiek zou je niet accepteren als het over de Nederlandse inzending ging. Is dat een bepaalde jaloezie? Zweden is gewoon goed in dit spelletje, Nederland niet zo. En Loreen is natuurlijk een echt getalenteerde zangeres/performer, wat je van ons duo helaas niet kunt zeggen. Ze knalt van dat beeldscherm af.
Het is geen jaloezie. Ik vind het nummer een ripp off van Euphoria. Ik vind het niet dezelfde kwaliteit hebben. Ik vond haar niet zuiver en overtuigend zingen in die snippet. In dat gedeelte van de snippet zit veel herhaling. En ik vind de staging er kneuterig uitzien vergeleken met de staging in de clip van MF.

Voor mij is ze echt niet de gedoodverfde winnaar.

[ Bericht 0% gewijzigd door Aadrianus op 04-05-2023 13:38:03 ]
pi_209001029
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 13:32 schreef Aadrianus het volgende:

[..]
Het is geen jaloezie. Ik vind het nummer een ripp off van Euphoria. Ik vind het niet dezelfde kwaliteit hebben. Ik vond haar niet zuiver en overtuigend zingen in die snippet. In dat gedeelte van de snippet zit veel herhaling. En ik vind de staging er kneuterig uitzien vergeleken met de staging in de clip van MF.

Voor mij is ze echt niet de gedoodverfde winnaar.
Ik vind het ook geen geweldig nummer, maar dat het veel hoger gaat scoren dan Burning Daylight lijkt me volkomen logisch.
pi_209001236
tiktok

Nog een leuk interviewtje dat ik nog niet eerder hier had gezien.
  donderdag 4 mei 2023 @ 15:20:25 #98
18561 Giggio
kijk naar jezelf...
pi_209001967
quote:
0s.gif Op donderdag 4 mei 2023 11:05 schreef sirdanilot het volgende:
Ik heb hier dit jaar nog niet gepost.

Wat een verschrikkelijke wanvertoning is dit zeg. Die valse kraaien en dan ook nog een doodsaai nummer:r blijkbaar hebben mia en Dion nog veel kapsones ook. Weg ermee. Ik hoop dat ze als allerlaatste eindigen
is ook niet verplicht iedere jaar te posten - je had ook kunnen overslaan :O
... en huiver mee
pi_209001983
Ik heb er eigenlijk wel vertrouwen in :Y

Ok, dat we niet gaan winnen is wel zeker. Maar ik vind het liedje niet slecht. Performance lijkt ook steeds beter te worden.

Ik zeg finale plaats w/
pi_209002144
tiktok

De meezing Tiktok van Mia en Dion is nu ook uit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')