SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afspraak maken kan via www.coronatest.nl , www.coronavaccinatie-afspraak.nl of telefoonnummer 0800-7070.
Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nederland:
• RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
• Covid dashboard
• Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
• Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
• Reconstructie NRC: Hoe Nederland de controle verloor
• Reconstructie NRC: Het testbeleid van de minister: te laat, te traag en niet goed doordacht
• Reconstructie Volkskrant: Een jaar in het voetspoor van vijf OMT-leden
• De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus
• De Groene: 'We moeten een coronageneraal hebben'
• Coronabeeld: Vaccinatie in beeld
• SignaalWaarde: wekelijkse podcast over coronastatistiek en coronacijfers
Internationaal:
• ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
• WHO World Health Organisation
• Overzicht WHO
• Overzicht Worldometers
• Overzicht BNO News
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
• Wikipedia
• Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
• Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Wetenschap:
• Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
• Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
• Universiteitsindex Leiden
• De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/
Vaccinaties :quote:#Vaccinatie
➡️ Half april: 4 mln 💉
👉 meeste 80+ en mensen met hoog medisch risico
➡️ Begin mei: ruim 5 mln 💉
👉 70+
👉 half mei: 60+
➡️ Begin juni: 11 mln 💉
👉 juni: 50+/40+/30+
👉 juni/juli: 20+
➡️ Begin juli: iedereen die wil een 1e prik, 2/3 geheel gevaccineerd
https://t.co/nFVLkcHMAS
• https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
• Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
• Coronavirus Vaccine Tracker
• Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
• Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
• Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).
Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Dagelijkse ziekenhuiscijfers
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Niet elkaar uitmaken voor schapen of wappies
• "Covid is maar een griepje", muilkorven/mondluiers/angsthazen mag je ook voor je laten
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen onzinnige gifjes (on tour, nazi, etc.)
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- verwijderd door admin -![]()
FESTIVALS OPEN
Althans maandag daar meer over.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
?quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:09 schreef D_A het volgende:
FESTIVALS OPEN
Althans maandag daar meer over."If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]![]()
quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:09 schreef D_A het volgende:
FESTIVALS OPEN
Althans maandag daar meer over.![]()
Ik vrees dat het slecht nieuws is, met goed nieuws hebben ze geen haast. Ik denk dat ze duidelijk willen maken dat het er niet in zit zodat de organisatie het nog op tijd kan afblazen.quote:Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Misschien moeten we jongeren belonen om geld te geven voor om te vaccineren? Zoals Algemeen Dagblad een stukje heeft geschreven over Amerikanen die gaat doen met jongeren te belonen.
Om burgers over te halen zich te laten vaccineren tegen Covid-19 biedt de stad New York een beloning van 100 dollar (ongeveer 85 euro). De Amerikaanse metropool hoopt daarmee het percentage ingeënten op te krikken, nu het aantal besmettingen met het coronavirus weer stijgt.
Het geld voor de eerste prik ligt vanaf 30 juli klaar bij vaccinatiecentra die door de stad worden gerund, maakte burgemeester Bill de Blasio bekend. Op dit moment is 54 procent van de New Yorkers gevaccineerd. Het doel om eind juni 5 miljoen burgers te hebben geprikt, werd niet gehaald.
In de strijd tegen corona moeten alle gemeentemedewerkers zich vanaf medio september wekelijks op het coronavirus laten testen als ze niet zijn ingeënt. De regel geldt al voor het zorgpersoneel in openbare ziekenhuizen.
Bron: AD.nl
Link: https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-de-1~a980bfe0/Humor, serieus en vrolijk!![]()
Hier ook zo. Al die tijd gewoon stug 5x per week naar de bakker, slager, groenteboer etcquote:Op woensdag 28 juli 2021 16:25 schreef ZarB het volgende:
[..]
Mijn moeder is juist weer heel nonchalant. Waant zich een soort onschendbaar (al ziet ze dat zelf anders). Dat is ook behoorlijk irritant.![]()
![]()
Net weer gelachen, ik liep een rondje hard door een park in Amsterdam en zag een man alleen op een bankje zitten met een boek en een mondkapje op.Het leven is een groot feest, en jij bent ook uitgenodigd!![]()
Belachelijk. Zo worden mensen weer verder gedwongen om zich te laten vaccineren.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:37 schreef Ven1972 het volgende:
In de strijd tegen corona moeten alle gemeentemedewerkers zich vanaf medio september wekelijks op het coronavirus laten testen als ze niet zijn ingeënt. De regel geldt al voor het zorgpersoneel in openbare ziekenhuizen.![]()
Mijn moeder verkondigt tegen iedereen dat ze in maart en april 2020 vast al corona had gehad want ze had toen alle klachten. "Maar waarom heb je niet getest dan?" "Kon toen nog niet". "Eh jawel hoor".quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Hier ook zo. Al die tijd gewoon stug 5x per week naar de bakker, slager, groenteboer etc
Of allerlei klachten hebben en zeggen "ach joh ik heb niks, ben toch gevaccineerd". Zucht.
En ondertussen gewoon blijven werken.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:46 schreef popje het volgende:
Net weer gelachen, ik liep een rondje hard door een park in Amsterdam en zag een man alleen op een bankje zitten met een boek en een mondkapje op.
Ik moet ook altijd lachen als ik zo iets zie. Meestal in de supermarkt.![]()
Mensen denken echt dat het van de bomen valt ofzo.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:46 schreef popje het volgende:
Net weer gelachen, ik liep een rondje hard door een park in Amsterdam en zag een man alleen op een bankje zitten met een boek en een mondkapje op.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Nee hoor. Je mag testen. De verspreiding moet toch zoveel mogelijk ingedamd worden. Hoe ga je dat voor elkaar krijgen als je niet test en niet vaccineert?quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Belachelijk. Zo worden mensen weer verder gedwongen om zich te laten vaccineren.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Dat lijkt me beter dan een (in)directe plicht. Maar goed, men mag nog wel een aardige trukendoos openhalen om het iedereen naar de zin te maken. Ik zie de keuzevrijheid mbt wel of niet vaccineren nog wel eens flink gaan wringen met de bewegingsvrijheid van de gevaccineerde rest.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:37 schreef Ven1972 het volgende:
Misschien moeten we jongeren belonen om geld te geven voor om te vaccineren? Zoals Algemeen Dagblad een stukje heeft geschreven over Amerikanen die gaat doen met jongeren te belonen.
Om burgers over te halen zich te laten vaccineren tegen Covid-19 biedt de stad New York een beloning van 100 dollar (ongeveer 85 euro). De Amerikaanse metropool hoopt daarmee het percentage ingeënten op te krikken, nu het aantal besmettingen met het coronavirus weer stijgt.
Het geld voor de eerste prik ligt vanaf 30 juli klaar bij vaccinatiecentra die door de stad worden gerund, maakte burgemeester Bill de Blasio bekend. Op dit moment is 54 procent van de New Yorkers gevaccineerd. Het doel om eind juni 5 miljoen burgers te hebben geprikt, werd niet gehaald.
In de strijd tegen corona moeten alle gemeentemedewerkers zich vanaf medio september wekelijks op het coronavirus laten testen als ze niet zijn ingeënt. De regel geldt al voor het zorgpersoneel in openbare ziekenhuizen.
Bron: AD.nl
Link: https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-de-1~a980bfe0/I'll give you something to do![]()
Mooi toch. Bewuste keuze met consequentiesquote:Op woensdag 28 juli 2021 18:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Belachelijk. Zo worden mensen weer verder gedwongen om zich te laten vaccineren.![]()
![]()
Men moet gewoon transparant zijn in of die consequenties werkelijk een directe betrekking hebben op een besmettingsrisico of meer in het teken staan van een verkapte chantage.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:52 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
Mooi toch. Bewuste keuze met consequentiesI'll give you something to do![]()
godver, mijn buikspieren aan gort![]()
.Iedereen long covid: Ernst 'AstraZeneca' Kuipers gaat nooit meer weg
https://www.geenstijl.nl/(...)gaat-nooit-meer-weg/![]()
https://www.cnn.com/2021/(...)e-data-bn/index.htmlVaccinatie als een service! Toch wel ironisch dat dit soort berichten altijd net voor de aandeelhoudersvergaderingen komen.quote:The data posted online, which are expected to be discussed in a company earnings call on Wednesday morning, suggest that antibody levels against the Delta variant in people ages 18 to 55 who receive a third dose of vaccine are greater than five-fold than following a second dose.![]()
Goed nieuws iedereen!!!
Engeland, de Vrijstaat, heft binnenkort quarantine op voor EU-inwoners met EMA vaccin!!
En dat is niiiice, want dat betekent dat ik niet hoef te wachten tot oktober om terug te gaan naar mondocon (wat ik ZEKER WEL doe, de hostel is al geboekt!!), maar komende maand ook naar https://www.animeleague.com/our-events/ een van deze kan gaan. Er zijn er zoveel daar!
Anyway, Bristol is de enige waar je goedkoop (120 euro retour) naar toe kan vliegen, en tot eind augustus is ID-kaart genoeg, geen zin om geld uit te geven aan paspoort, dus denk dat ik naar die in Bristol toe ga volgende maand en dan in Hongarije weer in oktober~
Sorry voor de planeet dat ik je kapotstuk sloop door nu ineens elke maand 4 uur te vliegen, maar hey, je moet er iets voor over hebben~
Maar goed nieuws dus, ik deel het hier omdat dit natuurlijk voor iedereen de hele Engelse festivalzomer etc ook opent als je er ff klaar mee bent! Doe er je voordeel mee!! <3#WeesGeenWhales![]()
Volgens mij toen nog niet hoor. Er was een tekort aan testen, en je werd toen alleen getest als je in het ziekenhuis terecht kwam.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:48 schreef ZarB het volgende:
[..]
Mijn moeder verkondigt tegen iedereen dat ze in maart en april 2020 vast al corona had gehad want ze had toen alle klachten. "Maar waarom heb je niet getest dan?" "Kon toen nog niet". "Eh jawel hoor".![]()
Of uit Italië / China kwam en klachten had. Maar was zeker niet voor iedereenquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:06 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Volgens mij toen nog niet hoor. Er was een tekort aan testen, en je werd toen alleen getest als je in het ziekenhuis terecht kwam.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Oh ik was in de veronderstelling dat ik zelf in maart en april getest ben wegens klachten. Maar dat zal dan later geweest zijnquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:06 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Volgens mij toen nog niet hoor. Er was een tekort aan testen, en je werd toen alleen getest als je in het ziekenhuis terecht kwam.2020 ook wel aardig verdrongen. Misschien daarom de tijd kwijt
Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Een Duitse collega is zo bang dat besmet te zijn, dat ze na 2 vaccinaties (laatste 1 maand geleden) alsnog een test doet om op vakantie te gaan.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:46 schreef popje het volgende:
Net weer gelachen, ik liep een rondje hard door een park in Amsterdam en zag een man alleen op een bankje zitten met een boek en een mondkapje op.![]()
![]()
Zo gaat elke overheid om met zijn volk, waar ze geen mensenrechten respecteren. Ieder land is verplicht de rechten van de mens te respecteren, ongeacht ook voor de gezondheid geldt. In Vn-verdragen staan heleboel plichten en rechten vastgesteld hoe we met elkaar omgaan in pandemietijd of gewone tijd, blanken, negers en alle soorten mensen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Belachelijk. Zo worden mensen weer verder gedwongen om zich te laten vaccineren.
Rechterlijk gesproken kunnen we mensen echt niet verplichten om te laten vaccineren wat ook tegen wilsbeschikking. Iemand dwingen kan nooit, voor iedere doel wat in hun belang is.
Eerder ben ik wel in de fout geweest om te spreken hier op de forum dat mensen verplicht moeten vaccineren, dat had nooit moeten gebeuren. Sorry, ik bied mijn hiervoor excuus aan.Humor, serieus en vrolijk!![]()
Ja is moeilijk, het wringt ook tussen de mensenrechten en zelfbeschikking van de mens. mquote:Op woensdag 28 juli 2021 18:52 schreef galantis het volgende:
[..]
Dat lijkt me beter dan een (in)directe plicht. Maar goed, men mag nog wel een aardige trukendoos openhalen om het iedereen naar de zin te maken. Ik zie de keuzevrijheid mbt wel of niet vaccineren nog wel eens flink gaan wringen met de bewegingsvrijheid van de gevaccineerde rest.Humor, serieus en vrolijk!![]()
Dan ga je toch heen voor de festival als het kan?quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:59 schreef eragon2890 het volgende:
Goed nieuws iedereen!!!
Engeland, de Vrijstaat, heft binnenkort quarantine op voor EU-inwoners met EMA vaccin!!
En dat is niiiice, want dat betekent dat ik niet hoef te wachten tot oktober om terug te gaan naar mondocon (wat ik ZEKER WEL doe, de hostel is al geboekt!!), maar komende maand ook naar https://www.animeleague.com/our-events/ een van deze kan gaan. Er zijn er zoveel daar!
Anyway, Bristol is de enige waar je goedkoop (120 euro retour) naar toe kan vliegen, en tot eind augustus is ID-kaart genoeg, geen zin om geld uit te geven aan paspoort, dus denk dat ik naar die in Bristol toe ga volgende maand en dan in Hongarije weer in oktober~
Sorry voor de planeet dat ik je kapotstuk sloop door nu ineens elke maand 4 uur te vliegen, maar hey, je moet er iets voor over hebben~
Maar goed nieuws dus, ik deel het hier omdat dit natuurlijk voor iedereen de hele Engelse festivalzomer etc ook opent als je er ff klaar mee bent! Doe er je voordeel mee!! <3Humor, serieus en vrolijk!![]()
Ik zie eigenlijk nooit iemand op een bankje een boek lezen in de supermarkt, maar dat zal wel aan mij liggen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:48 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik moet ook altijd lachen als ik zo iets zie. Meestal in de supermarkt.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Dat kon toen niet. Zelf ook aan de hand gehad en er voor gebeld zelfs. Alleen bij opname toen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:48 schreef ZarB het volgende:
[..]
Mijn moeder verkondigt tegen iedereen dat ze in maart en april 2020 vast al corona had gehad want ze had toen alle klachten. "Maar waarom heb je niet getest dan?" "Kon toen nog niet". "Eh jawel hoor".![]()
En als de volksgezondheid het nou niet toelaat om ongevaccineerden te laten rondlopen omdat ze zorgen voor een te hoge zorgbelasting en daarmee weer allerlei problemen in de ziekenhuizen waardoor dingen stil komen te liggen? Hoe maak je die afweging?quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:17 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Zo gaat elke overheid om met zijn volk, waar ze geen mensenrechten respecteren. Ieder land is verplicht de rechten van de mens te respecteren, ongeacht ook voor de gezondheid geldt. In Vn-verdragen staan heleboel plichten en rechten vastgesteld hoe we met elkaar omgaan in pandemietijd of gewone tijd, blanken, negers en alle soorten mensen.
Rechterlijk gesproken kunnen we mensen echt niet verplichten om te laten vaccineren wat ook tegen wilsbeschikking. Iemand dwingen kan nooit, voor iedere doel wat in hun belang is.
Eerder ben ik wel in de fout geweest om te spreken hier op de forum dat mensen verplicht moeten vaccineren, dat had nooit moeten gebeuren. Sorry, ik bied mijn hiervoor excuus aan.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
In de VS wel op veel plekkenquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:31 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mag dat zomaar? Zag het gister ook al van de WaPo of NY Times voorbij komen.![]()
En als iemand nu geen werkend immuunsysteem heeft? Of als iemand een hyperactief immuunsysteem heeft? Of iemand die immuunonderdrukkers heeft vanwege kanker oid?quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
En als de volksgezondheid het nou niet toelaat om ongevaccineerden te laten rondlopen omdat ze zorgen voor een te hoge zorgbelasting en daarmee weer allerlei problemen in de ziekenhuizen waardoor dingen stil komen te liggen? Hoe maak je die afweging?![]()
Ik en mijn man zijn in maart 2020 ook 2 weken lang goed ziek geweest, allebei een dikke week koorts gehad. Ik heb daarna nog een kleine maand last gehad van een sterk verslechterde conditie.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:28 schreef alpeko het volgende:
[..]
Dat kon toen niet. Zelf ook aan de hand gehad en er voor gebeld zelfs. Alleen bij opname toen.
Testen was toen inderdaad alleen mogelijk als het heel heel heel erg met je gesteld was.![]()
Fijn dat je op dat inzicht bent terug gekomenquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:17 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Zo gaat elke overheid om met zijn volk, waar ze geen mensenrechten respecteren. Ieder land is verplicht de rechten van de mens te respecteren, ongeacht ook voor de gezondheid geldt. In Vn-verdragen staan heleboel plichten en rechten vastgesteld hoe we met elkaar omgaan in pandemietijd of gewone tijd, blanken, negers en alle soorten mensen.
Rechterlijk gesproken kunnen we mensen echt niet verplichten om te laten vaccineren wat ook tegen wilsbeschikking. Iemand dwingen kan nooit, voor iedere doel wat in hun belang is.
Eerder ben ik wel in de fout geweest om te spreken hier op de forum dat mensen verplicht moeten vaccineren, dat had nooit moeten gebeuren. Sorry, ik bied mijn hiervoor excuus aan.![]()
![]()
Ik pleit niet voor verplicht vaccineren hoor. Ik zeg alleen dat onder het mom van "de volksgezondheid" ook andere perspectieven kunnen gelden.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:40 schreef chratnox het volgende:
[..]
En als iemand nu geen werkend immuunsysteem heeft? Of als iemand een hyperactief immuunsysteem heeft? Of iemand die immuunonderdrukkers heeft vanwege kanker oid?
Overigens is er een verschil tussen niet kunnen en niet willen, maar dat terzijde.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Heel lastig, als sprake van zorgbelasting is kunnen we niet toestaan om ongevaccineerden rond te laten lopen, is er geen keuze meer om aan de mensen over ta laten om te beslissen over vaccinatie. Vaccinatieplicht is alleen mogelijk als het niet anders kan, dan moeten ze hierover een nieuwe wet indienen bij de Tweede Kamer en Eerste Kamer. Maar het zal tot zeer grote weerstand leiden onder alle lagen van de bevolking en parlementariërs.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
En als de volksgezondheid het nou niet toelaat om ongevaccineerden te laten rondlopen omdat ze zorgen voor een te hoge zorgbelasting en daarmee weer allerlei problemen in de ziekenhuizen waardoor dingen stil komen te liggen? Hoe maak je die afweging?Humor, serieus en vrolijk!![]()
Hoe willen ze dat doen als ze niet mogen weten/vragen of je wel/niet gevaccineerd bent?quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:47 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Belachelijk. Zo worden mensen weer verder gedwongen om zich te laten vaccineren.![]()
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:45 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Heel lastig, als sprake van zorgbelasting is kunnen we niet toestaan om ongevaccineerden rond te laten lopen, is er geen keuze meer om aan de mensen over ta laten om te beslissen over vaccinatie. Vaccinatieplicht is alleen mogelijk als het niet anders kan, dan moeten ze hierover een nieuwe wet indienen bij de Tweede Kamer en Eerste Kamer. Maar het zal tot zeer grote weerstand leiden onder alle lagen van de bevolking en parlementariërs.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.![]()
Eng. (zat er later nog over te lezen, schijnt in NL/EU ook niet 100% waterdicht te zijn qua wetgeving)quote:
[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 28-07-2021 19:47:29 ]![]()
Ja, ik maak heel af en toe wel eens fouten... Maar we moeten wel respecteren voor iemand die niet graag wil vaccineren.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:43 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Fijn dat je op dat inzicht bent terug gekomenHumor, serieus en vrolijk!![]()
Wat las Erno?quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:46 schreef popje het volgende:
Net weer gelachen, ik liep een rondje hard door een park in Amsterdam en zag een man alleen op een bankje zitten met een boek en een mondkapje op.Go hard or go home![]()
Dat snap ik, dan wordt iedereen weer boos op de politiek.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.Humor, serieus en vrolijk!![]()
Het standaardwerk voor FOK!kers, bedoel je?quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
https://www.bol.com/nl/nl(...)QPwDA1BoCx9IQAvD_BwEAnd the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Oke drastisch. Ik zou mezelf van kant maken als er nog jaren beperkingen opgelegd worden en we nooit meer de vrijheid krijgen die we hadden omdat er nog steeds een groep is die ervoor zorgt dat de zorg niet normaal kan functioneren. Áls dat het geval zou zijn he. Ik zeg dus NIET dat ongevaccineerden dit nu per definitie doen. Maar stél dat.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.
Maar wat is dan nog de oplossing?Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Stel je even aan andersquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Dat is toch één van de redenen waarom men vaccinatie in de zorg wil verplichten? Om ook die mensen te beschermen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:40 schreef chratnox het volgende:
[..]
En als iemand nu geen werkend immuunsysteem heeft? Of als iemand een hyperactief immuunsysteem heeft? Of iemand die immuunonderdrukkers heeft vanwege kanker oid?are we infinite or am I alone![]()
Waarom?quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Je kunt nog steeds besmet raken, wel minder snel. En ook doorgeven, wel minder vaak.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:56 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat is toch één van de redenen waarom men vaccinatie in de zorg wil verplichten? Om ook die mensen te beschermen.
Vaccinatie is géén immunisatie, geen garanties en ook niet op anderen beschermen ermee.
Leven is vol risico's dit dat, die controlekramp moet eens stoppenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Je kunt nog steeds overlijden na een auto-ongeluk terwijl je de gordel draagt, wel minder vaak.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:05 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt nog steeds besmet raken, wel minder snel. En ook doorgeven, wel minder vaak.
Vaccinatie is géén immunisatie, geen garanties en ook niet op anderen beschermen ermee.
Leven is vol risico's dit dat, die controlekramp moet eens stoppen
Een autogordel geeft geen garanties en ook niet op anderen beschermen.
Leven is vol risico's dit dat, die controlekamp [sic] moet eens stoppen![]()
Voor een vaccinatieplicht voor mensen die in de zorg met kwetsbaren werken valt nog wel wat te zeggen. De samenleving nog tijdenlang op slot houden "want kwetsbaren" echter niet, dat hebben we namelijk nooit gedaan.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:56 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat is toch één van de redenen waarom men vaccinatie in de zorg wil verplichten? Om ook die mensen te beschermen.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Jawel hoor, al bijna anderhalf jaar lang.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:11 schreef DDDDDaaf het volgende:
De samenleving nog tijdenlang op slot houden "want kwetsbaren" echter niet, dat hebben we namelijk nooit gedaan.![]()
Ik kan me niet herinneren dat we voor de pandemie ooit festivals en concerten verboden of discotheken op slot gegooid hebben omdat "kwetsbaren".quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:13 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Jawel hoor, al bijna anderhalf jaar lang.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Ik heb ook nog een voltijdsbaan (40 uur per week) hé. Op werkdagen tussen 9:00 en 17:30 kan ik niet posten.quote:Op woensdag 28 juli 2021 15:38 schreef zalkc het volgende:
Is Erno een dagje op de trein? het is zo lekker rustig en redelijkRossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Vakantiewerk?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:19 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik heb ook nog een voltijdsbaan (40 uur per week) hé. Op werkdagen tussen 9:00 en 17:30 kan ik niet posten.![]()
Gewoon aan een dan ongetwijfeld ontstane parallelle samenleving deelnemen, bepaalde bevolkingsgroepen in Nederland vormen al jarenlang zonder al te veel tegenwerking een parallelle samenleving.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:12 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen zin om dan nog een dag langer in zo'n verknipte wereld te leven.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Nee, vast contract sinds 1 junoquote:Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Afgelopen anderhalf jaar vergeten?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:18 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren dat we voor de pandemie ooit festivals en concerten verboden of discotheken op slot gegooid hebben omdat "kwetsbaren".![]()
Het meest effectief is m.i. de focus te houden op de kwetsbaren zelf. Zorgen dat die ingeënt zijn.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:11 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Voor een vaccinatieplicht voor mensen die in de zorg met kwetsbaren werken valt nog wel wat te zeggen. De samenleving nog tijdenlang op slot houden "want kwetsbaren" echter niet, dat hebben we namelijk nooit gedaan.
Ik zie meer in de samenlevingsbrede voordelen van een hoge vaccinatiegraad dan in de individuele. Met een vaccinatieplicht voor zorgwerknemers ga je geen golf tegenhouden, bij wijze van spreken.I'll give you something to do![]()
"Voor de pandemie" niet gelezen?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:22 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Afgelopen anderhalf jaar vergeten?“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
En voordat je dat doet, hoop ik toch zeker desnoods met actief verzet de overheid op andere gedachten te brengen. Vaccinatiedwang hoort niet thuis in Nederland. Dan heb ik liever dat we met zijn allen afspreken welke sub-optimale medische behandeling we maximaal leveren aan covid patienten, dan dat we gezonde mensen dwingen tot vaccinatie.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Het is krankzinnig om te denken dat ongevaccineerden je vrijheid beperken; dat doet de overheid, middels de keuzes die zij maakt qua beleid op besmettingen en de te leveren zorg.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Qua besmettingscijfers zitten we nu op ongeveer 4.100-4.200 nieuwe besmettingen per dag. De halveringen ten opzichte van dezelfde dag een week geleden zijn helaas verleden tijd. Ik ben wel benieuwd wanneer we weer onder de 1.000 nieuwe besmettingen per dag zitten, want dat zou uiteindelijk het doel moeten zijn. Besmettingen naar een laag niveau en ook op een laag niveau houden.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Wat een dijk van een vergelijkingquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:08 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Je kunt nog steeds overlijden na een auto-ongeluk terwijl je de gordel draagt, wel minder vaak.
Een autogordel geeft geen garanties en ook niet op anderen beschermen.
Leven is vol risico's dit dat, die controlekamp [sic] moet eens stoppen![]()
Wat zie je DNA als realistisch voor ogen? Rond corona bedoel ik uiteraardOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Hoe meer mensen gevaccineerd zijn hoe minder schade het virus kan aanrichten. Vaccinaties zorgen grotendeels voor dat de kans op een ziekenhuisopname vanwege covid-gerelateerde fors afneemt en ook wordt door vaccinaties de transmissie van het virus deels geblokkeerd. Dus hoe hoger de vaccinatiegraad, hoe minder ziekenhuisopnames en hoe minder besmettingen er uiteindelijk zijn. En ja, het coronabeleid is eenmaal gestoeld op het aantal besmettingen en het aantal ziekenhuisopnames.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:33 schreef GemMagic het volgende:
Het is krankzinnig om te denken dat ongevaccineerden je vrijheid beperken; dat doet de overheid, middels de keuzes die zij maakt qua beleid op besmettingen en de te leveren zorg.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Vind ik absoluut nietquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:11 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Voor een vaccinatieplicht voor mensen die in de zorg met kwetsbaren werken valt nog wel wat te zeggen. De samenleving nog tijdenlang op slot houden "want kwetsbaren" echter niet, dat hebben we namelijk nooit gedaan.
Een vaccinatie is geen garantie op bescherming van patiënten/bewoners/whatever soort kwetsbaren. En geeft nogal een inbreuk op de persoon die de zorg verleent.
Tevens hebben we nog nooit zorgverleners verplicht te vaccineren en snap nu al helemaal niet waarom dat te rechtvaardigen zou zijnOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
En je kinderen gezellig achterlaten met een moeder die om die reden haar taken als moeder aan de wilgen hangt? Ok, drastischquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:12 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen zin om dan nog een dag langer in zo'n verknipte wereld te leven.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Checkquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:33 schreef GemMagic het volgende:
Het is krankzinnig om te denken dat ongevaccineerden je vrijheid beperken; dat doet de overheid, middels de keuzes die zij maakt qua beleid op besmettingen en de te leveren zorg.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Besmettingen in aantal laag houden is geen doel gekkie, is hooguit een middelquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:35 schreef Erno-BE het volgende:
Qua besmettingscijfers zitten we nu op ongeveer 4.100-4.200 nieuwe besmettingen per dag. De halveringen ten opzichte van dezelfde dag een week geleden zijn helaas verleden tijd. Ik ben wel benieuwd wanneer we weer onder de 1.000 nieuwe besmettingen per dag zitten, want dat zou uiteindelijk het doel moeten zijn. Besmettingen naar een laag niveau en ook op een laag niveau houden.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
In klaslokalen moet je ze niet willen want dat is een veel te grote belemmering bij de communicatie. En buiten de klaslokalen hebben ze, zoals ze op dit moment worden ingezet, volgens mij ook geen zin.quote:Op woensdag 28 juli 2021 16:49 schreef phpmystyle het volgende:
Ik ben benieuwd hoe @:janneke141 denkt over mondkapjes in het onderwijs als vervanger van de 1,5m om onderwijs mogelijk te maken?
Dat geldt voor het voortgezet onderwijs - waar ze voor de vakantie in (volle) klaslokalen uiteraard ook niet verplicht waren. Ik heb het de voorafgaande discussie aan je post niet gelezen maar ik gok dat het gaat over het heropenen van het tertiair onderwijs. Dat raakt mij verder niet, maar mijn mening is daar wel hetzelfde. Al valt het vast te verkiezen boven vaccinatie- of testverplichtingen, want die kant zal de politieke discussie vast opgaan. De optie 'we gaan weer gewoon en zonder gedoe onderwijs verzorgen' zal wel niet meedoen in het spelletje..Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Is het een bijwerking van corona dat je langdurig heel dramatisch gaat doen?quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:46 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik maak mezelf nog liever van kant, dat meen ik echt.
Als ze dat gaan doen koop ik een strop voor mezelf en duik ik ergens diep een bos in.![]()
Ik meen dat we al een tekort aan zorgpersoneel hebben. Mensen die gedwongen ontslagen worden omdat ze weigeren, of vrijwillig het beroep gedag zeggen omdat ze een principieel probleem hebben met zo'n verplichting kun je dan missen als kiespijn volgens mij. Ik zou in elk geval in de laatste categorie vallen - en ik ben al gevaccineerd.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Vind ik absoluut niet
Een vaccinatie is geen garantie op bescherming van patiënten/bewoners/whatever soort kwetsbaren. En geeft nogal een inbreuk op de persoon die de zorg verleent.
Tevens hebben we nog nooit zorgverleners verplicht te vaccineren en snap nu al helemaal niet waarom dat te rechtvaardigen zou zijnOpinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Eens. Ben ik al hard mee bezig.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:21 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Gewoon aan een dan ongetwijfeld ontstane parallelle samenleving deelnemen, bepaalde bevolkingsgroepen in Nederland vormen al jarenlang zonder al te veel tegenwerking een parallelle samenleving.
Maar ik heb geen zin om de komende tijd telkens achterom te hoeven kijken dat ik dadelijk niet opgepakt word of in elkaar word geschopt of weet ik wat, puur en alleen omdat ik deze prik over sla.
Jaja kom maar op met je BNW.
Dit is wel waar ik denk waar het naartoe gaat. Zie de hetze die vanavond al op RTL Nieuws werd gevoerd.
Het is niet de eerste keer dat ik het bij het rechte eind heb. En ik denk ook niet de laatste keer ..![]()
Verhuis je naar Zwedenquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:45 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Eens. Ben ik al hard mee bezig.
Maar ik heb geen zin om de komende tijd telkens achterom te hoeven kijken dat ik dadelijk niet opgepakt word of in elkaar word geschopt of weet ik wat, puur en alleen omdat ik deze prik over sla.
Jaja kom maar op met je BNW.
Dit is wel waar ik denk waar het naartoe gaat. Zie de hetze die vanavond al op RTL Nieuws werd gevoerd.
Het is niet de eerste keer dat ik het bij het rechte eind heb. En ik denk ook niet de laatste keer ..
Er bestaan hier op het advies afstand te houden eigenlijk geen corona of maatregelen
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Je weet dat daar medicatie voor is he?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:45 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Eens. Ben ik al hard mee bezig.
Maar ik heb geen zin om de komende tijd telkens achterom te hoeven kijken dat ik dadelijk niet opgepakt word of in elkaar word geschopt of weet ik wat, puur en alleen omdat ik deze prik over sla.![]()
Helaas niet, terwijl er naar mijn mening veel voordelen aan zitten om het aantal besmettingen zo laag mogelijk te houden. Kijk maar bijvoorbeeld naar Duitsland. Zij houden, in tegenstelling tot ons het aantal besmettingen laag en dus zitten zij in een comfortabelere positie als wij.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Besmettingen in aantal laag houden is geen doel gekkie, is hooguit een middelRossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
En door hoeveel hoepels moet je heen springen voordat je daar een voet op de grond mag zetten? 😃.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:46 schreef Molo het volgende:
[..]
Verhuis je naar Zweden
Er bestaan hier op het advies afstand te houden eigenlijk geen corona of maatregelen
Maar hoor het van meer mensen inderdaad dat het daar heel zen is![]()
![]()
https://thehill.com/polic(...)uiring-workers-to-bequote:Largest nonprofit hospital system in Texas requiring workers to get vaccinated
The largest nonprofit hospital system in Texas will require that employees get vaccinated against the coronavirus.
Baylor Scott & White Health will require all employees to receive either both doses of Moderna or Pfizer’s coronavirus vaccines or the single dose of Johnson & Johnson’s by Oct 1. unless granted an exemption, it said in an emailed statement.
The policy applies to all employees, providers, volunteers, vendors, students and contract staff.
“With rapidly rising COVID-19 case counts due to the highly contagious Delta variant and the start of the flu season fast approaching, we believe now is the right time to take the next step in achieving a fully vaccinated workforce,” Baylor Scott & White said.
“The Delta variant is the most contagious and dangerous strain we have seen to date, leading to exponentially increasing rates of severe illness and hospitalization. The overwhelming majority of these cases are among the unvaccinated,” the company continued.
Baylor Scott & White’s system includes more than 52 hospitals and over 800 patient care sites, the company says on its website. It employs over 49,000 people.
The move comes amid rising calls to mandate vaccines as delta variant drives an increase in coronavirus infections, particularly in areas with lower vaccination rates.
According to The Dallas Morning News, at least 70 other hospitals in the country have mandated vaccinations since Houston Methodist did so in April.
The American Medical Association, American Nurses Association and more than 50 other health care groups issued a statement on Monday calling for COVID-19 vaccines to be mandated for hospital workers.
The groups said in part that such mandate is the “logical fulfillment of the ethical commitment of all health care workers to put patients as well as residents of long-term care facilities first and take all steps necessary to ensure their health and well-being."are we infinite or am I alone![]()
Al hadden we geen tekort aan personeel in de zorg, het is onwenselijk, onnodig en absurd voor een ziekte als Covid-19quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik meen dat we al een tekort aan zorgpersoneel hebben. Mensen die gedwongen ontslagen worden omdat ze weigeren, of vrijwillig het beroep gedag zeggen omdat ze een principieel probleem hebben met zo'n verplichting kun je dan missen als kiespijn volgens mij. Ik zou in elk geval in de laatste categorie vallen - en ik ben al gevaccineerd.
Ik zou ook in jouw categorie vallen maar dat verbaast je waarschijnlijk niet
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Lul niet gast. Ik zit al sinds februari aan de antidepressiva door deze onzin.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:47 schreef Intint het volgende:
[..]
Je weet dat daar medicatie voor is he?![]()
Lekker comfortabel iedere keer dat je een winkel in wil een mondkapje op...quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:48 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Helaas niet, terwijl er naar mijn mening veel voordelen aan zitten om het aantal besmettingen zo laag mogelijk te houden. Kijk maar bijvoorbeeld naar Duitsland. Zij houden, in tegenstelling tot ons het aantal besmettingen laag en dus zitten zij in een comfortabelere positie als wij.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Nee man, dat is gewoon een middel, géén doelquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:48 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Helaas niet, terwijl er naar mijn mening veel voordelen aan zitten om het aantal besmettingen zo laag mogelijk te houden. Kijk maar bijvoorbeeld naar Duitsland. Zij houden, in tegenstelling tot ons het aantal besmettingen laag en dus zitten zij in een comfortabelere positie als wij.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Zoals eerder aangegeven ben ik van mening dat het beleid daar niet op gestoeld zou moeten zijn. Nu modderen we maar aan, wachten we af en maken we geen plan in de hoop dat het zo ver niet komt. Wees eerlijk en zet mensen niet tegen elkaar op.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:39 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Hoe meer mensen gevaccineerd zijn hoe minder schade het virus kan aanrichten. Vaccinaties zorgen grotendeels voor dat de kans op een ziekenhuisopname vanwege covid-gerelateerde fors afneemt en ook wordt door vaccinaties de transmissie van het virus deels geblokkeerd. Dus hoe hoger de vaccinatiegraad, hoe minder ziekenhuisopnames en hoe minder besmettingen er uiteindelijk zijn. En ja, het coronabeleid is eenmaal gestoeld op het aantal besmettingen en het aantal ziekenhuisopnames.
Vaccinaties zouden nooit verplicht moeten worden, zorg er voor dat ze bereikbaar zijn voor iedereen, zonder lastige regelingen, digid of afspraken op locaties ver weg. Verlaag de drempel, publiceer begrijpelijke eerlijke informatie mbt zowel de risico’s als voordelen. Zorg dat mensen het zo goed mogelijk begrijpen en er zelf voor kiezen, prima, maar dwang gaat in elk geval zodanig tegen mijn principes in dat ik er graag tegen in opstand zou komen, ook al meen ik in dat in deze fase voor mij het nemen van het vaccin de beste keus is en hoop ik dat voldoende anderen dezelfde keuze zullen maken.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Nou, nul checks hier bij de grens maar in principe een test of quarantaine geloof ik.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:49 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
En door hoeveel hoepels moet je heen springen voordat je daar een voet op de grond mag zetten? 😃.
Maar hoor het van meer mensen inderdaad dat het daar heel zen isOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
QR code scannen voor afhaalkoffie bij de Mac, I kid you notquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:51 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Lekker comfortabel iedere keer dat je een winkel in wil een mondkapje op...
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Pfizer wat 6% per 2 maanden in bescherming afneemt?
https://teletekst-data.nos.nl/webplus?p=130
Klinkt wel oprecht kut![]()
Waar is dat?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:53 schreef Molo het volgende:
[..]
QR code scannen voor afhaalkoffie bij de Mac, I kid you not![]()
Ergens in noorden op weg naar Zweden, niet onthouden waar preciesquote:
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Noorden van...? Duitsland?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:55 schreef Molo het volgende:
[..]
Ergens in noorden op weg naar Zweden, niet onthouden waar precies![]()
Heb je het echt gelezen? Ziet er prima uit johquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:54 schreef Kickinalfa het volgende:
Pfizer wat 6% per 2 maanden in bescherming afneemt?
https://teletekst-data.nos.nl/webplus?p=130
Klinkt wel oprecht kutOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dit is hypothetisch gezien wel mogelijk. Een gebrek aan groepsimmuniteit door grootschalige vaccinweigering in combinatie met de afwezigheid van restricties zorgt geheid voor een zorginfarct.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:33 schreef GemMagic het volgende:
Het is krankzinnig om te denken dat ongevaccineerden je vrijheid beperken; dat doet de overheid, middels de keuzes die zij maakt qua beleid op besmettingen en de te leveren zorg.
[ Bericht 0% gewijzigd door galantis op 28-07-2021 21:04:59 ]I'll give you something to do![]()
Kloptquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:56 schreef galantis het volgende:
[..]
Dit is hypothetisch gezien wel mogelijk. Een gebrek aan groepsimmuniteit door grootschalige vaccinweigering in combinatie met de afwezigheid van restricties zorgt geheid een zorginfarct.
Maar is niet aan de orde
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Gewoon een combinatie doen. Dat is pas super veilig.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:50 schreef ZarB het volgende:
[..]
Nee hoor. Je mag testen. De verspreiding moet toch zoveel mogelijk ingedamd worden. Hoe ga je dat voor elkaar krijgen als je niet test en niet vaccineert?
Oh, zie dat het geen nieuw idee is
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Tsja, dan maar een testplicht voor personeel in verpleeghuizen ofzo. Om bewoners van verpleeghuizen niet als "door hout" op te offeren zul je toch iets van bescherming voor hen moeten verzinnen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Vind ik absoluut niet
Een vaccinatie is geen garantie op bescherming van patiënten/bewoners/whatever soort kwetsbaren. En geeft nogal een inbreuk op de persoon die de zorg verleent.
Tevens hebben we nog nooit zorgverleners verplicht te vaccineren en snap nu al helemaal niet waarom dat te rechtvaardigen zou zijn“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Het zou toch handig zijn als je die bewoners zelf zou kunnen beschermen. Met een vaccin, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:57 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tsja, dan maar een testplicht voor personeel in verpleeghuizen ofzo. Om bewoners van verpleeghuizen niet als "door hout" op te offeren zul je toch iets van bescherming voor hen moeten verzinnen.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
En daarmee hebben we hier ontzettend geluk.quote:
Het debat zou er een stuk vijandiger op worden wanneer slechts de helft komt opdagen voor een prikje.
Wat dat betreft worden de ongevaccineerden ontzien door de gevaccineerden. Hoe meer mensen er wel komen opdraven, hoe minder kans de weigeraars lopen te worden 'lastiggevallen'.I'll give you something to do![]()
Klopt, maar wel wederom in de veronderstelling dat je elke coronapatient de maximale zorg moet bieden. Ik vind dat we daar ook een keer van af kunnen stappen in de toekomst.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:56 schreef galantis het volgende:
[..]
Dit is hypothetisch gezien wel mogelijk. Een gebrek aan groepsimmuniteit door grootschalige vaccinweigering in combinatie met de afwezigheid van restricties zorgt geheid een zorginfarct.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Als andere EU-landen maatregelen treffen tegen ongevaccineerden vind ik dat Nederland dat ook moet doen. Zowat voor alles wat niet essentieel is Testen voor Toegang invoeren (en dus mensen mogen enkel met een vaccinatiebewijs, herstelbewijs of negatief testbewijs naar binnen). Testen zonder klachten niet meer gratis aanbieden en de testlocaties voor Testen voor Toegang zo slecht bereikbaar mogelijk maken om zo zoveel mensen richting de prikstraat te sturen. Zo kun je wel mooi een indirecte vaccinatieplicht invoeren, hetgeen waar ik ook voorstander van ben.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:52 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven ben ik van mening dat het beleid daar niet op gestoeld zou moeten zijn. Nu modderen we maar aan, wachten we af en maken we geen plan in de hoop dat het zo ver niet komt. Wees eerlijk en zet mensen niet tegen elkaar op.
Vaccinaties zouden nooit verplicht moeten worden, zorg er voor dat ze bereikbaar zijn voor iedereen, zonder lastige regelingen, digid of afspraken op locaties ver weg. Verlaag de drempel, publiceer begrijpelijke eerlijke informatie mbt zowel de risico’s als voordelen. Zorg dat mensen het zo goed mogelijk begrijpen en er zelf voor kiezen, prima, maar dwang gaat in elk geval zodanig tegen mijn principes in dat ik er graag tegen in opstand zou komen, ook al meen ik in dat in deze fase voor mij het nemen van het vaccin de beste keus is en hoop ik dat voldoende anderen dezelfde keuze zullen maken.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Dat is gelukkig dan ook gebeurd en bovendien ook nog eens erg effectief gebleken.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het zou toch handig zijn als je die bewoners zelf zou kunnen beschermen. Met een vaccin, bijvoorbeeld.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Exact. Dus waarom je dan ook nog het personeel wil dwingen tot vaccineren of testen ontgaat me volkomen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:03 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dat is gelukkig dan ook gebeurd en bovendien ook nog eens erg effectief gebleken.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Maar dan heeft corona een uitzonderingspositie tov andere ziektes/aandoeningen die mensen aan zichzelf te danken hebben. Dat valt toch niet uit te leggen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:01 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Klopt, maar wel wederom in de veronderstelling dat je elke coronapatient de maximale zorg moet bieden. Ik vind dat we daar ook een keer van af kunnen stappen in de toekomst.I'll give you something to do![]()
Toch geinig. Als landen alleen mogen doen wat andere landen ook doen, waar begint dan het beleid?Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Race naar de Bottom.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
Toch geinig. Als landen alleen mogen doen wat andere landen ook doen, waar begint dan het beleid?
Dan moet iedereen het strengste land zeker kopiëren.
Dat gaan we dus niet doen.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”![]()
Ja, een vaccinatie die ze zelf kunnen nemen bijvoorbeeld?quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:57 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tsja, dan maar een testplicht voor personeel in verpleeghuizen ofzo. Om bewoners van verpleeghuizen niet als "door hout" op te offeren zul je toch iets van bescherming voor hen moeten verzinnen.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Als iedereen de mogelijkheid gehad heeft om volledig gevaccineerd te worden mag het wat mij betreft afgelopen zijn met de maatregelen en het uitstellen van reguliere zorg. Hooguit qua IC-bezetting rekening houden met opname van een handjevol mensen wat niet gevaccineerd kan worden.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:01 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Klopt, maar wel wederom in de veronderstelling dat je elke coronapatient de maximale zorg moet bieden. Ik vind dat we daar ook een keer van af kunnen stappen in de toekomst.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Ja we zitten ook in catch 22. We volgen allemaal Herr Macron, een Biden met zijn ``science`` en Duitsland is politiek ook aardig aan het radicaliseren omtrent corona maatregelen..quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
Toch geinig. Als landen alleen mogen doen wat andere landen ook doen, waar begint dan het beleid?"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]![]()
Oh god, mijn internet haperde hier even, moest lachen iig om je postquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het zou toch handig zijn als je die bewoners zelf zou kunnen beschermen. Met een vaccin, bijvoorbeeld.![]()
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik denk dat het humaner is mensen verplicht te vaccineren dan ze te weigeren in het ziekenhuis.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:08 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Als iedereen de mogelijkheid gehad heeft om volledig gevaccineerd te worden mag het wat mij betreft afgelopen zijn met de maatregelen en het uitstellen van reguliere zorg. Hooguit qua IC-bezetting rekening houden met opname van een handjevol mensen wat niet gevaccineerd kan worden.I'll give you something to do![]()
Als vaccinatie van de bewoners zelf voldoende blijkt om het omkiepen van een hele afdeling bejaarden te voorkomen is het wat mij betreft ook prima.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Exact. Dus waarom je dan ook nog het personeel wil dwingen tot vaccineren of testen ontgaat me volkomen.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Ja als er duizenden mensen met steekwapens de straat op zouden gaan hebben we ook een probleem en werkt geen enkele standaard aanpak die er kennen. Het is niet aan de orde dus daar allerlei scenario's voor uitdenken is ook niet aan de orde wmbquote:Op woensdag 28 juli 2021 20:59 schreef galantis het volgende:
[..]
En daarmee hebben we hier ontzettend geluk.
Het debat zou er een stuk vijandiger op worden wanneer slechts de helft komt opdagen voor een prikje.
Wat dat betreft worden de ongevaccineerden ontzien door de gevaccineerden. Hoe meer mensen er wel komen opdraven, hoe minder kans de weigeraars lopen te worden 'lastiggevallen'.
De bekende aanpak bij mogelijkheid een ziekte met vaccineren aan te pakken werkt afdoende, dus lekker aansluiten bij die werkwijze. Optimaal inzetten op communicatie en voorlichting.
En wegblijven van zaken als verplichtingen, uitsluitingen, schuldvraag etcOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Bij besmetting moeten ongevaccineerde Franse leerlingen thuisblijven
Wanneer er na de vakantie op scholen in Frankrijk een coronabesmetting wordt ontdekt, worden alle niet-gevaccineerde kinderen naar huis gestuurd. Dat heeft de Franse minister van Onderwijs Jean-Michel Blanquer bekendgemaakt.
Alle ongevaccineerde leerlingen krijgen dan online les, terwijl alle geprikte kinderen op school mogen blijven. Op Twitter zegt hij dat het openhouden van scholen en het waarborgen van onderwijs een essentieel punt is.
Bron: NOS Liveblog
Dit vind ik gewoon geniaal: ben je gevaccineerd? Dan mag je gewoon naar school. Ben je niet gevaccineerd? Dan moet je thuisblijven.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Hoe kan dit zijnquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
En als de volksgezondheid het nou niet toelaat om ongevaccineerden te laten rondlopen omdat ze zorgen voor een te hoge zorgbelasting en daarmee weer allerlei problemen in de ziekenhuizen waardoor dingen stil komen te liggen? Hoe maak je die afweging?..... dat mensen die gezond en (zelf) geen medicijnen nodig hebben, een gevaar vormen voor de zorgbealsting ? Het is vooral dat conclusieve denken op grond van 'statistiek' dat hier ongezond is om daarmee mensen valselijk in een hokje duwen.
Wanneer de onderliggende aandoening van (on)gevaccinneerden door Covid19 tot zorgbelasting leidt, is het een stuk handiger iets te doen aan die kernoorzaak. Onderdeel daarvan kan zijn is behandeling aanbieden, preventief dat vaccinatie hier feitelijk, is zodat ze tijdelijk hun antilichamen opschroeven dat verder geen besmetting voorkomt.
Mensen medische behandeling aanbieden als keuze omdat ze ziek cq kwetsbaar zijn, kan ik prima mee leven. Als die mensen vervolgens zelf geen behandeling wensen, kan je hooguit stellen dat ze - mits verder niet verdacht van besmetting - geen gevaar vormen. In het verlengde hiervan kun men aanbieden dat ze regelmatig(er) onderzocht worden ivm hun kwetsbaarheden.
Het is de omgekeerde wereld om anderen die geeneens onderliggende issues hebben, dan verplicht te gaan inenten met iets dat ook nog eens experimenteel van aard is. Medisch is er geen (enkele) reden die (noch verplicht) medicijnen toedienen, rechtvaardigd aan een gezond persoon of om die te onderwerpen aan maatregelen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Die tegenstelling verzin je zelf nu hèquote:Op woensdag 28 juli 2021 21:09 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik denk dat het humaner is mensen verplicht te vaccineren dan ze te weigeren in het ziekenhuis.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dat jíj dat geniaal vindt verwachtte ik wel jaquote:Op woensdag 28 juli 2021 21:11 schreef Erno-BE het volgende:
Bij besmetting moeten ongevaccineerde Franse leerlingen thuisblijven
Wanneer er na de vakantie op scholen in Frankrijk een coronabesmetting wordt ontdekt, worden alle niet-gevaccineerde kinderen naar huis gestuurd. Dat heeft de Franse minister van Onderwijs Jean-Michel Blanquer bekendgemaakt.
Alle ongevaccineerde leerlingen krijgen dan online les, terwijl alle geprikte kinderen op school mogen blijven. Op Twitter zegt hij dat het openhouden van scholen en het waarborgen van onderwijs een essentieel punt is.
Bron: NOS Liveblog
Dit vind ik gewoon geniaal: ben je gevaccineerd? Dan mag je gewoon naar school. Ben je niet gevaccineerd? Dan moet je thuisblijven.![]()
![]()
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Maar dat gebeurt al 1,5 jaar joh. Hetzelfde met scholen alleen op met mondmaskerplicht -kinderen heb niet eens last van corona- of scholen dicht. Alles wordt gepresenteerd alsof het een natuurverschijnsel is.quote:
Je kan ook stellen dat ongevaccineerden meer belasting moeten betalen omdat die het virus kunnen verspreiden dat leidt tot zorgopnames."If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]![]()
Ben je tegen vaccineren in het algemeen? Vaccinaties voor kinderen, reizen enz?quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:12 schreef Vallon het volgende:
[..]
Hoe kan dit zijn..... dat mensen die gezond en (zelf) geen medicijnen nodig hebben, een gevaar vormen voor de zorgbealsting ? Het is vooral dat conclusieve denken op grond van 'statistiek' dat hier ongezond is om daarmee mensen valselijk in een hokje duwen.
Wanneer de onderliggende aandoening van (on)gevaccinneerden door Covid19 tot zorgbelasting leidt, is het een stuk handiger iets te doen aan die kernoorzaak. Onderdeel daarvan kan zijn is behandeling aanbieden, preventief dat vaccinatie hier feitelijk, is zodat ze tijdelijk hun antilichamen opschroeven dat verder geen besmetting voorkomt.
Mensen medische behandeling aanbieden als keuze omdat ze ziek cq kwetsbaar zijn, kan ik prima mee leven. Als die mensen vervolgens zelf geen behandeling wensen, kan je hooguit stellen dat ze - mits verder niet verdacht van besmetting - geen gevaar vormen. In het verlengde hiervan kun men aanbieden dat ze regelmatig(er) onderzocht worden ivm hun kwetsbaarheden.
Het is de omgekeerde wereld om anderen die geeneens onderliggende issues hebben, dan verplicht te gaan inenten met iets dat ook nog eens experimenteel van aard is. Medisch is er geen (enkele) reden die (noch verplicht) medicijnen toedienen, rechtvaardigd aan een gezond persoon of om die te onderwerpen aan maatregelen.
Overigens heb ik geen antwoord op je vraag hoor. Ik weet niet hoe het gaat lopen. Is alleen maar een "wat als" scenario. Omdat de overheid dat hele kleine groepje dat blijkbaar gevaar loopt voor corona zo belangrijk vindt dat daar een hele samenleving voor platgelegd moet worden.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Het is net zo min humaan om bijv. kankeroperaties uit te stellen omdat bepaalde bevolkingsgroepen zich niet in laten enten. Volwassen mensen maken eigen keuzes en zullen dan ook als een volwassene met de consequenties daarvan moeten leren leven.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:09 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik denk dat het humaner is mensen verplicht te vaccineren dan ze te weigeren in het ziekenhuis.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Klopt, zijn verbazingwekkend veel Ernostyle mensen de afgelopen anderhalf jaarquote:Op woensdag 28 juli 2021 21:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Maar dat gebeurt al 1,5 jaar joh. Hetzelfde met scholen alleen op met mondmaskerplicht -kinderen heb niet eens last van corona- of scholen dicht. Alles wordt gepresenteerd alsof het een natuurverschijnsel is.
Je kan ook stellen dat ongevaccineerden meer belasting moeten betalen omdat die het virus kunnen verspreiden dat leidt tot zorgopnames.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Wijn is gelukkig nog steeds smaakvol, ook na twee Pfizers
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dit.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:09 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik denk dat het humaner is mensen verplicht te vaccineren dan ze te weigeren in het ziekenhuis.![]()
Waarschijnlijk halen we de benodigde graad maar ternauwernood. Dus 'niet aan de orde' lijkt mij te kort door de bocht.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja als er duizenden mensen met steekwapens de straat op zouden gaan hebben we ook een probleem en werkt geen enkele standaard aanpak die er kennen. Het is niet aan de orde dus daar allerlei scenario's voor uitdenken is ook niet aan de orde wmb
De bekende aanpak bij mogelijkheid een ziekte met vaccineren aan te pakken werkt afdoende, dus lekker aansluiten bij die werkwijze. Optimaal inzetten op communicatie en voorlichting.
En wegblijven van zaken als verplichtingen, uitsluitingen, schuldvraag etc
Overigens vind ik ook dat volledige transparantie zonder gedwongen sfeer de betere aanpak is in deze kwestie. Als een aanzienlijk deel van de mensen de overheid bij voorbaat al wantrouwt ligt dat waarschijnlijk voor een groot deel bij die overheid zelf.I'll give you something to do![]()
Ja of een Biden die zegt: laat je vaccineren dan kom je niet op de ic en ga je niet dood. Dat zegt dan een man van de science te zijn. Als je zulk simplisme in de ether slingert.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Klopt, zijn verbazingwekkend veel Ernostyle mensen de afgelopen anderhalf jaar"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]![]()
Testen voor toegang voor de bewoners zelf natuurlijk.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:57 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Tsja, dan maar een testplicht voor personeel in verpleeghuizen ofzo. Om bewoners van verpleeghuizen niet als "door hout" op te offeren zul je toch iets van bescherming voor hen moeten verzinnen.![]()
Nouja, ik verbaas me gewoon over de zienswijze dat mensen dus wel compleet vrij moeten worden gelaten maar dan tegelijkertijd bij het ziekenhuis gewoon kunnen worden geweigerd. Wat betekent vrij dan? Vogelvrij?quote:I'll give you something to do![]()
Dan stellen we o.a. kankeroperaties de komende jaren maar gewoon uit tot ze uiteindelijk niet meer nodig zijn, omdat wat gereformeerde engnekken en moddervette allochtonen met diabetes hun handdoek alvast over een IC-bed gelegd hebben.quote:“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Precies. En dat merk ik te weinig bij de anti vaxxers. Ze willen wel de lusten maar niet de lasten. En zo werkt dat niet.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:17 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Het is net zo min humaan om bijv. kankeroperaties uit te stellen omdat bepaalde bevolkingsgroepen zich niet in laten enten. Volwassen mensen maken eigen keuzes en zullen dan ook als een volwassene met de consequenties daarvan moeten leren leven.![]()
Het verplicht vaccineren vind ik evenmin uit te leggen. Dan maar minder kans op de beste afloop, of mikken op toegespitste massa behandeling in covid centra. Neem die zorglast factor niet als immutabel want dan eindigt dit in een patstelling.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:04 schreef galantis het volgende:
[..]
Maar dan heeft corona een uitzonderingspositie tov andere ziektes/aandoeningen die mensen aan zichzelf te danken hebben. Dat valt toch niet uit te leggen.
Ik wil en zal me niet laten dwingen tot welk vaccin dan ook in de toekomst. En dat hoeft waarschijnlijk niet eens in dit geval als je het nu eens makkelijk maakt en er eerlijk over communiceert.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Ja, maar die mensen komen niet alleen in 't ziekenhuis in een hoop gevallen. Mijn punt was meer dat je met vaccinatie verplicht maken een paar procent kan winnen, maar het is niet zo alsof je ineens 100% gevaccineerd hebt. Voor die groep mensen die niet kan moet je dan nog steeds allerlei uitzonderingen gaan bouwen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:56 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat is toch één van de redenen waarom men vaccinatie in de zorg wil verplichten? Om ook die mensen te beschermen.![]()
Zo zien de anti vaxxers dat alleen niet. Zij zien het als een overheid die ze niet met rust wil laten, die elk aspect van hun leven wil controleren. Een overheid die ze in veel gevallen toch al niet vertrouwen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:25 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
Precies. En dat merk ik te weinig bij de anti vaxxers. Ze willen wel de lusten maar niet de lasten. En zo werkt dat niet.![]()
Daarom, weg met de maatregelen, krijg je gewoon een keer corona als booster.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:54 schreef Kickinalfa het volgende:
Pfizer wat 6% per 2 maanden in bescherming afneemt?
https://teletekst-data.nos.nl/webplus?p=130
Klinkt wel oprecht kut![]()
Hierbij onthouden dat een vaccin dat onder de 50% scoort, sws niet voldoet aan (de naar beneden bijgestelde) effectiviteitscriteria. Die 6% per 2 maanden is ook niet lineair maar zal in de tijd versneld afnemen om na 6 maanden onvoldoende te scoren.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:54 schreef Kickinalfa het volgende:
Pfizer wat 6% per 2 maanden in bescherming afneemt?
https://teletekst-data.nos.nl/webplus?p=130
Klinkt wel oprecht kut
Deze studie geeft ook aan dat de antilichamen na 4 maanden bij jongeren duidelijk (en dus bij ouderen sws flink) afnemen tot normalere waarden. Los daarvan is het algemeen bekend dat antilichamen afnemen als ze niet worden ge(her)activeerd via infectie of hier, vaccinatie.
Eén van deredenen dat men op meer plaatsen aan het overwegen is om mensen die kwetsbaar zijn, sterk(er) te houden door toedienen van boosters.
Wat blijft en ook zonder vaccin al mogelijk was, zijn de T-cellen die iemand in staat stellen om antilichamen voor het Corona virus te maken. Vaccinatie zorgt dat dit preventief igv infectie dan al is gebeurd."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Precies. Discussiëren heeft geen enkele zin, ze worden alleen maar fanatieker in hun opvattingen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zo zien de anti vaxxers dat alleen niet. Zij zien het als een overheid die ze niet met rust wil laten, die elk aspect van hun leven wil controleren. Een overheid die ze in veel gevallen toch al niet vertrouwen.![]()
Het opschalen van de zorg kan nooit kwaad maar is slechts een zeer beperkte oplossing voor een exponentieel probleem.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:28 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Het verplicht vaccineren vind ik evenmin uit te leggen. Dan maar minder kans op de beste afloop, of mikken op toegespitste massa behandeling in covid centra. Neem die zorglast factor niet als immutabel want dan eindigt dit in een patstelling.
Ik wil en zal me niet laten dwingen tot welk vaccin dan ook in de toekomst. En dat hoeft waarschijnlijk niet eens in dit geval als je het nu eens makkelijk maakt en er eerlijk over communiceert.
En wat betreft de minder kans op de beste afloop, triage met onderscheid covid/niet-covid zie ik dus echt totaal niet voor me. Kom je dan als ongevaccineerde rochelend bij het ziekenhuis om daar vervolgens geweigerd te worden? Goh wat zou je dan wensen zeg dat ze je een keertje een prikje hadden gegeven.I'll give you something to do![]()
Mja, eigen risico. Zoek een privékliniek op. Overigens is nog lang niet duidelijk of vaccinaties alleen uiteindelijk voldoende impact hebben om de zorgvraag te beperken. Nog een reden om dat niet als enige exit strategie te hebben. Vind het jammer dat we het huidig Engels beleid niet volgen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:43 schreef galantis het volgende:
[..]
Het opschalen van de zorg kan nooit kwaad maar is slechts een zeer beperkte oplossing voor een exponentieel probleem.
En wat betreft de minder kans op de beste afloop, triage met onderscheid covid/niet-covid zie ik dus echt totaal niet voor me. Kom je dan als ongevaccineerde rochelend bij het ziekenhuis om daar vervolgens geweigerd te worden? Goh wat zou je dan wensen zeg dat ze je een keertje een prikje hadden gegeven.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Het is een beetje een kip-ei verhaal. Veroorzaakt een onwelwillende bevolking een restrictieve overheid? Of omgekeerd?quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zo zien de anti vaxxers dat alleen niet. Zij zien het als een overheid die ze niet met rust wil laten, die elk aspect van hun leven wil controleren. Een overheid die ze in veel gevallen toch al niet vertrouwen.I'll give you something to do![]()
Maar goed, uit deze discussie valt wel op te maken dat de overheid ook geen goede keuze kan maken uit deze slechte opties. Mijn vrees is dat niets kiezen leidt tot alsmaar voortdurende maatregelen. Sit it out beleid zal ooit wel uit de crisis raken, maar kan nog vrij lang gaan duren.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Als ik zie hoe groot het aandeel is van half- of ongevaccineerden in het ziekenhuis dan vermoed ik dat die impact wel voldoende is, mits iedereen een vaccin haalt.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:48 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Mja, eigen risico. Zoek een privékliniek op. Overigens is nog lang niet duidelijk of vaccinaties alleen uiteindelijk voldoende impact hebben om de zorgvraag te beperken. Nog een reden om dat niet als enige exit strategie te hebben. Vind het jammer dat we het huidig Engels beleid niet volgen.
Maar goed, ik vind dat er - meer in zijn algemeenheid - maar vrij nonchalant wordt gepraat over het potentieel limiteren en/of weigeren van zorg aan ongevaccineerden. En dan opeens is het een familielid en o wat zullen mensen de ziekenhuizen dan jankend staan te smeken om ze op te nemen.I'll give you something to do![]()
Geniaal ja. Meeste scholieren kunnen wel janken van geluk als ze een weekje thuis mogen zitten wanneer het schooljaar weer in volle gang is.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:11 schreef Erno-BE het volgende:
Bij besmetting moeten ongevaccineerde Franse leerlingen thuisblijven
Wanneer er na de vakantie op scholen in Frankrijk een coronabesmetting wordt ontdekt, worden alle niet-gevaccineerde kinderen naar huis gestuurd. Dat heeft de Franse minister van Onderwijs Jean-Michel Blanquer bekendgemaakt.
Alle ongevaccineerde leerlingen krijgen dan online les, terwijl alle geprikte kinderen op school mogen blijven. Op Twitter zegt hij dat het openhouden van scholen en het waarborgen van onderwijs een essentieel punt is.
Bron: NOS Liveblog
Dit vind ik gewoon geniaal: ben je gevaccineerd? Dan mag je gewoon naar school. Ben je niet gevaccineerd? Dan moet je thuisblijven.
Sterker nog, je zou wel gek zijn als je je nog laat vaccineren. Het is het gymbriefje van je moeder.Go hard or go home![]()
quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:24 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dan stellen we o.a. kankeroperaties de komende jaren maar gewoon uit tot ze uiteindelijk niet meer nodig zijn, omdat wat gereformeerde engnekken en moddervette allochtonen met diabetes hun handdoek alvast over een IC-bed gelegd hebben.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Ik zou eerlijk gezegd niet in een land willen wonen waar iemand die niet gevaccineerd is maar op straat mag sterven, dat diegene minder mens is. Diegene heeft een keuze gemaakt en het is al straf genoeg dat diegene in het ziekenhuis opgenomen wordt door die keuze.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:54 schreef galantis het volgende:
[..]
Als ik zie hoe groot het aandeel is van half- of ongevaccineerden in het ziekenhuis dan vermoed ik dat die impact wel voldoende is, mits iedereen een vaccin haalt.
Maar goed, ik vind dat er - meer in zijn algemeenheid - maar vrij nonchalant wordt gepraat over het potentieel limiteren en/of weigeren van zorg aan ongevaccineerden. En dan opeens is het een familielid en o wat zullen mensen de ziekenhuizen dan jankend staan te smeken om ze op te nemen.
Ik hoop oprecht dat de meeste mensen ook zo denken.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 28-07-2021 21:59:46 ]![]()
Lekker man, eerst een Pfizertje en daarna een Coronaatje.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:38 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Daarom, weg met de maatregelen, krijg je gewoon een keer corona als booster.![]()
Dit gebeurt idd in Rotterdam al met oa vaccinatiebussen in bepaalde wijken/op markten en men kan zich deze week bij de Maassilo zonder afspraak laten vaccineren.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:52 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven ben ik van mening dat het beleid daar niet op gestoeld zou moeten zijn. Nu modderen we maar aan, wachten we af en maken we geen plan in de hoop dat het zo ver niet komt. Wees eerlijk en zet mensen niet tegen elkaar op.
Vaccinaties zouden nooit verplicht moeten worden, zorg er voor dat ze bereikbaar zijn voor iedereen, zonder lastige regelingen, digid of afspraken op locaties ver weg. Verlaag de drempel, publiceer begrijpelijke eerlijke informatie mbt zowel de risico’s als voordelen. Zorg dat mensen het zo goed mogelijk begrijpen en er zelf voor kiezen, prima, maar dwang gaat in elk geval zodanig tegen mijn principes in dat ik er graag tegen in opstand zou komen, ook al meen ik in dat in deze fase voor mij het nemen van het vaccin de beste keus is en hoop ik dat voldoende anderen dezelfde keuze zullen maken.Physically I am here but mentally I am in a galaxy far far away.![]()
Precies. Ik verwacht dat het overgrote deel gruwelijk spijt heeft. Als ze dan toch nog nuttige talkshowgasten moeten vinden dan stel ik voor om eens zo'n bekeerling uit te nodigen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zou eerlijk gezegd niet in een land willen wonen waar iemand die niet gevaccineerd is maar op straat mag sterven, dat diegene minder mens is. Diegene heeft een keuze gemaakt en het is al straf genoeg dat diegene in het ziekenhuis opgenomen wordt door die keuze.I'll give you something to do![]()
Dat is een portret van een uiterste, maar goed. Ik wil niet in een land wonen waar vaccinatie wordt gedwongen. Nu zou mijn schets van oplossingsrichting te kort door de bocht zijn, dus zal ‘t voor vanavond maar niet meer betogen. Dan zou mijn voorlopige conclusie zijn dat beide opties niet acceptabel zijn. Ik ben dan heel benieuwd naar de prognoses voor de zorgbelasting zonder beperkingen tav de behaalde vaccinatiegraad; dat moet inzicht geven hoe lang we van alles blijven verbieden. Ik denk dat zelfs bij een graad van 100% dat niet voldoende zou zijn om volledig terug te gaan naar normaal. Maar er wordt zo ook niet gewerkt aan opschalen de komende jaren. We wachten maar gewoon of en tot het probleem afzwakt.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zou eerlijk gezegd niet in een land willen wonen waar iemand die niet gevaccineerd is maar op straat mag sterven, dat diegene minder mens is. Diegene heeft een keuze gemaakt en het is al straf genoeg dat diegene in het ziekenhuis opgenomen wordt door die keuze.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Oh begrijp me niet verkeerd, ik ook niet. Ik vind dat vaccinatie een keuze moet blijven, ook omdat ik van mening ben dat het probleem niet opgelost wordt met een vaccinatieplicht. Als de vaccinatiebereidheid nu 50% was ofzo was 't een ander verhaal, maar we lijken boven de 80% uit te gaan komen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:06 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Dat is een portret van een uiterste, maar goed. Ik wil niet in een land wonen waar vaccinatie wordt gedwongen. Nu zou mijn schets van oplossingsrichting te kort door de bocht zijn, dus zal ‘t voor vanavond maar niet meer betogen. Dan zou mijn voorlopige conclusie zijn dat beide opties niet acceptabel zijn. Ik ben dan heel benieuwd naar de prognoses voor de zorgbelasting zonder beperkingen tav de behaalde vaccinatiegraad; dat moet inzicht geven hoe lang we van alles blijven verbieden. Ik denk dat zelfs bij een graad van 100% dat niet voldoende zou zijn om volledig terug te gaan naar normaal. Maar er wordt zo ook niet gewerkt aan opschalen de komende jaren. We wachten maar gewoon of en tot het probleem afzwakt.
Dan kun je een procent of 5 tot 8 ofzo omhoog door middel van een vaccinatieplicht, hoewel dat ook veel kwaad kan doen.
Ik ben 't met je eens dat er echt extra ruimte in de ziekenhuizen moet komen, zeker als corona endemisch wordt en iedere winter druk op de zorg gaat leggen.![]()
Een speurtocht naar de TvT organiserenquote:Op woensdag 28 juli 2021 21:03 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Als andere EU-landen maatregelen treffen tegen ongevaccineerden vind ik dat Nederland dat ook moet doen. Zowat voor alles wat niet essentieel is Testen voor Toegang invoeren (en dus mensen mogen enkel met een vaccinatiebewijs, herstelbewijs of negatief testbewijs naar binnen). Testen zonder klachten niet meer gratis aanbieden en de testlocaties voor Testen voor Toegang zo slecht bereikbaar mogelijk maken om zo zoveel mensen richting de prikstraat te sturen. Zo kun je wel mooi een indirecte vaccinatieplicht invoeren, hetgeen waar ik ook voorstander van ben.![]()
Was vroeger altijd leuk op kamp met spelletjes, bordjes met dieren die je kreeg en dan moest je die dieren (= begeleiders met bordjes/dierengeluiden) gaan zoeken in het donker
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Misschien aparte ziekenhuis voor corona patiënten en andere ziekenhuizen voor gewone patiënten, dat zou de oplossing zijn voor het probleem.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:09 schreef chratnox het volgende:
[..]
Oh begrijp me niet verkeerd, ik ook niet. Ik vind dat vaccinatie een keuze moet blijven, ook omdat ik van mening ben dat het probleem niet opgelost wordt met een vaccinatieplicht. Als de vaccinatiebereidheid nu 50% was ofzo was 't een ander verhaal, maar we lijken boven de 80% uit te gaan komen.
Dan kun je een procent of 5 tot 8 ofzo omhoog door middel van een vaccinatieplicht, hoewel dat ook veel kwaad kan doen.
Ik ben 't met je eens dat er echt extra ruimte in de ziekenhuizen moet komen, zeker als corona endemisch wordt en iedere winter druk op de zorg gaat leggen.Humor, serieus en vrolijk!![]()
quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:55 schreef Noek het volgende:
[..]
Geniaal ja. Meeste scholieren kunnen wel janken van geluk als ze een weekje thuis mogen zitten wanneer het schooljaar weer in volle gang is.
Sterker nog, je zou wel gek zijn als je je nog laat vaccineren. Het is het gymbriefje van je moeder.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
quote:BAM? Is dat een nieuwe titel voor Dr?quote:
Eerste reactie;
Hij zegt hier dat zodra het virus vat krijgt op een gevaccineerd (breakthrough infection) is er geen / amper verschil. Echter is de kans op een infectie significant kleiner.- verwijderd door admin -![]()
Mijn dochter van 14 is het niet met je eensquote:Op woensdag 28 juli 2021 21:55 schreef Noek het volgende:
[..]
Geniaal ja. Meeste scholieren kunnen wel janken van geluk als ze een weekje thuis mogen zitten wanneer het schooljaar weer in volle gang is.
Sterker nog, je zou wel gek zijn als je je nog laat vaccineren. Het is het gymbriefje van je moeder.![]()
Het betekent online les en dat schijnt (nog) kutter te zijn dan gewoon naar school.
En dan laten we het testen voor elk tripje of reisje naar het buitenland en daar dan binnen 24/48/72 uur de uitslag voor krijgen even buiten beschouwing.![]()
Je kan het antwoord toch wel raden dan, die gaan ook niet door.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:48 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
Denk juist niet zodat men duidelijkheid heeft.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
BAM is wappiespeak voor "ik verdraai hier even de woorden van een expert die iets zegt zodat het net lijkt of ik bevestigd word in mijn lijmsnuiverij."quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:30 schreef groenen het volgende:
[..]
[..]
BAM? Is dat een nieuwe titel voor Dr?
Eerste reactie;
Hij zegt hier dat zodra het virus vat krijgt op een gevaccineerd (breakthrough infection) is er geen / amper verschil. Echter is de kans op een infectie significant kleiner.
[ Bericht 0% gewijzigd door Monolith op 29-07-2021 07:18:00 ]Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Alleen op de Wereld.quote:![]()
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.![]()
Ja, dat is mijn plan B, op bezoek naar vrienden in de UK (dat mag straks) en daar even Above and Beyond and Anjunadeep Open Air meepakken als het gewoon doorgaat, maar daar lijkt het wel op.quote:Op woensdag 28 juli 2021 19:01 schreef quirina het volgende:
Idd dan lekker festivallen in het buitenland aangezien dit niet mag in dit kutland.Achteraf zou ik in feb 2020 ook wel Corona gehad kunnen hebben, ik was 3 weken verkouden, normaal is 5 dagenquote:Op woensdag 28 juli 2021 19:42 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik en mijn man zijn in maart 2020 ook 2 weken lang goed ziek geweest, allebei een dikke week koorts gehad. Ik heb daarna nog een kleine maand last gehad van een sterk verslechterde conditie.
Testen was toen inderdaad alleen mogelijk als het heel heel heel erg met je gesteld was.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Het lijkt mij terecht om vraagtekens te stellen bij een experimenteel 'medicijn' dat nog geen termijn resultaat heeft laten zien aangaande haar (bij)werking en op grond van een valse voorstelling, in een gezonde populatie moet worden gebracht.quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Zo zien de anti vaxxers dat alleen niet. Zij zien het als een overheid die ze niet met rust wil laten, die elk aspect van hun leven wil controleren. Een overheid die ze in veel gevallen toch al niet vertrouwen.
In de spoiler aanvullende nuancering aangaande valse voorstelling, virus en 'besmetting'SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe dan wel, is vooral kijken wie een infectie vooral kan treffen qua gevolgen en dan die groep als keuze, (preventieve) behandeling en/of specifieke bescherming (aan)bieden. Iedereen onderwerpen aan - onomkeerbare - vaccinatie is naast ingrijpend ook buitensporig misbruik van macht omdat er een doelgerichte aanpak prima mogelijk is. Een aanpak die iedereen in haar juiste waarde laat."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
//--//quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:54 schreef galantis het volgende:
[..]
Als ik zie hoe groot het aandeel is van half- of ongevaccineerden in het ziekenhuis dan vermoed ik dat die impact wel voldoende is, mits iedereen een vaccin haalt.
Maar goed, ik vind dat er - meer in zijn algemeenheid - maar vrij nonchalant wordt gepraat over het potentieel limiteren en/of weigeren van zorg aan ongevaccineerden. En dan opeens is het een familielid en o wat zullen mensen de ziekenhuizen dan jankend staan te smeken om ze op te nemen.
Hoe stelt men eigenlijk precies vast dat iemand ziek in het ziekenhuis, half/ongevaccineerd is?
Is dat omdat 'ze' geen boterbriefje hebben of omdat ze geen antilichamen hebben?
Interessant voor schuldenstatistiek is hoeveel van die sws kwetsbare groep, ondanks dokteradvies bewust ongevaccineerd wilde blijven."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dat is het nadeel van een snel antwoord afdwingen. Dan krijg je het antwoord dat je niet wil.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:36 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je kan het antwoord toch wel raden dan, die gaan ook niet door.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Denk ook niet dat het antwoord over 2 weken ineens anders zou zijn hoor. Maar de situatie voor 1 daagse evenementen is wel een tikkeltje anders dan voor meerdaagse met tussendoor testen.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat is het nadeel van een snel antwoord afdwingen. Dan krijg je het antwoord dat je niet wil.
Maar ik snap wel dat er een antwoord nodig is, je kan niet op 13 augustus beslissen dat het 14 augustus weer mag, dat wil je eerder weten.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Goed nieuws voor de groep die het nodig kan hebben.quote:bron: nu.nl
In Israël kunnen kwetsbare kinderen van vijf tot elf jaar vanaf 1 augustus een coronaprik krijgen. Het gaat om kinderen die door hun gezondheidstoestand met ernstige complicaties te maken kunnen krijgen na een besmetting met het virus. Ze krijgen een Pfizer-dosis van 0,1 milliliter, drie keer minder dan een standaard dosis.
De uitkomst van dat beleid in Israël kan daarna ws dienen om te overwegen om de kinderen - mits bijwerkingen uitblijven - van 5 tot/met 11jaar generiek verplicht te gaan inenten. Goed dat jongeren de vaccinatiegraad zo helpen verbeteren."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Geen verschil in viral loads tussen Delta besmette gevaccineerden of ongevaccineerden houdt in gelijkwaardige infecties in de neusholte/longen bij gevaccineerden en ongevaccineerden met Delta, met gelijkwaardige hoeveelheid virus productie tot gevolg.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:30 schreef groenen het volgende:
Eerste reactie;
Hij zegt hier dat zodra het virus vat krijgt op een gevaccineerd (breakthrough infection) is er geen / amper verschil. Echter is de kans op een infectie significant kleiner.
[ Bericht 1% gewijzigd door Za op 28-07-2021 23:36:32 ]![]()
Google eist van al zijn werknemers dat ze gevaccineerd zijn tegen het coronavirus voordat ze kantoren van het bedrijf betreden. Tegelijkertijd verschuift het Amerikaanse concern de datum waarop personeel weer geregeld op het werk moet verschijnen.
De vaccinatieverplichting gaat de komende weken al in bij Amerikaanse vestigingen van Google. In de daaropvolgende maanden eist het bedrijf ook elders in de wereld dat personeel is ingeënt tegen corona.
Topman Sundar Pichai schrijft in een blog aan personeel dat het 'geweldig was' om de voorbije maanden weer werknemers samen te zien brainstormen. Om die reden wilde het bedrijf dan ook dat werknemers zeker 60 procent van hun werktijd doorbrengen op de plekken waar ze ook voor de uitbraak van corona werkten.
Maar waar die terugkeer naar kantoor aanvankelijk deze zomer was voorzien, mogen Google-werknemers nu tot 18 oktober volledig thuiswerken als ze dat willen.
Bron: AD.Nl
Link: https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-de-1~a980bfe0/
Wat is dat voor een werkgever Google,, offf, dat kun je niet eisen van je werknemers die gevaccineerd moet worden voor dat ze weer naar kantoor moeten gaan om te werken.... Onmenselijk hoor!Humor, serieus en vrolijk!![]()
Ik vermoed zo maar dat de gemiddelde Google werknemer, ook ethisch gezien, niet al te veel mores heeft om zich druk te maken over wat rechten w.o. die van privacy. Dat maakt het nog niet juist en denk dat ook andere globale spelers in systeem, hiervoor zullen gaan kiezen; dit aan werknemers op te leggen omdat het hun 'belang'- die van het bedrijfsmodel dan - dient.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:28 schreef Ven1972 het volgende:
Google eist van al zijn werknemers dat ze gevaccineerd zijn tegen het coronavirus voordat ze kantoren van het bedrijf betreden. Tegelijkertijd verschuift het Amerikaanse concern de datum waarop personeel weer geregeld op het werk moet verschijnen.
De vaccinatieverplichting gaat de komende weken al in bij Amerikaanse vestigingen van Google. In de daaropvolgende maanden eist het bedrijf ook elders in de wereld dat personeel is ingeënt tegen corona.
Topman Sundar Pichai schrijft in een blog aan personeel dat het 'geweldig was' om de voorbije maanden weer werknemers samen te zien brainstormen. Om die reden wilde het bedrijf dan ook dat werknemers zeker 60 procent van hun werktijd doorbrengen op de plekken waar ze ook voor de uitbraak van corona werkten.
Maar waar die terugkeer naar kantoor aanvankelijk deze zomer was voorzien, mogen Google-werknemers nu tot 18 oktober volledig thuiswerken als ze dat willen.
Bron: AD.Nl
Link: https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-de-1~a980bfe0/
Wat is dat voor een werkgever Google,, offf, dat kun je niet eisen van je werknemers die gevaccineerd moet worden voor dat ze weer naar kantoor moeten gaan om te werken.... Onmenselijk hoor!"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dan dien je wel weer de testmolen in te gaan.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn plan B, op bezoek naar vrienden in de UK (dat mag straks) en daar even Above and Beyond and Anjunadeep Open Air meepakken als het gewoon doorgaat, maar daar lijkt het wel op.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
PCR test voor vertrek en op dag 2 ook een PCR test doen en opsturen. Hou daar rekening mee.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn plan B, op bezoek naar vrienden in de UK (dat mag straks) en daar even Above and Beyond and Anjunadeep Open Air meepakken als het gewoon doorgaat, maar daar lijkt het wel op.
[..]
Achteraf zou ik in feb 2020 ook wel Corona gehad kunnen hebben, ik was 3 weken verkouden, normaal is 5 dagen![]()
We wachten het gewoon nog even rustig af wat de ontwikkelingen zijn over een maand.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
PCR test voor vertrek en op dag 2 ook een PCR test doen en opsturen. Hou daar rekening mee.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ja, dat is de situatie momenteel, ik wist niet wanneer je wilde gaan. Kan inderdaad dan weer anders zijnquote:Op woensdag 28 juli 2021 23:57 schreef _serial_ het volgende:
[..]
We wachten het gewoon nog even rustig af wat de ontwikkelingen zijn over een maand.![]()
![]()
quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
-knip- Above and Beyond and Anjunadeep Open Air meepakken -knip-![]()
Man met smaakTics van je petten.![]()
Ik zou nog even wachten met Engeland. Het testen voor gevaccineerde is ook al opgevangen door Labour voor evenementen en die zitten tegenwoordig ook aardig in de ZeroCovid hoek.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:57 schreef _serial_ het volgende:
[..]
We wachten het gewoon nog even rustig af wat de ontwikkelingen zijn over een maand.![]()
tnxquote:
in 2019 was ik in Praag voor een ander evenement, en toen kwam ik er toevallig ook achter dat Anjunadeep daar een buitenfestival had op zondag, dat was ook goud om zo het weekje weg te eindigen
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Tnx, ik wacht het ook gewoon nog rustig af. Ik ben gelukkig heel flexibel.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:07 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik zou nog even wachten met Engeland. Het testen voor gevaccineerde is ook al opgevangen door Labour voor evenementen en die zitten tegenwoordig ook aardig in de ZeroCovid hoek.
[ twitter ]
Dit zou toch maar extra zijn, ik ben sowieso benieuwd hoe de hele situatie over een paar weken is in de EU en UKwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
https://thehill.com/polic(...)cine-requirement-forquote:Biden expected to announce vaccine requirement for federal workers this week
President Biden is expected to announce Thursday that federal government employees and contractors must get a COVID-19 vaccine or they will be subject to frequent testing for the virus, a source familiar with the plans confirmed to The Hill.
Biden will outline the new protocols for federal workers during a speech Thursday in which he plans to detail efforts to get more Americans vaccinated as cases around the country are on the rise.
White House principal deputy press secretary Karine Jean-Pierre told reporters Wednesday that no decision has been finalized, but a system where federal employees must get the vaccine or submit to strict safety protocols is under "strong consideration."are we infinite or am I alone![]()
Labour heeft, behoudens een enorme opstand in de Tory gelederen, echter niets in te brengen momenteel, de meerderheid van de Tories is nogal fors.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:07 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik zou nog even wachten met Engeland. Het testen voor gevaccineerde is ook al opgevangen door Labour voor evenementen en die zitten tegenwoordig ook aardig in de ZeroCovid hoek.
[ twitter ]
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-07-2021 00:16:53 ]![]()
Daar is iedereen benieuwt naar. Maar als ik voor iets moet testen blijf ik er voorlopig van weg zeker in het buitenland. Geen zin om met een positieve test ergens opgesloten te zitten in het buitenland. (ook al ben je niet ziek)quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:14 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Tnx, ik wacht het ook gewoon nog rustig af. Ik ben gelukkig heel flexibel.
Dit zou toch maar extra zijn, ik ben sowieso benieuwd hoe de hele situatie over een paar weken is in de EU en UK![]()
Eens hoor. Die enorme focus op testen moet een keer op houden, liefst zo snel mogelijk.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:16 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Daar is iedereen benieuwt naar. Maar als ik voor iets moet testen blijf ik er voorlopig van weg zeker in het buitenland. Geen zin om met een positieve test ergens opgesloten te zitten in het buitenland. (ook al ben je niet ziek)
Nog even we voegen er testen op influenza, RS virussen, Rhino virussen aan toe, en we mogen alleen door een desinfectie zuil naar buiten als we negatief testen op alles.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ik weet het plus door de standpunten die ze de laatste tijd innemen zijn er ook behoorlijk wat leden aan het weg lopen. Veel Labour leden vinden het gek dat ze wel pleiten voor quarantaine verplichtingen/hotels en dat soort gebeuren maar niet voor betaald ziekteverlof.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:16 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Labour heeft, behoudens een enorme opstand in de Tory gelederen, echter niets in te brengen momenteel, de meerderheid van de Tories is nogal fors.![]()
Dit is heel normaal in vrijwel alle landen van de wereld. Ook het Europese Hof vindt een vaccinatieplicht niet in strijd met de rechten van de mens. Dat wij het als "onmenselijk" zien komt voornamelijk door religieuze wappies.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:28 schreef Ven1972 het volgende:
Google eist van al zijn werknemers dat ze gevaccineerd zijn tegen het coronavirus voordat ze kantoren van het bedrijf betreden. Tegelijkertijd verschuift het Amerikaanse concern de datum waarop personeel weer geregeld op het werk moet verschijnen.
De vaccinatieverplichting gaat de komende weken al in bij Amerikaanse vestigingen van Google. In de daaropvolgende maanden eist het bedrijf ook elders in de wereld dat personeel is ingeënt tegen corona.
Topman Sundar Pichai schrijft in een blog aan personeel dat het 'geweldig was' om de voorbije maanden weer werknemers samen te zien brainstormen. Om die reden wilde het bedrijf dan ook dat werknemers zeker 60 procent van hun werktijd doorbrengen op de plekken waar ze ook voor de uitbraak van corona werkten.
Maar waar die terugkeer naar kantoor aanvankelijk deze zomer was voorzien, mogen Google-werknemers nu tot 18 oktober volledig thuiswerken als ze dat willen.
Bron: AD.Nl
Link: https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-de-1~a980bfe0/
Wat is dat voor een werkgever Google,, offf, dat kun je niet eisen van je werknemers die gevaccineerd moet worden voor dat ze weer naar kantoor moeten gaan om te werken.... Onmenselijk hoor!They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Wut? Ook als je volledig gevaccineerd bent?quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
PCR test voor vertrek en op dag 2 ook een PCR test doen en opsturen. Hou daar rekening mee.
Godsamme zeg, ben ik over een maand volledig gevaccineerd (incl. De 2 weken) en kan ik straks nog tests gaan doen om te reizen![]()
![]()
Ja, dat zijn de regels vanaf 2 augustus dus. Maar je hoeft voor Engeland niet meer in quarantaine en voor Wales vermoedelijk ook niet. En dat is al een enorme verbetering voor ons.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:45 schreef Oriente het volgende:
[..]
Wut? Ook als je volledig gevaccineerd bent?
Godsamme zeg, ben ik over een maand volledig gevaccineerd (incl. De 2 weken) en kan ik straks nog tests gaan doen om te reizen
Hoe lang die testverplichting blijft is niet duidelijk, mischien ook weg over 3-4 weken.
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 29-07-2021 00:48:13 ]![]()
Nou, dan laat ik Engeland nog maar even voor wat het is voorlopig... helaasquote:Op donderdag 29 juli 2021 00:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat zijn de regels vanaf 2 augustus dus. Maar je hoeft voor Engeland niet meer in quarantaine en voor Wales vermoedelijk ook niet. En dat is al een enorme verbetering voor ons.![]()
Je bedoeld dan ws deze jurisprudentie waar het Hof beslist dat als dit in het directe belang is van een kind, het kind op grond EVRM.Art8 door verzorgers dan geen vaccinatie kan worden onthouden. Zo ik heb begrepen, heeft de rechter hier vooral gedoeld op/voor kinderen die (voor zichzelf of anderen in hun natuurlijke omgeving) het medisch nodig hebben.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:20 schreef speknek het volgende:
[..]
Dit is heel normaal in vrijwel alle landen van de wereld. Ook het Europese Hof vindt een vaccinatieplicht niet in strijd met de rechten van de mens. Dat wij het als "onmenselijk" zien komt voornamelijk door religieuze wappies.
Een andere zaak - die nu ivm besmettingen begint te spelen - is dat 'werkgevers', mits dit verband houdt met werkzaamheden, aanvullende (lichaams)eisen kunnen stellen. Zoiets als dat je moet kunnen schrijven om
administratie te doen en bv ingeënt moet zijn wanneer je anderen zorg verleend.
De verplichting om vanwege werk ingeënt te zijn, staat op zeer gespannen voet met rechten wanneer niet 'onomstotelijk' vaststaat dat dit voor alle betrokkenen vice versa a) noodzakelijk en b) veilig is.
Inzake Covid19 vaccins, die zich sws in een voorwaardelijke testfase bevinden, kan sws dat nog niet vastgesteld worden. Een rechter zal zich hier dan ws nog niet over uitlaten.
Deze zaak en uitspraak is niet zo eenvoudig te 'gebruiken' om Covid19-vaccinatie dus generiek te kunnen verplichten. Iets dat veel te makkelijk doet schijnen als 'normaal'. Het recht op de eigen integriteit, is verregaand.
Reden dat 'democratische' landen Covid19 vaccinatie niet letterlijk verplicht (kunnen) stellen maar dit 'slinks' als (impliciet & verplichte) keuze neerzetten. Het is als de bal vooruit trappen om te kijken waar die in het veld stopt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Je moet. Volgens dat bericht.quote:Op woensdag 28 juli 2021 18:50 schreef ZarB het volgende:
[..]
Nee hoor. Je mag testen. De verspreiding moet toch zoveel mogelijk ingedamd worden. Hoe ga je dat voor elkaar krijgen als je niet test en niet vaccineert?![]()
Wel nog 97% bescherming tegen ernstige klachten. Dat is dan prima toch.quote:Op woensdag 28 juli 2021 20:54 schreef Kickinalfa het volgende:
Pfizer wat 6% per 2 maanden in bescherming afneemt?
https://teletekst-data.nos.nl/webplus?p=130
Klinkt wel oprecht kut![]()
Dit. En hoezo is het een enorme verbetering wanneer je nog dient te testenquote:Op donderdag 29 juli 2021 00:48 schreef Oriente het volgende:
[..]
Nou, dan laat ik Engeland nog maar even voor wat het is voorlopig... helaas
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ah dat had ik nog niet meegekregen. Wat fijn voor jullie!quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat zijn de regels vanaf 2 augustus dus. Maar je hoeft voor Engeland niet meer in quarantaine en voor Wales vermoedelijk ook niet. En dat is al een enorme verbetering voor ons.
Hoe lang die testverplichting blijft is niet duidelijk, mischien ook weg over 3-4 weken.zie email 27 oktober![]()
Is dit een verbatim quote van Marcel Levi?quote:Op woensdag 28 juli 2021 21:24 schreef DDDDDaaf het volgende:
Dan stellen we o.a. kankeroperaties de komende jaren maar gewoon uit tot ze uiteindelijk niet meer nodig zijn, omdat wat gereformeerde engnekken en moddervette allochtonen met diabetes hun handdoek alvast over een IC-bed gelegd hebben.![]()
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ens-experts-a4052791
Wat is dit in godsnaam?
Zelden zo veel incompetentie bij elkaar gezien. Gedraai, gelieg en compleet onlogische besluitvorming.zie email 27 oktober![]()
ach ja, dan hoeft de Horeca weinig te investeren in ventilatie, betere kans om niet failliet te gaan.quote:Op donderdag 29 juli 2021 04:40 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ens-experts-a4052791
Wat is dit in godsnaam?
Zelden zo veel incompetentie bij elkaar gezien. Gedraai, gelieg en compleet onlogische besluitvorming.![]()
Ze doen echt maar wat joh. Dat is nu wel duidelijk.quote:Op donderdag 29 juli 2021 04:40 schreef trein2000 het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ens-experts-a4052791
Wat is dit in godsnaam?
Zelden zo veel incompetentie bij elkaar gezien. Gedraai, gelieg en compleet onlogische besluitvorming.![]()
Vaccinatiebereid in Nederland ligt al enorm hoog. Hier in Zwitserland vlakt de grafiek van vaccineren erg af rond de 55%.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:06 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Dat is een portret van een uiterste, maar goed. Ik wil niet in een land wonen waar vaccinatie wordt gedwongen. Nu zou mijn schets van oplossingsrichting te kort door de bocht zijn, dus zal ‘t voor vanavond maar niet meer betogen. Dan zou mijn voorlopige conclusie zijn dat beide opties niet acceptabel zijn. Ik ben dan heel benieuwd naar de prognoses voor de zorgbelasting zonder beperkingen tav de behaalde vaccinatiegraad; dat moet inzicht geven hoe lang we van alles blijven verbieden. Ik denk dat zelfs bij een graad van 100% dat niet voldoende zou zijn om volledig terug te gaan naar normaal. Maar er wordt zo ook niet gewerkt aan opschalen de komende jaren. We wachten maar gewoon of en tot het probleem afzwakt.
Nederland is nu bij 70% eerste prik, daf loopt denk ik nog wel door naar 80% volledig gevacineerd voor de herfst. Dan moet er echt een wonder gebeuren wil de IC nog vollopen.![]()
Bestaande horeca heeft die investeringen reeds gedaan.quote:Op donderdag 29 juli 2021 05:54 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ach ja, dan hoeft de Horeca weinig te investeren in ventilatie, betere kans om niet failliet te gaan.are we infinite or am I alone![]()
Even zitten rondkijken voor een reis richting het Caribisch gebied volgend jaar.quote:Op donderdag 29 juli 2021 00:45 schreef Oriente het volgende:
[..]
Wut? Ook als je volledig gevaccineerd bent?
Godsamme zeg, ben ik over een maand volledig gevaccineerd (incl. De 2 weken) en kan ik straks nog tests gaan doen om te reizen
Maar vrijwel al die eilanden eisen gewoon een negatieve PCR en sommigen testen zelfs iedereen daar bovenop nog bij aankomst, waarbij je in quarantaine moet tot die 2e uitslag ook negatief is. Ook gevaccineerden dus.
Ik denk dat dat wel een teken is dat we echt nog lang niet van al dat getest en die controles af gaan zijn. Denk dat we blij mogen zijn als het in Europa volgend jaar enigszins normaal is, maar daarbuiten verwacht ik eigenlijk nog jaren dit soort beperkingen.![]()
Over 0.5 jaar is het overal zo.quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:28 schreef Ven1972 het volgende:
Wat is dat voor een werkgever Google,, offf, dat kun je niet eisen van je werknemers die gevaccineerd moet worden voor dat ze weer naar kantoor moeten gaan om te werken.... Onmenselijk hoor!![]()
Ik vind het apart. Zeker als je ziet dat dit soort techbedrijven (Google, Facebook, etc) graag iedereen zo veel en zo lang mogelijk op hun platform willen hebben. Allemaal online, maar wel op kantoor? Vernieuwend en 'disruptive' hoor!quote:Op woensdag 28 juli 2021 23:28 schreef Ven1972 het volgende:
Wat is dat voor een werkgever Google,, offf, dat kun je niet eisen van je werknemers die gevaccineerd moet worden voor dat ze weer naar kantoor moeten gaan om te werken.... Onmenselijk hoor!
Maar misschien dat een hoop werknemers er wel blij mee zijn. Huizen schijnen voor de meesten onbetaalbaar in Silicon Valley, en dan is thuiswerken niet zo prettig als je in een tentje of camper zit.![]()
https://www.ad.nl/binnenl(...)oronavirus~ad16bd24/
Nog een argument om te stoppen met die totaalfocus op corona. En met de angstcampagne.![]()
"Ik kom af en toe wel eens wat mensen tegen bij de brievenbus. Dan maken we een praatje, op afstand. Laatst zei ik: ik zal jullie weer eens uitnodigen voor een glaasje. Maar de één na de ander zei: nee, ik kom niet, ik kom niet, want... corona...’’"quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:47 schreef Spablauw214 het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)oronavirus~ad16bd24/
Nog een argument om te stoppen met die totaalfocus op corona. En met de angstcampagne.
Ah gossie, wat verdrietig, arme man. Echt naar hoe ellendig die ouwetjes zich voelen.Gimme whiskey, give me bourbon, gimme gin..
'Cause it don't matter what I'm drinkin', Lord, as long as it drowns this sorrow I'm in.![]()
Valt mee, we mogen enkel janken wanneer de beste man corona heeft.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:59 schreef josja het volgende:
[..]
"Ik kom af en toe wel eens wat mensen tegen bij de brievenbus. Dan maken we een praatje, op afstand. Laatst zei ik: ik zal jullie weer eens uitnodigen voor een glaasje. Maar de één na de ander zei: nee, ik kom niet, ik kom niet, want... corona...’’"
Ah gossie, wat verdrietig, arme man. Echt naar hoe ellendig die ouwetjes zich voelen.![]()
Het lijkt er op dat het eigenlijk gelijk belangrijker is dan het vinden vind van de beste aanpak.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:34 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ze doen echt maar wat joh. Dat is nu wel duidelijk.
Bij meerdere mensen en op meerdere niveaus.
Anders kan ik dit niet verklaren.zie email 27 oktober![]()
Toevallig ook bij de mensen die geacht worden het land te besturen. Dat is toch wel een beetje zorgelijk nietwaar?quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het lijkt er op dat het eigenlijk gelijk belangrijker is dan het vinden vind van de beste aanpak.
Bij meerdere mensen en op meerdere niveaus.
Anders kan ik dit niet verklaren.![]()
Een beetje?quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Toevallig ook bij de mensen die geacht worden het land te besturen. Dat is toch wel een beetje zorgelijk nietwaar?zie email 27 oktober![]()
Ga eraar van uit dat die testverplichtingen, net als de maatregelen na 9/11, gewoon "here to stay" zijn. Daar gaan we nooit meer van af komen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Even zitten rondkijken voor een reis richting het Caribisch gebied volgend jaar.
Maar vrijwel al die eilanden eisen gewoon een negatieve PCR en sommigen testen zelfs iedereen daar bovenop nog bij aankomst, waarbij je in quarantaine moet tot die 2e uitslag ook negatief is. Ook gevaccineerden dus.
Ik denk dat dat wel een teken is dat we echt nog lang niet van al dat getest en die controles af gaan zijn. Denk dat we blij mogen zijn als het in Europa volgend jaar enigszins normaal is, maar daarbuiten verwacht ik eigenlijk nog jaren dit soort beperkingen.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Als een kinderdagverblijf het mag dan zeker een normaal individueel bedrijf waar veel minder dwang bij komt kijken het ook.quote:Op donderdag 29 juli 2021 01:11 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je bedoeld dan ws deze jurisprudentie waar het Hof beslist dat als dit in het directe belang is van een kind, het kind op grond EVRM.Art8 door verzorgers dan geen vaccinatie kan worden onthouden. Zo ik heb begrepen, heeft de rechter hier vooral gedoeld op/voor kinderen die (voor zichzelf of anderen in hun natuurlijke omgeving) het medisch nodig hebben.
Een andere zaak - die nu ivm besmettingen begint te spelen - is dat 'werkgevers', mits dit verband houdt met werkzaamheden, aanvullende (lichaams)eisen kunnen stellen. Zoiets als dat je moet kunnen schrijven om
administratie te doen en bv ingeënt moet zijn wanneer je anderen zorg verleend.
De verplichting om vanwege werk ingeënt te zijn, staat op zeer gespannen voet met rechten wanneer niet 'onomstotelijk' vaststaat dat dit voor alle betrokkenen vice versa a) noodzakelijk en b) veilig is.
Inzake Covid19 vaccins, die zich sws in een voorwaardelijke testfase bevinden, kan sws dat nog niet vastgesteld worden. Een rechter zal zich hier dan ws nog niet over uitlaten.
Deze zaak en uitspraak is niet zo eenvoudig te 'gebruiken' om Covid19-vaccinatie dus generiek te kunnen verplichten. Iets dat veel te makkelijk doet schijnen als 'normaal'. Het recht op de eigen integriteit, is verregaand.
Reden dat 'democratische' landen Covid19 vaccinatie niet letterlijk verplicht (kunnen) stellen maar dit 'slinks' als (impliciet & verplichte) keuze neerzetten. Het is als de bal vooruit trappen om te kijken waar die in het veld stopt.
Hier duiding van een UHD Gezondheidsrecht
https://www.eur.nl/nieuws(...)ccinaties-toegestaan
Dat de situatie in Nederland misschien anders is, doet weinig af aan mijn post. Als je in Spanje werkt wordt je jaarlijks een bloedtest "aangeboden" door je bedrijf om je gezondheid te controleren.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
https://nos.nl/artikel/23(...)-personeel-verplicht
Vaccinatieplicht bij een aantal grote Amerikaanse multinationalsFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Dit soort treurigheid komt overal voor, maar is geen eens een bijzaak in het beleid.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:47 schreef Spablauw214 het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)oronavirus~ad16bd24/
Nog een argument om te stoppen met die totaalfocus op corona. En met de angstcampagne.![]()
Enige wat telt is dat ze geen corona hebben, wat er voor de rest speelt is niet van belang.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:47 schreef Spablauw214 het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)oronavirus~ad16bd24/
Nog een argument om te stoppen met die totaalfocus op corona. En met de angstcampagne.
Wat een wereld leven we toch in momenteel...![]()
Een wereld waarin het hoogste goed is om geen covid op te lopen en niemand te besmetten. De rest is bijzaak.quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:39 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Enige wat telt is dat ze geen corona hebben, wat er voor de rest speelt is niet van belang.
Wat een wereld leven we toch in momenteel...![]()
Dat denk ik niet. Uiteindelijk moet de Caribbean het van de cruiseindustrie hebben, en als jij voor elk eiland waar je afstapt een nieuwe test moet doen, ben je voor een gezin van 4 duizenden euro’s kwijt aan testen. Dus ze schieten zichzelf in de voet.quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:29 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ga eraar van uit dat die testverplichtingen, net als de maatregelen na 9/11, gewoon "here to stay" zijn. Daar gaan we nooit meer van af komen.
Ik verwacht wel dat ze ermee door gaan tot de WHO zegt dat de pandemie voorbij is. En dat kan alsnog wel 2-3 jaar duren.![]()
Mooie ontwikkelingquote:Op donderdag 29 juli 2021 07:35 schreef ESF1Gamer het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)-personeel-verplicht
Vaccinatieplicht bij een aantal grote Amerikaanse multinationalsRossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Vind ik niet. Het moet alsnog je eigen keuze zijn of je een vaccin wilt of niet. Niet een verplichting anders verlies je baan.quote:Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Waar zijn ze bang voor? Dat ze niet nog 50 jaar kunnen leven ofzo? Mijn oom en tante van 90 en 85 zijn ook volledig gevaccineerd en ontvangen gewoon weer veel bezoek en gaan er weer samen op uit.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:59 schreef josja het volgende:
[..]
"Ik kom af en toe wel eens wat mensen tegen bij de brievenbus. Dan maken we een praatje, op afstand. Laatst zei ik: ik zal jullie weer eens uitnodigen voor een glaasje. Maar de één na de ander zei: nee, ik kom niet, ik kom niet, want... corona...’’"
Ah gossie, wat verdrietig, arme man. Echt naar hoe ellendig die ouwetjes zich voelen.![]()
Je kunt het oplossen door je dochter van 14 naar de prikstraat te sturen. Tegenwoordig zit er nog maar drie weken de eerste en tweede prik dus dat is gunstig.quote:Op woensdag 28 juli 2021 22:30 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Mijn dochter van 14 is het niet met je eens![]()
Het betekent online les en dat schijnt (nog) kutter te zijn dan gewoon naar school.
En dan laten we het testen voor elk tripje of reisje naar het buitenland en daar dan binnen 24/48/72 uur de uitslag voor krijgen even buiten beschouwing.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Sturen nog wel. Helaas voor mama en papa werkt dat zo niet onder de wgbo.quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:58 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Je kunt het oplossen door je dochter van 14 naar de prikstraat te sturen. Tegenwoordig zit er nog maar drie weken de eerste en tweede prik dus dat is gunstig.zie email 27 oktober![]()
De vaccinatiegraad moet hoog genoeg zijn om genoeg weerstand te bieden tegen de deltavariant en aangezien slechts drie op de vijf jongeren en jongvolwassenen tot 35 jaar in Nederland zich laten vaccineren (bron: coronabeeld.nl) is dat gewoon #teweinig en moet er dus naar mijn mening meer dwang komen om jongeren en jongvolwassenen naar de prikstraat te krijgen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:52 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Vind ik niet. Het moet alsnog je eigen keuze zijn of je een vaccin wilt of niet. Niet een verplichting anders verlies je baan.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Waarom is de vaccinatiebereidheid in Zwitserland zo laag dan? 55% is echt heel erg laag voor een modern en Westers land.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:36 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Vaccinatiebereid in Nederland ligt al enorm hoog. Hier in Zwitserland vlakt de grafiek van vaccineren erg af rond de 55%.
Nederland is nu bij 70% eerste prik, daf loopt denk ik nog wel door naar 80% volledig gevacineerd voor de herfst. Dan moet er echt een wonder gebeuren wil de IC nog vollopen.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
We hebben te maken met de grondwet hier in NLquote:Op donderdag 29 juli 2021 08:00 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
De vaccinatiegraad moet hoog genoeg zijn om genoeg weerstand te bieden tegen de deltavariant en aangezien slechts drie op de vijf jongeren en jongvolwassenen tot 35 jaar in Nederland zich laten vaccineren (bron: coronabeeld.nl) is dat gewoon #teweinig en moet er dus naar mijn mening meer dwang komen om jongeren en jongvolwassenen naar de prikstraat te krijgen.
https://www.denederlandse(...)ucfq6v2/vgrnblu821m2
Het artikel gaat over de situatie in AmerikaFuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto![]()
Er is geen politiek draagvlak voor inderdaad.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
We hebben te maken met de grondwet hier in NL
https://www.denederlandse(...)ucfq6v2/vgrnblu821m2
Het artikel gaat over de situatie in Amerikazie email 27 oktober![]()
Dwang nog wel..quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:00 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
De vaccinatiegraad moet hoog genoeg zijn om genoeg weerstand te bieden tegen de deltavariant en aangezien slechts drie op de vijf jongeren en jongvolwassenen tot 35 jaar in Nederland zich laten vaccineren (bron: coronabeeld.nl) is dat gewoon #teweinig en moet er dus naar mijn mening meer dwang komen om jongeren en jongvolwassenen naar de prikstraat te krijgen.
Vaccinatiebereidheid zal onder jongeren alleen nog maar dalen als we straks voor iedereen en z'n moeder ondanks volledig gevaccineerd alsnog moeten testen.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
We moeten ook geen volledig gevaccineerde mensen gaan testen. Daarmee verpest je gewoon de vaccinatiebereidheid die wel echt essentieel is om het virus te kunnen indammen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:09 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dwang nog wel..
Vaccinatiebereidheid zal onder jongeren alleen nog maar dalen als we straks voor iedereen en z'n moeder ondanks volledig gevaccineerd alsnog moeten testen.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Ja maar dat willen ze wel he..quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:13 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
We moeten ook geen volledig gevaccineerde mensen gaan testen. Daarmee verpest je gewoon de vaccinatiebereidheid die wel echt essentieel is om het virus te kunnen indammen.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik was stiekem na 5 minuten al weggelopen, maar ik ben dan ook wel een bad boy.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:09 schreef Caland het volgende:
Tweede prik zit erin
Moet nu wel een kwartier zitten. WALGELIJK
@:lenny_leonardLege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Ja ik ben er dan toch niet bad boy genoeg voor als je precies om 8.01 aan de beurt wasquote:Op donderdag 29 juli 2021 08:14 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik was stiekem na 5 minuten al weggelopen, maar ik ben dan ook wel een bad boy.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Living on the edgequote:Op donderdag 29 juli 2021 08:14 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik was stiekem na 5 minuten al weggelopen, maar ik ben dan ook wel een bad boy.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Zwitsers staan nu eenmaal overal neutraal in.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:02 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Waarom is de vaccinatiebereidheid in Zwitserland zo laag dan? 55% is echt heel erg laag voor een modern en Westers land.![]()
Ik ben benieuwd of we nog altijd in zo'n dystopische samenleving met een angstpsychose leven wanneer het virus al lang en breed tot een verkoudheidsvirus gemuteerd is.quote:Op donderdag 29 juli 2021 07:44 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Een wereld waarin het hoogste goed is om geen covid op te lopen en niemand te besmetten. De rest is bijzaak.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Avondklokje.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:24 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of we nog altijd in zo'n dystopische samenleving met een angstpsychose leven wanneer het virus al lang en breed tot een verkoudheidsvirus gemuteerd is.![]()
quote:De bevolkingsrijkste deelstaat van Australië heeft na een wekenlange lockdown in en rond Sydney toch weer een recordaantal nieuwe coronabesmettingen gemeld. De Australische omroep ABC bericht dat de lockdownmaatregelen in delen van New South Wales nu verder worden aangescherpt.
In de deelstaat, waar zich de miljoenenstad Sydney bevindt, is bij nog eens 239 mensen vastgesteld dat ze het virus lokaal hebben opgelopen. Het gaat om de grootste stijging sinds het begin van de pandemie. Sydney en omliggende gebieden zitten inmiddels al meer dan een maand in lockdown. Het lukt de autoriteiten maar niet om een uitbraak van de besmettelijke Delta-variant onder controle te krijgen.
De deelstaat had de lockdown al verlengd tot eind augustus en komt nu met extra maatregelen. Die gaan gelden in acht zwaar getroffen gebieden. Mensen hadden al een geldige reden nodig om hun huis te verlaten en krijgen nu ook opdracht altijd een mondkapje te dragen als ze de deur uitgaan. Ook moeten ze in principe binnen 5 kilometer van hun woning blijven.
Extra politie
De politiechef van de deelstaat kondigde aan dat duizenden extra agenten worden ingezet om te controleren of mensen zich aan de aangescherpte regels houden. De boete voor personen die de mondkapjesplicht overtreden is volgens ABC verhoogd van 200 Australische dollar naar 500 Australische dollar, omgerekend 311 euro.
Het 25 miljoen inwoners tellende Australië wist het coronavirus vorig jaar nog grotendeels buiten de deur te houden, onder meer door de grens grotendeels te sluiten. Er zijn ruim 33.000 besmettingen gemeld en minder dan 1000 patiënten overleden. De bestrijding van de Delta-uitbraak wordt nu gehinderd doordat het vaccineren er maar moeizaam van de grond komt.![]()
![]()
Wat een shitshow.quote:Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Het is weer hetzelfde riedeltje als we hier hadden hè. Maatregelen werken niet? Nog meer maatregelen!quote:
Wat vinden het Red Team en die containmentclub hier eigenlijk van? De lockdown is zeker niet streng genoeg?![]()
En uiteindelijk dalen de aantallen toch wel een keer en dan heb je je maatregelen gerechtvaardigd. Heerlijk besturen dat.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:43 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is weer hetzelfde riedeltje als we hier hadden hè. Maatregelen werken niet? Nog meer maatregelen!![]()
Hoog wappiegehalte, en kinderen/jongeren weinig animo. Volgens mij ligt de minimum leeftijd hoger dan in NL, verder niet in verdiept.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:02 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Waarom is de vaccinatiebereidheid in Zwitserland zo laag dan? 55% is echt heel erg laag voor een modern en Westers land.
Misschien stijgt het nog wel lichtjes verder, maar het tempo is er wel uit.![]()
Alleen je komt uiteindelijk wel op een punt dat je de hele economie moet stilzetten (dus ook kantoren, winkels, fabrieken, alles potdicht) om terug te kunnen naar de 0 en zelfs dan is het nog de vraag of het lukt, dus ik vraag me af of ze dat offer bereid zijn te brengen.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:44 schreef alpeko het volgende:
[..]
En uiteindelijk dalen de aantallen toch wel een keer en dan heb je je maatregelen gerechtvaardigd. Heerlijk besturen dat.![]()
Ja, wij kunnen heel veel te zeuren hebben hier, maar het kan altijd erger. En als ze nu die strenge lockdowns vasthouden, dan kunnen ze er eigenlijk ook niet meer mee stoppen.quote:Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Het RedTeam zal het wel frustrerend vinden dat die Aussies zich niet aan alle maatregelen houden en er zelfs tegen durven te demonstreren.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:43 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is weer hetzelfde riedeltje als we hier hadden hè. Maatregelen werken niet? Nog meer maatregelen!
Wat vinden het Red Team en die containmentclub hier eigenlijk van? De lockdown is zeker niet streng genoeg?![]()
Vaccinatiedwang.. zero covid.. sturen op besmettingen.. de normaalste zaak van de wereld voor sommigen. Terwijl we er gewoon door heen moeten. Na vaccinatie kun je nog steeds ziek worden en kun je ook nog mensen besmetten. Het zal minder zijn, maar niet voldoende om bij 100% vaccinatiegraad zonder beperkingen te kunnen leven. Dus accepteer corona, laat het endemisch worden en hopelijk afzwakken qua impact, ga mensen niet dwingen zich beter te beschermen middels vaccinatie of zich continu te testen om iets te vertragen dat je niet kunt ontlopen.
Ik leef zo veel mogelijk als pre-corona en dat is echt wel heel fijn. Het zou nog fijner zijn als de overheid minder regels oplegt die met name ondernemers dwingen om allerlei beperkingen in stand te houden.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
Een welgemeende huillach voor de accuratesse van deze voorspellingquote:Op donderdag 29 juli 2021 08:48 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het RedTeam zal het wel frustrerend vinden dat die Aussies zich niet aan alle maatregelen houden en er zelfs tegen durven te demonstreren.
Wat een idioten dat Redteam.![]()
Hé! Vasthouden aan een strategie waarvan iedereen al heeft vastgesteld dat het in alle redelijkheid een kansloze expeditie is, uit angst voor gezichtsverlies. Waar hebben we dat meer gezien?quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:48 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, wij kunnen heel veel te zeuren hebben hier, maar het kan altijd erger. En als ze nu die strenge lockdowns vasthouden, dan kunnen ze er eigenlijk ook niet meer mee stoppen.![]()
TvT genotquote:Zeker 130 van de 1100 bezoekers die begin juli na het technofestival Verknipt positief testten op het coronavirus, zijn besmet en wel door de controle gekomen. Dit concludeert de GGD regio Utrecht, de enige GGD die nog volledig bron- en contactonderzoek doet, schrijft de Volkskrant.
Van de ruim 20.000 bezoekers van dit tweedaagse technofestival in Utrecht testten er naderhand 1100 positief. Aan de hand van de Utrechtse data concludeert arts infectieziektebestrijding Putri Hintaran van de GGD regio Utrecht dat deze uitzonderlijk grote virusuitbraak niet is veroorzaakt door een enkele ’superspreader’. Zo’n 34 procent, oftewel een derde van de door de Utrechtse GGD onderzochte besmette bezoekers, was volgens haar hoogstwaarschijnlijk al besmet bij aankomst op het festivalterrein.
De casus toont hoe kwetsbaar het werken met toegangstesten is, zelfs met strikt toezicht. Voor grootschalige fraude met testtoegangsbewijzen vond de GGD geen aanwijzingen. Waarschijnlijker is, dat door de lange geldigheid van een negatieve sneltest, destijds 40 uur, veel festivalgangers niet wisten dat ze het virus met zich meedroegen![]()
![]()
Blijkbaar negeren ze nog steeds de foutmarge van deze sneltesten. Je kan een test van max 10 minuten oud eisen maar als je een vals negatief krijgt heb je iemand binnen die het kan verspreiden.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:01 schreef Oriente het volgende:
Waarschijnlijker is, dat door de lange geldigheid van een negatieve sneltest, destijds 40 uur, veel festivalgangers niet wisten dat ze het virus met zich meedroegen![]()
En dan ook nog lekker met zijn allen in een afgeladen bus daarheen.quote:
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”![]()
Gek geworden daar die autoriteiten.quote:
Wat willen ze doen? De maatschappij breken?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Vreten voor Toegang?quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze moeten er gewoon VvT van maken, zijn we van dat gedoe af
of
Vasten voor Toegang (Gandhi style)
of de 18+ versie
Vingeren voor Toegang?
![]()
![]()
Vaccineren voor toegang? Dat werkt niet, want dan krijg je verspreiding onder de radar en vroeg of laat komt het virus bij de ongevaccineerde populatie terecht en krijg je alsnog uitbraken.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze moeten er gewoon VvT van maken, zijn we van dat gedoe af
De vraag is natuurlijk in hoeverre het een collectieve verantwoordelijkheid is om de bewust ongevaccineerde populatie te beschermen.![]()
Voltooid Verleden Tijd?quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze moeten er gewoon VvT van maken, zijn we van dat gedoe af![]()
Nu kan je eindelijk naar feestjes. Oh nee. wachtquote:Op donderdag 29 juli 2021 08:09 schreef Caland het volgende:
Tweede prik zit erin
Moet nu wel een kwartier zitten. WALGELIJK
@:lenny_leonard![]()
Maar bedankt voor het opkrikken van de vaccinatiebereidheid !
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Moet ik alsnog vanavond door de teststraat om naar het voetbal te kunnenquote:Op donderdag 29 juli 2021 09:24 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nu kan je eindelijk naar feestjes. Oh nee. wacht![]()
Maar bedankt voor het opkrikken van de vaccinatiebereidheid !
TeringHugo.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
De overheid kennende, geef ze een vinger en ze pakken je hand. Dan is het opeens FvTquote:Op donderdag 29 juli 2021 09:11 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
of de 18+ versie
Vingeren voor Toegang?
![]()
![]()
![]()
Geef maar weer heel duidelijk aan dat het een clusterfuck was de geldigheidsduur naar 48uur te zetten en te gaan Dansen met Janssen.quote:wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Er stonden nu al rijen van 2 uur bij die teststraten, moet je nagaan als je toen 'maar' 24 uur had gehad.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:25 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Geef maar weer heel duidelijk aan dat het een clusterfuck was de geldigheidsduur naar 48uur te zetten en te gaan Dansen met Janssen.
VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Maar over 14 dagen niet meer gelukkig (want testen van gevaccineerden is gelukkig nog niet van toepassing)quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Moet ik alsnog vanavond door de teststraat om naar het voetbal te kunnen
TeringHugo.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Dan moeten ze maar opschalen, ze krijgen er genoeg voor betaald toch?quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Er stonden nu al rijen van 2 uur bij die teststraten, moet je nagaan als je toen 'maar' 24 uur had gehad.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ja betekent helaas wel dat ik nog een keer of 5 door die kansloze teststraat moet met kruidvatsneltestjes.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:26 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Maar over 14 dagen niet meer gelukkig (want testen van gevaccineerden is gelukkig nog niet van toepassing)
Achja,VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Fisten voor toegangquote:Op donderdag 29 juli 2021 09:25 schreef xFriendx het volgende:
[..]
De overheid kennende, geef ze een vinger en ze pakken je hand. Dan is het opeens FvT![]()
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Op tientallen scholen slaagde 100 procent voor examen, meer dan voor coronaDat wordt nog wel een dingetje de komende tijdquote:Van de ongeveer 7500 eindexamenkandidaten op het Carmelcollege lieten ruim 500 leerlingen een vak vervallen. Bij vmbo'ers waren dat vooral vooral wiskunde en biologie. En bij leerlingen op havo en vwo waren biologie en economie populair als 'afvalvak'.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
dan hebben die ongevaccineerden pech, we kunnen niet oneindig rekening met ze houden, tot 1 september zou ik zeggenquote:Op donderdag 29 juli 2021 09:20 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Vaccineren voor toegang? Dat werkt niet, want dan krijg je verspreiding onder de radar en vroeg of laat komt het virus bij de ongevaccineerde populatie terecht en krijg je alsnog uitbraken.
De vraag is natuurlijk in hoeverre het een collectieve verantwoordelijkheid is om de bewust ongevaccineerde populatie te beschermen.![]()
Ach, als ze hun BSA-norm straks niet halen dan geven we ze gewoon weer een jaartje uitstel. Net zo lang vooruitschuiven tot het niet meer kan.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:32 schreef _serial_ het volgende:
Op tientallen scholen slaagde 100 procent voor examen, meer dan voor corona
[..]
Dat wordt nog wel een dingetje de komende tijdOp zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
Ook pcr heeft false negatives. Bij 50k bezoekers zullen er dus echt wel corona besmetters aanwezig zijn, ook al test je bij de ingang.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:03 schreef alpeko het volgende:
[..]
Blijkbaar negeren ze nog steeds de foutmarge van deze sneltesten. Je kan een test van max 10 minuten oud eisen maar als je een vals negatief krijgt heb je iemand binnen die het kan verspreiden.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Je dekt het nooit 100% af, dat was ook niet de bedoeling, maar men doet nu alsof het 100% afdekt moet zijn, en dat is ook niet eerlijk naar mijn idee.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:37 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ook pcr heeft false negatives. Bij 50k bezoekers zullen er dus echt wel corona besmetters aanwezig zijn, ook al test je bij de ingang.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Volledig gevaccineerden zouden, aangezien ze net als ongevaccineerden gewoon besmettelijk kunnen zijn, overal getest moeten worden daar waar ongevaccineerden getest moeten worden. Desnoods, of eigenlijk bij voorkeur, onder dwang.quote:Op donderdag 29 juli 2021 08:13 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
We moeten ook geen volledig gevaccineerde mensen gaan testen. Daarmee verpest je gewoon de vaccinatiebereidheid die wel echt essentieel is om het virus te kunnen indammen.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
How about no.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:40 schreef vosss het volgende:
[..]
Volledig gevaccineerden zouden, aangezien ze net als ongevaccineerden gewoon besmettelijk kunnen zijn, overal getest moeten worden daar waar ongevaccineerden getest moeten worden. Desnoods, of eigenlijk bij voorkeur, onder dwang.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ah dat was niet de bedoeling... Waarom dan maatregelen treffen als het mis gaat?quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:39 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Je dekt het nooit 100% af, dat was ook niet de bedoeling, maar men doet nu alsof het 100% afdekt moet zijn, en dat is ook niet eerlijk naar mijn idee.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Heel dat testen moeten we vanaf. Ongeacht of iemand die spuit nou heeft laten zetten of niet.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Want?quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:43 schreef vosss het volgende:
Heel dat testen moeten we vanaf. Ongeacht of iemand die spuit nou heeft laten zetten of niet.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
We moeten wat mij betreft terug naar een gezondere levensomgeving. Testen bij klachten en anders niet.quote:wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Ja eens, maar niet compleet af van het testen, dat is nonsens.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:45 schreef _serial_ het volgende:
[..]
We moeten wat mij betreft terug naar een gezondere levensomgeving. Testen bij klachten en anders niet.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Want het valt allemaal wel mee. Zeker als je kijkt hoeveel mensen er al COVID-19 doorgemaakt hebben en hoeveel er al gevaccineerd zijn.quote:
Die wat het en nog niet gehad hebben en nog niet gevaccineerd zijn die gaan het niet allemaal tegelijk krijgen, dus de ziekenhuizen gaan niet overlopen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Dit.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:43 schreef vosss het volgende:
Heel dat testen moeten we vanaf. Ongeacht of iemand die spuit nou heeft laten zetten of niet.
Testen is voor nood geweest. Als het zo allemaal onder controle is door de vaccins moet je deze 'industrie' gewoon weer stoppen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
ik denk dat het niet meer normaal wordt en gewoon de komende 5 jaar vast hangen in die testcultuur.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Even zitten rondkijken voor een reis richting het Caribisch gebied volgend jaar.
Maar vrijwel al die eilanden eisen gewoon een negatieve PCR en sommigen testen zelfs iedereen daar bovenop nog bij aankomst, waarbij je in quarantaine moet tot die 2e uitslag ook negatief is. Ook gevaccineerden dus.
Ik denk dat dat wel een teken is dat we echt nog lang niet van al dat getest en die controles af gaan zijn. Denk dat we blij mogen zijn als het in Europa volgend jaar enigszins normaal is, maar daarbuiten verwacht ik eigenlijk nog jaren dit soort beperkingen.![]()
Nou vooruit, daar wil ik dan nog wel in mee. Testen zonder klachten is compleet onzin.quote:De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Zal wel weer verwijderd worden als ze er achter komen dat het toeristen scheelt daar.quote:Op donderdag 29 juli 2021 06:38 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Even zitten rondkijken voor een reis richting het Caribisch gebied volgend jaar.
Maar vrijwel al die eilanden eisen gewoon een negatieve PCR en sommigen testen zelfs iedereen daar bovenop nog bij aankomst, waarbij je in quarantaine moet tot die 2e uitslag ook negatief is. Ook gevaccineerden dus.
Ik denk dat dat wel een teken is dat we echt nog lang niet van al dat getest en die controles af gaan zijn. Denk dat we blij mogen zijn als het in Europa volgend jaar enigszins normaal is, maar daarbuiten verwacht ik eigenlijk nog jaren dit soort beperkingen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dat denk ik ook.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:46 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik denk dat het niet meer normaal wordt en gewoon de komende 5 jaar vast hangen in die testcultuur.
Ik ben reuze benieuwd hoe men nieuwe maatregelen gaat pitchen terwijl het gros dalijk gevaccineerd is en nog meer benieuwd eigenlijk naar hoe de gevaccineerden daar dan op gaan reageren.
Ongetwijfeld is het straks allemaal mijn schuld omdat ik niet gevaccineerd ben.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Veel van die eilandstaten doen zero covid, omdat de zorgcapaciteit onvoldoende is om een uitbraak op te vangen. Als jouw IC uit 5 bedden bestaat, dan heb je natuurlijk al snel een probleem.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zal wel weer verwijderd worden als ze er achter komen dat het toeristen scheelt daar.![]()
Genoeg mensen die het er wel voor over hebben..quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zal wel weer verwijderd worden als ze er achter komen dat het toeristen scheelt daar.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Niet als wij er ons niet aan gaan committeren. Als straks alles onder controle is en de ziekenhuizen leeg, is er geen reden meer om dit vol te blijven houden. Die extra barrières zorgen er voor dat de toeristen niet komen en evenementen slechter worden bezocht.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:46 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik denk dat het niet meer normaal wordt en gewoon de komende 5 jaar vast hangen in die testcultuur.
Dat zorgt in de horeca, evenementen branche en toeristen sector voor economische schade. Paar keer lobby'en en het is gedaan. Want voor economische schade en een bedrijfslobby zijn ze in den haag wel gevoelig.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ow ik heb na dat contact van afgelopen vrijdag 2 dagen een beetje neusverkoudheid gehad, ik denk dat ik morgen geen klachten meer heb.
In de tussentijd nergens geweest en niemand gezien, dus netjes aan de regels gehouden. Behalve dan dat ik me niet heb laten testen.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.![]()
Geldstromen zijn toch belangrijker op een gegeven moment. Let maar op.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:50 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Veel van die eilandstaten doen zero covid, omdat de zorgcapaciteit onvoldoende is om een uitbraak op te vangen. Als jouw IC uit 5 bedden bestaat, dan heb je natuurlijk al snel een probleem.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Als jij met een gezin van 4 een cruise maakt met 10 stops, en je moet voor elke stop een nieuwe test laten doen à ¤100 de kop, dan ben je 4k kwijt aan testen. Puur weggegooid geld waar niets tegenover staat.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:51 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Genoeg mensen die het er wel voor over hebben..
En dan moet je ook nog een lab inrichten op die trekschuit dat dagelijks duizenden testen (voor alle passagiers) kan verwerken. Logistiek onhaalbaar.![]()
Dus komen de toeristen niet en hebben die eilanden hun belangrijkste bron van inkomsten niet meer.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:53 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Als jij met een gezin van 4 een cruise maakt met 10 stops, en je moet voor elke stop een nieuwe test laten doen à ¤100 de kop, dan ben je 4k kwijt aan testen.
En dan moet je ook nog een lab inrichten op die trekschuit dat dagelijks duizenden testen (voor alle passagiers) kan verwerken. Logistiek onhaalbaar.
3x raden wat die autoriteiten gaan doen dan.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Dus kom je uit bij een keuze tussen zero covid handhaven of de economie stimuleren.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dus komen de toeristen niet en hebben die eilanden hun belangrijkste bron van inkomsten niet meer.
3x raden wat die autoriteiten gaan doen dan.
Maar ik verwacht dat we hier nog wel 2-3 jaar aan vastzitten. Totdat de WHO zegt dat de pandemie voorbij is sowieso wel.![]()
Het valt allemaal wel mee is een mening. En ik denk niet dat een mening leidend moet zijn in het maken van beleid.quote:Op donderdag 29 juli 2021 09:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Want het valt allemaal wel mee. Zeker als je kijkt hoeveel mensen er al COVID-19 doorgemaakt hebben en hoeveel er al gevaccineerd zijn.
Die wat het en nog niet gehad hebben en nog niet gevaccineerd zijn die gaan het niet allemaal tegelijk krijgen, dus de ziekenhuizen gaan niet overlopen.![]()
Als de bescherming tegen milde klachten (en dus besmettelijkheid) zo snel afneemt houdt dat effectief in dat vaccinatiepaspoorten enzo zinloos zijnquote:Op donderdag 29 juli 2021 02:06 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Wel nog 97% bescherming tegen ernstige klachten. Dat is dan prima toch.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: