De boodschap is duidelijk, probeer nu vooral inhoudelijk mee te posten ipv de memefactory te spelenquote:
Snap er geen drol van dat die infrastructuur van Oekrane nog steeds aardig werkt. Internet doet het, er is nog steeds wel stroom, gevechtsvliegtuigen vliegen nog, tv doet het nog, treinen rijden nog, spoorlijnen zijn intact... Als je daarvoor de middelen hebt bombardeert je dat toch eerst helemaal naar de tyfus.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer van hetzelfde wordt.
Als ze hadden willen bombarderen hadden ze dat wss allang gedaan.
Die man weet echt wel de boel te vertellen ... maar goed het was geloof ik ook zijn oude werk om mensen bezig te houden en te vermaken ..quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:52 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Zo doet ie het telkens, in de tweet over z'n gesprek met Macron was het SWIFT, toen ie Erdogan dankte was het de afsluiting van de Bosporus,... zijn manier om druk uit te oefenen..
Dan is het een kwestie van minuten voordat de EU-kritische 'volkspartijen' het gaan lezen als een open uitnodiging van Oekrane in de EU en om een #Nexit gaan schreeuwen.quote:
Je kunt ook geen brandverzekering afsluiten als je huis in brand staat.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Zou wel echt een digpick in het gezicht van Rusland zijn. Onmogelijk nu verder wel natuurlijk, even los dat Oekrane eerst maar moet voldoen aan alle Europese eisen.
Caspian Report altijd goed.quote:
Ja, waarschijnlijk is dat precies wat die denkt ja.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:51 schreef Nielsch het volgende:
Denkt Putin nou echt dat die 40 miljoen Oekrainers als Kiev valt zullen zeggen: "ah balen, nouja we hebben 't geprobeerd en gaan nu weer door met ons normale leven"
Die gaan toch nog jarenlang een guerilla-oorlog voeren zoals de IRA dat deed tegen de Britten in Noord Ierland. Met als verschil dat daar de meerderheid van de bevolking de Britten steunde en hier bijna helemaal niemand de Russen.
quote:
Ik heb altijd al een pesthekel aan realpolitiek (machtspolitiek dus) gehad, maar nu helemaal. Better die standing up than living on my knees.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Liever een staaltje niet zo fraaie reaalpolitiek dan aan krampachtig vastgehouden principes onder gaan.
Afghanistan/Vietnam/Irak all over again.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:51 schreef Nielsch het volgende:
Denkt Putin nou echt dat die 40 miljoen Oekrainers als Kiev valt zullen zeggen: "ah balen, nouja we hebben 't geprobeerd en gaan nu weer door met ons normale leven"
Die gaan toch nog jarenlang een guerilla-oorlog voeren zoals de IRA dat deed tegen de Britten in Noord Ierland. Met als verschil dat daar de meerderheid van de bevolking de Britten steunde en hier bijna helemaal niemand de Russen.
De Russische tegenhanger van de A-10.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:46 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Die dingen zijn zwaar bepantserd en gemaakt om juist dat soort klappen op te vangen.
Het regent dan wel molotovcocktails op Russische patrouilles in de straten van Kiev.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ik weet niet hoeveel geduld die Putin heeft. Kiev pakken en dan aan de onderhandelingstafel gaan, wie weet.
Nee, want ze willen dat land overnmen; dan help je niet eerst alles naar de klote.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Snap er geen drol van dat die infrastructuur van Oekrane nog steeds aardig werkt. Internet doet het, er is nog steeds wel stroom, gevechtsvliegtuigen vliegen nog, tv doet het nog, treinen rijden nog, spoorlijnen zijn intact... Als je daarvoor de middelen hebt bombardeert je dat toch eerst helemaal naar de tyfus.
MIschien hebben de russen de conventionele middelen gewoon niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Snap er geen drol van dat die infrastructuur van Oekrane nog steeds aardig werkt. Internet doet het, er is nog steeds wel stroom, gevechtsvliegtuigen vliegen nog, tv doet het nog, treinen rijden nog, spoorlijnen zijn intact... Als je daarvoor de middelen hebt bombardeert je dat toch eerst helemaal naar de tyfus.
Ja dat weet ik, en niet alleen omdat het in de video staat lol.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
De Russische tegenhanger van de A-10.
Dat zal dan zijn nieuwe democratische verkiezingen , dan is de neonazi zelenski weg en heeft ieder de zinquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:49 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ja, maar het probleem is dat iedereen wil de-escaleren, maar tegelijkertijd niet wil ‘verliezen’. Dus er moet een situatie worden uitgedacht waarmee zowel Putin, Biden en de EU mee kunnen leven (en het kunnen verkopen als een overwinning). Ohja, en Oekrane.
Het levert de gemiddelde Rus ook helemaal niks op, behalve nog meer armoede waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Afghanistan/Vietnam/Irak all over again.
Als het om democratie ging dan was Rusland Oekrane niet binnengevallen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:57 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat zal dan zijn nieuwe democratische verkiezingen , dan is de neonazi zelenski weg en heeft ieder de zin
En Kyiv heeft intel en materiele support van grote vriendjes.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:54 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Grozny is uiteindelijk ook nooit gevallen. Kiev is tien keer zo groot.
houd er rekening mee Oekraiene heeft al een tijdlang die russen op hun nek .. dus die hebben echt wel wat dingen voorkunnen berijdenquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef zalkc het volgende:
[..]
MIschien hebben de russen de conventionele middelen gewoon niet.
quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:42 schreef Tengano het volgende:
[..]
Je moet die posts eronder is lezen...
Zelensky voert op zijn manier strijd. Hij probeert met zijn PR steun en empathie en zo mogelijk acties te organiseren in de wereld.quote:
Probleem is het zuiden.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:57 schreef Perrin het volgende:
[..]
En Kyiv heeft intel en materiele support van grote vriendjes.
Interessant, kende ik nog niet.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:55 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Caspian Report altijd goed.
Deze van RealLifeLore is ook een topper. Het legt uit dat de Russisch regering het boek 'Foundations of Geopolitics' sinds 1995 nauwkeurig volgt in hun geopolitieke besluiten. Welke partijen ze moeten steunen, wie hun vrienden en vijanden zijn, etc...
Doet hij erg goed.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:58 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zelensky voert op zijn manier strijd. Hij probeert met zijn PR steun en empathie en zo mogelijk acties te organiseren in de wereld.
Moeten we ons daar nu hypocriet voor vinden?quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Jij slachtoffert graag 40 miljoen Oekraners zodat je je rustige leventje kunt voortzetten.
Elk bericht wat hij de wereld in stuurt is net even wat positiever dan de werkelijkheid. Zeker als het over telefoontjes met andere leiders gaat. Zijn manier om zijn volgers en zeker ook de Russen, te laten zien dat hij wel gesteund wordt door de internationale gemeenschap. Het is gewoon een vorm van digitale oorlogsvoering, propaganda. Noem het hoe je het wilt.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:50 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[ twitter ]
Deze volg ik even niet, het klinkt alsof Oekrane opeens tot de EU is uitgenodigd of hij zegt het verkeerd in het Engels.
Los van wat ik er van vind, lijkt me het niet mogelijk noch wenselijk Oekrane nu tot de EU toe te voegen.. midden in een oorlog.
Ik had nooit verwacht dat Rusland Oekrane volledig zou binnen vallen en slechts voor die 2 republiekjes zou gaan. Wat we nu aanschouwen is niet echt het "opkomen voor de russische mensen" te noemen. Eerder het plegen van oorlogsmisdadigers tegen onschuldige mensen.quote:
Jij ziet het als een keuze, de rest van de normale wereld als een morele plicht.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:59 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Moeten we ons daar nu hypocriet voor vinden?
De afgelopen jaren heeft het westen gevochten in Irak, Syri, Afghanistan en kijken we weg bij gevechten in Afrika of Jemen.
Als europa is het enige wat we gemeen hebben met de Oekrane is een grens.
En dat maakt het leed voor die mensen echt niet minder wat het is daadwerkelijk verschrikkelijk.
Maar de keuze of wij ons daarin moeten mengen op basis van morele gronden is wel iets anders dan de keuze om naar Afghanistan te gaan waar wij als Nederlanders niks van te vrezen hebben
Ah, dus als men maar dreigt met kernbommen, moeten mensen zich gewoon alles laten welgevallen.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:52 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Niet als dat een kernoorlog betekend. Hopelijk zijn ze zelf niet zo dom.
Het lijkt me onwaarschijnlijk dat Putin West-Oekrane gaat willen bezetten.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:51 schreef Nielsch het volgende:
Denkt Putin nou echt dat die 40 miljoen Oekrainers als Kiev valt zullen zeggen: "ah balen, nouja we hebben 't geprobeerd en gaan nu weer door met ons normale leven"
Die gaan toch nog jarenlang een guerilla-oorlog voeren zoals de IRA dat deed tegen de Britten in Noord Ierland. Met als verschil dat daar de meerderheid van de bevolking de Britten steunde en hier bijna helemaal niemand de Russen.
Belarus moet dan wel. Anders kaapt Poetin gewoon het ticket van Belarus.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[ twitter ]
Hadden ze gisteren al moeten doen, kut land.
Mooi spul. Jammer dat het van de Russen is.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
De Russische tegenhanger van de A-10.
We moeten niet wegkijken omdat er gedreigd kan worden met nucleaire wapens, want dan kunnen we ons nu wel overgeven.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:00 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ik had nooit verwacht dat Rusland Oekrane volledig zou binnen vallen en slechts voor die 2 republiekjes zou gaan. Wat we nu aanschouwen is niet echt het "opkomen voor de russische mensen" te noemen. Eerder het plegen van oorlogsmisdadigers tegen onschuldige mensen.
Wel van mening dat we hier onze vingers niet aan moeten gaan branden met de achterliggende escalatie in het achterhoofd met een doorgedraaid Kremlin en een arsenaal aan kernwapens. Luisteren naar hun niet onredelijke eisen en onderhandelen is veel beter: namelijk het uitsluiten van toegang tot de Navo en een neutraal Oekrane.
cykaaaaaaquote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:01 schreef Complotwappie het volgende:
[ twitter ]
Begrijpelijk maar dom. Zeker om te delen.
Zlfs niet met Pietje Puck?!quote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja tuurlijk weten de inlichtingendiensten het beter maar dat gaan ze mooi niet delen met TweedeKlum, frozen-assassin en PietjePuk2000...
Vanuit utilistisch perspectief lijkt me dat heel logisch. Dat principe gebruiken we bij zo veel dingen in het leven. Ik zal je even helpen: https://en.wikipedia.org/wiki/Utilitarianismquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:53 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Jij slachtoffert graag 40 miljoen Oekraners zodat je je rustige leventje kunt voortzetten.
@Danny @GGMMquote:Op zaterdag 26 februari 2022 20:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waarom is er eigenlijk geen subforum Oorlog in Oekrane? Sporttoernooien hebben hun eigen subforum, Corona heeft het, zelfs Big Brother, maar deze oorlog dus niet.
En nu blijven we dus in een sneltreintopic, waarbij meningen, twitterfilmpjes, analyses en getrol allemaal door elkaar lopen.
Probleempje is dat souvereiniteit dan in de prullenbak beland.quote:
quote:
Op een paar Putinfappers na zal iedereen dat wel snappen inderdaad, lijkt me.quote:Op zaterdag 26 februari 2022 21:00 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ik had nooit verwacht dat Rusland Oekrane volledig zou binnen vallen en slechts voor die 2 republiekjes zou gaan. Wat we nu aanschouwen is niet echt het "opkomen voor de russische mensen" te noemen. Eerder het plegen van oorlogsmisdadigers tegen onschuldige mensen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |