Ik heb Rutte of Grapperhaus niet gehoord toen.quote:Op donderdag 6 april 2023 21:58 schreef Repentless het volgende:
[..]
Oké, zeiden ze toen dat het allemaal niet zo erg is?
Ja, maar het ging om de reactie van ESPN. Fox destijds.quote:Op donderdag 6 april 2023 21:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Werd even verzorgd en meteen doorgespeeld. KNVB seponeerde de zaak omdat Ajax de dader meteen al had gestraft. Dus neem aan dat ze dat hier ook doen![]()
Haha nee natuurlijk doen ze dat nu niet
Het was ook een collectieve wanprestatiequote:Op donderdag 6 april 2023 21:55 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat was ook gewoon 3x kut van onze kant
Mwah, het werd een beetje genegeerd. Ik weet nog dat ik toen súper boos werd en dat ik het bizar vond dat er niet gestaakt werd. Maar ik was toen sowieso een beetje in de Ajax-Feyenoord waas, maar moest er direct aan denken gisterenquote:Op donderdag 6 april 2023 21:58 schreef Repentless het volgende:
[..]
Oké, zeiden ze toen dat het allemaal niet zo erg is?
En Timon. Die keepte gewoon weer een puike partij.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:05 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Het was ook een collectieve wanprestatie
Verdedigers die onder een beetje druk niet meer durfden op te bouwen
Middenvelders die lagen te slapen
Vleugelspelers die alleen opvielen in negatieve zin
De enige die een voldoende scoorde was Santi , de rest was niet om aan te zien
Zo zie je maar dat je een reservekeeper nooit meteen moet afbranden op de eerste paar potjes behalve als hij Ofir heetquote:Op donderdag 6 april 2023 22:08 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
En Timon. Die keepte gewoon weer een puike partij.
Maar Klaassen schoot toch ook niet eerst een bal het publiek in omdat er een tweede bal op het veld werd gegooid? Er was een opstootje tussen de spelers onderling op het veld (zoals zo vaak het geval is in vrijwel elke wedstrijd), maar Klaassen schoot geen bal richting het publiek. Hoewel het nog niet goed is te praten in het geval van Berghuis, kun je wel verwachten dat het publiek reageert wanneer je opzettelijk iets in hun richting gooit/schiet. Niet geheel vergelijkbaar qua aanleiding wat mij betreft.quote:Op donderdag 6 april 2023 21:59 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ik heb Rutte of Grapperhaus niet gehoord toen.
https://sportnieuws.nl/vo(...)r-incident-berghuis/
Ik vond Hancko ook goed, eigenlijk.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:05 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Het was ook een collectieve wanprestatie
Verdedigers die onder een beetje druk niet meer durfden op te bouwen
Middenvelders die lagen te slapen
Vleugelspelers die alleen opvielen in negatieve zin
De enige die een voldoende scoorde was Santi , de rest was niet om aan te zien
Waarom is het gedrag van een speler in dat geval wel een verklaring en mag dat gisteren niet benoemd worden? Het was niet zo rechtstreeks als een bal in het publiek schieten, maar zij waren constant aan het zuigenquote:Op donderdag 6 april 2023 22:24 schreef Repentless het volgende:
[..]
Maar Klaassen schoot toch ook niet eerst een bal het publiek in omdat er een tweede bal op het veld werd gegooid? Er was een opstootje tussen de spelers onderling op het veld (zoals zo vaak het geval is in vrijwel elke wedstrijd), maar Klaassen schoot geen bal richting het publiek. Hoewel het nog niet goed is te praten in het geval van Berghuis, kun je wel verwachten dat het publiek reageert wanneer je opzettelijk iets in hun richting gooit/schiet. Niet geheel vergelijkbaar qua aanleiding wat mij betreft.
Omdat het, in het geval van Berghuis, een rechtstreekse actie richting het publiek is.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Waarom is het gedrag van een speler in dat geval wel een verklaring en mag dat gisteren niet benoemd worden? Het was niet zo rechtstreeks als een bal in het publiek schieten, maar zij waren constant aan het zuigen
Welnee, die tweede bal moest snel weg, dus rigoreus.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:37 schreef Repentless het volgende:
[..]
Omdat het, in het geval van Berghuis, een rechtstreekse actie richting het publiek is.
Vond het sowieso al bij Wellenreuther meer dat hij onwennig oogde terwijl je bij Marciano gewoon direct zag dat dat een ongelooflijke grabbelaar is.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Zo zie je maar dat je een reservekeeper nooit meteen moet afbranden op de eerste paar potjes behalve als hij Ofir heet
Voetballend ook erg sterk onze mof
Ja eigenlijk wel. Incidenten worden daar wel sneller gedownplayd door de media.quote:Op donderdag 6 april 2023 21:42 schreef Repentless het volgende:
[..]
Denk je dat wanneer een Feyenoordspeler in de ArenA wordt bekogeld en daardoor een hoofdwond oploopt, de reactie anders is?
Tja. Hij schiet niet de tweede bal weg, maar de bal die hij al had neergelegd in het cornergebied. Hij schiet hem ook niet terug richting een ballenjongen/-meisje, maar rechtstreeks het publiek in.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:44 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Welnee, die tweede bal moest snel weg, dus rigoreus.
Heb je wat voorbeelden? Ik ontken echt niet dat bijvoorbeeld een NOS een zeer sterke Ajax-voorkeur heeft. De bijnaam 'Studio Ajax' is al jaren bekend. Misschien is dat bij ESPN precies hetzelfde.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:53 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel. Incidenten worden daar wel sneller gedownplayd door de media.
Dat denk ik ook. Het staat wat mij betreft los van de Ajax-voorkeur bij ESPN of de NOS, die ik echt niet ontken. Zo realistisch ben ik echt wel. Ik geloof echter niet dat men bij een vergelijkbaar incident in de ArenA, waarbij het publiek volledig losstaat van gebeurtenissen in het veld, zou doen alsof er niets aan de hand is en een speler zich niet zou moeten aanstellen.quote:Op donderdag 6 april 2023 23:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik denk om heel eerlijk te zijn dat de reactie vergelijkbaar was geweest als een Feyenoord-speler bij Ajax op een dergelijke manier verwond zou worden. Zo’n bloedwond ziet er gewoon heftig uit en bovendien was dit niet bepaald het eerste incident deze wedstrijd.
Daarom meldplicht, maar dat gaat te ver volgens 'geef het op, het hoort erbij'-mensen. Het werkt echter goed in Hooligan-epicentre.quote:Op donderdag 6 april 2023 17:54 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Die zitten de volgende thuiswedstrijd gewoon weer in het stadion hoor.
Stadionverboden zijn momenteel een farce.
Eens, maar 7 jaar geleden gebeurde het ook met Berghuis, helaas.quote:Op donderdag 6 april 2023 23:33 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Het staat wat mij betreft los van de Ajax-voorkeur bij ESPN of de NOS, die ik echt niet ontken. Zo realistisch ben ik echt wel. Ik geloof echter niet dat men bij een vergelijkbaar incident in de ArenA, waarbij het publiek volledig losstaat van gebeurtenissen in het veld, zou doen alsof er niets aan de hand is en een speler zich niet zou moeten aanstellen.
Daar staat gewoon een gele kaart op (die hij in mijn herinnering ook had gekregen) en is geenszins ook maar enig excuus dat in zo’n wedstrijd iets gooien een andere zwaarte moet hebben dan gevalletje Klaassen.quote:Op donderdag 6 april 2023 22:53 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja. Hij schiet niet de tweede bal weg, maar de bal die hij al had neergelegd in het cornergebied. Hij schiet hem ook niet terug richting een ballenjongen/-meisje, maar rechtstreeks het publiek in.
quote:Nederland snakt naar Engelse Voetbalwet
De Voetbalwet heeft wantoestanden in het Engelse voetbal, waarbij stadions en wijken rondom voetbalclubs werden geterroriseerd, gestopt. Fans weten dat een overtreding onmiddellijk resulteert in stadionverboden en mogelijk justitiële vervolging via snelrecht. De inmenging van justitie - sloop je een stoel dan kom je voor de rechter - werkt enorm goed.
Tegen hooligans in het stadion is een zerotolerancebeleid. Wie iets op het veld gooit, is gezien. Vuurwerkgooiers worden in mum van tijd uit het publiek gevist en met naam en toenaam in de media publiekelijk gelyncht.
Uitsupporters moeten onder begeleiding van stewards gezamenlijk naar het stadion lopen. Met paarden voor en achter. De enorme hoeveelheid beveiligingscamera’s, die potentiële relschoppers vastlegt, doen de rest. De politie volgt mensen letterlijk via bodycams. Uitwassen worden direct in de kiem gesmoord.
Ellende zoals met Feyenoord-aanhangers in Rome wordt grotendeels voorkomen door het meesturen van lokale politie, die samenwerkt met commissarissen ter plaatse. Sloop je een fontein, dan is de kans groot dat je wordt vastgelegd op video en je je straf niet ontloopt.
die ontzettend trieste drang om alles op te willen laten lossen door de overheidquote:Op vrijdag 7 april 2023 09:00 schreef onlogisch het volgende:
https://www.ad.nl/nederla(...)supporters~a2ce21b5/
Ik kan niet het hele stuk plaatsen want betaalmuur. Maar het stokpaardje 'Engeland' wordt weer gretig van stal getrokken ( @:Caland )
[..]
een droom die uitkomt!quote:Uitsupporters moeten onder begeleiding van stewards gezamenlijk naar het stadion lopen. Met paarden voor en achter. De enorme hoeveelheid beveiligingscamera’s, die potentiële relschoppers vastlegt, doen de rest. De politie volgt mensen letterlijk via bodycams. Uitwassen worden direct in de kiem gesmoord.
Zo gaat dat.. Vallen er 4 doden bij een verkeersongeval dan is de reactie 'treurig maar niks aan te doen' Maar krijgt een voetballer een aansteker op zijn kop dan moet iedere boerenlul in dit land daar zijn verontwaardiging over uitspreken.quote:Op vrijdag 7 april 2023 09:06 schreef Lokale_Notabele het volgende:
We slaan weer volledig op hol in dit land.
Nouja de politie is daar wel heel relaxed aanwezig. Maar dit soort schrijvers vergeten erbij te vermelden dat je daar ook gewoon met 5.000 man in het centrum van de speelstad kan gaan zitten als uitsupporterquote:Op vrijdag 7 april 2023 09:02 schreef aTypisch het volgende:
[..]
die ontzettend trieste drang om alles op te willen laten lossen door de overheid
echt op alles wordt gezeken wat er uit de koker komt van 'den haag', maar hier zullen ze wel even een 'oplossing' voor uit rollen
je kijkt echt naar de wereld met je anus als je als stadionbezoeker hierop zit te wachten
Nou tegen Getafe was de strekking bijna de spelers het wel verdiende bekogeld te worden. Over Berghuis is destijd amper ophef geweest, toen moest het vooral gaan over de mogelijkheden voor eventueel kampioenschap van Ajax. Bij de Vermeer-pop was het sudio Voetbal al snel 'verbannen en nooit meer over praten'. Maar grote discussies komen nooit echt op gang, niet na de wanordelijkheden in Europa, niet na het aanvallen van begeleiders bij een jeugdwedstrijd, en zelfs amper na het 'kappen nou' incident. Prima voor de rest, maar het staat wat haaks op de reacties nu...quote:Op donderdag 6 april 2023 23:02 schreef Repentless het volgende:
[..]
Heb je wat voorbeelden? Ik ontken echt niet dat bijvoorbeeld een NOS een zeer sterke Ajax-voorkeur heeft. De bijnaam 'Studio Ajax' is al jaren bekend. Misschien is dat bij ESPN precies hetzelfde.
Maar of ze vergelijkbare incidenten als deze waarbij er uitsluitend sprake is van een (regulier) opstootje op het veld, zouden 'downplayen' wanneer er vanuit het publiek spelers worden verwond, vraag ik me af.
Heeft het best prima gedaan in de tijd dat Gimenez nog niet goed genoeg was, ook wel een prima spelertje maar het blijft een beetje de dooie versie van Linssen.quote:Op vrijdag 7 april 2023 09:14 schreef aTypisch het volgende:
ik hoor net in de kein geloel dat Danilo al in 39 wedstrijden in actie kwam, slechts 1 potje uitgespeeld
toch ook wel een leuke bijdrage geleverd die gozer dit jaar
dat wordt echt zo'n speler die je vergeet op de een of andere manier
kleine anekdote: ik heb een maatje die soms delen van thuis- en uitwedstrijden mist omdat hij veel lijkt op iemand die op zo'n verbodenlijstje staatquote:Op vrijdag 7 april 2023 09:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja de politie is daar wel heel relaxed aanwezig. Maar dit soort schrijvers vergeten erbij te vermelden dat je daar ook gewoon met 5.000 man in het centrum van de speelstad kan gaan zitten als uitsupporter
In Nederland zou de burgemeester de wedstrijd verbieden als daar sprake van is.
ik heb altijd liever Danilo dan Linssen in de spitsquote:Op vrijdag 7 april 2023 09:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Heeft het best prima gedaan in de tijd dat Gimenez nog niet goed genoeg was, ook wel een prima spelertje maar het blijft een beetje de dooie versie van Linssen.
Duitsland idem. Daar zijn grote getalen uitsupporters aanwezig.quote:Op vrijdag 7 april 2023 09:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja de politie is daar wel heel relaxed aanwezig. Maar dit soort schrijvers vergeten erbij te vermelden dat je daar ook gewoon met 5.000 man in het centrum van de speelstad kan gaan zitten als uitsupporter
In Nederland zou de burgemeester de wedstrijd verbieden als daar sprake van is.
in duitsland heb ik ook vaak zat gewoon een kaartje gekocht zonder gezeik, bij het stadion en je kunt zo gaan zittenquote:Op vrijdag 7 april 2023 09:35 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Duitsland idem. Daar zijn grote getalen uitsupporters aanwezig.
Hier doen we al lastig als er 400 man op visite komt.
quote:Op vrijdag 7 april 2023 09:40 schreef aTypisch het volgende:
[..]
in duitsland heb ik ook vaak zat gewoon een kaartje gekocht zonder gezeik, bij het stadion en je kunt zo gaan zitten
is ook wel een ander volk met een andere band met de politie/autoriteit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:01 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Als er één volk op ons lijkt, dan zijn het onze oosterburen wel.
Verder zijn het allemaal lieve jongens daar.Daar raken ze vooral niet in paniek als het wel mis gaat, en dat is nog wekelijksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gewoon accepteren dat het erbij hoort, de daders straffen en door. Daar nemen ze de woorden alcohol- uit- of thuissupportersverbod echt nooit in de mond hoor.VBL SC influencer
Left, right, behind
Volgens mij is er anders in het verleden weleens Feyenoord-supporters verboden een uitwedstrijd te bezoeken in Duitsland. Of ik herinner me het verkeerd, maar staat me toch echt zoiets bij.quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Daar raken ze vooral niet in paniek als het wel mis gaat, en dat is nog wekelijks
Gewoon accepteren dat het erbij hoort, de daders straffen en door. Daar nemen ze de woorden alcohol- uit- of thuissupportersverbod echt nooit in de mond hoor.
De media schreeuwt ook heel graag dat het HeLeMaAL aNdErS MoEt.quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:08 schreef Caland het volgende:
Gewoon accepteren dat het erbij hoort, de daders straffen en door. Daar nemen ze de woorden alcohol- uit- of thuissupportersverbod echt nooit in de mond hoor.
quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:12 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
De media schreeuwt ook heel graag dat het HeLeMaAL aNdErS MoEt.
Alsof de beste man Davy bijna overleden is.
Pas wat dingen aan en door.
Er wordt vandaag weer gespeeld.quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:33 schreef H.FR het volgende:
Wat me stoort is dat Feyenoord nu specifiek onder een vergrootglas ligt, terwijl dit overal gebeurt. Alleen meestal weten ze niemand te raken. En als bij Groningen/PSV mensen op het veld komen om spelers in elkaar te meppen is dat blijkbaar minder problematisch dan dit.
Harder aanpakken kan je verder alleen maar toejuichen natuurlijk.
Heb je een punt mee, maar is niet gebeurd.quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:38 schreef Bombvis het volgende:
[..]
[ twitter ]Het scheelde anders niet veel voor, levensgevaarlijk
Ze ZiJn AlLeMaAl TeGeN oNs!111!1!!!1!!!1!!!quote:Op vrijdag 7 april 2023 10:50 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Heb je een punt mee, maar is niet gebeurd.
En EditieNL gaat zo lekker op onderzoekjes. Maar dat terzijde.
In andere landen gebeurt het ook, maar toch is het hier en vooral bij Feyenoord nu uitvergroot.
Die jongen van PSV heb ik voor mijn gevoel minder heisa in de media over gehoord, maar als ik mis zit hoor ik het graag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |