Dat heeft toch niks met elkaar te maken?quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:10 schreef Hamzoef het volgende:
Hun nek uitgestoken voor Nederlanders? Hoe dan?
Wat is Nederland opgeschoten daar?
Walou!
Natuurlijk wel.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:20 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat heeft toch niks met elkaar te maken?
Is van alle tijden natuurlijk bij overname van een ander volk/groepering.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:18 schreef michaelmoore het volgende:
Nederlanders hadden ook troostmeisjes in Indonesië en de Japanners hadden ze ook , en logisch dat de Taliban ook troostmeisjes wil voor hun heilige strijders
tolken zijn de NSB ers van Afghanistanquote:Op zondag 15 augustus 2021 17:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
De tolken hebben hun nek uitgestoken voor de Nederlanders, die mogen best geholpen worden.
Dat is natuurlijk een kul-vergelijking. NSB'ers waren niet voor maar tegen Nederland. Déze mensen deden voor hun land goed werk.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:25 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
tolken zijn de NSB ers van Afghanistan
Dat is niet hun schuldquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:10 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Hun nek uitgestoken voor Nederlanders? Hoe dan?
Wat is Nederland opgeschoten daar?
Walou!
Goh Nederland is weer eens te traag en dus te laat. Het zal weer eens niet. Altijd hetzelfde liedje.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:18 schreef Breekfast het volgende:
Dat militaire vliegtuig van NL om het personeel op te halen komt in ieder geval veel te laat. Zitten als ratten in de val![]()
Het vliegveld zou nu al onder vuur liggen. Je mag hopen dat de Amerikanen het voorlopig nog blijven verdedigen.
nee hoor is precies hetzelfdequote:Op zondag 15 augustus 2021 18:26 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk een kul-vergelijking. NSB'ers waren niet voor maar tegen Nederland. Déze mensen deden voor hun land goed werk.
Wie dan? Want deze kerel, Karzai's voorganger, zo te lezen niet.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:18 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Z’n voorganger werd, toen de Taliban eerder aan de macht kwam, achter een pickup truck door de straten van Kabul gesleept alvorens te worden opgehangen in het nationale stadium.
Nederlandse joden achterna zitten vind je goed werk?quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee hoor is precies hetzelfde
BSN ers waren ook voor Nederland
https://en.wikipedia.org/wiki/Mohammad_Najibullahquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wie dan? Want deze kerel, Karzai's voorganger, zo te lezen niet.
https://en.wikipedia.org/wiki/Burhanuddin_Rabbani
Tegen de Taliban zijn is wat anders dan tegen Afghanistan zijn... Maar jij trekt wel vaker rare vergelijkingen.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:25 schreef michaelmoore het volgende:
tolken zijn de NSB ers van Afghanistan
Rabbani's einde was ook niet bepaald vredelievendquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wie dan? Want deze kerel, Karzai's voorganger, zo te lezen niet.
https://en.wikipedia.org/wiki/Burhanuddin_Rabbani
Dat doen de taliban nu toch ookquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:29 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Nederlandse joden achterna zitten vind je goed werk?
Dat zouden ze wel willenquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:30 schreef AchJa het volgende:
[..]
Misschien moet je de Taliban even bellen om te vragen of ze daar ook recreatie, natuur en brede fietspaden kunnen aanleggen.
Ja dag waarom moet dat nou weer.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
Dat is niet hun schuld
Gewoon ophalen en huisvesten
Ow? Vertel.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:20 schreef sp3c het volgende:
[..]
Gaat me om de zin die ervoor staat he niveautje
Dat is klinkklare onzin namelijk
Lijkt me wel zo netjesquote:Op zondag 15 augustus 2021 18:32 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja dag waarom moet dat nou weer.
Erg vreemd dat we daar niets meer over horen.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:27 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Zaten er geen Turkse militairen bij dat vliegveld of hoe was dat gebluf dan afgelopen?
En waarom precies? Ze zijn betaald voor hun diensten je weet dat dit een risico van het vak is. Altijd dat gezever hierover als je met vuur speelt kan je de vingers branden.quote:
Geloof het wel ja, als beveiliging.quote:Op zondag 15 augustus 2021 18:27 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Zaten er geen Turkse militairen bij dat vliegveld of hoe was dat gebluf dan afgelopen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |