Je snapt niet dat een dergelijk wapen alleen maar duidelijk maakt dat je als leger totaal niets voorstelt als je niet eens in staat bent om Oekraine conventioneel te verslaan?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Om je militaire ballen te laten zien na de afgang van het leger, er liggen nogal wat wolven in het bos te wachten om het over te nemen namelijk, plus je laat meteen duidelijk zien dat de NAVO leden die zich met jouw oorlog aan het bemoeien zijn toch liever geen zelfmoord plegen maar dat lijkt me sowieso overduidelijk.
Waarom heb je dat het liefst?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Om je militaire ballen te laten zien na de afgang van het leger, er liggen nogal wat wolven in het bos te wachten om het over te nemen namelijk, plus je laat meteen duidelijk zien dat de NAVO leden die zich met jouw oorlog aan het bemoeien zijn toch liever geen zelfmoord plegen maar dat lijkt me sowieso overduidelijk.
Heb ik helemaal niet het liefst, stoppen met deze onzin, ik probeer alleen in het hoofd van Poetin te kruipen.quote:
quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:44 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Heb ik helemaal niet het liefst, stoppen met deze onzin, ik probeer alleen in het hoofd van Poetin te kruipen.
Begrijp je verkeerd neem ik aanquote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:34 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Liefst op een concentratie van Oekraïnse militairen in Westers wapentuig.
Overdrachtelijk gesproken.quote:
nou nee, ik las dus dat je het liefst zoet dat russen de oekraïners en de westerse wapens even aanpakt, om "duidelijk zien dat de NAVO leden die zich met jouw oorlog aan het bemoeien zijn toch liever geen zelfmoord plegen" .quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:47 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Overdrachtelijk gesproken.
Ik bedoel niet mezelf maar Poetin maar dat leek me evident.
Als ze dat echt doen op die dag en Rusland stuurt dan geen nuke, dan zal het hopelijk ook niet meer gebeuren.quote:
Tijd voor kernenergiequote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:59 schreef UitStraling het volgende:
Volgende winter zal laten zien wat we waard zijn, als de energierekening van 900 euro per maand op de deurmat valt, kan dat zelf makkelijk betalen maar genoeg middelmaat in Nederland die het zwaar gaan krijgen, eens kijken of er dan nog veel Slava Ukraini geroepen gaat worden.
Hou op hoor. Niks mis met kernenergiequote:Op vrijdag 6 mei 2022 01:02 schreef quirina het volgende:
We kunnen ook wat meer windmolens plaatsen.
Hey ja, verkassen naar Lelystad.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 01:08 schreef UitStraling het volgende:
Deportatie van alle Groningers oostelijk en noordelijk van de stad Groningen en onszelf rijk en warm pompen maar.
Denk het nietquote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:59 schreef UitStraling het volgende:
Volgende winter zal laten zien wat we waard zijn, als de energierekening van 900 euro per maand op de deurmat valt, kan dat zelf makkelijk betalen maar genoeg middelmaat in Nederland die het zwaar gaan krijgen, eens kijken of er dan nog veel Slava Ukraini geroepen gaat worden.
Nou nou nouquote:Op vrijdag 6 mei 2022 01:00 schreef quirina het volgende:
https://nos.nl/artikel/21(...)en-brug-naar-de-krim
Echt Nederlandse mentaliteit.
De speld is in de hooiberg gevonden hoor. Een onderdeel van een onderdeel en daar een onderdeel van komt uit Nederland. En dus is het weg met die hypocriete Nederlanders.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 01:00 schreef quirina het volgende:
https://nos.nl/artikel/21(...)en-brug-naar-de-krim
Echt Nederlandse mentaliteit.
Lulkoek.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:57 schreef quirina het volgende:
[..]
Die brug is door Nederlanders gebouwd hè. Dus stevig!
Dan blijft er weinig over om te verkrachten.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 00:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ok, dus niet onschadelijk. Waarom niet het favoritete doel van Rusland, burgers?
Ze hebben gewoon 1kt nukes hoor.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 02:26 schreef BBach het volgende:
Ik vind het vreemd dat sommige users 'tactical nukes' zien als een wat groter bommetje. Neen, die zijn gelijkwaardig of erger dan de bommen op hiroshima en nagasaki van kracht. Een klein kernwapen (van yield) bestaat niet, dat is nu eenmaal inherent aan het concept.
Wat wil je dan zeggen? Het kan nog veel erger? Dat haalt het punt niet echt onderuit. Een klein nuclear wapen in het huidige arsenaal is kennelijk al meer dan dat de wereld gezien heeftquote:Op vrijdag 6 mei 2022 06:35 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon 1kt nukes hoor.
Als hij nou niet in alle enthousiasme over de VOC was begonnen en geëindigd met een vraag, had hij hier wel volkomen gelijk. Dat sikkeneuren en bij de pakken neerzitten schiet je geen reet mee op.quote:
Klopt hij heeft 100% gelijk hier. De VOC is het allereerste 'public-company', dat normale mensen eigenaar konden worden van een bedrijf en mee konden delen in de winst. Een grootste sociale uitvinding in de menselijke geschiedenis.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 06:43 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Als hij nou niet in alle enthousiasme over de VOC was begonnen en geëindigd met een vraag, had hij hier wel volkomen gelijk. Dat sikkeneuren en bij de pakken neerzitten schiet je geen reet mee op.
Daar wordt de verwarming niet koud of warm van.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 01:03 schreef quirina het volgende:
Gewoon op elk dak in Nederland zonnepanelen.
De prijs van stroom gaat dan wel rap naar beneden omdat er simpelweg veel meer van is. Dus dan wordt het ook eerder interessant om je huis elektrisch te gaan verwarmen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:08 schreef Noek het volgende:
[..]
Daar wordt de verwarming niet koud of warm van.
Man, ik heb zonnepanelen en een elektrische auto. Free Ukrain!!quote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:25 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De prijs van stroom gaat dan wel rap naar beneden omdat er simpelweg veel meer van is. Dus dan wordt het ook eerder interessant om je huis elektrisch te gaan verwarmen.
Lukashenko lult uit zijn nek. Het blijft de schoothond van Putin.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:30 schreef Rode_Wijn het volgende:
De draai van Lukashenko is vast al besproken hier. Maar als dit oprecht is wordt dit een gamechanger. Zonder Belarus valt het groot russische plan va Poetin in het water. En het zegt wat over de 'winkansen' van de Russen.
Dan de Chinezen nog. En Israel graag boos blijven. India over de streep en Poetin kan terug in zijn berg tot aan zijn pensioen
Het Putinregime is het bestaansrecht van Lukashenko. Zonder Putin gaat Lukashenko binnen een week zelf tegen de muur.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:30 schreef Rode_Wijn het volgende:
De draai van Lukashenko is vast al besproken hier. Maar als dit oprecht is wordt dit een gamechanger. Zonder Belarus valt het groot russische plan va Poetin in het water. En het zegt wat over de 'winkansen' van de Russen.
Dan de Chinezen nog. En Israel graag boos blijven. India over de streep en Poetin kan terug in zijn berg tot aan zijn pensioen
Nee joh, dat is als een kogel door de eigen kop, gewoon op Oekraïne.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:53 schreef quirina het volgende:
[..]
Lukashenko lult uit zijn nek. Het blijft de schoothond van Putin.
Tuurlijk gooit Putin geen nukes dichtbij zijn eigen land. En als Lukashenko dat zeker weet blijft hij Rusland steunen.
Maar Frankrijk en Groot Brittannië ( en dus wij ook) lopen wel een risico.
Dat zulke “kleine” nukes in principe niet perse meer vernietiging kunnen veroorzaken dan conventionele wapens en bommen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 06:41 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Wat wil je dan zeggen? Het kan nog veel erger? Dat haalt het punt niet echt onderuit. Een klein nuclear wapen in het huidige arsenaal is kennelijk al meer dan dat de wereld gezien heeft
jij denkt dat Lukashenko geen 180 graden draait, als het Poetin regime omslaat.als er iemand mij een opportunist lijkt, is het lukashenkoquote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het Putinregime is het bestaansrecht van Lukashenko. Zonder Putin gaat Lukashenko binnen een week zelf tegen de muur.
Bizarre gedachte dat die borden wsl zijn gemaakt voor of in het begin van de oorlog.quote:Op donderdag 5 mei 2022 21:28 schreef Aether het volgende:
Borden worden alvast vervangen door Russische.
[ afbeelding ]
ervoor ga ik van uit.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:36 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Bizarre gedachte dat die borden wsl zijn gemaakt voor of in het begin van de oorlog.
Za weet ons vast uit te leggen dat dit smerige Oekraïne propaganda is. Putin heeft toch echt gezegd dat zo ongeveer iedereen gered is en dus moet deze man wel een vuile nazi zijn! Als ik Rusland was zou ik hem oppakken en opsluiten! Smerige landverrader die zijn kinderen belangrijker vindt dan de bezittingen van oligarchen en de droom van Putin!quote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:15 schreef myShizzle het volgende:
"Hoi, uw zoon was aan boord van de Moskva en is vermist. Echter, aangezien het schip niet meedeed aan de speciale operatie tegen Oekraïne, krijgt u he-le-maal niets.
Gr. Gr.
Mother Russia"
[ twitter ]
Voor wat die eerste blast kan dat kloppen, maar bij nucleair heb je de fallout en mag je nog fijn tientallen jaren genieten van de straling. Groot verschil. Conventioneel is gewoon boem en klaarquote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:22 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Dat zulke “kleine” nukes in principe niet perse meer vernietiging kunnen veroorzaken dan conventionele wapens en bommen.
Maw zo klein is net zo destructief als de wat grotere bommen in het arsenaal.
Maar goed, het blijft een soort semantische discussie, Rusland is blijkbaar compleet destructief geworden met een bevolking wat grotendeels achter de suïcidale gang staat van hun grote leider Putler.
quote:Networks of resistance
If you want to understand why Germany acts the way it does, listen to the best advice ever given to any journalist: follow the money. Germany’s foreign policy is a function of its industrial-corporatist model. The SPD politicians who have befriended Vladimir Putin and Sergei Lavrov did not do so because they wanted to atone for Germany’s war guilt. If that were the case, why have they been so dismissive towards Poland, the Baltic republics, and in particular Ukraine? They are in it for the money and power. It’s that simple.
The short story of what happened is that these politicians acted as the representatives of a deep network of German and Russian industrial contacts. I once described the Germany-Russia relationship as the most strategic in Europe. Russia and China are essential for Germany’s economic model to function. Russia is the supplier of raw materials and energy, which German industry has come to depend on. China has become Germany's favourite trading partner, and destination for investments.
De enige manier waarop Lukashenko in Russisch perspectief nuttig kan zijn door typeringen als 'war is dragging on' te gebruiken, is in een scenario waarin met opzet het Russische leger nu zo knullig voor de dag komt om ons zand in de ogen te strooien. Zodat ze straks met het 'echte' leger een verrassingseffect kunnen bewerkstelligen door onderschatting van onze kantquote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:53 schreef quirina het volgende:
[..]
Lukashenko lult uit zijn nek. Het blijft de schoothond van Putin.
Tuurlijk gooit Putin geen nukes dichtbij zijn eigen land. En als Lukashenko dat zeker weet blijft hij Rusland steunen.
Maar Frankrijk en Groot Brittannië ( en dus wij ook) lopen wel een risico.
Waarom laat Lukashenko zich dan zo kritisch uit? Wit voetje halen en nek redden daar lijkt het voor mij opquote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het Putinregime is het bestaansrecht van Lukashenko. Zonder Putin gaat Lukashenko binnen een week zelf tegen de muur.
Ik gok dat lukashenko zich aardig gevangen voelt tussen als een goed hondje trouw zijn aan het baasje en de groeiende haat van zijn eigen bevolking tegen hem en alles wat Russisch is. Het zou geweldig zijn wanneer in wit-Rusland nu een opstand zou uitbreken waarbij het leger de kant van de bevolking kiest. Gezien de impact die de sancties en de inflatie ongetwijfeld op de wit-Russische bevolking hebben zeker niet ondenkbaar.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:14 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Waarom laat Lukashenko zich dan zo kritisch uit? Wit voetje halen en nek redden daar lijkt het voor mij op
Meestal heb ik de verwarming niet in aan in Mei-Juniquote:Op vrijdag 6 mei 2022 07:25 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De prijs van stroom gaat dan wel rap naar beneden omdat er simpelweg veel meer van is. Dus dan wordt het ook eerder interessant om je huis elektrisch te gaan verwarmen.
Dit jaar al niet vanaf maart, in die zin hebben we enorm geluk. Heb overigens vorige week alsnog mijn prijzen vast kunnen zetten voor een jaar na een aanbod van mijn leverancier. Wij gaan van 91 euro naar 170 euro per maand (huishouden van 2). Lang zitten twijfelen, maar denk toch dat we de juiste keuze hebben gemaakt. Geeft in ieder geval rust als we richting de winter gaan.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:22 schreef Fer het volgende:
[..]
Meestal heb ik de verwarming niet in aan in Mei-Juni
Dus in feite is wat ooit bekend stond als Nazi-Duitsland nog steeds een land dat over lijken gaat. Dat wij ooit zijn ingetrapt in het 'nooit meer' dat de Duitsers overal riepen.quote:
Er zijn tot 1980 al 2000 kernkoppen tot ontploffing gebracht in testen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:53 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Voor wat die eerste blast kan dat kloppen, maar bij nucleair heb je de fallout en mag je nog fijn tientallen jaren genieten van de straling. Groot verschil. Conventioneel is gewoon boem en klaar
Ik krijg ¤30 per maand terug. En stoken volopquote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:28 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Dit jaar al niet vanaf maart, in die zin hebben we enorm geluk. Heb overigens vorige week alsnog mijn prijzen vast kunnen zetten voor een jaar na een aanbod van mijn leverancier. Wij gaan van 91 euro naar 170 euro per maand (huishouden van 2). Lang zitten twijfelen, maar denk toch dat we de juiste keuze hebben gemaakt. Geeft in ieder geval rust als we richting de winter gaan.
Er zal iig heel wat moeten veranderen in Duitsland de komende jaren.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:33 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dus in feite is wat ooit bekend stond als Nazi-Duitsland nog steeds een land dat over lijken gaat. Dat wij ooit zijn ingetrapt in het 'nooit meer' dat de Duitsers overal riepen.
Dat Nederland de binnenlandse verdediging laat afhangen van een dergelijk land doet wel te denken. Je kan ze simpelweg niet vertrouwen.
Zonnepanelen zeker?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:37 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik krijg ¤30 per maand terug. En stoken volop
De radioactiviteit is een stuk minder bij dat soort kleinere nukes.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:53 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Voor wat die eerste blast kan dat kloppen, maar bij nucleair heb je de fallout en mag je nog fijn tientallen jaren genieten van de straling. Groot verschil. Conventioneel is gewoon boem en klaar
Zorgen maken doe ik niet. Conventioneel heb ik veel vertrouwen in de NAVO en als men met nukes gaat smijten dan gaat het kaarsje snel uit. Of je wil dat het uit gaat.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:50 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
De radioactiviteit is een stuk minder bij dat soort kleinere nukes.
De Amerikanen met name richten zich niet voor niets op zulk soort wapens.
Ik zou mij meer zorgen maken om het afweer systeem van de Russen versus vijandige ICBM’s, hun oplossing is inkomende nukes uitschakelen met.. nukes.
Dit moet het haast wel zijn. Dat bedoelde ik met 'wit voetje'. Het andere scenario is een soort verstoppertje spelen met het echte russische leger in een groot opgezette maskerade. Ligt een tikje minder voor de handquote:Op vrijdag 6 mei 2022 09:19 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Ik gok dat lukashenko zich aardig gevangen voelt tussen als een goed hondje trouw zijn aan het baasje en de groeiende haat van zijn eigen bevolking tegen hem en alles wat Russisch is. Het zou geweldig zijn wanneer in wit-Rusland nu een opstand zou uitbreken waarbij het leger de kant van de bevolking kiest. Gezien de impact die de sancties en de inflatie ongetwijfeld op de wit-Russische bevolking hebben zeker niet ondenkbaar.
Actief de wit-Russische bevolking opstoken tegen de eigen dictator lijkt mij een mooi doel voor westerse inlichtingendiensten en hacker-communities
Als het Putinregime valt, wordt Lukashenko afgezet omdat hij geen dekking meer heeft.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 08:25 schreef Korenfok het volgende:
[..]
jij denkt dat Lukashenko geen 180 graden draait, als het Poetin regime omslaat.als er iemand mij een opportunist lijkt, is het lukashenko
En assad ook. En kadyrov ook. En wat no-name figuren op andere plekken waar rus rotzooi aan het trappen is ook.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:20 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Als het Putinregime valt, wordt Lukashenko afgezet omdat hij geen dekking meer heeft.
Ik zou het bijzonder knap vinden om pakweg 1000 tanks buiten het zicht van satellieten naar het front te brengen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:15 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Dit moet het haast wel zijn. Dat bedoelde ik met 'wit voetje'. Het andere scenario is een soort verstoppertje spelen met het echte russische leger in een groot opgezette maskerade. Ligt een tikje minder voor de hand
Beetje james bond villain achtig.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:25 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik zou het bijzonder knap vinden om pakweg 1000 tanks buiten het zicht van satellieten naar het front te brengen.
Ik ook. Aan de andere kant kan ik de mogelijkheid niet helemaal als onmogelijk af doen. Aangezien we met alle intelligence tot nu toe ook vrij ver naast zaten (overschat hebben)quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:25 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ik zou het bijzonder knap vinden om pakweg 1000 tanks buiten het zicht van satellieten naar het front te brengen.
Dat durf ik sterk te betwijfelen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:31 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Ik ook. Aan de andere kant kan ik de mogelijkheid niet helemaal als onmogelijk af doen. Aangezien we met alle intelligence tot nu toe ook vrij ver naast zaten (overschat hebben)
Nahja de algemene indruk was volgens mij toch dat de Russen zo'n beetje op de 2e plek na de VS scoorden.quote:
Ja, dat dacht de hele wereld. Inclusief Rusland zelf. Voor de rest hoef je bijvoorbeeld maar naar het begin van de oorlog te kijken hoe de VS, door inlichtingen openbaar te maken, telkens Rusland de pas wist af te snijden.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:33 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Nahja de algemene indruk was volgens mij toch dat de Russen zo'n beetje op de 2e plek na de VS scoorden.
Dat klopt. Hebben de Amerikanen keurig gedaan. Maak ik hieruit op dat je er vanuit gaat dat de Amerikanen ook al wat beter op de hoogte waren van de status van het leger?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, dat dacht de hele wereld. Inclusief Rusland zelf. Voor de rest hoef je bijvoorbeeld maar naar het begin van de oorlog te kijken hoe de VS, door inlichtingen openbaar te maken, telkens Rusland de pas wist af te snijden.
De kwaliteit en de effectiviteit zijn zwaar overschat. Zoals ik al eerder opmerkte, en me vanzelfsprekend niet in dank afgenomen werd door wat usual suspects, al die "defensie specialisten" mogen eens serieus aan introspectie gaan doen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:31 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Ik ook. Aan de andere kant kan ik de mogelijkheid niet helemaal als onmogelijk af doen. Aangezien we met alle intelligence tot nu toe ook vrij ver naast zaten (overschat hebben)
Die inlichtingen waren gewoon behoorlijk accuraat als het ging om troepenbeweging en intentie. Wat je niet met een satelliet kunt zien is wat de staat van onderhoud, training, moraal, corruptie, etc.. is of hoe effectief een wapen is. Wij weten nu nog amper wat een F35 kan doen, dat weet je pas als het wordt het ingezet.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:31 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Ik ook. Aan de andere kant kan ik de mogelijkheid niet helemaal als onmogelijk af doen. Aangezien we met alle intelligence tot nu toe ook vrij ver naast zaten (overschat hebben)
<aluhoedje>quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:44 schreef ExTec het volgende:
[..]
De kwaliteit en de effectiviteit zijn zwaar overschat. Zoals ik al eerder opmerkte, en me vanzelfsprekend niet in dank afgenomen werd door wat usual suspects, al die "defensie specialisten" mogen eens serieus aan introspectie gaan doen.
Maar poppetjes en tankjes tellen, dat lijkt al met al toch goed gegaan?
Zelf al trekt putin aan z'n hendel en komen de Super-Tanks omhoog op de lift, zal hij ze wel naar het front moeten krijgen. Niet alleen duurt dat, afhankelijk van waar zijn evil lair zich bevind wel een tijdje, maar dat houd je niet verborgen, satellieten en radar achtige dingen zien dat ruim van te voren.
Was ook ineens een onverwacht grote bijdrage uit NL.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:14 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
NL bijna net zo veel als duitsland. Tikje uit verhouding.
Dat is een 1-2tje geweest. Kleine broertje NL heeft door deze actie enigszins het gezichtsverlies van grote broer Duitsland kunnen beperken.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:00 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Was ook ineens een onverwacht grote bijdrage uit NL.
Volgens mij zijn ze van zichzelf geschrokken in Den haag: ze zijn aardig stil momenteel.
Denk dat sowieso dit soort doelen, of het nu zo'n Russische T90 is of een Westerse Abrahams of Leopard, te immobiel zijn als je die vergelijkt met allerlei raketten van allerlei maten. Zo'n tank is wel heel heel fijn als je met je troepen je opmars maakt naar een stad tegen vijandelijke infanterie, maar met al die raketten, drones en meer van dat spul kan elk moment je kaarsje uitgeblazen worden.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:51 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ruslands meest geavanceerde tank, sinds 2020 onderdeel van het leger de T-90M, binnen weken al weggeschoten door Ukraine.
Rusland.![]()
https://www.businessinsid(...)ccording-to-reports/
Twee dagen geleden heeft Rutte er nog over gesproken. Echt stil is het niet.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:00 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Was ook ineens een onverwacht grote bijdrage uit NL.
Volgens mij zijn ze van zichzelf geschrokken in Den haag: ze zijn aardig stil momenteel.
https://twitter.com/MinPr(...)Qn_Q2h-Cb2CNDaw&s=19quote:Nederland bekijkt momenteel of het samen met o.a. Duitsland, België en het Verenigd Koninkrijk meer zware wapens kan leveren en stuurt een forensisch opsporingsteam dat in Oekraïne bewijs verzamelt voor onderzoek naar oorlogsmisdaden en in strafrechtelijke procedures. (2/2)
Lijkt me sterk, Zelensky is een hologram bedoeld om de nieuwe Westerse wereldorde te scheppen.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:47 schreef zalkc het volgende:
[..]
<aluhoedje>
Stiekem heeft zijn stealth leger Kiev allang ingenomen en is Zelensky een dubbelganger om zoveel mogelijk NAVO-materieel los te peuteren...
</aluhoedje>
Ik ben pas bij 1 mei.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:04 schreef capricia het volgende:
[..]
Twee dagen geleden heeft Rutte er nog over gesproken. Echt stil is het niet.
[ twitter ]
[..]
https://twitter.com/MinPr(...)Qn_Q2h-Cb2CNDaw&s=19
Er komt een tijd dat tanks gewoon weinig meer te betekenen hebben in de moderne oorlogsvoering, dit is toch wel een indicatie dat die tijd is aangebroken. Zo is het met slagschepen ook ooit gegaan.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 10:51 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ruslands meest geavanceerde tank, sinds 2020 onderdeel van het leger de T-90M, binnen weken al weggeschoten door Ukraine.
Rusland.![]()
https://www.businessinsid(...)ccording-to-reports/
Oorzaak?quote:
Van Telegram.quote:The Ukrainian armed forces sank another Russian ship — "Admiral Makarov" - Goncharenko confirmed the information.
Zolang je infanterie nodig hebt blijf je tanks tegenkomenquote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:13 schreef Hathor het volgende:
[..]
Er komt een tijd dat tanks gewoon weinig meer te betekenen hebben in de moderne oorlogsvoering, dit is toch wel een indicatie dat die tijd is aangebroken. Zo is het met slagschepen ook ooit gegaan.
Maar een effectief wapen is het inmiddels niet meer, in ieder geval niet als de lucht vol is met drones.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:16 schreef sp3c het volgende:
[..]
Zolang je infanterie nodig hebt blijf je tanks tegenkomen
Zmeiny = Snake Island.quote:A Russian frigate is burning near Zmeiny.
The explosion with subsequent burning occurred on board the Russian frigate project 11356r of the Burevestnik type, which is located near the island of Zmeiny.
According to" Duma", enemy aircraft are currently circling over this area of the Black Sea, and rescue vessels have left the temporarily occupied Crimea to help the ship.
According to preliminary information, the ship was hit by the Ukrainian anti-aircraft missile system "Neptune".
Rusland is ingehuurd door het WEF om een gezamenlijke vijand te worden voor het westen zodat zij dichter naar elkaar toe komen en er van onder af een roep komt tot meer eensgezindheid en meer veiligheid zodat er globale controle mechanismen kunnen worden opgestart?quote:Op vrijdag 6 mei 2022 11:04 schreef Adames het volgende:
[..]
Lijkt me sterk, Zelensky is een hologram bedoeld om de nieuwe Westerse wereldorde te scheppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |