stukje fraude genotquote:Op woensdag 16 maart 2022 22:02 schreef capricia het volgende:
[..]
Komt nog.
Mijn kind mocht gewoon stemmen voor mij.
Tou nou eem.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:02 schreef Bosbeetle het volgende:
Goeie sfeer op straat hoor een veendam... ook nog ergens dikke bult bietn gezien.
Inmiddels 5 gemeentes met exitpolls. En waar echt een halvering werd gevreesd, is het elke keer maar een enkel procentje.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Op basis van exitpeilingen in 3 steden. Waar het CDA in 2 van de 3 ook gewoon verliest.
Ah dat zegt dus nog heel erg weinig.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Op basis van exitpeilingen in 3 steden. Waar het CDA in 2 van de 3 ook gewoon verliest.
Het grote potlood-bedrog.quote:
Vestigingsadres in de Dorpsstraat Ons Dorp.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:01 schreef Felagund het volgende:
Gemeentebelangen kan ook wel een landelijke partij oprichten.
Pieter doet lokaal niet mee mag ik hopen? Anders kost dat je ook weer zetels.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
Inmiddels 5 gemeentes met exitpolls. En waar echt een halvering werd gevreesd, is het elke keer maar een enkel procentje.
Gelukkig, want het CDA heeft hele goede lokale vertegenwoordigers.
Ik moest hem ook inleveren!quote:
Geen veilige panden in Veendamquote:Op woensdag 16 maart 2022 22:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ze staan in een grote tochtige partytent. Geen geld in Veendam
#ikvertrouwdezeuitslagnietquote:
Iedereen vind windmolens ook prima en belangrijk... maar niet [hier]... (en hier is overal als je iedereens mening meeneemt)quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:03 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Trouwens bizar op hoeveel plekken de windmolens geplaatst zijn met een fuck you naar de burger want de procedures zijn gevolgd.
Ik heb het nog specifiek gevraagd, nee, het potlood moest in het bakje dat op de bok stondquote:
Als je wacht tot de omwonenden het ermee eens zijn kun je nooit meer een windmolen neerzetten. Prima dus dat ze een beetje doorduwen met die dingen. Bovendien willen ze daar in het noorden zo nodig de gaskraan dichtdraaien, dus een beetje tegenprestatie mag ook wel.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:03 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Trouwens bizar op hoeveel plekken de windmolens geplaatst zijn met een fuck you naar de burger want de procedures zijn gevolgd.
Waarom laten ze dieren toe bij jouw stemlokaal?quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:04 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik heb het nog specifiek gevraagd, nee, het potlood moest in het bakje dat op de bok stond
Dit toch wel een beetje iedereen wil groen, maar er moet vooral niets veranderen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 22:05 schreef Janneke141 het volgende:
Als je wacht tot de omwonenden het ermee eens zijn kun je nooit meer een windmolen neerzetten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |