quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Je hoort ze lachen op kamer 1, heb nu wel genoeg Mirthe en Erik gehoord
Ze blijven bij Erik want meeste kans dat ie zo naar bed gaat, terwijl Eunice en Isaac wel eens tot 5 uur op kunnen blijvenquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:11 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Je hoort ze lachen op kamer 1, heb nu wel genoeg Mirthe en Erik gehoord
Nou die hoef ik ook niet te horenquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:11 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Ze blijven bij Erik want meeste kans dat ie zo naar bed gaat, terwijl Eunice en Isaac wel eens tot 5 uur op kunnen blijven
Hebben we kunnen zien bij de laatste eliminatie want viel gewoon te voorspellen omdat er twee keuzes waren namelijk Isaac óf GJ. Daarom zou het interessant zijn om te zien wat ze doen als Mirthe op die stip zou komen aangezien zij Jeff wegstuurt. Zonder al die vrijwillige vertrekkers en meer main characters ipv dus opvulling zou je een veel eerlijker verloop hebben gehad.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:03 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze willen niet dat de smaakmakers te snel naar huis gaan, dat zou ten koste gaan van de kijkcijfers, dus ik denk dat daar niet op gestemd mag worden
Erik gaat met een heel andere vocabulaire naar huis, dan dat hij in de loods kwamquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:13 schreef Flow3r het volgende:
Erik : die gemaakte feestjes met die teringmuziek
MIrthe : zei je nou teringmuziek ?
Erikquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:13 schreef Flow3r het volgende:
Erik : die gemaakte feestjes met die teringmuziek
MIrthe : zei je nou teringmuziek ?
Danst steeds meer, als je het dansen kan noemen, maar hij geniet er wel vanquote:
High on Jezus.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:19 schreef greysbones het volgende:
Mirthe gaat vast naar eo jongeren dagen
Ben ik heel vroeger eens geweest met een vriendin. Ik vind gospel wel mooi, maar heb niets met het geloofquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:19 schreef greysbones het volgende:
Mirthe gaat vast naar eo jongeren dagen
Ik heb in het begin echt de karakters van Mirthe en Sasha omgewisseldquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:19 schreef greysbones het volgende:
Mirthe gaat vast naar eo jongeren dagen
quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:21 schreef greysbones het volgende:
Hoe we gaan naar Isaak
Wie liet daar een ruft![]()
Hij lijkt wat van planquote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:22 schreef Flow3r het volgende:
Duurde te lang, dan maar naar Isaac die hopelijk wél naar bed gaat
Dat gaat wel stinken als je dat te lang in de wasmachine laat zittenquote:
Waarheid als een koequote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:28 schreef puzziepie het volgende:
Isaac heeft heerlijk gelachen ,dat heeft een mens af en toe nodig
quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:41 schreef greysbones het volgende:
[..]
Noem je Isaak nu een Koe![]()
Grapjeee
Dan hou ik het ook voor gezien, slaap lekker!quote:Op zaterdag 18 maart 2023 00:42 schreef greysbones het volgende:
En ook de laatste deelnemer gaat slapen
Doet de FEBO voorkomen
En dan gaat ze over een paar dagen met haar trouwen hoe zielig is dat dan.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 23:02 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Babet heeft ook al heel wat dolken in de rug van Wendy gestoken, is ook een fake vriendschap, fot the time being
Dat is echte liefdequote:Op zaterdag 18 maart 2023 05:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En dan gaat ze over een paar dagen met haar trouwen hoe zielig is dat dan.
Vind ze ook echt niet bij elkaar passenquote:Op zaterdag 18 maart 2023 06:49 schreef Flow3r het volgende:
[..]
Dat is echte liefde
Zijn tot elkaar veroordeeld zoals zoveel echtparen![]()
ik vind babs een echte bitch mi gebruikt ze wendy als het haar uitkomt, wendy zelf vind ik beetje naief ze slikt bijna alles van babelquote:Op zaterdag 18 maart 2023 07:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vind ze ook echt niet bij elkaar passen
Babs lijkt mij echt een bitch, Wendy is volgens mij veel zachtaardiger
Babs denkt in problemen Wendy daarin tegen niet.
Ik vermoed maar zo dat Wendy ook veel loyaler is
Ja, maar Wendy weet natuurlijk niet wat wij weten he.quote:Op zaterdag 18 maart 2023 07:09 schreef cinsan het volgende:
[..]
ik vind babs een echte bitch mi gebruikt ze wendy als het haar uitkomt, wendy zelf vind ik beetje naief ze slikt bijna alles van babel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |