Een jaar is best wel langquote:
quote:Op donderdag 7 oktober 2021 22:48 schreef Strani het volgende:
[..]
Wuyts' erfenis zal nog lang voortleven
Ik wist niet dat je ook op een randje van twee kunt uitkomen. Of bedoel je dat je de ene keer bij de een en de andere keer bij de andere uitkomt?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik kom meestal op randje van INTP en INFP uit.
Introverted- Intuitive-Thinking/Feeling-Prospecting-Assertive , Thinking en Feeling is vrijwel 50-50.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je ook op een randje van twee kunt uitkomen. Of bedoel je dat je de ene keer bij de een en de andere keer bij de andere uitkomt?
Zelf komt er bij mij 'steeds' ENFJ-A uit. Ik herken er wel veel in. Maar het is wel wat overdreven beschreven, als je het volledig gaat geloven dan ga je al snel naast je schoenen lopen
Niet gekeken, maar ik denk dat het ongeveer zo gaat:quote:
Deels, maar de klaagzangen van hem zitten er niet in. Dit is dan ook geen beste 15 quotes, maar 12 keer Wuyts die gek wordt van een Belg die wint (toegegeven het zijn veel zeer mooie finales) en een paar andere uitzonderlijke prestaties die hij beschrijft.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Niet gekeken, maar ik denk dat het ongeveer zo gaat:
Boonen Boonen Boonen, Boonen Boonen!!! Boonen Boonen Boonen Boonen: Boonen. Van Aert Van Aert, Roglic is een lul.
Dan kom je inderdaad wel op dat randje uit. Bij mij is alleen op logica vs op principes gericht vrijwel gelijk. Extravert vs introvert en intuïtief vs realistisch ook nog wel redelijk. De rest zit behoorlijk ver uit elkaar.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Introverted- Intuitive-Thinking/Feeling-Prospecting-Assertive , Thinking en Feeling is vrijwel 50-50.
quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Niet gekeken, maar ik denk dat het ongeveer zo gaat:
Boonen Boonen Boonen, Boonen Boonen!!! Boonen Boonen Boonen Boonen: Boonen. Van Aert Van Aert, Roglic is een lul.
Zo lelijk zijn jouw gordijnen nou ook weer niet.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Genoeg tijd om lelijke nieuwe gordijnen op te hangen
Men zegt wel dat het type nooit verandert maar ik heb net als @Momo een paar waardes die altijd rond het middenpunt schommelen en dan kan het nog wel eens van je humeur afhangen wat er uit komt.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je ook op een randje van twee kunt uitkomen. Of bedoel je dat je de ene keer bij de een en de andere keer bij de andere uitkomt?
Zelf komt er bij mij 'steeds' ENFJ-A uit. Ik herken er wel veel in. Maar het is wel wat overdreven beschreven, als je het volledig gaat geloven dan ga je al snel naast je schoenen lopen
Ik moest even kijken om te bevestigen of dat klopt of niet. Tja, ze zijn gewoon wit. Ik heb ze al maanden niet gesloten gezien want we sluiten ze alleen maar als het koud is.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:16 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zo lelijk zijn jouw gordijnen nou ook weer niet.
Uiteraard verander je (althans de meeste mensen) gedurende je ouder wordt. De percentages zijn bij mij ook geheid verschoven, maar het persoonlijkheidstype wat er uitkomt is nog wel hetzelfde.Dus blijft dan binnen de marges. Maar die vorige test was dan ook een jaar of zo geleden toen die hier in de SC werd gepost.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:16 schreef Strani het volgende:
[..]
Men zegt wel dat het type nooit verandert maar ik heb net als @:Momo een paar waardes die altijd rond het middenpunt schommelen en dan kan het nog wel eens van je humeur afhangen wat er uit komt.
En ik was voorheen altijd (I)ntrovert, maar bij de laatste keer dat ik deze test deed was dit veranderd naar (E)xtravert. Dat strookt ook wel met m'n ontwikkeling in de laatste paar jaar.
Aangezien het juist vaak warm bij jou is, zou het dan niet handig zijn om ze te sluiten tegen de zonquote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik moest even kijken om te bevestigen of dat klopt of niet. Tja, ze zijn gewoon wit. Ik heb ze al maanden niet gesloten gezien want we sluiten ze alleen maar als het koud is.
Ja, maar als je al tegen het middenpunt aanzit op één of meer van de vier waardes, dan kan je persoonlijkheidstype met de tijd dus ook veranderen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Uiteraard verander je (althans de meeste mensen) gedurende je ouder wordt. De percentages zijn bij mij ook geheid verschoven, maar het persoonlijkheidstype wat er uitkomt is nog wel hetzelfde.Dus blijft dan binnen de marges. Maar die vorige test was dan ook een jaar of zo geleden toen die hier in de SC werd gepost.
Zelf ben ik t.o.v. vroeger ook minder introvert. En daarnaast ook rationeler geworden, en tegelijkertijd meer uitgesproken.
Qua humeur maakt zo'n test eigenlijk weinig uit bij mij. Dat komt deels doordat ik antwoord op ratio, maar ook omdat ik eigenlijk zelden echt een slechte dag heb qua humeur. Wel momenten op een dag dat ik geïrriteerd ben, maar zakt vaak wel weg. En soms momenten van melancholie etc. maar eigenlijk ook nooit lang.
Nee want de zon komt alleen in de vroege ochtend de woonkamer in en de rest van de dag houden we ook de ramen lekker open om nog een beetje frisse zeewind te krijgen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:22 schreef Redefine het volgende:
[..]
Aangezien het juist vaak warm bij jou is, zou het dan niet handig zijn om ze te sluiten tegen de zon
Klopt. Sowieso geldt natuurlijk dat als je aan de randen van een type uitkomt je met een paar andere antwoorden al op een ander type uit kunt komen.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja, maar als je al tegen het middenpunt aanzit op één of meer van de vier waardes, dan kan je persoonlijkheidstype met de tijd dus ook veranderen.
Dat is inderdaad wel zo prettig. Mits er geen Russen naast je een feestje vieren, dan kun je de ramen niet open houden.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee want de zon komt alleen in de vroege ochtend de woonkamer in en de rest van de dag houden we ook de ramen lekker open om nog een beetje frisse zeewind te krijgen.
Mooi jaquote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:39 schreef Strani het volgende:
Voor de echte sportliefhebbers wil ik dit delen, van een play-offwedstrijd in de NFL een paar jaar geleden. Minnesota Vikings incasseerden met zo'n 25 seconden te gaan een score waardoor ze uitgeschakeld dreigden te worden, maar vervolgens scoorden ze zelf nog met een miraculeuze play een touchdown. Of je deze sport wel of niet leuk vindt is niet zo belangrijk (hoewel het voor mezelf wel helpt dat ik het leuk vind), maar het gaat om de emotie.
Dit is de TV-registratie:
En dít is nog mooier. Ik zou zeggen, koptelefoon op!
Meestal is het antwoord nee.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 00:50 schreef H_T het volgende:
In de nacht is toch de vraag
Ben ik de enige die hier is vandaag?
Ook nu is het antwoord neequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 00:53 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Meestal is het antwoord nee.
Dat rijmt niet, maar je doet het er maar mee.
Dat zijn er toch al best een paarquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 00:55 schreef H_T het volgende:
[..]
Ook nu is het antwoord nee
Maar we zijn nog niet met zes
Wel is hier blijkbaar Roger
En dus ook Epiales
Staan heb ik nu ook opgegevenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 01:02 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat zijn er toch al best een paar
Nu nog maar drie te gaan
Maar ik ben niet zo'n rijmelaar
En te moe om nog te staan
Nog eentje dan, omdat het kanquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 01:05 schreef H_T het volgende:
[..]
Staan heb ik nu ook opgegeven
In mijn huis kwam ik een bankstel tegen
Voor een vermoeid persoon komt dat best gelegen
En daar op liggen voelt welhaast als zweven
Een fijne nacht wens ik u toequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 01:10 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nog eentje dan, omdat het kan
Terwijl ik loop te gapen
Bedenkt me dan toch deze man
Dat hij maar eens gaat slapen.
* kijkt naar de thee en vraagt zich af hoe hij die zonder z'n vingers te verbranden, kan vastpakken.quote:
Veel plezier met in elkaar zetten.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:24 schreef ESF1Gamer het volgende:
Nog meer pakketjes van IKEA vandaag binnenkrijgen
Moet nog 1 pakket die ik woensdag binnenkreeg in elkaar zettenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Veel plezier met in elkaar zetten.
Veel succes. En daarna plezier als het in elkaar is gezet.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:24 schreef ESF1Gamer het volgende:
Nog meer pakketjes van IKEA vandaag binnenkrijgen
Optillen bij het schoteltje.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
* kijkt naar de thee en vraagt zich af hoe hij die zonder z'n vingers te verbranden, kan vastpakken.
Dat is zuurquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 07:42 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Goedemorgen
Toen ik vanmorgen voor het eerst wakker werd, dacht ik dat het al zaterdag is, valt dat even tegen.
Er zitten oortjes aan, die gouden krullen rechtsonder.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
* kijkt naar de thee en vraagt zich af hoe hij die zonder z'n vingers te verbranden, kan vastpakken.
Als er een probleem is bel Redefine. Die lost het wel op.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 09:29 schreef Redefine het volgende:
Ah er is ergens een probleem mee. Worden er veel mensen gemaild en wordt ik gebeld i.p.v. dat er gelijk contact wordt opgenomen met de twee mensen die ook daadwerkelijk de fout kunnen opsporenHeb zelf wat nagekeken of alles goed staat, dat staat het en wel even die twee collega's gevraagd om er naar te kijken.
Dat is inderdaad wel een beetje zoals het gaat. Samen met twee andere collega's dan. Wij zijn degene die het mogen oplossen omdat we de meeste kennis hebben van de systemen. Waarbij veel daarvan de rest ook zou moeten weten, maar ja.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 09:30 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Als er een probleem is bel Redefine. Die lost het wel op.
Er komt altijd weer een nieuwe septemberquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 09:39 schreef Redefine het volgende:
Kan Green Day niet even meerdere versies maken van hun liedje. Wake Me Up When September Ends, voelt toch wat achterhaald.
Maar september is gemiddeld genomen en betere maand dan oktober. Dus kunnen ze beter over oktober zingenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 09:44 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Er komt altijd weer een nieuwe september
Heel gaaf ja! Die tegenwoordigheid van geest op dat moment om weer achter de driepuntlijn te springen en vanaf daar te schietenquote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:47 schreef Redefine het volgende:
Een van de meest emotionele momenten heb ik al een eens eerder gepost. Maar qua miraculeuze sportmomenten blijft dit toch nog wel een van de mooiste ooit![]()
Aanvulling. Dit was in een playoff wedstrijd waarbij de Pacer zes punten achterstonden met nog twintig seconden te gaan.
Ja. En twee keer zelfs. Bij die eerste doet die dat ook alquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Heel gaaf ja! Die tegenwoordigheid van geest op dat moment om weer achter de driepuntlijn te springen en vanaf daar te schieten
Het helpt als je het glas aan de buitenkant beetpaktquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
* kijkt naar de thee en vraagt zich af hoe hij die zonder z'n vingers te verbranden, kan vastpakken.
Mijn ervaring met glazen is dat ze kou of hitte volledig doorlaten.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Het helpt als je het glas aan de buitenkant beetpakt
Kan niet, maar je kan wel tijdens het verbranden van je vingers, mond én slokdarm genieten van een heerlijk kopje theequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 08:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
* kijkt naar de thee en vraagt zich af hoe hij die zonder z'n vingers te verbranden, kan vastpakken.
Je moet er wat voor over hebben natuurlijk.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:29 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan niet, maar je kan wel tijdens het verbranden van je vingers, mond én slokdarm genieten van een heerlijk kopje thee
Een soort laatste avondmaal dus.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:29 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan niet, maar je kan wel tijdens het verbranden van je vingers, mond én slokdarm genieten van een heerlijk kopje thee
Je vergeet Pozatto.,quote:Op donderdag 7 oktober 2021 23:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Niet gekeken, maar ik denk dat het ongeveer zo gaat:
Boonen Boonen Boonen, Boonen Boonen!!! Boonen Boonen Boonen Boonen: Boonen. Van Aert Van Aert, Roglic is een lul.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Het helpt als je het glas aan de buitenkant beetpakt
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:28 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Mijn ervaring met glazen is dat ze kou of hitte volledig doorlaten.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:29 schreef Strani het volgende:
[..]
Kan niet, maar je kan wel tijdens het verbranden van je vingers, mond én slokdarm genieten van een heerlijk kopje thee
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 10:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Je moet er wat voor over hebben natuurlijk.
Of je houdt het gewoon vast bij het oortje waar ik eerder ook op wees.quote:
Echt, mannen. Luisteren nooit.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 09:00 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Er zitten oortjes aan, die gouden krullen rechtsonder.
Hoho. Mijn reactie ging over het heet drinken en je slokdarm verbrandenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Of je houdt het gewoon vast bij het oortje waar ik eerder ook op wees.
[..]
Echt, mannen. Luisteren nooit.
We wachten nog nog steeds op antwoord wat die er nu mee heeft bereiktquote:
Prima locatie lijkt me:quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 11:02 schreef Redefine het volgende:
Ah. We gaan dus naar Turijn volgend jaar.
Prima dak ookquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:26 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Prima locatie lijkt me:
[ afbeelding ]
Oortjes horen in het midden te zitten niet van onderen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Of je houdt het gewoon vast bij het oortje waar ik eerder ook op wees.
[..]
Echt, mannen. Luisteren nooit.
Misschien dat jij idd werd meegesleurd de afgrond in door de anderen, maar daar is nu weinig meer aan te doen vrees ik.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:10 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hoho. Mijn reactie ging over het heet drinken en je slokdarm verbranden
Echt he, prutsers. Vrouwen hoeven dat niet eens te vragen, die zorgen gewoon dat het opgelost wordt in plaats van te zeiken over je tere handjes.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Of je houdt het gewoon vast bij het oortje waar ik eerder ook op wees.
[..]
Echt, mannen. Luisteren nooit.
Je kan wel oortjes hebben, ze gebruiken is een keuzequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:06 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Of je houdt het gewoon vast bij het oortje waar ik eerder ook op wees.
[..]
Echt, mannen. Luisteren nooit.
Het kan ook anders, val je meteen lekker opquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Extreme metal bands zijn niet zo origineel en hebben allemaal een spookachtig dokters krabbel als band logo
Nee hoor, ze kunnen ook hoog zitten:quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oortjes horen in het midden te zitten niet van onderen.
Dat is een prima punt, maar dan moet men ook niet klagen over hete vingertjes.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef H_T het volgende:
[..]
Je kan wel oortjes hebben, ze gebruiken is een keuzeZowel voor kopjes als voor mannen
Maurice Wijnen heeft ook lage oortjesquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oortjes horen in het midden te zitten niet van onderen.
Deed ik ook niet johquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:41 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is een prima punt, maar dan moet men ook niet klagen over hete vingertjes.
Nou idd, unltp3! springt daar wel meteen uit.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Het kan ook anders, val je meteen lekker op
[ afbeelding ]
Leuk zeg, zo'n verrassings line-upquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Extreme metal bands zijn niet zo origineel en hebben allemaal een spookachtig dokters krabbel als band logo
Ik denk dat het Unit 73 moet zijnquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:44 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nou idd, unltp3! springt daar wel meteen uit.![]()
Ik gok iig dat dit is wat er staat.
Vanavond eet ik op het werk waar pizza wordt bezorgd. Ik ben voor de wekelijks wisselende verrassingspizza gegaan. Benieuwd wat dat wordtquote:
Unit 731quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:51 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik denk dat het Unit 73 moet zijnEven kijken of die bestaan
*zoekt*
Unit 73 niet, Unit 731 wel
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 13:31 schreef Arizona het volgende:
Verdorie. Er zat een vogeltje in onze houtkachel. We wilden hem naar buiten laten vliegen maar hij vloog tegen een muur en nu ligt hij op apegapen
En ik ga al zo slecht vandaag
Oh nee zieligquote:
Iemand die goed is met grafische software moet eens zo'n affiche maken voor het TROS Muziekfeest op het Plein.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Extreme metal bands zijn niet zo origineel en hebben allemaal een spookachtig dokters krabbel als band logo
Nee jij hersteld het maarquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:33 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Misschien dat jij idd werd meegesleurd de afgrond in door de anderen, maar daar is nu weinig meer aan te doen vrees ik.
Jullie hebben al eelt op de handen van het met twee handen beetpakken van de koppen thee. Dus jullie voelen niks meer.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:36 schreef Em31 het volgende:
[..]
Echt he, prutsers. Vrouwen hoeven dat niet eens te vragen, die zorgen gewoon dat het opgelost wordt in plaats van te zeiken over je tere handjes.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 13:31 schreef Arizona het volgende:
Verdorie. Er zat een vogeltje in onze houtkachel. We wilden hem naar buiten laten vliegen maar hij vloog tegen een muur en nu ligt hij op apegapen
En ik ga al zo slecht vandaag
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
Nee. Na jaren de Amerikaanse politiek gevolgd te hebben heb ik geleerd dat als een man eenmaal is afgegleden er geen redden meer aan is en hij altijd een risico zal blijven, behalve als het een republikein is die president wil worden, dan verdienen ze duizend-en-een tweede kansen.quote:
Meer dan de helft is niet te lezen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Extreme metal bands zijn niet zo origineel en hebben allemaal een spookachtig dokters krabbel als band logo
Jou zullen we dan maar geen tweede kans gevenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 14:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nee. Na jaren de Amerikaanse politiek gevolgd te hebben heb ik geleerd dat als een man eenmaal is afgegleden er geen redden meer aan is en hij altijd een risico zal blijven, behalve als het een republikein is die president wil worden, dan verdienen ze duizend-en-een tweede kansen.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 14:34 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
Ik kon een miniem lachje toch niet onderdrukkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
Precies, doorzetten!quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 13:58 schreef Redefine het volgende:
[..]
Jullie hebben al eelt op de handen van het met twee handen beetpakken van de koppen thee. Dus jullie voelen niks meer.
Dat is zodat het niet opvalt als een band niet komt opdagen. Gewoon vervangen en door.quote:
Deels. Maar vooral een rare manier om thee te drinken.quote:
Bij dat soort bands hoor je vaak ook niet eens wat ze zingen, dus het maakt allemaal ook geen bal uitquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 15:57 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Dat is zodat het niet opvalt als een band niet komt opdagen. Gewoon vervangen en door.
Ze zingen vast wat er op de poster staatquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:20 schreef Arizona het volgende:
[..]
Bij dat soort bands hoor je vaak ook niet eens wat ze zingen, dus het maakt allemaal ook geen bal uit
Hier stierf design.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:37 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Extreme metal bands zijn niet zo origineel en hebben allemaal een spookachtig dokters krabbel als band logo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |