Ja, precies. Daarom doen praktisch alle voormalige Sovjet-staten doen het sinds ze Rusland de rug toegekeerd hebben het in alle opzichten beter dan Ruslandquote:Op zondag 20 maart 2022 01:08 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja, en ondanks dat Putin niets om het Russische volk geeft, is sinds zijn aantreden het percentage Russen onder de armoedegrens gedaald van zo'n 30% naar 13%. Een daling van zo'n 60% dus. Dat percentage ligt onder dat van Nederland of de VS. Dat zeggen de Russen niet zelf, maar de Wereldbank.
Natuurlijk heeft een klein clubje Russen zichzelf tegelijkertijd exorbitant verrijkt. Maar dat was onder Jeltsin niet anders. Sterker nog: de ongelijkheid werd alleen maar groter en het percentage mensen onder de armoedegrens steeg zelfs boven dat van de USSR uit.
Dus ja, we kunnen hier wel roepen dat hij niks om het Russische volk geeft, zichzelf ten koste van hen verrijkt en alleen maar bezig is met zijn eigen macht, maar er zijn genoeg Russen die daar anders over denken op basis van de verbetering van hun levensstandaard.
En daar hebben de Oekraïners groot gelijk in; de rest van de midden- en oost-Europese volkeren heeft, net als de Russen, eeuwenlang niets anders dan onderdrukking en dictatuur gekend. Daar hebben ze na de val van het communisme definitief echter mee afgerekend en, in het geval van Roemenië, zelfs met geweld door hun dictator te executeren en hem als een stuk vuil op straat te laten liggen.quote:
Alweer? Een paar weken geleden werd dat ook al met veel bombarie de wereld ingeslingerd. Daarna niks meer van gehoord...quote:Op zondag 20 maart 2022 05:34 schreef KoningWouter het volgende:
Kan er iemand Russisch? Zeggen ze dit echt?
[ twitter ]
[ twitter ]
Er zijn wel wat meer landen. Als je dan leest dat we de olie dan toch maar van Iran moeten laten komen blijf je bezig. Net als met China. Maar neoliberalen trekken zich daar niets van aan. Zolang de zakken maar gevuld kunnen worden sluiten ze met liefde deals met dit soort landen.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:10 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
En daar hebben de Oekraïners groot gelijk in; de rest van de midden- en oost-Europese volkeren heeft, net als de Russen, eeuwenlang niets anders dan onderdrukking en dictatuur gekend. Daar hebben ze na de val van het communisme definitief echter mee afgerekend en, in het geval van Roemenië, zelfs met geweld door hun dictator te executeren en hem als een stuk vuil op straat te laten liggen.
Wat hebben de Russen sindsdien gedaan? Hun schouders opgehaald en de volgende dictator aan de macht laten komen. Ook na een eventuele val van het Poetin regime dient dat land compleet afgesloten te blijven van de wereld, het is simpelweg te onbetrouwbaar om banden mee aan te knopen.
En zou het sterk afgenomen aantal kinderen per gezin ook niet van invloed zijn geweest? In het algemeen geldt toch : minder kinderen, meer welstand. https://stringfixer.com/nl/Russian_demographicsquote:Op zondag 20 maart 2022 10:09 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, precies. Daarom doen praktisch alle voormalige Sovjet-staten doen het sinds ze Rusland de rug toegekeerd hebben het in alle opzichten beter dan Rusland.
Rusland wist in de periode dat Poetin het voor het zeggen had het bbp per inwoner te verdubbelen. Daarentegen: Georgië (4,7 maal), Armenië (4,5), Azerbeidzjan, Turkmenistan, Litouwen, Wit-Rusland, Letland, Estland, Kazachstan, Tadzjikistan, Oezbekistan tot aan Moldavië (2,3).
Hier een werkelijk uitstekend draadje over de Russische economie onder Poetin: [ twitter ]
Zouden ze die BRICS kabel operationeel hebben?quote:Op zaterdag 19 maart 2022 23:10 schreef Perrin het volgende:
Opvallend is ook dat Russische propaganda vooral lijkt gericht te worden op BRICS, Afrika, Azië.
[ twitter ]
De laatste dagen valt de naam AZOV wel heel vaak. Opvallend.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:09 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]
Vertaling: Schermutselingsbeelden van Oekraïense AZOV-eenheid.
Is toch gewoon neerslag?quote:Op zondag 20 maart 2022 10:16 schreef mschol het volgende:
[..]
anno 2022 allemaal witte vlekjes in de videoopname?
Ik zal eens kijken of ik daar meer van kan vinden.quote:Op zondag 20 maart 2022 00:41 schreef Ulx het volgende:
Welke was de raket die de munitieopslag raakte die een boerderij bleek te zijn? Die werd namelijk wel van lancering tot impact gevolgd.
En dan niet richting Rusland waar ze op mysterieuze wijze verdwijnen.quote:Op zondag 20 maart 2022 09:42 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ][ twitter ]
Laten we hopen dat het vooral in Marioepol lukt de mensen die nog leven eruit te krijgen.
nogmaals bekeken en dat kan ook, maar de compressie is zo erbarmelijk dat het slecht te zien isquote:
Dat is wel erg rigoureus. Je moet de Russen nog wel een uitweg bieden als ze Poetin eruit zouden gooien.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:10 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Wat hebben de Russen sindsdien gedaan? Hun schouders opgehaald en de volgende dictator aan de macht laten komen. Ook na een eventuele val van het Poetin regime dient dat land compleet afgesloten te blijven van de wereld, het is simpelweg te onbetrouwbaar om banden mee aan te knopen.
Dat is sneeuw. Een soort neerslag dat we vroeger ook in Nederlandse winters kenden waarbij kleine ijskristallen samenklonteren tot witte vlokken.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:16 schreef mschol het volgende:
[..]
anno 2022 allemaal witte vlekjes in de videoopname?
Overduidelijk sneeuw. Wat doe je moeilijk?quote:Op zondag 20 maart 2022 10:23 schreef mschol het volgende:
[..]
nogmaals bekeken en dat kan ook, maar de compressie is zo erbarmelijk dat het slecht te zien is
Maar waarom ligt die sneeuw niet op de grond? En wat zeg je er van dat vroeger als er ruis op de TV was er over sneeuw gesproken werd? Ergo, deze video is ruis (propaganda) en jij verdedigt dat als moderator van FOK!. Dat zegt wel weer genoeg.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is sneeuw. Een soort neerslag dat we vroeger ook in Nederlandse winters kenden waarbij kleine ijskristallen samenklonteren tot witte vlokken.
Dit dus...quote:Op zondag 20 maart 2022 10:05 schreef HSG het volgende:
Dat is geen tank maar een BMP. Een Russische APC die sowieso licht bepantserd is en waarmee je met een 30mm kanon makkelijk doorheen komt.
Ah ja, voor mij zijn het ook allemaal tanksquote:
Dat bataljon zit ook in het zuiden waar momenteel zeer hard gevochten word. Het is inderdaad jammer dat het DNR rebellen leger nauwelijks vernoemd word die daar ook zitten. Dat komt mbt ideologie wel overeen.quote:Op zondag 20 maart 2022 10:19 schreef Ulx het volgende:
[..]
De laatste dagen valt de naam AZOV wel heel vaak. Opvallend.
tevens veel cijfers achter de naam van de twitteraar. .
Lijkt meer op asquote:Op zondag 20 maart 2022 10:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is sneeuw. Een soort neerslag dat we vroeger ook in Nederlandse winters kenden waarbij kleine ijskristallen samenklonteren tot witte vlokken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |