Komt goed, we geven ze gewoon nog even weer een applausje. Hebben ze wel verdiend.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:06 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik sta er niet graag bij op het moment dat je dat tegen zorgpersoneel zegt.
Ook op de parkeerplaatsen voor de supermarkt niet te vergeten.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:08 schreef leolinedance het volgende:
Wij moeten ook maar alvast FFP2 maskers in gaan slaan. We zullen vast de Duitsers volgen.
Het in het kleine percentage zitten ook huidige zieken en nieuwe zieken. Het blijft een kleine minderheid. Jij vult er veel voor mij in.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:07 schreef ETA het volgende:
[..]
En het vermogen om verder te denken dan dit lukt je niet?
We gooien een hele economie plat en nemen draconische maatregelen, hierdoor liggen de ziekenhuizen net niet vol. Als we geen maatregelen nemen, overstromen de ziekenhuizen en krijgt niemand meer zorg. Helemaal niemand, dus ook jonge mensen niet. En sterftecijfers zijn nu nog relatief laag omdat er nog ruimte is in de ziekenhuizen, kan je enigszins voorstellen wat er gebeurd als iedereen die zorg nodig heeft ineens wordt weggestuurd bij een ziekenhuis?
Ok, je hebt je antwoord nu van iemand gekregen. Zal je dit argument niet meer gebruiken?quote:
quote:Op zondag 24 januari 2021 17:05 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet heel erg vol meer, want Kuipers staat niet meer elke avond voor de camera om dat te melden.
quote:Op zondag 24 januari 2021 17:05 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik kan alleen de status van mijn eigen ziekenhuis inzien: overvol. Weer anesthesie personeel van de operatiekamers gehaald om voldoende bevoegd toezicht op beademing te hebben.
En dat aangevuld met absoluut het maximum aan spoed-operaties voor cardio en oncologie afgelopen week om achterstanden te voorkomen, maar het extreem druk, met daarmee nog verder uitputtend effect.
Want alleen naar de cijfertjes kijken zegt niets; er is onderliggend een langdurige over-bevraging geweest, en daardoor hoog ziekteverzuim, niet invullen van vacatures. Vergrijzing is ook echt in getal merkbaar.
Ja inderdaad toen hebben de mondkapjes ook heel goed gewerkt.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:08 schreef ETA het volgende:
[..]
Dus wat gebeurd er dan als je de maatregelen opheft? Dan krijg je weer dezelfde situatie. Iets van ezel en een steen...
Die modellen met exponentiële groei hebben een beperkte houdbaarheidsdatum. Voor het aantal besmettingen zou dat mogelijk nog op gaan maar er is een punt waar de correlatie met ziekenhuisopnames mank gaat lopen.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:07 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Er wordt altijd uitgegaan van het slechts mogelijke scenario. Exponentiële groei, volle ziekenhuizen, ambulances 3 uren voor de deur, Jan die niet terecht kan met zijn blindedarm ontsteking. We vergeten voor het gemak even dat 3 miljoen Nederlanders inmiddels al besmet geraakt zijn en dit dus een behoorlijke remmende werking kan hebben op die exponentiële groei waar men zo bang voor is. Misschien blijft het ook wel steken op max 7.000 besmettingen per dag als we alles loslaten, we weten het niet.
Als straks de zorg het niet aankan en nu ook al is het niet voor een kleine groep maar voor iedereen die ziekenhuiszorg nodig heeft. Als dat een te klein percentage is kun je beter gelijk ziekenhuizen afschaffen, het is toch maar een klein percentage van de mensen die van een ziekenhuis gebruik maakt.quote:Op zondag 24 januari 2021 16:58 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Voor maar een klein procent van de bevolking.
Ja dat is de mening van een zorgmedewerker. Het grotere plaatje zegt wat anders. Het zal best allemaal heel zwaar zijn enzo maar de bezetting is al een aantal keer veel hoger geweest dan nu.quote:
Werkvoorraad neemt nog altijd toe. Wel langzamer dan voorheen. Maar stijgt nog wel.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja dat is de mening van een zorgmedewerker. Het grotere plaatje zegt wat anders. Het zal best allemaal heel zwaar zijn enzo maar de bezetting is al een aantal keer veel hoger geweest dan nu.
Toevallig zat die er nog onder, inderdaad. Komt omdat dezelfde "het is niet druk in de ziekenhuizen"-opmerking zo kort achter elkaar werd gemaakt met dit verhaal van iemand die weet hoe het ervoor staat net erboven.quote:
Heb uiteraard wat gezocht maar ik kon het niet vinden. Geen nieuwsbericht of iets dergelijks in ieder geval. Je hoeft niet zo vinnig te reageren overigens.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ga het ze vragen of zoek zelf even wat
Is blijkbaar wel nodig momenteelquote:
Dat de bezetting ooit hoger is geweest wil niet zeggen dat het nu prima te doen is. Je kan enkel concluderen dat het ooit nog erger was. Betekent niet dat alles wat lager is dan toen prima nieuws is. Ik snap dat je versoepelingen wil, maar jezelf leugens aanpraten zorgt er niet opeens voor dat die versoepelingen sneller ingevoerd gaan worden.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja dat is de mening van een zorgmedewerker. Het grotere plaatje zegt wat anders. Het zal best allemaal heel zwaar zijn enzo maar de bezetting is al een aantal keer veel hoger geweest dan nu.
Je ziet nu op straat ook best veel mensen met een masker op. Moeten ze helemaal zelf weten hoor, maar wie houden ze voor de gek denk ik dan.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:09 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ook op de parkeerplaatsen voor de supermarkt niet te vergeten.
Ja, maar...het grote plaatje!quote:Op zondag 24 januari 2021 17:12 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Werkvoorraad neemt nog altijd toe. Wel langzamer dan voorheen. Maar stijgt nog wel.
En dus nog steeds stijgende druk op de zorg.
En toen was het voor het zorgpersoneel nog zwaarder.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:11 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja dat is de mening van een zorgmedewerker. Het grotere plaatje zegt wat anders. Het zal best allemaal heel zwaar zijn enzo maar de bezetting is al een aantal keer veel hoger geweest dan nu.
Dat zeg ik niet.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat de bezetting ooit hoger is geweest wil niet zeggen dat het nu prima te doen is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder een stuk uit een webinar van afgelopen week:|SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.... dus tsja.
Ik insinueer ook niets ik vroeg welk soort maatregelen je bedoelde... En ik denk dat vrijheidsbeperkende maatregelen en vrijheidsbeperkende maatregelen met een duidelijk doel omtrent volksgezondheid niet tot dezelfde soort behoren.quote:Op zondag 24 januari 2021 16:59 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ja. Maar ik maak nergens een normatief oordeel dus je moet niet insinueren dat ik het eens ben met de protesten. Ik zeg gewoon vrijheidsbeperkende maatregelen = protesten, wat dan ook het doel is van de maatregelen.
Zeg ik niet. Goh, misschien moet ik ook wat onder de Ctrl+V zettenquote:Op zondag 24 januari 2021 17:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
betekent niet dat het nu dus niet meer erg is, he?
Als ze werkelijk toegevoegde waarde willen hebben moeten ze ziekenhuiscapaciteit uitbreiden en het systeem op de schop. Wie gaat nu nou HBO-V doen? Het wordt ontzettend zwaar werk. Je ziet nu ook al dat verpleegkundigen er mee stoppen, oververmoeid zijn, etc.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:10 schreef fietsie het volgende:
Als je werkelijk toegevoegde waarde wilt hebben: schrijf je morgenochtend in voor een HBO-V opleiding. Dan heb je baangarantie tot je kist wordt klaargezet. Want de zorg had al personeelstekorten, er is nu grote uitstroom zowel door uitputting als vergrijzing, en de uitstroom van de opleidingen is op dit moment om te huilen.
Leugens aanpraten? We stellen goede vragen.quote:Op zondag 24 januari 2021 17:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Is blijkbaar wel nodig momenteel
[..]
Dat de bezetting ooit hoger is geweest wil niet zeggen dat het nu prima te doen is. Je kan enkel concluderen dat het ooit nog erger was. Betekent niet dat alles wat lager is dan toen prima nieuws is. Ik snap dat je versoepelingen wil, maar jezelf leugens aanpraten zorgt er niet opeens voor dat die versoepelingen sneller ingevoerd gaan worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |