abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 29 december 2021 @ 01:05:47 #1
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885627


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
  woensdag 29 december 2021 @ 01:06:00 #2
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885628
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:04 schreef Evenstar het volgende:
Gitaar voor shotje #5!
Godver.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:06:11 #3
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885629
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:03 schreef Dagoduck het volgende:
Ik vind het bijzonder dat deze zo snel in de T2K kwam en er nog steeds in staat.
Kan wel uitgroeien tot een echte classic :Y
pi_202885630
donkere behoeftes aan een amerikaanse idioot*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:06:19 #5
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885631
Pippen zit op andere pagina. Zo kan ik toch niet proosten. Pff.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:06:28 #6
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885632
_O_ deze Peppers is wel lekker
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:06:40 #7
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885633
Kort shot van een feeder in de zoom (en zijn vriendin).
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:06:44 #8
426493 crew  PippenScottie
pi_202885634
Er zit een stagiair te slapen. Steeds dezelfde Mongolen in de zoom. Het is tijd voor nieuwe Mongolen
My friends all drive horses
pi_202885635
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202885636
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
Truste :W
  woensdag 29 december 2021 @ 01:07:10 #11
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885637
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef MTheBassman het volgende:
donkere behoeftes aan een amerikaanse idioot*
Dan had het TE LANG GEDUURD!
pi_202885639
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef PippenScottie het volgende:
Er zit een stagiair te slapen. Steeds dezelfde Mongolen in de zoom. Het is tijd voor nieuwe Mongolen
Ik zou zeggen, join de zoom
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 01:07:34 #13
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885640
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
Truste Gale!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:07:40 #14
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885641
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
:W
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:07:52 #15
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885642
'Legendarisch"
  woensdag 29 december 2021 @ 01:07:58 #16
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885643
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
Pak een nieuw biertje dan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:08:00 #17
426493 crew  PippenScottie
pi_202885644
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:06 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Bier is op, ga er ook maar vandoor :W
Lekker verjaardag gehad, pik?
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 01:08:02 #18
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885645
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:07 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Ik zou zeggen, join de zoom
Daar is-ie mee bezig.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:08:16 #19
426493 crew  PippenScottie
pi_202885647
quote:
7s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:07 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Ik zou zeggen, join de zoom
Wat denk je dat ik aan het doen ben?
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 01:08:22 #20
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885649
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:07 schreef LekkerWeertje het volgende:
'Legendarisch"
Dank!!!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:08:32 #21
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885650
Atten
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885651
Ja want Mark King is de enige die kan slappen Jeroen :')
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:08:52 #23
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885653
Zei die legendarisch dan? Heb het gemist :D
pi_202885654
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:08 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Wat denk je dat ik aan het doen ben?
Geen idee, kom letterlijk net het topic in gerold nadat ik wat gegamed heb _O-
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:09:07 #25
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885655
#6 met gitaar _O-
  woensdag 29 december 2021 @ 01:09:08 #26
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885656
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:07 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Pak een nieuw biertje dan.
Het kan zó simpel zijn.
pi_202885657
Ik weet niet eens meer welke superkracht ik wilde hebben.

Wel dat ik mezelf een 8 gaf voor dansen. *O* *O*
pi_202885658
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:08 schreef ok01 het volgende:
Ja want Mark King is de enige die kan slappen Jeroen :')
die gozer heeft duidelijk de eerste 4 peppers albums niet geluisterd, vooral in mother's milk slapt ie die bas helemaal kapot.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:09:16 #29
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885659
Dit zal voor altijd een actueel nummer blijven.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885660
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:08 schreef Evenstar het volgende:
Zei die legendarisch dan? Heb het gemist :D
En nog een shotje want gitaar :)
  woensdag 29 december 2021 @ 01:09:28 #31
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885661
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:09 schreef Evenstar het volgende:
#6 met gitaar _O-
Hou je het even bij.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885662
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:09 schreef BillDauterive het volgende:
Ik weet niet eens meer welke superkracht ik wilde hebben.

Wel dat ik mezelf een 8 gaf voor dansen. *O* *O*
Ik had vliegen geloof ik, lekker gratis overal heen kunnen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:09:45 #33
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885663
_O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:09:53 #34
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885665
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:09 schreef ok01 het volgende:

[..]
En nog een shotje want gitaar :)
Zei die het echt? Zit zo aandachtig te luisteren en dan nog missen _O-
pi_202885666
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:09 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
die gozer heeft duidelijk de eerste 4 peppers albums niet geluisterd, vooral in mother's milk slapt ie die bas helemaal kapot.
Johnny Kick a Hole in the sky is daar een prachtig voorbeeld van
pi_202885667
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:09 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Zei die het echt? Zit zo aandachtig te luisteren en dan nog missen _O-
_O- Wat vijf shotjes wel niet met je kunnen doen
  woensdag 29 december 2021 @ 01:10:55 #37
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885669
Ik heb denk 3 shotjes effectief op.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:10:56 #38
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885670
Ok, omdat ik jullie vertrouw :D

#7 voor legendarisch dan :D
  woensdag 29 december 2021 @ 01:10:58 #39
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885671
Inkel, tyf gewoon op.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:11:18 #40
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885672

Dichtste dat ik bij zoomen ga komen :')
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_202885673
Oh zijn jullie wel aan het van Inkelen geslagen deze avond?

Heeft ie nog een wals gedaan net voor het favoriete nummer van @houdjemond ?
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885674
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef ArnieAlberts het volgende:
[ afbeelding ]
Dichtste dat ik bij zoomen ga komen :')
baas _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:11:36 #43
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885675
5x voor gitaar
2x voor legendarisch

en hij moet nog waltzen met de zoomers _O-

misschien maar goed dat geweldig er niet in zat
pi_202885676
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef ArnieAlberts het volgende:
[ afbeelding ]
Dichtste dat ik bij zoomen ga komen :')
:D _O_
pi_202885677
Going to a town. Prachtig. Met quiz-bonus denk ik?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202885678
15 Deep Purple – Child in Time
22 Pink Floyd – Comfortably Numb
26 Metallica – One
107 AC/DC – Whole Lotta Rosie
141 Red Hot Chili Peppers – Californication
151 Falco – Jeanny
152 Simon and Garfunkel – The Boxer
186 Rammstein – Sonne
247 Beatles – While My Guitar Gently Weeps
279 ABBA – The Day Before You Came
302 Queens of the Stone Age – No One Knows
351 Mark & Clark Band – Worn Down Piano
417 New Order- Blue Monday
460 Jim Croce – Time in a Bottle
484 Buena Vista Social Club – Chan Chan
560 Evanescence – Bring Me To Life
608 Fleetwood Mac – Rhiannon
708 Alice in Chains – Would?
711 Al Stewart – Year of the Cat
778 Crowded House – Don’t Dream It’s Over
793 Rufus Wainwright – Going to a Town
830 Genesis – Land of Confusion
991 Talk Talk- It’s My Life
1018 Crosby, Stills, Nash & Young – Almost Cut My Hair
1217 The Doors – Roadhouse Blues
1222 Alphaville – Big In Japan
1249 Ike & Tina Turner – Nutbush City Limits
1287 Cuby & The Blizzards- Somebody Will Know Someday
1301 Nirvana – In Bloom
1320 Kim Wilde – Cambodia
1460 Golden Earring – Buddy Joe
1485 Anouk – Jerusalem
1538 Kate Bush - Babooshka


het kan weer _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:12:06 #47
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885679
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef ArnieAlberts het volgende:
[ afbeelding ]
Dichtste dat ik bij zoomen ga komen :')
_O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:12:16 #48
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885680
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef ArnieAlberts het volgende:
[ afbeelding ]
Dichtste dat ik bij zoomen ga komen :')
_O_
  woensdag 29 december 2021 @ 01:12:25 #49
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885681
De
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Oh zijn jullie wel aan het van Inkelen geslagen deze avond?

Heeft ie nog een wals gedaan net voor het favoriete nummer van @:houdjemond ?
De zoom klapte er even in het café uit, dus ik denk dat zijn walsje is ondergewalst :')
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:12:34 #50
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885682
I'm so tired of American Idiots.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:12:38 #51
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885683
IM SO TIRED OF AMERICAAAAAAAN IDIOTS
pi_202885684
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef Scorpion_17 het volgende:
Going to a town. Prachtig. Met quiz-bonus denk ik?
Ook mooi dat ie na American Idiot komt. Zelfde sentiment, andere toon _O-
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885686
Maar ja mooi nummer, mijn pa vond het een paar jaar terug bij de docu in a gogo maar een zeiknummer.
Maar het is een nummer wat qua tekst natuurlijk wel treffend is :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 01:13:40 #54
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885688
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Oh zijn jullie wel aan het van Inkelen geslagen deze avond?

Heeft ie nog een wals gedaan net voor het favoriete nummer van @:houdjemond ?
Ik ben er nog niet klaar voor om over te praten :(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:13:41 #55
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885689
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:12 schreef MTheBassman het volgende:
15 Deep Purple – Child in Time
22 Pink Floyd – Comfortably Numb
26 Metallica – One
107 AC/DC – Whole Lotta Rosie
141 Red Hot Chili Peppers – Californication
151 Falco – Jeanny
152 Simon and Garfunkel – The Boxer
186 Rammstein – Sonne
247 Beatles – While My Guitar Gently Weeps
279 ABBA – The Day Before You Came
302 Queens of the Stone Age – No One Knows
351 Mark & Clark Band – Worn Down Piano
417 New Order- Blue Monday
460 Jim Croce – Time in a Bottle
484 Buena Vista Social Club – Chan Chan
560 Evanescence – Bring Me To Life
608 Fleetwood Mac – Rhiannon
708 Alice in Chains – Would?
711 Al Stewart – Year of the Cat
778 Crowded House – Don’t Dream It’s Over
793 Rufus Wainwright – Going to a Town
830 Genesis – Land of Confusion
991 Talk Talk- It’s My Life
1018 Crosby, Stills, Nash & Young – Almost Cut My Hair
1217 The Doors – Roadhouse Blues
1222 Alphaville – Big In Japan
1249 Ike & Tina Turner – Nutbush City Limits
1287 Cuby & The Blizzards- Somebody Will Know Someday
1301 Nirvana – In Bloom
1320 Kim Wilde – Cambodia
1460 Golden Earring – Buddy Joe
1485 Anouk – Jerusalem
1538 Kate Bush - Babooshka


het kan weer _O_
Nice!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885690
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:13 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Maar ja mooi nummer, mijn pa vond het een paar jaar terug bij de docu in a gogo maar een zeiknummer.
Maar het is een nummer wat qua tekst natuurlijk wel treffend is :Y
het is zo'n sterke tekst, echt _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885691
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:13 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik ben er nog niet klaar voor om over te praten :(
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 01:14:45 #58
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885692
En het is niet dat ik 'm niet toejuich op een walsje...

Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:14:59 #59
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885693
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:13 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
het is zo'n sterke tekst, echt _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885696
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
_O- :D
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:15:29 #61
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885697
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Whahaha ik zie je net, koning _O_
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:15:36 #62
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885699
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:11 schreef Evenstar het volgende:
5x voor gitaar
2x voor legendarisch

en hij moet nog waltzen met de zoomers _O-

misschien maar goed dat geweldig er niet in zat
Going to a shotje 8-)
  woensdag 29 december 2021 @ 01:15:44 #63
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885700
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Shotje voor gitaar!
pi_202885703
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Dit moet toch gewoon op tv? :D
pi_202885704
effe douchen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:16:09 #66
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885705
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
DAGOD _O_
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:16:22 #67
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885706
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:14 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Hey, Jan Willem van Schip.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:16:47 #68
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885707
LUCHTGITAAR, SHOTTEN _O_
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:16:58 #69
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885709
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:16 schreef MTheBassman het volgende:
effe douchen
Zeepje goed vasthouden!
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:17:29 #70
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885710
Toch geen cover van The Band.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885711
Dit uur wordt blijkbaar gesponsord door Jeroens midlife crisis
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:17:41 #72
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885713
nog meer Vera.... tering
  woensdag 29 december 2021 @ 01:17:51 #73
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885714
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:17 schreef ok01 het volgende:
Dit uur wordt blijkbaar gesponsord door Jeroens midlife crisis
Jaloers? _O-
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885715
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:17 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Jaloers? _O-
Hij doet het wel beter dan ik
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:18:54 #75
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885716
Zucht Jeroen
  woensdag 29 december 2021 @ 01:18:59 #76
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885718
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:17 schreef Evenstar het volgende:
nog meer Vera.... tering
Ik ga die grap met die zonnenkoningin niet weer maken Diaan was de enige die hem een beetje begreep geloof ik ;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:19:26 #77
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885719
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:17 schreef Evenstar het volgende:
nog meer Vera.... tering
Grandioos. Danny is zo leuk _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:19:32 #78
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885720
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:18 schreef Evenstar het volgende:
Zucht Jeroen
Waarom zo gewichtig inderdaad?
  woensdag 29 december 2021 @ 01:19:51 #79
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885721
Nou vooruit:

Danny Ve
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:20:07 #80
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885722
The wait is not gone yet. Wacht nog steeds tot het volgende nummer.
pi_202885723
Bohh t tweede deel van deze nacht is veel beter. Ik blijf nog ff hangen tot Kingston Town. Daarna ga ik plat
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202885724
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:19 schreef Dagoduck het volgende:
Nou vooruit:

Danny Ve[ afbeelding ]
Ik vind hem leuk
  woensdag 29 december 2021 @ 01:20:20 #83
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885725
Ah. Tunnel of Love.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:20:25 #84
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885726
The Weight gaat over mijn toiletbezoek.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:20:25 #85
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885727
Nu al :'( :'( :'( :'(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:20:36 #86
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885728
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885729
O+ O+
pi_202885730
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:19 schreef Dagoduck het volgende:
Nou vooruit:

Danny Ve[ afbeelding ]
:') _O-
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 01:21:07 #89
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885731
ELTUN
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:21:49 #90
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885732
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:19 schreef Dagoduck het volgende:
Nou vooruit:

Danny Ve[ afbeelding ]
Godver :D
  woensdag 29 december 2021 @ 01:21:53 #91
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885733
Laik a kendol in de wint
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:21:56 #92
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885734
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:20 schreef houdjemond het volgende:
@:PippenScottie janken
Hij zit óf in de break out room, of op tv, of hij is uit de zoom.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885735
zo, nog op tijd voor abba :)
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:22:26 #94
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885738
The truth brings us to tears
All our words cannot express
The joy you brought us through the years

And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here
Along England's greenest hills
Your candle's burned our long before
Your legend ever will _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:22:41 #95
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885740
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:22 schreef MTheBassman het volgende:
zo, nog op tijd voor abba :)
Ah, bah.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:22:43 #96
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885741
Ik kan dit nummer nooit normaal horen, moet altijd denken aan de uitvoering op de begrafenis van Di.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:22:59 #97
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885742
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:22 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Ah, bah.
Al besproken.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_202885744
niet mijn favoriet van elton moet ik eerlijk bekennen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:23:56 #99
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885745
Your candle's burned out long before
Your legend ever will O+ _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:07 #100
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885746
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:22 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik kan dit nummer nooit normaal horen, moet altijd denken aan de uitvoering op de begrafenis van Di.
Hoe oud ben jij :o
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Manager PR/Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:24:38 #101
269689 crew  Viv
pi_202885749
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:22 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik kan dit nummer nooit normaal horen, moet altijd denken aan de uitvoering op de begrafenis van Di.
Dat nummer heeft toen ook een jaar (of zo) hoog in de hitlijsten gestaan. :Y ;(
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:39 #102
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885750
quote:
11s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:24 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij :o
Dit is Lady Di haar versie }:|
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:43 #103
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885751
quote:
11s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:24 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij :o
Born in de 90s, maar ik zou uit de 70s moeten komen. :P
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:54 #104
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885752
WALSJEEEEEE SHOT
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:55 #105
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885753
Neeeeheeeeee
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:24:57 #106
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885754
ZAUFEN
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:05 #107
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885755
Gaan we niet
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:06 #108
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885756
Wals-shot.
pi_202885757
Godverdomme :')
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:25:14 #110
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885758
Shotje #8 Zoom
Shotje #9 Waltz
pi_202885759
zucht
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Manager PR/Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:25:20 #112
269689 crew  Viv
pi_202885760
Net terug van miepende dochter die niet wilde slapen, blijk ik 7 shots achter te lopen. :o :'(
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:21 #113
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885761
Wat hebben we het leuk. :(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885762
Hij is toch zo lekker spontaan en origineel he, die van Inkel
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:25:38 #115
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885763
Het houdt niet op, niet vanzelf.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885764
Jeroen verdient een stoomwals... over zijn hoofd.... en dan nog een keer in z'n achteruit
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:40 #117
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885765
:( woest.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:48 #118
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885766
Pottie Pippen :?
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:57 #119
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885767
Rinkel de kinkel met Jeroen van Inkel.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:25:58 #120
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885768
Pip had vast weer een pan in zijn handen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:26:12 #121
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885769
FONTEINEN VAN EMOTIE
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885770
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885771
ach ja, dit keer is het maar een van de 10000 Abba nummers waar ie het bij doet :s)
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  woensdag 29 december 2021 @ 01:26:27 #124
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885772
quote:
Kom zoom dan.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:26:41 #125
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885773
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:26 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
ach ja, dit keer is het maar een van de 10000 Abba nummers waar ie het bij doet :s)
Toch wordt dankzij deze onzin uiteindelijk weer een nummer afgekapt.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885774
Abba O+
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:27:02 #127
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885775
Door Dago moest ik nu opeens aan dit denken

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_202885776
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Kom zoom dan.
is niet echt mijn ding, al die wachtrijen, en ik praat liever een beetje hier.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:27:25 #129
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885777
Had die chick nou een gag in haar mond? :D
pi_202885778
Ze zijn ook allemaal goed van ABBA O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:27:54 #131
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885780
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:26 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
ach ja, dit keer is het maar een van de 10000 Abba nummers waar ie het bij doet :s)
De overige 90% laat hij ongemoeid?
pi_202885781
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:27 schreef LekkerWeertje het volgende:
Had die chick nou een gag in haar mond? :D
~O>
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:28:00 #133
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885782
Kijk Pip gaan, Dancing Queen _O_
  Manager PR/Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:28:01 #134
269689 crew  Viv
  woensdag 29 december 2021 @ 01:28:02 #135
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885784
Pip gespot!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:28:25 #136
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885786
Niemand in beeld dus, mooi.


Deze Abba is wel okay
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:28:28 #137
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885787
Wist wel dat ie in breakout room zat.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:28:44 #138
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885788
Pipppp _O_ *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:28:53 #139
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885789
Overbodige Abba dit
pi_202885791
Pip! _O_ _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 01:29:16 #141
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885792
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:29:21 #142
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885793
quote:
10s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:25 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Hij is toch zo lekker spontaan en origineel he, die van Inkel
Hij gaat weldra gewisseld worden.
< Van Inkel
> Van Velthuysen
  woensdag 29 december 2021 @ 01:29:54 #143
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885796
Pip wint :D
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_202885797
Beste van UB40, al is One In Ten ook wel prima
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202885798
quote:
15s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:29 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Hij gaat weldra gewisseld worden.
< Van Inkel
> Van Velthuysen
dit zou ik niet bepaald een supersub noemen
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:30:05 #146
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885799
SCOTTIE _O_
  woensdag 29 december 2021 @ 01:30:07 #147
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885800
Pip is los *O* *O* *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885801
quote:
Goede snor Scottie!
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202885803
universiteitsbibliotheek 40 *O*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:30:50 #150
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885806
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:29 schreef ArnieAlberts het volgende:
Pip wint :D
Geen schande om van zo'n GOD te verliezen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:31:11 #151
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885807
Ik geef 't op ook, ik sta inmiddels op pagina 1 van de Zoom-lijst met 250 kandidaten en vind het wel mooi geweest _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:31:27 #152
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885808
Mooie moves @PippenScottie (achter Inkel)!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:31:42 #153
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885809
Nog meer Pip *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:31:57 #154
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885811
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:31 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik geef 't op ook
Hou vol, hou vast!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:32:16 #155
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_202885812
ub40 genot
  woensdag 29 december 2021 @ 01:32:59 #156
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885814
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:31 schreef houdjemond het volgende:
Nog meer Pip *O*
Het houdt niet op!
Gelukkig zelfs niet vanzelf!
_O_
pi_202885815
pip god _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:33:34 #158
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885817
ZOOM, shotten!
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:33:37 #159
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885818
Shotje #10 Zoom
  woensdag 29 december 2021 @ 01:33:38 #160
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885819
Ik kan/durf niet :(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885820
Zelfs je naam is mooi O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:33:56 #162
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885821
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:33 schreef houdjemond het volgende:
Ik kan/durf niet :(
But ma'am, we have to drink ;(
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:33:56 #163
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885822
Ja, HENKIE!
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:34:05 #164
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885825
Als Henk Westbroek je goede vriend is, wat zegt dat dan over jou?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:34:13 #165
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885826
Shotje #11 Vriend
  woensdag 29 december 2021 @ 01:34:15 #166
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885827
Proost ff Arnie!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:34:18 #167
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885828
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als Henk Westbroek je goede vriend is, wat zegt dat dan over jou?
Dat je niet Henk Temming heet.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_202885829
henk god _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:34:31 #169
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885830
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:33 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
But ma'am, we have to drink ;(
Maar katten, PC, Fokken! MeneerHJM slaapt
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885831
Zelf je naam is mooi O+
pi_202885832
leuke dame in een zwarte jurk op zoom :@
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:34:56 #172
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885833
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Dat je niet Henk Temming heet.
Maar wel Jeroen van Inkel.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:34:57 #173
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885834
Fun fact: Dit nummer kwam toevallig voorbij in de afspeellijst op mn werk net nadat Henk Westbroek wegging. 8-)
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:35:00 #174
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885835
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef MTheBassman het volgende:
leuke dame in een zwarte jurk op zoom :@
Die is wel wulps ook ja :D
  woensdag 29 december 2021 @ 01:35:12 #175
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885836
@Dagoduck zag me even half de moord stikken in mijn wodka _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:35:21 #176
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885837
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef MTheBassman het volgende:
leuke dame in een zwarte jurk op zoom :@
Die in de keuken? Daar hebben we een term voor.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:35:55 #177
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885838
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef ArnieAlberts het volgende:
@:Dagoduck zag me even half de moord stikken in mijn wodka _O-
Zitten jullie er echt?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:35:55 #178
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885839
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Maar katten, PC, Fokken! MeneerHJM slaapt
Excuses excuses
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:36:05 #179
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885840
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Die in de keuken? Daar hebben we een term voor.
Dronken? :P
  woensdag 29 december 2021 @ 01:36:07 #180
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885841
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:34 schreef MTheBassman het volgende:
leuke dame in een zwarte jurk op zoom :@
Lullig om Scottie zo te dissen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:36:50 #181
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885842
Dames en heren!



Henk Westbroek!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:37:03 #182
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885843
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:36 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Dronken? :P
Zoiets, iets meer grof
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 29 december 2021 @ 01:37:05 #183
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885844
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef ArnieAlberts het volgende:
@:Dagoduck zag me even half de moord stikken in mijn wodka _O-
Ging perfect.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885845
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Die in de keuken? Daar hebben we een term voor.
ik heb het idee dat dat niet mijn mening gaat veranderen :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:37:26 #185
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885847
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Zitten jullie er echt?
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:37:46 #186
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885848
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:35 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Excuses excuses
Ik zit echt in een badjas. Met verstand op fuck *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202885849
Julia :muziek:
  woensdag 29 december 2021 @ 01:37:54 #188
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885850
Kan ook mijn kat halen. Maar dat arme beest is 18,5 jaar oud. ;( Die valt dood neer als ik hem oppak.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:38:10 #189
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885851
Wat zei ik. Ekdom. _O_

Shotje waard.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:38:15 #190
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885852
@PippenScottie zweet ervan _O-
pi_202885853
Henk Westbroek heeft ooit nog eens een heel leuk duet met Nance opgenomen :Y

Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:38:48 #192
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885854
Toch past Slapeloze Nachten wel bij deze periode.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:38:49 #193
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885855
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:37 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ik zit echt in een badjas. Met verstand op fuck *O*
En ik heb een pet op met een pietenveer (Mag schijnbaar ook niet meer). We hebben allemaal wel wat :P
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:10 #194
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885856
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:38 schreef TheVulture het volgende:
Henk Westbroek heeft ooit nog eens een heel leuk duet met Nance opgenomen :Y

Oh god dit is ernstig :D _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:12 #195
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885857
LIG WAKKER IN ME BED
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:39:15 #196
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885858
Dit staat ongeveer 2000 plekken te hoog.
pi_202885859
dit doet me denken aan mijn dagen van alcohol ontwenning :{
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:29 #198
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885860
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:39 schreef Evenstar het volgende:
Dit staat ongeveer 2000 plekken te hoog.
Try 4000.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:30 #199
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885861
Dit is funest voor mijn nachtrust, mijn karma en bovenal mijn seksleven.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:36 #200
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_202885862
slapeloze nachten _O_
pi_202885863
Slapeloze nachten *O*
Heb ik wel wat leuke club herinneringen aan
  woensdag 29 december 2021 @ 01:39:55 #202
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885864
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:39 schreef Kopiko het volgende:
Dit is funest voor mijn nachtrust, mijn karma en bovenal mijn seksleven.
Mijn seksleven is Dead on Arrival dus eh, niet klagen.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
pi_202885865
Ah vandaar het bed
leuk :')
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:40:08 #204
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885866
Pip sellout! :D
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:40:28 #205
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885868
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:40 schreef ok01 het volgende:
Ah vandaar het bed
leuk :')
Origineel, lachen, gieren-, brullen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:41:05 #206
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885869
Scottie vogue't lekker door.
pi_202885870
Heerlijk plaatje dit.

Mooi getimed in de lijst.

Maan heeft hier een mooie cover van :)
-XOXO-
pi_202885871
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:40 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Origineel, lachen, gieren-, brullen.
wat is die man toch een schijtlollig gedrocht :(
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Manager PR/Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:41:19 #209
269689 crew  Viv
pi_202885872
Je zal maar stagiair bij het Top 2000 café zijn, en een bed moeten regelen zodat Van Inkel daarop een slapeloze nacht kan uitbeelden. ;(
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:41:53 #210
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885874
Die chicks in de keuken hebben wel geile laarzen aan _O_
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:41:54 #211
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885875
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:41 schreef datismijnmening het volgende:
Heerlijk plaatje dit.

Mooi getimed in de lijst.

Maan heeft hier een mooie cover van :)
Die had veel slapeloze nachten met Marco B.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:41:57 #212
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885876
:')
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:41:58 #213
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885877
Mr Pippen heeft wel moves hoor.
pi_202885880
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:42:18 #215
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885881
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:41 schreef Viv het volgende:
Je zal maar stagiair bij het Top 2000 café zijn, en een bed moeten regelen zodat Van Inkel daarop een slapeloze nacht kan uitbeelden. ;(
Welnee, dat bed is werkelijk voor Inkel. Vrouw van Inkel doet mee aan Van Inkelen en vond dat ie zich gruwelijk heeft misdragen, dus hij slaapt maar vannacht een keertje elders.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:42:26 #216
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885882
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Die had veel slapeloze nachten met Marco B.
Regelmatig volle maan toen.
pi_202885883
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:41 schreef Evenstar het volgende:
Die chicks in de keuken hebben wel geile laarzen aan _O_
Pics? :o
-XOXO-
  woensdag 29 december 2021 @ 01:42:47 #218
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885884
Bob Pippen _O_ _O_ _O_
pi_202885885
quote:
12s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:42 schreef ArnieAlberts het volgende:

[..]
Welnee, dat bed is werkelijk voor Inkel. Vrouw van Inkel doet mee aan Van Inkelen en vond dat ie zich gruwelijk heeft misdragen, dus hij slaapt maar vannacht een keertje elders.
nou liever niet, dan gaat ie bij andere diensten ook leuk proberen te doen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885886
O+ O+ Ik dacht altijd dat deze hoger stond
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:43:08 #221
426493 crew  PippenScottie
pi_202885887
Mooi geweest.
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 01:43:16 #222
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885888
Jij was altijd het materialistische tiep
  woensdag 29 december 2021 @ 01:43:20 #223
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202885889
We doen wel experimenteren. Ik ga er zonder schijtlollig gedoe in :W
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:43:22 #224
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885890
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:42 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Pics? :o
Even kijken of het gaat lukken :D
pi_202885891
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:43 schreef PippenScottie het volgende:
Mooi geweest.
Ik heb van je genoten _O_
pi_202885892
Ik weet niet of ik dit mag zeggen, maar ik vind Dylan helemaal niks. duurt altijd 2 minuten te lang en het kabbelt bijna alleen maar door.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:43:56 #227
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885893
BEN IK TE MIN!
  woensdag 29 december 2021 @ 01:44:11 #228
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885894
Like
A
Rolling
Stone
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:44:12 #229
426493 crew  PippenScottie
pi_202885895
Soms verdenken mensen mij ervan dat ik niet 100% op het hetero spectrum scoor. Boeien.

En hoe de neuk ben ik al in twee fucking Walsjes geweest
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 01:44:17 #230
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885896
@PippenScottie schakelde, live in beeld, moeiteloos over van de laatste Opposites-klanken naar de eerste woorden van Like a Rolling Stone. Natuurtalent _O_
pi_202885897
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:43 schreef MTheBassman het volgende:
Ik weet niet of ik dit mag zeggen, maar ik vind Dylan helemaal niks. duurt altijd 2 minuten te lang en het kabbelt bijna alleen maar door.
Tekstueel _O_

Muzikaal :{ :{
-XOXO-
pi_202885898
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:41 schreef Viv het volgende:
Je zal maar stagiair bij het Top 2000 café zijn, en een bed moeten regelen zodat Van Inkel daarop een slapeloze nacht kan uitbeelden. ;(
Dat er uberhaupt niemand zegt tegen die DJ's dat ze dat soort schijtlolligheden achterwege moeten laten, het zijn verdomme volwassen mensen :')
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:44:24 #233
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885899
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:43 schreef MTheBassman het volgende:
Ik weet niet of ik dit mag zeggen, maar ik vind Dylan helemaal niks. duurt altijd 2 minuten te lang en het kabbelt bijna alleen maar door.
Dit lijkt me wel strafbaar eigenlijk.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202885900
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Tekstueel _O_

Muzikaal :{ :{
ja dat is t m dus, tekst luister ik bijna nooit naar.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:45:00 #235
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885903
29 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (Pts. 1-5)
48 Rage Against The Machine - Killing In The Name
87 Doors - Riders On The Storm
129 Moody Blues - Nights In White Satin
261 Don McLean - Vincent
303 Slayer - Angel Of Death
329 Janis Joplin - Me And Bobby McGee
460 Jim Croce - Time In A Bottle
478 Golden Earring - She Flies On Strange Wings
499 Joy Division - Love Will Tear Us Apart
542 David Bowie - Let's Dance
554 Donna Summer - I Feel Love
564 Temptations - Papa Was A Rolling Stone
600 Elton John - Tiny Dancer
708 Alice In Chains - Would?
747 Leonard Cohen - So Long Marianne
786 Bob Dylan - Like A Rolling Stone
831 Prodigy - Smack My Bitch Up
833 Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
906 Jimi Hendrix - Voodoo Child (Slight Return)
1018 Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1070 Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
1167 De Jeugd Van Tegenwoordig - Watskeburt?!
1236 Heart - Barracuda
1287 Cuby & the Blizzards - Somebody Will Know Someday
1379 Jeff Wayne & Justin Hayward - The Eve Of The War
1499 Foo Fighters - All My Life
1598 Brainbox - Summertime
1608 Editors - The Racing Rats
1652 J.J. Cale - Call Me The Breeze
1719 Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1867 Fischer-Z - The Worker
1964 Chris Isaak - Blue Hotel
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:45:17 #236
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885906
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Tekstueel _O_

Muzikaal :{ :{
Hurricane has it both :P
pi_202885909
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef PippenScottie het volgende:
Soms verdenken mensen mij ervan dat ik niet 100% op het hetero spectrum scoor. Boeien.

En hoe de neuk ben ik al in twee fucking Walsjes geweest
Ah joh
Je danste in ieder geval beter dan de andere zoomers
pi_202885910
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Dat er uberhaupt niemand zegt tegen die DJ's dat ze dat soort schijtlolligheden achterwege moeten laten, het zijn verdomme volwassen mensen :')
Weet je dat zeker?
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885911
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ja dat is t m dus, tekst luister ik bijna nooit naar.
Ik ook niet maar het verklaard wel waarom ik Knocking on Heavens Door van Dylen maar meh vind en de cover van Guns N Roses waanzinnig goed vind
-XOXO-
pi_202885912
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:45 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Hurricane has it both :P
dat nummer duurt vier minuten te lang :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:45:55 #241
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885913
Nu komen ze niet meer in beeld :(
  woensdag 29 december 2021 @ 01:46:00 #242
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885914
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:44 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Tekstueel _O_

Muzikaal :{ :{
Muzikaal gaat soms ook nog wel.
Vocaal is het allemaal wat minder met hem, de laatste 50 jaar.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:46:09 #243
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885915
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:45 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Hurricane has it both :P
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885916
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:45 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Hurricane has it both :P
Gaat me halverwege ook vervelen.
-XOXO-
  woensdag 29 december 2021 @ 01:46:39 #245
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885919
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:45 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
dat nummer duurt vier minuten te lang :P
Jij hebt gewoon geen geduld. :*
pi_202885921
quote:
Kyuss *O*
Volgend jaar moeten die gewoon in de top :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885922
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:46 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Jij hebt gewoon geen geduld. :*
Ik hou best van lange nummers hoor, maar bij bob dylan hoeft een 8 minuten nummer niet van mij :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885924
Ik ga de binnenkant van mijn ogen bekijken :W
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_202885926
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga de binnenkant van mijn ogen bekijken :W
slaap lekker bassie :W
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:48:38 #250
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885927
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:47 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Kyuss *O*
Volgend jaar moeten die gewoon in de top :Y
Een flinke actie en dan moet Green Machine wel kunne toch. Als is het maar op plek 2000.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885928
ik vind de harmonica trouwens echt een klote instrument
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:48:51 #252
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885931
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga de binnenkant van mijn ogen bekijken :W
Dag Vultuur :W
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885932
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga de binnenkant van mijn ogen bekijken :W
Ik zou daarnaast ook wat slaap pakken :W
  woensdag 29 december 2021 @ 01:48:57 #254
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885933
Eentje voor @Dagoduck
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:48:57 #255
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885934
Wel een van mijn favoriete Foos dit
pi_202885935
Onbekende FF
-XOXO-
pi_202885936
originele van Pantera is beter.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885937
Foo Fighters *O*
pi_202885938
Grapje ik ken het refrein wel :P
-XOXO-
pi_202885939
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Een flinke actie en dan moet Green Machine wel kunne toch. Als is het maar op plek 2000.
Er zijn betere keuzes wat mij betreft, volgens mij bungelt Green Machine ergens onder aan in mijn tierlijst van Kyuss nummers _O-
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:49:47 #261
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885940
pi_202885942
*O*
  Manager PR/Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:49:57 #263
269689 crew  Viv
pi_202885943
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef MTheBassman het volgende:
ik vind de harmonica trouwens echt een klote instrument
Hangt er ook vanaf wie 'm hanteert ;)
  woensdag 29 december 2021 @ 01:49:58 #264
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885944
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef datismijnmening het volgende:
Onbekende FF
Niet zo onbekend toch? :@
pi_202885945
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:49 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Er zijn betere keuzes wat mij betreft, volgens mij bungelt Green Machine ergens onder aan in mijn tierlijst van Kyuss nummers _O-
sowieso iets van welcome to sky valley doen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885949
3-4 is echt een prachtig uur, maar ga ik niet meer redden -O-
  woensdag 29 december 2021 @ 01:50:49 #267
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885950
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:49 schreef datismijnmening het volgende:
Grapje ik ken het refrein wel :P
Dit zijn @essnhills - toestanden.
pi_202885952
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:50 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
sowieso iets van welcome to sky valley doen.
Alles behalve Demon Cleaner en ik vind het best :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885955
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:50 schreef ok01 het volgende:
3-4 is echt een prachtig uur, maar ga ik niet meer redden -O-
grappig, dat uur oogt me juist niet zo bijzonder, behalve major tom _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator woensdag 29 december 2021 @ 01:52:49 #270
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202885959
VRIENDEN
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:52:52 #271
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885960
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:51 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
grappig, dat uur oogt me juist niet zo bijzonder, behalve major tom _O_
Dat is wel een nummertje voor Gale Boetticher :9
  woensdag 29 december 2021 @ 01:53:09 #272
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885962
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:49 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]
Er zijn betere keuzes wat mij betreft, volgens mij bungelt Green Machine ergens onder aan in mijn tierlijst van Kyuss nummers _O-
Dan wordt het nooit wat:

https://www.youtube.com/results?search_query=Kyuss&sp=CAM%253D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:53:10 #273
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885963
shotje vrienden! (ben de tel kwijt)
pi_202885964
hehehe, 'number two'
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885965
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:51 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
grappig, dat uur oogt me juist niet zo bijzonder, behalve major tom _O_
Prince, Skunk Anansie, Pink Floyd, Radiohead O+ O+ O+
  woensdag 29 december 2021 @ 01:53:25 #276
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885966
Joe zoekt een reserveband.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:53:39 #277
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885967
Ik heb zelfs met een stofzuiger staan air-guitaren (SHOT), maar zelfs dat liet me niet binnen. Sad ;(
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:53:40 #278
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885968
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef Evenstar het volgende:
shotje vrienden! (ben de tel kwijt)
Laatste wat ik zag was #11.

Hoeveel heb je er daadwerkelijk op?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885970
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef Evenstar het volgende:
shotje vrienden! (ben de tel kwijt)
Het is iig niet number 2
  woensdag 29 december 2021 @ 01:53:53 #280
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885971
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik heb zelfs met een stofzuiger staan air-guitaren (SHOT), maar zelfs dat liet me niet binnen. Sad ;(
Ik zag het, pluspunten.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885972
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef ok01 het volgende:

[..]
Prince, Skunk Anansie, Pink Floyd, Radiohead O+ O+ O+
skunk anansie wel goed nummer ja, die andere desbetreffende nummers zijn nou niet per se mn favoriet :D

En ben geen prince fan -O-
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:54:10 #282
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885973
Ik heb mijn Foo Fighters-vlag gerockt. Als dat al niet werkt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:54:13 #283
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202885974
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Laatste wat ik zag was #11.

Hoeveel heb je er daadwerkelijk op?
Dan is het #12 :D

Ik heb alles meegedaan _O_

Wel relatief kleine shotglazen, zal zo foto maken :D
pi_202885975
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:54 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
skunk anansie wel goed nummer ja, die andere desbetreffende nummers zijn nou niet per se mn favoriet :D

En ben geen prince fan -O-
Gelukkig kunnen smaken verschillen :)
pi_202885977
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:54 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Dan is het #12 :D

Ik heb alles meegedaan _O_

Wel relatief kleine shotglazen, zal zo foto maken :D
grote shotglazen loop je ook risico met comazuipen bij van inkel op een slechte dag :D
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  woensdag 29 december 2021 @ 01:54:51 #286
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_202885978
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef Evenstar het volgende:
shotje vrienden! (ben de tel kwijt)
Als je t niet meer weet moet je nog een extra shotje drinken.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:54:52 #287
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885979
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:54 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Dan is het #12 :D

Ik heb alles meegedaan _O_

Wel relatief kleine shotglazen, zal zo foto maken :D
Ok, ik heb een Pools shotglas. Heb twee volle shotten en twee glazen (200ml) met shot+cola.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:55:10 #288
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885980
Dag ArnieA. :W
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885981
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:54 schreef ok01 het volgende:

[..]
Gelukkig kunnen smaken verschillen :)
zeker, vind ik juist ook wel leuk, hoe anders iedereen over muziek denkt :)
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:55:14 #290
426493 crew  PippenScottie
pi_202885982
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:45 schreef ok01 het volgende:

[..]
Ah joh
Je danste in ieder geval beter dan de andere zoomers
Het boeit me ook niets, ik weet wie ik ben inmiddels :)
My friends all drive horses
  woensdag 29 december 2021 @ 01:55:32 #291
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885983
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:48 schreef Kopiko het volgende:
Eentje voor @:dagoduck
Ik neem er nog eentje, en dan mot ik weer pissen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:55:37 #292
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885986
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:54 schreef Dagoduck het volgende:
Ik heb mijn Foo Fighters-vlag gerockt. Als dat al niet werkt.
Die zag ik dan weer, pluspunten retour.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:55:45 #293
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885987
Fuck it. We gaan nog een uurtje door. Pak nog even een pilsje.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202885988
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het boeit me ook niets, ik weet wie ik ben inmiddels :)
lekker jezelf zijn jongen, altijd het belangrijkste ^O^
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202885990
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het boeit me ook niets, ik weet wie ik ben inmiddels :)
Is het antwoord hier: een legendarische held? _O_
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202885991
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het boeit me ook niets, ik weet wie ik ben inmiddels :)
En daar gaat het om ^O^
  woensdag 29 december 2021 @ 01:56:06 #297
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885992
quote:
6s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:55 schreef Dagoduck het volgende:
Fuck it. We gaan nog een uurtje door. Pak nog even een pilsje.
_O- God.
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:56:10 #298
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202885993
quote:
0s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:53 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik heb zelfs met een stofzuiger staan air-guitaren (SHOT), maar zelfs dat liet me niet binnen. Sad ;(
Je mist kennelijk knuffelgehalte en/of inclusiviteit.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:56:21 #299
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885994
quote:
1s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:55 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Het boeit me ook niets, ik weet wie ik ben inmiddels :)
Ik zou graag samen met je dansen op de zoom hoor.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 29 december 2021 @ 01:56:29 #300
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_202885996
quote:
5s.gif Op woensdag 29 december 2021 01:56 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Je mist kennelijk knuffelgehalte en/of inclusiviteit.
Ik ben de knuffelbrabo! -O- -O- -O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 29 december 2021 @ 01:56:37 #301
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202885997
O god, het uur is nog niet over. Mot pissen. Dag P!nk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator / Redactie Sport woensdag 29 december 2021 @ 01:57:01 #302
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')