abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 26 december 2021 @ 21:26:35 #1
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826650


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Erin ... en eruit (nieuw cq gesneuveld in Top 2000 2020)
@VdB95 analyseerde: De 107 nieuwkomers
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826652
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:25 schreef Isorden het volgende:
BREDAAAAA BREEEEEEEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
Breda Breda genot
SR Genot.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:26:44 #3
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826653
quote:
9s.gif Op zondag 26 december 2021 21:25 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
In mijn jeugdjaren weggedaan denk ik, weet het niet meer. ;(
zonde!
  zondag 26 december 2021 @ 21:26:48 #4
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826654
Hahahad de LaPo.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:26:55 #5
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826659
Duurde lang... :P
Make love, not war ☮
pi_202826660
Het origineel uiteraard van Leen Huijzer.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:02 #7
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826662
Doe mij maar Summertime.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:27:04 #8
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826663
Heeft ie mazzel dat het niet meer New Amsterdam heet, dat had niet in het metrum gepast.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:09 #9
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826667
Nieuw Amsterdam, Nieuw Amsterdam *O*
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:14 #10
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826668
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 21:26 schreef Diaan73 het volgende:
Duurde lang... :P
Was met hele andere dingen bezig, sorry.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:28 #11
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826673
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heeft ie mazzel dat het niet meer New Amsterdam heet, dat had niet in het metrum gepast.
Ja tering, maak ik een originelere grap, is Mex me alsnog voor. _O-
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:28 #12
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826674
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Was met hele andere dingen bezig, sorry.
viespeuk
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:28 #13
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202826675
Ol' Blue Lips
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:27:32 #14
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202826677
Boring
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 26 december 2021 @ 21:27:39 #15
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826678
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Was met hele andere dingen bezig, sorry.
Ik was je aan het plagen... ik was even wat hapjes aan het maken en zat net pas weer.
Make love, not war ☮
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:27:50 #16
842 Zorro
Z
pi_202826682
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heeft ie mazzel dat het niet meer New Amsterdam heet, dat had niet in het metrum gepast.
Gewoon New Amsterdam zingen ipv New York New York. Past precies.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202826683
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Heeft ie mazzel dat het niet meer New Amsterdam heet, dat had niet in het metrum gepast.
Dat bespaart ons een cover van Jannes.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:28:40 #18
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826695
best een mooie stem deze man :!
  zondag 26 december 2021 @ 21:28:40 #19
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826696
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:27 schreef Zorro het volgende:

[..]
Gewoon New Amsterdam zingen ipv New York New York. Past precies.
Als het nog Nieuw Amsterdam had geheten had ie in het Nederlands gezongen!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826702
is dit een Family Guy sketch?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:28:59 #21
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826708
Oh ja dit gedrocht :r
pi_202826712
Ramsesbaas O+
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202826713
Emmely O+
  zondag 26 december 2021 @ 21:29:17 #24
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826718
Hoog!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:29:19 #25
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202826719
Wir Shaffy das!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 26 december 2021 @ 21:29:20 #26
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826721
Sammy mag best wat lager vind ik :@
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:29:20 #27
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826722
Hoog Sammy zeik omhoog Sammy want dan word je lekker nat
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:29:24 #28
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202826725
Dit is niet leuk
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_202826726
Mijn labrador heet Sammie. Komt wel heel dichtbij zo.
AFCA!
pi_202826730
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:28 schreef MTheBassman het volgende:
is dit een Family Guy sketch?
Nee, dit is Ramses Shaffy.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:29:40 #31
842 Zorro
Z
pi_202826732
Ik leef met jullie mee.
Ik heb het nu niet opstaan maar als ik lees waar jullie dit uur allemaal mee worden gemarteld _O-
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 26 december 2021 @ 21:29:41 #32
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826733
*O* *O*
Make love, not war ☮
pi_202826734
Sammyyyy
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202826736
De nederlandse Sinatra
  zondag 26 december 2021 @ 21:30:04 #35
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826739
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:29 schreef peaceman het volgende:
Sammy mag best wat lager vind ik :@
Laag Sammy, zak omlaag Sammy, liefst helemaal uit de lijst.
  zondag 26 december 2021 @ 21:30:06 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826742
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:29 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Ramsesbaas O+
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826746
Deze tekst kan best confronterend zijn..
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202826747
kromme sammy.

Hij kent Sammy wel heeeeel goed volgens mij
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:30:38 #39
842 Zorro
Z
pi_202826754
Sammy, dat is de vrouw van James Wade toch
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202826755
Sammy O+
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  zondag 26 december 2021 @ 21:30:52 #41
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202826758
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef MTheBassman het volgende:
kromme sammy.

Hij kent Sammy wel heeeeel goed volgens mij
Dit nummer moet gewoon over zijn lul gaan
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 26 december 2021 @ 21:30:55 #42
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826759
Straks weer Earth & Fire _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826760
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Ramsay Bolton asshole
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:30:59 #44
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826761
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:29 schreef Zorro het volgende:
Ik leef met jullie mee.
Ik heb het nu niet opstaan maar als ik lees waar jullie dit uur allemaal mee worden gemarteld _O-
Volgend uur is erger. Ik overweeg ernstig om 22-23 helemaal te skippen.
  zondag 26 december 2021 @ 21:31:06 #45
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826765
Je lul Sammy noemen :')
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202826770
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef Dagoduck het volgende:
Straks weer Earth & Fire _O_
Goeie herinneringen aan?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:31:29 #47
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826775
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Dit nummer moet gewoon over zijn lul gaan
Die noem ik meestal Arie, dat vind ik dan toch een mooiere naam.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202826777
Een schokgolf aan blijdschap ja! :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:31:31 #49
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826778
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Ramsay Bolton asshole
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826781
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef Dagoduck het volgende:
Straks weer Earth & Fire _O_
bohh, zin in, ook in de kaagman gifjes _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202826784
*O*
  zondag 26 december 2021 @ 21:31:55 #52
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826789
Is Stevie Wonder al?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:32:03 #54
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826791
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:31 schreef Isorden het volgende:

[..]
Goeie herinneringen aan?
Heb om 17 uur vijf keer Weekend geluisterd.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:32:14 #55
842 Zorro
Z
pi_202826795
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:30 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Volgend uur is erger. Ik overweeg ernstig om 22-23 helemaal te skippen.
Ik heb even gekeken, een beetje 50/50 wat mij betreft.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202826797
Het is een Stevie Wonder hoe die man toch piano kon spelen
  zondag 26 december 2021 @ 21:32:33 #57
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826798
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:31 schreef MTheBassman het volgende:
Is Stevie Wonder al?
Nee, Al Green is iemand anders.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826800
Stefke Mirakel :D
  zondag 26 december 2021 @ 21:32:58 #59
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826802
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:32 schreef Zorro het volgende:

[..]
Ik heb even gekeken, een beetje 50/50 wat mij betreft.
Die eerste 5 nummers :')
  zondag 26 december 2021 @ 21:33:10 #60
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826803
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:32 schreef TommyL0204 het volgende:
Het is een Stevie Wonder hoe die man toch piano kon spelen
Dat vroeg Ray Charles zich ook af.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826804
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:31 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Hoe je alleen die ballennaam Riek al bedenkt. Genot toen Theon die naam weer liet vallen *O*
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:33:32 #62
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826811
*O* *O* O+ *O* *O*

Dit klinkt altijd wel lekker, maar ik zou het zelf nooit opzetten. Staat ook niet in mijn Spotify lijstje.
Make love, not war ☮
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:33:42 #63
842 Zorro
Z
pi_202826813
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:32 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Die eerste 5 nummers :')
Armandbaas _O_
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 26 december 2021 @ 21:33:48 #64
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202826814
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:32 schreef TommyL0204 het volgende:
Het is een Stevie Wonder hoe die man toch piano kon spelen
Er zat braille op de toetsen he.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 26 december 2021 @ 21:33:53 #65
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826815
Goed album dat Songs in the key of life :Y
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:33:59 #66
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202826816
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef Zorro het volgende:

[..]
Armandbaas _O_
_O_
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 26 december 2021 @ 21:34:00 #67
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826817
quote:
17s.gif Op zondag 26 december 2021 21:32 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Stefke Mirakel :D
Gewoon Stevie, niet altijd die irritante neiging van Brabanders om overal een verkleinwoord van te maken.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202826819
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef Zorro het volgende:

[..]
Armandbaas _O_
armand ertussenin is nog wel een schrale troost.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:34:20 #69
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826825
Hier is een leuke meme bij
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202826826
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Er zat braille op de toetsen he.
En dan toch nog kunnen spelen hè!
De Sahara is zonder meer erg droog.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:34:24 #71
842 Zorro
Z
pi_202826827
Heb je de vrouw van Stevie Wonder ooit gezien?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202826829
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef peaceman het volgende:
Goed album dat Songs in the key of life :Y
eens, lijken alleen maar zowat meesterwerken op te zitten.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202826831
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Gewoon Stevie, niet altijd die irritante neiging van Brabanders om overal een verkleinwoord van te maken.
Jeez, was maar een grapje hoor.....
  zondag 26 december 2021 @ 21:34:43 #74
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826832
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
armand ertussenin is nog wel een schrale troost.
daar voel jij als wietroker wel verwantschap mee natuurlijk :P
  zondag 26 december 2021 @ 21:34:57 #75
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826835
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Gewoon Stevie, niet altijd die irritante neiging van Brabanders om overal een verkleinwoord van te maken.
Steef.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:34:59 #76
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826837
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Gewoon Stevie, niet altijd die irritante neiging van Brabanders om overal een verkleinwoord van te maken.
...maar Stevie is ook een verkleinwoord.
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:35:17 #77
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826839
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]
Er zat braille op de toetsen he.
Dat zal wel zwaar hebben geklonken
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202826840
quote:
17s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]
Jeez, was maar een grapje hoor.....
En daarbij, die grap word ook echt niet alleen in brabant gemaakt...
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202826842
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef peaceman het volgende:

[..]
daar voel jij als wietroker wel verwantschap mee natuurlijk :P
Oh dat niet eens hoor, maar vind dat nog wel prima te luisteren zo :D
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:35:23 #80
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826843
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef peaceman het volgende:

[..]
daar voel jij als wietroker wel verwantschap mee natuurlijk :P
Dat wordt nog wat als Willie Nelson voorbij komt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826845
En dat was pagina 2 van de 7 van de pdf....
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:35:41 #82
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826848
Dit stond ooit op 180
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:35:47 #83
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202826849
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:33 schreef peaceman het volgende:
Goed album dat Songs in the key of life :Y
Die kun je blind aanschaffen
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 26 december 2021 @ 21:35:49 #84
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826850
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Dat wordt nog wat als Willie Nelson voorbij komt.
die staat er niet in
pi_202826852
Gelukkig zakt deze zooi
  zondag 26 december 2021 @ 21:35:57 #86
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826854
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Isorden het volgende:
En dat was pagina 2 van de 7 van de pdf....
Vaarwel pagina 2.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826855
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Isorden het volgende:
En dat was pagina 2 van de 7 van de pdf....
pagina 3, vind dit wel weer spannond hoor.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202826856
Origineel van Michael Kiwanuka helaas gemist vanavond :'(
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202826857
Het origineel van Kings of Leon is net wat beter
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:03 #90
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826859
wat is dit voor rommel?
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:11 #91
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826861
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:34 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
...maar Stevie is ook een verkleinwoord.
Niet op een dergelijk irritante wijze als het toevoegen van een -ke. Brrr
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202826863
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
die staat er niet in
Oh nee?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:19 #93
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826866
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Origineel van Michael Kiwanuka helaas gemist vanavond :'(
#metoo
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:28 #94
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826870
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef peaceman het volgende:

[..]
die staat er niet in
Leugens.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826871
staat dit nummer er niet al vaker in?? :?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:28 #96
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826872
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:36 schreef Isorden het volgende:

[..]
Oh nee?
wel?
  zondag 26 december 2021 @ 21:36:45 #97
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826877
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:36 schreef peaceman het volgende:

[..]
wel?
Vannacht tussen 2 en 3.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826878
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit stond ooit op 180
Het is inderdaad geen schot in de roos.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202826879
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:36 schreef peaceman het volgende:

[..]
wel?
1361 Always On My Mind Willie Nelson
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:37:08 #100
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826885
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:36 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Vannacht tussen 2 en 3.
ja dan luister ik niet... :{w
pi_202826891
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:37:26 #102
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826893
-O- -O- -O-
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 21:37:31 #103
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826896
Prachtig dit, Kensington is echt fantastisch.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:37:38 #104
426493 crew  PippenScottie
pi_202826897
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
My friends all drive horses
pi_202826903
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
Succes!
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:37:59 #106
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826906
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
graag heel thuis aankomen
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:38:01 #107
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202826907
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PzKpfw het volgende:
Prachtig dit, Kensington is echt fantastisch.
Ik vind er geen reet aan
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_202826909
Kensington, de meest creatieve, out-of-the box denkende, alternatieve rockband. zei niemand ooit
  zondag 26 december 2021 @ 21:38:05 #109
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826910
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
Lekker glibberen.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  zondag 26 december 2021 @ 21:38:07 #110
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826911
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
Succes! ^O^
Make love, not war ☮
pi_202826915
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
ze zijn in ieder geval net genoeg om sorry te zeggen op het eind.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:38:24 #112
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826918
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
Vond autorijden eerder vanavond goed te doen.
pi_202826920
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:35 schreef Isorden het volgende:

[..]
En daarbij, die grap word ook echt niet alleen in brabant gemaakt...
Precies, wilde het gewoon even delen....vind het verder wel echt een wereldartiest overigens!
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:38:31 #114
426493 crew  PippenScottie
pi_202826921
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef peaceman het volgende:

[..]
graag heel thuis aankomen
Komt goed!
My friends all drive horses
pi_202826924
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:38 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ze zijn in ieder geval net genoeg om sorry te zeggen op het eind.
Hadden ze wel eerder mogen doen.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:38:49 #116
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_202826928
Mute #2 dit uur al
pi_202826930
Kensington 1 keer live gezien op Eurosonic.. best aardig hoor, voor 1 keer dan..
  zondag 26 december 2021 @ 21:39:12 #118
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826932
quote:
17s.gif Op zondag 26 december 2021 21:38 schreef Cinderelladreamer het volgende:

[..]
Precies, wilde het gewoon even delen....vind het verder wel echt een wereldartiest overigens!
ach ik weet zeker dat Stevie de grap er wel van in kon zien...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 26 december 2021 @ 21:39:23 #119
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826934
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 21:38 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Succes! ^O^
Met een vrouw achter het stuur is succes wensen geen overbodige luxe :@
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202826935
Is Joe Cocker?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:39:29 #121
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826936
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:38 schreef noodgang het volgende:
Mute #2 dit uur al
Ik mute eigenlijk vrijwel nooit. Gelukkig is Meau ergens in de komende nacht, anders had ik een uitzondering moeten maken.
pi_202826938
Dit is niet best en volgende uur is ook vrij matig zie ik. Talk Talkgoden en The Big O maken nog wel wat goed aan het eind van dat uur
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202826939
Ik ken dit niet.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:39:47 #124
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826944
ik ken dit niet
  zondag 26 december 2021 @ 21:39:49 #125
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826945
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PippenScottie het volgende:
Terug naar huis. Mevrouw Pippen is de Bob. 150 km door code geel!
Geen @Fien1989 tje doen hè.

|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:39:49 #126
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826946
Vergeet-mij-nietje dit
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202826948
Nee
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202826952
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ik mute eigenlijk vrijwel nooit. Gelukkig is Meau ergens in de komende nacht, anders had ik een uitzondering moeten maken.
Tussen 7 en 8 noem ik geen nacht meer.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202826953
Geen Chansonbonus?
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:40:10 #130
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826956
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Met een vrouw achter het stuur is succes wensen geen overbodige luxe :@
En dat zeg je tegen een vrouw... :o
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 21:40:11 #131
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826957
Jo Kakker.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:40:13 #132
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202826959
Mooi dit O+
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 26 december 2021 @ 21:40:28 #133
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826961
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef peaceman het volgende:
ik ken dit niet
Make love, not war ☮
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:40:29 #134
426493 crew  PippenScottie
pi_202826963
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef MTheBassman het volgende:
Ik ken dit niet.
Misschien wel, maar oublier jij het toujours?
My friends all drive horses
  zondag 26 december 2021 @ 21:40:38 #135
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826965
ik heb dit nog nooit gehoord
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:40:43 #136
54593 crew  Olga
Cheese
pi_202826966
meh
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_202826969
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:40 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Misschien wel, maar oublier jij het toujours?
disculpe, solo hablo espanol, no entiendo.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202826970
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 21:40 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
En dat zeg je tegen een vrouw... :o
Geen Joe Cockerellen tijdens dit lied aub.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:41:02 #139
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202826971
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef Isorden het volgende:

[..]
Tussen 7 en 8 noem ik geen nacht meer.
In de vakantie wel. :P
  zondag 26 december 2021 @ 21:41:09 #140
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202826973
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:40 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Misschien wel, maar oublier jij het toujours?
daar heb ik geen actieve herinnering aan
  zondag 26 december 2021 @ 21:41:19 #141
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826975
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 21:40 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
En dat zeg je tegen een vrouw... :o
Succes 😘
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:41:20 #142
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202826976
Matige van Joe Cover
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202826977
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:39 schreef Isorden het volgende:

[..]
Tussen 7 en 8 noem ik geen nacht meer.
voor mij wel, ik lig dan altijd nog te maffen.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:41:23 #144
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202826978
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:37 schreef PzKpfw het volgende:
Prachtig dit, Kensington is echt fantastisch.
Complimenten was 1 maart. : ^O^
Ja ja
pi_202826981
Nu heb ik zin in een Oublie hoorn ;(
  zondag 26 december 2021 @ 21:41:40 #146
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202826983
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:40 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Geen Joe Cockerellen tijdens dit lied aub.
Nee hoor... :D
Make love, not war ☮
  Redactie Sport / Supervogel zondag 26 december 2021 @ 21:41:51 #147
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202826985
Kan Joe ook al Frans?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:41:58 #148
426493 crew  PippenScottie
pi_202826988
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef peaceman het volgende:

[..]
daar heb ik geen actieve herinnering aan
Wanneer gaan jullie nou naar bestemming elders?
My friends all drive horses
  Moderator / Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:42:02 #149
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202826990
Ik ken dit niet
  zondag 26 december 2021 @ 21:42:03 #150
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202826991
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:38 schreef TommyL0204 het volgende:
Kensington 1 keer live gezien op Eurosonic.. best aardig hoor, voor 1 keer dan..
Heb ze gezien op Indian Summer 2012, was wel leuk. Daarna nog Pinkpop 2013 en Werchter 2016. Toen vond ik het al minder tot geen reet aan. Maarja, mijn muzieksmaak is in die tussentijd nog behoorlijk veranderd.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202826992
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef Pino112 het volgende:
Kan Joe ook al Frans?
nee, want hij is dood.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:42:11 #152
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202826993
Mogen we onze hoed ophouden?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202826998
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef Pino112 het volgende:
Kan Joe ook al Frans?
Ik ken alleen zijn duitse repertoire..
  zondag 26 december 2021 @ 21:42:35 #154
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827001
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef Pino112 het volgende:
Kan Joe ook al Frans?
Er zijn best veel Engelstalige nummers met Franstalige titels. De beste en bekendste is denk ik Papillon van Editors. :)
pi_202827003
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef Pino112 het volgende:
Kan Joe ook al Frans?
Een beetje Frans, Duits...
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:42:46 #156
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827005
Heeft wel wat weg van dat nummer van Burke & De Dijk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:42:48 #157
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827006
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:41 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Wanneer gaan jullie nou naar bestemming elders?
morgenvroeg rijden we richting vliegveld. rond de lunch in de lucht en 4 uur Nederlandse tijd landen we.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:43:25 #158
842 Zorro
Z
pi_202827018
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:42 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Er zijn best veel Engelstalige nummers met Franstalige titels. De beste en bekendste is denk ik Papillon van Editors. :)
En Michelle van The Beatles :+
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:43:26 #159
426493 crew  PippenScottie
pi_202827019
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:42 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Er zijn best veel Engelstalige nummers met Franstalige titels. De beste en bekendste is denk ik Papillon van Editors. :)
Dat vind ik meer een filmtitel
My friends all drive horses
pi_202827022
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:42 schreef Dagoduck het volgende:
Heeft wel wat weg van dat nummer van Burke & De Dijk.
Dan moet je je wel goed vasthouden....

Voor je het weet sterf je op een vliegveld.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:43:36 #161
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202827023
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202827026
JAAAAAAA _O_ _O_ _O_ _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:44:01 #163
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827030
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:42 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Er zijn best veel Engelstalige nummers met Franstalige titels. De beste en bekendste is denk ik Papillon van Editors. :)
En dan heb je ook nog Franstalige groepsnamen zoals Les Humphries Singers
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202827033
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:43 schreef Zorro het volgende:

[..]
En Michelle van The Beatles :+
Nantes van Beirut zegt hallo
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:44:13 #165
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202827035
quote:
Niet geklikt
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_202827037
*O* *O* *O* *O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
  zondag 26 december 2021 @ 21:44:25 #167
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827044
*O* *O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827046
quote:
Het gaat ook om het WARME bad, wat zeg ik: loeiheet 8-)
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:44:57 #170
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827051
Ik heb vanmiddag RESPECT THE MAN WITH THE ICE CREAM VAN gemist ;(
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:45:20 #171
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827052
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202827056
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik heb vanmiddag RESPECT THE MAN WITH THE ICE CREAM VAN gemist ;(
SCOOTAH
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport / Supervogel zondag 26 december 2021 @ 21:45:27 #173
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202827058
quote:
Al besproken.
pi_202827059
Blijft leuk deze *O*
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:45:41 #175
54593 crew  Olga
Cheese
pi_202827061
_O_
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_202827065
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik heb vanmiddag RESPECT THE MAN WITH THE ICE CREAM VAN gemist ;(
Scooter in de T2000?
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:45:48 #177
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827066
quote:
_O- _O-
Make love, not war ☮
pi_202827067
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:06 #179
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827071
Staat die mars van Earth & Fire er eigenlijk ook in?
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:07 #180
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827072
quote:
Augurken :r

Smerigste voer op aarde.
pi_202827073
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:45 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Scooter in de T2000?
Nee de cover van Earth & Fire
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827074
Dit vind ik toch wel een van de genialere nummers van nederlandse bodem _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202827076
Deze blijft toch wel genot O+
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202827077
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef peaceman het volgende:
Staat die mars van Earth & Fire er eigenlijk ook in?
Neen.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:33 #185
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827078
Waarom staat Song of the marching children niet in de lijst :(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202827079
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef peaceman het volgende:
Staat die mars van Earth & Fire er eigenlijk ook in?
Nee, smakeloos land enzo.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202827081
Goedenavond, Kerst zit er op. Nu ongestoord een paar uur meepakken O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:46:46 #188
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827082
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:45 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Scooter in de T2000?
It’s weeeekeeeeeend
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:46 #189
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827083
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef Isorden het volgende:

[..]
Neen.
WAT!?!?!?! Ziedend! :(
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:48 #190
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827084
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:45 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Scooter in de T2000?
Hoe vet zou dat zijn.

Doe maar The Night of anders Nessaja.
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:49 #191
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827085
Goenavond :W
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202827086
quote:
Klb is sowieso een enorm nutteloos subforum
  zondag 26 december 2021 @ 21:46:58 #193
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827090
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef peaceman het volgende:

[..]
WAT!?!?!?! Ziedend! :(
ALBUMVERSIE ERIN! NU!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202827091
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef peaceman het volgende:

[..]
WAT!?!?!?! Ziedend! :(
Piswoest alles?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827092
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef laxus13 het volgende:
Goenavond :W
:W
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202827095
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef laxus13 het volgende:
Goenavond :W
Goenavund
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:47:35 #197
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827096
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:47:40 #198
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827098
Liever Tenacious D
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202827102
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef Dagoduck het volgende:
Waarom staat Song of the marching children niet in de lijst :(
Omdat R2 nu pretendeert zo veel mogelijk albumversies te draaien en die erbij was er wss één te veel en te lang
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202827103
godver, zijn er echt mensen die nog weten dat dit bestaat én hier een van hun nummers in de stemlijst mee verspilt?

Jongens dit kan echt niet :N
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202827104
De titel van dit nummer slaat op de #15
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:47:53 #202
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827105
Nu al Baba O Riley?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202827106
Dit is niks.
pi_202827107
:D zo hoog deze
Origineel van The who beter trouwens
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:00 #205
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827108
quote:
BH's zijn overrated
  Redactie Sport / Supervogel zondag 26 december 2021 @ 21:48:00 #206
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202827109
Je nummer Best Song Ever noemen :')
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:02 #207
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827110
Is dit The Who?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202827111
Er is maar One Direction.. >>> de uitgang van de lijst
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:17 #209
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202827116
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Augurken :r

Smerigste voer op aarde.
Lekker man.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:20 #210
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827118
Wat is dit voor een flutnummer? :'( :'(
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:30 #211
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827120
Toch heb ik best een zwak voor dit nummer :@
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202827122
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:46 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Hoe vet zou dat zijn.

Doe maar The Night of anders Nessaja.
Ik ga dan toch voor Move Your Ass
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:48:36 #213
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827123
Wat is dit voor kutmuziek?
pi_202827125
Meeeehhh :(
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202827126
Deze rommel :')
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202827127
Ik vind dit wel leuk eigenlijk
pi_202827128
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef peaceman het volgende:

[..]
BH's zijn overrated
Hier kan ik me wel in vinden.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:49:02 #218
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_202827131
Bah, bah, bah :r
  zondag 26 december 2021 @ 21:49:09 #219
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827134
Ik zou als dj gewoon een albumversie draaien ook al is daar niet op gerekend.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zondag 26 december 2021 @ 21:49:15 #220
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827135
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef peaceman het volgende:

[..]
BH's zijn overrated
:O
Make love, not war ☮
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:49:15 #221
842 Zorro
Z
pi_202827136
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef laxus13 het volgende:
Toch heb ik best een zwak voor dit nummer :@
Het is dan ook een zwak nummer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:49:15 #222
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827137
Ik vind dit wel lollig maar had ook op 2001 gemogen
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202827139
Hier had ook ..... kunnen staan.
  zondag 26 december 2021 @ 21:49:22 #224
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827141
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef ok01 het volgende:
Ik vind dit wel leuk eigenlijk
Goeden garp!
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:49:24 #225
54593 crew  Olga
Cheese
pi_202827143
blegh
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_202827148
quote:
7s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef peaceman het volgende:

[..]
BH's zijn overrated
Niet helemaal mee eens
  zondag 26 december 2021 @ 21:49:59 #227
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202827155
quote:
14s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef Pino112 het volgende:
Je nummer Best Song Ever noemen :')
Tenacious D })
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202827160
Beste nummer ever is toch echt de nummer 15 in deze lijst.

@peaceman is dat wss wel met me eens :D
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827161
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef Dagoduck het volgende:
Ik zou als dj gewoon een albumversie draaien ook al is daar niet op gerekend.
Gewoon een ultralange versie van Bohemian Rhapsody. Het nieuwe jaar kan wachten.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:50:12 #230
54593 crew  Olga
Cheese
pi_202827163
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef ok01 het volgende:

[..]
Niet helemaal mee eens
Eens. Ik zou er niet zonder kunnen
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_202827167
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Tenacious D })
Dat was maar een tribute.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:50:21 #232
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827169
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef ok01 het volgende:

[..]
Niet helemaal mee eens
Dat mag.
  zondag 26 december 2021 @ 21:50:21 #233
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827170
Dit begon nog soort van oké maar wordt heel snel kutter.
pi_202827171
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Tenacious D })
Dat was slechts een tribuut ;)
  zondag 26 december 2021 @ 21:50:35 #235
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827175
Deze op 1 volgend jaar?
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  zondag 26 december 2021 @ 21:50:35 #236
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202827176
One direction------》 Out
Ja ja
pi_202827179
Baddest song ever
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:50:42 #238
842 Zorro
Z
pi_202827180
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:49 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Tenacious D })
Dat is niet het beste nummer. Dat is alleen een tribute.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202827182
quote:
14s.gif Op zondag 26 december 2021 21:48 schreef Pino112 het volgende:
Je nummer Best Song Ever noemen :')
Tikkeltje arrogant, zeker voor een one direction
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:50:46 #240
426493 crew  PippenScottie
pi_202827184
Gale wist dit toch bij de popquiz?
My friends all drive horses
  zondag 26 december 2021 @ 21:50:48 #241
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827185
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef Isorden het volgende:
Beste nummer ever is toch echt de nummer 15 in deze lijst.

@:peaceman is dat wss wel met me eens :D
Die komt dicht in de buurt ja
pi_202827186
Ik heb echt het idee dat ik elk uur Ed Sheeran heb gehoord.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:50:59 #243
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827188
Wand erection :T
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:06 #244
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827192
Geef mij maar 1D dan deze drek :{
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:08 #245
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827194
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef Isorden het volgende:
Beste nummer ever is toch echt de nummer 15 in deze lijst.

@:peaceman is dat wss wel met me eens :D
Hij staat even te roken in de keuken.
Make love, not war ☮
pi_202827195
Ohja, deze van Ed Kroket zegt me nu wel wat
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202827196
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef MTheBassman het volgende:
Ik heb echt het idee dat ik elk uur Ed Sheeran heb gehoord.
Minder blowen? :7
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:51:16 #248
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827197
Ik vind hier geen Sheeran
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202827202
Gelukkig stijgt het niveau drastisch.
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202827203
Dit is wel de Splenda van de muziek
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:27 #251
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827204
quote:
10s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef Olga het volgende:

[..]
Eens. Ik zou er niet zonder kunnen
Ik ook niet.
Make love, not war ☮
pi_202827205
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef MTheBassman het volgende:
Ik heb echt het idee dat ik elk uur Ed Sheeran heb gehoord.
Het lijkt wel Q-Music...
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:35 #253
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827206
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef Isorden het volgende:
Beste nummer ever is toch echt de nummer 15 in deze lijst.

@:peaceman is dat wss wel met me eens :D
Nummer 870 O+
pi_202827208
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:51 schreef Isorden het volgende:

[..]
Minder blowen? :7
het is een hyperbool, Hans.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:48 #255
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827209
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef peaceman het volgende:

[..]
Die komt dicht in de buurt ja
Ow je staat er met telefoon.
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:51 #256
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827211
quote:
2s.gif Op zondag 26 december 2021 21:51 schreef Diaan73 het volgende:

[..]
Ik ook niet.
Tuurlijk wel
pi_202827213
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:50 schreef PippenScottie het volgende:
Gale wist dit toch bij de popquiz?
Eeehm... :@
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:51:58 #258
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_202827216
Blokje meuk dit :{
  zondag 26 december 2021 @ 21:52:22 #259
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827222
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
Tuurlijk wel
:{w
Make love, not war ☮
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:52:27 #260
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827223
Ik had wel door dat dit sheeran was maar een titel zou ik niet hebben geweten zonder refrein
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:52:37 #261
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_202827225
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:51 schreef Gale_Boetticher het volgende:

[..]
Eeehm... :@
Haha betrapt! Je bent gewoon fan
pi_202827229
Edje
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
pi_202827231
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik had wel door dat dit sheeran was maar een titel zou ik niet hebben geweten zonder refrein
Dat heb ik vaak wel met Sheeran nummers
  zondag 26 december 2021 @ 21:53:07 #264
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827234
Dit uurlijstje wordt wel hilarisch, er zijn minimaal 4 nummers die de onderste positie verdienen. :')
pi_202827237
Ik vind alleen Sing leuk van Ed Sheeran
pi_202827239
Ergens vind ik Galway Girl van Edje wel leuk.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827243
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:52 schreef peaceman het volgende:

[..]
Haha betrapt! Je bent gewoon fan
Vind Sign of The Times van Harry solo wel echt een goed nummer. En de door Mexi gehypete song van Niall Horan die er uit is gevallen is idd ook best lekker..
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202827246
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:53 schreef ok01 het volgende:
Ik vind alleen Sing leuk van Ed Sheeran
Ik trek Castle on the Hill nog best oke
  zondag 26 december 2021 @ 21:53:56 #269
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827247
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:53 schreef Isorden het volgende:
Ergens vind ik Galway Girl van Edje wel leuk.
Hij heeft wel een paar degelijke nummers, maar dit was er niet één van.
pi_202827248
Volgend uur wel stemlijstgenot O+
  Redactie Frontpage / Sport zondag 26 december 2021 @ 21:54:15 #271
54593 crew  Olga
Cheese
pi_202827250
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:53 schreef ok01 het volgende:
Ik vind alleen Sing leuk van Ed Sheeran
ik alleen Castle on the hill, heb ik ook op gestemd
Genealogie: Niet alleen voor oude knarren
pi_202827252
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:53 schreef TommyL0204 het volgende:

[..]
Ik trek Castle on the Hill nog best oke
Die trek ik ook nog wel
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:54:20 #273
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827253
quote:
1s.gif Op zondag 26 december 2021 21:53 schreef ok01 het volgende:
Ik vind alleen Sing leuk van Ed Sheeran
Galway girl, castle on the hill, bad habits, eraser vind ik ook allemaal prima. A team ook wel en don’t. En you need me but I don’t need you oid
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zondag 26 december 2021 @ 21:54:25 #274
308538 Piebe
Van alle markten thuis.
pi_202827255
In het volgende uur zitten wel weer een aantal wc en afwasmomentjes
Ja ja
pi_202827257
NENAAAAA! *O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  zondag 26 december 2021 @ 21:54:50 #276
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202827259
Nena _O_
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:54:51 #277
842 Zorro
Z
pi_202827261
Nena? Ik zet hem weer aan *O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  zondag 26 december 2021 @ 21:54:52 #278
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_202827262
*O* *O*
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:02 #279
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827264
Ik kan me niet in de tekst van Happier herkennen. Als rechtgeaard FOK!ker heb ik geen ex(en).
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:55:05 #280
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827266
Origineel Special D
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202827267
NeeeJaaaa
pi_202827269
lekker afsluitertje hoor *O* *O* *O* *O*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:13 #283
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_202827270
Goeien DEUTSCHE SCHALLPLATTE :Y
pi_202827271
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Galway girl, castle on the hill, bad habits, eraser vind ik ook allemaal prima. A team ook wel en don’t. En you need me but I don’t need you oid
Ik vond Shivers ook wel leuk, totdat die om de seconde op de radio was
pi_202827272
Nur Geträumt *O*
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:15 #286
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:16 #287
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827274
Nenagenot.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202827275
*G*
Op woensdag 9 april 2025 20:00 schreef JustinK het volgende:
Ken je die topper, zie je dr gaan?
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:21 #289
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827278
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Galway girl, castle on the hill, bad habits, eraser vind ik ook allemaal prima. A team ook wel en don’t. En you need me but I don’t need you oid
Ik hoorde Bad Habits in de auto vandaag. Ik zit al sinds dat nummer uit is mijn hersens te pijnigen waar dat van geplagieerd is.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:55:32 #290
842 Zorro
Z
pi_202827280
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:55 schreef Dagoduck het volgende:
Ik kan me niet in de tekst van Happier herkennen. Als rechtgeaard FOK!ker heb ik geen ex(en).
In Nena toch wel? "Mein kopf tut weh, mach die augen zu"
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202827281
EINE DEUTSCHE SCHALLPLATTE
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827282
Nena *O* *O*
pi_202827283
NENAAAAAAAAAA *O* *O* *O* *O* *O* *O*
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:46 #294
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_202827285
*O* *O* *O* *O*
Make love, not war ☮
  zondag 26 december 2021 @ 21:55:52 #295
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202827286
quote:
6s.gif Op zondag 26 december 2021 21:55 schreef Zorro het volgende:

[..]
In Nena toch wel? "Mein kopf tut weh, mach die augen zu"
Ja, uiteraard, uiteraard. *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport zondag 26 december 2021 @ 21:56:00 #296
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202827287
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:55 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ik hoorde Bad Habits in de auto vandaag. Ik zit al sinds dat nummer uit is mijn hersens te pijnigen waar dat van geplagieerd is.
Smalltown boy
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator zondag 26 december 2021 @ 21:56:01 #297
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202827288
Geil :r
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  zondag 26 december 2021 @ 21:56:08 #298
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202827291
quote:
0s.gif Op zondag 26 december 2021 21:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Origineel Special D
Come With Me O+
pi_202827292
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202827293
*O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
  FOK!fotograaf zondag 26 december 2021 @ 21:56:22 #301
842 Zorro
Z
pi_202827295
*O*
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')