Avondje ophefaandacht verzamelen. Volgende ochtend corrigeren.quote:
Reptielen zijn niet gevoelloosquote:
Eerder correctie door iemand die nog enigszins bij zijn verstand is bij FvD, dit is niet het taalgebruik wat Baudet normaal heeft.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:30 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Avondje ophefaandacht verzamelen. Volgende ochtend corrigeren.
Betwijfel ik. Het is gewoon het Trump playbook. Soms hele vage dingen zeggen in speeches voor een klein publiek, ergens op het platteland. En dan op TV nog enigzins wat zinnigs zeggen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Eerder correctie door iemand die nog enigszins bij zijn verstand is bij FvD, dit is niet het taalgebruik wat Baudet normaal heeft.
Is dat zo? Nu Trump geen president meer is en niet meer op Twitter post etc. is het toch een compleet randfiguur geworden, die eigenlijk nooit meer wordt genoemd in de normale media (tenzij hij of een van z'n kompanen weer eens voor het gerecht worden gedaagd).quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:38 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik denk ergens wel dat Baudet ook erg jaloers is van de aandacht die Trump nu geniet, ook in NL. Hij is 'de leider' en niet Baudet.
Nouja je ziet bij die vage demonstraties nog steeds Trump borden. Maar Baudets naam is nergens te vinden. Wel FvD uiteraard.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Is dat zo? Nu Trump geen president meer is en niet meer op Twitter post etc. is het toch een compleet randfiguur geworden, die eigenlijk nooit meer wordt genoemd in de normale media (tenzij hij of een van z'n kompanen weer eens voor het gerecht worden gedaagd).
quote:
En ik denk dan weer niet dat Baudet echt antisemitisch is. Hij praat die dogwhistles volgens mij gewoon na zonder ze te begrijpen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:41 schreef capricia het volgende:
Anti Semitische dog whistle.
Zowel dat reptielen-gedoe als zijn uitleg.
Heeft-ie berhaupt een coherent gedachtengoed? Zoals ik het zie vindt-ie elke dag wat anders. Het is maar net hoe z'n pet staat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
En ik denk dan weer niet dat Baudet echt antisemitisch is. Hij praat die dogwhistles volgens mij gewoon na zonder ze te begrijpen.
Trump zit ook weer op Twitter toch?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:42 schreef Tijn het volgende:
[..]
Is dat zo? Nu Trump geen president meer is en niet meer op Twitter post etc. is het toch een compleet randfiguur geworden, die eigenlijk nooit meer wordt genoemd in de normale media (tenzij hij of een van z'n kompanen weer eens voor het gerecht worden gedaagd).
Baudet (,,Bijna iedereen die ik ken is antisemiet.”) begrijpt dat heel goed.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
En ik denk dan weer niet dat Baudet echt antisemitisch is. Hij praat die dogwhistles volgens mij gewoon na zonder ze te begrijpen.
Ik wist niet dat reptielen onder de semitische volken vielen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:41 schreef capricia het volgende:
Anti Semitische dog whistle.
Zowel dat reptielen-gedoe als zijn uitleg.
Nee, Trump is nog steeds van Twitter gebanned.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:51 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Trump zit ook weer op Twitter toch?
Althans, ik heb vorige week een blik geworpen op die compleet bedorven site en ik zag hem iets posten als "Im back! Thanks @:elonmusk" of iets in die richting.
Dat was een nepaccount: https://twitter.com/realdonjtru/status/1579202731243626496quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:51 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Trump zit ook weer op Twitter toch?
Althans, ik heb vorige week een blik geworpen op die compleet bedorven site en ik zag hem iets posten als "Im back! Thanks @:elonmusk" of iets in die richting.
Klopt, hij praat degene na die hij het laatst heeft aangehoord.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:50 schreef Tijn het volgende:
[..]
Heeft-ie berhaupt een coherent gedachtengoed? Zoals ik het zie vindt-ie elke dag wat anders. Het is maar net hoe z'n pet staat.
Als Baudet dit zonder reden zou doen, hoe zit het dan met de connecties van Fvd en Fvd International directeur Laughland welke directe banden met Putin heeft? Baudet danst volledig naar zijn pijpen en Laughland naar die van het Kremlin.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 09:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat lijkt me veel te ver gezocht. Ik geloof ook niet dat Poetin een labiel mannetje van een piepklein steeds uit elkaar vallend partijtje in een in zijn ogen zeer onbeduidend landje gebruikt. Die pro-Poetin uitspraken heeft Baudet gewoon uit die complottheoriebubbel waar hij in verdwaald is. Daar zijn dergelijke uitspraken zeer populair. Dat er daar influencers zitten die betaald worden door Poetin zou wel zeer goed kunnen.
Volgens mij gelooft Baudet echt alles wat hij zegt, helaas.
Prachtig dit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:07 schreef Beathoven het volgende:
Het zijn ook geen BNW verbanden, de mainstream media hebben er uitvoerig over geschreven.
Ah, jij bent er zo een die van mening is dat de zogenaamde 'msm' bewust onwaarheden verspreiden?quote:
Het is gewoon grappig dat hij doorheeft dat het een door en door BNW-redenatie (want insinuatie) is, maar dat vergoelijkt "omdat de msm het ook doet".quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:18 schreef KoosVogels het volgende:
Ah, jij bent er zo een die van mening is dat de zogenaamde 'msm' bewust onwaarheden verspreiden?
Nou ja, het is geen geheim dat het Kremlin geld steekt in politieke partijen in verschillende Europese landen. Dat is verder ook geen complot.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:22 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het is gewoon grappig dat hij doorheeft dat het een door en door BNW-redenatie (want insinuatie) is, maar dat vergoelijkt "omdat de msm het ook doet".
ik vond het wel een beetje laf dat juist bv Henk Otten Baudet op zijn uitspraken aanviel en meldde dat hij helemaal onder Russische invloed stond en hoe gevaarlijk dat was;quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nou ja, het is geen geheim dat het Kremlin geld steekt in politieke partijen in verschillende Europese landen. Dat is verder ook geen complot.
Het is derhalve niet heel vergezocht dat ook FvD banden onderhoudt met het Kremlin, zeker gezien de betrokkenheid van Laughland en de absurde houding van Baudet ten aanzien van Poetin en de Russische invasie van Oekrane.
Let wel: keihard bewijs ontbreekt vooralsnog, maar ik zou het niet van de hand wijzen als 'BNW-gekkigheid'.
En van de grootste christelijke nieuwsmedia heeft er in elk geval al aandacht voor: https://cvandaag.nl/premi(...)m_campaign=2022Oct18quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:40 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Tien tegen n dat hij religieuze partijen die dus in een God geloven de maat gaat nemen als men hem openlijk ongeloofwaardig acht met zijn reptielenuitspraken. Gert-Jan Segers is denk ik als eerste de pisang na zijn Twitterbericht gisteren dat alleen gebed nog helpt voor Thierry Baudet.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:52 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Ik wist niet dat reptielen onder de semitische volken vielen.
Dat heb ik dan gemist in de rare bijbelse rassenonzin.
Jaja, Baudet tracht zich er weer eens uit te lullen, what else is new? Onderstaande zal vast ook gewoon toeval zijn...quote:
quote:De beruchte Britse complotdenker David Icke (1952) komt op 6 november naar Amsterdam om te spreken op de Dam. Maar volgens het Centrum Informatie en Documentatie Isral (CIDI) mag deze ‘antisemiet en Holocaustontkenner’ geen podium krijgen in ons land, en ‘zeker niet daar’ waar ook het Nationaal Monument staat.
‘In 2019 werd Icke de toegang tot Australi ontzegd vanwege zijn walgelijke ideen. In 2016 weerde de gemeente Amsterdam Holocaustontkenner David Irving om een lezing te houden’, memoreert het CIDI, dat nu de gemeente Amsterdam en justitieminister Dilan Yesilgz oproept ervoor te zorgen dat Icke straks niet komt te spreken op de Dam.
Ook de Joodse journalisten Kitty Herweijer en Natascha van Weezel willen dat de gemeente Amsterdam oplet. ‘Is de gemeente Amsterdam en justitie wakker qua toezicht?’, twittert Herweijer. ‘Holocaustontkenning en antisemitische opruiing is strafbaar in Nederland.’ ‘Wat gaan we hieraan doen, gemeente Amsterdam?’, vraagt ook Van Weezel zich af.
Icke zal spreken op een demonstratie van Samen voor Nederland, een verband van antivax-organisaties als Forum voor Democratie en Wybren van Haga’s partij Belang van Nederland. Samen voor Nederland wil demonstreren voor ‘vrede’, wat betekent dat ze tegen de NAVO-steun voor Oekrane zijn. Onlangs zei FvD-leider Baudet onomwonden achter Rusland te staan.
Icke is een beruchte complotdenker. Zo beweerde hij dat Amerika achter de aanslagen van 9/11 zit. Critici noemen hem een antisemiet. Zo beweert hij dat onder meer Joden achter de Tweede Wereldoorlog zaten en dat de Neurenberg-tribunalen een ‘farce’ waren omdat enkel degenen ‘zonder invloed’ werden berecht. Ook bekritiseert hij de ‘officile lezingen’ van de Holocaust.
https://dekanttekening.nl(...)nner-icke-op-de-dam/quote:Thierry Baudet, die Icke eerder aanprees op Twitter, spreekt in een recente video ook over een ‘globalistische’ elite van ‘evil reptiles [sic]’. Baudet bedoelt ‘reptielen’ als metafoor, twittert hijzelf.
‘Baudet: Ik sprak over een samenzwering achter de schermen van globalisten, geheime diensten, psychopaten — waardoor de democratie en de vrijheid verdwijnt. Degenen die ons dit aandoen zijn een soort onmensen, reptielen, machines, gevoellozen kortom.’
Wanneer je partijdirecteur directe contacten heeft met het Kremlin is het wel duidelijk dat je belangen najaagt. Als de partijdirecteur van het PvdA bij dergelijke meetings zou aanschuiven en binnen het PvdA zijn ineens zalvende geluiden over Rusland.. dan mag je daar best een lijn in trekken met een groot vraagteken erbij.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:29 schreef EinarBoe het volgende:
Ik geloof overigens niet dat Baudet betaald wordt door het Kremlin. Misschien wat mensen om hem heen wel, maar hijzelf niet. Er zijn altijd wel Joost Niemllers en Baudets te vinden die denken slim te zijn door dom te doen en achter Poetin aan te hobbelen, die hoef je als het Kremlin niet te betalen. Zorgen dat ze aandacht krijgen zodat ze twijfel en chaos kunnen veroorzaken, daar zou ik mijn intriganten-geld aan uitgeven.
Dat ON! bijvoorbeeld linksom of rechtsom gesteund is met Russisch geld wil ik wel geloven. Nu die op tv zijn, verspreiden ze vanzelf het Russische verhaal.
Hij wordt oud, onze Thierquote:
Hoe kijk jij naar waar het mis is gegaan. En vooral hoe? Niet nu met Rusland maar toen, na die verkiezingen van de PSquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 10:29 schreef EinarBoe het volgende:
Ik geloof overigens niet dat Baudet betaald wordt door het Kremlin. Misschien wat mensen om hem heen wel, maar hijzelf niet. Er zijn altijd wel Joost Niemllers en Baudets te vinden die denken slim te zijn door dom te doen en achter Poetin aan te hobbelen, die hoef je als het Kremlin niet te betalen. Zorgen dat ze aandacht krijgen zodat ze twijfel en chaos kunnen veroorzaken, daar zou ik mijn intriganten-geld aan uitgeven.
Dat ON! bijvoorbeeld linksom of rechtsom gesteund is met Russisch geld wil ik wel geloven. Nu die op tv zijn, verspreiden ze vanzelf het Russische verhaal.
En het specifiek en toevallig noemen van Rutte als een voorbeeld van het Kwaad is ook niet afwuifbaar als een metafoor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 12:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Hij moet wel echt giga psychotisch zijn om te denken dat zijn uitlleg dat hij reptielen gebruikt als metafoor voor machines ergens op slaat.
Daarbij handelt het Kremlin natuurlijk niet alleen maar middels geld. Al die trollen hier op Fok op Twitter en vergelijkbare sites dragen ook bij aan FvD.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nou ja, het is geen geheim dat het Kremlin geld steekt in politieke partijen in verschillende Europese landen. Dat is verder ook geen complot.
Het is derhalve niet heel vergezocht dat ook FvD banden onderhoudt met het Kremlin, zeker gezien de betrokkenheid van Laughland en de absurde houding van Baudet ten aanzien van Poetin en de Russische invasie van Oekrane.
Let wel: keihard bewijs ontbreekt vooralsnog, maar ik zou het niet van de hand wijzen als 'BNW-gekkigheid'.
Nou ja, zijn verantwoording is dat reptiel ook 'verachterlijk wezen' kan betekenen. Dus blijkbaar was de metafoor eigenlijk dat onze leiders verachterlijk / het kwaad zijn...quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 12:59 schreef Beathoven het volgende:
[..]
En het specifiek en toevallig noemen van Rutte als een voorbeeld van het Kwaad is ook niet afwuifbaar als een metafoor.
Het labeltje terzijdequote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:06 schreef kipknots het volgende:
[..]
Nou ja, zijn verantwoording is dat reptiel ook 'verachterlijk wezen' kan betekenen. Dus blijkbaar was de metafoor eigenlijk dat onze leiders verachterlijk / het kwaad zijn...
Overigens, gisteren betekende het nog volgens Baudet dat ze regeerden vanuit het reptielenbrein / zonder na te denken. En reptilian is niet het zelfde als reptile. En hij is ook fan van de verzinner van dit complot en daarnaast holocaust-ontkenner David Icke. Maar toch is dat echt wat hij bedoelde hoor.
Ik zie er weinig lolligs in, eigenlijk. Mensen bedreigen, ophitsen tot geweld. En zelf helemaal van het padje af lijken. Ik zie alleen maar verliezers.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:15 schreef timmmmm het volgende:
Lol, je kan toch alleen maar lachen om deze gast. Een real life troll
Dat is het enige wat het minder grappig maakt, voor- en tegenstanders die er niet alleen maar om kunnen lachenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik zie er weinig lolligs in, eigenlijk. Mensen bedreigen, ophitsen tot geweld. En zelf helemaal van het padje af lijken. Ik zie alleen maar verliezers.
Lachen tot de wappies weer mensen gaan bedreigen en intimideren, mede door toedoen van Baudet.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:15 schreef timmmmm het volgende:
Lol, je kan toch alleen maar lachen om deze gast. Een real life troll
Heel af en toe verlaat ik even de realiteit en moet het wel zo zijn dat Ted Cruz de Zodiac Killer is...quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 13:27 schreef kladderadatsch het volgende:
Deze maar weer eens onder de aandacht brengen:
https://conspiracychart.com/
Bovendien is die gek ook bezig om o.a. scholen op te starten, het gaat allemaal veel en veel te ver.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:05 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Lachen tot de wappies weer mensen gaan bedreigen en intimideren, mede door toedoen van Baudet.
Die school (het is er eentje) heeft tot nu toe 4 leerlingen, dacht ik.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Bovendien is die gek ook bezig om o.a. scholen op te starten, het gaat allemaal veel en veel te ver.
Natuurlijk mislukt het allemaal faliekant. Gelukkig maar. Toch zonde van die vier kinderen die nu een uiterst twijfelachtige start moeten maken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die school (het is er eentje) heeft tot nu toe 4 leerlingen, dacht ik.
https://www.volkskrant.nl(...)in-de-tijd~bcb628d2/
Zou het?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Natuurlijk mislukt het allemaal faliekant. Gelukkig maar. Toch zonde van die vier kinderen die nu een uiterst twijfelachtige start moeten maken.
Het zijn 4 kinderen van verschillende leeftijden, als ik het goed begrepen. Een start zonder leeftijdsgenootjes om je heen lijkt me, op welke school dan ook, een beroerde start.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:55 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Zou het?
Denk dat je in groep 3 beter af bent met 4 medeleerlingen en n docent die niet in vaccins gelooft, dan met 30 medeleerlingen en een docent die daar wel in gelooft.
Aah, dat is minder voor de sociale ontwikkeling ja. Nog even verder wervenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 14:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het zijn 4 kinderen van verschillende leeftijden, als ik het goed begrepen. Een start zonder leeftijdsgenootjes om je heen lijkt me, op welke school dan ook, een beroerde start.
Ook die indoctrinatie kan beter stoppen imho. Maar het is inderdaad wel in lijn met het Nederlands onderwijssysteem dat iedereen op zich vrij is in het opzetten van een school volgens zijn of haar eigen visie, zolang de onderwijsinspectie vindt dat de resultaten en procedures op orde zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 15:01 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Op gereformeerde scholen hangt men ook klinkklare lariekoek aan (in mijn ogen), maar qua onderwijs is het er volgens mij prima.
BNW of BNW-gekkigheid?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 11:33 schreef KoosVogels het volgende:
Nou ja, het is geen geheim dat het Kremlin geld steekt in politieke partijen in verschillende Europese landen. Dat is verder ook geen complot.
Het is derhalve niet heel vergezocht dat ook FvD banden onderhoudt met het Kremlin, zeker gezien de betrokkenheid van Laughland en de absurde houding van Baudet ten aanzien van Poetin en de Russische invasie van Oekrane.
Let wel: keihard bewijs ontbreekt vooralsnog, maar ik zou het niet van de hand wijzen als 'BNW-gekkigheid'.
Je hebt gelijk: 'gekkigheid' is een overbodige toevoeging.quote:
quote:
Ja, helaas vervalt je hele post daarmee omdat heel BNW is opgetuigd met ''Het is niet ongewoon dat CIA (of vul in) dit doet/deed, dus...".quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 16:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je hebt gelijk: 'gekkigheid' is een overbodige toevoeging.
Kan gewoon een idiom aan toegevoegd worden, zoals bij snake (een reptiel) ook gedaan is.quote:
Er is nogal een verschil tussen 'chemtrails zijn echt, want MK-Ultra' en Russische inmenging in Europese politiek.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:04 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, helaas vervalt je hele post daarmee omdat heel BNW is opgetuigd met ''Het is niet ongewoon dat CIA (of vul in) dit doet/deed, dus...".
Ik vind stromannen en schizofrenie heel interessant dus ik zal ze zeker blijven lezen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:12 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, als je mijn bijdragen wil negeren, moet je dat vooral doen.
Het is gewoon weer typisch Baudet. Weer wat krankzinnigs roepen en dan verontwaardigd doen en claimen dat je verkeerd wordt begrepen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:07 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Kan gewoon een idiom aan toegevoegd worden, zoals bij snake (een reptiel) ook gedaan is.
Ja, dat zei ik vanochtend al.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef KoosVogels het volgende:
Het is gewoon weer typisch Baudet. Weer wat krankzinnigs roepen en dan verontwaardigd doen en claimen dat je verkeerd wordt begrepen.
Het is vooral zorgwekkend dat het zo lang heeft geduurd voordat hij berhaupt doorhad dat e.e.a. mankeert aan het officile complotverhaal. Dit geeft wel te denken over de mate van goedgelovigheid van Baudet, en ironisch genoeg was dat voor mij juist aanleiding om te overwegen dat hij reptiles letterlijk bedoelde.quote:Het is flauw en vermoeiend spelletje. Maar dat Baudet een complotdenker is, staat inmiddels als een paal boven water. Eerder verklaarde hij ook al zonder schroom dat 9/11 een inside job was. Tsja, dan ben je toch echt full blown wappie.
Al denk ik nog steeds dat het grotendeels een act is.
Waarom is de democratie ook alweer schade aan gedaan? Omdat Baudet niet weg komt met het schenden van regels die voor alle Kamerleden gelden?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Een kamermeerderheid heeft de bevoegdheid aangenomen en nu daadwerkelijk ingezet om een volksvertegenwoordiger toegang tot de kamer te ontzeggen. Dat lijkt me vooral de regels van de democratie schenden. En, zoals eerder al aangekaart, zelfs strafbaar.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:23 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Waarom is de democratie ook alweer schade aan gedaan? Omdat Baudet niet weg komt met het schenden van regels die voor alle Kamerleden gelden?
Jij zit ook in de '9/11 was een inside job' hoek?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:18 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik vanochtend al.
[..]
Het is vooral zorgwekkend dat het zo lang heeft geduurd voordat hij berhaupt doorhad dat e.e.a. mankeert aan het officile complotverhaal. Dit geeft wel te denken over de mate van goedgelovigheid van Baudet, en ironisch genoeg was dat voor mij juist aanleiding om te overwegen dat hij reptiles letterlijk bedoelde.
Maar dan is het toch democratisch aangenomen?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:27 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Een kamermeerderheid heeft de bevoegdheid aangenomen en nu daadwerkelijk ingezet om een volksvertegenwoordiger toegang tot de kamer te ontzeggen. Dat lijkt me vooral de regels van de democratie schenden. En, zoals eerder al aangekaart, zelfs strafbaar.
Ik weet alleen dat de complottheorie zoals voorgeschoteld van geen kant klopt.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:30 schreef KoosVogels het volgende:
Jij zit ook in de '9/11 was een inside job' hoek?
Enige wat er gebeurt is dat de Tweede Kamer haar eigen regels handhaaft. Van mij had die schorsing niet gehoeven, maar als je regels hebt, is het ook zaak dat ze worden nageleefd en, indien nodig, worden gehandhaafd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Je kan binnen de democratie met een meerderheid besluiten om de democratie schade aan te doen. Dat is correct.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:31 schreef XSbig het volgende:
[..]
Maar dan is het toch democratisch aangenomen?
Accepteren dat die mogelijkheid er ligt, is waar het begint natuurlijk. Daarom is het zo verwonderlijk dat hij er zelf voor heeft gestemd.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
Enige wat er gebeurt is dat de Tweede Kamer haar eigen regels handhaaft. Van mij had die schorsing niet gehoeven, maar als je regels hebt, is het ook zaak dat ze worden nageleefd en, indien nodig, worden gehandhaafd.
Die eerste zin is in dit geval een mening, geen feit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:36 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Je kan binnen de democratie met een meerderheid besluiten om de democratie schade aan te doen. Dat is correct.
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:32 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik weet alleen dat de complottheorie zoals voorgeschoteld van geen kant klopt.
Ja maar die torens vallen recht naar benedenquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.
In die zin paste 9/11 in een patroon. De officile lezing is dan ook minder gek dan de 'truthers' doen overkomen.
Bovendien is het ondoenlijk om zo'n inside job in het geniep te beramen, zonder dat een betrokkene uit de school klapt.
Ik zal de pol-mods de moeite besparen: nodig me maar uit in het BNW 9/11-topic.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:40 schreef KoosVogels het volgende:
Na meerdere aanslagen te hebben gepleegd op Amerikaannse doelwitten, waaronder eerder al het WTC, mikken radicale moslims een vliegtuig in de torens.
In die zin paste 9/11 in een patroon. De officile lezing is dan ook minder gek dan de 'truthers' doen overkomen.
Bovendien is het ondoenlijk om zo'n inside job in het geniep te beramen, zonder dat een betrokkene uit de school klapt.
Weet niet of je wel eens een controlled demolition hebt gezien, maar de ineenstorting van de WTC-torens zag er heel anders uit.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:42 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Ja maar die torens vallen recht naar beneden
Waarom wordt er door truthers 0,0 geschreven over de WTC bomaanslag van 1993 (met ook een beoogde instorting) en alle jaren van berichten over dreigingen daarvoor en daarna? 9/11 was een theatraler gebeuren, maar niet geheel onverwacht.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Baudet maakt zich zelf een kopje kleiner met bizarre uitspraken over boreaal Nederland, Joodse complotten, reptielen etc. Het niet dat iemand hem dwingt die dingen te zeggen.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Ja, of er is geen school om uit te klappen omdat het gewoonweg geen inside job is. Gevalletje Occam's razor.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:52 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Iedereen die uit de school klapt wordt een kopje kleiner gemaakt dus mensen laten het wel uit hun hoofd.
Sommige soorten hagedissen kunnen om belagers te slim af te zijn een deel van hun staart verliezen die vervolgens weer teruggroeit. Misschien groeit zijn kop weer terug en is Baudet zelf een reptiel. Bewijs het tegendeel maar eens!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Baudet maakt zich zelf een kopje kleiner met bizarre uitspraken over boreaal Nederland, Joodse complotten, reptielen etc. Het niet dat iemand hem dwingt die dingen te zeggen.
Is dat zo? Volgens mij poneer jij dat als een feit terwijl dat gewoon niet het geval is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:15 schreef Akathisia het volgende:
Maar hoe ervaren jullie dat nou, als mensen die, anders dan Baudet, nog in de democratie geloven, dat ze vandaag onherstelbaar veel schade is aangedaan?
Omdat hijzelf blijkbaar van mening is dat dit een prima regel is. Voor anderen, uiteraard.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 17:23 schreef Akathisia het volgende:
Hij heeft gewoon gelijk, maar waarom, oh waarom, heeft hij dan voor de commissie en haar bevoegdheden gestemd?
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:33 schreef Tijger_m het volgende:
Omdat hijzelf blijkbaar van mening is dat dit een prima regel is. Voor anderen, uiteraard.
En daarmee zijn we weer terug bij af, Baudet is een groot voorstander van vrijheid en regels zolang het hem goed uitkomt en anders niet.
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Doet dat wat af aan het rechtmatig zijn van die regel?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Toen het om de penthouse van Pechtold ging vond hij het vastleggen van deze regel helemaal geen aanval op de democratie maar juist een heel goed idee.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:40 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.
Karma is a bitch toch?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Toen het om de penthouse van Pechtold ging vond hij het vastleggen van deze regel helemaal geen aanval op de democratie maar juist een heel goed idee.
Dat lijkt me wel heel erg kortzichtig van zijn hand.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:40 schreef Tijger_m het volgende:
Ik stel hiermee dat hij het een prima regel vond en geen aanval op de democratie. Nu hij het onderwerp is zal hij daar ongetwijfeld anders over denken.
Niet het punt, ik probeer gewoon zijn beweegredenen te vatten.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:44 schreef Leandra het volgende:
Doet dat wat af aan het rechtmatig zijn van die regel?
Precies daarom vind ik het zo curieus.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:44 schreef Leandra het volgende:
Als ik hier in de wijk morgen een regel onderteken dat we niet op zondag in de tuin zullen werken en ik laat vervolgens vrolijk op zondag de tuinman komen dan weet ik ook dat er gezeik van komt.
Ik denk dat je verwachtingen te hoog zijn als je werkelijk denkt dat hij eerst bewust voor die regeling gestemd heeft en vervolgens die regeling bewust negeert en gaat doen alsof het allemaal niet eerlijk is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 19:49 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Niet het punt, ik probeer gewoon zijn beweegredenen te vatten.
[..]
Precies daarom vind ik het zo curieus.
Er is weinig succesvols aan Baudet hoor. Politicus worden was ook een soort laatste noodgreep omdat hij overal uitgekotst was. Wat dat betreft is hij de perfecte vertegenwoordiger van zijn natuurlijke achterban. Mislukte figuren die iemand nodig hebben om de schuld te geven van het eigen mislukte leven. Joden, moslims, migranten, globalisten, non-Borealen, eigenlijk maakt het niet zoveel uit. Het leven is kut en dat is de schuld van….quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:12 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
Soms heb ik het gevoel dat deze man helemaal niet succesvol wil zijn. Elke keer bouwt hij weer iets op. Dat helpt hij vervolgens echter zelf de afgrond in door enkele belachelijke uitspraken te doen. Alsof hij telkens net even verder over de grens van het toelaatbare heen wil. Het is alsof hij eigenlijk helemaal geen politicus wil zijn. Het sneue is alleen dat er de hele tijd maar mensen op hem blijven stemmen.
Het lukt om toch een organisatie op poten te zetten en mensen aan zich te binden. Mij zou het niet lukken. In die zin noem ik hem succesvol.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:24 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Er is weinig succesvols aan Baudet hoor. Politicus worden was ook een soort laatste noodgreep omdat hij overal uitgekotst was. Wat dat betreft is hij de perfecte vertegenwoordiger van zijn natuurlijke achterban. Mislukte figuren die iemand nodig hebben om de schuld te geven van het eigen mislukte leven. Joden, moslims, migranten, globalisten, non-Borealen, eigenlijk maakt het niet zoveel uit. Het leven is kut en dat is de schuld van….
Dat op poten zetten was vooral Otten. En sinds Otten weg is heeft hij vooral mensen verloren, niet aan zich gebonden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 21:28 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Het lukt om toch een organisatie op poten te zetten en mensen aan zich te binden. Mij zou het niet lukken. In die zin noem ik hem succesvol.
Ik denk dat hij vindt dat regels voor het gepeupel gelden en niet voor de Messias zelf natuurlijk.quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 18:34 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar stel je hiermee dat hij niet kon inschatten dat het tegen hem gebruikt kon worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |