abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_205028648

24 Heures Du Mans 2022 - editie 90
Onderdeel van het FIA World Endurace Championship

Race 2021 en vooruitblik
In 2021 werd de race net als het voorgaande jaar vanwege het Corona virus niet verreden in juni, maar deze keer in augustus voor het oog van 50,000 toeschouwers. Door de verplaatsing naar de maand augustus betekende dit wederom een langere nacht dan normaal. in 2021 maakte ook de Hypercar klasse haar introductie als snelste raceklasse op Le Mans. De verschillen met de LMP2 auto's waren hierdoor beduidend kleiner dan de jaren daarvoor. Uiteindelijk ging Toyota #7 er zonder noemenswaardige tegenstand met de overwinning vandoor, voor de #8 Toyota en de #36 Alpine. In LMP2 zagen we drama, waar de leidende #41 met een minuut of drie te gaan stilviel, waardoor de overwinning uit de handen van Robert Kubica en zijn teamgenoten glipte. Robin Frijns zat in de winnende #31 LMP2. In GTE PRO won de #51 AF Corse Ferrari in een sterk uitgedund veld waarin de verschillen groter waren dan in voorgaande edities. AF Corse won met de #83 ook in GTE Am.

Dit jaar vindt de race voor het eerst sinds 2019 weer in juni plaats, en eigenlijk is het stiekem vooral uitkijken naar de races van 2023 en verder wat betreft de Hypercar klasse. Met de vele aanmeldingen voor de Hypercar en LMDh klasse zal de concurrentie in de toekomst sterk toenemen, en lijkt dit jaar de laatste keer dat Toyota zonder noemenswaardige tegenstand begint aan de race. Peugeot zou hier aanwezig zijn met hun nieuwe 9x8, maar maakte begin dit jaar bekend dat helaas toch uit te stellen. Hierdoor zijn er net als vorig jaar slechts vijf auto's die strijden voor de overwinning in de Hypercar klasse. het LMP2 veld is sterk vertegenwoordigd met maar liefst 27 entries. Racing Team Nederland doet overigens voor het eerst in jaren niet mee. Het GTE Pro veld is ook relatief dun bezaaid met 7 entries. We vinden hier Ferrari, Corvette en Porsche. GTE AM is net als vorig jaar weer goed vertegenwoordigd met 23 entries.

In het schema beginnen we deze editie weer op de woensdagmiddag. Net als vorig jaar wordt de uiteindelijke startvolgorde bepaald in de hyperpole, de top 6 uit elke klasse van de kwalificatie op woensdag gaat door naar de hyperpole sessie op donderdag waarin de definitieve startvolgorde wordt bepaald. De race begint net als vorig jaar om 16:00


Het Circuit de la Sarthe is gelegen in Le Mans, Frankrijk. Sinds 1923 wordt hier de 24 uren van Le Mans georganiseerd. Het circuit bestaat voor een groot deel uit openbare wegen, en heeft een totale lengte van 13.629 kilometer. Gedurende de jaren heeft het circuit een aantal veranderingen ondergaan en zijn er onder andere chicanes toegevoegd aan het lange rechte stuk. Meer informatie over de geschiedenis van het circuit vind je hier. De huidige lay-out wordt sinds 2007 gebruikt. Een paar statistieken:

• Ronderecord (race): 3:17.297 (Mike Conway - Toyota TS050, 2019)
• Ronderecord (kwalificatie): 3:14.791 (Kamui Kobayashi - Toyota 2017)
• Afstandsrecord (all-time): 5,410.71km, 397 ronden (Audi R15, 2010)

Afbeelding Circuit

Circruit info inclusief marshall posts
Detail kaart paddock area (kaart uit 2016)(pdf)
Circuit informatie 2021

Onboard (Pole 2017):



Entry list 2022 (pdf)


• Rode nummers
• Rondetijden in kwalificatie: ~3:25 (schatting)
• 1030kg
• Maximaal vermogen van 500kw

De Hypercar klasse is in het leven geroepen om kosten de reduceren. De enorme programma's van Toyota en in het verleden Peugeot, Audi en Porsche kosten tientallen miljoenen per jaar, een aantal van de programma's schijnt zelfs boven de 100 miljoen per jaar te hebben gekost. De Hypercar klasse bestaat uit twee typen auto's, Le Mans Hypercar (LMH) en LMDh (Le Mans Daytona h), het idee hierachter is dat auto's uit de verschillende kampioenschappen (ACO, FIA en IMSA) mee kunnen doen in alle races. We kunnen zo dus dezelfde auto's zien op Le Mans als op Daytona. Dit jaar doen er alleen LMH auto's mee, al mogen LMDh auto's ook mee doen vanaf dit jaar. Inmiddels heeft al een aantal grote fabrikanten aangekondigd terug te keren naar deze klasse, waaronder Audi, Ferrari, Porsche, Peugeot, Acura en BMW. We gaan dus richting hele mooie jaren. Er zijn in deze klasse technische beperkingen, zo mag het vermogen van de motor maximaal 500kw zijn, aangevuld met een extra 200kw voor de hybride systemen.

Toyota is op dit moment het enige fabrieksteam en daarom favoriet voor de overwinning. Omdat de klasse vanaf volgend jaar een stuk meer concurrentie krijgt is vooral de vraag: wordt dit de laatste eenvoudige overwinning of gaan we in 2022 wellicht voor het eerst in jaren een andere winnaar zien? Ze krijgen concurrentie van Glickenhaus racing dat met twee auto's mee doet en Alpine Elf Matmut (dat met 1 auto meedoet)


• Blauwe nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:28
• 950kg (+20kg)
• 75L tank (benzine)
• Maximale kosten voor de auto: ¤483,000
• Minimaal 1 coureur zonder platinum/goud licentie ter beoordeling aan de FIA

LMP2 is de tweede prototype categorie, gericht op kleinere teams, onafhankelijk van de leverancier van het chassis en de motor. De belangrijkste beperkingen voor deze klasse zijn de kosten van de totale auto. In 2017 werd een nieuwe regelgeving geļntroduceerd waarbij de teams moeten kiezen uit 4 mogelijke chassis leveranciers: Oreca, Onroak Automotive, Dallara en Riley-Multilmatic. Daarnaast zijn alle teams zijn verplicht te rijden met dezelfde motor: een 4.2-liter V8 Gibson. In deze klasse vinden we over het algemeen talentvolle jonge coureurs en de zogenaamde gentlemen drivers (een coureur zonder platinum of gouden licentie). Elk team is verplicht minimaal één zo'n coureur op te stellen. Nieuw sinds 2021 is dat deze categorie ook nog wordt onderverdeeld, afhankelijk van de derde coureur (de coureur zonder platinum of gouden licentie). Als deze coureur een zilveren licentie heeft wordt de auto geclassificeerd als "gewoon" LMP2, heeft deze coureur slechts een bronzen licentie dan wordt de auto geclassificeerd als LMP2 Pro/Am. De winnaar van LMP2 Pro/AM komt ook op het LMP2 podium te staan.


• Groene nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:45
• Minimaal 1245kg
• 90L tank (benzine) voor auto's voor 2016
• 120L tank (benzine) voor auto's vanaf 2016

LM GTE Pro is de categorie waar we 's werelds beste GT coureurs te werk kunnen zien. In deze categorie vinden we de grote fabrieksteams van Corvette, Porsche en Ferrari. De GTE auto's zijn gebaseerd op sportwagens die geschikt zijn voor op de weg en waarvan minimaal 300 geproduceerd zijn. De categorie is opgesplitst in twee klassen: LM GTE Pro en LM GTE Am.


• Oranje nummers
• Rondetijd in kwalificatie: ~3:48
• Minimaal 1245kg
• 90L tank (benzine) voor auto's voor 2016
• 120L tank (benzine) voor auto's vanaf 2016
• Minimaal 1 jaar oude auto (specs)
• Minimaal 1 coureur zonder platinum/goud licentie ter beoordeling aan de FIA

LM GTE Am lijkt bijzonder veel op LM GTE Pro. Het belangrijkste verschil is dat in LM GTE Am, elk team een zogenaamde gentlemen driver moet inschrijven (een coureur zonder platinum of gouden licentie). Ook zijn de auto's minimaal een jaar oud, waarmee ze over het algemeen iets achter lopen op de LM GTE Pro varianten. Er zijn minieme verschillen in de auto's (air intake bijvoorbeeld) waardoor de GTE Am auto's iets langzamer zijn dan de GTE Pro.



Woensdag 8 juni
• 14:00-17:00 Free practice session 1
• 19:00-20:00 Qualifying session 1
• 22:00-0:00 Free practice session 2

Donderdag 9 juni
• 15:00-18:00 Free practice session 3
• 20:00-20:30 Hyperpole
• 22:00-0:00 Free practice session 4

Zaterdag 11 juni
• 10:30-10:45 Warm-up
• 16:00 Start 24 uren van Le Mans


TV
• Eurosport zendt de 24 uur bijna volledig uit verdeeld over ES1/ES2 inclusief alle andere sessies
• RTL7 zendt de 24 uur volledig uit (alleen race)
• Een overzicht van alle broadcasters wereldwijd is hier te vinden

Streams
Officiėle WEC stream (¤9,99 voor le Mans)
Radio Le Mans (Engels commentaar bij de race, erg veel inside information, previews en laatste nieuws - tip)
• Eurosport player (¤5,99 voor een maand) - heeft een audio only stream (nu Discovery plus)

Live Timing
Officiėle live timing (als je hier een account hebt of aanmaakt kun je in expert mode ook sector tijden bekijken en nog veel meer informatie over de race)
Resultaten

Spotter Guide
Spotter Guide 2022, grafische weergave van deelnemersveld (helaas niet meer van Andy Blackmore)

Overige informatie
Laatste informatie, verslagen en analyses
Weer

Dit topic kan ook gebruikt worden voor andere endurance races zoals die van het:

Officiele FIA World Endurance Championship


ELMS championship


IMSA championship


Blancpain Endurance series
zie email 27 oktober
pi_205028649
DT voor de auto van Van der Zande.
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:36:46 #3
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028650
DT voor Renger.

En de Monster Energy Pacific Punch smaakt...apart.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028660
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:36 schreef heywoodu het volgende:
DT voor Renger.

En de Monster Energy Pacific Punch smaakt...apart.
Energy drank is sowieso, nee laat ik maar niets zeggen….
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:39:27 #5
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028662
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:38 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Energy drank is sowieso, nee laat ik maar niets zeggen….
Tja, niet iedereen vindt altijd exact dezelfde dingen lekker natuurlijk :+

Er zijn bijvoorbeeld mensen die olijven stuk voor stuk eten. Gadverredamme.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205028664
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:39 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Tja, niet iedereen vindt altijd exact dezelfde dingen lekker natuurlijk :+
Och ik vind het op zich wel lekker hoor, al is het wel mierzoet.
zie email 27 oktober
pi_205028665
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:39 schreef heywoodu het volgende:
Er zijn bijvoorbeeld mensen die olijven stuk voor stuk eten. Gadverredamme.
We zijn het toch nog ergens over eens.
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:41:08 #8
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028671
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:39 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Och ik vind het op zich wel lekker hoor, al is het wel mierzoet.
Iets teveel en je tanden voelen alsof ze eruit klappen ja, maar daarom beperk ik het doorgaans ook tot de diverse 24-uursraces :D

Buiten dat eigenlijk zo goed als nooit.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:42:47 #9
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028682
RTL vanaf nu een paar uur met Engels commentaar van de world feed, want de derde commentator is wegens omstandigheden niet beschikbaar.

Als ik Kees Koning was geweest zou ik gewoon lekker blijven zitten :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:44:32 #10
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028690
Ultravervelend dit
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205028696
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:42 schreef heywoodu het volgende:
RTL vanaf nu een paar uur met Engels commentaar van de world feed, want de derde commentator is wegens omstandigheden niet beschikbaar.

Als ik Kees Koning was geweest zou ik gewoon lekker blijven zitten :+
Wel heel slecht hoor.
zie email 27 oktober
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:47:47 #12
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028702
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:46 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Wel heel slecht hoor.
Tja, dat een commentator ineens niet beschikbaar is valt natuurlijk te begrijpen bij bepaalde omstandigheden, maar niet even een backupplan hebben...

Als je bij zoiets commentaar gaat doen zou ik ook gewoon een matras regelen en echt niet tussendoor naar huis gaan, bij iets als dit kun je dan zo even wakker gemaakt worden en weer doorgaan :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:48:59 #13
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028705
"Hier Niklas Kruwetten."

Hij bedoelt Krütten, maar heeft dat niet door omdat dat in Engelse graphics als Kruetten wordt geschreven.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 01:51:05 #14
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028710
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:42 schreef heywoodu het volgende:
RTL vanaf nu een paar uur met Engels commentaar van de world feed, want de derde commentator is wegens omstandigheden niet beschikbaar.

Als ik Kees Koning was geweest zou ik gewoon lekker blijven zitten :+
idd, je kan het toch een paar uur proberen.
pi_205028719
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:47 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Tja, dat een commentator ineens niet beschikbaar is valt natuurlijk te begrijpen bij bepaalde omstandigheden, maar niet even een backupplan hebben...

Als je bij zoiets commentaar gaat doen zou ik ook gewoon een matras regelen en echt niet tussendoor naar huis gaan, bij iets als dit kun je dan zo even wakker gemaakt worden en weer doorgaan :+
Volgens mij zijn er genoeg mensen die je kunt bellen die daar prima een paar uur willen zitten. En je zit er ook nog met z’n tweeen, dus even iemand een powernap laten nemen. Dan de ander, volgende shift iets eerder laten komen etc. Opties zat, dit is gewoon onwil.

Maar ja, de mensen die om 2 uur nog kijken zullen niet zo talrijk zijn én het zelf ook wel zien.
zie email 27 oktober
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 01:54:44 #16
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205028723
Anyway, ik haak ook af :W
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 01:55:18 #17
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028725
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:52 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Volgens mij zijn er genoeg mensen die je kunt bellen die daar prima een paar uur willen zitten. En je zit er ook nog met z’n tweeen, dus even iemand een powernap laten nemen. Dan de ander, volgende shift iets eerder laten komen etc. Opties zat, dit is gewoon onwil.

Maar ja, de mensen die om 2 uur nog kijken zullen niet zo talrijk zijn én het zelf ook wel zien.
en die Engelsen hebben gezopen, melig als een peer
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:55:45 #18
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028730
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:52 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Volgens mij zijn er genoeg mensen die je kunt bellen die daar prima een paar uur willen zitten. En je zit er ook nog met z’n tweeen, dus even iemand een powernap laten nemen. Dan de ander, volgende shift iets eerder laten komen etc. Opties zat, dit is gewoon onwil.

Maar ja, de mensen die om 2 uur nog kijken zullen niet zo talrijk zijn én het zelf ook wel zien.
Het zou allemaal niet zo moeilijk moeten zijn nee. Maak er ook gewoon wat leuks van: richt even twee hokken in als slaapkamertje, zorg voor lekker eten voor iedereen en zo kan iedereen prima z'n rust pakken. Maar ja, we zullen wel te simpel denken, ofzo :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 01:56:21 #19
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028733
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 01:55 schreef THEFXR het volgende:

[..]
en die Engelsen hebben gezopen, melig als een peer
Oh Martin Haven zit erbij hoor ik, prima zaak dat RTL de zaken niet op orde heeft *O*
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:01:26 #20
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028740
Oei, bijna een...



...voor een LMP2.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zondag 12 juni 2022 @ 02:01:45 #21
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_205028741
Oeeee bijna de muur in
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_205028744
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:01 schreef heywoodu het volgende:
Oei, bijna een...

[ afbeelding ]

...voor een LMP2.
Hoe veel alcohol heb je bij die monster gegooid?
zie email 27 oktober
pi_205028745
Dat ging maar net goed
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:03:35 #24
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028753
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:02 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Hoe veel alcohol heb je bij die monster gegooid?
Niks, maar die #30 werd bijna ouderwets ge-T-boned :{w
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 02:03:43 #25
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028756
raakte hij hem kwijt omdat hij optrok op een stukje verf?
pi_205028766
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:03 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Niks, maar die #30 werd bijna ouderwets ge-T-boned :{w
Ik ben niet blind mevrouw wooudu. Alleen je wordt een beetje melig :D
zie email 27 oktober
  Moderator zondag 12 juni 2022 @ 02:07:31 #27
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_205028774
Leuk hoe die achterlichten van zo’n voorganger dansen op een onboard
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:08:11 #28
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028775
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:05 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Ik ben niet blind mevrouw wooudu. Alleen je wordt een beetje melig :D
Sorry, ik vermaak me :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:08:41 #29
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028776
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:07 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leuk hoe die achterlichten van zo’n voorganger dansen op een onboard
En dan zijn de ramen nog deels afgedekt om de effecten van de lampen in een andere auto een beetje beperkt te houden, maar daar ontkom je niet aan nee :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 02:09:41 #30
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028780
die twee zitten elkaar dicht op de hielen en bij 350, heb je niks aan die lichten.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:14:17 #31
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028790
Even gemist trouwens, maar die Bratislava-auto van Bent Viscaal gaat gewoon aan de leiding in de LMP2 Pro-Am :Y
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 02:22:21 #32
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028806
merk dat de aandacht verslapt door het Engelse commentaar, kunnen hun lip ook niet houden, die twee.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:23:25 #33
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028809
Mocht je het ooit willen wagen: de Pacific Punch van Monster is niet zo geweldig. En ik bedenk me net dat ik vorig jaar ook al eens de gewone Monster had en die smaakte naar zeepsop, dat had ik me in de winkel wel mogen bedenken.

De snacks zijn wel goed :)
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 02:24:15 #34
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028813
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 02:23 schreef heywoodu het volgende:
Mocht je het ooit willen wagen: de Pacific Punch van Monster is niet zo geweldig. En ik bedenk me net dat ik vorig jaar ook al eens de gewone Monster had en die smaakte naar zeepsop, dat had ik me in de winkel wel mogen bedenken.

De snacks zijn wel goed :)
gewoon bij RB houden en de snacks zijn natuurlijk nederlands
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:24:29 #35
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028814
Vijf seconden tijdstraf voor een heel treintje van zes auto's omdat ze te hard door de slow zone gingen _O-
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 02:25:26 #36
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028817
Hele garage leeg bij de #99 - tweede in de GTE Am - behalve één gast die in een hoekje zit te pitten :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 02:35:32 #37
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028830
ff overgestapt naar ES
pi_205028890
Op de Player heb je wel een shitload aan streams zeg. :D
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
  zondag 12 juni 2022 @ 03:32:42 #39
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028892
ik kijk nu op ES.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 03:34:17 #40
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028893
quote:
2s.gif Op zondag 12 juni 2022 03:30 schreef hole1988 het volgende:
Op de Player heb je wel een shitload aan streams zeg. :D
Al die onboards zijn wel geinig ja, hoewel dat bij de Nürburgring nog net wat nuttiger is omdat je daar vaker moet zoeken waar er 'iets' is gebeurd :P
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 03:38:19 #41
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028895
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 03:34 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Al die onboards zijn wel geinig ja, hoewel dat bij de Nürburgring nog net wat nuttiger is omdat je daar vaker moet zoeken waar er 'iets' is gebeurd :P
staan ook veel streams op YT
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 04:13:53 #42
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028896
En we zijn over de helft. Gelael werd er in Frijns' auto bijna vanaf getikt door Oliver Rasmussen in gevecht om positie, dat ging gelukkig nét goed.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 04:37:49 #43
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028900
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 04:13 schreef heywoodu het volgende:
En we zijn over de helft. Gelael werd er in Frijns' auto bijna vanaf getikt door Oliver Rasmussen in gevecht om positie, dat ging gelukkig nét goed.
nu zware ogen en poes woont ver van zijn pc af.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 04:46:53 #44
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028903
:W

RTL heeft geen commentators meer?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 04:50:08 #45
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028906
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 04:46 schreef Nattekat het volgende:
:W

RTL heeft geen commentators meer?
klopt de 3de ploeg is uitgevallen, dus daarom engelse feed. die gasten zijn wel druk, dus ik heb hem op ES gezet.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 04:52:13 #46
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028907
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 04:50 schreef THEFXR het volgende:

[..]
klopt de 3de ploeg is uitgevallen, dus daarom engelse feed. die gasten zijn wel druk, dus ik heb hem op ES gezet.
Goed plan.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 04:58:13 #47
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028913
Zijn koplamp is stuk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 05:16:19 #48
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028918
Om 6:30 weer Nederlands commentaar
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 05:26:20 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028920
Golden hour is wel begonnen :)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 05:45:22 #50
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028924
Erg matig dat iedereen dit moment mist.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 06:12:12 #51
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028934
De #65 vast in het grind, daar gaat een mooie eindklassering -O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:22:14 #52
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028953
En ondertussen is Gelael weer lekker bezig geweest, dit keer in de clinch met Bourdais.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:23:41 #53
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028956
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:22 schreef heywoodu het volgende:
En ondertussen is Gelael weer lekker bezig geweest, dit keer in de clinch met Bourdais.
Kijk eens wie er nu eindelijk weer is
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:26:02 #54
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028958
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:23 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Kijk eens wie er nu eindelijk weer is
:D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:30:13 #55
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028966
Maar ja. Frijns verricht wonderen met die auto, Rast rijdt lekker mee, en Gelael gooit het allemaal weer weg.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:30:43 #56
194695 franklop
Fran knock
pi_205028969
Inb4 #Nattekrant die om 9u in slaap valt en de finish mist
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:32:04 #57
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028971
quote:
9s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:30 schreef franklop het volgende:
Inb4 #Nattekrant die om 9u in slaap valt en de finish mist
Zei je gisteren niet dat ik van 1 tot 8 afwezig zou zijn?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:34:22 #58
194695 franklop
Fran knock
pi_205028978
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:32 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Zei je gisteren niet dat ik van 1 tot 8 afwezig zou zijn?
Ik zei niet welke dag
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:35:48 #59
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028983
quote:
9s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:34 schreef franklop het volgende:

[..]
Ik zei niet welke dag
En ook niet welke finish.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:37:11 #60
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028985
quote:
9s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:35 schreef Nattekat het volgende:

[..]
En ook niet welke finish.
Ogen weer open om grofweg 14.50u en je afvragen hoe Latifi, Schumacher en Perez in die volgorde op het podium komen.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:38:44 #61
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028987
Oei, dat is een beste klapband van de GTE Pro-leider :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:38:56 #62
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028988
En niet alleen een klapband, jeetje.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 07:38:58 #63
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028989
aah klapband
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:39:12 #64
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028991
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:37 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ogen weer open om grofweg 14.50u en je afvragen hoe Latifi, Schumacher en Perez in die volgorde op het podium komen.
Ik doe dan gewoon weer mijjn ogen dicht.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:40:00 #65
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205028993
ze gaan nu wel bij bosjes
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:40:23 #66
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205028996
Volgens mij is de leidende GTE Pro zijn vervloekt dit jaar.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:41:59 #67
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205028998
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:40 schreef Nattekat het volgende:
Volgens mij is de leidende GTE Pro zijn vervloekt dit jaar.
Catsburg en co spelen het slim in de #63.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:44:09 #68
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029001
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:41 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Catsburg en co spelen het slim in de #63.
Zij waren de eersten :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:47:50 #69
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029008
Kapotte Toyota :o :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 07:47:59 #70
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029010
aaaah, hij rijdt weer :D
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:48:00 #71
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029011
Oh hij dut 't weer.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205029012
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:47 schreef heywoodu het volgende:
Kapotte Toyota :o :o
Wat was dat, rijdt nu weer
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:48:16 #73
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029013
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 07:49:03 #74
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029015
best handig bij die electro auto's, gewoon reset en hij gaat weer.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:49:24 #75
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029017
Ze vallen met de bosjes op eens.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029018
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:49 schreef THEFXR het volgende:
best handig bij die electro auto's, gewoon reset en hij gaat weer.
Maar te weinig gang
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:49:52 #77
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029020
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:49 schreef THEFXR het volgende:
best handig bij die electro auto's, gewoon reset en hij gaat weer.
Ik geloof niet dat een GT auto harder hoort te lopepn.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:50:02 #78
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029021
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:49 schreef Nattekat het volgende:
Ze vallen met de bosjes op eens.
ja, dat zei iemand net _O-
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:50:37 #79
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029024
"Ze gaan hem recyclen."

De hamer erin?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:50:37 #80
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029025
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:50 schreef THEFXR het volgende:

[..]
ja, dat zei iemand net _O-
Vooruitziende blik :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 12 juni 2022 @ 07:51:10 #81
39237 crew  H_T
2733
pi_205029026
Is er nog iets gebeurd vannacht?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiėren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:51:36 #82
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029028
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:51 schreef H_T het volgende:
Is er nog iets gebeurd vannacht?
Strijd tussen drie auto's om de leiding in de GTE Pro was wel mooi.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:51:41 #83
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029029
Jammer dat de Glickenhaus zo ver naar achter is gevallen vannacht. Die had nu wel kunen profiteren.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029030
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:50 schreef heywoodu het volgende:
"Ze gaan hem recyclen."

De hamer erin?
Goedkope rommel, door de schredder _O-
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 07:52:12 #85
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029032
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:51 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Goedkope rommel, door de schredder _O-
Over drie weken staat dit bij de AH met tomatenpuree en maļs erin enzo.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:52:22 #86
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029033
Buemi hoeft zich iig niet meer zorgen te maken dat Conway te hard rijdt.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:52:52 #87
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029035
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:51 schreef Nattekat het volgende:
Jammer dat de Glickenhaus zo ver naar achter is gevallen vannacht. Die had nu wel kunen profiteren.
ik hoor ze bijna lickenhaus zeggen
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 07:53:01 #88
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029036
Daar gaat de volgende leider _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 07:53:31 #89
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029038
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:51 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Goedkope rommel, door de schredder _O-
laatst gezien, zonnepanelen worden niet gerecycled maar vermalen.
pi_205029046
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:53 schreef THEFXR het volgende:

[..]
laatst gezien, zonnepanelen worden niet gerecycled maar vermalen.
Er wordt al lang gesproken over een recyclingfabriek voor zonnepanelen. Zal met de hoge grondstofprijzen wel momentum krijgen.
  zondag 12 juni 2022 @ 07:59:50 #91
194695 franklop
Fran knock
pi_205029059
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 07:37 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ogen weer open om grofweg 14.50u en je afvragen hoe Latifi, Schumacher en Perez in die volgorde op het podium komen.
Ik had nog geeneens gekeken hoelaat de start was, maar blijkbaar 13u. Dank voor de headsup
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 08:04:50 #92
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029075
"En dit is een dikke crash voor de #35"

Nou nee, die tikte de muur aan en gleed tegen zo'n uit elkaar spattend piepschuimbord aan, dat ziet het er al snel ernstig uit :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 08:05:21 #93
842 Zorro
Z
pi_205029076
Zo, 8 uur gekeken (af en aan), 8 uur geslapen, en nu weer 8 uur kijken. (Niet echt natuurlijk want F1 :) )
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_205029080
Ketonen in het endurance racen :o
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:06:59 #95
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029081
quote:
6s.gif Op zondag 12 juni 2022 08:05 schreef Zorro het volgende:
Zo, 8 uur gekeken (af en aan), 8 uur geslapen, en nu weer 8 uur kijken. (Niet echt natuurlijk want F1 :) )
Dit is een prachtig voorbeeld van slechte prioriteiten.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 08:09:38 #96
842 Zorro
Z
pi_205029092
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 08:06 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Dit is een prachtig voorbeeld van slechte prioriteiten.
^p^
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 08:11:05 #97
842 Zorro
Z
pi_205029095
Ik zit me nu alweer te verbazen over de onenigheid bij die WRT's

WRT
Team WRT
REALTeam by WRT

:+
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:13:09 #98
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029102
quote:
6s.gif Op zondag 12 juni 2022 08:11 schreef Zorro het volgende:
Ik zit me nu alweer te verbazen over de onenigheid bij die WRT's

WRT
Team WRT
REALTeam by WRT

:+
Realteam by WRT is overduidelijk de enige echte.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 08:23:00 #99
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029120
Boh lekker doorrijden met je klapband, hebben de marshalls ook weer even wat te vegen :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:23:04 #100
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029121
Er gebeurt nu meer dan de hele nacht bij elkaar :DD
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 08:23:15 #101
842 Zorro
Z
pi_205029122
Ja rijd even maximaal door met je kapotte band :')
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:37:43 #102
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029154
Stuk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 08:37:51 #103
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205029155
alweer brokken
pi_205029161
Project 1 Porsche #56. Dat lijkt klaar
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_205029164
Koelvloeistof gutste eruit
.
pi_205029183
Opeens linksaf :X
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:42:25 #107
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029184
Doet me denken aan die sjeik die een Renault F1 wagen in de muur parkeerde op een recht stuk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:44:59 #108
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029200
Ook stuk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 08:50:03 #109
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029236
Net zeiden ze dat je maximaal 2x je snelste rondetijd mag rijden in de laatste ronde om geklasseerd te worden. Dat halen ze nu niet eens, dus wat als de finish nu was? :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029316
Full course slow zone zo
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:12:08 #111
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029427
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 08:50 schreef Nattekat het volgende:
Net zeiden ze dat je maximaal 2x je snelste rondetijd mag rijden in de laatste ronde om geklasseerd te worden. Dat halen ze nu niet eens, dus wat als de finish nu was? :o
Ik vermoed dat slow zones wel voor uitzonderingen kunnen zorgen :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:12:20 #112
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029429
Of iedereen gewoon DQ natuurlijk, geen winnaar, toedeloe.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:14:53 #113
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029454
Die Alpine is kapot.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:15:04 #114
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029458
Er blijft geen groene zone meer over zo :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029471
Er af gedrukt door die Porsche die daar straks in het grind stond
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:16:39 #116
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029476
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:16 schreef Sabata het volgende:
Er af gedrukt door die Porsche die daar straks in het grind stond
Mwah, ook niet echt handig gedaan bij het inhalen :@
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205029496
2 a 3 keer een 24 uurs race met 4takt Pro karts (2 motoren op het frame) als baan official meegemaakt

Prachtig om mee te maken
4 uur op de baan 4 uur voor rusten bv

Straks als de race voorbij is is er weer de stilte
daar moet je even aan wennen haha
en dan komt er veel minder geluid uit 32 karts

Heb de race Porsches wel eens zien en horen rijden op Spa
(wij waren op de kartbaan van Spa). De Porsches maken echt een tering herrie, heerlijk
  zondag 12 juni 2022 @ 09:20:31 #118
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205029504
De Alpine rijdt weer. Op weg naar de pits
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 09:27:42 #119
842 Zorro
Z
pi_205029527
Saai he.
Toyota voorop bij de Hypercars em TwoJota bij de LMP2
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:28:48 #120
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029533
quote:
6s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:27 schreef Zorro het volgende:
Saai he.
Toyota voorop bij de Hypercars em TwoJota bij de LMP2
Ze mogen wel even kappen met crashen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029587
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:19 schreef Kickstart het volgende:
2 a 3 keer een 24 uurs race met 4takt Pro karts (2 motoren op het frame) als baan official meegemaakt

Prachtig om mee te maken
4 uur op de baan 4 uur voor rusten bv

Straks als de race voorbij is is er weer de stilte
daar moet je even aan wennen haha
en dan komt er veel minder geluid uit 32 karts

Heb de race Porsches wel eens zien en horen rijden op Spa
(wij waren op de kartbaan van Spa). De Porsches maken echt een tering herrie, heerlijk
Irriteer me altijd aan dat gebulder. Vooral je even een hapje gaat halen. Kan er bijna misselijk van worden dan.
.
pi_205029627
Tsja, zo kom je elkaar na 18 uur tegen, United #23 en WRT #31 in gevecht om plek 7 in de klasse
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:49:54 #123
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029664
Nee joh :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:50:02 #124
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029666
Die is kapot :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 09:50:33 #125
842 Zorro
Z
pi_205029670
Ik werp een blik op mijn Le Mans scherm en meteen BOEM _O-
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_205029671
Corvette #64 afgeschoten door een LMP2
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:50:51 #127
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029673
Gaat er straks alsnog een Ferrari winnen :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:51:02 #128
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029676
Die monteurs die een beetje lagen te lamballen ;(
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:53:11 #129
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029689
Nee, dit kan echt niet. Wie was die knuppel in die LMP2?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:54:24 #130
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029699
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:53 schreef heywoodu het volgende:
Nee, dit kan echt niet. Wie was die knuppel in die LMP2?
Er wordt nu prachtig op hem ingezoomd met naam en alles.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zondag 12 juni 2022 @ 09:55:00 #131
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_205029703
Letterlijk een amateur.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 09:55:40 #132
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029705
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:54 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Er wordt nu prachtig op hem ingezoomd met naam en alles.
Franēois Perrodo, ga maar even wat anders doen.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:55:47 #133
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029706
Maar echt hoor, dit is de zoveelste GTE Pro die vanuit leidende positie wegvalt.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029708
Ook nog hetzelfde team dat de nieuwe leider in de GTE inzet
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 09:56:57 #135
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029714
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 09:56 schreef Sabata het volgende:
Ook nog hetzelfde team dat de nieuwe leider in de GTE inzet
Op RTL hebben ze echt tig keer herhaald hoe Ferrari niet de snelheid heeft om vooraan mee te doen. Wie niet sterk is...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029720
Een 24h race is pas compleet als broers elkaar de vangrail in rijden
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:00:10 #137
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029736
Ik ben bijna door mijn proviant heen. Misschien was die heywoodu zo gek nog niet met zijn verzameling.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:03:19 #138
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029766
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:00 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben bijna door mijn proviant heen. Misschien was die heywoodu zo gek nog niet met zijn verzameling.
Ik heb nog wel wat. Vriendin kwam gisteren ook thuis met drie pakken chocolate chip cookies (en uiteraard de spareribs). @Whiskers2009
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:04:03 #139
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029772
Marker des doods door de #64 ;(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:06:36 #140
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029788
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:04 schreef Nattekat het volgende:
Marker des doods door de #64 ;(
Ik bedenk me nu dat mijn guide alweer twee uur op de kamer ligt waar ik vannacht gekeken heb, en toen heb ik hem ook niet echt aangeraakt. Volgende keer kan ik me de inkt wel besparen :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:07:41 #141
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029800
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:06 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik bedenk me nu dat mijn guide alweer twee uur op de kamer ligt waar ik vannacht gekeken heb, en toen heb ik hem ook niet echt aangeraakt. Volgende keer kan ik me de inkt wel besparen :+
Voor die ene keer per jaar dat je die printer gebruikt?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:08:11 #142
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029802
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:07 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Voor die ene keer per jaar dat je die printer gebruikt?
Maar ik doe eigenlijk niks met die guide, tijdens de race klik ik even snel naar de live timing als ik iets moet weten want daar zie je de liveries én de coureurs ook :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 10:10:27 #143
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205029833
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:03 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ik heb nog wel wat. Vriendin kwam gisteren ook thuis met drie pakken chocolate chip cookies (en uiteraard de spareribs). @:Whiskers2009
:D ^O^

Las ze mee? :D
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:11:09 #144
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029838
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:08 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Maar ik doe eigenlijk niks met die guide, tijdens de race klik ik even snel naar de live timing als ik iets moet weten want daar zie je de liveries én de coureurs ook :D
Ik vind het tien keer makkelijker om op papier alles voor me te hebben. Zo'n marker is ook niet erg goed voor je beeldscherm.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 10:11:09 #145
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205029839
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:08 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Maar ik doe eigenlijk niks met die guide, tijdens de race klik ik even snel naar de live timing als ik iets moet weten want daar zie je de liveries én de coureurs ook :D
Ik vind het kijken op papier net wat makkelijker.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 10:11:11 #146
842 Zorro
Z
pi_205029841
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:00 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben bijna door mijn proviant heen. Misschien was die heywoodu zo gek nog niet met zijn verzameling.
Proviant?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 12 juni 2022 @ 10:11:48 #147
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205029853
quote:
6s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:11 schreef Zorro het volgende:

[..]
Proviant?
@Nattekat is nog niet wakker :+
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:12:09 #148
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029854
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:10 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
:D ^O^

Las ze mee? :D
Ze belde of ik nog wat nodig had voor ze naar huis kwam. Dus ja, dat had ik :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 10:12:27 #149
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205029855
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:12 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Ze belde of ik nog wat nodig had voor ze naar huis kwam. Dus ja, dat had ik :+
Topvrouw *;
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:12:38 #150
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029858
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:11 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
@:Nattekat is nog niet wakker :+
Ik ben al bijna 6 uur wakker :o
Misschien is dat wel het probleem.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:16:59 #151
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029898
Lekker bezig regie.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zondag 12 juni 2022 @ 10:18:24 #152
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_205029910
Die fransoos heeft blijkbaar netjes zijn excuus aangeboden.
3min stop&go penalty.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:18:26 #153
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029911
3 minuten stop & go voor de #83. Hoppa.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:19:28 #154
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029921
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:18 schreef Nattekat het volgende:
3 minuten stop & go voor de #83. Hoppa.
En daarna racelicentie inleveren en optiefen?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:20:07 #155
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029928
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:19 schreef heywoodu het volgende:

[..]
En daarna racelicentie inleveren en optiefen?
Nee, hij heeft zijn excuus aangeboden.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:20:36 #156
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029930
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:20 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nee, hij heeft zijn excuus aangeboden.
Ah, gelukkig. Nu doet de Corvette het weer.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zondag 12 juni 2022 @ 10:21:31 #157
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_205029941
Hij is in ieder geval eerlijk dat het compleet zijn schuld is. En had moeten wachten.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_205029943
Management was professioneel, maar je zag dat die monteurs hem wilden lynchen.
.
  zondag 12 juni 2022 @ 10:22:02 #159
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205029945
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:19 schreef heywoodu het volgende:

[..]
En daarna racelicentie inleveren en optiefen?
Nee, moet volgend jaar de Ferrari Hypercar runnen.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:22:26 #160
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029948
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:21 schreef Fer het volgende:
Management was professioneel, maar je zag dat die monteurs hem wilden lynchen.
Het is dat er camera's bij waren.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205029949
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:22 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Nee, moet volgend jaar de Ferrari Hypercar runnen.
Zonder Perrodeau waarschijnlijk ;)
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_205029954
Zou wel bijzonder zijn als door zijn actie AF Corse de GTE gaat winnen.
.
  zondag 12 juni 2022 @ 10:26:00 #163
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205029973
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:22 schreef Sabata het volgende:

[..]
Zonder Perrodeau waarschijnlijk ;)
Hij zal niet achter het stuur gaan zitten.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205029977
Kees *O* ^O^
  zondag 12 juni 2022 @ 10:26:56 #165
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205029980
Maar beide Corvettes nu klaar?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:28:06 #166
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205029986
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:26 schreef Starflyer het volgende:
Maar beide Corvettes nu klaar?
Yes
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:28:17 #167
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205029988
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:23 schreef Fer het volgende:
Zou wel bijzonder zijn als door zijn actie AF Corse de GTE gaat winnen.
Heel toevallig ook.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205030002
16 jarige rijder :o
  zondag 12 juni 2022 @ 10:32:08 #169
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030011
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:23 schreef Fer het volgende:
Zou wel bijzonder zijn als door zijn actie AF Corse de GTE gaat winnen.
Hopen dat Bruni daar een stokje voor kan steken.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205030037
Allard is echt vertrokken naar zijn race control hok bij Viaplay?
.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:39:06 #171
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030045
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:38 schreef Fer het volgende:
Allard is echt vertrokken naar zijn race control hok bij Viaplay?
Kan het me niet voorstellen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030063
Crash *O*
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:42:49 #173
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030064
Frijns :'(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030065
Kak, Frijns is klaar
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_205030068
Frijns |:( :N
  zondag 12 juni 2022 @ 10:43:12 #176
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205030069
Frijns gespind en stuk..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zondag 12 juni 2022 @ 10:43:17 #177
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030070
Frijns schrijft een auto af -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:43:19 #178
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030071
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205030072
Dat is klaar
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:43:30 #180
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030073
Zonde voor Frijns
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:43:50 #181
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030078
quote:
11s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:43 schreef Peterselieman het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben niet boos, alleen teleurgesteld.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030084
Stukje grindbak?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:45:34 #183
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030094
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:43 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ben niet boos, alleen teleurgesteld.
ik niet
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205030105
Sc zelf
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:46:33 #185
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030106
Ik denk dat Frijns niet meer in actie was gekomen vandaag, dan maar gewoon je auto afschrijven in je allerlaatste ronde.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:46:44 #186
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030108
Hčhč, eindelijk een SC.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 10:51:10 #187
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205030147
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:38 schreef Fer het volgende:
Allard is echt vertrokken naar zijn race control hok bij Viaplay?
Dat gaat Jeroen denk ik doen, die na zijn commentaarstint bij RTL7 volgens mij nu eerst nog even aangeschoven is bij Eurosport. En straks weer door naar Viaplay.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205030157
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:51 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat gaat Jeroen denk ik doen, die na zijn commentaarstint bij RTL7 volgens mij nu eerst nog even aangeschoven is bij Eurosport. En straks weer door naar Viaplay.
Kassa!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 10:54:09 #189
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030165
Ah, de leidende LMP2 wagen heeft niet meer een ronde voorsprong nu :7
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030170
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 10:51 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Dat gaat Jeroen denk ik doen, die na zijn commentaarstint bij RTL7 volgens mij nu eerst nog even aangeschoven is bij Eurosport. En straks weer door naar Viaplay.
Ik dacht dat Allard tegen Rob Leupen zei: ik ga zo terug naar Hilversum. Maar schijnbaar is hij er nog.
.
  zondag 12 juni 2022 @ 11:00:39 #191
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030211
De SC gaat zo weer naar binnen
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:02:46 #192
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030223
In de LMP2 rijden de nummers 2 en 3 achter dezelfde SC, net als de nummers 4 tot 6.

In de GTE Pro rijden de Ferrari en Porsche direct achter elkaar, dus hopelijk wint Porsche die alsnog.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:05:39 #193
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030234
Een Am Ferrari helpt even mee _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 11:05:48 #194
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205030236
Fisichella gaat in de weg zitten :r
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 12 juni 2022 @ 11:06:06 #195
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030241
Rijdt een AM in de weg -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:07:36 #196
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030246
Hoort er bij, maar de Porsche is in de basis net iets sneller dan de Ferrari
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:08:03 #197
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030247
Van der Helm is de #5 voorbij ^O^
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030268
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:08 schreef Nattekat het volgende:
Van der Helm is de #5 voorbij ^O^
Die Vaillant is van potentieel sulletje naar modelstudent gegaan
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  zondag 12 juni 2022 @ 11:17:36 #199
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030297
Hopelijk krijgen we geen herhaling van de laatste race van vorig jaar, waar het kampioenschap werd beslist door een botsing tussen de Ferrari en Porsche.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_205030315
ik ga dit GTE Pro wel missen :'(
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:22:43 #201
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030323
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:20 schreef M90 het volgende:
ik ga dit GTE Pro wel missen :'(
Volgend jaar Ferrari vs Porsche bij de hypercars 8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:25:22 #202
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030337
En toen was er plots een heel gat.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:26:55 #203
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030344
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:25 schreef Nattekat het volgende:
En toen was er plots een heel gat.
rijderswissel bij Porsche en niet bij Ferrari. Kan Porsche een voordeeltje opleveren.

De Ferrari mag de chicane niet te vaak meer afsnijden
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:31:20 #204
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030365
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:26 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
rijderswissel bij Porsche en niet bij Ferrari. Kan Porsche een voordeeltje opleveren.

De Ferrari mag de chicane niet te vaak meer afsnijden
De twee liepen daarvoor ook al niet in sync, dus dat was vrij logisch. Pier Guidi begint nu aan zijn tweede stint, Makowicki had er al twee op zitten.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 11:31:22 #205
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030366
Weer een waarschuwing voor de #51
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:31:40 #206
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030368
De #22 rijdt erg langzaaam
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 11:32:01 #207
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030371
Er staat een United Autosport stil
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 11:32:07 #208
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205030373
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:31 schreef Peterselieman het volgende:
De #22 rijdt erg langzaaam
Niet.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:32:47 #209
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030382
United Autosport heeft wel een goed weekend zo :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030388
#51 weer binnen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:33:51 #211
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030390
quote:
10s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:32 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Niet.
ach ja, stilstaan is ook een optie
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 11:34:27 #212
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030392
En de #22 rijdt weer
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  FOK!fotograaf zondag 12 juni 2022 @ 11:34:35 #213
842 Zorro
Z
pi_205030394
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:33 schreef M90 het volgende:
#51 weer binnen
En daardoor is de Porsche 91 1 8-)
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 12 juni 2022 @ 11:34:59 #214
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030400
De #91 voorbij de #51 *O*
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:37:04 #215
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030418
Nou, dat gooit de spanning er ook wel een beetje uit.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205030432
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Volgend jaar Ferrari vs Porsche bij de hypercars 8-)
Hypercar vs lmdh, ben reuze benieuwd hoe dat er uit gaat zien na bop.
.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:43:17 #217
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030458
De leidende LMP2 P/A :W
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 11:43:25 #218
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030459
En de #45 eraf
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:46:21 #219
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030478
100 in de eerste versnelling :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:54:57 #220
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030524
De spanning in de GTE Pro is er voorlopig wel uit nu Porsche de voorsprong langzaam maar zeker uitbreidt
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 11:56:46 #221
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030528
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 11:54 schreef Peterselieman het volgende:
De spanning in de GTE Pro is er voorlopig wel uit nu Porsche de voorsprong langzaam maar zeker uitbreidt
Was er al uit toen de Ferrari een lekke band kreeg.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 12:13:00 #222
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205030635
we zijn er weer, veel gebeurd, zie ik
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:13:34 #223
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030638
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:13 schreef THEFXR het volgende:
we zijn er weer, veel gebeurd, zie ik
8 uur slapen, manmanman
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 12:14:45 #224
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205030647
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:13 schreef Nattekat het volgende:

[..]
8 uur slapen, manmanman
dacht het niet, vriend.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:16:03 #225
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030654
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:14 schreef THEFXR het volgende:

[..]
dacht het niet, vriend.
Ah, je was er om 7 uur zie ik :@

Maar je hebt een hoop gemis en ondertussen is het redelijk dood gevallen. Doen ze voor de F1 denk ik.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 12:16:57 #226
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205030664
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Ah, je was er om 7 uur zie ik :@

Maar je hebt een hoop gemis en ondertussen is het redelijk dood gevallen. Doen ze voor de F1 denk ik.
om 7 uur begon de tombola.
  zondag 12 juni 2022 @ 12:19:26 #227
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205030675
ik zie Kalf graag met een stoere helm, dit is gewoon zielig
  zondag 12 juni 2022 @ 12:21:11 #228
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205030684
:O

Goedemorgen c_/
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:22:53 #229
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030699
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:21 schreef Sinister-D- het volgende:
:O

Goedemorgen c_/
Je hebt alles gemist.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 12:22:59 #230
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205030700
als je een echt schone ruit en koplampen wilt, moet je dat spul van Lemans zien te krijgen, echt topspul lijkt mij.
pi_205030718
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:22 schreef THEFXR het volgende:
als je een echt schone ruit en koplampen wilt, moet je dat spul van Lemans zien te krijgen, echt topspul lijkt mij.
idd :o
  zondag 12 juni 2022 @ 12:27:52 #232
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205030736
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:22 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Je hebt alles gemist.
Tis niet dat ik niet online was dat ik niets gezien heb ;)

Al had die kak tv op de sportschool wel een héél slecht signaal |:(
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:32:20 #233
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030766
Dus zo eten monteurs hun eten op, weer wat geleerd.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:35:52 #234
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030802
De #66 heeft een duwtje nodig
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:36:10 #235
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205030805
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:35 schreef Peterselieman het volgende:
De #66 heeft een duwtje nodig
Nog één?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 12:38:26 #236
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205030822
Renger -O-
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 12:39:15 #237
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205030827
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:36 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nog één?
Beetje vast staan in het grind is ook niet helemaal de bedoeling, al eindigen sommigen hun wedstrijd in de meest lullige grindbak ooit: bij het ingaan van de pits in China ;)
Altijd onderweg naar het avontuur
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 12:43:18 #238
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205030872
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:22 schreef THEFXR het volgende:
als je een echt schone ruit en koplampen wilt, moet je dat spul van Lemans zien te krijgen, echt topspul lijkt mij.
Dat is grotendeels water.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_205030892
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 12:36 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nog één?
drive through voor de #93
pi_205031030
dat was een beste klap :o
ook weer contact... wel veel zeg dit jaar
  zondag 12 juni 2022 @ 12:56:07 #241
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205031038
komt die nog terug naar de pits?
pi_205031094
lijkt me niet
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:02:17 #243
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205031120
Wat gemist? :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:03:28 #244
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205031145
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 13:02 schreef Nattekat het volgende:
Wat gemist? :o
De Alpine zette een GT in de muur bij het uitkomen van de Porschebochten
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:04:20 #245
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205031158
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 13:03 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
De Alpine zette een GT in de muur bij het uitkomen van de Porschebochten
Opgeruimd staat netjes
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205031175
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 13:02 schreef Nattekat het volgende:
Wat gemist? :o
twitter
pi_205031223
1 minuut stop&go voor de #65 voor dat incident
  zondag 12 juni 2022 @ 13:44:13 #248
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_205031885
F1 on tour
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:44:21 #249
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205031893
De #79 met de nodige problemen
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:44:53 #250
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205031904
Sorry voor het zondigen, ik kijk weer.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 13:46:54 #251
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205031942
ik kijk beide, maar f1 gaat niet meer zo spannend worden.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 13:56:35 #252
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205032078
Nyck weer in actie
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 14:30:06 #253
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205032625
#10 stil in de pits
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205032802
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 14:30 schreef Peterselieman het volgende:
#10 stil in de pits
wishbone failure kennelijk, rijdt inmiddels weer
pi_205032819
Edit: verkeerde topic :')
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:21:22 #256
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033316
Jammer dat er sinds de F1 begon eigenlijk helemaal niets meer is gebeurd.

Er is een Ferrari die om de winst mee streed weggevallen, maar dat is het ook wel.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205033389
Klopt idd, de verschillen zijn ook in alle klassen groot rond het podium.. beetje saai einde zo (vooralsnog :P)
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:31:05 #258
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033397
De #39 was lekker aan het jumpen
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 15:31:27 #259
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205033401
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 15:31 schreef Peterselieman het volgende:
De #39 was lekker aan het jumpen
ff grasmaaien
pi_205033421
Lopez doet nog even FL: 3:27.749
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:34:26 #261
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033423
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 15:31 schreef Peterselieman het volgende:
De #39 was lekker aan het jumpen
Moet iets als je voor spek en bonen meedoet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 15:45:36 #262
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_205033524
15min countdown
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 15:45:55 #263
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205033529
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 15:21 schreef Nattekat het volgende:
Jammer dat er sinds de F1 begon eigenlijk helemaal niets meer is gebeurd.

Er is een Ferrari die om de winst mee streed weggevallen, maar dat is het ook wel.
De #51 die nu wat meer achterstand heeft?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:46:26 #264
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033536
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 15:45 schreef heywoodu het volgende:

[..]
De #51 die nu wat meer achterstand heeft?
Ja.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:53:54 #265
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033585
Kubica op het podium mis wel mooi :Y
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:55:17 #266
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033594
nog 2 rondjes
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 15:55:41 #267
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033598
De #10 is buiten _O_
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 15:57:02 #268
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_205033605
Dit is wel klaar.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_205033617
last lap
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:00:50 #270
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033623
Ferrari wint niet, heel erg mooi.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 16:01:34 #271
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205033626
Dat ze met deze relatief matige auto's bij lange na geen record hebben lijkt me logisch toch :+

Wel een onmeunig saaie race wat betreft de winst, nog erger dan gevreesd eigenlijk :@

Heel veel zin in volgend jaar, dat wel!
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:02:36 #272
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033632
De vlaggenist staat nu op een veilige plek
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:02:59 #273
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033633
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:01 schreef heywoodu het volgende:
Dat ze met deze relatief matige auto's bij lange na geen record hebben lijkt me logisch toch :+

Wel een onmeunig saaie race wat betreft de winst, nog erger dan gevreesd eigenlijk :@

Heel veel zin in volgend jaar, dat wel!
Er gebeurde helemaal niets, dus gewoon puur op basis daarvan lagen ze wel een tijdje op koers.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 16:03:02 #274
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205033634
Zelfs in de LMP2 was het eigenlijk geen moment spannend ;(
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:03:16 #275
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033635
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:02 schreef Peterselieman het volgende:
De vlaggenist staat nu op een veilige plek
Erg spijtig -O-

Maar ik geef ze geen ongelijk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:04:03 #276
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033643
Tweede zege van dag voor de #33 :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:04:10 #277
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033645
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:04 schreef Peterselieman het volgende:
Tweede zege van dag voor de #33 :P
:D
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:06:15 #278
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033663
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:01 schreef heywoodu het volgende:
Dat ze met deze relatief matige auto's bij lange na geen record hebben lijkt me logisch toch :+

Wel een onmeunig saaie race wat betreft de winst, nog erger dan gevreesd eigenlijk :@

Heel veel zin in volgend jaar, dat wel!
379 ronden is een prima aantal, maar deze auto's zijn voor mijn gevoel ongeveer 8 seconden per ronde te traag
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205033672
*O* mooie beelden ^O^
  zondag 12 juni 2022 @ 16:07:36 #280
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205033675
Saaie race dit jaar. In elke klasse eigenlijk. Hopelijk is het volgend jaar wat spannender in de Hypercar met de nieuwe fabrikanten.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 12 juni 2022 @ 16:11:37 #281
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiėr:
pi_205033698
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:07 schreef Starflyer het volgende:
Saaie race dit jaar. In elke klasse eigenlijk. Hopelijk is het volgend jaar wat spannender in de Hypercar met de nieuwe fabrikanten.
Best wel ja. In de Hypercar en LMP2 zijn er wat winst betreft überhaupt ook geen spannende tijden geweest, in de GTE Pro was het in elk geval zo nu en dan nog even leuk tussen de Corvette, Ferrari en Porsche (maar in de slotfase ook niet meer).
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:13:04 #282
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033705
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:11 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Best wel ja. In de Hypercar en LMP2 zijn er wat winst betreft überhaupt ook geen spannende tijden geweest, in de GTE Pro was het in elk geval zo nu en dan nog even leuk tussen de Corvette, Ferrari en Porsche (maar in de slotfase ook niet meer).
Ferrari blijft Ferrari...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:14:59 #283
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033724
Uhm... RTL 7.... waar is de beloofde picture in picture?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:16:46 #284
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033737
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:14 schreef Nattekat het volgende:
Uhm... RTL 7.... waar is de beloofde picture in picture?
Die moet je er maar bij denken
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_205033753
Ome Allard in de paddock.
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
  zondag 12 juni 2022 @ 16:20:34 #286
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205033766
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:14 schreef Nattekat het volgende:
Uhm... RTL 7.... waar is de beloofde picture in picture?
Na de race doen ze daar niet meer aan :)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:21:07 #287
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033772
quote:
1s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:20 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Na de race doen ze daar niet meer aan :)
Commentators zeiden dat ie er zou zijn :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205033773
Ik mis dat explosieve optrekken van de oude lmp1 hybrid wel. Die kwamen zoveel sneller dan de rest uit de bochten, leek net een videogame hoe die iedereen inhaalden.
.
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:22:03 #289
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033782
Aanvalluh!
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:22:42 #290
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_205033788
Louwman _O_
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 12 juni 2022 @ 16:24:56 #291
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_205033807
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:21 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Commentators zeiden dat ie er zou zijn :P
Ik hoorde het ook, maar RTL besliste anders :)
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:30:03 #292
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033847
Wegschakelen voor het podium, dit kan echt niet :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 16:30:30 #293
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_205033851
quote:
14s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:22 schreef Peterselieman het volgende:
Louwman _O_
Gaan we in juli wrsch heen. Dan is er ook een F1 tentoonstelling :)

https://www.louwmanmuseum.nl/f1-legends/
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  zondag 12 juni 2022 @ 16:30:46 #294
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_205033854
quote:
2s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:18 schreef hole1988 het volgende:
Ome Allard in de paddock.
En bij ViaPlay wordt ie afgefakkeld
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 16:34:01 #295
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205033877
Maar was me weer een eer om het samen met FOK! te volgen *O*
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_205034185
Eens!
Vanaf halverwege de ochtend ofzo niet echt bijzonder meer, toen waren overal de verschillen wel te groot . Gelukkig gisteren wel redelijk wat mooie gevechten en close racing gezien ^O^ . Eigenlijk ook weinig echt grote incidenten (maar 1 safety car zelfs)

Hypercar wordt volgend jaar giga, dat mag ook wel, want net als voorgaande jaren was het niet echt spannend. Verdwijnen van GTE Pro blijft jammer :'(, toch altijd wel speciale klasse met fabriekteams en bijbehorende wereldklasse GT coureurs. Uitvallen van Corvette was ook jammer -O- maar mooie overwinning voor Porsche. Benieuwd hoe GTE (AM )volgend jaar is (maar gelukkig gaan Porsche en Ferrari door in hypercar)
LMP2 tja.. dat is ook wel eens closer geweest idd, vond dat niet zoveel aan dit jaar.

bedankt iedereen weer voor de gezelligheid *O* was weer leuk zoals altijd ^O^
pi_205034372
Een editie die niet in het geheugen zal blijven hangen helaas.

quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 16:30 schreef nils7 het volgende:

[..]
En bij ViaPlay wordt ie afgefakkeld
T.o.v. de Jack is Allard onmeunig veel fijner om aan te horen.
  zondag 12 juni 2022 @ 18:42:46 #298
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205035047
:O

Goedemiddag c_/
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport zondag 12 juni 2022 @ 19:39:28 #299
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_205035612
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 18:42 schreef Sinister-D- het volgende:
:O

Goedemiddag c_/
Je hebt de finish gehaald?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zondag 12 juni 2022 @ 20:09:42 #300
144695 Sinister-D-
NL'er in Belgiė
pi_205035889
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
0s.gif Op zondag 12 juni 2022 19:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Je hebt de finish gehaald?
Nauwelijks...

Veel te veel te doen dit weekend :{

Moet zelfs F3000 nog kijken :@
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 14% gewijzigd door Sinister-D- op 12-06-2022 20:15:15 ]
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_205036392
quote:
7s.gif Op zondag 12 juni 2022 20:09 schreef Sinister-D- het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[..]

Moet zelfs F3000 nog kijken :@
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan niet, paar weken terug heb ik Bobby D. namelijk horen vertellen dat hij F2 gereden heeft. :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')