Veul scrollen voor de DTquote:
Over bepaalde grenzen sta ik niet meer toe.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
• iedereen weet dat bovenstaande een richtlijn is en dat iedereen wel eens over de grens gaat.
richtlijn van murp
OP MAG NIET AANGEPASTquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:27 schreef mazaru het volgende:
Deze is ook leuk voor in de OP![]()
[ afbeelding ]
Dat is goorquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30 schreef hemarookworst het volgende:
Hebben jullie ook zo'n trek in kindercola?
Nee man, veel te zoetquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30 schreef hemarookworst het volgende:
Hebben jullie ook zo'n trek in kindercola?
Gelijk heb je.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Over bepaalde grenzen sta ik niet meer toe.
Dat je het weet.quote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30[En da? /url] schreef [url=https://forum.fok.nl/user/profile/438820]Mrsloveable het volgende:
Gewoon op end drukken op de toetsenbord die tip gaf @:DJMO
En weer verderquote:
Dankjewel.Ik pik het niet meer.En zal het ook benoemen.quote:
Oke oke, dan kom ik wel niet meer in Friesland.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Over bepaalde grenzen sta ik niet meer toe.
Gewoon af en toe gezellig komen kletsen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:10 schreef ToT het volgende:
[..]Heb ik ook aan zitten denken idd. Misschien dat ik wel wat ga minderen.
wat ga je dan doen? wel raar als je niet aangeeft waar je grens ligt is de kans groter dat men er onbehoed overheen treedtquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Over bepaalde grenzen sta ik niet meer toe.
Hey DJMOquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:32 schreef DJMO het volgende:
[..]
Oke oke, dan kom ik wel niet meer in Friesland.
Hey Dotquote:
Jo binne fan herte wolkom yn Fryslân.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:32 schreef DJMO het volgende:
[..]
Oke oke, dan kom ik wel niet meer in Friesland.
Potjandori was dat nouquote:
Ze kan de pot op.quote:
Beter gewoon echte cola geven/drinkenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:33 schreef Jippie het volgende:
Laatst nog eens gekocht voor een nichtje. Natuurlijk even geproefd maar nog zoeter dan in mijn herinnering
laat ik dit dialect nou nog begrijpen ookquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:34 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Jo binne fan herte wolkom yn Fryslân.
Structureel iemand slopen,ik laat het je wel weten.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:33 schreef Maanvis het volgende:
[..]
wat ga je dan doen? wel raar als je niet aangeeft waar je grens ligt is de kans groter dat men er onbehoed overheen treedt
Beter gewoon water, maar dan wil ze nooit meer naar me toequote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:35 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Beter gewoon echte cola geven/drinken
Ligt aan de leeftijd.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:35 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Beter gewoon echte cola geven/drinken
Volgens mij de 1e keer dat ik je een plusje geef!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:15 schreef Soury het volgende:
Kijk dit is een SC. Tief op met die punten
Oh spannendquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:36 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Structureel iemand slopen,ik laat het je wel weten.
zijn er nog veel potten hier?quote:
Water is wel lekker op zijn tijdquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:36 schreef Jippie het volgende:
[..]
Beter gewoon water, maar dan wil ze nooit meer naar me toe
Mijn broekje is spannend.quote:
Ik vind het ook wel leuk om ze te gunnen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef hemarookworst het volgende:
Anderen onthouden van punten is leuker dan zelf punten krijgen
Zit ze zo maar niet op de potquote:
Doet het.quote:
Ja aan leuke mensen en viesziedende mensen nog harder bolkenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel leuk om ze te gunnen.
quote:
Wat is heden ten dage nog 'verantwoord' drinken voor kinderen. Alleen water en melk denk ik?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Water is wel lekker op zijn tijd
Maar snap wel dat kinderen toch liever fris drinken
mario bedoel je?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:39 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Ja aan leuke mensen en viesziedende mensen nog harder bolken
Dat is het leukste.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel leuk om ze te gunnen.
Deze hele teringzooi loslaten zou beter zijn. Hop naar de SC en fuck die punten. Het gaat wat verquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel leuk om ze te gunnen.
Gewoon met mate geven..quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:40 schreef Jippie het volgende:
[..]
Wat is heden ten dage nog 'verantwoord' drinken voor kinderen. Alleen water en melk denk ik?
DTS SCquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:40 schreef Soury het volgende:
[..]
Deze hele teringzooi loslaten zou beter zijn. Hop naar de SC en fuck die punten. Het gaat wat ver
Mijn kleindochter is 4 en die drinkt alleen water met bubbels thee en smorgen melkquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:38 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Water is wel lekker op zijn tijd
Maar snap wel dat kinderen toch liever fris drinken
Robert longquote:
ONZquote:
Robert Long, jij weet.quote:
Ik gun hem wel, laatste tijd doet hij wel vriendelijk tegen mijquote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:40 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
knelt dat niet rond je kloten?
Ze schijnen er te zijn maar heb ze nog niet kunnen vinden.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:42 schreef aloa het volgende:
Ik hoorde dat er punten zijn?
Kan iemand dit bevestigen?
Joh hou op Dan blijven ze maar wegquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:42 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Kan maar niet iedereen vind het daar misschien leuk..
Wel het beste, er zit of suiker of zoetstof in. Op zoetstof ben ik ook niet zo gek.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Mijn kleindochter is 4 en die drinkt alleen water met bubbels thee en smorgen melk
Ze mocht laatst wat anders vond ze niet lekker
Kwestie van goed zoeken dus?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:43 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze schijnen er te zijn maar heb ze nog niet kunnen vinden.
Ik ook niet, ik zelf vind frisdrank ook veel te zoet.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:43 schreef Jippie het volgende:
[..]
Wel het beste, er zit of suiker of zoetstof in. Op zoetstof ben ik ook niet zo gek.
Ja, we blijven ons best doenquote:
Ik drink dat bijna nooit.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik ook niet, ik zelf vind frisdrank ook veel te zoet.
Met Rum of Beerenburg.quote:
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:44 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Doen ze toch ook, daarom zitten we/ze hier
Wat een lap tekst als je het zo neerzetquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:45 schreef Maanvis het volgende:
Deze reeks loopt al zo lang, maar ik moet denk ik weer even vertellen hoe het zit.• Iedereen mag hier posten• Iedereen mag iedereen bolken• iedereen mag de LaPo• Iedereen mag Kapen• Iedereen moet binnen de Policy van FOK! blijven• iedereen mag niet steken onder water geven• iedereen mag niet de moderatie aanvallen• iedereen mag zelf binnen de Policy een TT verzinnen als je een topic opent• iedereen doet gezellig mee• iedereen gaat weg als hij het niet leuk vind• iedereen moet het allemaal niet zo serieus nemen• iedereen laat de OP met rust• iedereen moet niet gaan klagen als iemand anders een nieuw topic opent als jij de LaPo heb• iedereen moet gewoon luisteren naar de moderatie• iedereen met een abbo kan ander users blokken, doe dat dan ook.• iedereen is welkom hier• iedereen bespreekt geen bans/ subforum bans of ander "afwezigheid"• iedereen probeert gewoon normaal te doen, ook als je ietwat teveel gedronken heb.• iedereen weet dat bovenstaande een richtlijn is en dat iedereen wel eens over de grens gaat.• iedereen moet niet reageren op diegene die over de grens gaat• iedereen hoort te weten hoe een TR knop werkt.• iedereen gaat niet klagen als hij de reeks niet meer leuk vind• iedereen weet dat je niet medestanders moet gaan zoeken bij andere users om je gelijk te halen• iedereen weet dat alles wat je zegt tegen je gebruikt kan worden.• iedereen weet dat je niet je privegegevens/priveleven op FOK! moet zetten.• iedereen weet dat overdaad schaad• iedereen weet dat je ongeveer 8 uur slaap moet hebben per dag• iedereen weet dat als je 24 uur op elkaars lip zit, dat er irritaties kunnen komen.• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.• iedereen hoort te weten dat de ander voor hun plezier komt. Neem dat niet van hun af
updates gepauzeerd Deze reeks loopt al zo lang, maar ik moet denk ik weer even vertellen hoe het zit.• Iedereen mag hier posten• Iedereen mag iedereen bolken• iedereen mag de LaPo• Iedereen mag Kapen• Iedereen moet binnen de Policy van FOK! blijven• iedereen mag niet steken onder water geven• iedereen mag niet de moderatie aanvallen• iedereen mag zelf binnen de Policy een TT verzinnen als je een topic opent• iedereen doet gezellig mee• iedereen gaat weg als hij het niet leuk vind• iedereen moet het allemaal niet zo serieus nemen• iedereen laat de OP met rust• iedereen moet niet gaan klagen als iemand anders een nieuw topic opent als jij de LaPo heb• iedereen moet gewoon luisteren naar de moderatie• iedereen met een abbo kan ander users blokken, doe dat dan ook.• iedereen is welkom hier• iedereen bespreekt geen bans/ subforum bans of ander "afwezigheid"• iedereen probeert gewoon normaal te doen, ook als je ietwat teveel gedronken heb.• iedereen weet dat bovenstaande een richtlijn is en dat iedereen wel eens over de grens gaat.• iedereen moet niet reageren op diegene die over de grens gaat• iedereen hoort te weten hoe een TR knop werkt.• iedereen gaat niet klagen als hij de reeks niet meer leuk vind• iedereen weet dat je niet medestanders moet gaan zoeken bij andere users om je gelijk te halen• iedereen weet dat alles wat je zegt tegen je gebruikt kan worden.• iedereen weet dat je niet je privegegevens/priveleven op FOK! moet zetten.• iedereen weet dat overdaad schaad• iedereen weet dat je ongeveer 8 uur slaap moet hebben per dag• iedereen weet dat als je 24 uur op elkaars lip zit, dat er irritaties kunnen komen.• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.• iedereen hoort te weten dat de ander voor hun plezier komt. Neem dat niet van hun af
updates gepauzeerd
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:48 schreef aloa het volgende:
• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.
Is Beerenburg eigenlijk puur te drinken. Heb dat nog nooit gehad. Heb alleen ooit die premixen in blikjes opquote:
Ik wilde er nog een murp-knipperende versie van gemaakt, maar nah!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:45 schreef Maanvis het volgende:
Deze reeks loopt al zo lang, maar ik moet denk ik weer even vertellen hoe het zit.• Iedereen mag hier posten• Iedereen mag iedereen bolken• iedereen mag de LaPo• Iedereen mag Kapen• Iedereen moet binnen de Policy van FOK! blijven• iedereen mag niet steken onder water geven• iedereen mag niet de moderatie aanvallen• iedereen mag zelf binnen de Policy een TT verzinnen als je een topic opent• iedereen doet gezellig mee• iedereen gaat weg als hij het niet leuk vind• iedereen moet het allemaal niet zo serieus nemen• iedereen laat de OP met rust• iedereen moet niet gaan klagen als iemand anders een nieuw topic opent als jij de LaPo heb• iedereen moet gewoon luisteren naar de moderatie• iedereen met een abbo kan ander users blokken, doe dat dan ook.• iedereen is welkom hier• iedereen bespreekt geen bans/ subforum bans of ander "afwezigheid"• iedereen probeert gewoon normaal te doen, ook als je ietwat teveel gedronken heb.• iedereen weet dat bovenstaande een richtlijn is en dat iedereen wel eens over de grens gaat.• iedereen moet niet reageren op diegene die over de grens gaat• iedereen hoort te weten hoe een TR knop werkt.• iedereen gaat niet klagen als hij de reeks niet meer leuk vind• iedereen weet dat je niet medestanders moet gaan zoeken bij andere users om je gelijk te halen• iedereen weet dat alles wat je zegt tegen je gebruikt kan worden.• iedereen weet dat je niet je privegegevens/priveleven op FOK! moet zetten.• iedereen weet dat overdaad schaad• iedereen weet dat je ongeveer 8 uur slaap moet hebben per dag• iedereen weet dat als je 24 uur op elkaars lip zit, dat er irritaties kunnen komen.• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.• iedereen hoort te weten dat de ander voor hun plezier komt. Neem dat niet van hun af
updates gepauzeerd Deze reeks loopt al zo lang, maar ik moet denk ik weer even vertellen hoe het zit.• Iedereen mag hier posten• Iedereen mag iedereen bolken• iedereen mag de LaPo• Iedereen mag Kapen• Iedereen moet binnen de Policy van FOK! blijven• iedereen mag niet steken onder water geven• iedereen mag niet de moderatie aanvallen• iedereen mag zelf binnen de Policy een TT verzinnen als je een topic opent• iedereen doet gezellig mee• iedereen gaat weg als hij het niet leuk vind• iedereen moet het allemaal niet zo serieus nemen• iedereen laat de OP met rust• iedereen moet niet gaan klagen als iemand anders een nieuw topic opent als jij de LaPo heb• iedereen moet gewoon luisteren naar de moderatie• iedereen met een abbo kan ander users blokken, doe dat dan ook.• iedereen is welkom hier• iedereen bespreekt geen bans/ subforum bans of ander "afwezigheid"• iedereen probeert gewoon normaal te doen, ook als je ietwat teveel gedronken heb.• iedereen weet dat bovenstaande een richtlijn is en dat iedereen wel eens over de grens gaat.• iedereen moet niet reageren op diegene die over de grens gaat• iedereen hoort te weten hoe een TR knop werkt.• iedereen gaat niet klagen als hij de reeks niet meer leuk vind• iedereen weet dat je niet medestanders moet gaan zoeken bij andere users om je gelijk te halen• iedereen weet dat alles wat je zegt tegen je gebruikt kan worden.• iedereen weet dat je niet je privegegevens/priveleven op FOK! moet zetten.• iedereen weet dat overdaad schaad• iedereen weet dat je ongeveer 8 uur slaap moet hebben per dag• iedereen weet dat als je 24 uur op elkaars lip zit, dat er irritaties kunnen komen.• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.• iedereen hoort te weten dat de ander voor hun plezier komt. Neem dat niet van hun af
updates gepauzeerd
Sonnema heeft een Jubileum editie,die is echt lekker met wat ijs.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:48 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Is Beerenburg eigenlijk puur te drinken. Heb dat nog nooit gehad. Heb alleen ooit die premixen in blikjes op
Daar zitten we hier toch voor om een spel te spelenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:48 schreef aloa het volgende:
• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.
Ja hoor, prima!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:48 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Is Beerenburg eigenlijk puur te drinken. Heb dat nog nooit gehad. Heb alleen ooit die premixen in blikjes op
Gaaf man!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:49 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik wilde er nog een murp-knipperende versie van gemaakt, maar nah!
Is bij jou ook niet raar.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:50 schreef Soury het volgende:
Deze shit moet gewoon weg Murp Ik denk elke keer dat ik ban heb
Dat durf ik te betwijfelenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:48 schreef aloa het volgende:
• iedereen weet dat dit echt maar een spel is.
ToT kan dat welquote:
Jij weetquote:
Hey Gizquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:54 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ][ afbeelding ]
Ben je nou eens klaar met klagen en zuur doen, ik zie je al een uur ofzo zurenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:50 schreef Soury het volgende:
Deze shit moet gewoon weg Murp Ik denk elke keer dat ik ban heb
Gewoon quoten. Dan zie je ze niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 17:55 schreef Gizmogirl28 het volgende:
@:Murp
Is het een idee om een topic aan te maken met de "regels" die sticky zetten en in de TP een link zetten naar de regels?
We zijn weer losgelatenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |