Als dan. Maar twijfelachtig dat zoiets zou slagen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:09 schreef Sjemmert het volgende:
Elon wil toch alle users authenticeren. Dan kunnen die vinkjes er wel af ja.
Hou toch eens op met je arrogante vertellen wat ik denk, je hebt duidelijk geen flauw idee.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:21 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik snap het prima. Jij denkt dat ik het heb over de intentie van het vinkje. Maar ik heb het over het effect. Daar zit je misvatting.
Hoeft niet als je het eerst op je website zet en dan daar via een tweet melding van maakt. En dat is wat verstandige mensen en bedrijven doen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat is precies het probleem. Snelheid wint het van nauwkeurigheid en dat leidt tot een neerwaardse spiraal.
En dus gaat alle waarde verloren.
Nee, dat kan dus niet. Want er is geen waarde. Alleen door het vinkje denken mensen dat dat wel zo is.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
En op basis daarvan kun je de Tweet zelf prima op waarde schatten. Dat is het effect.
Kan gewoon door lijsten te maken.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:23 schreef Heph844 het volgende:
Ik zou trouwens best geld over hebben voor een betere versie van Twitter. Ik volg nu wat mensen die ik op hun vakgebied wel interessant vind, maar die zich dan ook opeens gaan bemoeien met de #ophef van de dag. Die drek mag er in mijn algoritme uitgefilterd worden. Alles in de trend van Sander Schimmelpenninck vs Wierd Duk ook eruit. Alleen kwaliteitscontent en graag alleen reacties met een minimum aantal likes. Geen herhaling van nieuws. Geen advertenties en geen geplug.
Ik verwacht dat de Telegraaf met liefde die $ 20 voor Saskia Belleman aftikt, en zo niet dan zal ze ze wel kunnen opvoeren als zakelijke kosten, en dan wordt het een aftrekpost waardoor we er allemaal aan meebetalen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:21 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind het voor haar wel een verdienmodel..en voor de Telegraaf. Denk dat ik er geen moeite mee zou hebben als hier een maandelijkse bijdrage voor het platform gevraagd zou worden.
Ik vind dat anders bij niet commercile instellingen. Maar goed. Daar valt verders natuurlijk ook over te discussiren.
Een basic fit die 0 telefoonnummers heeft en alles via Twitter (en social media) afhandelt, voelt voor mij anders dan een Pieter Omtzigt die vraagt of mensen problemen ervaren met de pricecap op de energietarieven.
Zomaar een voorbeeldje.
Mij staat meer tegen dat je met een vinkje kennelijk ook allerlei complotmeuk hoog de eter ingegooid krijgt. Met voorkeursbehandeling.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat is dan de uitdaging. Valt niet mee denk ik, maar wie weet.
Dat denk ik ook wel. Maar voor onafhankelijke journalisten is dat alweer een ander verhaal. Eigenlijk iedereen die niet gebonden is aan een grote organisatie of zwemt in het geld kan nu dat blauwe vinkje gedag zeggen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de Telegraaf met liefde die $ 20 voor Saskia Belleman aftikt, en zo niet dan zal ze ze wel kunnen opvoeren als zakelijke kosten, en dan wordt het een aftrekpost waardoor we er allemaal aan meebetalen.
Zoals het geval zal zijn bij de meeste commercile accounts.
Dat is prima, maar dan is het vinkje ook niet nodig.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:24 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hoeft niet als je het eerst op je website zet en dan daar via een tweet melding van maakt. En dat is wat verstandige mensen en bedrijven doen.
Je kan een beetje tweaken, maar meer ook niet.quote:
Okay, dus als iemand straks Tweet dat hij/zij persoon X om zeep gaat helpen dan heeft dat sowieso geen waarde en als het een verified account van Volkert van der G is dan kunnen we ook gewoon doen alsof er niks aan de hand is?quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:25 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, dat kan dus niet. Want er is geen waarde. Alleen door het vinkje denken mensen dat dat wel zo is.
Klopt en dat is vervelend. Want dat zijn juist vaak degenen die prima op de hoogte zijn en niet allerlei BS posten.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat denk ik ook wel. Maar voor onafhankelijke journalisten is dat alweer een ander verhaal. Eigenlijk iedereen die niet gebonden is aan een grote organisatie of zwemt in het geld kan nu dat blauwe vinkje gedag zeggen.
Een eigenaar mag twitter kopen en het vervolgens tot een soort napster omvormen. Hij mag ook gewoon alle user accounts trashen en er zelf plaatjes van z'n huisdieren opzetten. Het is je zandbak.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:12 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dit is dus ook het hele punt. En daarom wordt ook gezegd dat het beter is als het niet in bedrijfshanden is. Open source, algoritme duidelijk etc.
Alleen vertrouw ik Elon niet zomaar op zijn blauwe vinkjes.![]()
Ja. Dit is bekend. We gaan het zien.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:35 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Een eigenaar mag twitter kopen en het vervolgens tot een soort napster omvormen. Hij mag ook gewoon alle user accounts trashen en er zelf plaatjes van z'n huisdieren opzetten. Het is je zandbak.
Of het slim is, is een tweede. En gegeven Musk z'n andere bedrijven nu risico lopen door het geklootviool van Chief twit is dit alles niet zo slim.
Doodsbedreigingen zijn sowieso tegen de wet, waar je dat ook plaatst.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Okay, dus als iemand straks Tweet dat hij/zij persoon X om zeep gaat helpen dan heeft dat sowieso geen waarde en als het een verified account van Volkert van der G is dan kunnen we ook gewoon doen alsof er niks aan de hand is?
Okay, dan schenk ik de hoofdinspecteur nog een kopje koffie in.
Niet in je dagboek.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:50 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Doodsbedreigingen zijn sowieso tegen de wet, waar je dat ook plaatst.
Toch fijn als je dan wel zeker weet dat degene die de bedreiging verstuurd heeft niet echt Elon Musk of Volkert van de G. is, maar iemand die zich als hem voordoet.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:52 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Net zo weinig als een doodsbedreiging hier. Toch allebei tegen de wet.
Dat is de taak van de politie, heb jij verder niets mee te maken. Verder blijf je mijn punt negeren, tweets hebben geen waarde, vinkje of niet is irrelevant.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toch fijn als je dan wel zeker weet dat degene die de bedreiging verstuurd heeft niet echt Elon Musk is, maar iemand die zich als hem voordoet.
Als iemand mij zou dreigen met ontslag als ik een bepaalde feature niet op tijd af heb dan neem ik direct ontslag, je zet een engineer nooit onder tijdsdruk om feature op zulke korte termijn af te hebben. Zoals Developers zeggen: Het is af wanneer het af is.quote:Nieuwe ceo Elon Musk heeft medewerkers volgens The Verge een deadline van 7 november gegeven om de wijziging door te voeren. Als deze niet wordt gehaald, dan zouden de medewerkers die werken aan het project ontslagen worden, schrijft The Verge.
Zelfde als je code inleveren bij Elon zodat hij je code kan gaan reviewen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als iemand mij zou dreigen met ontslag als ik een bepaalde feature niet op tijd af heb dan neem ik direct ontslag, je zet een engineer nooit onder tijdsdruk om feature op zulke korte termijn af te hebben. Zoals Developers zeggen: Het is af wanneer het af is.
Nee, je begrijpt het niet... geeft niet pop, kan gebeurenquote:Op maandag 31 oktober 2022 14:56 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat is de taak van de politie, heb jij verder niets mee te maken. Verder blijf je mijn punt negeren, tweets hebben geen waarde, vinkje of niet is irrelevant.
Op YouTube werkt dat best goed. Die waarderen hun grote kanalen, laten ze meedelen in de advertentie-inkomsten en delen zelfs plaquette enzo uit als je een bepaald aantal abonnees aantrekt.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:49 schreef capricia het volgende:
Voor goede contentschrijvers moet je betalen, want die zorgen dat er gebruikers komen. Ben echt heel benieuwd hoe dit uit gaat werken.
[ twitter ]
Nee, dat waren verschillende zinnen, te herkennen aan de punt.quote:Op maandag 31 oktober 2022 12:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Jij vindt het belachelijk dat mensen op Twitter bijv Pieter Omtzigt aan kunnen spreken?
Of commentaar op een MH17-rapport kunnen geven?
Ik had ooit een intake waarbij ik opmerking kreeg dat de code op mijn Github gestolen was, de best man kende het concept Fork nietquote:Op maandag 31 oktober 2022 14:58 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zelfde als je code inleveren bij Elon zodat hij je code kan gaan reviewen.
Vandaar dat de twitter engineers maar 4 uur per week werkten.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als iemand mij zou dreigen met ontslag als ik een bepaalde feature niet op tijd af heb dan neem ik direct ontslag, je zet een engineer nooit onder tijdsdruk om feature op zulke korte termijn af te hebben. Zoals Developers zeggen: Het is af wanneer het af is.
uitgeprintquote:Op maandag 31 oktober 2022 14:58 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zelfde als je code inleveren bij Elon zodat hij je code kan gaan reviewen.
Twitter is tijdbesteding voor mensen. Daar zitten mensen echt niet voor goede content.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:49 schreef capricia het volgende:
Voor goede contentschrijvers moet je betalen, want die zorgen dat er gebruikers komen. Ben echt heel benieuwd hoe dit uit gaat werken.
[ twitter ]
Een marathonloper werkt op jaarbasis ook maar 4 uurquote:Op maandag 31 oktober 2022 15:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Vandaar dat de twitter engineers maar 4 uur per week werkten.
Echt niet: https://twitter.com/belgischehuizen?lang=enquote:Op maandag 31 oktober 2022 15:16 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Twitter is tijdbesteding voor mensen. Daar zitten mensen echt niet voor goede content.
Rare investeringsstrategie. Geld pompen in een medium, waarvan de eigenaar 'free speech' pretendeert, maar als je onderdanen ook maar iets kritisch erop zetten, gooi je ze voor jaren achter de tralies.quote:Op maandag 31 oktober 2022 10:05 schreef Momo het volgende:
[..]
En Elon Musk is geen elite? En de prins van Saoedi-Arabi ook niet?
[ twitter ]
Zijn dat de voorvechters tegen de elite?
Je zou het bijna uitlokking kunnen noemenquote:Op maandag 31 oktober 2022 15:38 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Rare investeringsstrategie. Geld pompen in een medium, waarvan de eigenaar 'free speech' pretendeert, maar als je onderdanen ook maar iets kritisch erop zetten, gooi je ze voor jaren achter de tralies.
Als hij contentmakers wil gaan waarderen zal hij ze eerst moeten behouden en krijg niet de indruk dat hij nu een campagne ter behoud van goede contentmakers aan het runnen is. Daarnaast lijkt me dat positieve PR omtrent behandeling van eigen personeel nodig is.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:04 schreef Tijn het volgende:
[..]
Op YouTube werkt dat best goed. Die waarderen hun grote kanalen, laten ze meedelen in de advertentie-inkomsten en delen zelfs plaquette enzo uit als je een bepaald aantal abonnees aantrekt.
Zoiets schijnt Musk met Twitter ook wel te willen, maar ik weet niet hoe dat er dan uit moet zien.
Voor het einde van het jaar is Twitter 90% goedkoper.quote:
Hetgeen er bijkomt is geen fake news disclaimer maar lijkt een ondersteuning van het verhaal van Biden te zijn.quote:
Dat is een aanname.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:29 schreef MoreDakka het volgende:
want bijna niemand klikt op de link en leest alleen de headline.
Ik zie het niet in zijn feedquote:
Wij als Nederlandse gebruikers kunnen *nog* geen notes/of raten van Tweets. Of zelfs lezen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 19:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik zie het niet in zijn feedHeb je een linkje, of is het een photoshop?
Het feit dat hem gevraagd wordt of Trump terugkomt zegt niets over het wel of niet terugwillen van Trump.quote:Op maandag 31 oktober 2022 19:17 schreef epicbeardman het volgende:
[ twitter ]
De hele wereld wil oranjeman
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |