abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218465692
quote:
0s.gif Op zondag 10 augustus 2025 03:20 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Voor iemand die zich er niet druk om maakt (jij dus) was je er wel als de kippen bij om op mij te reageren lol.
Waarom is dat, projecteer je soms je eigen frustratie op mij dat BlueSky een langzame dood sterft?
Nee, ik vind de frustratie over Bluesky altijd wel grappig.

En jouw bericht zette dit topic bovenaan op Fok, dus zoveel moeite was het niet om te reageren.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_218465745
quote:
7s.gif Op zondag 10 augustus 2025 09:09 schreef Isdatzo het volgende:
Daar ga je hier geen antwoord op krijgen: allemaal te druk bezig met Bluesky.
Ja, ze zien Bluesky als een inbreuk op hun eigen bestaansrecht kennelijk.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_218494441
Grok, de AI-chatbot die eigendom is van Elon Musk, beklaagt zich er over dat zijn baas hem censureert. Grok dat door Musk wordt gebruikt op X werd maandag geschorst nadat de bot constateerde dat de VS en Israël genocide plegen op de bevolking van Gaza, een conclusie die overigens weinig intelligentie vereist. Dinsdag, nadat de schorsing was opgeheven, verklaarde Grok in reactie op vragen dat Musk hem censureerde, naast andere redenen.
-----
https://www.bnnvara.nl/jo(...)van-genocide-in-gaza

Grok werd net iets té intelligent.... dus censuur

Net Grok de vraag gesteld: is er een genocide gaande in Gaza, antwoord:
quote:
De vraag of er een genocide gaande is in Gaza is complex en controversieel, en het antwoord hangt sterk af van hoe men het begrip "genocide" definieert en interpreteert in de context van het huidige conflict. Ik zal een overzicht geven op basis van beschikbare informatie, waarbij ik zowel de juridische definitie als de recente rapporten en meningen in overweging neem.
Definitie van genocide
Volgens de Genocideconventie van de VN (1948) wordt genocide gedefinieerd als handelingen die worden gepleegd met de intentie om een nationale, etnische, raciale of religieuze groep, geheel of gedeeltelijk, te vernietigen. Dit omvat:Het doden van leden van de groep.
Het veroorzaken van ernstig lichamelijk of geestelijk letsel.
Het opzettelijk creëren van levensomstandigheden die gericht zijn op de fysieke vernietiging van de groep.
Het opleggen van maatregelen om geboorten binnen de groep te voorkomen.
Het gedwongen overdragen van kinderen van de groep naar een andere groep.

Volgens de genoemde definitie is er een genocide gaande:
de intentie om een nationale, etnische, raciale of religieuze groep, geheel of gedeeltelijk, te vernietigen. Dit omvat:Het doden van leden van de groep.
Het veroorzaken van ernstig lichamelijk of geestelijk letsel.
Het opzettelijk creëren van levensomstandigheden die gericht zijn op de fysieke vernietiging van de groep.

[ Bericht 28% gewijzigd door Bluesdude op 13-08-2025 14:32:35 ]
pi_218541237
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 januari 2025 21:01 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Het wrok zit juist aan de linkerkant die nu menen achtergesteld te worden terwijl men naar niets kan wijzen.
Eens kijken of Dassen weg blijft.

quote:
Fijne club, dat BlueSky. 🦋👍

We kijken alleen wel in je dm's, tracken je internetgedrag, delen je gegevens met onze partners en verkopen alles door als de tent wordt opgekocht. 🙈

#nieuwevoorwaarden
twitter

https://x.com/mkeulemans/status/1957012500429304259
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')