quote:Op donderdag 23 december 2021 19:26 schreef Redefine het volgende:
En nog update over wat ik eerder vertelde:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Je kunt er helemaal niks vanquote:Op donderdag 23 december 2021 18:30 schreef Strani het volgende:
En ik wil wél discussie! Sterker nog, ik wil knallende ruzie!
Nou ja, haar partij had dus gezegd dat die herdenking racistisch zou zijn. En daar werd naar gevraagd.quote:Op donderdag 23 december 2021 19:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mwah. Ze vragen over iets anders wat het om racisme gaat. Dat is wel even wat anders dan weer zelf over beginnen of de lockdown er aan koppelen.
quote:Op donderdag 23 december 2021 19:22 schreef Arizona het volgende:
Oh, de racisme-kaart komt verderop in het artikel nog wel aan bod![]()
Over de 4-5 mei herdenking die racistisch zou zijn.Wat zegt ze precies over de 4-5 mei herdenking?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
Sylvana niets.quote:Op donderdag 23 december 2021 19:35 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat zegt ze precies over de 4-5 mei herdenking?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens to you while you're busy making other plans
quote:Op donderdag 23 december 2021 19:32 schreef ijs_beer het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
Maar in dit geval heeft ze het er zelf niet over een heeft ze het weer niet bij betrokken. Ze speelt de racismekaart helemaal niet rondom de lockdown. Die wordt er door de interviewer bijgehaald.quote:Op donderdag 23 december 2021 19:32 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nou ja, haar partij had dus gezegd dat die herdenking racistisch zou zijn. En daar werd naar gevraagd.
Ze leunt lang niet altijd op de racismekaart maar ze zal het (zo is mijn inschatting) ook niet gauw laten om hem wel te trekken als de mogelijkheid geboden word.
Ik heb deze week ook elke dag het gevoel dat het al de volgende dag isquote:Op donderdag 23 december 2021 19:39 schreef Arizona het volgende:
Ik heb al het idee dat het al weekend / vakantie is maar ik moet morgenochtend nog gewoon werken
Aaawquote:Op donderdag 23 december 2021 19:46 schreef Cyan9 het volgende:
Ik ben hamburgers aan het bakken. Ja inderdaad, meerdere. Zo heb ik de illusie dat ik niet alleen ben.
![]()
![]()
quote:Op donderdag 23 december 2021 19:38 schreef Redefine het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Ik moet morgen nog even boodschappen doen voor 1ste kerstdag (zondag en maandag ben ik bij mijn zus en haar vriend en neefje).quote:Op donderdag 23 december 2021 19:46 schreef Cyan9 het volgende:
Ik ben hamburgers aan het bakken. Ja inderdaad, meerdere. Zo heb ik de illusie dat ik niet alleen ben.
![]()
![]()
Oh bij mij wel!quote:Op donderdag 23 december 2021 19:34 schreef usagi414 het volgende:
@:Guanabana
Als je het interview met Sylvana wilt lezen. Het stond eerder al in het Parool
En dat staat niet achter een betaalmuur.
Gewaagd dat je dat nog op vrijdag aandurft.quote:Op donderdag 23 december 2021 19:52 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Ik moet morgen nog even boodschappen doen voor 1ste kerstdag (zondag en maandag ben ik bij mijn zus en haar vriend en neefje).
Maar ik zal waarschijnlijk ook weer met veel te veel thuiskomen, alsof er meerdere personen hier wonen.
Ik heb vanmiddag voor meerdere dagen boodschappen gedaan en het was vandaag al heel erg druk, ik vind de dag(en) voor kerst in de supermarkt altijd de ergste dag van het jaar qua boodschappen doenquote:Op donderdag 23 december 2021 19:55 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Gewaagd dat je dat nog op vrijdag aandurft.
Ik was hier vandaag de enige klant bij de slagerquote:Op donderdag 23 december 2021 19:55 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Gewaagd dat je dat nog op vrijdag aandurft.
hmm. Volgens mij was ik niet ingelogd.quote:
Als je ze zelf maakt is slechts één hamburger natuurlijk ook voor superwatjes! Ga je voor broodjes? En wat voor garnering allemaal?quote:Op donderdag 23 december 2021 19:46 schreef Cyan9 het volgende:
Ik ben hamburgers aan het bakken. Ja inderdaad, meerdere. Zo heb ik de illusie dat ik niet alleen ben.
![]()
![]()
Eens, daarom heb ik maandag al een enorme lading boodschappen ingeslagen.quote:Op donderdag 23 december 2021 19:58 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik heb vanmiddag voor meerdere dagen boodschappen gedaan en het was vandaag al heel erg druk, ik vind de dag(en) voor kerst in de supermarkt altijd de ergste dag van het jaar qua boodschappen doen
De enige klant van de hele dag?quote:Op donderdag 23 december 2021 20:00 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik was hier vandaag de enige klant bij de slager
Geen broodjes, geen saus, lekkere salade erbij.quote:Op donderdag 23 december 2021 20:11 schreef H_T het volgende:
[..]
Als je ze zelf maakt is slechts één hamburger natuurlijk ook voor superwatjes! Ga je voor broodjes? En wat voor garnering allemaal?
Niks mis meequote:Op donderdag 23 december 2021 20:22 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Geen broodjes, geen saus, lekkere salade erbij.
Ja, ik had wel vrij veel nodig, dus ik was vrij lang bezig.quote:Op donderdag 23 december 2021 20:22 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Eens, daarom heb ik maandag al een enorme lading boodschappen ingeslagen.
[..]
De enige klant van de hele dag?
Zo'n neushoorn vult zichzelf niet met giraf natuurlijkquote:Op donderdag 23 december 2021 20:28 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, ik had wel vrij veel nodig, dus ik was vrij lang bezig.
Nee, een privé dierentuin heeft zijn nadelen.quote:Op donderdag 23 december 2021 20:33 schreef H_T het volgende:
[..]
Zo'n neushoorn vult zichzelf niet met giraf natuurlijk
Mijn vrouw heeft weleens ezel op en vond het bijzonder smakelijk.quote:Op donderdag 23 december 2021 20:37 schreef H_T het volgende:
Hoe zou ezel smaken eigenlijk? Anders gezegd: is het een goed idee om alle dieren uit de traditionele kerststal bij het diner te serveren?
Als je het woord debiel googelt hoort daar eigenlijk een foto van iemand met zijn/haar mondkapje onder de neus te staanquote:Op donderdag 23 december 2021 20:11 schreef AgnesGru het volgende:
Het was vanmiddag ook vreselijk druk in de supermarkt. Voornamelijk boomers die met met zijn tweeën waren en nog steeds niet begrijpen dat een mondkapje ook over de neus moet.
Dat is meestal niet zo positief als mensen iets bijzonder noemenquote:Op donderdag 23 december 2021 20:41 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Mijn vrouw heeft weleens ezel op en vond het bijzonder smakelijk.
Bij ons zag ik er zelfs een paar van 16 ofzo vrolijk zonder mondkapje rondwandelen.quote:Op donderdag 23 december 2021 20:51 schreef Koen66 het volgende:
Wat ik in supermarkten ook niet snap is dat er groepen 12 jarigen getolereerd worden die zonder mondkapje vrolijk de boel aan het besmetten zijn
Dat is gewoon verboden toch? 12 jarigen hoeven nog steeds niet d8 ikquote:Op donderdag 23 december 2021 20:52 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Bij ons zag ik er zelfs een paar van 16 ofzo vrolijk zonder mondkapje rondwandelen.
Het is blijkbaar lekkerder dan paard, fwiwquote:Op donderdag 23 december 2021 20:51 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Dat is meestal niet zo positief als mensen iets bijzonder noemen
Paardenworst is yummiequote:Op donderdag 23 december 2021 20:55 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het is blijkbaar lekkerder dan paard, fwiw
Waarom? Verschillende vissoorten smaken ook heel andersquote:
Een slager bij mij in de buurt is meervoudig Nederlands kampioen paardenworstquote:Op donderdag 23 december 2021 20:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat is zeker lekker. Ik heb het al veel te lang niet op.
Sneu voor hem, ik ga hem niet missenquote:
Hier matig te krijgen, ik kom oorspronkelijk uit Dordrecht, daar hadden we zelfs paardenslagersquote:Op donderdag 23 december 2021 20:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat is zeker lekker. Ik heb het al veel te lang niet op.
Paardenworst van Spaansquote:Op donderdag 23 december 2021 21:11 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Hier matig te krijgen, ik kom oorspronkelijk uit Dordrecht, daar hadden we zelfs paardenslagers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |