Zeker, daarom moet men zo vlug mogelijk weer diplomatiek gaan bedrijven. Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Oekraïne pogen te redden.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:30 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hij kan ook denken: Ik dood dan de hele aarde maar dood.
Dus als in Oekraine een atoombom valt gaat heel Europa ten onderquote:Op zondag 27 februari 2022 21:29 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Bij een nucleaire oorlog kan je maar beter meteen dood zijn. Of je sterft een vreselijke dood door radiatie en interne brandingen, of je sterft langzaam van de honger omdat niks meer kan groeien op de planeet en je ziet de hele menselijke beschaving elkaar afslachten voor de laatste middelen.
Er zijn genoeg nucleaire wapens om de aarde 100 keer onleefbaar te maken.
Als je in Europa zit en je hebt geen toegang tot een schuilkelder heb je sowieso geen kans op overleving.
Omdat deze uitkomst zo vreselijk is zal Rusland, hoe krankzinnig Putin ook is, niet overgaan tot het gebruik van deze wapens.
nood breekt wel wetquote:Op zondag 27 februari 2022 21:31 schreef fyah het volgende:
[..]
Een veelgebruikte F-16 simulatie om je hiervan een beeld te geven:
"makkelijk" is geen geweldig woord. Een jet vereist een piloot die intiem bekend en getraind is met het systeem. Je bent niet globaal "jachtvliegtuigpiloot" zoals buschauffeur ofzo.
Enlighten me, please.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef Hathor het volgende:
Ok als de Duitsers nu ook al aankondigen 100 miljard in defensie te gaan pompen weten we wel weer welke kant het opgaat.
Welke kant danquote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef Hathor het volgende:
Ok als de Duitsers nu ook al aankondigen 100 miljard in defensie te gaan pompen weten we wel weer welke kant het opgaat.
De vraag is of de NAVO dan stil blijft, sterker nog, ik acht zelfs China in staat om dan in te grijpen.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dus als in Oekraine een atoombom valt gaat heel Europa ten onder
Misschien dat Europese piloten een Oekrains paspoort krijgen en gaan meevechtenquote:Op zondag 27 februari 2022 21:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
ze hebben toch gewoon opgeleide vliegers
je hoeft ze alleen een conversie training te geven naar het nieuwe toestel, normaliter duurt dat wel ff maar ik gok dat ze het nu ff bij de basics laten
al geloof ik niet dat EU landen bruikbare vliegtuigen gaan leveren want dan moet je al snel denken aan tientallen miljoenen per stuk
Was op NPO nieuws eerder vanavond. Duitsland gaat zijn defensie enorm vergroten met 100 miljard in het eerste jaar.quote:
Who's going to fly them?quote:
En vervolgens:quote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Zeker, daarom moet men zo vlug mogelijk weer diplomatiek gaan bedrijven. Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Oekraïne pogen te redden.
die komt daar echt niet geloof mequote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dus als in Oekraine een atoombom valt gaat heel Europa ten onder
kan ookquote:Op zondag 27 februari 2022 21:34 schreef the-eye het volgende:
[..]
Misschien dat Europese piloten een Oekrains paspoort krijgen en gaan meevechten
Dit is puur opslag. Er is zelfs een USA supermarkt daar. Commando zit in de USA zelf. Nato hoofdkantoor zit er naast.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:22 schreef kanovinnie het volgende: [..] Ah grappig. Maar waar is dat commandocentrum dan? En die bij Heerlen en Hoevelaken kan ik zo snel niet vinden op de sateliet.
En waar gaan ze landen, op die kapot geschoten vliegvelden? Ik geloof dit nog niet zo.quote:
Ja, maar dat waren we alquote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef zoost het volgende:
[..]
Zijn we dan niet gewoon als EU in oorlog met RU?
Zo kan Poetin dit dus wel interpreteren inderdaad.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef zoost het volgende:
[..]
Zijn we dan niet gewoon als EU in oorlog met RU?
Vliegen de Tsjechen of andere voormalige oostblokkers niet met Migs of Sukhois? iets waar de oekrainiers mee bekend zijn?quote:
Ja dat is vandaag bekend geworden. Ook hier. Maar 'welke kant het op gaat', die opmerking kan ik even niet plaatsen.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:34 schreef Hathor het volgende:
[..]
Was op NPO nieuws eerder vanavond. Duitsland gaat zijn defensie enorm vergroten met 100 miljard in het eerste jaar.
Heb dit alleen maar geleerd tijdens de selectietrainingen bij de koninklijke luchtmacht. De officieren en (ex)piloten aldaar zullen dan niet zo goed geïnformeerd zijn geweest.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:31 schreef fyah het volgende:
[..]
Een veelgebruikte F-16 simulatie om je hiervan een beeld te geven:
"makkelijk" is geen geweldig woord. Een jet vereist een piloot die intiem bekend en getraind is met het systeem. Je bent niet globaal "jachtvliegtuigpiloot" zoals buschauffeur ofzo.
Geen idee wat ze met die laatste willen bewijzen. De deuren van de trein zijn dicht en misschien willen ze voorkomen dat mensen aan de trein gaan hangen zoals die Afghanen aan vliegtuigen gingen hangen.quote:
Dit is overduidelijk: we beschermen alleen NAVO landen.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:34 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
En vervolgens:
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Finland pogen te redden.
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Zweden pogen te redden.
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Polen pogen te redden.
Zo veel is duidelijk ja.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Poetin is zijn vriendjes aan het verliezen.
Ja, en ook met onze landen en bevolking.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef Breekfast het volgende:
Kernwapens zet je pas in als het voortbestaan van je land daadwerkelijk aan een zijden draadje hangt. Daar is voor Rusland absoluut geen sprake van.
Zo irrationeel schat ik Poetin nog niet in dat hij daarvan afwijkt. Als hij kernwapens inzet dan is het gedaan met zijn land en bevolking.
Er lopen waarschijnlijk nog wel een boel mensen rond in de Russische top die dit ook niet willen en Ome Vlad hopelijk in een jasje naaien voordat ie echt doordraait.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef Breekfast het volgende:
Kernwapens zet je pas in als het voortbestaan van je land daadwerkelijk aan een zijden draadje hangt. Daar is voor Rusland absoluut geen sprake van.
Zo irrationeel schat ik Poetin nog niet in dat hij daarvan afwijkt. Als hij kernwapens inzet dan is het gedaan met zijn land en bevolking.
Die zouden weleens tot schroot en gehakt gebombardeerd kunnen worden door een stel Bayraktar drones. Oorlogstactieken van de 20e eeuw zijn niet ideaal in de 21e eeuw ...quote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef slashdotter3 het volgende:
Een zekere convooi krijgt speciale aandacht van het Ukrainse leger:
[ twitter ]
Daar was ik al een beetje op aan het hopen dat dit soort berichten naar buiten zouden komenquote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Poetin is zijn vriendjes aan het verliezen.
Ah, geopolitiek expert Humberto. Waarom willen Nederlanders het altijd liever horen via een BN'er?quote:Op zondag 27 februari 2022 21:33 schreef superniger het volgende:
Humberto Tan nu over Oekraïne/Rusland.
Moet jij eens zien wat er gebeurt als hij in Finland staat, dat gaat de EU nooit accepteren. Never.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dit is overduidelijk: we beschermen alleen NAVO landen.
Welke kant dan? Jij verwacht de Wehrmacht over een paar maanden weer in de buitenwijken van Moskou?quote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef Hathor het volgende:
Ok als de Duitsers nu ook al aankondigen 100 miljard in defensie te gaan pompen weten we wel weer welke kant het opgaat.
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan de EU pogen te redden.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:34 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
En vervolgens:
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Finland pogen te redden.
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Zweden pogen te redden.
Een kernoorlog voorkomen is belangrijker dan Polen pogen te redden.
Ja, dat lijkt me ook veel logischer. Oekraine gebruikt Tsjechische *Aero) toestellen als trainer vliegtuigen, dus wellicht vanuit die hoek.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:36 schreef nixxx het volgende:
[..]
Vliegen de Tsjechen of andere voormalige oostblokkers niet met Migs of Sukhois? iets waar de oekrainiers mee bekend zijn?
Dat hebben we vaker gehoord. De EU is geen eenheid, de EU durft niets zonder UK en USA. Duitsland zal niet het voortouw willen nemen omdat ze niet als agressor gezien willen worden. Frankrijk is te laf.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Moet jij eens zien wat er gebeurt als hij in Finland staat, dat gaat de EU nooit accepteren. Never.
Nee natuurlijk niet, alleen voor Nederland heb je er 3-5 nodigquote:Op zondag 27 februari 2022 21:32 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dus als in Oekraine een atoombom valt gaat heel Europa ten onder
Ik vind dit echt een mijlpaal. De EU die wapens gaan financieren en verstrekken aan een derde land. Ongekend.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Moet jij eens zien wat er gebeurt als hij in Finland staat, dat gaat de EU nooit accepteren. Never.
quote:
Ik geloof je niet, want. Er zijn namelijk verschillende methodes om een kernbom af te leverenquote:Op zondag 27 februari 2022 21:35 schreef RAVW het volgende:
[..]
die komt daar echt niet geloof me
die is allang dan onderschept , en China gaat dat echt wel tegenhouden
Nou, als Duitsland een militair powerhouse gaat worden loopt het meestal verkeerd in Europa, sla de geschiedenisboeken er maar op na.quote:Op zondag 27 februari 2022 21:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja dat is vandaag bekend geworden. Ook hier. Maar 'welke kant het op gaat', die opmerking kan ik even niet plaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |