Mensen houden er nu eenmaal van om te zeiken. Vorig jaar over Ziggo en Olav. En nu over Viaplay.quote:Op zondag 24 april 2022 11:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat een hoop mensen gewoon niet ontevreden waren met hoe het voorheen was en er nu van balen dat ze met iets anders opgescheept zitten waar ze minder blij mee zijn en bovendien meer voor moeten betalen.
Ah top! Zo kan ik het vinden inderdaad! Dankje!quote:Op zondag 24 april 2022 11:07 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Via 'schema' ook niet? Als je naar die swipebalk kijkt kom ik er ook vaak niet uit, wel via schema
ik stuitte gisteren toevallig op een samenvatting van ziggo, vond het er erg zielig uitzien ook die 2 in de studio en het commentaar ook niet ter plekke (zo leek het van Olav) heel magerquote:Op zondag 24 april 2022 11:49 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Mensen houden er nu eenmaal van om te zeiken. Vorig jaar over Ziggo en Olav. En nu over Viaplay.
En voor mensen die een Ziggo Sport abonnement op tv hadden is Viaplay niet duurder.
Dit.quote:Op zondag 24 april 2022 11:19 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat een hoop mensen gewoon niet ontevreden waren met hoe het voorheen was en er nu van balen dat ze met iets anders opgescheept zitten waar ze minder blij mee zijn en bovendien meer voor moeten betalen.
Ik kan de app op TV gewoon op pauze zetten en daarna verder kijkenquote:Op zondag 24 april 2022 12:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit.
Ik vind het maar een amateuristische bedoeling. Wat gewoon fijn was aan Ziggo, pauzeknop en terugkijken.
Dat kan met Viaplay toch ook?quote:Op zondag 24 april 2022 12:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit.
Ik vind het maar een amateuristische bedoeling. Wat gewoon fijn was aan Ziggo, pauzeknop en terugkijken.
Als je de app hebt wel. Via de 'gewone' zender (225 bij KPN bijvoorbeeld) kun je wel pauzeren, maar niet vanaf het begin kijken.quote:
Ah wij hebben geen TV abbo, dus dat wist ik niet.quote:Op zondag 24 april 2022 14:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je de app hebt wel. Via de 'gewone' zender (225 bij KPN bijvoorbeeld) kun je wel pauzeren, maar niet vanaf het begin kijken.
Op pauze zetten via tv of app/website.quote:
Via de app. Nadat je die op je smart tv geïnstalleerd hebt bijvoorbeeldquote:
Ik heb diverse apps op de tv, en de melding op de tv dat ik een abonnement van Viaplay heb.quote:Op zondag 24 april 2022 14:51 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Via de app. Nadat je die op je smart tv geïnstalleerd hebt
Je moet die app zelf installeren. Via de Play Store (indien android tv).quote:Op zondag 24 april 2022 14:53 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik heb diverse apps op de tv, en de melding op de tv dat ik een abonnement van Viaplay heb.
Maar geen app Viaplay te vinden…
Enfin, ik zal ze morgen eens bellen. Nu GP radio afstellen.
Ff voor de goede orde: Je kunt dus niet zo stellig zeggen dat er een Viaplay app is die iemand op z'n tv kan installeren. Voor sommige tv's is die er namelijk gewoon niet. Voor de onze bijvoorbeeld.quote:Op zondag 24 april 2022 14:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je moet die app zelf installeren. Via de Play Store (indien android tv).
Is dat gelukt?quote:Op zondag 24 april 2022 11:51 schreef NicolasJoy het volgende:
[..]
Ah top! Zo kan ik het vinden inderdaad! Dankje!
De race vanmiddag mis ik waarschijnlijk ook het begin, dus moet ook even zien hoe ik het stukje 'kijk vanaf het begin' kan vinden straks.Afspraak die ik niet voorbij kan laten gaan.
Volgens mij betaal je feitelijk heel wat minder dan bij ziggo en heb je nog steeds diezelfde knoppenquote:Op zondag 24 april 2022 12:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit.
Ik vind het maar een amateuristische bedoeling. Wat gewoon fijn was aan Ziggo, pauzeknop en terugkijken.
Yes!quote:
De ViaPlay app is voor de meeste moderne TVs te krijgen. in ieder geval meer TVs dan waarop F1TV beschikbaar is.quote:Op zondag 24 april 2022 18:45 schreef Jane het volgende:
[..]
Ff voor de goede orde: Je kunt dus niet zo stellig zeggen dat er een Viaplay app is die iemand op z'n tv kan installeren. Voor sommige tv's is die er namelijk gewoon niet. Voor de onze bijvoorbeeld.
(Ik heb geen Viaplay, maar uit interesse wel ff gekeken of ik de app kon vinden in de store van onze - aantal jaar oude - Phillips. Nope.)
Het is me wel duidelijk geworden uit alle reacties her en der dat streamen (via een app op tv of gecast) helemaal niet voor zo normaal is voor iedereen als ik dacht. Ik dacht "Iedereen heeft toch wel Netflix ofzo en weet hoe dat werkt", maar heel veel mensen lijken gewoon helemaal niet te begrijpen dat Viaplay geen tv-zender is. Bizar. Mensen die braaf een abonnement genomen hebben, denkend dat ze er een tv-zender bijkregen en nu soms totaal niet snappen hoe ze kunnen kijken. Dat wordt in augustus helemaal leuk als die kanalen bij Ziggo en KPN stoppen.
Een deel van de negatieve reacties is er zeker aan te wijten dat mensen gewoon niet snappen hoe een streamingservice werkt. Maar ja, dat zijn toch negatieve reacties en dat is toch niet goed voor je reputatie. Misschien had Viaplay meer aandacht aan uitleg moeten besteden. Om mensen die het niet gewend zijn een beetje op weg te helpen ofzo. Ik weet het ook niet.
De officiële F1TV app schijnt inmiddels op geen enkele tv meer beschikbaar te zijn. Lees ik elders. Maar goed, het punt ging niet over F1TV.quote:Op zondag 24 april 2022 19:33 schreef Starflyer het volgende:
[..]
De ViaPlay app is voor de meeste moderne TVs te krijgen. in ieder geval meer TVs dan waarop F1TV beschikbaar is.
De app is verkrijgbaar voor
Samsung (model uit 2016 of later)
LG (model uit 2016 of later)
Sony Android TV
Philips Android TV
Nvidia Shield Android TV
https://www.streamwijzer.nl/viaplay-op-tv/
Het nadeel van Chromecast is dat het nog meer vertraging oplevert dan de stream zelf al heeft. Normaal gesproken geen probleem, maar bij live sporten vind ik dat irritant als je niet gespoilerd wil worden in de desbetreffende topics of op social media.quote:Op zondag 24 april 2022 20:01 schreef Jane het volgende:
[..]
De officiële F1TV app schijnt inmiddels op geen enkele tv meer beschikbaar te zijn. Lees ik elders. Maar goed, het punt ging niet over F1TV.
Ik wilde alleen maar zeggen dat wij vast niet de enigen zijn die nog een oude smart-tv hebben waar geen app voor is. Zeker als je verder geen gebruik maakt van streamingdiensten (of alleen van Netflix, want die werkt nog wel) dan mis je die apps ook niet. Waarom zou je dan een nieuwe tv kopen?
Ikzelf heb trouwens ook helemaal geen behoefte aan een nieuwe tv zolang deze het nog doet. We kijken nauwelijks tv en voor de dingen die we willen zien voldoet 'ie prima. Alles behalve Netflix gaat gewoon via de Chromecast.
Het ging (mij) erom dat @ootjekatootje leek te verwachten dat de app spontaan op haar tv zou verschijnen door het afsluiten ve Viaplay-abbo. Dat is niet zi, die moet je zelf installerenquote:Op zondag 24 april 2022 20:01 schreef Jane het volgende:
[..]
De officiële F1TV app schijnt inmiddels op geen enkele tv meer beschikbaar te zijn. Lees ik elders. Maar goed, het punt ging niet over F1TV.
Ik wilde alleen maar zeggen dat wij vast niet de enigen zijn die nog een oude smart-tv hebben waar geen app voor is. Zeker als je verder geen gebruik maakt van streamingdiensten (of alleen van Netflix, want die werkt nog wel) dan mis je die apps ook niet. Waarom zou je dan een nieuwe tv kopen?
Ikzelf heb trouwens ook helemaal geen behoefte aan een nieuwe tv zolang deze het nog doet. We kijken nauwelijks tv en voor de dingen die we willen zien voldoet 'ie prima. Alles behalve Netflix gaat gewoon via de Chromecast.
Dit inderdaad, ik heb het abonnement afgesloten via KPN, dan verwacht ik na het opnieuw opstarten inderdaad ergens een knopje/app/zender van Viaplay.quote:Op zondag 24 april 2022 20:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het ging (mij) erom dat @:ootjekatootje leek te verwachten dat de app dpontaan op haar tv zou verschijnen door het afsluiten ve Viaplay-abbo. Dat is niet zi, die moet je zelf installeren
Er is een Viaplay-zender (kanaal) op KPN. Kanaal 225?quote:Op zondag 24 april 2022 21:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit inderdaad, ik heb het abonnement afgesloten via KPN, dan verwacht ik na het opnieuw opstarten inderdaad ergens een knopje/app/zender van Viaplay.
ligt hier ook, das misschien de oplossing.quote:Op zondag 24 april 2022 21:16 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Het leven is zo veel makkelijker als je gewoon investeert in de nieuwe Google TV Chromecast. Echt, op entertainment gebied is dat de beste investering die ik de afgelopen 20 jaar heb gedaan.
Ja, kanaal 225, maar dat zijn alleen de kwalificatie en de race.quote:Op zondag 24 april 2022 21:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er is een Viaplay-zender (kanaal) op KPN. Kanaal 225?
Maar de app moet je dus zelf op je tv installeren. Zou ik wel doen als dat kan op je tv, want dan loop je het minst achter (van alle mogelijkheden die er zijn om te kijken). Maar het verschil met GP radio wordt dan dus wel groter, dus je moet opnieuw uitvogelen hoe je moet syncen.
Beetje onhandig dat 'ie in het stopcontact moet, maar goed, dat is dan maar zo. Werkt lekker inderdaad.quote:Op zondag 24 april 2022 21:16 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Het leven is zo veel makkelijker als je gewoon investeert in de nieuwe Google TV Chromecast. Echt, op entertainment gebied is dat de beste investering die ik de afgelopen 20 jaar heb gedaan.
Dat is precies wat je met zo'n app hebt, inclusief de pauzeknop. TV of Chromecast aan, app selecteren en hup, kijken.quote:Op zondag 24 april 2022 22:13 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar ik ben van het gemak, abonnement betalen. Kids blij, tv aan en kijken maar.
Ja, die app heb ik op mijn iPad en inderdaad dat kan met een chromecast, maar ik vind het teveel gedoe. Daarom prefereer ik Ziggo met F1.quote:Op zondag 24 april 2022 22:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat is precies wat je met zo'n app hebt, inclusief de pauzeknop. TV of Chromecast aan, app selecteren en hup, kijken.
Met de nieuwe Chromecast, waar hierboven op gewezen werd, heb je geen tablet of telefoon nodig. De app installeer je op die Chromecast zelf, dus om te kijken heb je níks anders nodig dan de TV waar de Chromecast in hangt (en de afstandsbediening). Je streamt niet iets ergens naartoe, de app staat op de Chromecast zelf.quote:Op zondag 24 april 2022 22:18 schreef ootjekatootje het volgende:
Ja, die app heb ik op mijn iPad en inderdaad dat kan met een chromecast, maar ik vind het teveel gedoe. Daarom prefereer ik Ziggo met F1.
Ja, kun je gewoon via de app terugkijken.quote:Op zondag 24 april 2022 22:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, die app heb ik op mijn iPad en inderdaad dat kan met een chromecast, maar ik vind het teveel gedoe. Daarom prefereer ik Ziggo met F1.
Kan er iemand de race terugkijken? Als je een feestje hebt? Ik zag wat BNN’ers bij rtl Boulevard kijken op hun telefoon.![]()
Ja ik vraag het maar, sorry.
Ja, terugkijken kan. Via de app. Installeer gewoon de app op je tv (mits die dat aankan), dan heb je gewoon alle functies die je wil. Werkt niet anders dan Netflixquote:Op zondag 24 april 2022 22:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, die app heb ik op mijn iPad en inderdaad dat kan met een chromecast, maar ik vind het teveel gedoe. Daarom prefereer ik Ziggo met F1.
Kan er iemand de race terugkijken? Als je een feestje hebt? Ik zag wat BNN’ers bij rtl Boulevard kijken op hun telefoon.![]()
Ja ik vraag het maar, sorry.
Absoluut!quote:Op zondag 24 april 2022 10:48 schreef zijle het volgende:
[..]
Wat ook wel echt een plus van F1TV is zijn de live interviews met de teamleiders tijdens de sessies. Ze kunnen direct schakelen met de pitmuur vanaf de commetaarpositie
Dit dus. Ik heb die Google TV Chromecast en daar staan oa Viaplay, Netflix, HBO Max en Prime op. Maar ook de KPN Itv app. Ik heb twee van die dingen en op de slaapkamer heb ik niet eens meer een KPN ontvanger aangesloten.quote:Op zondag 24 april 2022 22:21 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Met de nieuwe Chromecast, waar hierboven op gewezen werd, heb je geen tablet of telefoon nodig. De app installeer je op die Chromecast zelf, dus om te kijken heb je níks anders nodig dan de TV waar de Chromecast in hangt (en de afstandsbediening). Je streamt niet iets ergens naartoe, de app staat op de Chromecast zelf.
Op die app kun je dan gewoon kijken wat je wilt, wanneer je wilt. Je kunt nu de race gaan kijken, je kunt nu ook de training van vrijdag kijken, of de Formule 3 van gisteren. Wat je wilt.
Dit, ja. Kinderachtig kut commentaar, zeg: mega, super, gigantisch, enorm. We zijn toch geen kinderen?quote:Op zaterdag 23 april 2022 19:28 schreef tralalala het volgende:
[..]
Eerste 4 maanden kost het bijna niets icm Ziggy en kanaal 200 is gewoon een pluspunt.
Na die 4 maanden kunnen ze de schijt krijgen.
Je vergeet ultraquote:Op maandag 25 april 2022 15:31 schreef DjVero het volgende:
[..]
Dit, ja. Kinderachtig kut commentaar, zeg: mega, super, gigantisch, enorm. We zijn toch geen kinderen?En dan Allard Kalff, wat komt hij over als een zak hooi; droog, monotoon en kneuterig, lijkt wel alsof er een aardappel in zijn anus vastzit, zo moeilijk praat 'ie
![]()
"En ik wil ook nog even wat zeggen over...", zei die met zijn vinger omhoog voor de schooljuf
Duo commentaar werkt maar half vind ik. Ze hadden het bij 1 commentator moeten houden.quote:Op maandag 25 april 2022 15:31 schreef DjVero het volgende:
[..]
Dit, ja. Kinderachtig kut commentaar, zeg: mega, super, gigantisch, enorm. We zijn toch geen kinderen?En dan Allard Kalff, wat komt hij over als een zak hooi; droog, monotoon en kneuterig, lijkt wel alsof er een aardappel in zijn anus vastzit, zo moeilijk praat 'ie
![]()
"En ik wil ook nog even wat zeggen over...", zei die met zijn vinger omhoog voor de schooljuf
Ik ben anders lekker 8 kilometer gaan wandelen zondag. Was precies voor de race weer terug en had via langs de lijn nog e.e.a. meegekregen. Na 23 jaar F1 volgen is het leuk wel eens een keer op een hypetrain mee te liften. Benieuwd wanneer de uitstaphalte komtquote:Op maandag 25 april 2022 18:49 schreef Boezeidekoe het volgende:
Dat autootje rijden is per definitie alleen maar voor mensen die in het weekend niks beters te doen hebben dan voor de tv hangen, dus ik zou zeggen wees blij dat Ziggo geen F1 meer uitzendt, en bestel geen viaplay! Dan kom je nog eens buiten. Win-win situatie dus want die Verstappen-hype gaat natuurlijk ooit eindigen.
500k huishoudens schat ik dan.quote:Het Zweedse concern stelt dat er in het eerste kwartaal van dit jaar in totaal 778.000 betalende abonnees bijkwamen in alle markten waar het bedrijf actief is. Nederland was goed voor het overgrote deel van de klantenaanwas, aldus NENT, dat daarbij geen precieze aantallen noemde. In totaal telt Viaplay bij zijn internationale divisie 1,2 miljoen betalende kijkers. Daarvan is Nederland de belangrijkste markt, laat het concern weten. Inclusief de Noordse thuismarkten telt Viaplay nu 4,8 miljoen betalende abonnees.
Ik geloof weinig van wat viaplay zelf naar buiten brengt.quote:Op dinsdag 26 april 2022 09:20 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Lancering Viaplay in Nederland ‘overtreft verwachtingen’
[..]
500k huishoudens schat ik dan.
Onzin, Nordic Entertainment Group is een beursgenoteerd bedrijf dus dit zijn echte cijfers. En termen als overgrote deel en belangrijkste markt mag je ook niet gebruiken als dat niet echt zo is.quote:Op dinsdag 26 april 2022 09:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ik geloof weinig van wat viaplay zelf naar buiten brengt
Dit. Bovendien staat daar niets over hoeveel mensen daadwerkelijk tevreden zijn of de dienst gebruiken. Het gaat erom of ze betaald hebben.quote:Op dinsdag 26 april 2022 09:22 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Onzin, Nordic Entertainment Group is een beursgenoteerd bedrijf dus dit zijn echte cijfers.
Denk dat dat wel meevalt eigenlijkquote:Op dinsdag 26 april 2022 11:19 schreef DjVero het volgende:
Zodra mijn "gratis" abonnement bij Ziggo afloopt, stap ik ook over naar F1TV. Denk dat dat wel voor meer mensen gaat gelden.
Wel slechter. Van 4k naar HD is een achteruitgang.quote:Op zondag 24 april 2022 11:49 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Mensen houden er nu eenmaal van om te zeiken. Vorig jaar over Ziggo en Olav. En nu over Viaplay.
En voor mensen die een Ziggo Sport abonnement op tv hadden is Viaplay niet duurder.
Gaat alleen maar meer worden als straks al het voetbal bij ziggo weg isquote:Op dinsdag 26 april 2022 09:21 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ik geloof weinig van wat viaplay zelf naar buiten brengt.
Eens zien of het ledenaantal na de proefperiodes nog steeds zo ‘fantastisch’ is.
heb je een gratis proef abo?quote:Op dinsdag 26 april 2022 11:19 schreef DjVero het volgende:
Zodra mijn "gratis" abonnement bij Ziggo afloopt, stap ik ook over naar F1TV. Denk dat dat wel voor meer mensen gaat gelden.
Tot en met augustus betaal je niks, daarna 14 per maand.quote:
ik kon alleen dit vinden.:quote:Op dinsdag 26 april 2022 21:46 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Tot en met augustus betaal je niks, daarna 14 per maand.
quote:Als je Viaplay bij Ziggo bestelt dan krijg je als welkomstaanbieding de eerste 4 maanden 50% korting. De eerste twee maanden betaal je 0 euro en daarna twee keer 9,99 per maand. Deze aanbieding geldt van 1 maart t/m 30 april 2022 en het abonnement is maandelijks opzegbaar.
Tot 1 augustus betaal je de normale Viaplay-prijs, namelijk 9.99 per maand. Daarna verhoogt Viaplay de prijs naar 13,99 per maand.
Dat is alleen bij KPN toch?quote:Op dinsdag 26 april 2022 21:46 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Tot en met augustus betaal je niks, daarna 14 per maand.
Ah ja, zo zat het. Excusesquote:
Ik had het mis, excusesquote:
Nergens last van.quote:Op vrijdag 6 mei 2022 23:53 schreef Red_85 het volgende:
Foutmelding foutmelding buffer buffer laden laden freeze freeze
Man, wat is het een kutapp dat viaplay. The hell.
Hier ook geen probleem met de videostreams, enkel wat gedoe met inloggen eerder vanavond.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 00:07 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nergens last van.
Je internet is gewoon kut.
We zitten hier overdag te teamsen met 2 tegelijk met share screens en radiostreams tegelijk.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 00:07 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nergens last van.
Je internet is gewoon kut.
VT2 na de rode vlag wilde ik op slaapkamer kijken en deed ie moeilijk met de chrome castquote:Op zaterdag 7 mei 2022 00:48 schreef Starflyer het volgende:
Afgezien van de eerste vijf minuten van VT1 nergens last van gehad.
Toen F1TV nog volop liep te kutten met het geluid draaide Viaplay inmiddels al lang weer prima inderdaad.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 00:48 schreef Starflyer het volgende:
Afgezien van de eerste vijf minuten van VT1 nergens last van gehad.
Daar heb ik echt niets van gemerktquote:Op zaterdag 7 mei 2022 12:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toen F1TV nog volop liep te kutten met het geluid draaide Viaplay inmiddels al lang weer prima inderdaad.
Maar dat is juist het probleem. De kans is ongeveer 50% dat Viaplay ergens tijdens een F1-weekend een keer een storing heeft (ook al duurt die dan maar een paar minuten). Dat is gewoon te veel van het goede en zou bij F1 in het jaar 2022 niet nodig moeten zijn. Er zijn maar twintig weekenden waarop ze hun shit volledig op orde moeten hebben. Zo moeilijk kan dat toch niet zijn?quote:Op zaterdag 7 mei 2022 00:48 schreef Starflyer het volgende:
Afgezien van de eerste vijf minuten van VT1 nergens last van gehad.
Het werkte prima als je overgeschakelde naar de 'F1 Live'-audiostream. Die heeft sowieso mijn voorkeur boven 'International' (het Sky Sports-commentaar).quote:Op zaterdag 7 mei 2022 12:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Toen F1TV nog volop liep te kutten met het geluid draaide Viaplay inmiddels al lang weer prima inderdaad.
Nee hoor, dit was eigenlijk de eerste keer hier.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 12:36 schreef NY_Giant het volgende:
Maar dat is juist het probleem. De kans is ongeveer 50% dat Viaplay ergens tijdens een F1-weekend een keer een storing heeft
Klopt, die vallen allemaal onder 'International'. 'F1 Live' is een aparte audiostream die je los van de andere kunt selecteren.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 12:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee hoor, dit was eigenlijk de eerste keer hier.
F1TV gebruikte ik dan maar even als alternatief, maar op elk audiokanaal, van Engels tot Portugees tot commentaarloos, waren er constante haperingen, ook toen Viaplay weer werkte na een paar minuten.
Dit dus. Ik heb een paar races en trainingen zonder ook maar één hapering kunnen kijken. Maar ook een aantal waarbij het beeld met regelmaat even bevriest en dat ligt echt 100% aan Viaplay. Gisteren eind van de kwalificatie was het weer dramatisch. Begint me inmiddels behoorlijk te irriteren.quote:Op zaterdag 7 mei 2022 12:48 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Een deel zal dat bij zijn eigen verbinding moeten zoeken, maar bij Viaplay zelf zit er ook nog genoeg mis.
Ze zitten al weken.quote:Op zondag 8 mei 2022 21:09 schreef ondeugend het volgende:
Het viel mij op dat presentator en gasten zaten ipv staan.
Trekt Viaplay zich de kritiek toch aan? Of komt dat omdat Dhr Kalf inmiddels fossiel is?
Valt mij nu pas op.quote:
De tandarts zou er grof geld voor willen betalen.quote:Op zondag 8 mei 2022 21:13 schreef Gunner het volgende:
Enige vermoeiende is de zoveelste schakel naar Stefaan op het circuit naar de zoveelste bekende pipo
Had m ff opnieuw moeten opstarten denk ik. Volgende keer maar weer dan.quote:Op zondag 8 mei 2022 23:08 schreef ChevyCaprice het volgende:
Die verbinding was zo slecht van mij vandaag ongelofelijk
Geen problemen gehad met Viaplay. Eigenlijk echt zeer zelden problemen met Viaplay.quote:Op zondag 8 mei 2022 23:43 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben ff naar f1tv moeten gaan maar weet niet of mijn probleem door Viaplay was aangezien ik met kunst en vliegwerk via chromecast en slechte wifi moest jongleren.
#Camperlife
Idem, al kijk ik via de app en niet via het kanaal. Heb de indruk dat het via de app sneller is (als in, echt 'live'), al kan ik me vergissen.quote:
Of gewoon een open net.quote:Op maandag 9 mei 2022 08:15 schreef GM78 het volgende:
Precies tijdens de herstart mocht ik opnieuw opstarten![]()
Ik mis Ziggo
Klopt, maar in dat geval werkt het gewoon totáál helemáál niet, omdat de app niet eens opstart. Dus dan zul je inderdaad zelf een aanpassing in je adblocker moeten maken.quote:Op maandag 9 mei 2022 14:02 schreef Gunner het volgende:
Om het even in perspectief te zetten dat het niet alleen aan Viaplay kan liggen; toen ik verhuisde van de woonkamer naar slaapkamer startte m'n app inderdaad niet op. Bleek een of ander telemetry domain (split.io) ineens geblocked in m'n Pi-Hole. Eenmaal whitelisted ging het gelijk als een speer.
90% van de tijd 0 problemen, maar nog steeds af en toe beeld dat bevriest en dan een kort bufferende stream. Dit weekend race en trainingen probleemloos, maar eind kwalificatie en begin nabeschouwing ca 10 minuten deze problemen. Andere weekenden zelfde euvel, op momenten ineens een korte tijd problemen (opvallend vaak in de ontknoping dus wellicht piekmoment?), daar omheen draait alles prima. Probleem zit iig niet in mijn connectie. het wordt wel tijd dat ze deze kinderziekte oplossen..quote:Op maandag 9 mei 2022 13:56 schreef Gunner het volgende:
Welke problemen zijn er dan nog met de app? dit weekend even voetbal gekeken en F1 laatste half uurtje in bed. Ging gewoon goed.
In zoverre dat ik ook gewoon liever naar een lineir kanaal kijk ja bij live evenementen ja. eens. Verder kunnen we er van alles van vinden; de tijd van Ziggo Sport komt niet meer terug. Dus daar druk over maken is niet zinvol denk ik.quote:Op maandag 9 mei 2022 14:28 schreef NY_Giant het volgende:
En daarom blijf ik Viaplay een enorme achteruitgang vinden.
Lineair via Ziggo Sport zit er inderdaad niet meer in! Maar live sportstreaming kan wel een stuk beter dan Viaplay nu laat zien. Daar zijn in het ook buitenland genoeg voorbeelden van. Dus hopelijk gaan ze daar wel een keer mee aan de slag. Laat ze allereerst eens beginnen met de bitrate. Want die 5 Mb/s hoort natuurlijk totaal niet thuis in het jaar 2022.quote:Op maandag 9 mei 2022 14:53 schreef Gunner het volgende:
[..]
In zoverre dat ik ook gewoon liever naar een lineir kanaal kijk ja bij live evenementen ja. eens. Verder kunnen we er van alles van vinden; de tijd van Ziggo Sport komt niet meer terug. Dus daar druk over maken is niet zinvol denk ik.
Verder zit ik bij VP en niet bij F1tv omdat ik ook andere sporten wil zien (PL in augustus).
Je hebt gewoon gelijk hoor, eerste twee of drie races stonden ze, de laatste twee/drie races zitten ze.quote:Op zondag 8 mei 2022 21:14 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Valt mij nu pas op.
Ik kruip weer terug onder mijn steen.
[..]
De tandarts zou er grof geld voor willen betalen.
Waar denk je dan aan?quote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:40 schreef Eagles89 het volgende:
Ben optimistisch dat er drastische maatregelen gaan komen na de zomerstop
Olav Mol als commentator terug, Brandsen exit, Albers minder vaak aanwezig en minder live in het Engels schakelen met die zuurpruim Hakkinen die op zn voorhoofd heeft geschreven dat hij er alleen voor het geld staat.quote:
Blijf lekker dromen.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:50 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Olav Mol als commentator terug, Brandsen exit, Albers minder vaak aanwezig en minder live in het Engels schakelen met die zuurpruim Hakkinen die op zn voorhoofd heeft geschreven dat hij er alleen voor het geld staat.
Overigens valt na de zomer dat vaste kanaal weg bij KPN en Ziggo, en die app werkt echt dramatisch, dus ben heel benieuwd hoe dat straks gaat (en überhaupt of er veel mensen accepteren dat ze geen kanaal meer op TV hebben, want dan valt de laatste stap om naar F1 TV te gaan ook weg)
Het werkt bij mij gewoon niet goed. En ik lees van zoveel anderen dat ik niet de enige ben. Daarnaast kun je niet eens terugkijken na 24 uur na afloop, bij F1 TV kijk je nota bene tot tientallen jaren terug, wat een verschil!quote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:53 schreef Gunner het volgende:
Olav Mol verwacht ik niet terug. Brandsen is ook niet na vijf races ineens pleite.
Verder is de app niet dramatisch. Ja het is effe wennen dat het niet lineair is maar ik heb er geen problemen mee en genoeg mensen in dit topic die dat bevestigen. Mensen zijn te bang voor verandering denk ik terwijl het gros gewoon netflix op dezelfde manier gebruik.t
Het is niet dramatisch. Jij vindt het dramatischquote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:00 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Het werkt bij mij gewoon niet goed. En ik lees van zoveel anderen dat ik niet de enige ben, bij F1 TV kijk je nota bene tot tientallen jaren terug, wat een verschil!
De interface is overigens ook dramatisch, hoeveel keer moet je klikken voor je vanaf het punt dat je op de ViaPlay applicatie drukt een item over de F1 afspelende in beeld kunt zien?
Persoonlijk nooit de behoefte aan gehad, ook niet bij voetbal of welke andere sport. Als je het al gezien hebt is het daarvoor te saai.quote:. Daarnaast kun je niet eens terugkijken na 24 uur na afloop
Zonder deze aanpassingen gaat ViaPlay het echt nooit redden met hun “actie” prijs van 14,99 in het eerste jaar…quote:
Actieprijs is tot de zomer 9,99 daarna 13.99quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zonder deze aanpassingen gaat ViaPlay het echt nooit redden met hun “actie” prijs van 14,99 in het eerste jaar…
13,99 is geen actieprijs. En ik heb het idee dat ze best wel tevreden zijn met wat ze hebben.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zonder deze aanpassingen gaat ViaPlay het echt nooit redden met hun “actie” prijs van 14,99 in het eerste jaar…
Voor die euro meer kan je bij ZST wel lineair kijken, ZST GO is een tientje.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Actieprijs is tot de zomer 9,99 daarna 13.99
Eurotje goedkoper dan ZST
Wat mij opvalt is dat als ik het op de app van de tv (Sony 77AG9 voor zover van belang) bekijk, dat er haperingen zijn. Op de Apple TV nog niet meegemaakt.quote:Op maandag 9 mei 2022 13:56 schreef Gunner het volgende:
Welke problemen zijn er dan nog met de app? dit weekend even voetbal gekeken en F1 laatste half uurtje in bed. Ging gewoon goed.
Ik dacht ook dat het niets zou zijn maar het is een kwestie van wennen denk ik. Omdat we al Netflix etc gebruiken een kleine aanpassing. Al zal ik lineair blijven kijken zolang het kan maar daarna zonder problemen overschakelen.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:08 schreef Sked het volgende:
[..]
Voor die euro meer kan je bij ZST wel lineair kijken, ZST GO is een tientje.
Ik heb o.a hiervoor een Apple TV aangeschaft en ik ervaar daar inderdaad geen problemen maar ook op m'n Mibox (Android TV) op de slaapkamer gaat het goed.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat mij opvalt is dat als ik het op de app van de tv (Sony 77AG9 voor zover van belang) bekijk, dat er haperingen zijn. Op de Apple TV nog niet meegemaakt.
Dus het kan ook wel eens de combi zijn.
ik heb 99 euro betaald voor een jaarquote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zonder deze aanpassingen gaat ViaPlay het echt nooit redden met hun “actie” prijs van 14,99 in het eerste jaar…
Oh ja, helemaal mee eens. Zowel qua format als manier van kijken is het anders, daar kunnen we beter aan wennen dan het elke keer affikken, want het gaat niet veranderen en ik ben er redelijk van overtuigd dat het niet lang gaat duren voordat dit met nog veel meer sport gaat gebeuren. Er zitten heel veel mensen te zaniken die niet eens Viaplay kijken of star zijn in hun mening die ze voor of tijdens het eerste weekend al hadden.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:14 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat het niets zou zijn maar het is een kwestie van wennen denk ik. Omdat we al Netflix etc gebruiken een kleine aanpassing. Al zal ik lineair blijven kijken zolang het kan maar daarna zonder problemen overschakelen.
Verder heb ik het idee dat het vaak als zeur-argument wordt gebruikt omdat men boos is dat lineair niet meer mogelijk is. Ik snap het ergens wel; verandering is vervelend maar geef het een kans.
Dan onderschat je zwaar hoeveel mensen er wél problemen hebben met de app/haperingen/storingen (en dan heb ik het nog niet eens over de bitrate die veel te laag is voor live sport in het jaar 2022). Het gaat er niet om dat mensen per se lineair willen kijken. Kijken via een app is écht niet het probleem.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:14 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat het niets zou zijn maar het is een kwestie van wennen denk ik. Omdat we al Netflix etc gebruiken een kleine aanpassing. Al zal ik lineair blijven kijken zolang het kan maar daarna zonder problemen overschakelen.
Verder heb ik het idee dat het vaak als zeur-argument wordt gebruikt omdat men boos is dat lineair niet meer mogelijk is. Ik snap het ergens wel; verandering is vervelend maar geef het een kans.
Live streams zijn gewoon klote en zijn anno 2022 nog altijd geen goed alternatief voor lineair. Dat is geen zeur-argument, maar een keihard feit. Elke hapering is er één te veel, zeker als je vorig jaar nog in 4K kon kijken.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:14 schreef Gunner het volgende:
Verder heb ik het idee dat het vaak als zeur-argument wordt gebruikt omdat men boos is dat lineair niet meer mogelijk is. Ik snap het ergens wel; verandering is vervelend maar geef het een kans.
quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:22 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Dan onderschat je zwaar hoeveel mensen er wél problemen hebben met de app/haperingen/storingen (en dan heb ik het nog niet eens over de bitrate die veel te laag is voor live sport in het jaar 2022). Het gaat er niet om dat mensen per se lineair willen kijken. Kijken via een app is écht niet het probleem.
Hoe kan je dat zo met zoveel zekerheid zeggen? Heb je inzicht in die gegevens? Hou er rekening mee dat mensen meer geneigd zijn om te klagen dan om te zeggen hoe geweldig ze iets vinden.quote:Het gaat erom dat té veel mensen via Viaplay níet stabiel naar F1 kunnen kijken. Heel mooi voor die vele kijkers bij wie het allemaal perfect werkt. Maar er zijn alsnog veel te veel kijkers bij wie de kijkervaring gewoon níet goed genoeg is. En daar zitten vele mensen bij die via glasvezel kijken op apparaten waarvoor Viaplay de app officieel beschikbaar heeft gesteld. Het zit bij hen dus écht niet in hun eigen verbinding.
Ik ervaar het niet zoquote:In dat opzicht is Viaplay ten opzichte van Ziggo Sport een grote achteruitgang.
Wederom een mening, geen feit. En als je niet bij ziggo zat kon je ook niet in 4k kijken overigens.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Live streams zijn gewoon klote en zijn anno 2022 nog altijd geen goed alternatief voor lineair. Dat is geen zeur-argument, maar een keihard feit. Elke hapering is er één te veel, zeker als je vorig jaar nog in 4K kon kijken.
Zelfs het door mij gepreesde F1TV zou ik nooit gebruiken om een live race te kijken zo lang ik nog alternatieven heb.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:31 schreef Gunner het volgende:
Hoe kan je dat zo met zoveel zekerheid zeggen? Heb je inzicht in die gegevens? Hou er rekening mee dat mensen meer geneigd zijn om te klagen dan om te zeggen hoe geweldig ze iets vinden.
Dat claim ik ook nergens, ik zeg dat er mensen zijn voor wie dat zo is.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:31 schreef Gunner het volgende:
En als je niet bij ziggo zat kon je ook niet in 4k kijken overigens.
Hoezo zou je dat niet met zekerheid kunnen zeggen? Je weet dat er mensen zijn last hebben van hapering, terwijl dat met lineaire TV zelden het geval was.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:31 schreef Gunner het volgende:
[..]
[..]
Hoe kan je dat zo met zoveel zekerheid zeggen? Heb je inzicht in die gegevens? Hou er rekening mee dat mensen meer geneigd zijn om te klagen dan om te zeggen hoe geweldig ze iets vinden.
Die zijn er zeker. Dat ontken ik niet, alleen ik ben gewoon benieuwd hoe groot die groep is. Volgens posters in dit topic zijn dat er veel.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hoezo zou je dat niet met zekerheid kunnen zeggen? Je weet dat er mensen zijn last hebben van hapering, terwijl dat met lineaire TV zelden het geval was.
Yup. En iedereen mag lekker zelf bepalen wat ze acceptabel vinden of nietquote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:33 schreef Nattekat het volgende:
Er zijn mensen die genoegen nemen met een ondermaats product, en er zijn mensen die daar uitgesproken niet mee akkoord zijn. Dat is het verschil.
Wat ik daarmee dus bedoel te zeggen is dat de klachten van hen die niet genoegen nemen met minder dus niet automatisch gezeik zijn.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:41 schreef Gunner het volgende:
Yup. En iedereen mag lekker zelf bepalen wat ze acceptabel vinden of niet
Als er hier in het topic al meerdere mensen zijn die ermee komen dan kan je onwetenschappelijk concluderen dat het sowieso een (klein) deel is van het totale viaplay-publiek. Neemt niet weg dat je anno 2022 een redelijke internetverbinding zou moeten kunnen hebben.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:41 schreef Gunner het volgende:
[..]
Die zijn er zeker. Dat ontken ik niet, alleen ik ben gewoon benieuwd hoe groot die groep is. Volgens posters in dit topic zijn dat er veel.
Bij Netflix is het niet iedere keer een loterij of de stream al dan niet zal startenquote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:53 schreef Gunner het volgende:
Verder is de app niet dramatisch. Ja het is effe wennen dat het niet lineair is maar ik heb er geen problemen mee en genoeg mensen in dit topic die dat bevestigen. Mensen zijn te bang voor verandering denk ik terwijl het gros gewoon netflix op dezelfde manier gebruik.t
Wat ze er zelf over zeiden is dat ze het het eerste jaar extra aantrekkelijk wilden maken en dat ze er daarom een zeer aantrekkelijk maandbedrag van wilden maken als introductie prijs. Dit waren letterlijk hun eigen woorden. En als je kijkt naar hoe het in de landen waar ze al langer zijn is gegaan, is dat precies hoe ze het daar ook hebben gedaan. Die prijs gaat om het voor hun überhaupt winstgevend te kunnen maken zeker met die big shots als Hakkinen en Coulthard nog gierend omhoog volgende jaren.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 14:07 schreef Starflyer het volgende:
[..]
13,99 is geen actieprijs. En ik heb het idee dat ze best wel tevreden zijn met wat ze hebben.
Dat het jou niet bevalt, wil niet zeggen dat ze meteen alles omgooien.
Ja maar dan moest je wel alles van te voren al aanbetalen, en geen recht op teruggave of tussentijds opzeggen, dus dat kun je niet zomaar 1 op 1 leggen met een maand abbo.quote:
Dan moet je het wel goed vergelijken, als viaplay deelt is dat ook nog maar 7,50.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:50 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Olav Mol als commentator terug, Brandsen exit, Albers minder vaak aanwezig en minder live in het Engels schakelen met die zuurpruim Hakkinen die op zn voorhoofd heeft geschreven dat hij er alleen voor het geld staat.
Overigens valt na de zomer dat vaste kanaal weg bij KPN en Ziggo, en die app werkt echt dramatisch, dus ben heel benieuwd hoe dat straks gaat (en überhaupt of er veel mensen accepteren dat ze geen kanaal meer op TV hebben, want dan valt de laatste stap om naar F1 TV te gaan ook weg).
Ik deel F1 TV met een vriend en dan betaal je dus 2 euro per maand…tov de 15 euro(!) van ViaPlay.
Er is wat mij betreft ook geen andere optie omdat ik ook de Premier League wil zien en die hebben ze vanaf augustus, voor alleen F1 had ik het misschien anders gedaan.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 15:29 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ja maar dan moest je wel alles van te voren al aanbetalen, en geen recht op teruggave of tussentijds opzeggen, dus dat kun je niet zomaar 1 op 1 leggen met een maand abbo.
Niet lineair kunnen kijken maakt mij geen kloot uit. Ik wil gewoon storingsvrij kunnen kijken in fatsoenlijke kwaliteit voor dat geld. En hoe dat maakt mij niet uit.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 13:53 schreef Gunner het volgende:
Olav Mol verwacht ik niet terug. Brandsen is ook niet na vijf races ineens pleite.
Verder is de app niet dramatisch. Ja het is effe wennen dat het niet lineair is maar ik heb er geen problemen mee en genoeg mensen in dit topic die dat bevestigen. Mensen zijn te bang voor verandering denk ik terwijl het gros gewoon netflix op dezelfde manier gebruik.t
Die hebben dan ook geen livestreamquote:Op dinsdag 10 mei 2022 18:24 schreef GM78 het volgende:
[..]
Niet lineair kunnen kijken maakt mij geen kloot uit. Ik wil gewoon storingsvrij kunnen kijken in fatsoenlijke kwaliteit voor dat geld. En hoe dat maakt mij niet uit.
Het verschil met Netflix is dat ik in al die jaren 1 of 2 keer een storing heb gehad, en de beeldkwaliteit altijd goed is.
NLZIET, Ziggo GO TV, Ziggo Sport Totaal App, Discovery+ en in het buitenland DAZN, Eleven Sports en Amazon Prime. Het is niet allemaal even goed, maar er zitten zeker partijen tussen die hun live sport-streaming gewoon prima voor elkaar hebben. MLB Game of the Week Live on YouTube (ook in Nederland) werkt ook goed en ook nog eens in een veel hogere bitrate van 7 Mb/s.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 18:33 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die hebben dan ook geen livestream
De enige die imho wat dat betreft in de buurt komt is YT, maar ook daarvan haperen de livestreams in mijn ervaring af en toe.
True, even niet aan gedacht, maar de Eurosport Player en Discovery+ waren ook prima tijdens de OS. Al waren er toen ook af en toe wat haperingen.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 18:54 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
NLZIET, Ziggo GO TV, Ziggo Sport Totaal App, Discovery+ en in het buitenland DAZN, Eleven Sports en Amazon Prime. Het is niet allemaal even goed, maar er zitten zeker partijen tussen die hun live sport-streaming gewoon prima voor elkaar hebben. MLB Game of the Week Live on YouTube (ook in Nederland) werkt ook goed en ook nog eens in een veel hogere bitrate van 7 Mb/s.
Het is dus zéker niet onmogelijk, maar met Viaplay hebben we gewoon een soort B-merk gekregen dat A-rechten heeft opgekocht.
Ik heb dus, op de allereerste kwalificatie na, helemaal nooit een hapering gehad. Perfecte scherpe en soepele stream. Maar afgelopen weekend was de kwalificatie al 'zo zo' met zo nu en dan ineens zwart beeld, maar tijdens de race was het vaker niet scherp, dan wel. Om over het haperen nog maar niet te spreken. Zelfs 2x alles opnieuw opgestart, hielp ook niet. En zomaar ineens na de race, ongeveer vanaf de YMCA motoren was het weer haarscherp en geen problemen meer gehad.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 19:14 schreef Starflyer het volgende:
[..]
True, even niet aan gedacht, maar de Eurosport Player en Discovery+ waren ook prima tijdens de OS. Al waren er toen ook af en toe wat haperingen.
Eigenlijk hetzelfde als wat ik zelf ervaar met Viaplay. Meestal prima, heel soms even een hapering.
D+ heeft misschien wel al mijn vertrouwen in moderne live streaming diensten om zeep geholpen met hun absurde latency. Echt niets is zo leuk als de OS samen met FOK! kijken als anderen die toevallig de ES Player hadden het al 40 seconden voor jou weten.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 19:14 schreef Starflyer het volgende:
[..]
True, even niet aan gedacht, maar de Eurosport Player en Discovery+ waren ook prima tijdens de OS. Al waren er toen ook af en toe wat haperingen.
Eigenlijk hetzelfde als wat ik zelf ervaar met Viaplay. Meestal prima, heel soms even een hapering.
https://kodi-forum.nl/thr(...)page-131#post-108618quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Er is wat mij betreft ook geen andere optie omdat ik ook de Premier League wil zien en die hebben ze vanaf augustus, voor alleen F1 had ik het misschien anders gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |