Kim Dquote:Op donderdag 8 september 2022 16:47 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik heb wat moeite om de blonde dames uit elkaar te houden .. wie is nou die in het gele shirt?
quote:Op donderdag 8 september 2022 16:51 schreef Flow3r het volgende:
Dacht dat dit Kim D was
[ afbeelding ]
Dat is ook zo.quote:Op donderdag 8 september 2022 16:51 schreef Flow3r het volgende:
Dacht dat dit Kim D was
[ afbeelding ]
Baard nog korter en snor nog korterquote:Op donderdag 8 september 2022 16:53 schreef greysbones het volgende:
stukken beter
maar baard mag nog korter
quote:Op donderdag 8 september 2022 16:54 schreef Verida het volgende:
[..]
Baard nog korter en snor nog korter
maar het is al wel een hele verbetering
Ik wil ook niet weten hoeveel haar er onder dat t-shirt zit.quote:Op donderdag 8 september 2022 16:53 schreef greysbones het volgende:
stukken beter
maar baard mag nog korter
quote:Op donderdag 8 september 2022 16:55 schreef Charmian het volgende:
[..]
Ik wil ook niet weten hoeveel haar er onder dat t-shirt zit.
hij heeft zich voor de verkeerde RLS opgegevenquote:Op donderdag 8 september 2022 16:58 schreef Ireth het volgende:
Berend "maar dat kunnen we niet op de 1e avond van de liveshow doen.."
Liveshow???
nu nog een strak sportschema en hij komt uit het huis als een halfgodquote:Op donderdag 8 september 2022 17:00 schreef Benny het volgende:
Berend Botje liet een klusje klaren
Met een kop vol vieze haren
Z'n haartjes recht
Z'n haartjes krom
Nu lijkt Berendje Botje niet zo stom
Nope. Is telkensquote:Op donderdag 8 september 2022 17:00 schreef Li0nHeart het volgende:
Ik zie dat de uitzending (die ik niet kijk) vanavond om 18:20 is ... was dat niet eerst om 19.00 uur .. en is het dus nu al verplaatst?
Weer een achter de feiten aanlopende RLSquote:Op donderdag 8 september 2022 17:02 schreef Li0nHeart het volgende:
En geen uitzendingen in het weekend zie ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja.. de (firefox) plugin 600% sound volume komt weer goed van pasquote:Op donderdag 8 september 2022 17:08 schreef MacDeMarco het volgende:
top geluid weer. bijna op max met koptelefoon.
De stem in 3... 2... 1... *PIIIIEEEEP* Dondershardquote:Op donderdag 8 september 2022 17:08 schreef MacDeMarco het volgende:
top geluid weer. bijna op max met koptelefoon.
quote:Op donderdag 8 september 2022 17:11 schreef Benny het volgende:
[..]
De stem in 3... 2... 1... *PIIIIEEEEP* Dondershard
'Tinnitus toename onder RLS kijkers'quote:Op donderdag 8 september 2022 17:12 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]vorige keer bijna een gehoorbeschadiging opgelopen door dat alarm/de stem. Dat kunnen ze dan opeens wel op 'normaal volume''
Als ik hun was zou ik de frikandellen bewaren en er tegen het einde van het programma in handelen. Heb je zo je miljoen terugverdient. Na het nieuws dat er een tekort aan frikandellen dreigt.quote:Op donderdag 8 september 2022 17:16 schreef MacDeMarco het volgende:
Patat en frikandellen komen binnenkort
Madeleine helemaal in extase
helemaal eraf is beterquote:Op donderdag 8 september 2022 16:53 schreef greysbones het volgende:
stukken beter
maar baard mag nog korter
Denk ik niet, dan krijgt hij een bol saai gezicht. Met de baard en snor krijg je nog een beetje interessante trekjesquote:
heeft gister toch 24 uur aangevraagd?quote:Op donderdag 8 september 2022 17:30 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Als die eruit gestemd wordt..
Ah niet mee gekregen..quote:Op donderdag 8 september 2022 17:32 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
heeft gister toch 24 uur aangevraagd?
Mist hij zijn nieuwe lippen? Die liggen vast klaar bij Diana Gabriels in de vriezerquote:Op donderdag 8 september 2022 17:32 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
heeft gister toch 24 uur aangevraagd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |