quote:Op zaterdag 13 november 2021 05:19 schreef Nielsch het volgende:
Zolang ze niet in mijn buurt gaan janken over tweedeling, apartheid, dictatuur enzo geen enkel probleem.
China shook the jar! En nu?quote:Op vrijdag 12 november 2021 09:33 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Ja is wel heel triest om te zien idd.
[ link | afbeelding ]
Last time I checked vooral antivaxxer, aangespoord door mijn schoonzus.Deelde al wel dubieuze filmpjes op zijn facebook. Mijn schoonzus heb ik overal ontvolgd en het contact stopgezet omdat ze Willem Engel volgt en in Telegram groepen zit en wel complotwappie is. Ik weet niet hoe erg, maar die heeft priv ook al een aantal dingen gedaan waardoor ik het contact wilde verbreken.quote:Op woensdag 17 november 2021 22:17 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Dat is erg. Is je broer een "gewone" anti vaxxer of een complotwappie?
Behavioural Immune System - zoek dat maar op.quote:Op vrijdag 12 november 2021 10:02 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Ja maar zo'n haat bij die jongen voor ongevaccineerden. Moet toch ergens vandaan komen?
En daar ga je de fout in want dat is niet zo, je hebt ze in alle bevolkingsgroepen maar omdat de "laagopgeleide" mensen zich veelal niet kunnen gedragen vallen ze op en staan ze toneel in de media, want dat is leuk en scoor je kijkers mee, als je een universitair iemand gaat ondervragen in de media is dat niet leuk en zet mensen aan het denken waardoor ook de vaccinatiebereidheid in gevaar komt.quote:Op woensdag 17 november 2021 13:01 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Religieus, van allochtone afkomst, lager opgeleid, of een combinatie van die drie. Dan heb je 90% van de wappies wel zo ongeveer te pakken. Alleenstaande laagopgeleide mannen tussen de 30 en 50 is de harde kern. Incels dus.
Het maakt eens te meer duidelijk hoe makkelijk mensen te sturen zijn middels overheidspropaganda en hijgerige media.quote:Op vrijdag 12 november 2021 10:18 schreef Wouter2006 het volgende:
Dat vriendschappen en families hierdoor kapot gaan sta ik nog steeds van te kijken en is diep triest.
Wat vorig jaar een beste vriend(in) was is dit jaar een levensgevaarlijke ontwetende wappie, omdat hij/zij geen spuitje heeft genomen.
Klinkt inderdaad erg ongezond en goed/dapper dat je deze beslissing hebt genomen, hoewel heel pijnlijk.quote:Op donderdag 18 november 2021 09:03 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Last time I checked vooral antivaxxer, aangespoord door mijn schoonzus.Deelde al wel dubieuze filmpjes op zijn facebook. Mijn schoonzus heb ik overal ontvolgd en het contact stopgezet omdat ze Willem Engel volgt en in Telegram groepen zit en wel complotwappie is. Ik weet niet hoe erg, maar die heeft priv ook al een aantal dingen gedaan waardoor ik het contact wilde verbreken.
Inderdaad, Sunny Bergman heeft wat wappies gefilmd en die vielen geen van allen in die categorie. Er zitten goed opgeleide mensen tussen, maar die hebben een verkeerde afslag genomen ergens tussen de yogaklasjes en de alternatieve genezing : https://www.vpro.nl/programmas/etc/samenzwevers.htmlquote:Op donderdag 18 november 2021 11:06 schreef mrevil1337 het volgende:
[..]
En daar ga je de fout in want dat is niet zo, je hebt ze in alle bevolkingsgroepen maar omdat de "laagopgeleide" mensen zich veelal niet kunnen gedragen vallen ze op en staan ze toneel in de media, want dat is leuk en scoor je kijkers mee, als je een universitair iemand gaat ondervragen in de media is dat niet leuk en zet mensen aan het denken waardoor ook de vaccinatiebereidheid in gevaar komt.
Ook de avondklok rellen zaten er heel veel mensen tussen met eigen bedrijf echter deze waren alleen aanwezig om te protesteren en gingen geen vernielingen aanrichten, de mensen die dat deden waren veelal voetbal hooligans die niet voor het protest kwamen maar puur misbruik maken van de drukte.
In mijn kring ken ik er ook genoeg welke hooggeschoold zijn, ze geloven niet in magneten/bill gates/5g Corona etc maar hebben daar een goed beargementeerd reden voor dat ze het vaccin niet willen zoals tijdens zwangerschap wat ik mij ook kan indenken, na het zwangerschap staan ze wel open voor vaccinatie, maar Fok gooit deze mensen ook onder complotwappies.
Let er maar eens op in de media, alleen mensen die dat op een "funny" manier doen krijgen aandacht.
En Fok is goed met iedereen over 1 kam te scheren en te generaliseren.
En ook dat is nog steeds een generalisatie. Ongevaccineerden bestaan evenals gevaccineerden in alle soorten en maten; de enige overeenkomst die er is is dat men anders tegen covid en het gevoerde beleid aankijkt.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:32 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Inderdaad, Sunny Bergman heeft wat wappies gefilmd en die vielen geen van allen in die categorie. Er zitten goed opgeleide mensen tussen, maar die hebben een verkeerde afslag genomen ergens tussen de yogaklasjes en de alternatieve genezing : https://www.vpro.nl/programmas/etc/samenzwevers.html
Volwassen goedgenformeerde mensen zijn zeldzaam denk ik.quote:Op donderdag 18 november 2021 11:14 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het maakt eens te meer duidelijk hoe makkelijk mensen te sturen zijn middels overheidspropaganda en hijgerige media.
Mij boeit het persoonlijk geen zak of iemand wel of niet gevaccineerd is; vrij land, volwassen mensen, zelfbeschikking en zo.
Ik vind je nog wel liev hoorquote:Op vrijdag 19 november 2021 22:23 schreef suzi1 het volgende:
eerst flikkert de ene helft me van hun fb vriendenlijst af omdat ik pvv stem
en nu de andere helft omdat ik me niet laat vaccineren [ afbeelding ]
Zelfs de WHO heeft vergelijkingen met de griep gedaan. Wat is daar zo erg aan? Of bedoel je in die vergelijking de griep 100% gelijkstellen aan corona?quote:Op woensdag 17 november 2021 23:01 schreef EarlyBird het volgende:
Ik heb geen hekel aan ongevaccineerde. Angst speelt een grote rol, misinformatie en in sommige gevallen kunnen mensen niet gevaccineerd worden.
Waar ik in een hekel aan heb is mensen die het volgende roepen:
- Vaccinaties niet helpen
- Corona vergelijken met griep
- Bill Gates de schuld geven
- Naar Willem Engel luisteren
- De Nederlandse regering de schuld geven terwijl de meeste landen een vergelijkbaar beleid voeren
- Denken dat je een chip in je krijgt als je gevaccineerd bent
- Dat corona veroorzaakt wordt door 5G
- Dat je elk moment dood kan gaan door de vaccinatie.
wie is in dit geval "they"?quote:
Zie ook de post boven je, zo zijn ze bijna allemaal.quote:Op zaterdag 20 november 2021 16:25 schreef RichardHammond het volgende:
Ik wil geen ongevaccineerden in mijn omgeving en check ook actief op QR-codes. Eergisteren verjaardag gehad en de ongevaccineerden bij de achterdeur geweigerd. Aan dat gegil over vrijheid etc. doe ik niet mee, ik heb ook vrijheid om ongevaccineerde varkentjes te weigeren. Helaas zit het land vol met ongevaccineerde Karens die menen op alles recht te hebben.
Sterkte! Neem goed je rustquote:Op zaterdag 20 november 2021 16:36 schreef bellamy13 het volgende:
Post hier zelf regelmatig mijn bedenkingen. Vandaag is het raak bij mij. Vannacht kreeg ik koorts. Zelftest gedaan. Deze was negatief. Toch voor de zekerheid een afspraak gemaakt voor een echte test. Deze was positief.
Hoewel ik me alles behalve prettig voel (koorts en flinke spierpijn, niet geslapen), blijf ik geloven in de statistiek. Kans op ziekenhuisopname is minder dan 0.1% in mijn leeftijdsgroep. Kans op overlijden is 0.00% in mijn leeftijdsgroep.
Ik begrijp de noodzaak voor ouderen en kwetsbare inenten. Die maken 10% of misschien wel 20% kans op ziekenhuisopname. Dat moeten we niet willen. Doe dit dan gewoon net zoals met de griepprik. Verder gezond leven stimuleren, desnoods gratis sporten voor mensen die kwetsbaar zijn. Bedenk iets positiefs. Want met vaccin of niet, zullen mensen die roken en zwaar overgewicht de zorg blijven overbelasten.
Kinderen en jongeren een (2tot 4x per jaar) vaccinatieplicht opdringen gaat te ver. Gezien alle artsen er wel over uit zijn dat dit virus niet meer weg gaat.
Opgelucht dat ik me de komende 6 maanden geen zorgen hoef te maken over mijn werk of testen voor toegang. Hopelijk valt het mee,en wordt ik niet zo een eikel die in het ziekenhuis belandt. Maar de statistieken heb ik mee.
Je bent (relatief) jong dus. Neem aan dat je ook niet moddervet bent en geen chronische aandoening hebt? Zo nee, maak je maar geen zorgen en blijf lekker thuis.quote:
Alleen telefonisch of op grote afstand.quote:Op vrijdag 12 november 2021 09:08 schreef Leonos het volgende:
Aan het begin was het nog prima, maar nu ze de samenleving voor 85% voor de rest plat leggen is het wel een beetje klaar. Hoe ga jij met de niet gevaccineerde om? Spreek je nog met ze?
Beterschap!quote:Op zaterdag 20 november 2021 16:36 schreef bellamy13 het volgende:
Post hier zelf regelmatig mijn bedenkingen. Vandaag is het raak bij mij. Vannacht kreeg ik koorts. Zelftest gedaan. Deze was negatief. Toch voor de zekerheid een afspraak gemaakt voor een echte test. Deze was positief.
Hoewel ik me alles behalve prettig voel (koorts en flinke spierpijn, niet geslapen), blijf ik geloven in de statistiek. Kans op ziekenhuisopname is minder dan 0.1% in mijn leeftijdsgroep. Kans op overlijden is 0.00% in mijn leeftijdsgroep.
Ik begrijp de noodzaak voor ouderen en kwetsbare inenten. Die maken 10% of misschien wel 20% kans op ziekenhuisopname. Dat moeten we niet willen. Doe dit dan gewoon net zoals met de griepprik, elk half jaar. Verder gezond leven stimuleren, desnoods gratis sporten voor mensen die kwetsbaar zijn. Bedenk iets positiefs. Want met vaccin of niet, zullen mensen die roken en zwaar overgewicht de zorg blijven overbelasten.
Kinderen en jongeren een (2tot 4x per jaar) vaccinatieplicht opdringen gaat te ver. Gezien alle artsen er wel over uit zijn dat dit virus niet meer weg gaat.
Opgelucht dat ik me de komende 6 maanden geen zorgen hoef te maken over mijn werk of testen voor toegang. Hopelijk valt het mee,en word ik niet zo een eikel die in het ziekenhuis beland. Maar de statistieken heb ik mee.
Ik ken niet maar Beterschap! Hoop dat je er zo snel mogelijk vanaf bent.quote:Op zaterdag 20 november 2021 16:36 schreef bellamy13 het volgende:
Post hier zelf regelmatig mijn bedenkingen. Vandaag is het raak bij mij. Vannacht kreeg ik koorts. Zelftest gedaan. Deze was negatief. Toch voor de zekerheid een afspraak gemaakt voor een echte test. Deze was positief.
Hoewel ik me alles behalve prettig voel (koorts en flinke spierpijn, niet geslapen), blijf ik geloven in de statistiek. Kans op ziekenhuisopname is minder dan 0.1% in mijn leeftijdsgroep. Kans op overlijden is 0.00% in mijn leeftijdsgroep.
Ik begrijp de noodzaak voor ouderen en kwetsbare inenten. Die maken 10% of misschien wel 20% kans op ziekenhuisopname. Dat moeten we niet willen. Doe dit dan gewoon net zoals met de griepprik, elk half jaar. Verder gezond leven stimuleren, desnoods gratis sporten voor mensen die kwetsbaar zijn. Bedenk iets positiefs. Want met vaccin of niet, zullen mensen die roken en zwaar overgewicht de zorg blijven overbelasten.
Kinderen en jongeren een (2tot 4x per jaar) vaccinatieplicht opdringen gaat te ver. Gezien alle artsen er wel over uit zijn dat dit virus niet meer weg gaat.
Opgelucht dat ik me de komende 6 maanden geen zorgen hoef te maken over mijn werk of testen voor toegang. Hopelijk valt het mee,en word ik niet zo een eikel die in het ziekenhuis beland. Maar de statistieken heb ik mee.
Ik bedoelde vooral mensen die roepen dat Corona maar een griepje is en dodenaantallen vergelijken.quote:Op zaterdag 20 november 2021 15:49 schreef KroketBroodje het volgende:
[..]
Zelfs de WHO heeft vergelijkingen met de griep gedaan. Wat is daar zo erg aan? Of bedoel je in die vergelijking de griep 100% gelijkstellen aan corona?
Bassie en Adriaanquote:
quote:Full summary in the first few minutes of this video, its good news
examination of the 166 patients admitted since the Omicron variant arrived
snapshot of the clinical profile of 42 patients
currently in the COVID wards at SB
The majority of hospital admissions are for diagnoses unrelated to COVID-19.
The SARS-CoV-2 positivity is an incidental finding in these patients and is largely driven by hospital policy requiring testing of all patients requiring admission to the hospital.
76% of patients are incidental COVID admissions.
This very unusual picture is also occurring at other hospitals in Gauteng.
The high proportion of COVID incidental admissions
may reflect higher rates of community transmission compared to previous waves (variants)
that is not translating into higher admission rates for a primary COVID-19 diagnosis.
....
..
DIT!quote:Op vrijdag 12 november 2021 09:18 schreef mir1986 het volgende:
Bizar die haat en nijd die ontstaan is het afgelopen half jaar tussen ongevaccineerde en gevaccineerde mensen (allebei de kanten op). Dat maakt me verdrietig.
Treurig dat ze daar een bed bezet houdt, had zo makkelijk voorkomen kunnen worden.quote:Op maandag 6 december 2021 08:51 schreef Rolfieo het volgende:
Een vriendin van een vriendin. Vertrouwde op haar immuunsysteem..... ligt nu op in het ziekenhuis. Begin 30 en gewoon gezond.
Zucht.....
Probleem blijft natuurlijk wel dat ongevaccineerden de zorg onnodig belasten waardoor mensen met hartklachten en kanker en dergelijke zorg moeten missen die levensreddend kan zijn. En zelfs al dood gaan daardoor.quote:Op maandag 6 december 2021 09:26 schreef Brybry het volgende:
Het maakt mij geen hol uit of je wel of niet gevaccineerd bent.
Pro-vaxxers, die roeptoeteren dat ongevaccineerden dood moeten of geloven dat zij de oorzaak van het zorg infarct zijn; Die wens ik niet in mijn omgeving evenals ongevaccineerden die uit protest geen mondkapje willen dragen.
Dat is dus niet helemaal juist. Ongevaccineerden belasten de zorg net zoveel als dikke mensen, rokers,wintersporters etc etc.quote:Op maandag 6 december 2021 09:33 schreef Megumi het volgende:
[..]
Probleem blijft natuurlijk wel dat ongevaccineerden de zorg onnodig belasten waardoor mensen met hartklachten en kanker en dergelijke zorg moeten missen die levensreddend kan zijn. En zelfs al dood gaan daardoor.
Dan zou dus de zorg volgens jou dus gewoon moeten functioneren dat is dus helaas niet zo.quote:Op maandag 6 december 2021 10:58 schreef Brybry het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal juist. Ongevaccineerden belasten de zorg net zoveel als dikke mensen, rokers,wintersporters etc etc.
De zorg is net zoals alle andere publieke voorzieningen , volledig uitgekleed. Dat is het probleem. Niet de dikkerd of de anti-vaxxer.
Wat mij betreft betalen de dikkerds, anti-vaxxers en rokers dan helemaal zelf de extra premie die nodig is om de zorg zo op te tuigen dat zij door kunnen gaan met hun ongezonde gewoontes. Waarom zou de rest van de samenleving moeten betalen voor het gedrag van een minderheid die bewust keuzes maakt die resulteren in het flink moeten opschalen van de zorg?quote:Op maandag 6 december 2021 10:58 schreef Brybry het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal juist. Ongevaccineerden belasten de zorg net zoveel als dikke mensen, rokers,wintersporters etc etc.
De zorg is net zoals alle andere publieke voorzieningen , volledig uitgekleed. Dat is het probleem. Niet de dikkerd of de anti-vaxxer.
Afgezien dikke mensen, rokers en wintersport niet besmettelijk of een pandemie zie die de zorg overbelast al 21 maanden.quote:Op maandag 6 december 2021 10:58 schreef Brybry het volgende:
[..]
Dat is dus niet helemaal juist. Ongevaccineerden belasten de zorg net zoveel als dikke mensen, rokers,wintersporters etc etc.
Afgezien dit nu niet direct een magische oplossing is. 10% meer IC bedden is zeker mooi, maar is 2 dagen opnames momenteel. Scheelt dus niet echt heel veel.quote:De zorg is net zoals alle andere publieke voorzieningen , volledig uitgekleed. Dat is het probleem. Niet de dikkerd of de anti-vaxxer.
Bed leegmaken en thuis laten uitzieken svp, eigen risico.quote:Op maandag 6 december 2021 08:51 schreef Rolfieo het volgende:
Een vriendin van een vriendin. Vertrouwde op haar immuunsysteem..... ligt nu op in het ziekenhuis. Begin 30 en gewoon gezond.
Zucht.....
Waarom moet een klein gedeelte van Nederland verantwoordelijk gehouden worden voor het wanbeleid van ons kabinet?quote:Op maandag 6 december 2021 12:16 schreef Rolfieo het volgende:
[..]
Afgezien dikke mensen, rokers en wintersport niet besmettelijk of een pandemie zie die de zorg overbelast al 21 maanden.
Das wel een klein verschil......
Ik heb nog nooit voor jouw genoemde voorbeelden om 17:00 niet meer in een restaurant kunnen zitten of en bijna code zwart voorbij zien komen.
[..]
Afgezien dit nu niet direct een magische oplossing is. 10% meer IC bedden is zeker mooi, maar is 2 dagen opnames momenteel. Scheelt dus niet echt heel veel.
Feit is: Dat 15% van Nederland voor 50-70% van de zorg momenteel genereert, terwijl er een goede oplossing voor is.
Nee, die functioneert niet vanwege het afbraakbeleid. Ook zonder COVID waren er nu operaties uitgesteld ed want zelfs een matig griepseizoen kan onze zorg niet aan.quote:Op maandag 6 december 2021 11:16 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dan zou dus de zorg volgens jou dus gewoon moeten functioneren dat is dus helaas niet zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |