Eigenlijk stemmen ook de coalitiepartijen nu vaak hun eigen kant op, dus aan de andere kant kan dit wel een debat worden waar makkelijker meerderheden gevonden worden.quote:Op maandag 20 september 2021 20:29 schreef Janneke141 het volgende:
Ik denk dat ik de APB de afgelopen twaalf jaar gevolgd heb, maar ik heb er dit jaar zo enorm geen zin in. Het gaat echt nergens over.
Alleen al vanwege de negentien fracties wordt het een bezoeking. En verder krijg je een veredelde verkiezingscampagne, alleen dan zonder dat er echt verkiezingen aankomen. Misschien dat er een stuk of vijf partijen wat constructiefs komen doen, de rest wil alleen het achtuurjournaal halen.quote:Op maandag 20 september 2021 20:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Eigenlijk stemmen ook de coalitiepartijen nu vaak hun eigen kant op, dus aan de andere kant kan dit wel een debat worden waar makkelijker meerderheden gevonden worden.
Wat zo’n debat ondoenlijk lang maakt is de achterlijke hoeveelheid interrupties (door 19 fracties…)quote:Op maandag 20 september 2021 21:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Omtzigt maar 6 minuten. Beflikkering
Was vergeten dat je bij APB ellenlange toespraken hebt. Verschrikkelijk.
Enig idee waarom omtzigt 6 minuten heeft en andere 1-pitters 12?quote:Op maandag 20 september 2021 21:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Omtzigt maar 6 minuten. Beflikkering
Was vergeten dat je bij APB ellenlange toespraken hebt. Verschrikkelijk.
Afsplitsingen krijgen sinds enige tijd de helft van de spreektijd.quote:Op maandag 20 september 2021 21:58 schreef Zak het volgende:
[..]
Enig idee waarom omtzigt 6 minuten heeft en andere 1-pitters 12?
Demissionair he? Beleidsarme begroting.quote:
Het vertrouwen in de politiek blijft groeien.quote:Op dinsdag 21 september 2021 00:30 schreef Stray_cat het volgende:
Gaat iemand nog kijken naar deze poppenkast?
quote:Op dinsdag 21 september 2021 00:35 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Het vertrouwen in de politiek blijft groeien.
Sla de krant eens open morgenquote:Op dinsdag 21 september 2021 00:35 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Het vertrouwen in de politiek blijft groeien.
De krant is inmiddels achterhaald medium, die zijn in handen van slechts paar bedrijven.quote:
Vandaag is, net als elke prinsjesdag, ook niet zo heel interessant. De APB en AFB zijn politiek gezien veel interessanter.quote:Op dinsdag 21 september 2021 08:12 schreef capricia het volgende:
Normaal zou ik wel kijken ja. Als het kan.
Maar vandaag wsl even niet. Ik lees het allemaal wel.
Ja. Maar ook die vind ik nu minder interessant.quote:Op dinsdag 21 september 2021 08:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Vandaag is, net als elke prinsjesdag, ook niet zo heel interessant. De APB en AFB zijn politiek gezien veel interessanter.
Normaal gesproken heb je gelijk maar of die dit keer, zonder echte regering of oppositie, interessant gaan zijn? Ik heb er een hard hoofd in, ik vermoed dat we vooral verkiezingstaal en Youtube fragmentjes gaan krijgen.quote:Op dinsdag 21 september 2021 08:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Vandaag is, net als elke prinsjesdag, ook niet zo heel interessant. De APB en AFB zijn politiek gezien veel interessanter.
De stunt van de SP om CU er bij te krijgen wat betreft zorgsalarissen (met daarbij in zo ongeveer elke zin de opmerking dat dit ook in het CDA verkiezingsprogramma stond), kan misschien wel navolging gaan krijgen. Alle oppositiepartijen zitten nu de verkiezingsprogramma's van D66, CDA en VVD door te lezen op plannen die ze voor kunnen leggen.quote:Op dinsdag 21 september 2021 10:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Normaal gesproken heb je gelijk maar of die dit keer, zonder echte regering of oppositie, interessant gaan zijn? Ik heb er een hard hoofd in, ik vermoed dat we vooral verkiezingstaal en Youtube fragmentjes gaan krijgen.
Er valt niet zoveel te lekkenquote:
FNV: 100 euro per maand voor alle werkenden en een inflatiecorrectie: https://nos.nl/artikel/23(...)e-werkenden-eist-fnvquote:Op dinsdag 21 september 2021 12:00 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Er valt niet zoveel te lekken.
Wat zijn trouwens de looneisen van de vakbonden van dit jaar ? Worden traditioneel ook op Prinsjesdag bekend...
Sympathieke eis, we gaan het meemaken. (Verwacht overigens niet dat dit het gaat halen, maar het is een beginquote:Op dinsdag 21 september 2021 12:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
FNV: 100 euro per maand voor alle werkenden en een inflatiecorrectie: https://nos.nl/artikel/23(...)e-werkenden-eist-fnv
Dat is voor minimumloon meer dan 7%, voor modaal meer dan 5%.
Inderdaad, blijkbaar er voor gekozen om pas vanaf volgende week fractievoorzitter te worden. Verstandig, maar voor mensen die op spectakel hopen wellicht wel wat jammer (de confrontatie Rutte-Kaag voor de camera's was wellicht wel leuk).quote:
Geert Wilders pak ik mee.quote:Op dinsdag 21 september 2021 00:30 schreef Stray_cat het volgende:
Gaat iemand nog kijken naar deze poppenkast?
Neequote:Op dinsdag 21 september 2021 13:09 schreef superniger het volgende:
Gravinfluencer Eloise is er niet bij?
Ja schijt aan Sylvana en alle andere woke mensenquote:Op dinsdag 21 september 2021 13:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Volgend jaar gewoon weer die Gouden Koets gebruiken
Doe maar de glazen. Niet zozeer vanwege de panelen, maar dat opzichtige glimding heb ik nooit mooi gevonden. En de glazen koets heeft meer geschiedenis, dus ook passender. Die gouden koets was gewoon een mislukt cadeau zoals we die allemaal wel eens hebben gehad (Wilhelmina vond het helemaal niks), ze hebben hem alleen nooit durven weggooien.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Volgend jaar gewoon weer die Gouden Koets gebruiken
Nee de depressieve versie.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:19 schreef Aurelius het volgende:
Is dit de jeugdjournaal versie ofzo?
Nee, gewoon te veel gezopenquote:Op dinsdag 21 september 2021 13:30 schreef Federer-fan het volgende:
Wat verspreekt hij zich vaak. Is hij nerveus?
Jaa, eerdere jaren ging het volgens mij goed, maar het is nu niet best.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:30 schreef Jojoke het volgende:
Hij doet zijn best, maar ik hoop dat Amalia beter is in voorlezen.
Het is ook niet makkelijk, andermans leugens met een uitgestreken gezicht oplezen.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:30 schreef Federer-fan het volgende:
Wat verspreekt hij zich vaak. Is hij nerveus?
Jaa.quote:Op dinsdag 21 september 2021 13:30 schreef ChevyCaprice het volgende:
Heeft Willy al een fles op of zo
[..]
Nee, gewoon te veel gezopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |