Slimme jongen die Poetin, eerst met z'n raketten en drones ervoor zorgen dat Oekrane vol modern luchtafweergeschut staat en nu zou dan toch de oh zo gevreesde Russische luchtmacht in actie komen; dat wordt prijsschieten!quote:Op woensdag 15 februari 2023 12:35 schreef Elan het volgende: [..] Dat zijn allemaal aannames die onderdeel zijn van Westerse propaganda. Blijkbaar heeft Poetin ze gewoon achter de hand gehouden voor een mogelijk beslissend offensief. https://www.bnr.nl/nieuws(...)tmacht-verontrustend
Dat was 180 jaar geleden voor een periode van 15 jaar. In het geval van Rusland versus Oekrane is het eerder andersom, vrij logisch dat daar wel iets meer over te doen is.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:43 schreef StateOfMind het volgende:
Belgi was ooit Nederland, dus gaan we maar eens annexeren dan
*koopt camouflagebroek en groene auto en rijdt naar de grens
Dank je voor deze inzichtelijke en scherpe analyse, het laat weer zien dat jij als geen ander zeer goed weet wat er gebeurd.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Juist. Daarom is een totale invasie nooit aan de orde geweest. Poetin is wat dat betreft een opportunist die kijkt wat mogelijk is en helemaal geen concrete doelen heeft geformuleerd als het gaat om wat wel en wat niet veroverd dient te worden.
[..]
Maar de vraag waarop deze reactie kwam ging over het al dan niet heroveren van grondgebied door Russen, iets wat dus wel degelijk aan de gang is.
quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:11 schreef Elan het volgende:
Zijn er hier serieus mensen geloven dat Poetin een inval gaat doen?
CNNquote:The delivery of British fighter jets for Ukraine is likely to be years away, the UK defence secretary said Wednesday, reiterating that its decision to train Ukrainian pilots is aimed at “long-term resilience,” rather than the current Russian invasion.
“When it comes to fighter jets, I don’t think it’s going to be in the next few months, or even years, that we are going to necessarily hand over fighter jets,” Ben Wallace told BBC television.
“You just can’t learn to fly in a week or two. It will take a long time. But also they come with effectively a pit crew, like a Formula One team. You come with hundreds of engineers and pilots. And that’s not something you can just generate in a few months. And we’re not going to deploy two hundred RAF personnel into Ukraine in the time of a war.”
CNNquote:“In terms of whether or not Russia is massing its aircraft for some massive aerial attack, we don't currently see that. We do know that Russia has a substantial number of aircraft in its inventory and a lot of capability left,” Austin said. “That's why we've emphasized that we need to do everything that we can to get Ukraine as much air defense capability as we possibly can.”
Het wordt (alweer) een walkover voor Oekranequote:Op woensdag 15 februari 2023 13:49 schreef J.B. het volgende:
[..]
Slimme jongen die Poetin, eerst met z'n raketten en drones ervoor zorgen dat Oekrane vol modern luchtafweergeschut staat en nu zou dan toch de oh zo gevreesde Russische luchtmacht in actie komen; dat wordt prijsschieten!
Die gebieden hebben uit zichzelf opeens referenda gehoudenquote:Op woensdag 15 februari 2023 13:52 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Wil je nu ontkennen dat er een invasie heeft plaatsgevonden?
Zelfbeschikkingsrecht heeft geen tijdslimiet.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat was 180 jaar geleden voor een periode van 15 jaar. In het geval van Rusland versus Oekrane is het eerder andersom, vrij logisch dat daar wel iets meer over te doen is.
Rusland is gewoon een soeverein land binnen gevallen. Niks 'annexatie'.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Nogmaals een annexatie is bepaald GEEN invasie. Maar loop vooral met je eigen domheid te koop
Heeft Nederland geprobeerd, was net zo succesvol als wat Poetin in Oekrane doet.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelfbeschikkingsrecht heeft geen tijdslimiet.
Net zo stompzinnig dat bij vorming van Belgie NL blijkbaar nog x tijd had om er iets aan te doen, en daarna niet meer want, is zoveel tijd overheen gegaan.
Tijd dat hij het veld ruimt dan, de man leeft in het verleden. De Sovjet Unie bestaat niet meer, tijd om dat eens te gaan beseffen. What's next? De Italianen die Mare Nostrum in ere willen herstellen omdat het ooit bij het Romeinse rijk hoorde?quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:46 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Rustig man, probeer het eens in perspectief te bekijken. Hitler dacht ook dat heel Europa aan Duitsland toe zou moeten behoren. Dat geeft hem nog geen gelijk.
Hetzelfde hier met Rusland en Oekranie.
Dat wij en Oekranie het anders ziet maakt niet dat Poetin hetzelfde zal denken. De enige overtuiging bij Poetin is dat Oekranie bij Rusland (of wellicht beter: de Sovjet-Unie) hoort.
Als ze dat bij letterlijk elke basis hebben gedaan, wat niet is want bijvoorbeeld de luchtmacht is helemaal niet in Oekrane, dan kom je toch ook niet op 97% uit.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:45 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Er was toch recent het bericht dat bij de grens met Noorwegen er nog maar 20% van de normale mankracht zit? Waarschijnlijk hebben ze dat overal doorgevoerd.
Ene Mussolini probeerde dat een tijdje terug. Doorslaand succes was dat.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tijd dat hij het veld ruimt dan, de man leeft in het verleden. De Sovjet Unie bestaat niet meer, tijd om dat eens te gaan beseffen. What's next? De Italianen die Mare Nostrum in ere willen herstellen omdat het ooit bij het Romeinse rijk hoorde?
quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:55 schreef BEFEM het volgende:
want bijvoorbeeld de luchtmacht is helemaal niet in Oekrane
Met de staart tussen de benen Griekenland uitgerend, om vervolgens bij Ome Adolf aan te kloppen of hij niet even kan bijspringen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:56 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ene Mussolini probeerde dat een tijdje terug. Doorslaand succes was dat.
Oh zit dat zo!.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zelfbeschikkingsrecht heeft geen tijdslimiet.
quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:56 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ene Mussolini probeerde dat een tijdje terug. Doorslaand succes was dat.
Ik geef toe, jou beeld wat je schetsen doet is veel overtuigender.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Hun helikopters vliegen vanuit Rusland? Op De Krim zijn ook helemaal geen vliegvelden zeker.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Die vliegen vanuit Rusland. Als ze al vliegen natuurlijk.
Hoezo? Als China niet gentervenieerd had was heel Noord-Korea gewoon bij Zuid-Korea gekomen hoor.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat.
Oekrane is nooit een Russische kolonie geweest, het was gewoon deel van het Groot Russische Rijk en daarna de SU.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:53 schreef Barbusse het volgende:
Dat koloniale denken dat landen eigenlijk aan andere landen toebehoren is wel zo outdated dat het gewoon lachwekkend is. Denkt Elan ook dat Suriname of Indonesie eigenlijk ook nog steeds Nederlands is?
Finland werd zelfstandig in 1917, ook maar weer toevoegen aan Rusland?
Hou op met me hoor
Juist daarom zou er wat meer over te doen moeten zijn. Kolonialisme is niet opeens ok, omdat er geen zee tussen zit. Russen lopen weer eens een kleine 70 jaar achter op de rest van Europa, maar het is tijd dat er ook een harde streep door hun imperialistische veroveringen komt.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat was 180 jaar geleden voor een periode van 15 jaar. In het geval van Rusland versus Oekrane is het eerder andersom, vrij logisch dat daar wel iets meer over te doen is.
Nou, dat kan ik zelf zien h. Daar heb ik duiding van onze leiders niet voor nodig.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Nou weet ik niet of het je is opgevallen, maar je kan de huidige oorlog bijna in realtime volgen zonder dat je daar ook maar een enkele "leider" voor nodig hebt. En wat zien we: Ruslans is Oekrane binnengevallen en gaat daar als een wild varken tekeer en krijgt flink klop.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Beautiful laaaidie, you have-a the smelle of-a tha garlickequote:
Ome Poetin heeft het er zelf al zo’n jaar of 20 over. Dat is geen Westerse propaganda.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Net als je denkt alles al gezien te hebben en het niet gekker kan, komt de opper Pipo het topic binnenwandelenquote:
Leuke edoch zinloze whataboutism. Feit blijft dat er geen sprake is van annexatie maar van een invasie in een internationaal erkend soeverein land.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Eerder Litouwen en Polen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Oekrane is nooit een Russische kolonie geweest, het was gewoon deel van het Groot Russische Rijk en daarna de SU.
Klopt . Maar die horen inmiddels tot De EU toe. Oekrane wilde wij zelf niet, zelfs toen we ze op een gouden dienblad kregen aangereikt.quote:
En zit er dan nog een lijn is, a'la: dan wel, dan niet, of bedenk je waar die lijn ligt hier ter plekke naar gelang je petje staat?quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:01 schreef Elan het volgende:
Oekrane is nooit een Russische kolonie geweest, het was gewoon deel van het Groot Russische Rijk en daarna de SU.
Oekrane is ouder dan Rusland, dus rot op met je geschiedvervalsingquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Oekrane is nooit een Russische kolonie geweest, het was gewoon deel van het Groot Russische Rijk en daarna de SU.
Wie weet welke gek ooit nog op basis van vergane glorie oorlog denkt te moeten voeren.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tijd dat hij het veld ruimt dan, de man leeft in het verleden. De Sovjet Unie bestaat niet meer, tijd om dat eens te gaan beseffen. What's next? De Italianen die Mare Nostrum in ere willen herstellen omdat het ooit bij het Romeinse rijk hoorde?
Toch best een prestatie, na wat hier het afgelopen jaar binnen kwamquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:02 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Net als je denkt alles al gezien te hebben en het niet gekker kan, komt de opper Pipo het topic binnenwandelen
Een groot gedeelte daarvan is verplaatst na de raketaanvallen van een tijdje terug.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:00 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Hun helikopters vliegen vanuit Rusland? Op De Krim zijn ook helemaal geen vliegvelden zeker.
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:02 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Leuke edoch zinloze whataboutism. Feit blijft dat er geen sprake is van annexatie maar van een invasie in een internationaal erkend soeverein land.
Ja, dus rus hoort eigenlijk gewoon bij oekraine?quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Oekrane is ouder dan Rusland, dus rot op met je geschiedvervalsing
Welke landen erkennen oekraine dan niet?quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
Internationaal erkend door Het Westen ja.
quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Oekrane is ouder dan Rusland, dus rot op met je geschiedvervalsing
Oekrane hoorde daar beide toe.quote:Het Keizerrijk Rusland (Russisch: Российская Империя, Rossijskaja Imperija), ook wel het Russische Rijk, was een staat die bestond van 1721 tot september 1917. Daarna SU.
En weer onzin. 182 van de 193 UN landen. "Het westen"quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.
Ja jij zei dat ze er helemaal niet zijn, onjuist dus.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:06 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Een groot gedeelte daarvan is verplaatst na de raketaanvallen van een tijdje terug.
Verder was dat ook maar een klein gedeelte van de hele luchtmacht wat op de Krim zat.
Jaja jongens, het is een echte.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.
Het Westen is dan ook veruit moreel superieur aan verreweg de meeste niet-Westerse landen. En zeker onze opvattingen over de internationale rechtsorde. Incidenten heb je helaas wel altijd, soms bereiken onze rotte appels ook wel eens de top met gruwelijke gevolgen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.
Rusland.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Welke landen erkennen oekraine dan niet?
Goede vraag, maar ik denk dat de geschiedvervalser hier beter antwoord op kan gevenquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dus rus hoort eigenlijk gewoon bij oekraine?
Als de nader te bepalen 'termijn'nog niet is verlopen, + welke criteria er nu weer uit de hoge hoed getoverd worden.
Die is namelijk bijzonder goed in het stellen van compleet arbritraire criteriaquote:
Verwaarloosbaar voor dat statement wat over 97% gaatquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:10 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja jij zei dat ze er helemaal niet zijn, onjuist dus.
Een waar geschiedkundige zoals uzelf zou moeten snappen dat het eigenlijk precies andersom is op het moment.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Rusland.
Enige die daar een belang in hebben.
Zoals Taiwan gewoon bij China hoort ondanks de mening van Amerika Het Westen.
Welk gedeelte van:quote:
Taiwan denkt hier anders over. Maar deze post verbaast me niet.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Rusland.
Enige die daar een belang in hebben.
Zoals Taiwan gewoon bij China hoort ondanks de mening van Amerika Het Westen.
Ja, en wij waren ooit onderdeel van Spaans Nederland, Bataafse Republiek., Franse Keizerrijk, Nazi Duitsland. Wie mag ons nu hebben?quote:
Doe Spanje maarquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, en wij waren ooit onderdeel van Spaans Nederland, Bataafse Republiek., Franse Keizerrijk, Nazi Duitsland. Wie mag ons nu hebben?
Maar zojuist was het nog dat alleen het westen blijkbaar oekraine als soevereine staat erkende?quote:
Dibs on New York!quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:15 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, en wij waren ooit onderdeel van Spaans Nederland, Bataafse Republiek., Franse Keizerrijk, Nazi Duitsland. Wie mag ons nu hebben?
Dit gaat over Kiev, jij had het over Oekrane. Kiev was eeuwenlang een handelsstad met sterke Scandinavische invloeden. Over geschiedvervalsing gesprokenquote:
Das een understatement. Tis nu meer Wiley E Coyote die iets heeft besteld bij Acne Inc.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:16 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar zojuist was het nog dat alleen het westen blijkbaar oekraine als soevereine staat erkende?
Moet jij niet gewoon wat anders gaan doen? Het gaat een beetje berg afwaarts hierzo
Technisch gezien hoort China bij Taiwan, niet andersomquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Rusland.
Enige die daar een belang in hebben.
Zoals Taiwan gewoon bij China hoort ondanks de mening van Amerika Het Westen.
Hoe precies is Korea door de westerse interventie nu twee landen?quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Ja, uit het hoofdje hete het Kyvan Rus.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:16 schreef Elan het volgende:
Dit gaat over Kiev, jij had het over Oekrane.
Da's ACME. American Company that Makes Everythingquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:18 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Das een understatement. Tis nu meer Wiley E Coyote die iets heeft besteld bij Acne Inc.
Oh ja je hebt gelijkquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Da's ACME. American Company that Makes Everything
Dus gaan er tien miljoen Oekraners dood dan zijn geen Russen meer over.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Op 5:35 wordt gemeld dat de verhouding nu 1 dode Ukrainian op 17 dode Russen is.
1:17 is gewoon insane.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dus gaan er tien miljoen Oekraners dood dan zijn geen Russen meer over.
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:19 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, uit het hoofdje hete het Kyvan Rus.
Maar goed, waarom is dat een probleem?
Het rus ging immers van het Groot rus rijk, naar de SU, naar nu rus, en dat heeft als we jou moeten geloven totaal geen invloed op hun claim. En dan is dat wat nu oekraine is ooit ook wat anders was wel een probleem?
![]()
![]()
Zal mij en oekraine net zo hard aan ons reet roesten wat die despoot in het kremlin vind.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou
Jammer voor ze, maar het is niet anders. En het is behoorlijk kwaadaardig om dan voor je geknakte ego zoveel levens weg te gooien.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.
Dan gaat er wr geld naar het zuiden...quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Doe Spanje maar
*pakt cerveza![]()
Ach die zielige Putin toch, wat een trauma heeft ie toch toen opgelopen in dat politbureau in Duitsland, en er allemaal boze mensen buiten stonden.. En toen viel die muur ook nog eens en was er geen USSR meer..quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.
Nou de bevolking van die landen zijn wel bijzonder blij dat ze die stap hebben gemaakt. Ze zijn ook vrijwel allemaal veel verder ontwikkeld als samenleving.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.
Zo moet je dat idd beantwoorden jaquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:28 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Ach die zielige Putin toch, wat een trauma heeft ie toch toen opgelopen in dat politbureau in Duitsland, en er allemaal boze mensen buiten stonden.. En toen viel die muur ook nog eens en was er geen USSR meer..
Het zal voor Putler ongetwijfeld lastig zijn dat de voormalig westelijke Sovietrepublieken het als democratien beter doen dan zijn kleptocratische maffistaat.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.
Het gelijk van een ander volgt niet uit je eigen imperfectiesquote:Op woensdag 15 februari 2023 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh zit dat zo!.
Vandaar dat Korea door Westerse interventie uit twee landen bestaat. De hele doctrine van zelfbeschikking is alleen relevant als dat toevallig zo uitkomt. Eigenlijk precies hetgeen waarvan men Rusland nu beticht.
Wacht nog steeds op de bewijzen van massavernietigingswapens in Irak. Maar ondertussen geloven we blind op onze leiders dat het beeld wat ze schetsen t.a.v. Rusland DE WAARHEID is.
Er zijn in Nederland mensen die op een partij stemmen en voor Nederland gillen over 'soevereiniteit', 'directe democratie' en 'vrijheid van meningsuiting' die de personen van het regime die dit daar mogelijk maken vervolgens als helden zien.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:27 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Jaren in de gevangenis voor social media posts..
Wel stoer dat ze gewoon met een protestshirt voor de rechtbank verschijnt.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:27 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Jaren in de gevangenis voor social media posts..
Ik heb trouwens vernomen dat ze in het Elysee ook helemaal niet blij zijn met dat die avonturen van Napoleon in rusland op een haar na mislukt zijn.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je erkent dat de geschiedenis zo nauw verbonden is zou je toch moeten begrijpen dat het lastig te verkroppen is voor Moskou dat dat een corrupte regering in die 1991 besloten heeft op eigen benen te staan een halt toe dient te worden geroepen.
Wanneer vallen we Belgi binnen? De Antwerpse haven lijkt me een mooi object om wat extra inkomsten binnen te halen. Walloni mag onafhankelijk worden.quote:Op woensdag 15 februari 2023 13:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Als Friesland zichzelf morgen onafhankelijk zou verklaren (een vlag en een taal hebben ze al) horen ze dan ineens niet meer bij Nederland?
Je kunt die vraag best stellen hoor, het ligt er maar net aan aan wie je de vraag stelt welk antwoord je zult krijgen:
https://www.historischnie(...)oekraine-bij-elkaar/
In before:quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:32 schreef Barbusse het volgende:
Rusland is corrupter, dus dat corruptie argument is een hol wijnvat. En de regering van Oekrane heeft niet besloten om los te gaan van de voormalige USSR, het Oekraiense volk besloot dat.
Hartstikke leuk voor ze, alleen daar gaat het natuurlijk helemaal niet om.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:29 schreef Momo het volgende:
[..]
Nou de bevolking van die landen zijn wel bijzonder blij dat ze die stap hebben gemaakt. Ze zijn ook vrijwel allemaal veel verder ontwikkeld als samenleving .
quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:34 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
In before:
"Via een door de CIA veroorzaakte illegale staatsgreep!"
Kleine nuancering, op een bepaalde manier zal het hem worst zijn, zolang de oligarchen miljarden blijven vangen. Maar hij is bang dat zijn eigen burgers misschien ooit door krijgen hoeveel ze genaaid worden en hoeveel beter het kan.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het zal voor Putler ongetwijfeld lastig zijn dat de voormalig westelijke Sovietrepublieken het als democratien beter doen dan zijn kleptocratische maffistaat.
Door iedereen erkend, ook door alle Aziatische en Afrikaanse landen, sterker nog, ook door Rusland zelf. Niet alleen door westerse landen dus.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.
Nou de mensen in die landen hebben denk ik ook nog wel wat te zeggen wat er met hun land zou gebeuren. Wat er allemaal in het hoofd van Putin of andere Kremlin figuren om gaat zou niet relevant moeten zijn voor mensen in andere landen.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Hartstikke leuk voor ze, alleen daar gaat het natuurlijk helemaal niet om.
Je kan niet zeggen dat je en een elite brigade hebt gesloopt en dat die gesloopte gasten tegelijkertijd geen enkele tactische kennis hebben als ze de gehaktmolen ingaan.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:16 schreef slashdotter3 het volgende:
Op 5:35 wordt gemeld dat de verhouding nu 1 dode Ukrainian op 17 dode Russen is.
Je kunt er een komische act van maken maar feit is dat een dergelijke verzelfstandiging tijd kost . Wij Nederlanders zijn qua geschiedenis ook niet Roomser dan de Paus. Men had het over Indonesi maar dat is ook niet zomaar van de ene op de andere dag opgegeven. Daar was eerst Japanse bezetting en later grote druk van De Amerikanen voor nodig, en zelfs daarna duurde het nog bijna 10 jaar voor het officieel als zelfstandig erkend werd . Door ons dan, want voor de rest van de wereld en de lokale bevolking stond dat allang niet meer ter discussie.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik heb trouwens vernomen dat ze in het Elysee ook helemaal niet blij zijn met dat die avonturen van Napoleon in rusland op een haar na mislukt zijn.
Wanneer gaan we eens rekening houden met de "gevoelens" in parijs, want ik verneem dat ze het maar moeilijk kunnen "verkroppen"?
Oh ja, die stupide trope leeft ook nog steedsquote:Op woensdag 15 februari 2023 14:34 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
In before:
"Via een door de CIA veroorzaakte illegale staatsgreep!"
Ik kan daar vrede mee hebben.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:23 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dus gaan er tien miljoen Oekraners dood dan zijn geen Russen meer over.
Je moet jezelf een beetje warm houden he.quote:
Rusland heeft hier de handtekening onder gezet.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Internationaal erkend door Het Westen ja. Het blijft mooi hoe de Westerse werkelijkheid als internationale norm moet gelden, zelfs als het in strijd is met elke vorm van logica of ronduit leugenachtig is. Denk aan de aanwezigheid van massavernietigingswapens in Irak.
quote:• Eerbiedigen van de onafhankelijkheid en soevereiniteit van Oekrane, Wit-Rusland en Kazachstan binnen de bestaande grenzen
• Zich onthouden van bedreiging met of gebruik van geweld tegen de territoriale integriteit of de politieke onafhankelijkheid van Oekrane, Wit-Rusland en Kazachstan, tenzij uit zelfverdediging of anderszins in overeenstemming met het VN-Handvest
• Zich onthouden van economische dwang om de soevereine rechten van Oekrane, Wit-Rusland of Kazachstan ondergeschikt te maken aan het eigen belang
• Onmiddellijk actie vragen van de Veiligheidsraad om bijstand te verlenen ingeval van een daad van agressie of een bedreiging met gebruik van kernwapens tegen Oekrane, Wit-Rusland of Kazachstan
• Zich onthouden van het gebruik van kernwapens tegen Oekrane, Wit-Rusland en Kazachstan
• Elkaar raadplegen wanneer een vraag opduikt in verband met deze verbintenissen
Die elitebrigade's zijn al in eerdere slagen gedecimeerd. Wat er overblijft is enkel de faam van de naam van de brigade, inhoudelijk zijn het gewoon rekruten/mobiks.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:38 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je kan niet zeggen dat je en een elite brigade hebt gesloopt en dat die gesloopte gasten tegelijkertijd geen enkele tactische kennis hebben als ze de gehaktmolen ingaan.
Dus je geeft hier gewoon toe dat Putin's Rusland zich gedraagt als een whiny bitch en terug z'n hok in moet mbt claims op Oekrane? Fijn dat we dat duidelijk hebben. En zo niet zie ik graag een onderbouwing dat Rusland 'recht' zou hebben op Oekrane en dat Oekrane eigenlijk niet bestaat.quote:Op woensdag 15 februari 2023 14:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt er een komische act van maken maar feit is dat een dergelijke verzelfstandiging tijd kost . Wij Nederlanders zijn qua geschiedenis ook niet Roomser dan de Paus. Men had het over Indonesi maar dat is ook niet zomaar van de ene op de andere dag opgegeven. Daar was eerst Japanse bezetting en later grote druk van De Amerikanen voor nodig, en zelfs daarna duurde het nog bijna 10 jaar voor het officieel als zelfstandig erkend werd . Door ons dan, want voor de rest van de wereld en de lokale bevolking stond dat allang niet meer ter discussie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |