Als Thomas eigenlijk het rode scherm had gehad wel...quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:37 schreef Vijf_voor het volgende:
Dat vraagteken had echt 0 invloed toch?
Tenzij Thomas zijn test heel slecht had gemaakt.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:37 schreef Vijf_voor het volgende:
Dat vraagteken had echt 0 invloed toch?
Was dat maar zo........al is hij wel echt ook een leuke deelnemerquote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:39 schreef essnhills het volgende:
[..]
Tenzij Thomas zijn test heel slecht had gemaakt.
Als hij de verkeerde kandidaat had uitgekozen, dan telde zijn test ineens weer mee. En dan zou het kunnen dat hij alsnog naar huis moest, als hij zijn test slecht had gemaakt.
In theorie kan het alleen Kim of Everon zijn.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:39 schreef golfer het volgende:
Jammer, mijn kijkcijferkanon is er uit.![]()
Nu moet Fresia met haar zwarte mollenpakje en haar zwarte mollenpetje wel de mol zijn.
Kim-Lian als reservemol.
Maar dan had hij het nooit goed gehad.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:38 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Als Thomas eigenlijk het rode scherm had gehad wel...
We zullen het volgende week weten. Fresia kan dan namelijk niet de finale halen.quote:
Waarom staat er in de titel 2014, maar in het filmpje 2013quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:43 schreef tralalala het volgende:
Ik weet niet welke ik erger vind.
@:johannes_vermeer
Opnames: 2013quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:50 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Waarom staat er in de titel 2014, maar in het filmpje 2013![]()
![]()
Dat hangt natuurlijk van de mol af. Wanneer Kim de mol is dan had dit voor de test niets uitgemaakt (niemand gaat meer lopen spreiden).quote:Op zaterdag 12 februari 2022 22:13 schreef MaJo het volgende:
Dat die vrijstelling voor de finale betekende dat de mol in zicht zou zijn vond ik zo vreselijk voor de hand liggend, het verbaasde me dat behalve Laetitia, niemand dat door had. En hier blijkbaar ook niet
Zou best kunnen dat dit is voorgekomen, maar in de meeste gevallen niet.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 22:13 schreef MaJo het volgende:
Was het trouwens vroeger niet zo dat je met een groene vrijstelling gewoon een groen scherm te zien kreeg, ook al had je de test als slechtste gemaakt? Ik vul steeds in de prono in dat er niemand uitgaat maar als dat niet (meer) zo werkt dan is dat nogal zinloos geweest
Er was nog iemand die veel op het strand keek.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 22:13 schreef MaJo het volgende:
Dat die vrijstelling voor de finale betekende dat de mol in zicht zou zijn vond ik zo vreselijk voor de hand liggend, het verbaasde me dat behalve Laetitia, niemand dat door had. En hier blijkbaar ook niet
Scenario kandidaat: Je geeft het terug en maakt je juist door het terug te geven veel minder verdacht.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 23:10 schreef TLC het volgende:
Ik snap ook niet zo goed waarom KLM dat geld (volgens mij 250 Euro) al vanaf aflevering 1 (!) bij zich blijft houden en niet af geeft ?
Het kan ook Fresia zijn en dat niemand erop zit, dan heeft Kim-Lian de mazzel dat Everon nogal wat opdrachten samen met Fresia heeft gedaan, waardoor er een paar antwoorden goed zijn omdat ze voor hun beiden gelden.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:43 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
In theorie kan het alleen Kim of Everon zijn.
Alleen is maar 1 van de 2 vrijwel zeker van de finale (al zou ik verbaast zijn wanneer dit molduel niet zal plaatsvinden).
Dan vind ik het we een rare productiekeuzequote:Op zondag 13 februari 2022 10:16 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Kim die een voorgevoel heeft dat ze met schapen gaan werken en straks blijkt zij de mol
Ja ik dus ookquote:Op zondag 13 februari 2022 11:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dan vind ik het we een rare productiekeuze
lijkt mij ook onwerkelijk eerlijk gezegdquote:Op zondag 13 februari 2022 11:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dan vind ik het we een rare productiekeuze
Ze krijgen wel altijd een kledingadvies voor opdrachten geloof ik. Niet dat je daarmee meteen kunt uithalen dat je schapen gaat knuffelen.quote:Op zondag 13 februari 2022 12:03 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
lijkt mij ook onwerkelijk eerlijk gezegdkan het niet zijn dat kandidaten gevraagd wordt iets aan te trekken? En iets te roepen over schapen ?
Kim Lian is echt vreselijk. Constant praten en schreeuwen, super aanwezig.quote:Op zondag 13 februari 2022 16:32 schreef Za het volgende:
Ik heb me wederom niet vermaakt met deze show.
Mensen die 20 minuten achter schapen aanrennen etc, ik zie het spektakel niet.
Kim Lian vind ik onplezierig, gelukkig is Everon er nog.
Wel in een zaal en niet die massa die altijd buiten staat.....zal misschien schelen?quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:52 schreef TLC het volgende:
Het publiek komt weer terug in de finale van WIDM, dat hoeft van mij niet
Dat is jammerquote:Op donderdag 17 februari 2022 11:52 schreef TLC het volgende:
Het publiek komt weer terug in de finale van WIDM, dat hoeft van mij niet
Bummer..quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:52 schreef TLC het volgende:
Het publiek komt weer terug in de finale van WIDM, dat hoeft van mij niet
Zucht… dat wordt weer afzien…quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:52 schreef TLC het volgende:
Het publiek komt weer terug in de finale van WIDM, dat hoeft van mij niet
quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:07 schreef TLC het volgende:
Nog 3 afleveringen en dan is voor het eerst Heel Holland Bakt op de zaterdagavond, ook leuk
Het enige wat ik kan vinden is dat Freesia een bloem is die onder "Lissen" bloemen categorie valt.quote:Op zaterdag 12 februari 2022 21:35 schreef monkyyy het volgende:
Titel van de aflevering was Coulissen. Iemand een aanknopingspunt?
Ik denk eerder dat dit slaat op dat de mol ongemerkt bij alle kandidaten langs is gevaren en zodoende ''achter de coulissen'' was. Zulke titels zijn er wel vaker, die je pas snapt als de mol bekend isquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:13 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Het enige wat ik kan vinden is dat Freesia een bloem is die onder "Lissen" bloemen categorie valt.
Omdat je zijn stem net hoorde in een reclame?quote:
Everonquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:30 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik onthou gewoon niet wie jullie Bing noemen
Jaquote:
We begonnen met 11 kandidaten.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:33 schreef schommelstoel het volgende:
Elk seizoen is er toch ook een aflevering dat niemand naar huis ging?
Dat hebben we nu nog niet gehad toch?
"Wat gaan we doen?"quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:34 schreef Nexum het volgende:
De Mol met voorkennis is echt de hele strategie van KL al het hele seizoen
Albanie lijkt mij sowieso wel een mooi land.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:36 schreef Salina het volgende:
Leuk stadje. Daar wil ik wel eens heen.
Zeker jaquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:36 schreef Felagund het volgende:
[..]
Albanie lijkt mij sowieso wel een mooi land.
Hoe gaat het eigenlijk met toename van toerisme uit Nederland op mollocaties? Wordt dat ergens onderzocht?quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:36 schreef Salina het volgende:
Leuk stadje. Daar wil ik wel eens heen.
Staat al jaren op mijn lijstje maar nog steeds niet gedaan. Wel Montenegro, Servië en Bosnië- Herzegovina gedaan.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:36 schreef Felagund het volgende:
[..]
Albanie lijkt mij sowieso wel een mooi land.
Lenenquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:37 schreef svann het volgende:
Even alle vloerkleden opkopen.
Op zicht.
Art zei ooit in een chat met een WIDM fansite dat ze daar heel bewust van zijn en heel goed zijn in ''kaaskoppen spotten''quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:38 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Hoe gaat het eigenlijk met toename van toerisme uit Nederland op mollocaties? Wordt dat ergens onderzocht?
Ah ik ben niet de enige die daar aan dachtquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:38 schreef Legoblokje het volgende:
Hoe gaan ze dit doen met terugbrengen?
Ik kan het mij wel voorstellen, je geeft je kleedje te leen en dan loopt iedereen er over heen.quote:
Ik weet van Georgië wel dat die een impuls zagen erna ja.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:38 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Hoe gaat het eigenlijk met toename van toerisme uit Nederland op mollocaties? Wordt dat ergens onderzocht?
Ik verdenk haar ook. Dus ze blijft.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:39 schreef essnhills het volgende:
Traditiegetrouw zou Fresia er vandaag uit moeten.
Ik verdenk haar, en normaal gesproken gaat mijn mol er direct voor de finale uit. Dus ben benieuwd.
Alsof iemand inderdaad nog weet welk kleed waar vandaan komtquote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:38 schreef Legoblokje het volgende:
Hoe gaan ze dit doen met terugbrengen?
Goede vraag. Ik was in 2019 in Colombia en daar hadden ze (lokale gids en anderen in het toerisme) het wel over de Mol. En dat er Nederlanders kwamen en het over de Mol hadden.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:38 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Hoe gaat het eigenlijk met toename van toerisme uit Nederland op mollocaties? Wordt dat ergens onderzocht?
Ik vroeg het mij ook af, ze zullen het wel labelen? Anders lijkt het mij niet te doen.quote:Op zaterdag 19 februari 2022 20:39 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ah ik ben niet de enige die daar aan dacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |