Zuivel is meer dan alleen melk... En gehakt is ook prima te eten.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:15 schreef Basp1 het volgende:
Idd stinkscheten die veel methaan bevatten.
Een gemiddelde melkkoe wordt doorgedraaid en levert alleen gehaktvlees op, geen lekkere biefstukje en entrecote.
ff denken een lekker gekruide gehaktbal, of een taaie goedkope biefstuk, dan ga ik toch voor optie A.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:23 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zuivel is meer dan alleen melk... En gehakt is ook prima te eten.
Ik heb dan toch liever een lekker stukje biefstuk.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:23 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zuivel is meer dan alleen melk... En gehakt is ook prima te eten.
Het begrip 'variatie' bestaat bij de gratie van diversiteit. Elke uitsluiting op diversiteit is een vermindering van variatie. Je spreekt je zelf nogal tegen met je betoogquote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:15 schreef soeverein het volgende:
Een gevarieerd dieet vereist geen dierlijke producten.
Ook.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:30 schreef Basp1 het volgende:
Ik heb dan toch liever een lekker stukje biefstuk.![]()
Maar dan zit er nog geen calcium in... Dat moet weer elders gehaald worden...quote:Zonder melk geen zuivel. Net zoals zonder voedsel en water in koeien geen melk. En deze nepmelk productie heeft een 500 maal mindere hoeveelheid voedsel nodig per liter voor de consument.
De chocolademelk staat gewoon nog in de schappen.quote:
Alles wat eventueel gegeten zou kunnen worden en verteerd uitsluiten is een vermindering van variatie.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:33 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Het begrip 'variatie' bestaat bij de gratie van diversiteit. Elke uitsluiting op diversiteit is een vermindering van variatie. Je spreekt je zelf nogal tegen met je betoog
Naar deze reactie zat ik te vissen. Mooi, wees nu consequent en eet uitsluitend voedsel van eigen bodem in plaats van alles van hot naar her te slepen. Onze voorouders hadden echt geen bananen, sinaasappels, koffie, kokosmelk, etc. nodig.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:45 schreef soeverein het volgende:
Je hoeft niet elke optie te benutten om genoeg variatie in je dieet te hebben.
Gelul, echt, nekgekletsquote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Een gemiddelde melkkoe wordt doorgedraaid en levert alleen gehaktvlees op, geen lekkere biefstukje en entrecote.
Boeren verbouwen haver, GL wil de boeren weer met de treinen naar het oosten laten rijden.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 22:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Moeten jullie dit niet op de een of andere manier aan Halsema of Groen Links koppelen, zodat het hun schuld is? De TT had ook wel wat insinuerender gekund.
Non sequitur.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:55 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Naar deze reactie zat ik te vissen. Mooi, wees nu consequent en eet uitsluitend voedsel van eigen bodem in plaats van alles van hot naar her te slepen. Onze voorouders hadden echt geen bananen, sinaasappels, koffie, kokosmelk, etc. nodig.
Simpel. Marxisten dus willen ze de boeren onteigenen en daarmee de productie van haver om zeep helpen.quote:
Punt is juist dat er te weinig productie is volgens mijquote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:04 schreef probeer het volgende:
[..]
Simpel. Marxisten dus willen ze de boeren onteigenen en daarmee de productie van haver om zeep helpen.
Weer een hele makkelijke zeg. Het is alsof jullie nieuw zijn op dit forum.
Dat is wat het BLM communisme veroorzaakt ja, te weinig productiequote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
Punt is juist dat er te weinig productie is volgens mij
Anders was het niet op
Ja okquote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:09 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat is wat het BLM communisme veroorzaakt ja, te weinig productie
Dat is trouwens echt gebeurd in Kopenhagen in de jaren negentig toen ze het EK hadden gewonnen. Hadden ze alles opgezopen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:16 schreef AchJa het volgende:
[..]
Daar zit geen haver in dus we zitten goed.
Yup, dan wordt het een karig dieet voor de hipsters. Dan is het afgelopen met al dat exotische hipsterfood.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 12:55 schreef ACT-F het volgende:
Naar deze reactie zat ik te vissen. Mooi, wees nu consequent en eet uitsluitend voedsel van eigen bodem in plaats van alles van hot naar her te slepen. Onze voorouders hadden echt geen bananen, sinaasappels, koffie, kokosmelk, etc. nodig.
In de BMW fabriek hadden ze ergens in de jaren '90 het bier tussen de middag verboden, meteen de productie met zoveel procent omlaag. Hup, de regelgeving teruggedraaid.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:18 schreef Makrelis het volgende:
Dat is trouwens echt gebeurd in Kopenhagen in de jaren negentig toen ze het EK hadden gewonnen. Hadden ze alles opgezopen.
lol, Mooi man.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:19 schreef AchJa het volgende:
[..]
In de BMW fabriek hebben ze het bier tussen de middag verboden, meteen de productie met zoveel procent omlaag. Hup, de regelgeving teruggedraaid.
Deze was ook goud, ook Denemarken:quote:
Biernetquote:Personeel Carlsberg wil meer bier drinken tijdens werk
Het personeel van de Deense bierbrouwer Carlsberg staakt. Niet vanwege hoger loon of behoud van banen, maar voor meer bier.
Honderden medewerkers van het magazijn en chauffeurs (vreemd, nee, vrachtwagens van Carlsberg hebben een alcoholslot) willen op het werk ook buiten de middagpauze een biertje drinken. De directie besloot op 1 april dat uitsluitend nog tijdens de lunch het gerstenat genuttigd mag worden. De leiding zegt te streven naar een maatschappelijk aanvaardbaar alcoholbeleid.
Personeelsleden beroepen zich op een oude regeling waardoor zij buiten de pauze maximaal drie biertjes mogen drinken, aldus een woordvoerder van het bedrijf. Tot voor kort stelde het bedrijf het bier gratis ter beschikking in koelkasten door het hele bedrijf.
Een organisatie van Deense werkgevers en een vakbond gaan zich over het conflict buigen. De werknemers staken vandaag voor de derde dag op rij, gewoon lekker met een biertje in de hand
Mijn consequent zijn staat onlosmakelijk verbonden met waar havermelkdrinkers zich druk om maken, namelijk de uitstoot van gassen waarmee we planeet aarde naar de verdoemenis zouden helpen. Wees dan consequent en ga geen voedsel consumeren wat van heinde en verre komt en ga zeker niet voedsel uit verpakking consumeren, want productie en afvalverwerking draagt ook bij aan het einde der tijden als je ze mag geloven. Loop of fiets met je mandje en lege flessen naar de dichtstbijzijnde boer als je het zo graag goed wil doen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:02 schreef soeverein het volgende:
[..]
Non sequitur.
Jouw "consequent" zijn staat totaal los van de rechtvaardiging over wat variabel eten is.
Ik drink ongelofelijk veel oatly. Voor de dieren, milieu is een mooie bijkomstigheid.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:27 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Mijn consequent zijn staat onlosmakelijk verbonden met waar havermelkdrinkers zich druk om maken, namelijk de uitstoot van gassen waarmee we planeet aarde naar de verdoemenis zouden helpen. Wees dan consequent en ga geen voedsel consumeren wat van heinde en verre komt en ga zeker niet voedsel uit verpakking consumeren, want productie en afvalverwerking draagt ook bij aan het einde der tijden als je ze mag geloven. Loop of fiets met je mandje en lege flessen naar de dichtstbijzijnde boer als je het zo graag goed wil doen.
Zoals je uit mijn reactie kunt halen ben ik niet iemand die moord en brand schreeuwt als een (heilige) koe een scheet laat. Dus laat die schepen met koffie en bananen maar komen zonder bang te zijn dat de wereld vergaat. Als je ongelooflijk veel Oatly drinkt dan sta je ook niet achter je eigen milieuprincipes. Loop of fiets met je mandje en flessen naar de lokale boer als je zo milieubewust bent. Maar nee, liever naar de supermarkt waar een enorm keten aan brandstof achter zit om een tetrapak Oatly mogelijk te maken...quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:29 schreef soeverein het volgende:
Ik drink ongelofelijk veel oatly. Voor de dieren, milieu is een mooie bijkomstigheid.
Wel grapppig dat mensen die zelf weinig doen anderen vaak hypocriet noemen omdat ze niet perfect zijn in hun handelen maar wel proberen iets goeds te doen.
Heb je mijn post überhaupt gelezen :pquote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:40 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Zoals je uit mijn reactie kunt halen ben ik niet iemand die moord en brand schreeuwt als een (heilige) koe een scheet laat. Dus laat die schepen met koffie en bananen maar komen zonder bang te zijn dat de wereld vergaat. Als je ongelooflijk veel Oatly drinkt dan sta je ook niet achter je eigen milieuprincipes. Loop of fiets met je mandje en flessen naar de lokale boer als je zo milieubewust bent. Maar nee, liever naar de supermarkt waar een enorm keten aan brandstof achter zit om een tetrapak Oatly mogelijk te maken...
Ik lees je posts uitstekend. Zie hier je eigen milieuargument:quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:43 schreef soeverein het volgende:
[..]
Heb je mijn post überhaupt gelezen :p
Ik drink oatly omdat dit beter is voor de dieren.
Dat staat los van het milieu.
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 10:13 schreef soeverein het volgende:
[..]
Akkerbouw vereist fertilisatoren.
Ja dit kan mest uit de veeteelt zijn.
Maar momenteel is er een enorm mest overschot. Dus zou je zelfs met dit argument de veeteelt in willen krimpen om een echt ronde cirkel te krijgen.
En verder kun je ook andere vertilisatoren gebruiken. Dit kan plantaardig zijn, of mensen mest als je het riolerings systeem aanpast.
Veeteelt is dus niet noodzakelijk voor akkerbouw.
Beetje rare vraag misschien maar drinken of beter gezegd lusten katten of honden dit ook? Gewone melk iig wel, maar vraag me dus of ze dit spul ook lusten. Zo niet dat zou ik dat zelf best bedenkelijk vinden.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:43 schreef soeverein het volgende:
[..]
Heb je mijn post überhaupt gelezen :p
Ik drink oatly omdat dit beter is voor de dieren.
Dat staat los van het milieu.
Dat is een argument ter aanvoering dat veeteelt niet noodzakelijk is voor kringloop landbouw omdat er alternatieven zijn.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:48 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik lees je posts uitstekend. Zie hier je eigen milieuargument:
[..]
Dat is een hele goede vraag. Ik zou het niet weten. Maar zoogdieren hebben überhaupt geen reden om melk te drinken als ze volgroeid zijn. Dus of een kat nu koe melk of oatly drinkt. In beide gevallen is het niet "natuurlijk". En ja dat is een fallacy.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:49 schreef Tengano het volgende:
[..]
Beetje rare vraag misschien maar drinken of beter gezegd lusten katten of honden dit ook? Gewone melk iig wel, maar vraag me dus of ze dit spul ook lusten. Zo niet dat zou ik dat zelf best bedenkelijk vinden.
Je spreekt over mestoverschot, dus wat is het probleem dan? Mooi toch dat er mestoverschot is? Het is immers een voedingsstof en daar kunnen we niet genoeg van hebben, toch?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:52 schreef soeverein het volgende:
[..]
Dat is een argument ter aanvoering dat veeteelt niet noodzakelijk is voor kringloop landbouw omdat er alternatieven zijn.
Waarom ben ij tegen veeteelt?
Vanwege de dieren.
Mestoverschot is een bewijs dat de huidige veeteelt niet past in een kringloop systeem.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:56 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Je spreekt over mestoverschot, dus wat is het probleem dan? Mooi toch dat er mestoverschot is? Het is immers een voedingsstof en daar kunnen we niet genoeg van hebben, toch?
Het milieuargument! Dus wees nu consequent en loop of fiets met je mandje en flessen naar de dichtstbijzijnde kringlooplandbouwboer voor een overheerlijke fles versgeperste haverpulpquote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:59 schreef soeverein het volgende:
Het draagt alleen bij aan de stikstof problematiek en de vervuiling van water/zeeën.
In ieder geval kun je een kat niet voor de gek houden als je hem een schoteltje haver'melk' geeftquote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:54 schreef soeverein het volgende:
[..]
Dat is een hele goede vraag. Ik zou het niet weten. Maar zoogdieren hebben überhaupt geen reden om melk te drinken als ze volgroeid zijn. Dus of een kat nu koe melk of oatly drinkt. In beide gevallen is het niet "natuurlijk". En ja dat is een fallacy.
Als de kat/hond het lekker vind en het is niet ongezond dan is het prima. Maar of dat zo is daar durf ik echt niks over te zeggen.
Nog nooit gehoord van mestverwerking? En heb je nog nooit een mestvergister gezien?quote:Op zaterdag 12 juni 2021 13:59 schreef soeverein het volgende:
Mestoverschot is een bewijs dat de huidige veeteelt niet past in een kringloop systeem.
Met het overschot gebeurt namelijk niks positiefs. Het draagt alleen bij aan de stikstof problematiek en de vervuiling van water/zeeën.
Ik snap het ook niet helemaal, maar degene die dat meent te snappen zou toch juist alles op alles moeten zetten om elke scheet tot een minimum te reduceren. Maar nee, we kopen een tetrapak havermelk bij de super afkomstig uit Zweden. Je zou eens de afgelegde weg van haver tot consument moeten nalopen (of fietsen).quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:04 schreef AchJa het volgende:
En ik vraag me even af hoe de vervuiling van het water/ zeeën werkt mbt mest?
Dit dus. Maar dat soort feiten passen natuurlijk niet in het "wat zijn we toch goed bezig" narratief... Nee, selectief winkelen uit de uitstootkeuken om zo een bepaald product te laten deugen en de rest als slecht weg te zetten.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:10 schreef ACT-F het volgende:
Ik snap het ook niet helemaal, maar degene die dat meent te snappen zou toch juist alles op alles moeten zetten om elke scheet tot een minimum te reduceren. Maar nee, we kopen een tetrapak havermelk bij de super afkomstig uit Zweden. Je zou eens de afgelegde weg van haver tot consument moeten nalopen (of fietsen).
Ik ga ook maar eens flink deugen zo. Mijn bestelling lokaal gebrouwen bier ophalenquote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:23 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dit dus. Maar dat soort feiten passen natuurlijk niet in het "wat zijn we toch goed bezig" narratief... Nee, selectief winkelen uit de uitstootkeuken om zo een bepaald product te laten deugen en de rest als slecht weg te zetten.
Zeg gewoon dat je dom wil zuipen!quote:Op zaterdag 12 juni 2021 14:29 schreef ACT-F het volgende:
Ik ga ook maar eens flink deugen zo. Mijn bestelling lokaal gebrouwen bier ophalen![]()
Hartstikke diervriendelijk, klimaatneutraal dit dat
De VOC handelde ook graag in drugs. En dat doen we nog steeds. Nederland is kampioen xtc en soortgelijke labaratotium geestverruimersquote:
Daar ben ik zeker consequent inquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:07 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Daar ben ik zeker consequent inMet je diesel schetende heilige koe dwars door het gemeentehuis rijden om je lokaal gebrouwen bier op te halen. Waar op de wereld doe je dat na?
Niet in dat haverpulp drinkende kut Amsterdam
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als je die verpakking ziet en niet door hebt dat het vegetarisch is verdien je geen goed stuk vlees. Simpele Darwin achtige wetmatigheid wat mij betreftquote:Op zaterdag 12 juni 2021 08:10 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Maar soyameuk mag van de EU wel ‘kip’ van de ‘slager’ heten.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |