Ik kan me goed voorstellen dat dat blijft hangen. En ik denk dat dat inderdaad bij heel veel mensen uiteindelijk niet blijft hangen tenzij je ze er weer op wijst. Het is wel een beetje ironisch dat dit juist door msm media onderzocht en naar buiten is gebracht. Al zullen(want dat weet ik niet) andere media er wellicht eerder over gesproken hebben.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:30 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Geloofde jij dat die mensen in China op straat dood neervielen (door corona) echt waren? Of dat verhaal van die dode babies in Iraq, she said the Iraqis had removed 312 babies from incubators and left them to die on the cold floor. https://en.wikipedia.org/wiki/Nayirah_testimony?
Mensen zijn door dit soort verhaal argwanend geworden en zetten heel snel ergens vraagtekens bij. Niet altijd terecht misschien maar hoe weet je nog of iets echt is gebeurd of niet?
Dus mogen we tegen msm geleuter zeggen "schopje-->NWS" ?quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja, in nws of in pol wil men bronnen zien. We hebben afgesproken dat dat in bnw geen harde eis is. Dat is.. Toch niet hetzelfde? Ik snap je niet.
Maar nu doe je het weer, je sluit het per definitie uit. Msm=nws alternatief=bnw en die grens is er gewoon niet altijd even hard.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:34 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dus mogen we tegen msm geleuter zeggen "schopje-->NWS" ?
Even terugkomend op je punt over de BNW-moderatie, hoe bevalt jullie interim-mod? Ben hier ook zo maar van de ene op de andere dag ingestapt. Ik zal niet ontkennen dat er nog wel wat valt te 'finetunen',maar heb niet de indruk dat ik de BNW gedachte niet respecteer.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:34 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dus mogen we tegen msm geleuter zeggen "schopje-->NWS" ?
Dergelijke wetgeving zal vermoedelijk vooral gericht zijn op de platforms die werken met algoritmes. Platforms als Twitter/Facebook waar het doel dus is om je zoveel mogelijk te verleiden om zo lang mogelijk op de site te blijven hangen, bijv door middel van een tijdlijn.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Die wet is er nog niet, we kunnen er dus ook niet op vooruit lopen. In ben daarnaast niet jurisich onderlegd genoeg om te weten wat de mogelijke gevolgen er van zullen zijn. Ik vrees er echter wel voor dat er zeker voor bnw wat gevolgen aan kunnen hangen. Maar nogmaals, niets is in beton gegoten.
Als al eerder gezegd, objectief dusquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 23:06 schreef Jippie het volgende:
[..]
Even terugkomend op je punt over de BNW-moderatie, hoe bevalt jullie interim-mod? Ben hier ook zo maar van de ene op de andere dag ingestapt. Ik zal niet ontkennen dat er nog wel wat valt te 'finetunen',maar heb niet de indruk dat ik de BNW gedachte niet respecteer.
Goed hoorquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 23:06 schreef Jippie het volgende:
[..]
Even terugkomend op je punt over de BNW-moderatie, hoe bevalt jullie interim-mod? Ben hier ook zo maar van de ene op de andere dag ingestapt. Ik zal niet ontkennen dat er nog wel wat valt te 'finetunen',maar heb niet de indruk dat ik de BNW gedachte niet respecteer.
Mag wel maar daar doen we net zo weinig mee dus je schiet er net zo weinig mee op, je krijgt notes en op een gegeven moment bans maar verder ...quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:34 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dus mogen we tegen msm geleuter zeggen "schopje-->NWS" ?
nee nu duidelijk ........quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 22:37 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Maar nu doe je het weer, je sluit het per definitie uit. Msm=nws alternatief=bnw en die grens is er gewoon niet altijd even hard.
Als het een topic is met msm als bron en je kan er over discussiëren, waarom dan niet? Moet het dan maar naar nws "want het is msm?"
??quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 02:07 schreef DeMolay het volgende:
oh ...jullie maken je als mod belachelijk
Altijd paraat, je weet!quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 02:24 schreef DeMolay het volgende:
of zijn jullie vrijdag avond aan het modden ?
Ze beginnen wel vervelend te worden he?quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 02:24 schreef DeMolay het volgende:
of zijn jullie vrijdag avond aan het modden ?
Msm zie ik als de microfoon van de elite , als ze waarheid spreken is dat als mosterd na de maaltijd . Ze komen met waarheid na de misdaad op het moment dat de bevolking er niks meer aan kan doen .Het is dus altijd oud nieuws.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 21:54 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik ga even de advocaat van de duivel spelen, maar stel nou dat dat is wat ook het meest voor de hand liggend is? Ook msm kan het bij het juiste eind hebben.
Hetzelfde met Oekraine/Rusland de bnw kant is wat Schaamlap bijv post maar dat word "gedebunked" met het msm verhaal , mensen lijken daar alleen maar bezig om iedereen te bekeren naar Putin bad . zo is er geen ruimte voor de bnw kant die ook naar Nato kijkt, de voorgeschiedenis , de rol van Amerika , de geopolitieke belangen , de eventuele misdaden van Oekraine en ook rekening houdend met de westerse propaganda .quote:Om dan te zeggen ja maar het is msm, dat schiet niet op. Nogmaals, ik snap de waarom mensen sceptisch zijn. Dat is precies waar bnw voor is. Per definitie tegen een bronvorm zijn is dat imo niet. Het zou de boodschap en niet de boodschapper moeten zijn. Dit is even gesimplificeerd want, ik kan me voorstellen dat als je vanuit een bnw kader naar zulke bronnen kijkt en het jou opvalt dat ze het vaak fout hebben je ze niet meer geloofd.
Maar we zijn niet in news en kiezen bewust voor BNW net zoals de mensen in news bewust kiezen voor news en niet voor de alternatieve kant van het nieuws. Elk argument voor msm bronnen in BNW zou dan net zo goedquote:Maar daar zie ik het best vaak mis gaan. Dat het dus per definitie niet geloof, ik denk zelfs niet eens gelezen wordt, want msm. Nogmaals. Ook een defecte klok geeft tweemaal per dag de juiste tijd aan
BNW / Chip in je armquote:
Mooi pleidooi Summers maar zoals gewoonlijk...voor dovemansoren.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 14:39 schreef Summers het volgende:
Maar we zijn niet in news en kiezen bewust voor BNW net zoals de mensen in news bewust kiezen voor news en niet voor de alternatieve kant van het nieuws. Elk argument voor msm bronnen in BNW zou dan net zo goed
kunnen gelden voor alternatieve bronnen in news . Nu is het net alsof mensen in news meer rechten hebben omdat ze het " juiste wereldbeeld " hebben . Hun mogen de rust bewaren en bewust een kant kiezen en wij met het " foute wereldbeeld " kunnen nog "gered" worden van onszelf.
Soms is het een ook beetje lastig te beoordelen wat er dan wel bnw is en wat er zelfs in bnw overduidelijk bullshit isquote:Op zondag 23 oktober 2022 08:51 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
BNW / Chip in je arm
Waarom mogen mods zulke overduidelijke bullshit zomaar in BNW droppen?
Bevestigt nog maar es hoe mods over BNW denken...
Naar aanleiding van deze postquote:Op zondag 23 oktober 2022 08:51 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
BNW / Chip in je arm
Waarom mogen mods zulke overduidelijke bullshit zomaar in BNW droppen?
Bevestigt nog maar es hoe mods over BNW denken...
En dan deze opmerkingquote:Op zaterdag 22 oktober 2022 19:40 schreef loveyoulongtime het volgende:
Zag net deze:
Ben geen groot fan van Campbell, maar dit keer heb ik het filmpje toch afgekeken. En de man heeft hier denk ik wel een punt. Die gain of function testen moeten echt stoppen. Dit gaat over het Omicron Boston virus.
Wat een dedainquote:Op zaterdag 22 oktober 2022 23:54 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Niemand gaat dit kijken of snappen
Volgens de main stream media wel , geregeld word er een blik 'experts' open getrokken die ons vertellen dat er iets mis met je is als je een complot waarneemt bij de rich and powerfull en dat een complot ontstaat in het hoofd van de arme sloeberquote:
Eerst hoort het er niet thuis en nu wel? Dit exemplaar blijft dicht en voel je vrij om een ander topic over dit onderwerp te starten.quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:12 schreef UncleScorp het volgende:
BNW / Chip in je arm
Topic op slot ter beoordeling moderatie?
Een ingeplante chip bestaat gewoon, is niets BNW aan.
Kan dus naar NWS
Fact checkers kunnen dan uitzoeken of je idd kleuren kan schijten daarvan.
Beter lezen...quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:15 schreef Jippie het volgende:
[..]
Eerst hoort het er niet thuis en nu wel?
Ook een mod maakt wel eens een verkeerde inschatting, het zijn net mensen.quote:Op zondag 23 oktober 2022 08:51 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
ONZ / Chip in je arm
Waarom mogen mods zulke overduidelijke bullshit zomaar in BNW droppen?
Bevestigt nog maar es hoe mods over BNW denken...
Zie mijn argument hierboven waarom hij het evengoed naar NWS had kunnen schoppen...quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:17 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ook een mod maakt wel eens een verkeerde inschatting, het zijn net mensen.
Sowieso niet naar NWSquote:Op zondag 23 oktober 2022 12:12 schreef UncleScorp het volgende:
ONZ / Chip in je arm
Topic op slot ter beoordeling moderatie?
Een ingeplante chip bestaat gewoon, is niets BNW aan.
Kan dus naar NWS
Fact checkers kunnen dan uitzoeken of je idd kleuren kan schijten daarvan.
We zullen zien of hij dat doet, hier blijft het dicht.quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:19 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Zie mijn argument hierboven waarom hij het evengoed naar NWS had kunnen schoppen...
Dacht dat het wel duidelijk ONZ zou zijn.quote:
Waar heb je het over?quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:24 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dacht dat het wel duidelijk ONZ zou zijn.
Maar nee, blijkbaar moet er een denkgroep mods over oordelen of het toch niet BNW is...mijn punt
Komaan zeg
Kijk anders even naar wat de OP was voor de editquote:Op zondag 23 oktober 2022 12:24 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dacht dat het wel duidelijk ONZ zou zijn.
Maar nee, blijkbaar moet er een denkgroep mods over oordelen of het toch niet BNW is...mijn punt
Komaan zeg
Het is inmiddels naar ONZ verplaatst, en door..quote:Op zondag 23 oktober 2022 12:24 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dacht dat het wel duidelijk ONZ zou zijn.
Maar nee, blijkbaar moet er een denkgroep mods over oordelen of het toch niet BNW is...mijn punt
Komaan zeg
Dan kan je dat bericht van Yvonne ook wel verwijderenquote:Op dinsdag 25 oktober 2022 21:00 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ik kan dit geen feedback BNW noemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |