abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_198354775
quote:
De ChristenUnie wil dat ook voor verkrachte vrouwen een verplichte bedenktijd van vijf dagen blijft gelden als ze aankloppen bij de abortuskliniek. D66, dat net een voorstel heeft ingediend om de bedenktermijn helemaal af te schaffen, reageert laaiend. https://www.ad.nl/politie(...)66-woedend~a49cf2c4/
twitter

En daarom vind ik ook het Christendom een retard religie.

[ Bericht 8% gewijzigd door osodevo op 06-03-2021 13:36:59 ]
pi_198354792
Helemaal van de pot gerukt die religieuze idioten.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_198354803
Ik weet niet, ik kan hier op verschillende manieren naar kijken. Ben geneigd om het met ze eens te zijn in dit geval.
pi_198354934
Lekker mosterd na de maaltijd nu net die motie is aangenomen om de bedenktijd af te schaffen.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 13:38:10 #5
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_198354938
Gestoord. Ga je diep schamen stelletje idioten.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_198355014
Dus de man verkrachtte in een opwelling, de vrouw moet nadenken. Wordt ze geacht een kind te houden dat dmv verkrachting verwekt is, krijgt hij recht om 'zijn' kind te zien, de verkrachter blijft altijd in haar/hun leven, hoe moet ze uitleggen dat paps haar verkrachtte ?
pi_198355048
Tijd voor een verplichte bedenktijd op religie.
21 jaar na geboorte lijkt me wel prima.
You know what they call a Quarter Pounder with Cheese in Paris?
  zaterdag 6 maart 2021 @ 13:49:22 #8
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_198355073
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:28 schreef phoenyx het volgende:
Ik weet niet, ik kan hier op verschillende manieren naar kijken. Ben geneigd om het met ze eens te zijn in dit geval.
Ik niet. Ze heeft alle recht om de rotzooi van die smeerlap die zo snel mogelijk uit haar lichaam te laten halen. Sorry dat ik het zo grof stel, maar dit soort uitspraken roepen een vrij primaire emotie bij me op en ik vind het wel prima zo.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 13:49:56 #9
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_198355079
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:46 schreef Cheeseburgert het volgende:
Tijd voor een verplichte bedenktijd op religie.
21 jaar na geboorte lijkt me wel prima.
Amen.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_198355089
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:49 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Ik niet. Ze heeft alle recht om de rotzooi van die smeerlap die zo snel mogelijk uit haar lichaam te laten halen. Sorry dat ik het zo grof stel, maar dit soort uitspraken roepen een vrij primaire emotie bij me op en ik vind het wel prima zo.
Daarvoor hoef je je niet te verontschuldigen, mensen die sterke emoties ervaren bij bepaalde onderwerpen kunnen vaak niet er vanuit een derde persoon naar kijken en zeggen het dan liever ook wat 'grof' om aan te geven hoe sterk ze wel niet achter hun eigen mening staan.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 13:56:38 #11
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_198355140
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:51 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Daarvoor hoef je je niet te verontschuldigen, mensen die sterke emoties ervaren bij bepaalde onderwerpen kunnen vaak niet er vanuit een derde persoon naar kijken en zeggen het dan liever ook wat 'grof' om aan te geven hoe sterk ze wel niet achter hun eigen mening staan.
Dat zou kunnen. Bij sommige zaken is de bereidheid om open te staan voor andere zienswijzen klein. Zoals ik het zie zijn bij deze situatie twee personen betrokken: dader en slachtoffer. Het verplichten van bedenktijd zie ik als het extra straffen van dat slachtoffer en wellicht ook het "belonen" van de dader. De weerzin die dit bij mij oproept is zo diep dat ik erg stellig word in mijn communicatie.
pi_198355223
Verkiezingstijd.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  Spellchecker zaterdag 6 maart 2021 @ 14:07:13 #13
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_198355273
De schuld wordt bij de vrouw gelegd. :X
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:09:40 #14
21153 RAVW
Alleen maar feiten
pi_198355307
dat gaat nog leuk worden :-) nu word 9 van de 10 man al gelijk als verkrachter veroordeelt zonder dat dar bewijs van is.
als een vrouw maar zegt ik heb nooit toestemming gegeven dan is het al genoeg

Maar dat is een ander verhaal ...maar die bedenktijd vind ik op zicht wel een beetje vreemd
Ik had eerder een ouderschapsbewijs willen zien , nu is het als je een voertuig wil besturen moet je je gaan bewijzen , maar als je voor de grootste verantwoording die er bestaat , kinderen krijgen , daar hoef je niets voor te bewijzen en mag je gewoon een kind nemen als je dat wil , maar owee als je een auto wil besturen of en andere voertuig
dus ik zou veel meer willen zien dat zo wel de dames als man eerst kunnen bewijzen goed voorzichzelf kunnen zorgen omdan vervolgens een ouderschap opleiding te doen om te weten en te leren wat er gaat komen en wat te doen als je een kind krijgt , en welke kosten en nadelen daar bij komen kijken

nog te veel dames die zich zelf niet kunnen onderhouden lopen nu gewoon met kinderen rond
zo lang je zelf niet stabiel bent vind ik het niet geoorlooft om aan kinderen te beginnen , zelf voor een rijbewijs moet je tegenwoordig ook al een stabiel zijn en een goed inzicht hebben anders kom je niet door de keuring heen

nee die bedenktijd mag van mij wel weggelaten worden
maar iets meer doen voordat de dames zwanger raken vind ik wel nodig
Ook de man moet daar in mee genomen worden ..... ja dames ga eerst maar zorgen dat je een relatie langer vast kunt houden dan een paar maanden , en niet bij elk ongewild iets met een andere vent ervandoor gaan omdat je het al weer zat bent , een kind kan je ook niet zo in een afval bak gooien als het je niet aan staat ......
Alhoewel daar denken ze tegenwoordig wel anders over
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:11:19 #15
445329 detaris
Bonenteller en rekenmeester
pi_198355337
Ze zijn wel consequent. Ik snap de verontwaardiging niet als Christelijke partijen dit zeggen. Het was pas echt nieuws geweest als ze het eens waren met D66.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:21:00 #16
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_198355487
Laat mensen dat to h lekker zelf bepalen joh, die regeldrang altijd.

De overheid zich eens als stelregel aan moeten meten dat ze alleen ingrijpen of zich ergens mee bemoeien als het niet anders kan. Mensen zijn in de regel prima in staat hun eigen keuzes te maken zonder vadertje staat
Laffe huichelaar
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:21:29 #17
458309 Gebruikersnaam_7
alles laten meewerken ten goed
pi_198355499
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:26 schreef osodevo het volgende:
En daarom vind ik ook het Christendom een retard religie.
Retard is een onschuldig kind in stukken snijden.

pi_198355528
Tja, dat is het ware gezicht van de CU, dat is onderhand toch wel duidelijk? Dat zichzelf krampachtig als links en sociaal profileren is allemaal leuk en aardig, totdat je persoonlijke vrijheden botsen met hun boekje. Dan moet de Staat bepalen wat goed en slecht voor je is.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Tiësto Live @ Melkweg 2000
Best pilot in history
pi_198355642
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:21 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:

[..]

Retard is een onschuldig kind in stukken snijden.

[ afbeelding ]
Ga jij ervoor zorgen?
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:42:13 #20
338319 ZarB
Piña colada
pi_198355761
Als vrouwen van hun zwangerschap af willen moeten ze dat lekker zelf weten. Heeft niemand anders wat over te zeggen. Opflikkeren stelletje religekkies :r
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:43:55 #21
338319 ZarB
Piña colada
pi_198355784
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:46 schreef Cheeseburgert het volgende:
Tijd voor een verplichte bedenktijd op religie.
21 jaar na geboorte lijkt me wel prima.
Tijd voor een algeheel verbod op religie. Alle gestoorde shit komt daaruit voort.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_198355793
De argumentatie/redenaties die voor hen pleiten hoeven niet alleen een religieuze achtergrond te hebben hoor. Ik ben zelf niet gelovig en ben het wat dit betreft met hen eens.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-03-2021 14:45:18 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:46:02 #23
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198355816
Ik heb maar even een berichtje voor Mirjam Bikker, fractievoorzitter van de ChristenUnie in de Eerste Kamer, op hun Facebook pagina achtergelaten, aangezien ze morgen een interview geeft in het programma Hour Of Power NL:

quote:
Beste Mirjam,

Naar aanleiding van de uitspraken vandaag van je partijgenoot Don Ceder, kan je morgen s.v.p. ook even toelichten hoe je, in het geval dat je onverhoopt ooit verkracht wordt, denkt dat het aan jou door je verkrachter 'gegeven' geschenk een zegen is voor jou én het kind?
Na een paar jaar knus samen met je kind naar de rechtbank om het strafvonnis tegen papa aan te horen? Of zou je het zover niet laten komen en ga je er uiteindelijk alleen heen, zonder kind, omdat je een meer dan logische abortus uit hebt laten voeren, waar je niet 5 dagen en ook niet 5 seconden over hebt na hoeven denken?

Beste Mirjam, ik hoop oprecht dat je nooit voor een dergelijke keuze door dit soort omstandigheden komt te staan en kijk morgen reikhalzend uit naar je antwoorden.


[ Bericht 2% gewijzigd door MadMaster op 06-03-2021 14:56:14 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:46:57 #24
338319 ZarB
Piña colada
pi_198355825
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:44 schreef phoenyx het volgende:
De argumentatie/redenaties die voor hen pleiten hoeven niet alleen een religieuze achtergrond te hebben hoor. Ik ben zelf niet gelovig en ben het wat dit betreft met hen eens.
Waarom ben je het met hen eens?
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_198355910
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:46 schreef ZarB het volgende:

[..]

Waarom ben je het met hen eens?
Nou ja laat ik eerst maar even zeggen dat ik ook aangaf dat ik dit van 2 kanten kan bekijken, ik denk alleen uiteindelijk dat wat dit betreft ik het met ze eens ben als ik voor mijzelf alle zaken afweeg. Het is dus niet zo dat ik zeg van 'jullie hebben ongelijk ermee dat jullie hun idee belachelijk vinden'.

Dat gezegd hebbende, een abortus kan nogal een grote impact hebben, het is geen kleine beslissing.
De vrouwen die verkracht zijn zijn vaak logischerwijs geestelijk niet geheel zoals ze normaal gesproken zouden zijn. In dat soort emotionele momenten worden wel vaker drastische keuzes gemaakt door mensen.

In dit geval gaat het om het doden van je eigen kindje. Ja de vader is een smeerlap, maar je kan alsnog net zo goed er spijt van krijgen als je abortus pleegt omdat je de vader haat terwijl je wel graag een kindje zou willen. Een bedenktijd van 5 dagen lijkt me niet onredelijk, kan je wellicht met mensen erover praten, in een zekere mate alles heroverwegen zodat de kans ook kleiner is dat je later spijt hebt van je beslissing.

Hiertegenover staat inderdaad dat je dan die 5 dagen iets in je hebt wat je eigenlijk niet in je wil hebben. Als je dat al zeker weet vanaf het begin dan is het inderdaad naar dat je 5 dagen moet wachten. Zelf vind ik het belangrijker dat mensen in ieder geval een (verplichte) tijd hebben gehad om hun eigen beslissing te nemen in plaats van vanuit emotie over zoiets wat bij veel vrouwen als zeer ingrijpend wordt ervaren.
pi_198355953
Schandelijk.

Aan de andere kant, wel "mooi" om te zien dat dit soort partijen toch nog af en toe met voorstellen komen die eraan herinneren waar ze in beginsel voor staan, een mooie reminder waarom je er niet op moet stemmen.
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 6 maart 2021 @ 14:56:29 #27
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_198355963
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:52 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Nou ja laat ik eerst maar even zeggen dat ik ook aangaf dat ik dit van 2 kanten kan bekijken, ik denk alleen uiteindelijk dat wat dit betreft ik het met ze eens ben als ik voor mijzelf alle zaken afweeg. Het is dus niet zo dat ik zeg van 'jullie hebben ongelijk ermee dat jullie hun idee belachelijk vinden'.

Dat gezegd hebbende, een abortus kan nogal een grote impact hebben, het is geen kleine beslissing.
De vrouwen die verkracht zijn zijn vaak logischerwijs geestelijk niet geheel zoals ze normaal gesproken zouden zijn. In dat soort emotionele momenten worden wel vaker drastische keuzes gemaakt door mensen.

In dit geval gaat het om het doden van je eigen kindje. Ja de vader is een smeerlap, maar je kan alsnog net zo goed er spijt van krijgen als je abortus pleegt omdat je de vader haat terwijl je wel graag een kindje zou willen. Een bedenktijd van 5 dagen lijkt me niet onredelijk, kan je wellicht met mensen erover praten, in een zekere mate alles heroverwegen zodat de kans ook kleiner is dat je later spijt hebt van je beslissing.

Hiertegenover staat inderdaad dat je dan die 5 dagen iets in je hebt wat je eigenlijk niet in je wil hebben. Als je dat al zeker weet vanaf het begin dan is het inderdaad naar dat je 5 dagen moet wachten. Zelf vind ik het belangrijker dat mensen in ieder geval een (verplichte) tijd hebben gehad om hun eigen beslissing te nemen in plaats van vanuit emotie over zoiets wat bij veel vrouwen als zeer ingrijpend wordt ervaren.
Er is geen kind op dat moment. Een hoopje cellen wat totaal niet lijkt op een baby.

Die idioot die die uitspraak heeft gedaan zou graag willen dat het nog 1950 is geloof ik.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_198355975
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:56 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Er is geen kind op dat moment. Een hoopje cellen wat totaal niet lijkt op een baby.

Die idioot die die uitspraak heeft gedaan zou graag willen dat het nog 1950 is geloof ik.
Daar denken vrouwen zelf toch echt wel anders over soms
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 6 maart 2021 @ 14:57:45 #29
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_198355987
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:21 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:

[..]

Retard is een onschuldig kind in stukken snijden.

[ afbeelding ]
Ik zou als ik jou was het schoolgeld gaan terug vragen. :')
Denken dat een baby er zo uit ziet na een verkrachting. Klapjostie.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:58:42 #30
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198355996
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:52 schreef phoenyx het volgende:

[..]

In dit geval gaat het om het doden van je eigen kindje.
Alsof je er jaren naar uit hebt gekeken om zo zwanger te raken en de babykamer al behangen is...
  Moderator / Redactie FP + Sport zaterdag 6 maart 2021 @ 14:58:47 #31
408813 crew  trein2000
pi_198355998
Ze pleitten niet tegen abortus hè? Ze stellen voor de verplichte bedenktijd te handhaven. Ik denk dat ik daar ook voor ben. Het is nogal iets natuurlijk.

Wel zou ik er voor zijn dat de arts de ruimte krijgt om in individuele gevallen een uitzondering te maken als dat naar zijn oordeel noodzakelijk is in het keer van het welzijn van de vrouw.
zie email 27 oktober
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 6 maart 2021 @ 14:59:23 #32
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_198356006
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:57 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Daar denken vrouwen zelf toch echt wel anders over soms
Daar zeg je het goed, soms. De meerderheid dus niet. En die zadel je op met een nog groter trauma dan de verkrachting zelf. Namelijk het nog langer dragen van de "baby" van de verkrachter.
Lijkt mij echt wenselijk voor de betreffende dame. *O*
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 14:59:45 #33
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198356010
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:57 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Daar denken vrouwen zelf toch echt wel anders over soms
Ja, de vrouwen die uit naam van hun religie of van hun echtgenoot niet zelf na mogen denken...
pi_198356019
Zoals ik al aangaf objectief vanuit een derde persoon denken is moeilijk voor veel mensen
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:02:21 #35
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198356051
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:00 schreef phoenyx het volgende:
Zoals ik al aangaf objectief vanuit een derde persoon denken is moeilijk voor veel mensen
Nee, dat is op zich niet zo moeilijk.
En als je in zo'n situatie echt geen abortus wilt, prima.
Maar om iemand in een dergelijke situatie te verplichten om 5 dagen te wachten is van voor Christus...
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 6 maart 2021 @ 15:02:57 #36
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_198356064
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:00 schreef phoenyx het volgende:
Zoals ik al aangaf objectief vanuit een derde persoon denken is moeilijk voor veel mensen
Zolang jij het niet aan den lijve hebt ondervonden kan je er totaal geen voorstelling van maken.

Ik al helemaal niet als man zijnde, dus vind ik dat vrouwen die verkracht zijn en meteen van dat klompje cellen al willen, dat meteen geregeld moet kunnen worden.
Baas over eigen lichaam, en niet een of andere CU'er die pro-life is.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_198356083
Dit is de reden waarom ik alleen vrouwelijke Christenunie-stemmers verkracht. En wel 5 dagen wachten he.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:05:48 #38
338319 ZarB
Piña colada
pi_198356115
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:57 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Daar denken vrouwen zelf toch echt wel anders over soms
Vrouwen die van mening zijn dat ze een kind doden (als ze 4 weken zwanger zijn, want dan komen ze er vaak achter) die zullen vast geen abortus willen plegen. Vrouwen die dat wel willen moeten dat gewoon kunnen doen.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
pi_198356213
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:05 schreef ZarB het volgende:

[..]

Vrouwen die van mening zijn dat ze een kind doden (als ze 4 weken zwanger zijn, want dan komen ze er vaak achter) die zullen vast geen abortus willen plegen. Vrouwen die dat wel willen moeten dat gewoon kunnen doen.
Maar je kan het gewoon doen. Na 5 dagen. Als je een beetje hebt kunnen verwerken (zover dat mogelijk is, maar 5 dagen is in ieder geval wat anders dan 1 dag) wat je is overkomen zodat je later niet alsnog spijt krijgt.. Die meiden die erachter komen na 4 weken hebben ook nog gewoon weken om het te regelen en er wat over na te denken. Maar iemand die juist geestelijk in sterke mate aangetast is moet wel direct kunnen krijgen wat ze willen op dat moment?
pi_198356268
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:02 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Zolang jij het niet aan den lijve hebt ondervonden kan je er totaal geen voorstelling van maken.

Ik al helemaal niet als man zijnde, dus vind ik dat vrouwen die verkracht zijn en meteen van dat klompje cellen al willen, dat meteen geregeld moet kunnen worden.
Baas over eigen lichaam, en niet een of andere CU'er die pro-life is.
Je hoeft niet alles in het leven mee te maken om het enigszins te begrijpen. Maar jij zegt gewoon hier dat iemand die geestelijk instabiel is gewoon een drastische keuze moet kunnen maken en doorvoeren. Alle personen die later spijt krijgen of überhaupt blij zouden zijn geweest met wat extra bedenktijd zet je aan de kant onder het mom van 'ik begrijp het niet'. Dat is niet goed doordacht, dat zie jij zelf ook nog wel in als iemand je het zo vertelt (een tijdje later, een beetje informatie, praten met iemand, tijd om erover na te denken etc. Zie je, dat kan best wel invloed hebben).

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-03-2021 15:14:25 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:15:05 #41
338319 ZarB
Piña colada
pi_198356291
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:11 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Maar je kan het gewoon doen. Na 5 dagen. Als je een beetje hebt kunnen verwerken (zover dat mogelijk is, maar 5 dagen is in ieder geval wat anders dan 1 dag) wat je is overkomen zodat je later niet alsnog spijt krijgt.. Die meiden die erachter komen na 4 weken hebben ook nog gewoon weken om het te regelen en er wat over na te denken. Maar iemand die juist geestelijk in sterke mate aangetast is moet wel direct kunnen krijgen wat ze willen op dat moment?
Het is niet dat ze er 24 uur na de verkrachting al achterkomen he? Dus het lijkt mij juist een vreselijke hel dat je weken na de gebeurtenis misschien weer een beetje kunt slapen en dat je er dan achterkomt dat je zwanger bent. En de redenen dat die gristenen de bedenktijd willen is omdat ze pro-life zijn en vinden dat alles, hoe ongewenst het ook is, geboren moet worden. Jouw redenatie snap ik wel, dat je in emotionele toestand misschien niet helder kunt beslissen en daardoor later misschien nog een extra klap krijgt, maar dat is een ander argument dan van die gestoorde gelovigen.
Just skip all the layers and go straight to the crazy!
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 zaterdag 6 maart 2021 @ 15:15:22 #42
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_198356299
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:11 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Maar je kan het gewoon doen. Na 5 dagen. Als je een beetje hebt kunnen verwerken (zover dat mogelijk is, maar 5 dagen is in ieder geval wat anders dan 1 dag) wat je is overkomen zodat je later niet alsnog spijt krijgt.. Die meiden die erachter komen na 4 weken hebben ook nog gewoon weken om het te regelen en er wat over na te denken. Maar iemand die juist geestelijk in sterke mate aangetast is moet wel direct kunnen krijgen wat ze willen op dat moment?
Een verkrachting kunnen verwerken na 5 dagen?? :')
Serieus? Ben jij woordvoerder van de CU of SGP?
Ik heb werkelijk nog nooit zulke stompzinnige dingen zien posten na 20 jaar op FOK!.
Volslagen idioot. En dat is ook meteen het laatste wat ik hier in dit topic post.

Ik hoop echt dat de vrouwen bij wie het overkomen is, meteen hulp hebben gekregen en alles van de dader hebben kunnen laten verwijderen zodat het heelproces goed kan beginnen.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:18:04 #43
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198356356
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:14 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Je hoeft niet alles in het leven mee te maken om het enigszins te begrijpen. Maar jij zegt gewoon hier dat iemand die geestelijk instabiel is gewoon een drastische keuze moet kunnen maken en doorvoeren. Alle personen die later spijt krijgen of überhaupt blij zouden zijn geweest met wat extra denktijd zet je aan de kant onder het mom van 'ik begrijp het niet'. Dat is niet goed doordacht, dat zie jij zelf ook nog wel in als iemand je het zo vertelt (een tijdje later, een beetje informatie, praten met iemand, tijd om erover na te denken etc. Zie je, dat kan best wel invloed hebben).
Voor de verkrachting was zo'n persoon in 99 van de 100 gevallen helemaal niet geestelijk instabiel.
Iets met oorzaak en gevolg.
Het gaat om de verplichting om 5 dagen te moeten wachten, laat iedereen dat lekker zelf beslissen...
pi_198356368
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:15 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Een verkrachting kunnen verwerken na 5 dagen?? :')
Serieus? Ben jij woordvoerder van de CU of SGP?
Ik heb werkelijk nog nooit zulke stompzinnige dingen zien posten na 20 jaar op FOK!.
Volslagen idioot. En dat is ook meteen het laatste wat ik hier in dit topic post.

Ik hoop echt dat de vrouwen bij wie het overkomen is, meteen hulp hebben gekregen en alles van de dader hebben kunnen laten verwijderen zodat het heelproces goed kan beginnen.
Daarom zeg ik 'een beetje' en 'zover dat mogelijk is' en dat het beter is dan 1 dag. Ik denk zelf dat je een beetje vanuit emotie zit te typen. Word maar even rustig en de volgende keer ga je misschien wat meer inhoudelijk reageren in plaats van vooral maar te schelden en te melden hoe dom andere meningen dan die van jou wel niet zijn
pi_198356415
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:18 schreef MadMaster het volgende:

[..]

Voor de verkrachting was zo'n persoon in 99 van de 100 gevallen helemaal niet geestelijk instabiel.
Iets met oorzaak en gevolg.
Het gaat om de verplichting om 5 dagen te moeten wachten, laat iedereen dat lekker zelf beslissen...
Ja.. ik snap niet wat je hier nou mee wil zeggen.. Als ik geestelijk stabiel was voor een bepaalde situatie (99 van de 100), na een bepaalde situatie helemaal aan de grond zit en zelfmoord wil plegen. Dan is het toch beter om eerst een bedenkperiode te gunnen omdat je juist weet dat ik op dat moment niet meer ben zoals ik daarvoor was. Zo kijk ik ook naar deze situatie. Laten we mensen niet op impuls (mogelijk) verkeerde beslissingen laten nemen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-03-2021 15:22:11 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:33:25 #46
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_198356649
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:21 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Ja.. ik snap niet wat je hier nou mee wil zeggen.. Als ik geestelijk stabiel was voor een bepaalde situatie (99 van de 100), na een bepaalde situatie helemaal aan de grond zit en zelfmoord wil plegen. Dan is het toch beter om eerst een bedenkperiode te gunnen omdat je juist weet dat ik op dat moment niet meer ben zoals ik daarvoor was. Zo kijk ik ook naar deze situatie. Laten we mensen niet op impuls (mogelijk) verkeerde beslissingen laten nemen.
Het is toch niet "gunnen"? Het is een verplichting. En daartegenover stellen wij, de tegenstanders, geen enkele verplichting om te aborteren, alleen keuzevrijheid.

Het zou toch ook raar zijn als je slachtoffers van een verkrachting een verplicht moratorium van 5 dagen oplegde voordat ze aangifte konden doen omdat dat ook weleens psychologisch ingrijpende gevolgen zou kunnen hebben? Waarom bij deze kwestie dan wel?

In mijn ogen geef je hiermee ook een signaal af dat het eigenlijk best een slecht idee is en zadel je iemand alsnog op met twijfel en schuldgevoelens, zeker als ze niet zo heel sterk in haar schoenen staat.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:33:42 #47
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_198356657
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:21 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Ja.. ik snap niet wat je hier nou mee wil zeggen.. Als ik geestelijk stabiel was voor een bepaalde situatie (99 van de 100), na een bepaalde situatie helemaal aan de grond zit en zelfmoord wil plegen. Dan is het toch beter om eerst een bedenkperiode te gunnen omdat je juist weet dat ik op dat moment niet meer ben zoals ik daarvoor was. Zo kijk ik ook naar deze situatie. Laten we mensen niet op impuls (mogelijk) verkeerde beslissingen laten nemen.
Dat van die 99/100 heeft te maken met een praktijksituatie die ik helaas van dichtbij meegemaakt heb en waarom ik ook zo fel ben in deze kwestie. Geloof me, dat was geen fijne situatie, zeker niet voor de persoon in kwestie, die voor het voorval een prima leven had. Daarna niet meer...

Iemand een bedenkperiode gunnen is iets anders dan iemand daartoe verplichten.
Daar gaat het om...

Maar goed, ieder z'n beleving/ervaring/mening.
Ik was al geen fan van religieuze clubjes, dit issue bevestigt weer waarom...
pi_198356719
De enige reden dat ze dit willen is omdat ze tegen abortus zijn. Het interesseert ze geen reet of ze de verkrachte vrouw behoeden van een 'vreselijke misstap' als ze vijf dagen moet wachten. Hypocriete klootzakken zijn het.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:38:07 #49
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356751
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:09 schreef RAVW het volgende:
dat gaat nog leuk worden :-) nu word 9 van de 10 man al gelijk als verkrachter veroordeelt zonder dat dar bewijs van is.
als een vrouw maar zegt ik heb nooit toestemming gegeven dan is het al genoeg

Maar dat is een ander verhaal ...maar die bedenktijd vind ik op zicht wel een beetje vreemd
Ik had eerder een ouderschapsbewijs willen zien , nu is het als je een voertuig wil besturen moet je je gaan bewijzen , maar als je voor de grootste verantwoording die er bestaat , kinderen krijgen , daar hoef je niets voor te bewijzen en mag je gewoon een kind nemen als je dat wil , maar owee als je een auto wil besturen of en andere voertuig
dus ik zou veel meer willen zien dat zo wel de dames als man eerst kunnen bewijzen goed voorzichzelf kunnen zorgen omdan vervolgens een ouderschap opleiding te doen om te weten en te leren wat er gaat komen en wat te doen als je een kind krijgt , en welke kosten en nadelen daar bij komen kijken

nog te veel dames die zich zelf niet kunnen onderhouden lopen nu gewoon met kinderen rond
zo lang je zelf niet stabiel bent vind ik het niet geoorlooft om aan kinderen te beginnen , zelf voor een rijbewijs moet je tegenwoordig ook al een stabiel zijn en een goed inzicht hebben anders kom je niet door de keuring heen

nee die bedenktijd mag van mij wel weggelaten worden
maar iets meer doen voordat de dames zwanger raken vind ik wel nodig
Ook de man moet daar in mee genomen worden ..... ja dames ga eerst maar zorgen dat je een relatie langer vast kunt houden dan een paar maanden , en niet bij elk ongewild iets met een andere vent ervandoor gaan omdat je het al weer zat bent , een kind kan je ook niet zo in een afval bak gooien als het je niet aan staat ......
Alhoewel daar denken ze tegenwoordig wel anders over
:')
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:39:49 #50
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356772
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:52 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Nou ja laat ik eerst maar even zeggen dat ik ook aangaf dat ik dit van 2 kanten kan bekijken, ik denk alleen uiteindelijk dat wat dit betreft ik het met ze eens ben als ik voor mijzelf alle zaken afweeg. Het is dus niet zo dat ik zeg van 'jullie hebben ongelijk ermee dat jullie hun idee belachelijk vinden'.

Dat gezegd hebbende, een abortus kan nogal een grote impact hebben, het is geen kleine beslissing.
De vrouwen die verkracht zijn zijn vaak logischerwijs geestelijk niet geheel zoals ze normaal gesproken zouden zijn. In dat soort emotionele momenten worden wel vaker drastische keuzes gemaakt door mensen.

In dit geval gaat het om het doden van je eigen kindje. Ja de vader is een smeerlap, maar je kan alsnog net zo goed er spijt van krijgen als je abortus pleegt omdat je de vader haat terwijl je wel graag een kindje zou willen. Een bedenktijd van 5 dagen lijkt me niet onredelijk, kan je wellicht met mensen erover praten, in een zekere mate alles heroverwegen zodat de kans ook kleiner is dat je later spijt hebt van je beslissing.

Hiertegenover staat inderdaad dat je dan die 5 dagen iets in je hebt wat je eigenlijk niet in je wil hebben. Als je dat al zeker weet vanaf het begin dan is het inderdaad naar dat je 5 dagen moet wachten. Zelf vind ik het belangrijker dat mensen in ieder geval een (verplichte) tijd hebben gehad om hun eigen beslissing te nemen in plaats van vanuit emotie over zoiets wat bij veel vrouwen als zeer ingrijpend wordt ervaren.
:') :') :')
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:40:44 #51
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356782
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:00 schreef phoenyx het volgende:
Zoals ik al aangaf objectief vanuit een derde persoon denken is moeilijk voor veel mensen
Kennelijk; probeer het eens vanuit het perspectief van een aangevallen vrouw in kwestie.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:41:44 #52
21153 RAVW
Alleen maar feiten
pi_198356800
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:38 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

:')
voegt niets toe aan discussie en kom eens met een goed tegenantwoord
want alelen maar een smiley neer zetten is ook zo 1990
we zitten hier op een dicussie forum en niet op Hyves of FB
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:42:01 #53
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356802
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:11 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Maar je kan het gewoon doen. Na 5 dagen. Als je een beetje hebt kunnen verwerken (zover dat mogelijk is, maar 5 dagen is in ieder geval wat anders dan 1 dag) wat je is overkomen zodat je later niet alsnog spijt krijgt.. Die meiden die erachter komen na 4 weken hebben ook nog gewoon weken om het te regelen en er wat over na te denken. Maar iemand die juist geestelijk in sterke mate aangetast is moet wel direct kunnen krijgen wat ze willen op dat moment?
Wellicht geldt deze redeneerwijze als 'objectief' en 'vanuit de derde persoon' op bepaalde planeten in een ander melkwegstelsel, hier op Aarde is dit een complete waanzin.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:42:53 #54
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356818
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:41 schreef RAVW het volgende:

[..]

voegt niets toe aan discussie en kom eens met een goed tegenantwoord
want alelen maar een smiley neer zetten is ook zo 1990
we zitten hier op een dicussie forum en niet op Hyves of FB
Lees je eigen epistel nog eens.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:43:16 #55
486266 herverwijderd
het leed is al geschied
pi_198356823
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:21 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:

[..]

Retard is een onschuldig kind in stukken snijden.

[ afbeelding ]
Opgerot met die verkrachtersgenen.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:46:20 #56
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356877
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:21 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:

[..]

Retard is een onschuldig kind in stukken snijden.

[ afbeelding ]
Ga je nog antwoord geven of jij er voor gaat zorgen?

Valt me vaker op. Heb al eens met andere "ALLE LEVEN IS HEILIG!!!'-users (allemaal mannen) gesproken over een initiatief om een maandsalaris te doneren aan een bepaalde stichting die opkomt voor verwaarloosde, ongewenste en verlaten kinderen. Jeweetwel, put your money where your mouth is. De reactie? "Oei, moeilijk, misschien later, heb het even niet nu..."

Maar misschien heb jij interesse? Kan je een link mailen.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_198356930
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:42 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Wellicht geldt deze redeneerwijze als 'objectief' en 'vanuit de derde persoon' op bepaalde planeten in een ander melkwegstelsel, hier op Aarde is dit een complete waanzin.
Kunnen mensen hier eens stoppen met gewoon maar simpel iets te zeggen en een keer onderbouwen? Het is een patroon bij zoveel mensen, ook bij jou Etto.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-03-2021 15:49:27 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:49:45 #58
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198356958
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:48 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Kunnen mensen hier eens stoppen met gewoon maar simpel iets te zeggen en een keer het onderbouwen? Het is een patroon bij zoveel mensen, ook bij jou Etto.
Die onderbouwing is je al herhaaldelijk gegeven. Dat in jouw hoofd zoiets als een nasleep van een verkrachting iets is waar je 'even over moet nadenken voordat je rigoureuze ingrepen doet' geeft vooral een complete wereldvreemdheid aan die neigt naar trollerij.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:51:54 #59
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198357005
OT: Maakte christelijke partijen zich ook maar zo druk om kinderen - en andere mensen in verdrukking - die er al zijn.

Is kennelijk makkelijker, beetje lopen preken over zaken waar je zelf alleen je mond voor hoeft te gebruiken.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_198357014
Religie. :r
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_198357050
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:49 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Die onderbouwing is je al herhaaldelijk gegeven. Dat in jouw hoofd zoiets als een nasleep van een verkrachting iets is waar je 'even over moet nadenken voordat je rigoureuze ingrepen doet' geeft vooral een complete wereldvreemdheid aan die neigt naar trollerij.
Zelfs daarop kan je nog niet inhoudelijk reageren.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 15:54:58 #62
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198357075
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:53 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Zelfs daarop kan je nog niet inhoudelijk reageren.
Reeds gedaan. Dat die inhoud je niet bevalt, is vers twee.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_198357135
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:54 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Reeds gedaan. Dat die inhoud je niet bevalt, is vers twee.
Verwijzen naar mensen die niet inhoudelijk reageren is niet inhoudelijk reageren. Je gedrag daarna ook weer niet maar is in de lijn met je personage. Het gaat erom of een bedenkperiode goed kan zijn voor mensen die hun eigen kindje willen doden. Blijkbaar is het complete waanzin als je denkt dat dat niet zo'n gek idee hoeft te zijn en is het geweldig als je alleen maar weet te trollen.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 16:02:17 #64
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_198357205
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:57 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Verwijzen naar mensen die niet inhoudelijk reageren is niet inhoudelijk reageren. Je gedrag daarna ook weer niet maar is in de lijn met je personage. Het gaat erom of een bedenkperiode goed kan zijn voor mensen die hun eigen kindje willen doden. Blijkbaar is het complete waanzin als je denkt dat dat niet zo'n gek idee hoeft te zijn en is het geweldig als je alleen maar weet te trollen.
Inhoudelijk is je al uitgelegd dat er nog helemaal geen 'kindje' is.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_198357243
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 16:02 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Inhoudelijk is je al uitgelegd dat er nog helemaal geen 'kindje' is.
Daarop reageerde ik dat vrouwen dat als anders kunnen ervaren. Etc. etc. Maar ja blijkbaar maakt het niet uit hoe sommige vrouwen het ervaren en gaat het er alleen maar om dat als ze in een emotionele bui iets kunnen doen waarvan ze later spijt kunnen hebben ze dat direct moeten mogen doen. De fout en schuld ligt bij hen als ze er later wel spijt van krijgen. Dat vind ik ook best acceptabel hoor daar niet van
pi_198357344
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
OT: Maakte christelijke partijen zich ook maar zo druk om kinderen - en andere mensen in verdrukking - die er al zijn.

Is kennelijk makkelijker, beetje lopen preken over zaken waar je zelf alleen je mond voor hoeft te gebruiken.
De barmhartigheid houdt vaak op zodra het kind ter wereld is gekomen. Recentelijk zag ik daarvan hier op het forum nog een treffende strip langskomen, kan hem alleen even niet vinden...

Edit: oh jawel, deze:



[ Bericht 9% gewijzigd door saparmurat_niyazov op 06-03-2021 16:18:12 ]
  zaterdag 6 maart 2021 @ 16:11:22 #67
458309 Gebruikersnaam_7
alles laten meewerken ten goed
pi_198357418
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ga je nog antwoord geven of jij er voor gaat zorgen?
Ik zal in zo'n geval alles doen wat in mijn vermogen ligt.
  zaterdag 6 maart 2021 @ 17:49:08 #68
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_198358853
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:26 schreef osodevo het volgende:
De ChristenUnie wil dat ook voor verkrachte vrouwen een verplichte bedenktijd van vijf dagen blijft gelden
Idioten.
Op naar de 0 zetels.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  zondag 7 maart 2021 @ 10:16:21 #69
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198371286
Gelovigen kunnen helemaal niet nadenken. Dus gelovigen denken dat als vrouwen eerst over iets na moeten denken dat het dus nooit gebeurd. Geloof ik. En goden bestaan niet en religie moet uit politiek verbannen worden.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 7 maart 2021 @ 10:18:34 #70
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198371315
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 16:04 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Daarop reageerde ik dat vrouwen dat als anders kunnen ervaren. Etc. etc. Maar ja blijkbaar maakt het niet uit hoe sommige vrouwen het ervaren en gaat het er alleen maar om dat als ze in een emotionele bui iets kunnen doen waarvan ze later spijt kunnen hebben ze dat direct moeten mogen doen. De fout en schuld ligt bij hen als ze er later wel spijt van krijgen. Dat vind ik ook best acceptabel hoor daar niet van
De meeste vrouwen hebben totaal geen moeite met een abortus, laat staan spijt. En dat is volkomen terecht. Je krijgt toch ook geen bedenktijd opgedrongen voor het verwijderen van een longtumor?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 7 maart 2021 @ 10:21:41 #71
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198371360
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
OT: Maakte christelijke partijen zich ook maar zo druk om kinderen - en andere mensen in verdrukking - die er al zijn.

Is kennelijk makkelijker, beetje lopen preken over zaken waar je zelf alleen je mond voor hoeft te gebruiken.
Pijpen en beffen bedoel je?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 7 maart 2021 @ 10:23:00 #72
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198371380
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:48 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Kunnen mensen hier eens stoppen met gewoon maar simpel iets te zeggen en een keer onderbouwen? Het is een patroon bij zoveel mensen, ook bij jou Etto.
De gelovigen mogen eerst hun God bewijzen, daarna praten we verder.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198371434
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 10:16 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Gelovigen kunnen helemaal niet nadenken. Dus gelovigen denken dat als vrouwen eerst over iets na moeten denken dat het dus nooit gebeurd. Geloof ik. En goden bestaan niet en religie moet uit politiek verbannen worden.
JA.
Weg met al het religieus onderwijs en weg met religieuze politieke partijen.
Het begin is al gemaakt met het afschaffen van godslastering en vervallen van majesteitsschennis.
Ik stem groep Papierversnipperaar. Succes met het versnipperen van de bijbel en de koran.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_198371518
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 10:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

De meeste vrouwen hebben totaal geen moeite met een abortus, laat staan spijt. En dat is volkomen terecht. Je krijgt toch ook geen bedenktijd opgedrongen voor het verwijderen van een longtumor?
:o
pi_198371572
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 13:44 schreef osodevo het volgende:
Dus de man verkrachtte in een opwelling, de vrouw moet nadenken. Wordt ze geacht een kind te houden dat dmv verkrachting verwekt is, krijgt hij recht om 'zijn' kind te zien, de verkrachter blijft altijd in haar/hun leven, hoe moet ze uitleggen dat paps haar verkrachtte ?
Dat je 5 dagen wacht op het maken van de keuze betekent niet dat je afziet van de keuze..
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  zondag 7 maart 2021 @ 10:37:16 #76
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_198371582
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:56 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Er is geen kind op dat moment. Een hoopje cellen wat totaal niet lijkt op een baby.

Die idioot die die uitspraak heeft gedaan zou graag willen dat het nog 1950 is geloof ik.
Ieder mens is een klompje cellen. Die terminologie is lekker makkelijk om het allemaal maar heel klein te laten klinken, maar er zijn zat vrouwen voor wie een abortus wel degelijk ingrijpend is (en ook die het niet zoveel doet). Daar even vijf dagen extra over nadenken, vind ik helemaal niet extreem.

Zoals @phoenyx ook al aangeeft is het echt wel begrijpelijk dat je bij een verkrachting absoluut niet die vijf dagen wil wachten, maar dat neemt niet weg dat spijt- en schuldgevoelens ook dan voor kunnen komen. De ontkenning daarvan en het klein praten van een situatie die op allerlei vrouwen wel een flinke impact heeft, vind ik lang niet zo meelevend als hier gepretendeerd wordt.

quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 16:09 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]

De barmhartigheid houdt vaak op zodra het kind ter wereld is gekomen. Recentelijk zag ik daarvan hier op het forum nog een treffende strip langskomen, kan hem alleen even niet vinden...

Edit: oh jawel, deze:

[ afbeelding ]
Treffend voor christelijk rechts in de VS en enigszins voor de SGP, maar voor de CU is deze strip niet erg sterk.
pi_198371647
Overigens, andere regelgeving voor mensen die zeggen verkracht te zijn... Dat werkt helemaal niet prettig. Hoe wil je daarachter komen? Vragen op het aanvraag formulier?

Deze discussie vervalt in een pro life VS pro abortion discussie en volgens mij is dat totaal niet het onderwerp.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  zondag 7 maart 2021 @ 10:46:33 #78
478185 PiyeReloaded
Still the king of Kush
pi_198371691
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 10:43 schreef ludovico het volgende:
Overigens, andere regelgeving voor mensen die zeggen verkracht te zijn... Dat werkt helemaal niet prettig. Hoe wil je daarachter komen? Vragen op het aanvraag formulier?
Vroeg ik mij inderdaad ook af. Het lijkt me toch niet dat ze dat daadwerkelijk gaan onderzoeken. Dus dan is het gewoon een makkelijke manier om de bedenktijd over te slaan.
  zondag 7 maart 2021 @ 11:34:47 #79
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_198372240
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:51 schreef EttovanBelgie het volgende:
OT: Maakte christelijke partijen zich ook maar zo druk om kinderen - en andere mensen in verdrukking - die er al zijn.

Is kennelijk makkelijker, beetje lopen preken over zaken waar je zelf alleen je mond voor hoeft te gebruiken.
Recht op leven is kennelijk alleen belangrijk wanneer je nog in de baarmoeder zit. Ben je eenmaal geboren dan kan je de touwtyfus krijgen.
Huilen dan.
pi_198372390
Ja maar, Gristus...
  zondag 7 maart 2021 @ 12:47:26 #81
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198373421
quote:
1s.gif Op zondag 7 maart 2021 10:37 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]

Ieder mens is een klompje cellen. Die terminologie is lekker makkelijk om het allemaal maar heel klein te laten klinken, maar er zijn zat vrouwen voor wie een abortus wel degelijk ingrijpend is (en ook die het niet zoveel doet). Daar even vijf dagen extra over nadenken, vind ik helemaal niet extreem.

Zoals @:phoenyx ook al aangeeft is het echt wel begrijpelijk dat je bij een verkrachting absoluut niet die vijf dagen wil wachten, maar dat neemt niet weg dat spijt- en schuldgevoelens ook dan voor kunnen komen. De ontkenning daarvan en het klein praten van een situatie die op allerlei vrouwen wel een flinke impact heeft, vind ik lang niet zo meelevend als hier gepretendeerd wordt.
[..]

Treffend voor christelijk rechts in de VS en enigszins voor de SGP, maar voor de CU is deze strip niet erg sterk.
Het is niet verboden om na te denken maar een verplichting is niet nodig.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 7 maart 2021 @ 13:44:16 #82
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198374256
Persoonlijk zou ik liever verkracht worden dan gedwongen worden een kind te krijgen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  zondag 7 maart 2021 @ 13:50:51 #83
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_198374373
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 13:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Persoonlijk zou ik liever verkracht worden dan gedwongen worden een kind te krijgen.
Als je pech hebt allebei.
Huilen dan.
  zondag 7 maart 2021 @ 13:59:04 #84
432999 NothingHappened
...seriously...
pi_198374514
pi_198374612
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 14:34 schreef osodevo het volgende:

[..]

Ga jij ervoor zorgen?
Het gaat om bedenktijd. Dat staat los van de uiteindelijke beslissing. Vrouwen die in deze situatie hebben gezeten zou je moeten raadplegen. Moeilijk om hier een uitgesproken mening over te hebben.
  zondag 7 maart 2021 @ 15:44:12 #86
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198376507
quote:
1s.gif Op zondag 7 maart 2021 14:03 schreef Cherni het volgende:

[..]

Het gaat om bedenktijd. Dat staat los van de uiteindelijke beslissing. Vrouwen die in deze situatie hebben gezeten zou je moeten raadplegen. Moeilijk om hier een uitgesproken mening over te hebben.
De enige die hier een mening over hoeft te hebben is de vrouw in kwestie.

[ Bericht 0% gewijzigd door Papierversnipperaar op 07-03-2021 15:52:39 ]
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198376617
quote:
1s.gif Op zondag 7 maart 2021 10:37 schreef PiyeReloaded het volgende:

[..]

Ieder mens is een klompje cellen. Die terminologie is lekker makkelijk om het allemaal maar heel klein te laten klinken, maar er zijn zat vrouwen voor wie een abortus wel degelijk ingrijpend is (en ook die het niet zoveel doet). Daar even vijf dagen extra over nadenken, vind ik helemaal niet extreem.

Zoals @:phoenyx ook al aangeeft is het echt wel begrijpelijk dat je bij een verkrachting absoluut niet die vijf dagen wil wachten, maar dat neemt niet weg dat spijt- en schuldgevoelens ook dan voor kunnen komen. De ontkenning daarvan en het klein praten van een situatie die op allerlei vrouwen wel een flinke impact heeft, vind ik lang niet zo meelevend als hier gepretendeerd wordt.
[..]

Treffend voor christelijk rechts in de VS en enigszins voor de SGP, maar voor de CU is deze strip niet erg sterk.
Het staat elke vrouw dan, volgens mij, ook helemaal vrij om bedenktijd te nemen.

De vraag hier, gaat er over of ze verplicht moeten worden die bedenktijd te nemen.

En dat is voor mij een volmondige nee.
"Pools are perfect for holding water"
pi_198376694
quote:
1s.gif Op zondag 7 maart 2021 14:03 schreef Cherni het volgende:

[..]

Het gaat om bedenktijd.
Die elke vrouw dan ook vrijelijk kan nemen wanneer ze daar behoefte toe heeft.

quote:
Dat staat los van de uiteindelijke beslissing.
Riiiiiiiiiiiiiiiiiiight.

quote:
Vrouwen die in deze situatie hebben gezeten zou je moeten raadplegen. Moeilijk om hier een uitgesproken mening over te hebben.
Volgens mij is dat al lang duidelijk. Sommigen vinden bedenktijd handig, anderen zullen het compleet onnodig vinden.

Waarom het dan toch willen verplichten?

Dat heeft dus wel alles met de uiteindelijke beslissing van doen. Het CU wil minder/geen abortussen. En hoopt hiermee het besluitproces van vrouwen te beïnvloeden.
"Pools are perfect for holding water"
  zondag 7 maart 2021 @ 15:54:29 #89
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198376727
Hadden we laatst niet een topic over FvD die late abortussen een enorm probleem vond? Bleek het om 300 gevallen (medische noodzaak) per jaar te gaan.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198376794
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 maart 2021 15:21 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Ja.. ik snap niet wat je hier nou mee wil zeggen.. Als ik geestelijk stabiel was voor een bepaalde situatie (99 van de 100), na een bepaalde situatie helemaal aan de grond zit en zelfmoord wil plegen. Dan is het toch beter om eerst een bedenkperiode te gunnen omdat je juist weet dat ik op dat moment niet meer ben zoals ik daarvoor was. Zo kijk ik ook naar deze situatie. Laten we mensen niet op impuls (mogelijk) verkeerde beslissingen laten nemen.
Omdat sommige vrouwen bij een beslissing als deze wellicht deels tegen zichzelf (in de vorm van later spijt krijgen) beschermd moeten worden, moeten we alle vrouwen maar verplichten om bedenktijd te nemen?

Vat ik je standpunt dan zo goed samen?

Zo ken ik ook mensen die, omwille van hun gemoedsrust, bedenktijd bij grote aankopen nodig hebben. Ter voorkoming van buyers remorse. Ook maar voor iedereen bedenktijd verplichten dan?

[ Bericht 3% gewijzigd door probeer op 07-03-2021 16:13:06 ]
"Pools are perfect for holding water"
pi_198376809
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 15:49 schreef probeer het volgende:

[..]

Het staat elke vrouw dan, volgens mij, ook helemaal vrij om bedenktijd te nemen.

De vraag hier, gaat er over of ze verplicht moeten worden die bedenktijd te nemen.

En dat is voor mij een volmondige nee.
kan wel een babyleventje redden
pi_198376922
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 15:57 schreef Babel1 het volgende:

[..]

kan wel een babyleventje potentieel leven redden.
En dat is dan ook precies het enige doel van de CU. Heeft iig niets meer met 'wat het beste voor de betreffende vrouw is' te maken, zoals een aantal users hier pretenderen. Vrouwen zijn namelijk prima in staat om zelf te bepalen of en hoeveel bedenktijd ze nodig hebben. Ze mogen wel zelf beslissen of ze een abortus willen, maar ze zouden niet in staat zijn om zelf te kiezen hoeveel bedenktijd ze voor die beslissing nodig hebben? Dat is echt achterlijke onzin.

De CU wil hiermee gewoon weer de baas over andermans baarmoeder spelen, door het beslissingsproces te beïnvloeden. En blijkbaar tuinen aardig wat mensen daar weer met open ogen in.

[ Bericht 3% gewijzigd door probeer op 07-03-2021 16:10:55 ]
"Pools are perfect for holding water"
  zondag 7 maart 2021 @ 16:03:01 #93
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198376933
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198377172
quote:
Die kan ik niet lezen. Zin om m in een paar eigen woorden samen te vatten?
"Pools are perfect for holding water"
pi_198377209
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 15:57 schreef probeer het volgende:

[..]

Omdat sommige vrouwen bij een beslissing als deze wellicht deels tegen zichzelf (in de vorm van later spijt krijgen) beschermd moeten worden, moeten we alle vrouwen maar verplichten om bedenktijd te nemen?

Vat ik je standpunt dan zo goed samen?

Zo ken ik ook mensen die, omwille van hun gemoedsrust, bedenktijd bij grote aankopen nodig hebben. Ter voorkoming van buyers remorse. Ook maar voor iedereen bedenktijd verplichten dan?
Ja dat vat je goed samen.

Een product kan je vaak retourneren of weer verkopen. Een dood kindje niet weer tot leven wekken. Maar goed mensen hier willen nogal graag rare vergelijkingen trekken
  zondag 7 maart 2021 @ 16:17:37 #96
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198377245
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 16:14 schreef probeer het volgende:

[..]

Die kan ik niet lezen. Zin om m in een paar eigen woorden samen te vatten?
Je kan een script manager installeren onder Firefox. Dan kan je het gewoon lezen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198377387
Helemaal mee eens met de CU, maar ben sowieso tegen zaken als abortus en euthanasie.
"You can call me Susan if it makes you happy"
  zondag 7 maart 2021 @ 16:35:57 #98
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_198377617
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 16:23 schreef TLC het volgende:
Helemaal mee eens met de CU, maar ben sowieso tegen zaken als abortus en euthanasie.
Waarom?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_198377669
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 16:16 schreef phoenyx het volgende:

[..]

Ja dat vat je goed samen.
Ok, duidelijk. Ik gok dat uit mijn andere posts in dit topic, wel blijkt wat ik daarvan vind.

quote:
Een product kan je vaak retourneren of weer verkopen. Een dood kindje niet weer tot leven wekken. Maar goed mensen hier willen nogal graag rare vergelijkingen trekken
Een dood kindje nog wel. Sinds wanneer aborteren we kindjes?

Een nieuw 'kindje' is anders ook zo gemaakt hoor.

Maar vooruit, matige vergelijking.
"Pools are perfect for holding water"
pi_198377706
quote:
0s.gif Op zondag 7 maart 2021 16:40 schreef probeer het volgende:

[..]

Ok, duidelijk. Ik gok dat uit mijn andere posts in dit topic, wel blijkt wat ik daarvan vind.
[..]

Een dood kindje nog wel. Sinds wanneer aborteren we kindjes?

Een nieuw 'kindje' is anders ook zo gemaakt hoor.

Maar vooruit, matige vergelijking.
Tjah, met die redenatie kan je ook iemand wel doodschieten, zijn toch genoeg mensen. Etc. etc. Voor alles is wel wat te zeggen als iemand niet redelijk na kan denken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')