SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die wil zeker de andere rijbaan gaan opblazenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:36 schreef Perrin het volgende:
Zo is het tankstation snel leeg [ twitter ]
Wat ik tot nu toe heb gezien is alleen een explosie op de autobrug, niet op het spoor. De trein zou nevenschade kunnen zijn. Lijkt niet het doel te zijn geweest.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
De kans dat al die wagons nog werken is niet groot. Normaal takel je niet werkende wagons van het spoor af. Als je niet werkende wagons verder gaat slepen vernaggel je het spoor. Grote kans dan dat er een van de brug afvalt, en de hele trein meesleurt.
Maar spul van deze brug aftakelen -> nachtmerrie.
Dus qua false flag wmb net zo waarschijnlijk als dat rus zelf een atoombom op het kremlin gooit.
Lol, de VS had zonder kernwapens de oorlog inderdaad niet gewonnenquote:
Lekker boeiend.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:43 schreef quirina het volgende:
Medvedev krijgt een harde pipi van nukes.
Die hadden de oorlog natuurlijk ook zonder kernwapens gewonnen van Japan. Ze hadden alleen geen zin om er veel Amerikaanse soldatenlevens voor op te offeren. Een kernwapen bracht een snel einde aan de oorlog. Een invasie van Japan had langer geduurd en had meer Amerikaanse levens gekost.quote:
Duidelijk.quote:
Zoek eens op wat Rusland deed op de dag van de tweede kernbom.quote:
Die zijn overgezwommen naar NAFO.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:46 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Duidelijk.
De speciale militaire dolfijnen zijn genfiltreerd
Precies. Rusland is een slechte verliezer, dat is bekend. Het verhaal wordt er niet beter op voor ze als ze nukes gaan gooien. Ze blijven nog steeds de verliezer en nog een grotere schande voor de wereld.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:44 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Die hadden de oorlog natuurlijk ook zonder kernwapens gewonnen van Japan. Ze hadden alleen geen zin om er veel Amerikaanse soldatenlevens voor op te offeren. Een kernwapen bracht een snel einde aan de oorlog. Een invasie van Japan had langer geduurd en had meer Amerikaanse levens gekost.
Dan zou Oekrane dat echt wel hebben gezegd. In plaats daarvan hebben ze de postzegels al klaar liggen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:39 schreef quirina het volgende:
[..]
Meer reden waarom ik denk dat die Russen het zelf geflikt hebben.
Zeg ik dat ergens?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Lol, de VS had zonder kernwapens de oorlog inderdaad niet gewonnen
Er is nog geen nieuw deel geopend.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:48 schreef ondeugend het volgende:
Ik stikte bijna in mijn koffie
[ afbeelding ]
Of is er al een meme topic?
Ik zou er niet vanuit gaan, omdat het er voor ons oppervlakkig wel ok uit ziet, het nog wel ok is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:41 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Wat ik tot nu toe heb gezien is alleen een explosie op de autobrug, niet op het spoor. De trein zou nevenschade kunnen zijn. Lijkt niet het doel te zijn geweest.
Iemand kon niet wachten!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:50 schreef Aether het volgende:
[..]
Er is nog geen nieuw deel geopend.
OOR / Memes (en spotprenten) #4
Precies op het moment van de explosie lijkt er rechts onderin ook een bootje onder de brug te varen.quote:
Die golf onder die brug...was het dan toch een boot?quote:
Ja snap ik, ik gok ook zomaar wat hequote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik zou er niet vanuit gaan, omdat het er voor ons oppervlakkig wel ok uit ziet, het nog wel ok is.
Het is nog wat vroeg, voor onze dagelijkse portie nucleaire angst porno.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:00 schreef byah het volgende:
Inside job en/of casus belli
Ik heb in mijn omgeving niet echt het idee dat mensen doorhebben dat het echt 1 voor 12 is. Putin kan geen kant meer op en moet escaleren om uit de oorlog te komen..
Rusland heeft de optie om zich volledig uit Oekrane terug te trekken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is nog wat vroeg, voor onze dagelijkse portie nucleaire angst porno.
snappen de poetinpijpers niet dat rusland ons het westen in een hoek drukt, snappen ze niet dat wij straks niet anders kunnen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is nog wat vroeg, voor onze dagelijkse portie nucleaire angst porno.
Nicaragua ookquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:07 schreef Korenfok het volgende:
[..]
snappen de poetinpijpers niet dat rusland ons het westen in een hoek drukt, snappen ze niet dat wij straks niet anders kunnen.
Ps nederland is door rusland aangemerkt als een vijandig land. ambassade is weg gestuurd. dus rusland ziet nederland als een vijandig land.
Ik denk dat jij niet doorhebt dat je voor een casus belli niet je enige aanvoerlijn die je nodig hebt om de oorlog te winnen opblaast.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:00 schreef byah het volgende:
Inside job en/of casus belli
Ik heb in mijn omgeving niet echt het idee dat mensen doorhebben dat het echt 1 voor 12 is. Putin kan geen kant meer op en moet escaleren om uit de oorlog te komen..
Newsflash; Putin kan escaleren wat hij wil, deze oorlog gaat niet stoppen totdat hij dood is en zijn opvolger met verstand van zaken zich terugtrekt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:00 schreef byah het volgende:
Inside job en/of casus belli
Ik heb in mijn omgeving niet echt het idee dat mensen doorhebben dat het echt 1 voor 12 is. Putin kan geen kant meer op en moet escaleren om uit de oorlog te komen..
Ha, alsof die dolfijnen nog niet verwerkt zijn om aan arme gezinnen te geven als beloning voor conscriptie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:02 schreef polderturk het volgende:
LOL LOL LOL![]()
![]()
De brug zou beschermd worden door militaire dolfijnen🤣🤣🤣
[ twitter ]
Dat brugje is wederom voer voor een mooie film.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 10:21 schreef speknek het volgende:
Denk inderdaad niet dat het een boot was, maar toch "gewoon" geplante bommen. Zou ook wat beter verklaren dat de trein tegelijkertijd ook geraakt was.
[ twitter ]
Je zou zelfs kunnen stellen dat er netto levens gespaard zijn door het gooien van die bommen. Door de versnelde afloop van de oorlogquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Lol, de VS had zonder kernwapens de oorlog inderdaad niet gewonnen
Moet wel false flag zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:35 schreef capricia het volgende:
Ik vraag me af hoe die CCTV-opnamen zo snel het publieke domein in gekomen zijn.
Ik zie ze vooral klap na klap krijgen en weinig terug doen. Niet in daad en zelfs in woord zijn ze nu stil.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:00 schreef byah het volgende:
Inside job en/of casus belli
Ik heb in mijn omgeving niet echt het idee dat mensen doorhebben dat het echt 1 voor 12 is. Putin kan geen kant meer op en moet escaleren om uit de oorlog te komen..
Medewerker daar.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:35 schreef capricia het volgende:
Ik vraag me af hoe die CCTV-opnamen zo snel het publieke domein in gekomen zijn.
Rechts onderin zitten geen bootjes. Wat je denk ik ziet is de golven die ontstaan zijn doordat er een stukje weg in het water valtquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:58 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Precies op het moment van de explosie lijkt er rechts onderin ook een bootje onder de brug te varen.
Putin kan deze gebruiken als argument.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:34 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Je zou zelfs kunnen stellen dat er netto levens gespaard zijn door het gooien van die bommen. Door de versnelde afloop van de oorlog
Rusland is de voetbalhooligan onder de landen geworden; grote bek achter het hek.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:36 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Ik zie ze vooral klap na klap krijgen en weinig terug doen. Niet in daad en zelfs in woord zijn ze nu stil.
kap ff johquote:
Ja dat klopt. Dat doet hij ook al (wapens neerleggen spaart levens). Maar verschil is dat Poetin hier de slechterik is, zonder twijfel. Net als Hirohito en zijn makkers in WO2quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:39 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Putin kan deze gebruiken als argument.
Ja. En echt snel ook. Lijkt me toch een soort Russische veiligheidsbeambte die dat gedaan moet hebben. Vanuit de controle kamer.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:37 schreef ExTec het volgende:
[..]
Medewerker daar.
Als je het filmpje bekijkt, zie je op de achtergrond een muur van schermen die allemaal punten van de brug laten zien.
Dus moet een medewerker van de controle post het op telegram gegooid hebben,
Dat hele bootverhaal gaat nergens over. Weer 1 van de vele sprookjes die rondom een / deze oorlog hangtquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:42 schreef Barbusse het volgende:
Brug is keurig doormidden geknipt terwijl het wegdek vrijwel onbeschadigd is. Dat krijgt een boot vol met explosieven niet voor elkaar, daarvoor gaat de kracht van de explosie teveel alle kanten op. Dit kan alleen maar door explosieven aan te brengen op cruciale draagpunten van het wegdek op de pijler. Ik weet niet hoe ze dat voor elkaar hebben gekregen maar het is de enige mogelijkheid die ik kan bedenken. Die explosie die de trein in brand zette lijkt ermee getimed te zijn. Hoe dan ook, die brug is voor lange tijd uit de running. Een paar uur brandende brandstof die over en in gewapend beton sijpelt kan heel veel schade aanleveren aan dat beton en het metaal.
Leuke boom wel
Idd, zo een boot zou door de dolfijnen zijn tegengehouden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:44 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Dat hele bootverhaal gaat nergens over. Weer 1 van de vele sprookjes die rondom een / deze oorlog hangt
Dit is een grap zekerquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:46 schreef quirina het volgende:
Wat een willekeur weer, de een maakt een grap en dat mag.maar een ander mag geen grap maken.
Flikker toch op zeg!
Oorlog is heel erg vreselijk maar humor en sarcasme heb je nodig om er doorheen te komen. Over moffen werden ook grappen gemaakt.
Je bent sarcastisch maar de logica zit in hoe dat stuk asfalt aan 1 stuk los is gekomen, de pilaren die nog staan. De plek van de explosie. Gewoon allemaal zien via twitter en natuurlijk dit topic.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:45 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Idd, zo een boot zou door de dolfijnen zijn tegengehouden.
Ah Nu.nl meldt nu opeens 3 doden... dacht dat de russen eerst over geen enkele doden hadden.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:48 schreef skysherrif het volgende:
[ twitter ]
Ondertussen bij de pro russen
Wel als je alleen Amerikaanse levens telt. Voor de Japanners zelf was het niet zo'n fijne ervaringquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:34 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Je zou zelfs kunnen stellen dat er netto levens gespaard zijn door het gooien van die bommen. Door de versnelde afloop van de oorlog
Die dingen bevatten veelal backdoors die nauwelijks te patchen zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:35 schreef capricia het volgende:
Ik vraag me af hoe die CCTV-opnamen zo snel het publieke domein in gekomen zijn.
Dat klopt. Maar ze hebben er toen alles aan gedaan om dit over zich af te roepen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:51 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Wel als je alleen Amerikaanse levens telt. Voor de Japanners zelf was het niet zo'n fijne ervaring
Zelfs militairen maken in een oorlogssituatie grappen om er doorheen te komen. Zonder humor kom je kutsituaties nooit door.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Kom jongens, even serieus nou. Oorlog is niet grappig.
Lijkt op de albert heijn hier maart 2020quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:00 schreef capricia het volgende:
Lange rij bij de supermarkt.
[ twitter ]
En een nog langere rij bij de veerboot:
[ twitter ]
Aldus onzequote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Kom jongens, even serieus nou. Oorlog is niet grappig.
Deepfakes van Putin met allemaal van die filmpjes van 'Blacked' enzo, 10/10 zou er niet op klikken maar als dat op Russische media massaal verspreid wordt zou het toch geinig zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:48 schreef skysherrif het volgende:
[ twitter ]
Ondertussen bij de pro russen
Wc papier!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:01 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Lijkt op de albert heijn hier maart 2020
Dat weet ik, ik probeerde grappig te zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zelfs militairen maken in een oorlogssituatie grappen om er doorheen te komen. Zonder humor kom je kutsituaties nooit door.
Nukes!quote:
Dit is wel een grote beweging de goede kant op. Dan ga ik er even vanuit dat de bron wat voorsteltquote:
Dat is wel bril-jant.quote:
Onderhandelingen met het Westen? Ik zou eisen dat Putin en Zelenky eerst maar eens om de tafel moeten gaan zitten. En daarna zien we wel.quote:
No panic!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:04 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is wel bril-jant.
Want dan weet je zeker dat het binnen no-time gewoon onleefbaar wordt op dat eiland, want er komen bijna geen goederen meer binnen
Nee, sommige zijn te leuk.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:02 schreef superniger het volgende:
Waarom worden alle tweets minimaal 3 x gepost?
1 keer is voldoende.
Peeuw peeuw peeuw!quote:
Nee, we praten gezellig mee. Ons wensenlijstje: de Krim, Kherson en de Donbas gaan terug naar UA, Kalinigrad naar Polen en Litouwen, Kareli terug naar Finland en in Belarus worden vrije verkiezingen gehouden. Rusland bouwt haar NBC arsenaal volledig af. Rusland houdt vrije verkiezingen onder toezicht van de VN. Op lange(re) termijn kan een democratisch Rusland lid worden van de EU en de NAVO.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Onderhandelingen met het Westen? Ik zou eisen dat Putin en Zelenky eerst maar eens om de tafel moeten gaan zitten. En daarna zien we wel.
Wie weet gebeurd dat nog wel op een onverwacht moment.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:07 schreef polderturk het volgende:
Er zou nog een aanval op de Kerch brug uitgevierd mieten worden om die andere weg ook onbegaanbaar te maken. Of hij moet tijdens de reparatie nogmaals aangevallen worden.
Daar zeggen ze nyet tegen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:08 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Nee, we praten gezellig mee. Ons wensenlijstje: de Krim, Kherson en de Donbas gaan terug naar UA, Kalinigrad naar Polen en Litouwen, Kareli terug naar Finland en in Belarus worden vrije verkiezingen gehouden. Rusland bouwt haar ABC arsenaal volledig af. Op lange(re) termijn kan een democratisch Rusland lid worden van de EU en de NAVO.
Alleen dan kan de veiligheid in Europa gegarandeerd worden.
Vraag me af serieus af wat (hij denkt dat) hij te bieden heeft.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Onderhandelingen met het Westen?
Ze zullen eisen dat het Westen stopt met in de weg liggen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vraag me af serieus af wat (hij denkt dat) hij te bieden heeft.
Gas voor een kopeke per kuub ofzo?
Ik vind het wel meevallen. Gemiddelde zaterdag is het hier net zo druk in de supermarkt!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:00 schreef capricia het volgende:
Lange rij bij de supermarkt.
[ twitter ]
En een nog langere rij bij de veerboot:
[ twitter ]
Deze schade is best reparabel, maar daar gaat gauw maandje of meer overheen. En dat in de wetenschap dat jouw belangrijkste aanvoerlijn ieder moment weer aangevallen kan worden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:07 schreef polderturk het volgende:
Er zou nog een aanval op de Kerch brug uitgevierd mieten worden om die andere weg ook onbegaanbaar te maken. Of hij moet tijdens de reparatie nogmaals aangevallen worden.
Zijn aftredenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vraag me af serieus af wat (hij denkt dat) hij te bieden heeft.
Gas voor een kopeke per kuub ofzo?
Soort van herstelbetalingen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
Vraag me af serieus af wat (hij denkt dat) hij te bieden heeft.
Gas voor een kopeke per kuub ofzo?
'Was te verwachten'quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Rob “de nukes gaan nu echt vallen” de Wijk?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Nou dan laden ze hun 3 kg aan boodschappen in, en gaan ze opnieuw de winkel in.quote:
Lijkt net de Brienenoord zoquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Nukes!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Maar goed dat de Oekrainers niet de verkeerde brug hebben opgeblazen dan.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:22 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Lijkt net de Brienenoord zo
Bij ons heet dat gewoon koper diefstal.quote:
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Maar goed dat de Oekrainers niet de verkeerde brug hebben opgeblazen dan.
Deze man weet echt veel. Ze moeten hem echt uitnodigen bij praatprogramma's, ik zou zeker kijken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Het is gewoon een kwestie van tijd, FvD zal niet meer terugkeren na de volgende verkiezingenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:38 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
De aap is wel helemaal uit de mouw nu he?
Helemaal van he padje. Baudet zal wel elke maand een paar Roebels van papa Putin toegestuurd krijgenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:38 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
De aap is wel helemaal uit de mouw nu he?
Er is gewoon genoeg ruimte voor een paar zetels, ook in dit topic kom je nog een aantal tegen die gewoon anti-westen zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is gewoon een kwestie van tijd, FvD zal niet meer terugkeren na de volgende verkiezingen
Dus hij krijgt geld uit Rusland, ontkent dit maar gaat vervolgens in de meest opzichtelijk mogelijke manier "mee in Rusland propaganda" terwijl onze (veiligheids)diensten prima in staat zijn om te achterhalen of hij wel of niet geld uit het Kremlin ontvangt?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:38 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
De aap is wel helemaal uit de mouw nu he?
Anti-EU is natuurlijk niet anti-westen. Integendeel.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:44 schreef zalkc het volgende:
ook in dit topic kom je nog een aantal tegen die gewoon anti-westen zijn.
Of het is een "nuttige idioot"?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:43 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Helemaal van he padje. Baudet zal wel elke maand een paar Roebels van papa Putin toegestuurd krijgen
Ik zie ook een aantal mensen met een buitenlandse niet-westerse achtergrond, die hem helemaal steunen op social media (Ik ga even vanuit dat de meeste echte accounts zijn). En dan zijn ze schijnbaar helemaal vergeten wat ook Rusland in Syrie heeft gedaan of wat Baudet allemaal wel niet heeft gezegd over Marokkanen in treinen of over een boreaal Nederland of over IQ en rassen. Als het maar anti Westers is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:44 schreef zalkc het volgende:
[..]
Er is gewoon genoeg ruimte voor een paar zetels, ook in dit topic kom je nog een aantal tegen die gewoon anti-westen zijn.
Onze zelfverklaarde intellectueel is gewoon niet zo slim.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:38 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
De aap is wel helemaal uit de mouw nu he?
Ja, Al-Nusra en consorten gesponsord, h. Of nee, wachtquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:50 schreef Momo het volgende:
En dan zijn ze schijnbaar helemaal vergeten wat ook Rusland in Syrie heeft gedaan
Baudet vindt het wel hetzelfde.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:49 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Anti-EU is natuurlijk niet anti-westen. Integendeel.
Wel andere religek groepjes daar. En Rusland heeft ook gewoon airstrikes daar uit gevoerd waarbij veel doden vielen. Rusland is echt niet beter dan de VS in dat opzicht hoor.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:51 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, Al-Nusra en consorten gesponsord, h. Of nee, wacht.
Al het goeie komt in drienquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:02 schreef superniger het volgende:
Waarom worden alle tweets minimaal 3 x gepost?
1 keer is voldoende.
Helaas zijn er genoeg wappies in Nederland voor minimaal 1 zetel.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is gewoon een kwestie van tijd, FvD zal niet meer terugkeren na de volgende verkiezingen
Wij hebben die hele beerput natuurlijk gewoon opengetrokken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:55 schreef Momo het volgende:
Wel andere religek groepjes daar. En Rusland heeft ook gewoon airstrikes daar uit gevoerd waarbij veel doden vielen. Rusland is echt niet beter dan de VS in dat opzicht hoor.
Maar, iemand? Ben heel benieuwd.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:49 schreef Akathisia het volgende:
Dus hij krijgt geld uit Rusland, ontkent dit maar gaat vervolgens in de meest opzichtelijk mogelijke manier "mee in Rusland propaganda" terwijl onze (veiligheids)diensten prima in staat zijn om te achterhalen of hij wel of niet geld uit het Kremlin ontvangt?
Ik mag toch hopen dat "het westen" de Russen gewoon doorverwijst naar de Oekraners als ze willen praten of onderhandelen. Wij hebben niets te vertellen over de Oekraense eisen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Onderhandelingen met het Westen? Ik zou eisen dat Putin en Zelenky eerst maar eens om de tafel moeten gaan zitten. En daarna zien we wel.
Dan onderschat je de grootte van het publiek dat hier ook zo over denkt. Een deel van de Nederlanders heeft zo'n groot wantrouwen jegens de overheid, dat ze achter alles een complot zien en ook automatisch de tegenovergestelde mening aannemen ten opzichte van de regering.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is gewoon een kwestie van tijd, FvD zal niet meer terugkeren na de volgende verkiezingen
BELANGRIJK!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef Breekfast het volgende:
Even wat verhelderende geopolitieke duiding door Rob de Wijk:
[ twitter ]
Geeft toch weer een boel nieuwe en verhelderende inzichten.
Het alternatief is dat hij dit vrijwillig roept, maar dan hoort hij op de longstay. Als je dat liever hoort, ook prima.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:59 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar, iemand? Ben heel benieuwd.
Wat een weg met ons mentaliteit.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:38 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
De aap is wel helemaal uit de mouw nu he?
Als Baudet gn geld uit Rusland ontvangt en dit soort taal uitkraamt dan is het nog veel sneuer.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:49 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dus hij krijgt geld uit Rusland, ontkent dit maar gaat vervolgens in de meest opzichtelijk mogelijke manier "mee in Rusland propaganda" terwijl onze (veiligheids)diensten prima in staat zijn om te achterhalen of hij wel of niet geld uit het Kremlin ontvangt?
Zo denkt hij gewoon hoor.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Als Baudet gn geld uit Rusland ontvangt en dit soort taal uitkraamt dan is het nog veel sneuer.
Dat lijkt me wat overdreven maar hij mag wel opgenomen worden om wat meer Kepner Tregoe in zijn domme flikker te krijgen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:06 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Dan lijkt het me logisch dat hij uit de ouderlijke macht gezet wordt.
Het zou me niets verbazen als hij het allemaal als "act" doet, want de aandacht vindt hij helemaal prachtig.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Als Baudet gn geld uit Rusland ontvangt en dit soort taal uitkraamt dan is het nog veel sneuer.
Daar lijkt hij me niet slim genoeg voor om dat de hele tijd geloofwaardig vol te houden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:08 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als hij het allemaal als "act" doet, want de aandacht vindt hij helemaal prachtig.
De cia heeft voordat FvD werd opgericht al geconstateerd dat Baudet gefinancierd wordt door Rusland.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:59 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar, iemand? Ben heel benieuwd.
Eerst maar eens alle troepen uit Oekraine, de vier oblasten + de Krim terug naar Oekrane en een voorstel hoe ze de wederopbouw van Oekrane gaan regelen.quote:
Tassquote:Het ministerie van Verkeer zei dat het spoorgedeelte van de brug om 20.00 uur hersteld zou zijn. De timing van de restauratie van het auto-onderdeel is nog niet genoemd.
Knap van ze, toch?quote:
Oekrane die escaleert door een tactische move die hun eigen grondgebied verdedigd?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
Lul niet zo slap. Het is altijd een probleem als Putin zijn egostische klote-zin niet krijgt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Oekrane die escaleert door een tactische move die hun eigen grondgebied verdedigd?
Putin is de oorlog begonnen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Net nu ze met nukes dreigen. Als je de afgelopen maanden dat ze het gebruik van nukes insinueerden negeert natuurlijk. Maar kniesoor.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
Maar goed, Baudet doet niet meer alsof en nu jij ook niet meer?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Dat soort trollen genieten van de maximale aandacht die je ze nu geeftquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Putin is de oorlog begonnen.
Ze zijn in oorlog met elkaar. Oekraine escaleert niet; die kunnen zich niet terugtrekken, want het is hun thuis. Elke kogel van de Russen richting Oekraine is een escalatie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
En was je er al op vakantie dan mag je daar blijven op kosten van van de Krim:quote:In het Krasnodar-gebied zijn parkeerplaatsen georganiseerd voor bestuurders van auto's en vrachtwagens. Vanaf de Krimzijde zijn er volgens de autoriteiten geen wachtrijen voor de brug.
En vanavond gaat de spoorbrug weer open.quote:Accommodatie van vakantiegangers in sanatoria en hotels op de Krim, wiens verblijfsduur afloopt, zal vanwege het incident worden verlengd, alle kosten zullen worden vergoed op kosten van de republiek. Volgens de Vereniging van Touroperators van Rusland kunnen nu meer dan 50 duizend toeristen op het schiereiland zijn.
Trollen genieten nooit van mijn aandacht.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:32 schreef Fosive het volgende:
[..]
Dat soort trollen genieten van de maximale aandacht die je ze nu geeft
Nouja of ze hebben echt die mening.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:32 schreef Fosive het volgende:
[..]
Dat soort trollen genieten van de maximale aandacht die je ze nu geeft
Zie je, niks aan de hand.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:33 schreef capricia het volgende:
Volgens de Russen staan er geen rijen vanaf de Krim bij de brug.
[..]
En was je er al op vakantie dan mag je daar blijven op kosten van van de Krim:
[..]
En vanavond gaat de spoorbrug weer open.
https://tass.ru/proisshestviya/15992519
Geen paniek!
De man die een actie onder neemt tegen over inbrekers in zijn eigen huis is een probleem?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Rusland dreigt al maanden met kernwapens. De Krim is verder bezet Oekraens gebied dus die brug is een legitiem doelwit. Maakt verder niet uit hoe en wanneer je deze eventueel uitschakelt.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
Als het nu 1944 was geweest, was je dan ook zo kritisch en boos geweest op de geallieerden die de Duitsers aan het terugdringen waren? Want potverdorie wat zijn ze die Hitler toch aan het provoceren.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
De Russen leggen de wereldvrede inderdaad zonder ook maar met hun ogen te knipperen in de weegschaal.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Ik word er gewoon helemaal melig van. Van wat ze schrijven.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:35 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zie je, niks aan de hand.
En nog steeds maximale aandacht.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:40 schreef Scrummie het volgende:
Wel knap van @:Lospedrosa, gewoon na 6 maanden oorlog nog altijd hetzelfde riedeltje herhalen maar in een iets andere vorm.
Was het niet gebouwd door Nederlanders?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Tja Rusland is de schuldige, de agressor, de beginner enz. Duidelijk.
Maar de timing van de reacties hebben altijd concequenties ook als je de verdedigende partij bent.
De dreiging was gisteren Kiev te nuken als Russisch grondgebied geraakt wordt.
Nu is de krimbrug twijfelachtig (gebouwd door de Russen)
Maar het moment vind ik het afdwingen van zware escalatie mocht nu blijken dat Oekrane dit deed.
Maar dat lees je later wel weer.
Dat ligt aan de actie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:35 schreef Momo het volgende:
[..]
De man die een actie onder neemt tegen over inbrekers in zijn eigen huis is een probleem?
Valt me nog mee dat het geen onhandig rokende Rus wasquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:43 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik word er gewoon helemaal melig van. Van wat ze schrijven.
Een Oekraner met een vrachtwagentje die die brug opblaast.![]()
Boehoe, blijf maar hopen op die nukes. Putin blijft tellen: "Als je nu niet de regio's aan mij geeft, dan gooi ik een nuke! Ik tel tot drie en dan gooi ik hem! 1... 2... 2,5... 2,7... 2,75...."quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Tja Rusland is de schuldige, de agressor, de beginner enz. Duidelijk.
Maar de timing van de reacties hebben altijd concequenties ook als je de verdedigende partij bent.
De dreiging was gisteren Kiev te nuken als Russisch grondgebied geraakt wordt.
Nu is de krimbrug twijfelachtig (gebouwd door de Russen)
Maar het moment vind ik het afdwingen van zware escalatie mocht nu blijken dat Oekrane dit deed.
Maar dat lees je later wel weer.
Het gevolg van een Putin die Ukraine binnenvalt is dat ie dood gaat en zijn regime kapot gaat. Hij had daar natuurlijk rekening mee moeten houden. Dat deed ie niet en nu moet ie op de blaren zitten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Tja Rusland is de schuldige, de agressor, de beginner enz. Duidelijk.
Maar de timing van de reacties hebben altijd concequenties ook als je de verdedigende partij bent.
De dreiging was gisteren Kiev te nuken als Russisch grondgebied geraakt wordt.
Nu is de krimbrug twijfelachtig (gebouwd door de Russen)
Maar het moment vind ik het afdwingen van zware escalatie mocht nu blijken dat Oekrane dit deed.
Maar dat lees je later wel weer.
Wat Rusland zegt/schreeuwt is niet zo relevant. Als ze willen nuken moeten ze dat vooral doen. Is het snel afgelopen voor beide partijen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
Tja Rusland is de schuldige, de agressor, de beginner enz. Duidelijk.
Maar de timing van de reacties hebben altijd concequenties ook als je de verdedigende partij bent.
De dreiging was gisteren Kiev te nuken als Russisch grondgebied geraakt wordt.
Nu is de krimbrug twijfelachtig (gebouwd door de Russen)
Maar het moment vind ik het afdwingen van zware escalatie mocht nu blijken dat Oekrane dit deed.
Maar dat lees je later wel weer.
Maar Poetin dreigt toch al maanden met nukes?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Niet leuk om over te twisten.
Maar net nu Rusland dreigt met kernwapens op Kiev de crimeabridge opblazen vind ik dan weer spelen met vuur van Oekrane, zo graag willen ze escaleren/navo on the ground.
Kijk als ze die brug 4 weken geleden opbliezen, prima.
"Sorry dat ik besta, overigens. Eigenlijk was dit huis ook van jou. Het is heel naar van mij dat ik mijn naam naast de voordeur heb hangen, broeder."quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat ligt aan de actie.
"Oh sorry, ik had je niet verwacht. De koffie is nog niet klaar. Wil je zo wat eten? Ik kan groente lasagna vcoor je maken? Ik help je zo met inpakken. "
Ja. Dit dus. Dan kun je nooit die brug kapot maken dus...quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:51 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar Poetin dreigt toch al maanden met nukes?
Het was een onhandig rokende Rus!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:48 schreef capricia het volgende:
Maar eh..die vrachtwagen kwam vanaf de Russische zijde?![]()
[ twitter ]
En een slechte controle.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:53 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het was een onhandig rokende Rus!
Per ship vervoeren is ook een optie.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 14:14 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Deze schade is best reparabel, maar daar gaat gauw maandje of meer overheen. En dat in de wetenschap dat jouw belangrijkste aanvoerlijn ieder moment weer aangevallen kan worden.
1 ontploffing heeft de hele militaire situatie ten westen van Mariopol onhoudbaar gemaakt voor de Russen. Er is geen veilige structurele grootschalige logistiek meer mogelijk.
Heb je de Pandora papers gelezen?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:54 schreef capricia het volgende:
[..]
En een slechte controle.
Vast omgekocht met smerig Oekraens smeergeld.
Vanavond om 20.00 uur is het spoor gedeelte gerepareerd. Aldus de Russen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:55 schreef polderturk het volgende:
[..]
Per ship vervoeren is ook een optie.
Zelensky h.. de rat.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:56 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Heb je de Pandora papers gelezen?
Heel exact luisterend naar alleen Poetin was dat de eerste keer dat het een dreiging in aanvallende vorm en met doelwit was.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:51 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar Poetin dreigt toch al maanden met nukes?
Het is wat allemaal.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gore criminele miljonair maar nog altijd beter dan Poetin naarling.
Putin lult elke dag wat anders. Hij gooit nog geen Nuke als de Ukrainers voor de poorten van het Kremlin staan.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Heel exact luisterend naar alleen Poetin was dat de eerste keer dat het een dreiging in aanvallende vorm en met doelwit was.
Misschien is het ballen vertoon van Oekrane juist wel goed ja; dat kan ook.
Putin heeft schijt aan de regels.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nee, staat gewoon in de regeltjes hoor.
Hij heeft nog steeds schijt aan de regels.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:59 schreef UitStraling het volgende:
Maar hij doet het goed, hij heeft dat charismatische demagogische wat zijn land nodig heeft nu en hij is een prima bedelaar.
Hou op man, toen ik 50 jaar geleden op de basisschool zat konden de bommen ook ieder moment vallen, sterker nog de angst was veel groter dan nu.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:31 schreef Ulx het volgende:
[..]
Net nu ze met nukes dreigen. Als je de afgelopen maanden dat ze het gebruik van nukes insinueerden negeert natuurlijk. Maar kniesoor.
Just don't make a pile of human shit holy because there is a bigger pile just around the cornor.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:00 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij heeft nog steeds schijt aan de regels.
Koppen die hap dan.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:01 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Hou op man, toen ik 50 jaar geleden op de basisschool zat konden de bommen ook ieder moment vallen, sterker nog de angst was veel groter dan nu.
Nou de bommen moeten nu nog komen dus ik ben onderhand klaar met die onzin.
Daar hebben we het wel over als de grootste berg kapot is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:02 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Just don't make a pile of human shit holy because there is a bigger pile just around the cornor.
Afschieten die hap dan.quote:
Heb je het nu over Poetin of Zelensky?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:59 schreef UitStraling het volgende:
Maar hij doet het goed, hij heeft dat charismatische demagogische wat zijn land nodig heeft nu en hij is een prima bedelaar.
Volodymyr.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:04 schreef capricia het volgende:
[..]
Heb je het nu over Poetin of Zelensky?
Op dit moment is Putin de bedelaar, dat lijkt me duidelijk.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:04 schreef capricia het volgende:
[..]
Heb je het nu over Poetin of Zelensky?
Ja. Bedelend om drones bij Iran. Omdat ie ze zelf niet kan maken. Daarom was ik even ik verwarring.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Op dit moment is Putin de bedelaar, dal lijkt me duidelijk.
Ah...ik had het kunnen weten. Omdat Poetin inderdaad niet zo charismatisch is.quote:
Als je de juiste dingen krijgt, heb je vrienden. Putin is een bedelaarquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:07 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Bedelend om drones bij Iran. Omdat ie ze zelf niet kan maken. Daarom was ik even ik verwarring.
Nou dat lijkt me niet, lelijk mens is dat.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Ah...ik had het kunnen weten. Omdat Poetin inderdaad niet zo charismatisch is.
Die truck kwam van de Russische kant..quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:15 schreef Tourniquet het volgende:
Is de theorie al geopperd dat de brug door Rusland zelf was voorzien van explosieven om een eventuele vijand (in de toekomst) te kunnen stoppen d.m.v. het opblazen van de brug, en dat die explosieven vanmorgen per ongeluk zijn afgegaan?
Narcisme is een heel nare aandoening. En moeilijk behandelbaar, want er is meestal geen of weinig ziekte-inzicht. Doorgaans is het wachten tot de narcist zichzelf en zijn omgeving in zulke grote problemen heeft gebracht dat ziekte-inzicht langzaam begint in te dalen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:05 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Als Baudet gn geld uit Rusland ontvangt en dit soort taal uitkraamt dan is het nog veel sneuer.
Ik ben er nog niet van overtuigd dat die truck de oorzaak was.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:16 schreef capricia het volgende:
[..]
Die truck kwam van de Russische kant..
Het was de VS, dat zijn de enige die er voordeel bij hebben.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:15 schreef Tourniquet het volgende:
Is de theorie al geopperd dat de brug door Rusland zelf was voorzien van explosieven om een eventuele vijand (in de toekomst) te kunnen stoppen d.m.v. het opblazen van de brug, en dat die explosieven vanmorgen per ongeluk zijn afgegaan?
Het was Turkije. Zij hebben er direct voordeel bij. Zij zagen teveel Russische toeristen naar de Krim reizen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:21 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
Het was de VS, dat zijn de enige die er voordeel bij hebben.
Ik ook niet. Maar dat schrijven de Russische autoriteiten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:21 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik ben er nog niet van overtuigd dat die truck de oorzaak was.
Hoe krijg je het uit je klauwen?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Het was een commando team ingehuurd door het Oostenrijkse MKB.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:24 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Het was Turkije. Zij hebben er direct voordeel bij. Zij zagen teveel Russische toeristen naar de Krim reizen.
Dus omdat Putin nukes heeft mag hij de wereld wel verkrachten.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Betrouwbare bron welquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:24 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik ook niet. Maar dat schrijven de Russische autoriteiten.
als iemand je land binnenvalt dan hoef je je niet zo druk meer te maken om de wereldvrede lijkt mequote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Nee joh. Die truck is echt de oorzaak niet. Zie het ongeschonden wegdek. Die explosie is m.i. van onderen geweest.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Betrouwbare bron wel
Ik ben ook nog niet overtuigd, truck weliswaar de meest waarschijnlijke oorzaak. Maar er zijn alternatieve scenario’s denkbaar die je op basis van de beschikbare gegevens ook niet kunt falsificeren en die ook niet dusdanig onwaarschijnlijk zijn dat je ze meteen kunt negeren.
Als de Russen je land binnenvallen en je dochter en je stad verkrachten dan moet je denken aan de levensgenieters als Lospedrosa in Nederland en de wereldvrede elders.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
als iemand je land binnenvalt dan hoef je je niet zo druk meer te maken om de wereldvrede lijkt me
in de weegschaal?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 15:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja, ze leggen probleemloos de wereldvrede in de weegschaal. Vind ik dan.
Heb je een afbeelding van de frame met explosie n vrachtwagen? Het zou gaan om de voorste van de 2 vrachtwagens h....quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:34 schreef Ulx het volgende:
Als je de frames van de opname bekijkt lijkt het erop dat de vrachtwagen nog heel was op het moment dat explosie begon.
Hey mod, of je ff je werk kan doen. Iemand maakt mij uit voor untermensch. Dat lijkt me niet de bedoeling.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
als iemand je land binnenvalt dan hoef je je niet zo druk meer te maken om de wereldvrede lijkt me
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:39 schreef vosss het volgende:
[..]
Hey mod, of je ff je werk kan doen. Iemand maakt mij uit voor untermensch. Dat lijkt me niet de bedoeling.
En Poetin is een gewichtige zakquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:40 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
De wereldvrede is een gewichtige zaak.
dat hebben ze snel gedaan danquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:41 schreef J.B. het volgende:
Het halve ingestorte brugdeel is enigszins opgelapt waardoor er nu eenrichtingsverkeer mogelijk is:
[ twitter ]
Het weggedeelte bestond toch uit twee delen met elk twee banen? Voor zover ik gezien heb was slechts 1 deel in het water beland. Niet zo gek dus dat het andere deel weer open is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:43 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
dat hebben ze snel gedaan dan
Een arrestatie van degenen waarvan ze menen dat die verantwoordelijk zijn voor het controleren van de brug?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:42 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Wat is dit? De laatste keer dat ik dit gezien heb was bij die vage ‘coup’ in Turkije.
Yes, ziet eruit als een coup. Het zal wel niet, maar hopelijk rotzooi.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:42 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Wat is dit? De laatste keer dat ik dit gezien heb was bij die vage ‘coup’ in Turkije.
Twitter staat er vol mee.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:38 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Heb je een afbeelding van de frame met explosie n vrachtwagen? Het zou gaan om de voorste van de 2 vrachtwagens h....
Simonyan moet gehackt zijn, of bezopen en een helder moment hebben gekregen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:55 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Problemen in Moskou.
[ twitter ]
Of zijn de propagandisten in opstand gekomen?
Beide zijden zijn Russisch volgens Poetin 😅quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Nee joh. Die truck is echt de oorzaak niet. Zie het ongeschonden wegdek. Die explosie is m.i. van onderen geweest.
En dat de Russen dit wel als oorzaak noemen, terwijl die truck kennelijk vanaf de Russische zijde kwam, maakt het alleen maar belachelijker.
Het user, zet ff een linkje dan want ik ben je kuthond nietquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:39 schreef vosss het volgende:
[..]
Hey mod, of je ff je werk kan doen. Iemand maakt mij uit voor untermensch. Dat lijkt me niet de bedoeling.
Jammer. Hopelijk vanavond nog een boem erop.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:41 schreef J.B. het volgende:
Het halve ingestorte brugdeel is enigszins opgelapt waardoor er nu eenrichtingsverkeer mogelijk is:
[ twitter ]
Godsklere, kijk on de vorige post waar ik die loser quote.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het user, zet ff een linkje dan want ik ben je kuthond niet
Een brugdek is normaliter los opgelegd op de pijlers, zodat het bij temperatuurverschillen vrij kan uitzetten. Op iets anders dan een belasting van boven en misschien wat winddruk vanaf de zijkant wordt het niet ontworpen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 13:49 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Je bent sarcastisch maar de logica zit in hoe dat stuk asfalt aan 1 stuk los is gekomen, de pilaren die nog staan. De plek van de explosie. Gewoon allemaal zien via twitter en natuurlijk dit topic.
Dat is precies werk geweest. Geen algemene explosie al ware het een raketaanval
Er zijn hier users die russen en mensen die kritisch zijn op de berichtgeving naar concentratiekampen willen sturen dus wat wil je.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:02 schreef vosss het volgende:
[..]
Godsklere, kijk on de vorige post waar ik die loser quote.
De tering.
Zie TR's.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het user, zet ff een linkje dan want ik ben je kuthond niet
Daar win je geen oorlog meer meequote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:41 schreef J.B. het volgende:
Het halve ingestorte brugdeel is enigszins opgelapt waardoor er nu eenrichtingsverkeer mogelijk is:
[ twitter ]
H Putin. Dat kan je ook normaal vragenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:02 schreef vosss het volgende:
[..]
Godsklere, kijk on de vorige post waar ik die loser quote.
De tering.
Ik heb het allang opgelost onbeschofte jongemanquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:02 schreef vosss het volgende:
[..]
Godsklere, kijk on de vorige post waar ik die loser quote.
De tering.
Waarom kan vosss hier dan nog steeds posten?quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ik heb het allang opgelost onbeschofte hond
Ik vroeg het normaal. Buiten dat is het al tamelijk kansloos dat die mod het niet uit zichzelf weggehaald heeft.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
H Putin. Dat kan je ook normaal vragen
@yvonne @Dannyquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ik heb het allang opgelost onbeschofte hond
Z’n reactie zegt zoveel over de persoonquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:05 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
H Putin. Dat kan je ook normaal vragen
Hij is je bitch nietquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:08 schreef vosss het volgende:
[..]
@:yvonne @:danny
Vinden jullie dit normaal? Ik niet in elk geval.
Klopt wel. Er zijn twee aparte bruggen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef myShizzle het volgende:
Dit moet wel fake zijn zou je zeggen
[ twitter ]
Ja, ik zag het.quote:
Nah, ene wegdek had alleen wat puin er op van boven. Dat weghalen kost niet zoveel tijd. Of het dan verstandig is om er auto's over te laten rijden is een tweede, maar goed.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef myShizzle het volgende:
Dit moet wel fake zijn zou je zeggen
[ twitter ]
De hele brug is fake.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef myShizzle het volgende:
Dit moet wel fake zijn zou je zeggen
[ twitter ]
Zet dan een linkje, zijn usernaam alleen kan ik niks mee hoorquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:07 schreef xzaz het volgende:
[..]
Waarom kan vosss hier dan nog steeds posten?
Nou ok ik zal hem editten, dit is niet normaalquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:08 schreef vosss het volgende:
[..]
@:yvonne @:danny
Vinden jullie dit normaal? Ik niet in elk geval.
Wat is er mis met untermensh zeggen tegen een botquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:12 schreef sp3c het volgende:
[..]
Nou ok ik zal hem editten, dit is niet normaal
Mag niet, is op de manquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:13 schreef xzaz het volgende:
[..]
Wat is er mis met untermensh zeggen tegen een bot
quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 16:55 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Problemen in Moskou.
[ twitter ]
Of zijn de propagandisten in opstand gekomen?
Maar het is geen man, het is een bot.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Mag niet, is op de man
Regels zijn regels
Boefjequote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:17 schreef sp3c het volgende:
Laat me de auto niet langs de kant hoeven zetten kinderen want dan zwaait er echt wat
ondeugd!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 12:48 schreef ondeugend het volgende:
Ik stikte bijna in mijn koffie
[ afbeelding ]
Of is er al een meme topic?
Dat halfzusje uit Rusland mag van mij het raam uitgegooid worden. Hoef je niet eens te stoppenquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:17 schreef sp3c het volgende:
Laat me de auto niet langs de kant hoeven zetten kinderen want dan zwaait er echt wat
Ok Louis!quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Mag niet, is op de man
Regels zijn regels
1 tweebaans rijrichting ligt in zee, de andere is beschadigd.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:06 schreef myShizzle het volgende:
Dit moet wel fake zijn zou je zeggen
[ twitter ]
Als het 1 keer kan kan het ook 2 keerquote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
1 tweebaans rijrichting ligt in zee, de andere is beschadigd.
Daar rijden ze nu overheen.
Er is blijkbaar nog een knal nodig.
Misschien moeten sommigen hier eens ophouden met het aanvallen van andersdenkenden, door er meteen vanuit te gaan dat het een troll/bot is. Verschrikkelijk irritant om up to date te blijven en mee te lezen als je eerst door pagina's met aanvallen mag gaan scrollen. Hou elkaar gewoon in waarde joh, en negeer de mensen waarvan je vermoed dat ze enkel trollen. Of accepteer dat er mensen zijn die daadwerkelijk anders denken. Dat soort gedrag verwacht je op de basis school, niet hier.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:17 schreef xzaz het volgende:
[..]
Maar het is geen man, het is een bot.
Dat kan vast geregeld worden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2022 17:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
1 tweebaans rijrichting ligt in zee, de andere is beschadigd.
Daar rijden ze nu overheen.
Er is blijkbaar nog een knal nodig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |