quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:03 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Als jij nou eindelijk eens die föhn pakt
Handig voor op kantoor, op de boot of in de slaapkamer! Maar wacht! Als u binnen 30 minuten bestelt krijgt u er om nogal onduidelijke redenen ZES steakmessen gratis bij!quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:00 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Een koopje, al zeg ik het zelf.![]()
En volledig herbruikbaar, je kan eindeloos blijven afkloppen.
Dus voor een schamele ¤19,95 krijg je feitelijk een oneindige anti-jinx.
En voor een zeer beperkte tijd krijg je er nu, helemaal gratis, een tweede oneindige anti-jinx gratis bij.
[ afbeelding ]
Dus wacht niet langer, bel nu voor uw oneindige anti-jinx plus GRATIS tweede oneindige anti-jinx .
Dat steekt me wel een beetje.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:14 schreef H_T het volgende:
[..]
Handig voor op kantoor, op de boot of in de slaapkamer! Maar wacht! Als u binnen 30 minuten bestelt krijgt u er om nogal onduidelijke redenen ZES steakmessen gratis bij!
Gelukkig steek je dat niet onder stoelen of bankenquote:
Laat maar staan joh, dagwaarde zal wel gekelderd zijn.quote:Bestuurder spoorloos na crash dure Ferrari op de A1
De politie heeft vannacht op de snelweg A1 ter hoogte van Naarden-Vesting een gecrashte, peperdure auto aangetroffen. Van de bestuurder ontbreekt elk spoor.
De auto, een Ferrari 812 Superfast, is een van de duurste auto's die in Nederland te koop is. De auto is nieuw verkrijgbaar vanaf 434.596 euro. [...]
Gokje: de bestuurder is niet de eigenaar van de auto.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:28 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Laat maar staan joh, dagwaarde zal wel gekelderd zijn.
Feli nog met je postmijlpaalquote:
Dikke kans dat beide gokjes correct zijn.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:29 schreef H_T het volgende:
[..]
Gokje: de bestuurder is niet de eigenaar van de auto.
Tweede gokje: de auto is in deze staat nog steeds meer waard dan mijn auto toen die nieuw was
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:40 schreef molloot200 het volgende:
Mam haar autoband is blijkbaar vannacht lekgestoken want er zit een vrij grote pin in
Heel hard roepen 'Nou dat werd tijd zeg, daar had je helemaal niks aan.'quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 11:45 schreef BillDauterive het volgende:
Net bij de kaasboer stond er een spandoek: "Aline stopt er na 18 jaar mee". Ik kom er elke week, vind alle medewerksters aardig, maar ik ken niemand bij naam, best genant.
Wat zouden jullie op dat moment doen? Vragen wie Aline is of gewoon niets zeggen en dan net doen of je het spandoek niet ziet?
Ik heb voor het laatste gekozen, want de dame in kwestie kreeg vast toch al genoeg aandacht.
Naja we zijn van mening dat dit dus net zo goed per ongeluk gisteravond kan zijn gebeurd. Maar weten we nog niet helemaal zekerquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:46 schreef Arizona het volgende:
[..]Ze is niet toevallig ergens doorheen gereden?
Ik heb zo'n hartgrondige hekel aan het vernielen van andermans spullen. Mensen die dat doen hebben echt geen idee met wat voor ellende ze een ander opzadelen.
"Zeker die dame die altijd van de brie stond te snoepen als ze dacht dat niemand het zag!"quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:46 schreef Redefine het volgende:
[..]
Heel hard roepen 'Nou dat werd tijd zeg, daar had je helemaal niks aan.'
En zorgde voor alle kasverschillen.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
"Zeker die dame die altijd van de brie stond te snoepen als ze dacht dat niemand het zag!"
'Voortaan dus geen haren meer in de kaasfonduemix?'quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
"Zeker die dame die altijd van de brie stond te snoepen als ze dacht dat niemand het zag!"
Nieuwe huis van de buren in de fik stekenquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:45 schreef molloot200 het volgende:
Ok nee misschien toch niet lek gestoken gezien de buren zijn verhuisd gisteren en het ook iets kan zijn wat aan een meubel zat bij nader inzien.
Laten we het niet dramatischer maken dan het is
Dit lijkt me idd de meest gepaste reactie.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 16:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Nieuwe huis van de buren in de fik steken
Voorlopig zijn er weer even genoeg van andermans eigendommen in de fik gestoken vind ikquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 16:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Nieuwe huis van de buren in de fik steken
Dat je dit als mod nog eens zou moeten zeggen hè. En dan zegt men dat de ESF-SC gezapig isquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 16:14 schreef H_T het volgende:
[..]
Voorlopig zijn er weer even genoeg van andermans eigendommen in de fik gestoken vind ik
Wat als dat huis nou in Oss staat, mogen we dan op zijn minst @ijs_beer erop loslaten?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 16:14 schreef H_T het volgende:
[..]
Voorlopig zijn er weer even genoeg van andermans eigendommen in de fik gestoken vind ik
TOP-idee.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 16:17 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Wat als dat huis nou in Oss staat, mogen we dan op zijn minst @:ijs_beer erop loslaten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |