Van Jo..quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:13 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Familie van Jo Bonte?
edit: Jammer, die heet dus Bonten![]()
Kleinere handen, dus makkelijker.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:51 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat hou je toch op wereldmarkten en concurrentie.
Er is een reden dat onze telefoons vooral in China in elkaar gezet worden en niet in Zwitserland.
Veeboeren dan wel, he? Er zijn ook nog andere boeren die groente, fruit en aardappels leverenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:12 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als ze willen aantonen dat de boeren essentieel zijn voor de levering van ons voedsel, kunnen ze beter hun eigen leveringen stoppen. Toch?
Helaas zouden ze dan alleen maar aantonen dat, op de eieren, een paar stukken fruit en wat melkproducten na, helemaal niets uit de supermarkt van Nederlandse bodem komt.
Omdat de Nederlandse boeren helemaal niet zo belangrijk zijn voor het Nederlandse supermarkt eten.
Kinderhandjes is vooral in Bangladesh.quote:
Omdat we het zelf veel beter kunnen als we het anders doen. Onze boeren produceren namelijk niet voor ons, maar voor de hele wereld. Als je dat omdraait los je heel veel problemen in één keer op.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Bloedserieus, hier kunnen ze het blijkbaar niet zonder dat het veel duurder is, terwijl er geld bij gaat, zijn de boeren de grootste vervuilers en gebruiken ze daar 2/3e van ons land voor.
Waarom zou je het zelf doen als je het veel beter kan uitbesteden
Feitelijk zijn we kunstmatig een vervuilende sector in stand aan het houden die moeilijk kan concurreren, 66,9% van ons landoppervlak nodig heeft en slecht 1,4% bijdraagt aan het bnp.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Bloedserieus, hier kunnen ze het blijkbaar niet zonder dat het veel duurder is, terwijl er geld bij gaat, zijn de boeren de grootste vervuilers en gebruiken ze daar 2/3e van ons land voor.
Waarom zou je het zelf doen als je het veel beter kan uitbesteden
Klopt. Maar ook dan zijn de winkels niet leeg. Er komt heel veel groente en fruit ook uit het buitenland.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:18 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Veeboeren dan wel, he? Er zijn ook nog andere boeren die groente, fruit en aardappels leveren
Dit is gewoon een misdrijf.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
Door de slappe aanpak wordt het steeds gekker.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
Momenteel minder maar niet alles groeit in Nederland, sinaasappels doen het hier niet zo fantastisch. Is ook geen probleem hoewel ik aardbeien midden in de winter een beetje ridicuul vind.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:20 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Klopt. Maar ook dan zijn de winkels niet leeg. Er komt heel veel groente en fruit ook uit het buitenland.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
En misschien ligt daar ook wel een probleem... Waarom sperzieboontjes uit Marokko halen als je ze letterlijk uit de tuin kunt halen. We hebben niet minder boeren nodig, maar juist meer (diverse) boeren voor eigen gewin.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:12 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als ze willen aantonen dat de boeren essentieel zijn voor de levering van ons voedsel, kunnen ze beter hun eigen leveringen stoppen. Toch?
Helaas zouden ze dan alleen maar aantonen dat, op de eieren, een paar stukken fruit en wat melkproducten na, helemaal niets uit de supermarkt van Nederlandse bodem komt.
Omdat de Nederlandse boeren helemaal niet zo belangrijk zijn voor het Nederlandse supermarkt eten.
Erger nog, die shit was prima nog eventjes onder het kleed gebleven en had ons meer tijd gegeven voor een gefaseerde oplossing (niet dat we dat gedaan hadden natuurlijk, vooruitschuiven is een ding, rutte heeft nul visie, regering is alleen reactief, etc.) wanneer PvdA en CDA (overigens onder luid gejuich van de gehele sector, boeren incluis) die PAS wetgeving niet doorgevoerd hadden. Want er moesten per se sneller vergunningen verstrekt worden, waarbij een toekomstige toezegging mbt natuurherstel/bescherming wel genoeg geacht werden door Balkenende en co.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:56 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er is wel een stikstofprobleem. Het is 50 jaar onder het kleed geschoven door de politiek, mede door tegenwerking door de boerenlobby.
Maar met de uitspraak van RvS komt er een einde aan die oude "traditie" en staan politiek, boeren maar ook het bedrijfsleven voor een lastige opgave.
Zoals eerder gezegd: men heeft decennia lang de rekeningen die op de deurmat vielen ontkend en nu staat de gerechtsdeurwaarde dan toch voor de deur
Je geeft ze te veel credit, blijkbaar.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
stikstofuitstoot rondom stroe, per direct voor 20 jaar naar 0. Dit gebied moet herstellen!quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
Hoe deze onuitroeibare drang tot eeuwige economische groei precies wel bevorderlijk voor 'de leefbaarheid van de bevolking' is, is mij tot op heden nog niet helder. Heeft ook niemand me nog precies kunnen uitleggen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tja, er zijn al vele sectoren uit Nederland verdwenen omdat productie hier niet concurrerend was met landen waar dat goedkoper kon. Maar goed, de Nederlandse veehouder produceert toch vooral een premiumproduct voor de export.
Vuile klootzakkenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
En een overbevolkingsprobleem.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:22 schreef TheFreshPrince het volgende:
Je ziet hieronder de #1 en nummer #2 exportlanden van landbouwproducten in de wereld.
En dan is men verbaasd dat we hier een stikstofprobleem hebben.
[ afbeelding ]
Dat soort tuig dus als eerste gedwongen uitkopen. En daarna gedwongen alle schade vergoeden.quote:
Simpel, in Marokko kun je speziebonen oogsten als dat in Nederland geen optie is. Idem met aardbeien buiten de zomer en noem alle andere groenten en fruit die je nu buiten het Nederlandse seizoen kan kopen maar op.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:23 schreef Benny het volgende:
[..]
En misschien ligt daar ook wel een probleem... Waarom sperzieboontjes uit Marokko halen als je ze letterlijk uit de tuin kunt halen. We hebben niet minder boeren nodig, maar juist meer (diverse) boeren voor eigen gewin.
Het vervoer zorgt voor (minstens) net zoveel uitstoot van allerlei meuk die we gemakkelijk kunnen voorkomen.
Ok, groei is evil. Maar zelfs jij kan het er toch wel over eens worden dat de boel op zijn minst moet meegroeien met de basisbehoeften van de bevolking toch?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoe deze onuitroeibare drang tot eeuwige economische groei precies wel bevorderlijk voor 'de leefbaarheid van de bevolking' is, is mij tot op heden nog niet helder. Heeft ook niemand me nog precies kunnen uitleggen.
Een simpele voedingsstoffenbalans moet voor iedereen te bevatten zijn:quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:22 schreef TheFreshPrince het volgende:
Je ziet hieronder de #1 en nummer #2 exportlanden van landbouwproducten in de wereld.
En dan is men verbaasd dat we hier een stikstofprobleem hebben.
[ afbeelding ]
Nederland kan nooit zelfvoorzienend worden. Dat is onmogelijk.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:19 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Omdat we het zelf veel beter kunnen als we het anders doen. Onze boeren produceren namelijk niet voor ons, maar voor de hele wereld. Als je dat omdraait los je heel veel problemen in één keer op.
Er zal wel iets achter zitten dat boeren vinden dat de stadse niet-boeren niet weten wat 'natuur' is en zij wel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:22 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik snap daar de logica echt niet achter men beschuldigd ons van de natuur vernaggelen, laten we als actie dan maar de natuur vernaggelen
Dan geef je de tegenstander toch gewoon gelijk.
Weer niet gelezen...quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:26 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ok, groei is evil. Maar zelfs jij kan het er toch wel over eens worden dat de boel op zijn minst moet meegroeien met de basisbehoeften van de bevolking toch?
Klopt. Liggen ook zeker kansen en mogelijkheden. Terug naar de seizoensgebonden producten. Eet men ook weer wat gevarieerder. Win-winquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Simpel, in Marokko kun je speziebonen oogsten als dat in Nederland geen optie is. Idem met aardbeien buiten de zomer en noem alle andere groenten en fruit die je nu buiten het Nederlandse seizoen kan kopen maar op.
Ik denk dat we als consument veel bewuster moeten zijn van wat er in welk seizoen groeit en waar het vandaan komt.
Maar dat kunnen we niet. Als er in Nederland sperziebonen worden verbouwd, is dat uitsluitend in kassen. Ze kunnen namelijk niet zo goed tegen water. Vandaar dat onze sperziebonen uit droge landen komen. Want zelfs met de transportkosten meegerekend, zijn die veel goedkoper.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:23 schreef Benny het volgende:
En misschien ligt daar ook wel een probleem... Waarom sperzieboontjes uit Marokko halen als je ze letterlijk uit de tuin kunt halen.
En wat gaan we met al dat geld doen als het probleem het gebrek aan ruimte is? Gaan we gewoon op 100 meter hoogte nog een verdieping boven Nederland zetten?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Weer niet gelezen...
Niet 'groei', nee, 'eeuwige groei'.
En die basisbehoeften... 64% van de welvaart wordt door 10% van de bevolking beheerd. Als we het toch over percentages hebben. Misschien daar eens wat aan doen?
Wtf.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:21 schreef Bosbeetle het volgende:
[ twitter ]
Ze snappen toch ook wel dat dit averechts werkt....
Ik doe dat al een tijdje maar ik weet eigenlijk niet of jongere mensen uberhaupt weten wat wanneer groeit, als je opgroeit met een supermarkt waarin produkten het hele jaar beschikbaar zijn dan kan het best zijn dat je het gewoon niet weet.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:27 schreef Benny het volgende:
[..]
Klopt. Liggen ook zeker kansen en mogelijkheden. Terug naar de seizoensgebonden producten. Eet men ook weer wat gevarieerder. Win-win
Waarom is dat gebrek er?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:29 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En wat gaan we met al dat geld doen als het probleem het gebrek aan ruimte is? Gaan we gewoon op 100 meter hoogte nog een verdieping boven Nederland zetten?
ik heb hier toch echt specieboontjes en peultjes uit de hollandse grond.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we niet. Als er in Nederland sperziebonen worden verbouwd, is dat uitsluitend in kassen. Ze kunnen namelijk niet zo goed tegen water. Vandaar dat onze sperziebonen uit droge landen komen. Want zelfs met de transportkosten meegerekend, zijn die veel goedkoper.
Er is niet alleen zwart en wit in de wereld. Er zijn heel veel kleuren.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:26 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nederland kan nooit zelfvoorzienend worden. Dat is onmogelijk.
Nou ja technisch gezien zou het kunnen als we allemaal op rantsoen gaan, maar dan nog moeten we alle grondstoffen importeren. Het kan dus gewoonweg niet
Ik laat voortdurend in het midden of er een probleem is dat vooral een definitie als zienswijze is (geworden).quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:56 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er is wel een stikstofprobleem. Het is 50 jaar onder het kleed geschoven door de politiek, mede door tegenwerking door de boerenlobby.
Maar met de uitspraak van RvS komt er een einde aan die oude "traditie" en staan politiek, boeren maar ook het bedrijfsleven voor een lastige opgave.
Zoals eerder gezegd: men heeft decennia lang de rekeningen die op de deurmat vielen ontkend en nu staat de gerechtsdeurwaarde dan toch voor de deur
Mooi.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:28 schreef Twiitch het volgende:
Dutch terrorisme / terreur English terrorism
strafrecht - oogmerk om de bevolking of een deel van de bevolking van een land vrees aan te jagen, dan wel een overheid of internationale organisatie te dwingen iets te doen, niet te doen of te dulden, dan wel de fundamentele politieke, constitutionele, economische of sociale structuren van een land of een internationale organisatie ernstig te ontwrichten of te vernietigen.
Ik weet niet waar je die drang denkt te lezen. De vleesconsumptie is natuurlijk ook explosief gestegen met de welvaart. Dat komt ook deels gewoon door het feit dat dat vlees een heel stuk betaalbaarder is. Wat mij betreft mag het allemaal best wat minder, maar als het vlees in de supermarkt plotsklaps 3 keer zo duur is en de dwangmatige carnivoren hun dagelijkse goedkope stukje vlees niet meer kunnen krijgen is het ook niet goed.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoe deze onuitroeibare drang tot eeuwige economische groei precies wel bevorderlijk voor 'de leefbaarheid van de bevolking' is, is mij tot op heden nog niet helder. Heeft ook niemand me nog precies kunnen uitleggen.
De boer hier verderop heeft prima sperzieboontjes. Sterker nog... Zijn lekkerder dan uit de supermarkt, afkomstig uit verweggieland.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we niet. Als er in Nederland sperziebonen worden verbouwd, is dat uitsluitend in kassen. Ze kunnen namelijk niet zo goed tegen water. Vandaar dat onze sperziebonen uit droge landen komen. Want zelfs met de transportkosten meegerekend, zijn die veel goedkoper.
Dat heeft er natuurlijk geen kut mee te maken. Net zoals de 'hunter/gatherers 'vroeger' grondstoffen ruilden, omdat op de ene plek een andere grondstof voorkwam dan op een andere plek, doen we dat nu nog steeds. Het zou onzinnig zijn om overal dure sperziebonen te eten, als er twee of drie landen zijn die zoveel kunnen produceren, tegen een gunstig kostenniveau, dat de hele wereld er van kan eten.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hoe deze onuitroeibare drang tot eeuwige economische groei precies wel bevorderlijk voor 'de leefbaarheid van de bevolking' is, is mij tot op heden nog niet helder.
en toen gestopt met lezenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:30 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zelfs niet bij iemand die zo bewust is daarmee als ik.
Nederland is dicht bevolkt maar niet overbevolkt.quote:
Verbeter de wereld, begin bij jezelf. Doei!quote:
Mijn opa had zijn hele volkstuin er vol mee staan. Punt is vooral dat er bij het kruisen van rassen is ingezet op zoveel mogelijk boontjes per plant en niet op geschiktheid voor ons klimaat.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:28 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we niet. Als er in Nederland sperziebonen worden verbouwd, is dat uitsluitend in kassen. Ze kunnen namelijk niet zo goed tegen water. Vandaar dat onze sperziebonen uit droge landen komen. Want zelfs met de transportkosten meegerekend, zijn die veel goedkoper.
100% zelfvoorzienend hoeft het streven ook niet te zijn, lijkt me.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:26 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nederland kan nooit zelfvoorzienend worden. Dat is onmogelijk.
Nou ja technisch gezien zou het kunnen als we allemaal op rantsoen gaan, maar dan nog moeten we alle grondstoffen importeren. Het kan dus gewoonweg niet
Je vergeet getint, anders telt het niet en is het een 'protest'.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:28 schreef Twiitch het volgende:
Dutch terrorisme / terreur English terrorism
strafrecht - oogmerk om de bevolking of een deel van de bevolking van een land vrees aan te jagen, dan wel een overheid of internationale organisatie te dwingen iets te doen, niet te doen of te dulden, dan wel de fundamentele politieke, constitutionele, economische of sociale structuren van een land of een internationale organisatie ernstig te ontwrichten of te vernietigen.
Beginnen met wat?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:32 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Verbeter de wereld, begin bij jezelf. Doei!
Dan heb je bij deze ook echt mijn ongelijk aangetoond.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:30 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
ik heb hier toch echt specieboontjes en peultjes uit de hollandse grond.
Je probeert constant met lange stukken proza twijfel te zaaien over het onderwerp terwijl de feiten op tafel liggen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:31 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik laat voortdurend in het midden of er een probleem is dat vooral een definitie als zienswijze is (geworden).
je laat bewust weg dat de overheid door die eigen "deurwaarder" is gesommeerd en nu de door haar zelf gefabriceerde "rekening" met droge ogen neerlegt bij de personen die ongevraagd het gelag moeten betalen omdat zij er zijn.
De overheid is hier in alle opzichten iets te verwijten en het zou zinnig zijn dat diezelfde overheid nu de situatie opnieuw gaat bezien om te (be)schouwen. Breng rust door even niets te doen en maak afspraken waar je dan samen naar gaat kijken om aan te pakken. Neem de boer als (kennis)partner ipv die als tegenstander afschilderen.
Niet heel moeilijk, wel erg pijnlijk omdat het (politiek) heel natuurlijk, veel gezichtverlies oplevert.
Wmb prima om als uitgangspunt de door de overheid gevestigde Natura2000 gebieden te nemen.
Belijk dan wat de huidige omgeving daar welke (in)directe invloed op uitoefent en dan komt het grote verschil: vraag die omgeving of en welke mate hun invloed daarop met welke waarden is te verminderen.
Dat verminderen kan prima door techniek en innovatie die nu helaas betrokkenen stelselmatig wordt verboden en onmogelijk gemaakt. Het is als iemand (hier de boer) iets verwijten dat die (als boer, daar) nu eenmaal is.
Nu wordt een boer verweten dat die zeg kippen houdt zonder feitelijk wordt of die kippen ter plaatse wel die (model)uitstoot hebben noch wordt daarin overwogen of dat met een andere aanpak kan worden teruggedrongen.
Die "lobby" de boeren verwijten is sws onzi. Er is ook al 50 jaar een lobby die boeren (NIMBY) om allerlei redenen weg wil hebben en dan is het wiedes dat een boer zich niet van zijn eigen land laat schoppen.
Goed voor je tandenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:30 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
ik heb hier toch echt specieboontjes en peultjes uit de hollandse grond.
Dat die veeteelt uberhaupt zo grootschalig is geworden lijkt me een behoorlijk teken van die 'drang'.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je die drang denkt te lezen. De vleesconsumptie is natuurlijk ook explosief gestegen met de welvaart. Dat komt ook deels gewoon door het feit dat dat vlees een heel stuk betaalbaarder is. Wat mij betreft mag het allemaal best wat minder, maar als het vlees in de supermarkt plotsklaps 3 keer zo duur is en de dwangmatige carnivoren hun dagelijkse goedkope stukje vlees niet meer kunnen krijgen is het ook niet goed.
Welk stikstofprobleem?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je probeert constant met lange stukken proza twijfel te zaaien over het onderwerp terwijl de feiten op tafel liggen.
Zelfs als boeren niets te verwijten zou zijn en het geheel aan beleid van de overheid ligt, dan ligt het stikstofprobleem er nog steeds.
Hoeveel kan er nog bij?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:34 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nederland is niet overbevolkt. Delen van Nederland hooguit.
Nee het is hier in het noord-oosten echt enorm druk. Niemand kan er bij echt niemand. lekker in het westen blijven daar kan je tenminste je kont nog keren.quote:
Vooral die honten van ze weren!quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:37 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Welk stikstofprobleem?
Gewoon gemengd loofbos aanleggen ipv zo krampachtig willen blijven hangen aan heide
Natuur daar zijn gang laten gaan en een verbod in stellen voor recreanten.
Je opa.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:33 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Mijn opa had zijn hele volkstuin er vol mee staan. Punt is vooral dat er bij het kruisen van rassen is ingezet op zoveel mogelijk boontjes per plant en niet op geschiktheid voor ons klimaat.
Blijkbaar niet, want we eten hoofdzakelijk sperziebonen uit Marokko.quote:Kan prima.
Er zitten inderdaad een paar enorme aannames in dit hele grapje.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Weer niet gelezen...
Niet 'groei', nee, 'eeuwige groei'. En ook: ECONOMISCHE groei, jeweetwel, waar alles voor moet wijken.
En die basisbehoeften... 64% van de welvaart wordt door 10% van de bevolking beheerd. Als we het toch over percentages hebben. Misschien daar eens wat aan doen?
Dus? Nadeel van niet bij boeren wonen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:38 schreef Tijger_m het volgende:
Iemand merkte op dat boeren hun produkten lokaal moeten verkopen, dat klinkt leuk maar de meeste Nederlanders wonen niet bij een boer in de buurt,
Dude, dat wil je echt niet.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:09 schreef EenAndereWeg het volgende:
Ik wil serieus naar België emigreren. Zo klaar in dit land. Kijken of er vacatures zijn daar.
Doe iets aan de overbevolking in Nederland. Ik hoor dat Canada prima zomers heeft.quote:
Ik stel voor dat iedereen die voor inkrimpen van de veestapel is, dat vooral zelf moeten bepalen door simpelweg af te zien of die resulterende producten afneemt/gebruikt. Zonder afzet, is er geen markt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:07 schreef TheFreshPrince het volgende:
Ik stel voor dat iedereen die tegen inkrimpen van de veestapel is, een paar vaten stront in huis neemt.
Er zijn hier users die plek zien voor 50 miljoen woningen aan de hand van het percentage landbouwgrond.quote:
Ik begrijp niet zo goed waarom men constant de link legt tussen stikstof en heide.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:37 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Welk stikstofprobleem?
Gewoon gemengd loofbos aanleggen ipv zo krampachtig willen blijven hangen aan heide
Natuur daar zijn gang laten gaan en een verbod in stellen voor recreanten.
En betalen voor de vervuiling die je veroorzaakt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:39 schreef Vallon het volgende:
De beste oplossing zou trouwens zijn door alle subsidies af te schaffen
Jamaar onze producten zijn importquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:39 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik stel voor dat iedereen die voor inkrimpen van de veestapel is, dat vooral zelf moeten bepalen door simpelweg af te zien of die resulterende producten afneemt/gebruikt. Zonder afzet, is er geen markt.
De beste oplossing zou trouwens zijn door alle subsidies af te schaffen, vooral elders in de EU. Dan ontstaat vanzelf een natuurlijk evenwicht dat ontdaan is van overheidsstimuli (die veroorzaakt hebben dat het nu zo is gana stinken).
Een vat stront in huis bewaren mag niet van de regels omdat die de boeren oplegt dat die dat zelf (op)lost.
Definieer "oorspronkelijke flora en fauna"quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik begrijp niet zo goed waarom men constant de link legt tussen stikstof en heide.
Ja, heide heeft last van stikstof maar dat is niet exclusief. Alle natuur heeft last van stikstof als het de oorspronkelijke flora en fauna verdrijft en de grond verzuurt.
Die heide is maar 43.000 van de 1.100.000 hectare Natura 2000 gebied.
Oh ja, krijgen we dat gezemel weer.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:42 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Definieer "oorspronkelijke flora en fauna"
Nee, die zijn er niet.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:40 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Er zijn hier users die plek zien voor 50 miljoen woningen aan de hand van het percentage landbouwgrond.
Dat soort troefkaarten kun je beter mee wachten.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:42 schreef JohnDDD het volgende:
Ik vind dat ze het leger in moeten zetten. En waarom ze die voertuigen van die boeren niet gewoon weg kunnen rijden voor die distributiecentra is me ook een raadsel. Gewoon wegrijden en in beslag nemen, dan leren ze het wel.
En die at er het hele jaar van.quote:
Niet omdat ze hier niet groeien, maar dat had ik al uitgelegd alleen ben jij nogal van het selectief quoten om je 'gelijk' te halen.quote:En dank voor het onderbouwen van mijn verhaal.
[]
Blijkbaar niet, want we eten hoofdzakelijk sperziebonen uit Marokko.
Oh ja, dat is allang weg.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:43 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Oh ja, krijgen we dat gezemel weer.
I.t.t. materialistische kosmopolieten hecht ik wel waarde aan mijn eigen geboortegrond en vaderland. Daarom dat ik dat land ook graag beschermd zie worden tegen ongebreideld globalisme en kapitalisme.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:39 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Doe iets aan de overbevolking in Nederland. Ik hoor dat Canada prima zomers heeft.
Eh nee.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:40 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Er zijn hier users die plek zien voor 50 miljoen woningen aan de hand van het percentage landbouwgrond.
Al die nieuwe trekkers zijn net computers. Vind maar eens de juiste knopjes en joystick om in beweging te komen. Een politieauto is alleen hendel in D en gas geven.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:42 schreef JohnDDD het volgende:
Ik vind dat ze het leger in moeten zetten. En waarom ze die voertuigen van die boeren niet gewoon weg kunnen rijden voor die distributiecentra is me ook een raadsel. Gewoon wegrijden en in beslag nemen, dan leren ze het wel.
Jawel. En het doet pijn aan de ogen die logica.quote:
Er is veel kut in NL en we zeiken graag, maar er zijn weinig plekken waar het leven beter is dan hier.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:16 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik zou een land kiezen waarin beter is geregeld dan in NL en niet slechter.
Dus je bent tegen het huidige agri-industrie model, begrijp ik?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
I.t.t. materialistische kosmopolieten hecht ik wel waarde aan mijn eigen geboortegrond en vaderland. Daarom dat ik dat land ook graag beschermd zie worden tegen ongebreideld globalisme en kapitalisme.
en Immigratie ook blijkbaar.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
I.t.t. materialistische kosmopolieten hecht ik wel waarde aan mijn eigen geboortegrond en vaderland. Daarom dat ik dat land ook graag beschermd zie worden tegen ongebreideld globalisme en kapitalisme.
Gemend loofbos bestaande uit... bramen en berken?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:37 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Welk stikstofprobleem?
Gewoon gemengd loofbos aanleggen ipv zo krampachtig willen blijven hangen aan heide
Natuur daar zijn gang laten gaan en een verbod in stellen voor recreanten.
Er is niemand die dat wil. Maar als je een heel klein deel van de landbouwgrond zou inzetten voor woningbouw dan heb je in potentie het woningtekort vrij eenvoudig opgelost.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:40 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Er zijn hier users die plek zien voor 50 miljoen woningen aan de hand van het percentage landbouwgrond.
Blijkbaar weet jij dat dus. Ik zou zeggen, ga een tijdje bevestigend onderzoek doen daar.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:39 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Doe iets aan de overbevolking in Nederland. Ik hoor dat Canada prima zomers heeft.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Daarom beefensteak.nl en dan Dubbeldoel gehakt kopen.
quote:Het vlees komt onder andere uit Nederland, maar ook uit andere landen. 'Waarom?', zult u zeggen.
Haha, Etto voor nazi uitmaken.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
en Immigratie ook blijkbaar.
Een soort nationalistisch socialisme?
Aalbesquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:46 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Gemend loofbos bestaande uit... bramen en berken?
Ik zit inderdaad nog te wachten op iemand die een quote mijnerzijds kan aanhalen waarin ik het beleid als zodanig afkeur.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dus je bent tegen het huidige agri-industrie model, begrijp ik?
Absoluut.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dus je bent tegen het huidige agri-industrie model, begrijp ik?
Dat was snel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
en Immigratie ook blijkbaar.
Een soort nationalistisch socialisme?
Oh nee hoor, daar zal absoluut niemand je op betrappen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik zit inderdaad nog te wachten op iemand die een quote mijnerzijds kan aanhalen waarin ik het beleid als zodanig afkeur.
Sarcasmequote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:47 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Haha, Etto voor nazi uitmaken.
Lach me bijna kapot hier.
Wellicht in een extreem vereenvoudigde som. Die natuurlijk daardoor geen hout snijdt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:44 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Eh nee.
Overigens kan je op landbouwgrond wel 68 miljoen woningen kwijt als je het puur uitrekent op oppervlak.
Maar er is geen scenario waar er 140 miljoen woningzoekenden zijn in Nederland.
Een beetje extra crunch af en toe mag wel.quote:
Mwah, ok het leger misschien wel. Maar ik ben wel een groot voorstander van mensen laten opdraaien voor de schade die ze veroorzaken. Zelfde bij hooligans. Als er schade aan de stad wordt toegebracht, mogen ze van mij al die schade plus kosten van inzet politie verdelen over de opgepakte hooligans.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:43 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat soort troefkaarten kun je beter mee wachten.
Veroorzaakt alleen maar een glijdende schaal van geweld en ellende.
Ik vroeg het niet aan jou, van jou wist ik dat alquote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:47 schreef probeer het volgende:
[..]
Absoluut.
Maar dat gaat niets veranderen hoor, wanneer er een x% boeren (verplicht) uitgekocht worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |