Is het verhapselen of verhaspelen?quote:Op maandag 1 maart 2021 17:55 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Haarbalgod. Uh. Dat is een woord dat je makkelijk kunt verhapselen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
Ik maak daar ook átijd Baargalhod van, ik krijg het er níet uitquote:Op maandag 1 maart 2021 17:55 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Haarbalgod. Uh. Dat is een woord dat je makkelijk kunt verhapselen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik luister deze nu op mijn busreis, hij is fijn. Ik heb m opgeslagen in mijn discover lijstquote:Op maandag 1 maart 2021 18:00 schreef ijs_beer het volgende:
Waterparks · Song · 2020
Deze is wel fijn.
Wat leuk dat je zo'n leuke band met je neefje hebtquote:Op maandag 1 maart 2021 18:20 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik maak daar ook átijd Baargalhod van, ik krijg het er níet uit![]()
Het was heel gezellig met mijn neefje, ik vind het zo'n leuk ventje.
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:22 schreef molloot200 het volgende:
Aanstaande zaterdag zijn er van 18:30 tot laten we zeggen 2:00 constant Eurovisie NF’s bezig
En tussendoor nog ff de WIDM ontknopingJa echt zooooooveel zin inSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker neerploffen na een lange dag werken
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Altijd leukquote:Op maandag 1 maart 2021 17:48 schreef ijs_beer het volgende:
Heb een een playlist op spotify gevonden met allemaal nieuwe pop-punk muziek. Ik vind het helemaal heerlijk.De tiener is nooit helemaal uit me weggegaan geloof ik.
Thanks! Die heb ik al eens op gehad, maar ik zie dat ie een update heeft gekregenquote:Op maandag 1 maart 2021 18:32 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Pop Punk's not dead.
Spotify · Playlist · 100 songs · 428.4K likes
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:26 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Wat leuk dat je zo'n leuke band met je neefje hebtHij is echt een heel stuk jonger dan je dochter toch?
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:28 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja echt zooooooveel zin inLekker neerploffen na een lange dag werken
![]()
Zaterdag wordt echt een topdag. Want ik ga ook nog eens naar de kapper danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:22 schreef molloot200 het volgende:
Aanstaande zaterdag zijn er van 18:30 tot laten we zeggen 2:00 constant Eurovisie NF’s bezig
En tussendoor nog ff de WIDM ontknopingIk vergeet steeds dat Estland al zo vroeg is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar het volgt elkaar wel mooi op zo Estland, Denemarken, Portugal, ItaliëSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens to you while you're busy making other plans
Even gekeken. Het zaad van Karbaat lijkt me wel interessant, maar ik denk niet dat ik daar vanavond zin in heb. Dan zou voor mij de beste optie zijn een van de twee films over aliens die op aarde landen, maar ik denk ook niet dat ik daar zin in ga hebben. Gelukkig heb ik ook nog boeken, Xbox en streamingdienstenquote:
We gaan het maken op NPO 1 lijkt mij heel interessant.quote:
Onderzoekers van de UT geven in nieuw tv-programma slimme oplossingen voor mensen met een beperkingquote:Zeven knappe koppen, waarvan er vijf zijn verbonden aan de Universiteit Twente, verleggen vanaf maandag de limieten van mensen met een beperking. Zij presenteren oplossingen die levens voor eens en voor altijd zullen veranderen.
Ja, misschien dat ik één van die twee films op zet inderdaad.quote:Op maandag 1 maart 2021 18:42 schreef H_T het volgende:
[..]
Even gekeken. Het zaad van Karbaat lijkt me wel interessant, maar ik denk niet dat ik daar vanavond zin in heb. Dan zou voor mij de beste optie zijn een van de twee films over aliens die op aarde landen, maar ik denk ook niet dat ik daar zin in ga hebben. Gelukkig heb ik ook nog boeken, Xbox en streamingdiensten
Ah wat schattigquote:Op maandag 1 maart 2021 18:34 schreef Arizona het volgende:
[..]![]()
Hij is vijf, dus een groot leeftijdsverschil met mijn dochter inderdaad, maar zij kunnen ook heel goed met elkaar overweg. Spelen ook heel leuk samen
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:35 schreef Arizona het volgende:
[..]
Zaterdag wordt echt een topdag. Want ik ga ook nog eens naar de kapper dan
quote:Beste allen,
Er sluimert momenteel e.e.a. op de achtergrond bij sommige mensen, hebben we (mods) begrepen.
Wij willen als modteam graag even het volgende echt duidelijk stellen:
Privézaken tussen mensen die via privékanalen spelen hebben wij als mods geen enkel zicht op en kunnen we niets mee. Wij zijn er voor zaken die zichtbaar op het forum spelen en door ons gezien kunnen worden. Graag jullie begrip hiervoor.
Als er posts zijn in de SC die niet door de beugel kunnen plaats je een Topic Report en dan kunnen wij die post beoordelen.
Dat beoordelen doen we op basis van wat wij kunnen zien en lezen op het forum, NIET op basis van informatie die viavia komt over Jantje zei over Katrijn via dm dit en via WhatsApp dat en Truus vond van Kees dat ie gelijk had etc.
Als je het een keer niet eens bent met iemand kan je dat uiteraard prima zeggen, gewoon in de SC, niet viavia waar wij het niet kunnen beoordelen achteraf en daarbij graag rekening houdend met de sfeer voor iedereen.
Nogmaals, wij hebben als mod NUL zicht op wat er via privékanalen zich afspeelt en vinden het dan ook niet prettig en fair als ons viavia ter ore komt dat wij niet voldoende modden in de SC terwijl 99% van wat eraan vooraf ging via privékanalen speelde.
Als je niet (meer) klikt met iemand als persoon adviseren wij dringend diegene dan ook niet meer via andere kanalen te benaderen. Laat elkaar dan gewoon met rust, zowel in de SC als via andere wegen. Ga er ook geen andere personen bij betrekken. Ga mods niet aanspreken op niet voldoende modden terwijl er nul topicreports geplaatst zijn. Wij zijn ook maar mens en kunnen alleen handelen op basis van wat we ZIEN en zeker weten.
Het is een heel verhaal en wie zich hier niet in herkent kan het heerlijk naast zich neerleggen. We willen dat de onderhuids sluimerende 'gedoetjes' hier en nu ophouden. Dat andere users - die het grootste deel niet meekrijgen omdat het via andere kanalen speelt - zich hier niet ongemakkelijk hoeven voelen omdat ze soms heus wel voelen dat er iets speelt.
Iedereen is en blijft hier welkom, maar hou je privé-issues waar wij als mod niks mee kunnen gewoon privé en laat elkaar lekker met rust en hou het hier gezellig. Deze tijd is al zwaar genoeg voor iedereen en we komen hier voor ontspanning en afleiding.
Dank namens al uw ESF-mods
Je bedoelt, hoeveel uitgroei heb je inmiddelsquote:
Ok, ik krijg daar helemaal niks van meequote:Op maandag 1 maart 2021 18:47 schreef Greys het volgende:
Omdat het kennelijk wéér nodig is. Aan wie zich aangesproken voelt: HOU OP MET MENSEN STALKEN BUITEN HET FORUM OM EN ANDERE MENSEN BIJ JE PROBLEMEN MET WEER ANDERE MENSEN BETREKKEN.
En deze maar weer in de herhaling:
[..]
Dan hoef je je niet aangesproken te voelen.quote:Op maandag 1 maart 2021 18:52 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ok, ik krijg daar helemaal niks van mee
quote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
En met al die religieuze aanwijzingen op dit moment, alsof je in een kerk ergens in Amerika staat.quote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
Ja dat is weer een beetje bizarquote:Op maandag 1 maart 2021 18:59 schreef usagi414 het volgende:
[..]
En met al die religieuze aanwijzingen op dit moment, alsof je in een kerk ergens in Amerika staat.
Maar echt hè, een groot feest van BOPS EN BANGERSquote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De meesten zullen dan wel iets vrolijks willen in deze tijden. Of iets kerkelijks dus.quote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
Als we maar niet meer Madonna met Like a Prayer krijgenquote:Op maandag 1 maart 2021 18:59 schreef usagi414 het volgende:
[..]
En met al die religieuze aanwijzingen op dit moment, alsof je in een kerk ergens in Amerika staat.
quote:Op maandag 1 maart 2021 19:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als we maar niet meer Madonna met Like a Prayer krijgen
Life is a mystery. Laten we haar lekker thuis.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als we maar niet meer Madonna met Like a Prayer krijgen
Die komt met Like a playbacker.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als we maar niet meer Madonna met Like a Prayer krijgen
Dat klinkt interessant!quote:Op maandag 1 maart 2021 18:43 schreef usagi414 het volgende:
[..]
We gaan het maken op NPO 1 lijkt mij heel interessant.
[..]
Onderzoekers van de UT geven in nieuw tv-programma slimme oplossingen voor mensen met een beperking
Leuk om te horen dat het bij jou weer een beetje open gaatquote:Op maandag 1 maart 2021 19:07 schreef Strani het volgende:
Vandaag is de horeca weer opengegaan in mijn regio, dus nog snel even na het werk naar het dorp gerend voor een kopje koffie voor de boel om 18 uur weer dichtmoest. Was echt even fijn.
Ik hoop ook zo dat het bij jullie ook allemaal heel snel weer open mag. Het geeft zo veel meer leven aan een dorp/stad.
Stukje bij beetje, maar zeker! Voor nu alleen de terrassen, met maximaal 4 personen per tafel. En dus om 18 uur dicht.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Leuk om te horen dat het bij jou weer een beetje open gaat
Gezelligquote:Op maandag 1 maart 2021 19:07 schreef Strani het volgende:
Vandaag is de horeca weer opengegaan in mijn regio, dus nog snel even na het werk naar het dorp gerend voor een kopje koffie voor de boel om 18 uur weer dichtmoest. Was echt even fijn.
Ik hoop ook zo dat het bij jullie ook allemaal heel snel weer open mag. Het geeft zo veel meer leven aan een dorp/stad.
Wat heerlijk moet dit zijn geweest om gewoon te kunnen!quote:Op maandag 1 maart 2021 19:07 schreef Strani het volgende:
Vandaag is de horeca weer opengegaan in mijn regio, dus nog snel even na het werk naar het dorp gerend voor een kopje koffie voor de boel om 18 uur weer dichtmoest. Was echt even fijn.
Ik hoop ook zo dat het bij jullie ook allemaal heel snel weer open mag. Het geeft zo veel meer leven aan een dorp/stad.
Hahaha inderdaad. Nou heb ik dat de laatste tijd wel regelmatig gedaan trouwens, koffie van huis in een thermoskop op het strand, en dan nog wat lekkers erbij. Je moet er toch iets van maken. En daarbij is het strand de enige plek waar je hier in de buitenlucht kan zitten zonder je masker op te moeten hebben.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:09 schreef Arizona het volgende:
[..]
Gezellig
Ik hoop toch dat we ergens in april in ieder geval weer wat kunnen qua horeca. Misschien geen café's en discoś, maar een restaurant of een terras zou zeer welkom zijn, en volgens mij ook echt wel veilig kunnen.
HIer heb je wel veel coffee-to-go enzo, maar dat is gewoon totaal niet te vergelijken met op een terrasje of in een cafeetje neerploffen. Kan ik zelf ook wel een thermosflesje meenemen en op een bankje gaan zitten
Dat zou fijn zijn jaquote:Op maandag 1 maart 2021 19:07 schreef Strani het volgende:
Vandaag is de horeca weer opengegaan in mijn regio, dus nog snel even na het werk naar het dorp gerend voor een kopje koffie voor de boel om 18 uur weer dichtmoest. Was echt even fijn.
Ik hoop ook zo dat het bij jullie ook allemaal heel snel weer open mag. Het geeft zo veel meer leven aan een dorp/stad.
Wij hebben tijdens onze langere wandelingen ook een thermosfles met koffie mee. En dan een gevulde koek erbijquote:Op maandag 1 maart 2021 19:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Hahaha inderdaad. Nou heb ik dat de laatste tijd wel regelmatig gedaan trouwens, koffie van huis in een thermoskop op het strand, en dan nog wat lekkers erbij. Je moet er toch iets van maken. En daarbij is het strand de enige plek waar je hier in de buitenlucht kan zitten zonder je masker op te moeten hebben.
Da's een lastige inderdaad, altijd die afweging. Ik ben blij dat ik die beslissingen niet hoef te nemen hoor.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:13 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat zou fijn zijn jaMaar als het neerkomt op nu alles een maand open en dan weer drie maanden dicht of nog twee maanden wachten en dan alles echt open ga ik voor het tweede, maar zo simpel is het natuurlijk niet
Dat is absoluut waar ja. En mensen kijken hoort het ook gewoon bijquote:Op maandag 1 maart 2021 19:14 schreef Arizona het volgende:
[..]
Wij hebben tijdens onze langere wandelingen ook een thermosfles met koffie mee. En dan een gevulde koek erbij![]()
Maar iedere keer zeggen we weer, wat jammer dat we niet kunnen afsluiten in een eetcafé of op een terras![]()
Dat is toch wel de kers op de taart.
Weertechnisch ga ik ook voor de laatste optiequote:Op maandag 1 maart 2021 19:13 schreef H_T het volgende:
[..]
Dat zou fijn zijn jaMaar als het neerkomt op nu alles een maand open en dan weer drie maanden dicht of nog twee maanden wachten en dan alles echt open ga ik voor het tweede, maar zo simpel is het natuurlijk niet
Ik heb dus deze week een afspraak bij de tandarts (quote:Op maandag 1 maart 2021 19:16 schreef Cee het volgende:
Zo bizar als dat het een jaar geleden was om te bedenken dat dingen gesloten zijn, zo kan ik me nu nog maar nauwelijks voorstellen hoe het is als alles open is. Misschien dat het snel went hoor, maar ik denk dat ik aan het begin vaak zal denken “wow, mág ik dit zomaar?”
Ja, de uitgroeiquote:Op maandag 1 maart 2021 18:51 schreef Arizona het volgende:
[..]
Je bedoelt, hoeveel uitgroei heb je inmiddels![]()
Qua lengte is mijn haar wel te overzien, ik denk 10 cm over mijn schouders ofzo. Mijn uitgroei is een cm of 8, maar de meeste mensen vinden het niet eens lelijk, ikzelf wel.
Denk dat het wel raar aan gaat voelen ja.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:16 schreef Cee het volgende:
Zo bizar als dat het een jaar geleden was om te bedenken dat dingen gesloten zijn, zo kan ik me nu nog maar nauwelijks voorstellen hoe het is als alles open is. Misschien dat het snel went hoor, maar ik denk dat ik aan het begin vaak zal denken “wow, mág ik dit zomaar?”
Lekker dansen in de slaapkamerquote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
In een andere haarcategorie: een waxsalon waar ik ooit heenging, verkocht/verkoopt tijdens de lockdown dus DIY waxkits. Lijkt mij erg vervelend en onhandig zelf te doenquote:Op maandag 1 maart 2021 19:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja, de uitgroei![]()
Bij mijn kapper verkochten ze een tijdje van die uitgroeikitjes om het thuis zelf bij te werken. Daar had mijn moeder toen gebruik van gemaakt, was wel grappig
Anders ik welquote:Op maandag 1 maart 2021 19:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Da's een lastige inderdaad, altijd die afweging. Ik ben blij dat ik die beslissingen niet hoef te nemen hoor.
Ik zag vorige week of zo een grafiekje met de besmettingen in de zomer van vorig jaar, dat waren er echt weinigquote:Op maandag 1 maart 2021 19:16 schreef Arizona het volgende:
[..]
Weertechnisch ga ik ook voor de laatste optie![]()
Maar ik ga er wel vanuit dat straks in het voorjaar er echt wel meer kan, als je ziet hoe goed het nu al gaat qua besmettingen in verpleegtehuizen, hoe hard die dalen nu de vaccinaties lopen, dan heb ik wel goede hoop.
Dat laatste vooral ja. Toen werd nog tegen een collega door haar huisarts gezegd, je hebt zeer waarschijnlijk Corona, maar je hoeft jezelf niet te laten testen. Blijf maar twee weken thuis.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:24 schreef H_T het volgende:
[..]
Anders ik wel
[..]
Ik zag vorige week of zo een grafiekje met de besmettingen in de zomer van vorig jaar, dat waren er echt weinigOf was dat die periode dat bijna niemand zich kon laten testen?
Ik kan mijn eigen uitgroei niet bijwerken. Ik heb namelijk alleen maar highlights, dus dat wordt plukje voor plukje ingezet. Zou geen gezicht zijn als ik dan nu de uitgroei "effen" bij ging kleurenquote:Op maandag 1 maart 2021 19:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja, de uitgroei![]()
Bij mijn kapper verkochten ze een tijdje van die uitgroeikitjes om het thuis zelf bij te werken. Daar had mijn moeder toen gebruik van gemaakt, was wel grappig
In de zomer waren er ook echt weinig besmettingen. Wij hebben toen nog een memorabel weekend in de Efteling gehad met de hele familiequote:Op maandag 1 maart 2021 19:24 schreef H_T het volgende:
[..]
Anders ik wel
[..]
Ik zag vorige week of zo een grafiekje met de besmettingen in de zomer van vorig jaar, dat waren er echt weinigOf was dat die periode dat bijna niemand zich kon laten testen?
Ja, en toen het in september herfst werd en de aantallen weer toenamen liepen alle systemen weer in no-time vastquote:Op maandag 1 maart 2021 19:29 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat laatste vooral ja. Toen werd nog tegen een collega door haar huisarts gezegd, je hebt zeer waarschijnlijk Corona, maar je hoeft jezelf niet te laten testen. Blijf maar twee weken thuis.
Dat was toch meer in het voorjaar, tijdens de eerste golf, dat er wel veel zieken waren maar nauwelijks testmogelijkheden? Tenminste, zo herinner ik het me.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:29 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat laatste vooral ja. Toen werd nog tegen een collega door haar huisarts gezegd, je hebt zeer waarschijnlijk Corona, maar je hoeft jezelf niet te laten testen. Blijf maar twee weken thuis.
Dat is statistisch gezien haast onmogelijkquote:Op maandag 1 maart 2021 19:32 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Ja, en toen het in september herfst werd en de aantallen weer toenamen liepen alle systemen weer in no-time vast
Vandaag trouwens 0 doden in de verpleeghuizen.
Toen waren we lekker goed voorbereid inderdaad.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:32 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Ja, en toen het in september herfst werd en de aantallen weer toenamen liepen alle systemen weer in no-time vast
Vandaag trouwens 0 doden in de verpleeghuizen.
Aan Corona had ik er natuurlijk bij moeten zeggenquote:Op maandag 1 maart 2021 19:34 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat is statistisch gezien haast onmogelijk![]()
Maar wel heel mooi nieuws natuurlijk!
Toen in september was ik verkouden en wilde ik me laten testen. Kon ik in eerste instantie online helemaal geen afspraak maken en toen het uiteindelijk kon, kon ik 2 dagen later op 100 km van mijn huis terechtquote:Op maandag 1 maart 2021 19:35 schreef Redefine het volgende:
[..]
Toen waren we lekker goed voorbereid inderdaad.
Ja dat was wel iets daarvoor. Juni ofzo. Maar het gaf wel aan hoe rommelig dat toen nog ging. En dat doen dus de gestegen zeker niet betrouwbaar waren.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:33 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat was toch meer in het voorjaar, tijdens de eerste golf, dat er wel veel zieken waren maar nauwelijks testmogelijkheden? Tenminste, zo herinner ik het me.
Als ik kijk hier in mijn omgeving was er in de zomer ook echt bijna niemand ziek, dat begon allemaal in september weer langzaam. Maar puur en alleen mijn ervaring is geen goede maatstaf natuurlijk.
Uiteraardquote:Op maandag 1 maart 2021 19:36 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Aan Corona had ik er natuurlijk bij moeten zeggen
Dat kwam door de prettesters aldus De Jongequote:Op maandag 1 maart 2021 19:37 schreef Arizona het volgende:
[..]
Toen in september was ik verkouden en wilde ik me laten testen. Kon ik in eerste instantie online helemaal geen afspraak maken en toen het uiteindelijk kon, kon ik 2 dagen later op 100 km van mijn huis terecht
Toen dus ook niet laten testen maar gewoon thuisgebleven.
Oh jaquote:Op maandag 1 maart 2021 19:40 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat kwam door de prettesters aldus De Jonge
quote:Op maandag 1 maart 2021 19:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Als we maar niet meer Madonna met Like a Prayer krijgen
Dit voelt echt als eeuwen geledenquote:Op maandag 1 maart 2021 19:40 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat kwam door de prettesters aldus De Jonge
Ja weer is zoveel gebeurd.quote:
Haha truequote:Op maandag 1 maart 2021 19:16 schreef Cee het volgende:
Zo bizar als dat het een jaar geleden was om te bedenken dat dingen gesloten zijn, zo kan ik me nu nog maar nauwelijks voorstellen hoe het is als alles open is. Misschien dat het snel went hoor, maar ik denk dat ik aan het begin vaak zal denken “wow, mág ik dit zomaar?”
Oké ja je hebt gelijk; IN AHOYquote:Op maandag 1 maart 2021 19:19 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Nee, positief denken: gewoon in Ahoy natuurlijk
Een jaar geleden vlak voor de finale in Ahoy alvast een opwarmertje voor wat een paar maanden later daar ook had moeten plaatsvinden:quote:Op maandag 1 maart 2021 19:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
Oh ja![]()
Ik ga nu even tennis kijken. ABNAMRO toernooi in... Ahoy![]()
Wow ja inderdaadquote:Op maandag 1 maart 2021 19:23 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
In een andere haarcategorie: een waxsalon waar ik ooit heenging, verkocht/verkoopt tijdens de lockdown dus DIY waxkits. Lijkt mij erg vervelend en onhandig zelf te doen
Ik wil helemáál niet gepijnigd wordenquote:Op maandag 1 maart 2021 19:50 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Wow ja inderdaadDan ben je toch jezelf aan het pijnigen. Toch fijner als iemand dat bij je doet
Aantal besmettingen in de zomer was lastig te volgen vanwege veel minder testen maar ik herinner me nog wel de dagen van toen *zet polygoon stemmetje op* dat in der lande dagelijksch een enkele dode en een handjevol opnames waren te betreuren en dat de bezetting op de IC een zeventiental patiënten bedroeg.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:33 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat was toch meer in het voorjaar, tijdens de eerste golf, dat er wel veel zieken waren maar nauwelijks testmogelijkheden? Tenminste, zo herinner ik het me.
Als ik kijk hier in mijn omgeving was er in de zomer ook echt bijna niemand ziek, dat begon allemaal in september weer langzaam. Maar puur en alleen mijn ervaring is geen goede maatstaf natuurlijk.
Was dat geen FvD bijeenkomst?quote:Op maandag 1 maart 2021 20:49 schreef Strani het volgende:
Wel één frustratiepuntje naar aanleiding van de heropening van de horeca hier: Ik zag wel een groepje van een stuk of 15 mensen (ik gok Engelsen) van zeker boven de 60 jaar elkaar innige knuffels geven ter afscheid na het verlaten van een restaurantje.
Daar doe je het dan allemaal voor, alle horeca sluiten.
Het is dat je niet in het Baskenland zit. Daar hebben ze vast wel een plaatsje waar de letters urk in zitten.quote:Op maandag 1 maart 2021 21:01 schreef Strani het volgende:
[..]
Verdorie, ik had het even moeten vragen
Oh dat weet ik wel zeker jaquote:Op maandag 1 maart 2021 21:14 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het is dat je niet in het Baskenland zit. Daar hebben ze vast wel een plaatsje waar de letters urk in zitten.
Dan valt Babsje Pravi extra opquote:Op maandag 1 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Heb echt het gevoel dat het Songfestival een groot uptempo feest wordt
Daarom. Heb de locatie net gevonden: Parque Natural de Urkiola.quote:Op maandag 1 maart 2021 21:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh dat weet ik wel zeker ja
De president van Baskenland heet ook Urkullu.
De president van Baskenland, de functie dus, is in het Baskisch trouwens 'lehendakari'. Feitje van de dag!
Kunnen wij van Urk geen omheind nationaal park maken?quote:Op maandag 1 maart 2021 21:22 schreef Redefine het volgende:
[..]
Daarom. Heb de locatie net gevonden: Parque Natural de Urkiola.
Leuk! Ga ik eens luisteren.quote:Op maandag 1 maart 2021 18:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Thanks! Die heb ik al eens op gehad, maar ik zie dat ie een update heeft gekregenMisschien is Skatepark Punks dan ook wel wat voor je
Spotify · Playlist · 100 songs · 586.7K likes
quote:Op maandag 1 maart 2021 19:03 schreef Cee het volgende:
[..]
Maar echt hè, een groot feest van BOPS EN BANGERSET BARBARA DIE VOILAAT NAAR DE OVERWINNING.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Ik sluit niks uit.quote:Op maandag 1 maart 2021 19:18 schreef Em31 het volgende:
Terrassen gaan denk ik ergens in april wel open, tenzij we op 20.000 besmettingen ofzo zitten
Dat klinkt als een goed plan B als de Urxit niet doorgaatquote:Op maandag 1 maart 2021 21:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kunnen wij van Urk geen omheind nationaal park maken?
En dan in het weekend met verrekijkers Urkertjes spotten enzo
Hier in het durp zijn hangouderen een grote plaag dan hangjongeren tegenwoordig.quote:Op maandag 1 maart 2021 20:49 schreef Strani het volgende:
Wel één frustratiepuntje naar aanleiding van de heropening van de horeca hier: Ik zag wel een groepje van een stuk of 15 mensen (ik gok Engelsen) van zeker boven de 60 jaar elkaar innige knuffels geven ter afscheid na het verlaten van een restaurantje.
Daar doe je het dan allemaal voor, alle horeca sluiten.
Staan ze ook bij bushokjes en tuffen ze steeds op de stoep?quote:Op maandag 1 maart 2021 21:28 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Hier in het durp zijn hangouderen een grote plaag dan hangjongeren tegenwoordig.
Zo jammerquote:Op maandag 1 maart 2021 20:49 schreef Strani het volgende:
Wel één frustratiepuntje naar aanleiding van de heropening van de horeca hier: Ik zag wel een groepje van een stuk of 15 mensen (ik gok Engelsen) van zeker boven de 60 jaar elkaar innige knuffels geven ter afscheid na het verlaten van een restaurantje.
Daar doe je het dan allemaal voor, alle horeca sluiten.
Nee, bij de haven of bij een elektriciteitskastje in de volksbuurt. Verder hoor je ze wel eens van een afstandje rochelen ja. Maar da's waarschijnlijk bronchitis.quote:Op maandag 1 maart 2021 21:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Staan ze ook bij bushokjes en tuffen ze steeds op de stoep?
Jaaaaaquote:
Activiteitjes doenquote:Op maandag 1 maart 2021 21:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kunnen wij van Urk geen omheind nationaal park maken?
En dan in het weekend met verrekijkers Urkertjes spotten enzo
En daar is dan Plan C. We komen er welquote:Op maandag 1 maart 2021 21:29 schreef ijs_beer het volgende:
Urk he. Ook drie letters. Kun je ook prima platbranden.
quote:Op maandag 1 maart 2021 21:29 schreef ijs_beer het volgende:
Urk he. Ook drie letters. Kun je ook prima platbranden.
quote:Op maandag 1 maart 2021 21:34 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Nee, bij de haven of bij een elektriciteitskastje in de volkbuurt. Verder hoor je ze wel eens van een afstandje rochelen ja. Maar da's waarschijnlijk bronchitis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |