https://www.ad.nl/show/na(...)-is-bekend~a69de910/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Volt, zei hij netquote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:25 schreef spapaars het volgende:
Oplossen dat vaccineren.
Vertelde de Vries eerder niet dat hij FvD stemt?
Hij stemt op Volt.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:25 schreef spapaars het volgende:
Oplossen dat vaccineren.
Vertelde de Vries eerder niet dat hij FvD stemt?
Bram Bakker.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:28 schreef monkyyy het volgende:
Marc van Ranst, Paul de Leeuw en Ebru Umar
lol klopt precies, morgen kijk ik wel weer.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:06 schreef Coco het volgende:
@:Karina is al afgehaakt en kijkt nu een serie.
Er was idd weinig context bij de losse kreten.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:32 schreef spapaars het volgende:
Het is of ze alleen de krantenkoppen hebben gelezen, en kletsen maar.
Is dit een meme? Ja toch? Ik hoop het voor je.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 23:07 schreef Zipportal het volgende:
Judas Genee is echt zo'n slechte presentator. Zit al jaren op tv en heeft tig veel flops op zijn naam. Maar ook dit programma trekt hij niet vlot in het vertrouwde VI-wereldje met Johan aan zijn zijde. Non-talent, ik zie het niet. Komt zo in het rijtje Tom Egbers en Marcel Maijer.
VI Vandaag is gewoon een wanproduct in een joekel van een studio midden in een lockdown. Dat kon vanaf dag één al wel anders. Die televisiemakers van tegenwoordig. Sjon de Mol troep. Ze rekenen zich maar rijk aan hun tRouWe aAnhANG. Het grootste deel hebben ze al weggejaagd.
Gijp is gewoon lachwekkend.
Hey, ouwe reus, je bent toch wel met mijn eens: op een gegeven moment is het toch gewoon klaar? Die IC'tjes zijn leeg, iedereen heeft het onderhand gehad en de winkeliers staan op omvallen, dus dit is toch volstrekt idioot? Dit kan toch niet langer? Pleurt toch op man.quote:
Gordon gaat daar nooit zitten.quote:Op woensdag 12 januari 2022 10:53 schreef Confetti het volgende:
De gasten zijn ook wel van een beroerd niveau hoor. Gordon komt ook nog deze week. En dan met De Vries aankomen als 'topeconoom'. Tja, iemand als Matthijs Bouman komt natuurlijk echt niet.
Dit gaat nog sneller fout dan Twan Huys.
Beetje interessant doen over zichzelf en waar die 'allemaal rondloopt' en hij wou toch even graag een of andere onderneming pluggen.quote:Op woensdag 12 januari 2022 10:58 schreef rvtm het volgende:
Ik vond die de Vries echt één van de saaiste gasten ooit in een talkshow. Hij wilde het niet meer over zijn broer hebben, en dat snap ik helemaal. Maar zorg dan ook dat je wat anders toe te voegen hebt, voordat je daar gaat zitten... Wat kwam hij doen dan?
Ik vond hem ook vrij saai voor een hele show. En aangezien dat onvermijdelijk met nog veel meer gasten gaat gebeuren, is het misschien handiger om iemand extra aan tafel te zetten, want anders weet je van tevoren dat je kan overslaan zodra de ene gast een flopgast is.quote:Op woensdag 12 januari 2022 10:58 schreef rvtm het volgende:
Ik vond die de Vries echt één van de saaiste gasten ooit in een talkshow. Hij wilde het niet meer over zijn broer hebben, en dat snap ik helemaal. Maar zorg dan ook dat je wat anders toe te voegen hebt, voordat je daar gaat zitten... Wat kwam hij doen dan?
Ik maak me niet zozeer zorgen om de gasten die komen, want daarvan weet je toch nooit of ze genoeg spreektijd krijgen en zo ja, of ze wat te vertellen hebben. Meer om vd Gijp, want nu het voor een groot gedeelte niet meer over voetbal gaat wordt ook zijn rol vrij marginaal. Al moet ik zeggen dat het me de eerste 2 uitzendingen meeviel. Maar de show draait om Derksen.quote:Op woensdag 12 januari 2022 11:27 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik vond hem ook vrij saai voor een hele show. En aangezien dat onvermijdelijk met nog veel meer gasten gaat gebeuren, is het misschien handiger om iemand extra aan tafel te zetten, want anders weet je van tevoren dat je kan overslaan zodra de ene gast een flopgast is.
Inderdaad geen covid gelul, net als al die andere talkshows. Ik zap gelijk weg.quote:Op woensdag 12 januari 2022 12:34 schreef RipCity het volgende:
Vanavond dus weer een covid show. Dat moeten ze nou juist niet teveel doen. Dan gaat gijp weer met onzinnige vragen en monologen komen. Mensen willen juist even geen covid gedoe.
En ja het is duur maar doe 1x per week een leuk bandje uitnodigen ofzo. Nu is het zo kaal en 0 sfeer.
En nog steeds mijn nr1 idee: op donderdag een media uitzending met Angela de jong of andere leuke gasten. Lekker tv weekje recenseren, grappige fragmenten, makkelijk vermaak!
Een onvermijdelijk deel van het succes van VI was natuurlijk ook het ons-kent-ons gehalte tussen de gasten. Al die anekdotes over mensen waar ze mee gespeeld en gewerkt hadden (en die nu nog een rol in het voetbal spelen) maakten het leuk. Gijp als duider van het nieuws is voor een deel prima als 'de man uit de straat', maar het gaat nu al snel opvallen dat de beste man inhoudelijk helemaal niet zoveel voorstelt. Ik ben benieuwd hoe het zich ontwikkeld, maar ik denk niet dat de heren het wekenlang achter elkaar interessant houden. Daarvoor mis je de chemie met andere gasten en de onderbroekenlol.quote:Op woensdag 12 januari 2022 10:48 schreef Bananenpap het volgende:
Het kantinegevoel is weg. Het zijn nu eigenlijk drie typische ooms op de kringverjaardag die te graag hun mening willen roepen.
Wat vroeg Gijp dan?quote:Op dinsdag 11 januari 2022 22:50 schreef Wertha het volgende:
Die vraag van Gijp over Peter R kon echt niet.
Of hij nog leefde oid toen die daar lag.quote:
Is Peter in die negen dagen een moment bij geweest? René van der Gijp vroeg het gisteren aan Wouter de Vries, de nieuwe vaste gast van hun talkshow VI Vandaag. “Mag ik een onbescheiden vraag stellen? Is hij nog bij geweest?”quote:
Die Wouter heeft zichzelf dus uitgenodigd daarquote:Op woensdag 12 januari 2022 20:14 schreef bamibij het volgende:
[..]
Is Peter in die negen dagen een moment bij geweest? René van der Gijp vroeg het gisteren aan Wouter de Vries, de nieuwe vaste gast van hun talkshow VI Vandaag. “Mag ik een onbescheiden vraag stellen? Is hij nog bij geweest?”
https://www.mediacourant.(...)ik-geen-antwoord-op/
Derksen kan ik alleen moeilijk serieus nemen als hij het over politiek heeft. Het ene moment stemt hij FvD en dan weer D66. Een paar weken geleden vond hij Rutte nog uitstekend als minister president en afgelopen week was Rutte weer de schuld van alle problemen.quote:Op woensdag 12 januari 2022 11:51 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Ik maak me niet zozeer zorgen om de gasten die komen, want daarvan weet je toch nooit of ze genoeg spreektijd krijgen en zo ja, of ze wat te vertellen hebben. Meer om vd Gijp, want nu het voor een groot gedeelte niet meer over voetbal gaat wordt ook zijn rol vrij marginaal. Al moet ik zeggen dat het me de eerste 2 uitzendingen meeviel. Maar de show draait om Derksen.
Eens met dat je hem niet echt serieus kan nemen maar je kan natuurlijk wel prima achter bepaalde standpunten of gedragingen staan en anderen niet. Achter alles van een partij staan puur omdat je op hen stemt is pas debiel.quote:Op woensdag 12 januari 2022 20:37 schreef Ronald het volgende:
[..]
Derksen kan ik alleen moeilijk serieus nemen als hij het over politiek heeft. Het ene moment stemt hij FvD en dan weer D66. Een paar weken geleden vond hij Rutte nog uitstekend als minister president en afgelopen week was Rutte weer de schuld van alle problemen.
Verder hebben Wilfred, René en Johan natuurlijk sowieso weinig last van de problemen waar veel mensen mee zitten. Zoals stijgende prijzen, onbetaalbare huizen en inflatie. Ze zijn zelf al jaren miljonair.
oh is dat knikkeren mogen, ik ga kijkenquote:Op woensdag 12 januari 2022 21:32 schreef Max23 het volgende:
Morgen is pas genot
Eerst om 20u30 knikkeren met Johan, Wilfred en Genee en dan meteen VI Vandaag erachter aan
En accentquote:Op woensdag 12 januari 2022 21:38 schreef onlogisch het volgende:
Deze man heeft verschrikkelijke tanden.
15 seconden volgehoudenquote:Op woensdag 12 januari 2022 12:37 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Inderdaad geen covid gelul, net als al die andere talkshows. Ik zap gelijk weg.
quote:Op woensdag 12 januari 2022 21:41 schreef Dutch_view het volgende:
Is dit de stand-in van Jan Boskamp?
Drinkt minder wijn dan ad dus Goedkoperquote:Op woensdag 12 januari 2022 21:41 schreef Dutch_view het volgende:
Is dit de stand-in van Jan Boskamp?
Scheelt maar 1 kilootje bamihapjesquote:Op woensdag 12 januari 2022 21:41 schreef Dutch_view het volgende:
Is dit de stand-in van Jan Boskamp?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |