GODVERDOMME WAORquote:Op zondag 10 oktober 2021 16:27 schreef speknek het volgende:
Dibs betekent dat ik het nieuwe topic wilde openen, je hebt het nu verkeerd gedaan.
Verkeerd?quote:Op zondag 10 oktober 2021 16:27 schreef speknek het volgende:
Dibs betekent dat ik het nieuwe topic wilde openen, je hebt het nu verkeerd gedaan.
Ik heb een nieuwe geopend volgens de link onderaan het gesloten topic. Dan hoogt het nr automagisch op.quote:Op zondag 10 oktober 2021 16:33 schreef speknek het volgende:
Deze heeft wel het goede nummer:
STA / Utrecht 69 - Voor echte Utrechtenaren
Niet de Romeinse cijfers, dit moet 69 zijn niet 68.quote:Op zondag 10 oktober 2021 16:35 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik heb een nieuwe geopend volgens de link onderaan het gesloten topic. Dan hoogt het nr automagisch op.
In dit geval niet. Het moet CXIX zijn.quote:Op zondag 10 oktober 2021 16:35 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik heb een nieuwe geopend volgens de link onderaan het gesloten topic. Dan hoogt het nr automagisch op.
Al gemeld in fb topicquote:Op zondag 10 oktober 2021 16:42 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
In dit geval niet. Het moet CXIX zijn.
Hier nog 39quote:
Waar ga je naar toe? Ook Houten? Of had je dat al gezegd?quote:Op maandag 11 oktober 2021 08:34 schreef Piles het volgende:
[..]
Hier nog 39
En nog 20 tot de sleutel, de spanning neemt toch wat toe hier
Hadden we bijna een verhuiswagen kunnen delen
Ja ook Houten. Had ik al gezegd bij de burenquote:Op maandag 11 oktober 2021 08:37 schreef Q. het volgende:
[..]
Waar ga je naar toe? Ook Houten? Of had je dat al gezegd?![]()
Oh ja!quote:Op maandag 11 oktober 2021 08:38 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja ook Houten. Had ik al gezegd bij de buren
Team 768quote:Op maandag 11 oktober 2021 08:38 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja ook Houten. Had ik al gezegd bij de buren
Tja. Utrecht is onbetaalbaar geworden. En veel te druk. Leefbaarheid in het grootste deel van de stad staat ernstig onder druk.quote:Op maandag 11 oktober 2021 09:13 schreef zatoichi het volgende:
Iedereen lijkt wel naar Houten te verhuizen de laatste tijd. Is dat het nieuwe Utrecht?
Veel plezier in ieder geval, het stadsie ligt om de hoek!
Lekker door Lunettenquote:Op maandag 11 oktober 2021 09:59 schreef Q. het volgende:
[..]
Tja. Utrecht is onbetaalbaar geworden. En veel te druk. Leefbaarheid in het grootste deel van de stad staat ernstig onder druk.
Daarom ga ik ook in Houten-Noord wonen, zo dicht mogelijk bij Utrecht. 3 minuten fietsen en ik zie de Dom al staan.Maar kan ook snel weer terug naar de rust, ruimte en groen.
Ben benieuwd waar je dat vindt (of juist niet aangezien dat rijtje korter is blijkbaarquote:Op maandag 11 oktober 2021 09:59 schreef Q. het volgende:
[..]
Tja. Utrecht is onbetaalbaar geworden. En veel te druk. Leefbaarheid in het grootste deel van de stad staat ernstig onder druk.
Daarom ga ik ook in Houten-Noord wonen, zo dicht mogelijk bij Utrecht. 3 minuten fietsen en ik zie de Dom al staan.Maar kan ook snel weer terug naar de rust, ruimte en groen.
Die plekken zijn onbetaalbaar geworden. Van iedereen in de stad hoor ik dat de overlast enorm is toegenomen, feestende en schreeuwende studenten hebben de stad compleet overgenomen. Behalve de echt dure wijken dan.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar je dat vindt (of juist niet aangezien dat rijtje korter is blijkbaar). Het verkeer op bepaalde stukken is wel erg druk, maar ik vind ook dat er steeds een hoop fijne plekken bijkomen waar je daar geen of minder last van hebt
Klopt, maar blijft een heerlijk wijkje. Ga nog af en toe naar de bordspelgroep in De Musketon daar.quote:
Wijs, wijs.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:18 schreef Piles het volgende:
Gelukkig wel in Houten-Zuid, dus ruim uit de buurt van Q.
Een groter deel van de stad is onbetaalbaar dan onleefbaar wat mij betreftquote:Op maandag 11 oktober 2021 10:13 schreef Q. het volgende:
[..]
Die plekken zijn onbetaalbaar geworden. Van iedereen in de stad hoor ik dat de overlast enorm is toegenomen, feestende en schreeuwende studenten hebben de stad compleet overgenomen. Behalve de echt dure wijken dan.
Ik ben een oude zeurboomer geworden.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een groter deel van de stad is onbetaalbaar dan onleefbaar wat mij betreft
Dit klinkt allemaal wel heel erg NIMBY, er zijn altijd al veel studenten in Utrecht. Die hebben nu vanwege corona de afgelopen 1,5 jaar wat vaker thuis moeten feesten en dergelijke, maar dat ze de stad hebben overgenomen slaat nergens op. Maar misschien is het dan inderdaad beter om rustige oorden op te zoeken
Daarnaast zijn er ook veel meer studenten gekomen, UU en HU zijn flink gegroeid.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:37 schreef Domnivoor het volgende:
Er zijn juist minder studenten in de stad. Er is de laatste 20 jaar een compleet studentendorp verrezen in de Uithof (wat nu ‘Utrecht Science Park’ heet).
Voorheen zaten ze meer verspreid over de wijken.
Dat is waar, maar de stad is meegegroeid. En er zijn ook in de stad studentencomplexen bij gebouwd.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:38 schreef Q. het volgende:
[..]
Daarnaast zijn er ook veel meer studenten gekomen, UU en HU zijn flink gegroeid.
Is dit een raadspel?quote:Op maandag 11 oktober 2021 11:35 schreef Ireth het volgende:
Ik woon net buiten het centrum, schattig, klein, rustig stukje wijk vol sociale huurwoningen, ingeklemd tussen 2 drukke wegen, een park en het spoor. Huizen zijn bijna 100 jaar oud. We noemen het wel eens "een dorpje in de stad.."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
quote:Op maandag 11 oktober 2021 08:08 schreef stavromulabeta het volgende:
Even een vraag voor de oudere Utrechtenaren.
Ik zat laatst te zoeken naar wat de aanleiding was om in de jaren 60 en 70 een deel van het Zwarte Water te dempen. Ik was voorheen in de veronderstelling dat dat (net zoals sommige Amsterdamse en Haagse grachten en een deel van de Utrechtse Singel) onder druk van het vooruitgangsdenken en de automobiliteit gebeurd was. Het Zwarte Water blijkt echter onder druk van de muurkrant van de activistische studentenbeweging gedempt te zijn. Dezelfde studentenbeweging die zich o.a. tegen het platgooien van de stationsbuurt en bouw van Hoog Catharijne verzette.
Dus nu ben ik enigszins confuus. Want ik zou juist verwachten dat die beweging tegen het dempen zou zijn. Weet iemand wat destijds de argumenten waren om voor het dempen te zijn?
quote:Op maandag 11 oktober 2021 12:24 schreef Ireth het volgende:
Ik zat in de buurt, maar we verschillen misschien van mening wat "vlak buiten het centrum is"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ik kende het verhaal ook altijd als dat de bemuurde weerd platgegooid zou worden voor een zesbaansweg naar het centrum maar dat er geen geld meer was ofzo.quote:Op maandag 11 oktober 2021 16:51 schreef stavromulabeta het volgende:
Even een schaamteloze zelfquote omdat het dubbele topic dichtgegooid is
[..]
Misschien was het zwarte water een offer om andere dingen te behouden?They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
Nee joh, dat zwarte water was veel eerder dichtgegooid, vanwege ratten en verdinkende kinderen. Die snelweg door de stad heeft mijn vader nog tegengehouden... nou ja, tegen geadviseerd dan..quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik zat in de buurt, maar we verschillen misschien van mening wat "vlak buiten het centrum is".
[..]
Ik kende het verhaal ook altijd als dat de bemuurde weerd platgegooid zou worden voor een zesbaansweg naar het centrum maar dat er geen geld meer was ofzo.
Misschien was het zwarte water een offer om andere dingen te behouden?
Als je Utrecht onleefbaar vindt vanwege de studenten, dan vraag ik me af waarom je in de stad bent gaan wonen. Voor de ultieme rust doe je dat niet. Alhoewel ik me ook wel eens irriteer aan feestjes tot 3 uur 's nachts met de ramen open of een stomdronken gast die midden in de nacht denkt dat mijn deurbel het studentenhuis is. Maar uiteindelijk vind ik dat wel weer leuker dan ergens in mijn eigen bubbel in een bloemkoolwijk in een groeikern.quote:Op maandag 11 oktober 2021 10:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een groter deel van de stad is onbetaalbaar dan onleefbaar wat mij betreft
Heldquote:Op maandag 11 oktober 2021 17:09 schreef zatoichi het volgende:
Die snelweg door de stad heeft mijn vader nog tegengehouden... nou ja, tegen geadviseerd dan..
Alleen het stationsgebied heeft dat grootstedelijke, maar daar ben je zo makkelijk uit weg dat dat gevoel niet lang blijft hangenquote:Op maandag 11 oktober 2021 17:19 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Als je Utrecht onleefbaar vindt vanwege de studenten, dan vraag ik me af waarom je in de stad bent gaan wonen. Voor de ultieme rust doe je dat niet. Alhoewel ik me ook wel eens irriteer aan feestjes tot 3 uur 's nachts met de ramen open of een stomdronken gast die midden in de nacht denkt dat mijn deurbel het studentenhuis is. Maar uiteindelijk vind ik dat wel weer leuker dan ergens in mijn eigen bubbel in een bloemkoolwijk in een groeikern.
Het enige wat ik Utrecht kan tegenwerpen, is dat ik af en toe het grootstedelijke mis. Ik werk in Amsterdam en voorheen heb ik in Den Haag gewoond. Utrecht mist het mondaine en de musea op wereldniveau die die steden wel hebben. In Utrecht heb je geen gebrek aan 5 euro pizza's, je kunt er prima gezellig uit eten maar het echte topniveau ontbreekt. Dat vind ik wel eens jammer. Maar het gevarieerde landschap om Utrecht heen maakt weer veel goed.
Het stationsgebied doet me eerder denken aan een XL-versie van Stadshart Zoetermeer dan aan Tokyo, Les Halles of de Zuidas...quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:22 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Alleen het stationsgebied heeft dat grootstedelijke, maar daar ben je zo makkelijk uit weg dat dat gevoel niet lang blijft hangen
Nouja Tokyo heeft twee keer zoveel inwoners als heel Nederland, maar ik denk dat als Wonderwoods e.d. er straks staat dat het niet heel veel onder gaat doen aan de Zuidas. Niet qua dichte bebouwing, maar met het uitgaansgebied er vlak naast, is er misschien meer te beleven.quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:26 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Het stationsgebied doet me eerder denken aan een XL-versie van Stadshart Zoetermeer dan aan Tokyo, Les Halles of de Zuidas...
Wat dat betreft heel blij met Metro City Kitchen. Eindelijk een normaal/goed restaurant bij het station, i.p.v. Smullers / Julia's / Domino's etc.quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:33 schreef speknek het volgende:
Inderdaad niet de kwaliteitsrestaurants, maar goed de Rabobank is niet de ING.
Het stationsgebied is dan ook nog lang niet klaar, maar als je de invuloefening doet komt het wel in de buurt van iig de Zuidas of de omgeving van Rotterdam CSquote:Op maandag 11 oktober 2021 17:26 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Het stationsgebied doet me eerder denken aan een XL-versie van Stadshart Zoetermeer dan aan Tokyo, Les Halles of de Zuidas...
Daar waar "betaald parkeren" ophoudt eindigt wat mij betreft het centrumquote:Op maandag 11 oktober 2021 17:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik zat in de buurt, maar we verschillen misschien van mening wat "vlak buiten het centrum is".
Ze zullen er nog wel niet uit zijn. Ben wel heel benieuwd naar dit stuk en het Smakkelaarsveld als de Leidsche Rijn straks doorgetrokken is.quote:Op maandag 11 oktober 2021 19:19 schreef speknek het volgende:
Never mind had het al gevonden.
[ afbeelding ]
Alleen de plint zou ook commercieel worden, maar daar zie ik verder geen invulling van.
Niet aan Tokyo, maar wel aan de stationshal/winkelcentrum van Kyoto :-)quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:26 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Het stationsgebied doet me eerder denken aan een XL-versie van Stadshart Zoetermeer dan aan Tokyo, Les Halles of de Zuidas...
Wordt wel mooi hoor, als alles doorgaat. Ik ben zelf heel benieuwd naar Wonderwoods!quote:Op maandag 11 oktober 2021 19:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze zullen er nog wel niet uit zijn. Ben wel heel benieuwd naar dit stuk en het Smakkelaarsveld als de Leidsche Rijn straks doorgetrokken is.
Ik had er 15 jaar lang geen problemen mee maar de constante overlast van mn nieuwe bovenburen heeft me gebroken en nu kan ik niets meer hebben. Er is iets geknapt.quote:Op maandag 11 oktober 2021 17:19 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Als je Utrecht onleefbaar vindt vanwege de studenten, dan vraag ik me af waarom je in de stad bent gaan wonen. Voor de ultieme rust doe je dat niet.
Alles wat onder het CU2030 label valt is wel zo'n beetje opgeleverd nu, de rest van het stationsgebied zijn andere projecten, bv Beurskwartier, Lombokplein.quote:Op maandag 11 oktober 2021 19:12 schreef speknek het volgende:
Nice, woon ik middenin hartje centrum. De parkeertarieven zijn zelfs vijf jaar geleden al gelijkgetrokken met de binnenstad want "daar was behoefte aan".
Speaking of het CBD, de hoge toren die nu gebouwd wordt is de Galaxy Tower
[ afbeelding ]
Maar weet iemand wat er nu nog meer op de Sijpestijnkade wordt gebouwd? Ik heb het gevoel dat CU2030 niet echt meer geüpdatet wordt. Soberso was er een heel plan voor het jaarbeursterrein met een boel flats, maar CU2030 houdt op na Wonderwoods.
Gefeliciteerd, en welkomquote:Op woensdag 10 november 2021 17:06 schreef Blik het volgende:
Kick...
Ik ga verhuizen naar de dark side (oftewel Leidsche Rijn). Na heel veel proberen een nieuwbouwwoning toegewezen gekregen
iets zuidelijker (Rijnvliet)quote:Op woensdag 10 november 2021 19:02 schreef Piles het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, en welkom
Leeuwesteyn?
Ik vertrek er volgende week![]()
quote:Op woensdag 10 november 2021 17:06 schreef Blik het volgende:
Kick...
Ik ga verhuizen naar de dark side (oftewel Leidsche Rijn). Na heel veel proberen een nieuwbouwwoning toegewezen gekregen
Houten FTW!quote:Op woensdag 10 november 2021 19:02 schreef Piles het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, en welkom
Leeuwesteyn?
Ik vertrek er volgende week![]()
Ja, dat is wel een flinke stap. Houten is dan nog iets van een groot dorp met voorzieningen, treinstation met aardige frequentie en je bent nog zo in Utrecht. Waar ik ga wonen is dicht bij de Dom dan het grootste deel van Vleuterweide.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:37 schreef Gripper het volgende:
Iedereen is maar buiten de stad aan het verhuizen, dan ik ook maar. Nadat we 11 jaar geleden al van de Amsterdamsestraatweg naar Vreeswijk zijn verkast, nu nog iets verder van de stad af... We zijn in Cothen neergestreken. Mooi ruim huis en nog grotere tuin, en heerlijk dichtbij de heuvelrug. Wel even wennen, een echt "dorp"
quote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
Yes hiero.quote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
quote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
quote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
Ik woon nog tot midden 2023 in Zuilen, een nieuwbouwhuis bouwen gaat niet zo snelquote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
Bedankt voor het thuisbrengenquote:
Twee stuks die net out of sync liepen. Mooi, gekmakend effectquote:Op maandag 7 maart 2022 12:39 schreef Domnivoor het volgende:
Hebben jullie het luchtalarm gehoord?
Hier bleef het stil.
Genieten jaquote:
Prima idee. Waar gaan ze dan geld vandaan halen om alles te betalenquote:
Dan mag je hier ook niet meer posten :-Pquote:Op woensdag 16 maart 2022 14:40 schreef Piles het volgende:
Oh, en verder blij dat ik niet meer in die stinkstad woon. In Houten heb je gelukkig alleen beschaafde partijen.
Daar zit de denkfout in je zin....quote:Op woensdag 16 maart 2022 14:52 schreef dud0r het volgende:
[..]
Prima idee. Waar gaan ze dan geld vandaan halen om alles te betalen![]()
Of denken ze dat ze gewoon bij kunnen drukken bij de munt
Dat is ook wel zoquote:Op woensdag 16 maart 2022 14:59 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Daar zit de denkfout in je zin....
Arme Thijs Zonneveld, mag nooit meer Utrecht in.quote:Op woensdag 16 maart 2022 12:46 schreef speknek het volgende:
Ik kreeg een FvD flyer door de bus. Helaas was ik net boodschappen doen dus ik kon niet zien wie het was en hem (je weet gewoon zeker hem) met eieren bekogelen. (A propos van dat, op de Vlampijpstraat heeft iemand een Baudetposter uitstekend bewerkt door er een bidet aan te bevestigen).
Kijk deze cartoon villain shit 🤡
[ afbeelding ]
Geen diversiteit, geen cent naar het klimaat vroem vroem door de stad en zeker Rusland blijven helpen.
Zou ook maar één iemand daar serieus op stemmen? Beantwoord dit maar niet.
En de FvD is woke.quote:Op zondag 20 maart 2022 12:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[ twitter ]
We zijn vanaf nu communistisch
bedankt fascistische pikkies!quote:Op zondag 20 maart 2022 12:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[ twitter ]
We zijn vanaf nu communistisch
ikquote:Op donderdag 11 november 2021 22:30 schreef hhh38 het volgende:
Oké, we kunnen beter vragen wie er wél nog in Utrecht woont
(Ten oosten van het kanaal)
Ik doe wel eens een drankje bij de Roskam in het ouwe dorp en dat is wel een aardig tentje maar verder is er toch verdomd weinig te beleven of mis ik dan wat? Dat hele gebied rondom Het Rond haalt het niet eens bij stadshart Zoetermeer.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:21 schreef Q. het volgende:
[..]
Houten FTW!
Nog 11 dagen! Dan ben ik na 5821 dagen geen Utrechter meer!
Ik vind het goed dat hij kritiek levert op Utrecht, ik kan het hebben. Ik zal erop reflecteren en aan mezelf werken om me te verbeteren. Weet iemand een goede life coach? Voorkeur naar transman, #spreadthewealtharound.quote:
Wees blij, ik vond het geen leuke wijk (worden). Zooo blij dat ik weg ben uit Hoge Weide en in het mooie, groene en rustige Houten woonquote:Op woensdag 18 mei 2022 12:09 schreef speknek het volgende:
En ik woon ook nog steeds in Utrecht. Had me wel ingeschreven voor een project in Leeuwesteyn weer, maar uitgeloot.
bedankt Marcel, doen we niets mee.quote:
dit was ook de laatste post van FvD Utrecht. Het hele gebeuren is als een kaartenhuis in elkaar gedonderd.quote:Op zondag 20 maart 2022 12:56 schreef hhh38 het volgende:
[..]
[ twitter ]
We zijn vanaf nu communistisch
Dan hebben ze gelijk gekregen v.w.b. de leercurve van hun kiezers.quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
dit was ook de laatste post van FvD Utrecht. Het hele gebeuren is als een kaartenhuis in elkaar gedonderd.
quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
dit was ook de laatste post van FvD Utrecht. Het hele gebeuren is als een kaartenhuis in elkaar gedonderd.
Heerlijk hè? Genieten.quote:Op woensdag 6 april 2022 13:15 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik doe wel eens een drankje bij de Roskam in het ouwe dorp en dat is wel een aardig tentje maar verder is er toch verdomd weinig te beleven of mis ik dan wat? Dat hele gebied rondom Het Rond haalt het niet eens bij stadshart Zoetermeer.
Houten.quote:Op woensdag 18 mei 2022 12:11 schreef Piles het volgende:
[..]
Wees blij, ik vond het geen leuke wijk (worden). Zooo blij dat ik weg ben uit Hoge Weide en in het mooie, groene en rustige Houten woon
Rijnvlietquote:Op woensdag 18 mei 2022 12:26 schreef Domnivoor het volgende:
Jammer, speknek.
Ik vind Leeuwesteyn een van de mooiere buurten van Leidsche Rijn.
Ik kon er inderdaad wel om lachen, maar druk om maken? Mwah, waarom zou je. Utrecht is Utrechtquote:Op woensdag 18 mei 2022 12:19 schreef Nielsch het volgende:
[..]
bedankt Marcel, doen we niets mee.
gelukkig zijn we geen Amsterdammers, dan waren we nu viesmad geweest.
Kort na de Russische invasie in Oekraïne stonden er ook legertrucks bij Politiebureau Paardenveld. Er wordt weinig ruchtbaarheid aan gegeven maar er is van alles gaande.quote:Op donderdag 19 mei 2022 23:45 schreef ReplaR het volgende:
Ik zag vandaag voor het eerst een best lange trein met allemaal legervoertuigen voorbij komen bij Overvecht station.
Nou ja, Lot van Hooijdonk zit enorm in mijn irritatiezone. Maar ik zit dan ook professioneel in het vakgebied dat zij in haar portefeuille heeft. Ik vind haar vooral een politicus maar een ontzettend matige bestuurder. Ik had haar liever zien verdwijnen.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 13:44 schreef Faux. het volgende:
Ik ben verhuisd! Woon nu in de buurt van Kanaleneiland. Niks mis mee, lekker in de buurt van CS en de binnenstad
Wat vinden we van het nieuwe college (dat nu bijna compleet is)?
Precies dit. Ik ben het ook behoorlijk eens met de doelstellingen van het beleid maar het is vooral de manier waar op: allemaal grootse plannen, zonder de basis op orde te hebben.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 19:42 schreef Blik het volgende:
Ik vind Lot ook verschrikkelijk, met het doorduwen van al haar kansloze proefballonnetjes in de stad en ondanks alle kritiek van omwonenden gewoon door blijft gaan. Ik ben an sich helemaal ok met het verplaatsen van verkeer uit de stad naar een ring, maar dan moet die ring wel in orde zijn. En de hele ontsluitinf daarnaartoe is een puinhoop en absoluut geen alternatief
Toch vond (vind?) ik dat in de basis een goed plan. Het lijkt mij een relatief goedkope investering (tuurlijk, het kost nog steeds miljarden) maar het betekent wel dat heel Utrecht Oost en Utrecht Zuid niet meer naar Utrecht CS hoeven als ze bijvoorbeeld naar andere intercity-stations zoals Alkmaar, Amsterdam, Nijmegen en Eindhoven willen. En ook mensen uit bijvoorbeeld Bunnik en Houten zullen niet meer op Utrecht CS hoeven over te stappen (wat zelfs tijdwinst oplevert als je bijvoorbeeld naar het zuiden van het land wil). Ook is het een mooie katalysator om dat stuk van Utrecht, wat nu redelijk suf braakliggend land is waar niks gebeurd, te ontwikkelen.quote:Sowieso dat hele luchtballonetje voor een intercity Stations Lunetten-Koningsweg, terwijl je net heel Utrecht CS overhoop gehaald hebt zonder dat toen een toekomstig extra intercity-station onderdeel was van een groter plan.
Er is een concreet plan toch? Het fiets met spaken-model heet het geloof ik. En een van de doelen is juist om de Uithoflijn te ontlasten, zodat die gebruikt kan worden door de reizigers die op CS de stad binnenkomen. Het is natuurlijk ook onzin om reizigers die vanuit richting Lunetten komen eerst naar CS te sturen en dan weer in een tram terug richting Lunetten te gooienquote:Op woensdag 25 mei 2022 10:27 schreef stavromulabeta het volgende:
Het probleem is ook niet dat een dergelijk station geen bestaansrecht zou hebben, het probleem is juist dat het vanwege de vervoerswaarde alle verkeersstromen in de stad ingrijpend veranderd. De vervoerswaarde van de Uithoflijn tussen Utrecht CS en Koningsweg gaat drastisch omlaag, net zoals die van het net aangelegde station Vaartsche Rijn, terwijl de bestaande fiets- en businfrastructuur op de schop moet om de vervoersvraag naar Koningsweg aan te kunnen. En dat terwijl je net een hoop geld hebt uitgegeven voor een Uithoflijn tussen Utrecht CS en Koningsweg en een busstation op Utrecht CS dat berekend is op het scenario waarbij alle bussen naar Utrecht CS gaan.
Het is geen stoptreinstationnetje waar één keer per half uur een trein komt, waar je een paar fietsenrekken neerzet en klaar bent. Zo'n plan kun je gewoon niet doorzetten als het geen onderdeel is van een grotere visie over hoe Utrecht er in 2100 uit moet zijn. En waar je dan consequent, beetje bij beetje naar toe werkt en waar nodig bijstelt.
Precies. Eerst de ring in orde maken en dan het verkeer om de stad gaan leiden. Maar voor de Noordelijke randweg is geen geld voor een fatsoenlijke oplossing en de A2 tunnel is dicht zodra er straks een personeelstekort/botsing/pech/file is. Voor de A27 is ook nog geen oplossing.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 19:42 schreef Blik het volgende:
k met het verplaatsen van verkeer uit de stad naar een ring, maar dan moet die ring wel in orde zijn.
Het zijn vooral heel veel culturele evenementen zo te zienquote:Op donderdag 2 juni 2022 14:14 schreef ReplaR het volgende:
Onze stad is vandaag 900 jaar geworden maar ik kan niets interessant qua feesten vinden, iemand een idee?
En zo te zien alleen maar voor de groenlinks/d66 elite achterban.quote:Op donderdag 2 juni 2022 14:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het zijn vooral heel veel culturele evenementen zo te zien
Welke portefeuille?quote:Op dinsdag 24 mei 2022 19:29 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Nou ja, Lot van Hooijdonk zit enorm in mijn irritatiezone. Maar ik zit dan ook professioneel in het vakgebied dat zij in haar portefeuille heeft. Ik vind haar vooral een politicus maar een ontzettend matige bestuurder. Ik had haar liever zien verdwijnen.
jij mag ook komen hoorquote:Op donderdag 2 juni 2022 14:33 schreef ReplaR het volgende:
[..]
En zo te zien alleen maar voor de groenlinks/d66 elite achterban.
gratis naar het museum vandaagquote:Op donderdag 2 juni 2022 14:14 schreef ReplaR het volgende:
Onze stad is vandaag 900 jaar geworden maar ik kan niets interessant qua feesten vinden, iemand een idee?
moedig, haha.. mij krijgen ze niet meer naar boven. tenzij met die lift die er nu is, geloof ik.quote:Op donderdag 2 juni 2022 17:48 schreef tcr het volgende:
[..]
De Dom beklommen vandaag: 495 treden. Bovenin waren ze aan klaarmaken voor concert vanavond.
Hmm, ook mijn vakgebied, maar ik kan me niet vinden ik je eerdere post.quote:
Vreselijkquote:Op zondag 26 juni 2022 09:30 schreef cofi het volgende:
Denk je een lekker avondje te stappen![]()
https://www.ad.nl/utrecht(...)a3cbe8331/?fs=e&s=cl
Ik ben wel benieuwd wat er nu precies gebeurd is. Ook omdat ze het over een niet natuurlijke dood hebben…..quote:Op zondag 26 juni 2022 11:54 schreef Blues het volgende:
Vreemd he, die fiets bij het Domplein en hij lag bij het Pieterskerkhof.
Wie heeft die fiets dan gevondenTussen al die andere fietsen?
Zanger Eddie Vedder staat stil bij dood van 22-jarige Sem uit Utrecht: 'I hope that together we can be part of the healing'quote:Op zondag 26 juni 2022 09:30 schreef cofi het volgende:
Denk je een lekker avondje te stappen![]()
https://www.ad.nl/utrecht(...)a3cbe8331/?fs=e&s=cl
Valt me mee dat ze dit niet aangrijpen om nog maar eens het Tivoli / Kafe België / Utrechtse studente verhaal neer te pennen.quote:Op zaterdag 2 juli 2022 12:39 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Zanger Eddie Vedder staat stil bij dood van 22-jarige Sem uit Utrecht: 'I hope that together we can be part of the healing'
https://www.rtvutrecht.nl(...)-part-of-the-healing
Als ik aan de verkeerde kant van het kanaal zou komen te zitten dan had ik me hier natuurlijk niet durven vertonen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
quote:Op vrijdag 8 juli 2022 15:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als ik aan de verkeerde kant van het kanaal zou komen te zitten dan had ik me hier natuurlijk niet durven vertonen.TerechtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LeukVriend van me heeft jarenlang in Rivierenwijk gewoond, leuke buurt volgens mij
![]()
quote:Op vrijdag 8 juli 2022 15:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Als ik aan de verkeerde kant van het kanaal zou komen te zitten dan had ik me hier natuurlijk niet durven vertonen.Kan heel leuk zijn! Ik heb zelf achter de AH bij ‘t goylaan gewoond; heel eerlijk dat was wat minder. Komt er op zondagochtend opeens een peloton ME langs om de flats door te lichten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De oudere buurten (jaren 30 woningen), zijn wel super om te wonen.
126 jaar oud en 23,5 in de woonkamerquote:Op dinsdag 19 juli 2022 16:56 schreef speknek het volgende:
23 haal ik denk ik niet in mijn 120 jaar oude huisje, maar met een nieuw tuindak, schermen aan de buitenkanten van de ramen en twee mobiele airco's is het een hele behaaglijke 25 overal.
Toch voor vanavond een hotelkamer aan het einde van de straat geboekt, want vannacht om 2 uur is het nog steeds 26 graden buiten dus nee dank u.
Yup, standaard file voor de ingang dan.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 18:21 schreef Blues het volgende:
Hebben jullie ervaring met parkeren in de Kop van Lombok parkeergarage? Zit die afgeladen vol op een zaterdagmiddag?
Nou, succes.quote:Op vrijdag 5 augustus 2022 20:32 schreef Blues het volgende:
[..]
Oh nou ja.. dan ga ik maar flink op tijd.
Moet om 2 uur in de Kanaalstraat zijn.
Ik ga nu nog even een paar groenten halen in de Kanaalstraat. Tot zoquote:Op zaterdag 13 augustus 2022 17:39 schreef Blues het volgende:
Ik heb met zus (die ook meegaat en vaker zo naar de stad reist met haar auto) nu afgesproken bij Westraven.
Daar auto parkeren en verder met sneltram.
Halte JP Coenstraat. Helemaal goed![]()
Heb daar ook in die 40 jaar dat ik in dat buurtje woonde een miljoen voetstappen liggen dus ik ken het goed
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:12 schreef stavromulabeta het volgende:
Ik ga nu nog even een paar groenten halen in de Kanaalstraat. Tot zo![]()
nou prachtigquote:
Iets meer info over het geschil tussen de opdrachtgever en twee aannemers:quote:Op vrijdag 3 maart 2023 15:09 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Zou toch ernstig zijn als iets op zo'n prominente locatie niet afgebouwd wordt
quote:Op vrijdag 3 maart 2023 14:47 schreef Ireth het volgende:
https://www.rtvutrecht.nl(...)t-ik-iets-tegen-doen
Gelukkig dan maar dat die herten tot hun dood in het kamp mogen blijven.quote:"De doorsnee Utrechter kent het Julianapark wel. We bestaan al 120 jaar en ontvangen circa 95.000 bezoekers per jaar. Alle dieren zitten daar dus al generaties lang en die kennen het zelfs helemaal niet om in het wild te leven."
Zouden die dan gesteriliseerd/gecastreerd moeten worden zodat er geen nieuwe hertjes komen?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 15:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
[..]
Gelukkig dan maar dat die herten tot hun dood in het kamp mogen blijven.
Er is jarenlang geen mannetje bij geweest maaralleen een huidige vrouwtjes groep. Nadat er daar een aantal door ouderdom van overleden waren is er van een ander hertenkamp een mannetje gekomen en vorig jaar zijn daar voor het eerst (sinds volgens mij 10 jaar??) 4 jonkies geboren.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 15:37 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zouden die dan gesteriliseerd/gecastreerd moeten worden zodat er geen nieuwe hertjes komen?
Ah oke. Dat wist ik niet. Wel leukquote:Op vrijdag 3 maart 2023 16:26 schreef Ireth het volgende:
[..]
Er is jarenlang geen mannetje bij geweest maaralleen een huidige vrouwtjes groep. Nadat er daar een aantal door ouderdom van overleden waren is er van een ander hertenkamp een mannetje gekomen en vorig jaar zijn daar voor het eerst (sinds volgens mij 10 jaar??) 4 jonkies geboren.
Uit principe koop ik niks op CS of HC. Geen eten. Geen spullen. Niks.quote:
welke principe is dat?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 17:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Uit principe koop ik niks op CS of HC. Geen eten. Geen spullen. Niks.
Zouden meer mensen moeten doen.
We zijn het eens over de UFO maar dat vind ik niet vergelijkbaar.quote:Op woensdag 8 maart 2023 14:57 schreef Nielsch het volgende:
Ik vind het wel tof. De UFO op de Inktpot misstaat ook niet.
Iedere avond neonlicht en vuurwerk er uit schieten, dat is echt fantastisch.quote:Op woensdag 8 maart 2023 14:46 schreef Domnivoor het volgende:
Hoe verneuk je een rijksmonument…
[ afbeelding ]
rtvutrecht.nl/Carmen Nelissen
gewoon een of andere debiel die hierover gaat, die een bepaald idee van moderne kunst en architectuur heeft.quote:Op woensdag 8 maart 2023 18:30 schreef Blik het volgende:
Wat ik nooit begrijp. Enorm moeilijk doen over de bestemming van het oude postkantoor en de invulling ervan qua verbouwingen, maar dan wel de artistieke vrijheid geven voor zo’n kunstwerk dat veel ingrijpender is voor het uiterlijk van een dergelijk gebouw
Misschien ben ik de enige maar ik vindt meer dan terecht dat stukken openbare ruimte niet meer zomaar jaar na jaar aan dezelfde ondernemer worden gegeven zonder andere ondernemers een kans te bieden.quote:Op maandag 13 maart 2023 10:58 schreef Ireth het volgende:
https://standplaatsenutrecht.petities.nl/?t=Red
Ik ben het met je eens. Verloot die plekken maar gewoon eens in de zoveel jaar.quote:Op maandag 13 maart 2023 12:22 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Misschien ben ik de enige maar ik vindt meer dan terecht dat stukken openbare ruimte niet meer zomaar jaar na jaar aan dezelfde ondernemer worden gegeven zonder andere ondernemers een kans te bieden.
Als je als ondernemer die zekerheid wilt, dan koop je maar een pand.
quote:Op vrijdag 17 maart 2023 17:17 schreef tcr het volgende:
https://www.utrecht.nl/ni(...)m-welkom-in-utrecht/
Top aanwinst voor de stad.
Den Haag is best leuk. Als ik niet in Utrecht zou wonen zou ik daar gaan wonen.quote:Op vrijdag 17 maart 2023 17:20 schreef speknek het volgende:
Ben er nooit geweest want den haag is te ver weg, en tevens den haag, maar hoor er inderdaad veel goede verhalen over.
Mooie manier om nog meer leerkrachten uit Houten, Bunnik, Zeist, Nieuwegein en Maarssen de Utrechtse scholen uit te jagen. Lerarentekort? Nog nooooooooit van gehoord aldus GroenLinks.quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:07 schreef Ireth het volgende:
https://www.utrecht.nl/wo(...)ren-in-de-hele-stad/
quote:Op woensdag 22 maart 2023 13:46 schreef Viesdik het volgende:
honden dat het zijn. Hoop dat ze allemaal de pijp uit gaan
Kringloopwinkels vrezen voortbestaan
https://www.rtvutrecht.nl(...)e-wel-kunnen-sluiten
Venezia gaat weg (broodje ben mogelijk ook)
https://www.duic.nl/algem(...)k-aan-de-oudegracht/
https://denuk.nl/utrechts(...)est-en-kan-oprotten/
Ik heb nooit begrepen waarom de kleindochter van Guido nooit de zaak aan de Voorstraat heeft overgenomen van haar opa. Die ijskar van haar is maar een slap aftreksel van de originele winkel. Overigens is ijssalon Roberto Gelato ook nog van deze familie, is van de andere kleindochter van Guido.quote:Venezia kent een lange geschiedenis in Utrecht. Het begon in 1928 met Guido De Lorenzo, die vanuit de Italiaanse bergen in Utrecht arriveerde. Hij startte onder de naam Venezia de eerste echte ‘ijssalon’ in Nederland. Sindsdien zijn de familie De Lorenzo, Venezia en hun ijs aan Utrecht verbonden. Van 1933 tot 1942 zat Venezia aan Janskerkhof 21 en vanaf 1942 tot 2011 was Venezia gevestigd aan de Voorstraat 8. Ook kwam er vanaf 1971 tot 2002 een locatie bij aan de Oudegracht 105. Vervolgens ging de familie verder met de ijskiosk op de Jansbrug aan de Oudegracht. In 2021 werd de ijssalon van Venezia, zoals die er in de jaren 60 uitzag, nagebouwd in het Nederlands Openluchtmuseum. Nu komt er mogelijk een einde aan Venezia in Utrecht.
Allemaal plekken waar je met de fiets vandaan kan. Of de elektrische fiets. Hoe minder auto's hoe beter.quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:14 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mooie manier om nog meer leerkrachten uit Houten, Bunnik, Zeist, Nieuwegein en Maarssen de Utrechtse scholen uit te jagen. Lerarentekort? Nog nooooooooit van gehoord aldus GroenLinks.
kan, of ze gaan op een andere school werken omdat je daar wel gratis kan parkeren...quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:45 schreef Norrage het volgende:
[..]
Allemaal plekken waar je met de fiets vandaan kan. Of de elektrische fiets. Hoe minder auto's hoe beter.
dit ja. dan ga je toch op het vredenburg staan. wordt het daar misschien ook een keer gezellig.quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:25 schreef Nielsch het volgende:
Overigens snap ik wel dat die twee specifieke plekken verdwijnen. Er komen er ook weer 2 voor terug op 't Vredenburg. Waarom zou Venezia daar niet kunnen staan?
Ik zou het wel tof vinden als het Vredenburg een soort van foodtruckplein gaat worden op de dagen dat er geen markt is. Wat dat betreft vind ik 2 plekken nog wel erg weinig.quote:Op woensdag 22 maart 2023 15:47 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
dit ja. dan ga je toch op het vredenburg staan. wordt het daar misschien ook een keer gezellig.
het gaat dus om de veiligheid van die plekken. prima reden om ze op te heffen.
Ik werk 40 meter van het Vredenburgplein af en die markt is ook niet zo vullend meer hoor. Als er wel markt is kunnen er nog makkelijk foodtrucks staanquote:Op woensdag 22 maart 2023 15:55 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik zou het wel tof vinden als het Vredenburg een soort van foodtruckplein gaat worden op de dagen dat er geen markt is. Wat dat betreft vind ik 2 plekken nog wel erg weinig.
ja op zondag doen ze dat vaak, geloof ik. is erg leuk.quote:Op woensdag 22 maart 2023 15:55 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik zou het wel tof vinden als het Vredenburg een soort van foodtruckplein gaat worden op de dagen dat er geen markt is. Wat dat betreft vind ik 2 plekken nog wel erg weinig.
Hoezo te verjagen; als één beroepsgroep het wel kan betalen zijn het de leraren:quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:14 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mooie manier om nog meer leerkrachten uit Houten, Bunnik, Zeist, Nieuwegein en Maarssen de Utrechtse scholen uit te jagen. Lerarentekort? Nog nooooooooit van gehoord aldus GroenLinks.
Van zo iemand zou ik toch geen les willen hebbenquote:Op woensdag 22 maart 2023 14:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
kan, of ze gaan op een andere school werken omdat je daar wel gratis kan parkeren...
Hoe minder leraren, hoe beter?
Verschrikkelijk, het zullen je kinderen zijnquote:Op vrijdag 24 maart 2023 10:16 schreef Ireth het volgende:
https://www.duic.nl/algem(...)tenseweg-in-utrecht/
Want de auto is de enige manier van van Maarssen, Bunnik, Houten, Zeist en Nieuwegein in Utrecht te komen? Ik zal wel hallucineren dat ik hier de spits maar liefst 3 buslijnen met in totaal 20 bussen/uur alleen al uit Zeist zie langskomen.quote:Op woensdag 22 maart 2023 14:14 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Mooie manier om nog meer leerkrachten uit Houten, Bunnik, Zeist, Nieuwegein en Maarssen de Utrechtse scholen uit te jagen. Lerarentekort? Nog nooooooooit van gehoord aldus GroenLinks.
tuurlijk kun je ook anders reizen, maar je kan ook switchen naar een school waar het parkeren wel gratis is...quote:Op vrijdag 24 maart 2023 10:41 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Want de auto is de enige manier van van Maarssen, Bunnik, Houten, Zeist en Nieuwegein in Utrecht te komen? Ik zal wel hallucineren dat ik hier de spits maar liefst 3 buslijnen met in totaal 20 bussen/uur alleen al uit Zeist zie langskomen.
Ik ging laatst eens met de bus naar het centrum, omdat het regende en ik geen zin had om te fietsen. Tering hee wat rijden die idioten hard. Op een plek waar je 50 mocht werd bijna de 80 aangetikt.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 10:16 schreef Ireth het volgende:
https://www.duic.nl/algem(...)tenseweg-in-utrecht/
Ze weten het gaspedaal vaak wel te vinden ja...quote:Op vrijdag 24 maart 2023 10:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik ging laatst eens met de bus naar het centrum, omdat het regende en ik geen zin had om te fietsen. Tering hee wat rijden die idioten hard. Op een plek waar je 50 mocht werd bijna de 80 aangetikt.
Die bus kan ook 30 hebben gereden en dat er opeens 2 kids voor zijn bus opdoemen. Kan een buschauffeur dan weinig aan doen. Die buschauffeur zal hier ook wel een flink trauma aan overhoudenquote:Op vrijdag 24 maart 2023 10:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik ging laatst eens met de bus naar het centrum, omdat het regende en ik geen zin had om te fietsen. Tering hee wat rijden die idioten hard. Op een plek waar je 50 mocht werd bijna de 80 aangetikt.
De Vleutensewet is ook recht, breed en overzichtelijk. Daar valt qua verkeersveiligheid weinig aan te verbeteren.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 11:12 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ze weten het gaspedaal vaak wel te vinden ja...
Maar de vleutenseweg heeft een busbaan waar ze bijna altijd ook op mogen doorrijden qua verkeerslichten en alleen hoeven te stoppen bij de haltes. Bij de oversteekplaatsen gaat er ook een geluidssignaal af als er een bus aan komt...
Ik denk dat het qua verkeersveiligheid en overzichtelijkheid misschien nog wel 1 van de veiligste wegen is...quote:Op vrijdag 24 maart 2023 11:54 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
De Vleutensewet is ook recht, breed en overzichtelijk. Daar valt qua verkeersveiligheid weinig aan te verbeteren.
Misschien klaarovers inzetten voor schoolgaande kinderen.
Het kan een inschattingsfout geweest zijn. Bv. een bus die net niet stopte waar de meeste bussen dat wel doen.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 11:58 schreef capricia het volgende:
[ afbeelding ]
Ziet eruit als dat het ongeluk bij de bushalte en de oversteekplaats gebeurd is.
Klopt, kruising koetsveldstraat, daaruit ook een bushalte een oversteek.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 11:58 schreef capricia het volgende:
[ afbeelding ]
Ziet eruit als dat het ongeluk bij de bushalte en de oversteekplaats gebeurd is.
De ouders waren er niet bij.quote:Op vrijdag 24 maart 2023 13:53 schreef speknek het volgende:
Meisje van 7 overleden en een jongen van 5 zwaargewond. School van mijn kinderen is daar in de buurt, maar gelukkig niet van hun school. Wel vreselijk natuurlijk als je als ouder je kinderen naar school brengt en zij of jij letten even niet op.
Misschien woonden ze wel op de vleutenseweg, kindjes stonden buiten op de stoep te wachten, mama zoekt ondertussen binnen naar de huissleutel, jongste gaat achter ballon aan, oudste rent achter jongste aan...quote:
mijn middelste is 9 en zelfs die breng ik het liefste nog zelf naar school in verband met de drukke weg (met stadsbussen) die ze moet oversteken...quote:Op vrijdag 24 maart 2023 14:14 schreef speknek het volgende:
Met 7 en 5 kun je natuurlijk ook wel zelf naar school. Ik doe het zelf liever niet (de mijne zijn 6 en 8 en zitten een beetje op het randje), maar ken wel (niet-ontaarde) ouders die dat ook doen. Of deden.
Ja. Dit las ik ook.quote:
Ja joh ff onder heel het centrum een metrolijn bouwen, pfffff al dat geld en tijd wat een chaos zou dat worden, denk eens aan al die kabels etc die er nu liggen NEE STOP MAARquote:Op woensdag 29 maart 2023 12:40 schreef speknek het volgende:
Ik vind eigenlijk ook dat we een metro zouden moeten hebben, weet niet zo goed de reden waarom we dat niet hebben. Ideaal om auto's en bussen te weren, en in tegenstelling tot het westen hebben we een goede zandgrond. Maar het geld zal na cu2030 wel op zijn.
Tof tochquote:Op woensdag 29 maart 2023 13:03 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja joh ff onder heel het centrum een metrolijn bouwen, pfffff al dat geld en tijd wat een chaos zou dat worden, denk eens aan al die kabels etc die er nu liggen NEE STOP MAAR
30 jaar lang een bouwput, we zijn er net zo'n beetje vanafquote:Op woensdag 29 maart 2023 13:03 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja joh ff onder heel het centrum een metrolijn bouwen, pfffff al dat geld en tijd wat een chaos zou dat worden, denk eens aan al die kabels etc die er nu liggen NEE STOP MAAR
Dat inderdaad. Lekker blijven prutsen met bus-files door het centrum. Die metro had er allang moeten liggen, ipv een trammetje.quote:Op woensdag 29 maart 2023 14:09 schreef Isdatzo het volgende:
Nee inderdaad dan beter een dorp zonder metro blijven.
Weer een gebouw dat net zo hoog is als de Rabobank en het stadskantoor inderdaad. Slappe hoogte.quote:Op woensdag 5 april 2023 19:23 schreef Blik het volgende:
Eerst zien, dan geloven.
Jammer dat het niet 2x zo hoog is, dan heb je ook echt wat aan dat panoramadeck boven
Het hele gebied rondom het station wordt nu een enclaven van gebouwen van 95-105 meter hoogte, enorm zonde iddquote:Op woensdag 5 april 2023 19:45 schreef Piles het volgende:
Er mag gewoon niet hoger dan de Dom gebouwd worden. Zo simpel is het toch?
Helaas, want zo wordt het nooit wat![]()
Is het ov in Utrecht zo slecht? Dat is niet mijn ervaring.quote:Op woensdag 29 maart 2023 14:51 schreef Blik het volgende:
Het is wel enigszins gek om actief zoveel mogelijk autoverkeer uit de stad te weren door het downsizen van alle wegen, invoeren van betaald parkeren en ook actief inzetten op nieuwe huizen met minder parkeerplaatsen. Zonder daarbij dan in te zetten op hoogwaardig OV zoals een metro. Zeker aangezien het aanhouden van alle buslijnen uiteindelijk ook zorgt voor meer asfalt (want meer busbanen). Een Papendorp, Leidsche Rijn, Merwedekanaal, Centraal Station, Uithof, Vaartsche Rijn. moet uiteindelijk gewoon op een metro-netwerk aangesloten worden ipv al dat debiele busverkeer dat er nu plaatsvindt.
Maarja, verder wat @:Piles zegt. Een tramlijn is al drama, laat staan een metro...
feit is wel dat er de afgelopen 10 jaar diverse populaire busroutes zijn ingekort of opgeheven.quote:Op woensdag 5 april 2023 20:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is het ov in Utrecht zo slecht? Dat is niet mijn ervaring.
En meer bussen en minder auto's lijkt mij wel voor minder asfaltbehoefte te zorgen (meer mensen per m2 voertuig, minder parkeerruimte nodig)?
Even wat opgezocht maar tevredenheid in Utrecht met de bus stijgt langzaam (van 7,6 in 2017 naar 7,9 in 2021) en van de tram ook (van 7,6 naar 8,0). https://www.crow.nl/downl(...)21-hoofdrapport.aspxquote:Op donderdag 6 april 2023 09:50 schreef Nielsch het volgende:
[..]
feit is wel dat er de afgelopen 10 jaar diverse populaire busroutes zijn ingekort of opgeheven.
De dichtsbijzijnde bushalte is 1,1 kilometer bij mijn huis vandaan.quote:Op woensdag 5 april 2023 20:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is het ov in Utrecht zo slecht? Dat is niet mijn ervaring.
En meer bussen en minder auto's lijkt mij wel voor minder asfaltbehoefte te zorgen (meer mensen per m2 voertuig, minder parkeerruimte nodig)?
Er komt horeca maar ook een panoramadeck voor het uitzicht. Dat laatste komt helemaal bovenin volgens de tekst. De horeca zelf zou natuurlijk wel wat lager kunnen zitten.quote:Op donderdag 6 april 2023 13:30 schreef speknek het volgende:
Ik lees dat Oopen 105 meter hoog wordt. Dus even hoog als de Rabobanktoren, maar tien meter hoger dan central park en het stadskantoor, dus als het restaurant echt helemaal bovenin zit zou je (net) over de andere gebouwen heen kunnen kijken.
Nou dit, slaat toch echt nergens op. Leuk dat betaald parkeren, maar dat moet op z'n minst samengaan met het uitbreiden van de buslijnen om de gaten op te vullen.quote:Op donderdag 6 april 2023 13:38 schreef capricia het volgende:
[..]
De dichtsbijzijnde bushalte is 1,1 kilometer bij mijn huis vandaan.
Ik woon gewoon in een normale wijk in Utrecht.
Het is wel aan te lopen, 13 minuten wandelen voor een bus. Maar echt goed vind ik het niet.
Ik vind fietsen heerlijk als het weer okay is. Utrecht CS is 20 minuten fietsen (zegt Google maps).quote:Op donderdag 6 april 2023 13:57 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nou dit, slaat toch echt nergens op. Leuk dat betaald parkeren, maar dat moet op z'n minst samengaan met het uitbreiden van de buslijnen om de gaten op te vullen.
Voorbeeld: in een groot gedeelte van Hoograven ten noorden van 't Goylaan stopt tegenwoordig alleen bus 47 die slechts 2x per uur gaat en dan ook alleen nog maar doordeweeks. Wil je - bijvoorbeeld in het weekend - bus 8 hebben (die ook een stukje Hoograven-Noord meepakt) dan moet je echt een eind lopen. Maar ook als je net bus 47 mist en geen half uur wil wachten moet je gaan lopen naar een 8-halte.
Voorheen stopte ook lijn 6 op de route van lijn 47 en die ging veel vaker. Die is helaas opgeheven.
Nou ben ik persoonlijk een fietser, maar er wonen daar ook best wat bejaarden voor wie de situatie aardig achteruit is gegaan.
Jaarbeursstalling zit praktisch elke werkdag vol. In principe is de Knoopstalling een aardig alternatief, maar dat is verder lopen naar de trein dus die fiets je liever voorbij als het kanquote:Op donderdag 6 april 2023 13:52 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Er komt horeca maar ook een panoramadeck voor het uitzicht. Dat laatste komt helemaal bovenin volgens de tekst. De horeca zelf zou natuurlijk wel wat lager kunnen zitten.
Er komen ook nog eens 3200 fietsparkeerplaatsen bij. Zit die Jaarbeursstalling zo vaak vol dat dat nodig is? Zelf ben ik vooral benieuwd naar de nachtclub en dan met name de uitbater en de programmering.
In Rotterdam en Amsterdam wordt het stedelijk OV alleen maar afgeschaald. Ben bang dat Utrecht binnenkort ook aan de beurt is. Als er geen geld bijkomt vanuit het rijk zal er in ieder geval weinig verbeteren.quote:Op donderdag 6 april 2023 15:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Merk om me heen ook wel dat de (12? euro per maand, in ~2030?) veel autobezitters woedend maakt; hopelijk resulteert dat sentiment uiteindelijk in beter OV inderdaad
Ik ben net even op de kaart gaan meten. Dat moet dan het uiterste puntje van De Meern zijn, pak tegen de snelweg aan. Een andere plek met dergelijke afstanden naar de dichtstbijzijnde bushalte heb ik niet kunnen vinden.quote:Op donderdag 6 april 2023 13:38 schreef capricia het volgende:
[..]
De dichtsbijzijnde bushalte is 1,1 kilometer bij mijn huis vandaan.
Ik woon gewoon in een normale wijk in Utrecht.
Het is wel aan te lopen, 13 minuten wandelen voor een bus. Maar echt goed vind ik het niet.
Dat snap ik, dat je dat denkt.quote:Op donderdag 6 april 2023 16:29 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Ik ben net even op de kaart gaan meten. Dat moet dan het uiterste puntje van De Meern zijn, pak tegen de snelweg aan. Een andere plek met dergelijke afstanden naar de dichtstbijzijnde bushalte heb ik niet kunnen vinden.
Misschien parkeergeld wat omhoog om het te financieren?quote:Op donderdag 6 april 2023 15:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
In Rotterdam en Amsterdam wordt het stedelijk OV alleen maar afgeschaald. Ben bang dat Utrecht binnenkort ook aan de beurt is. Als er geen geld bijkomt vanuit het rijk zal er in ieder geval weinig verbeteren.
Dan moet de provincie dat innen, want die is verantwoordelijk voor het OVquote:Op donderdag 6 april 2023 19:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien parkeergeld wat omhoog om het te financieren?
Gewoon een skytrain door de stadquote:Op woensdag 29 maart 2023 13:03 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja joh ff onder heel het centrum een metrolijn bouwen, pfffff al dat geld en tijd wat een chaos zou dat worden, denk eens aan al die kabels etc die er nu liggen NEE STOP MAAR
Nu weet ik waar je huis woontquote:Op donderdag 6 april 2023 16:48 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat snap ik, dat je dat denkt.
Het is gewoon Leidsche Rijn. En de bushalte is op de kaart wel dichterbij, maar dat is hemelsbreed. Alleen wel aan de overkant van een water/sloot. Dus dan moet je nog verder om, voor een brug voor voetgangers.
Beetje richting de Haarrijnse plas.
Ik heb er verders geen probleem mee, dat de bushalte wat verder is. Maar dat betaald parkeren zie ik niet zo zitten.
quote:Op donderdag 6 april 2023 21:29 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Nu weet ik waar je huis woont![]()
(Ik heb er welgeteld 1 plekje kunnen vinden met de dichtsbijzijnde bushalte op minimaal 1,1 km lopen. Maar die huizen hebben wel allemaal een enorme eigen oprit).
Ja. Ik vind dat hele betaald parkeren zo ondoordacht.quote:Op donderdag 6 april 2023 21:38 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik woon in Ondiep. Al een jaar zijn ze aan het werk aan de weg tussen station Zuilen en de marnixbrug, en daardoor rijdt ook al maanden bus 7 een alternatieve route. Eerst zou vanaf januari de bus weer normale route rijden, daarna vanaf half april, nu staat er al medio mei. De marnixbrug moet ook weer aan gewerkt worden, dus aan die kant blijft voorlopig gedoe met werkzaakheden (en daarmee ook bus problemen). Nou is die alternatieve bushalte ook prima te lopen voor mij, en is er ook een andere bushalte redelijk dichtbij. Maaar.. nu gaan ze vanaf april de komende 3 jaar aan de andere kant de weg opengooien voor riool werkzaamheden. Benieuwd hoe de bussen dan gaan rijden. En wel lekker gaan betalen voor parkeren![]()
Ik moet het nog zien, als ik de mock-ups bekijk zie ik niet direct een panoramadeck op 105 meter maar wel een soort van deck op ~10 meter lager. Dan kijk je dus recht tegen het stadskantoor aan. Maar ook met 10 meter hoger heb je natuurlijk geen echt uitzicht richting de stad,quote:Op donderdag 6 april 2023 13:30 schreef speknek het volgende:
Ik lees dat Oopen 105 meter hoog wordt. Dus even hoog als de Rabobanktoren, maar tien meter hoger dan central park en het stadskantoor, dus als het restaurant echt helemaal bovenin zit zou je (net) over de andere gebouwen heen kunnen kijken.
Het zou sowieso helpen al de bus over grote delen van de route zijn eigen baan krijgt. Nu bussen vaak samen met het andere verkeer vast. (Maar ik weet dat ze dat proberen waar mogelijk en dat er elders ook niet overal plaats voor is)quote:Op donderdag 6 april 2023 21:38 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik woon in Ondiep. Al een jaar zijn ze aan het werk aan de weg tussen station Zuilen en de marnixbrug, en daardoor rijdt ook al maanden bus 7 een alternatieve route. Eerst zou vanaf januari de bus weer normale route rijden, daarna vanaf half april, nu staat er al medio mei. De marnixbrug moet ook weer aan gewerkt worden, dus aan die kant blijft voorlopig gedoe met werkzaamheden (en daarmee ook bus problemen). Nou is die alternatieve bushalte ook prima te lopen voor mij, en is er ook een andere bushalte redelijk dichtbij. Maaar.. nu gaan ze vanaf april de komende 3 jaar aan de andere kant de weg opengooien voor riool werkzaamheden. Benieuwd hoe de bussen dan gaan rijden. En wel lekker gaan betalen voor parkeren
Hoezo denkt de gemeente dat een burgerberaad hier wel uit gaat komen?quote:Het burgerberaad gaat bestaan uit een groep van honderd inwoners die door het stadsbestuur gevraagd wordt om een oplossing te bedenken voor een kwestie die speelt in Utrecht en waar de politiek niet goed uit komt. De groep inwoners komt een aantal keer bij elkaar om na te denken over een bepaald thema. Verschillende meningen worden naast elkaar gelegd en uiteindelijk schrijft het burgerberaad een advies.
Gewoon alleen maar groenlinks en d66 stemmers selecteren, alle 'moeilijke' zaken erdoorheen drukken via die burgerberaad en dan zeggen dat het volk dat wil.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 14:15 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hoezo denkt de gemeente dat een burgerberaad hier wel uit gaat komen?
Maakt niet uit, zolang de gemeenteraad maar geen verantwoordelijkheid heeft over wat het resultaat is.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 14:15 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hoezo denkt de gemeente dat een burgerberaad hier wel uit gaat komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |