Ik vind de combi pizza met mayo erop echt niet lekkerquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:32 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh die had ik laatst, ik vond hem wel lekkerMaar de vorige nooit gehad
Ik zei nog dat ik het niet vond kunnen dat ze het er over hadden.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:39 schreef Cyan9 het volgende:
Ik heb ergens gehoord dat @:Arizona een pakketje heeft gekregen en nu ben ik nog verdrietiger over m'n compleet lege brievenbus.
Ik vind het zó zielig worden dat ik bijna wat voor je zou bestellenquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:39 schreef Cyan9 het volgende:
Ik heb ergens gehoord dat @:Arizona een pakketje heeft gekregen en nu ben ik nog verdrietiger over m'n compleet lege brievenbus.
Het gulden vlies van Thea Beckman. Een kinderboek en vrij oud boek.quote:
Alleen is dat zoveel werkquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:19 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
NYP vind ik "prima"; die van de plaatselijke pizzeria zijn lekkerder, maar die zijn ook duurder, en voor NYP hoeven we vaak maar de helft te betalen
En de verse van de AH blijven ook goed te doenNet als de diepvries
Zelf bakken ook al lang niet meer gedaan, dat ga ik binnenkort misschien ook wel weer eens doen
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:39 schreef Cyan9 het volgende:
Ik heb ergens gehoord dat @:Arizona een pakketje heeft gekregen en nu ben ik nog verdrietiger over m'n compleet lege brievenbus.
Geen idee, mijn oven ziet er ook zo uitquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:48 schreef Guanabana het volgende:
Sorry hoor, nog even over mijn oven, maar hoe normaal is het dat er meteen grote bruine vlekken op de bakplaat zitten (van één dingetje dat er even op viel) die er niet meer af te schrobben zijn?
Hier was ik dus bang voor.
De AH hier verkoopt geen bakingsoda. Binnenkort eens keer naar de Jumbo om te halenquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:52 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Geen idee, mijn oven ziet er ook zo uit![]()
Iets met bakingsoda en azijn geloof ik
Ik heb ergens rond 21 december iets naar iemand in Nederland gestuurd en dat is er nu nog niet. De Nederlandse post-service is gewoon heel slecht Cyanquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:39 schreef Cyan9 het volgende:
Ik heb ergens gehoord dat @:Arizona een pakketje heeft gekregen en nu ben ik nog verdrietiger over m'n compleet lege brievenbus.
Ik hou van bakken/koken dus dat komt wel goedquote:
Ga eten en genieten van je pizza, mens.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Guanabana het volgende:
Oke met schuursponsje ging het er wel af, maar nog niet 100%.
Ja maar ik wacht op de Deutsche Post..quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb ergens rond 21 december iets naar iemand in Nederland gestuurd en dat is er nu nog niet. De Nederlandse post-service is gewoon heel slecht Cyan
Nee hoor, je bankpas is hier netjes gearriveerdquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik heb ergens rond 21 december iets naar iemand in Nederland gestuurd en dat is er nu nog niet. De Nederlandse post-service is gewoon heel slecht Cyan
Ik ookquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik hou van bakken/koken dus dat komt wel goed
Is allang op.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Ga eten en genieten van je pizza, mens.
Je hebt helemaal gelijkquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Ga eten en genieten van je pizza, mens.
Levert die ook in Nederland? Dat mocht toch niet meer sinds de capitulatie?quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ja maar ik wacht op de Deutsche Post..
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Nee hoor, je bankpas is hier netjes gearriveerd
Oh, dat is minder. Ik heb hier wel eens pizza gehad met een veel te dikke korst; toen had ik het niet dun genoeg uitgerold met teveel gist erinquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:55 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik ook![]()
De laatste keer dat ik pizza zelf maakte, was het mislukt
Al dat geld?quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]![]()
Wat ga je met al dat geld doen?
Nou ja je moet het maar zo zien, ik sta in de plus en heb geen hypotheek en ook geen leningen. Dan ben je in deze tijd al behoorlijk rijkquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:56 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Al dat geld?
Dacht je dat Strani rijk was?
Natuurlijkquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:56 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Al dat geld?
Dacht je dat Strani rijk was?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
Tja, ik weet het ook niet. De trackingcode is van hun.quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:55 schreef Strani het volgende:
[..]
Levert die ook in Nederland? Dat mocht toch niet meer sinds de capitulatie?
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:Jezus wat heftigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat zijn hele serieuze aantallen...
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:In surhuisterveen is de Britse variant gevonden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
Spuit 11quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
In surhuisterveen is de Britse variant gevonden.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 17:01 schreef TheFreshPrince het volgende:
Friesland is verloren... Ik vrees dat de grenzen dichtgaan en we de serie Cordon hier gaan naspelen...
https://nos.nl/artikel/2364382-ruim-twintig-mensen-besmet-in-fries-woonzorgcentrum-deels-met-britse-variant.html
Misschien net geld genoeg om een pakketje aan @Cyan9 te versturenquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou ja je moet het maar zo zien, ik sta in de plus en heb geen hypotheek en ook geen leningen. Dan ben je in deze tijd al behoorlijk rijk
Hij is er asielzoeker he?quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Natuurlijk![]()
Waarom woont ie Spanje dan? Om te rentenieren.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:54 schreef Guanabana het volgende:
Oke met schuursponsje ging het er wel af, maar nog niet 100%.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:90SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Ja echt stomquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:33 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik ging haar trouwens even googelen, ze is ook nog knapEn dan ook slim en een boek schrijven, wat een arrogante kut!
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:Oh man, wat een ellende.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 18:58 schreef Cyan9 het volgende:
Trouwens, voor wie nieuwsgierig is geworden naar hoe erg het is qua corona op m'n werk (na m'n berichten van gisteren), ik kan het nu delen aangezien het ook in de media staat:JeetjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:16 schreef Momo het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:30 schreef Cyan9 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:18 schreef Meke het volgende:
[..]
Jeetje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
Ik ben een beetje verliefd op Elise Schaap geloof ikquote:Op donderdag 14 januari 2021 18:36 schreef TheVulture het volgende:
Wat is die Elise Schaap toch een briljante actrice qua typetjes
Je hebt toch DM om iemand te berichten. Waarom dat hier dan nog zeggenquote:
In Undercover ook zo goedquote:Op donderdag 14 januari 2021 19:33 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik ben een beetje verliefd op Elise Schaap geloof ik
Nog een dm erachteraan komt ook zo stalkerig over he?quote:Op donderdag 14 januari 2021 19:38 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je hebt toch DM om iemand te berichten. Waarom dat hier dan nog zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |