Haha ja die was ook mooiquote:Op zondag 3 januari 2021 15:45 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die Brexit heeft toch de nodige bij effecten he. Ook al die Britten die in Spanje woonden en geen Sky meer konden kijken
Ja weet ik, ik heb het gesprek verder maar gewoon voor mezelf gesimuleerd, inclusief grappige stemmetjes voor jullie deel.quote:
Ja nee maar ik vind dat als een gesprek klaar is, het altijd heel onhandig om 'm dan weer helemaal aan te wakkeren als men het al over iets heel anders heeftquote:Op zondag 3 januari 2021 15:40 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Wij herinneren het ons vast nog hoor!
Snap ik wel hoor!quote:Op zondag 3 januari 2021 15:53 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja nee maar ik vind dat als een gesprek klaar is, het altijd heel onhandig om 'm dan weer helemaal aan te wakkeren als men het al over iets heel anders heeft
Ja en kandidaten die weten waar ze aan beginnen, als het leuke kandidaten zijn wil ik het misschien wel volgenquote:Op zondag 3 januari 2021 15:41 schreef Redefine het volgende:
Wat betreft die influencers en alledaagse dingen. Ben benieuwd of ze nog wat het nieuwe Big Brother weten te maken. Zelf zal ik het niet gaan volgen, hooguit later misschien met een schuin oog. Maar ik kan mij eigenlijk niet voorstellen dat het in de huidige TV wereld nog echt leuk kan worden.
De charme van het begin was toch vooral dat de deelnemers niet wisten wat ze konden verwachten. En dat het toch vooral enorme slow tv was. Kijken naar mensen die niks te doen hebben en dan maar wachten wat er gebeurd. Nu zullen ze wel allerlei spontane dingen gaan bedenken bij de makers. En zal het vooral wel heel spectaculair moeten zijn. Met als resultaat een zoveelste vlees noch vis reality show.
Iets waarmee ik als ik het wél gepost had wellicht één obligatoire like had binnengehaald en verder wellicht nog een 'ja dat is ook zo' of een 'hou je muil kutspanjaard' dus ach, dat is ook de moeite niet waard.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Snap ik wel hoor!Al ga ik me nu wel de rest van mijn leven afvragen wat het nou was
Haha ja dat wordt wel druk!! Maar met het afgelopen wielerseizoen hebben we al goed kunnen oefenenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
@:Strani hoe ga je het komende jaar beleven met over een paar maanden (even afkloppen) de voorjaarsklassiekers, dan het EK, de OS, Tour, Vuelta, Giro, even op adem komen en over 13 maanden weer een OS.
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!quote:Op zondag 3 januari 2021 15:52 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja weet ik, ik heb het gesprek verder maar gewoon voor mezelf gesimuleerd, inclusief grappige stemmetjes voor jullie deel.
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!quote:Op zondag 3 januari 2021 16:02 schreef H_T het volgende:
[..]
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!
Uiteraardquote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Iets waarmee ik als ik het wél gepost had wellicht één obligatoire like had binnengehaald en verder wellicht nog een 'ja dat is ook zo' of een 'hou je muil kutspanjaard' dus ach, dat is ook de moeite niet waard.
Misschien kan hij met jou gaan samenwerken met het audioboeken insprekenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:02 schreef H_T het volgende:
[..]
Nu wil ik die stemmetjes natuurlijk ook horen!
Je had hem moeten horen joiken johquote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
Ga ik niet hardop zeggen want dat deed ik een jaar geleden en kijk wat er gebeurde.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:01 schreef Strani het volgende:
[..]
Haha ja dat wordt wel druk!! Maar met het afgelopen wielerseizoen hebben we al goed kunnen oefenenWaar kijk jij vooral naar uit?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik Ilse de Lange achtig denk ik?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Jij hebt sowieso een hele sexy bariton-stem gekregen natuurlijk!
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Ga ik niet hardop zeggen want dat deed ik een jaar geleden en kijk wat er gebeurde.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat is ook wel zo, wat de Spelen betreft. Hoewel het hier in de zomer eigenlijk weer veel te warm is om buiten te zijn dus dat komt wel goed. Maar ik kijk ook het meest uit naar de spelen inderdaad, dat blijft toch het meest bijzondere![]()
Nee van jou verwachten we dat ook niet; Tim is ongeëvenaard. Jij mag de andere stemmetjes doenquote:
Uiteraard!quote:
Doen ‘onze’ dames nou nog mee met het voetbal bij de OS?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel zo, wat de Spelen betreft. Hoewel het hier in de zomer eigenlijk weer veel te warm is om buiten te zijn dus dat komt wel goed. Maar ik kijk ook het meest uit naar de spelen inderdaad, dat blijft toch het meest bijzondere
Valt nog mee. Ik dacht laatst bij een foto van @Greys dat het een van haar honden wasquote:Op zondag 3 januari 2021 16:15 schreef Cee het volgende:
[..]
Het duurde even voordat ik doorhad dat het geen hont is.
De dames doen meequote:Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Cee het volgende:
[..]
Doen ‘onze’ dames nou nog mee met het voetbal bij de OS?
Er zijn volgens mij ook sporters die aan beide Spelen meedoen, ben benieuwd hoe zij zich voorbereiden dit keer (als ze nog steeds aan zomer én winter willen deelnemen).
Bedenk je maar zo Straan; het was nóg vermoeiender geweest als je zelf had moeten meedoenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:16 schreef Strani het volgende:
[..]
De dames doen mee
Ja dat wordt wel erg ingewikkeld inderdaad. Ik vind naar beide Spelen kijken binnen een half jaar al vermoeiend
Ik vind dat enorm lastig om te beschrijven. Bij iedereen hoor. Maar je stem 'klopt' bij je voorkomen. En qua praten spreek je vooral heel correct Nederlands, heel netjes.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Aoibhin het volgende:
Hoe vinden mensen mijn stem klinken eigenlijk? Daar ben ik ook wel benieuwd naar
Dat was de insinuatie ook al een beetjequote:Op zondag 3 januari 2021 16:16 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Bedenk je maar zo Straan; het was nóg vermoeiender geweest als je zelf had moeten meedoen
Oh. Ik weet echt niet wat ik heb de laatste tijd joh, dat ik dat niet meer zo lees in berichtenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat was de insinuatie ook al een beetje
Slaapgebrek?quote:Op zondag 3 januari 2021 16:22 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh. Ik weet echt niet wat ik heb de laatste tijd joh, dat ik dat niet meer zo lees in berichten![]()
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gekquote:Op zondag 3 januari 2021 16:00 schreef Cee het volgende:
@:Strani hoe ga je het komende jaar beleven met over een paar maanden (even afkloppen) de voorjaarsklassiekers, dan het EK, de OS, Tour, Vuelta, Giro, even op adem komen en over 13 maanden weer een OS.
Het gaat de laatste tijd wel iets beter daarmeequote:
Echt he, we keken ook zo uit naar 2020 met al die toffe dingen die we konden volgenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gek
Ja dat vind ik ook echt tof aan de Spelen, zowel winter als zomerquote:Op zondag 3 januari 2021 16:26 schreef Arizona het volgende:
Ik vind de Spelen ook altijd een hoogtepunt hoor. Zoveel diversiteit in sporten
Ook allemaal sporten die je normaal nooit kijkt maar dan wel. Zo heb ik de vorige OS enorm meegeleefd met Boogschieten![]()
Ja, dat zou nu allemaal voorbij zijn en dan zouden we nu in een zwart gat zitten... oh wacht.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:24 schreef Em31 het volgende:
[..]
Vind het zo'n raar idee dat dit normaal allemaal al geweest was. Nieuwe gouden medailles, nieuwe Europees kampioen, heel veel beelden van het ESF in Nederland, etc. Blijft gek
Het mooiste in sport is toch de emotie vind ik. Als het er echt om gaat; vier (vijf) jaar lang voorbereiding en de dood of de gladiolen. En dan maakt het mij ook niet uit welke sport het is, inderdaad.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:26 schreef Arizona het volgende:
Ik vind de Spelen ook altijd een hoogtepunt hoor. Zoveel diversiteit in sporten
Ook allemaal sporten die je normaal nooit kijkt maar dan wel. Zo heb ik de vorige OS enorm meegeleefd met Boogschieten![]()
Helder en ABN (in mijn oren dan maar mijn drempel ligt laag, ik klink als een boer) zonder irritante keiharde G’s of overdreven ewrrrrrrr’s. Dus, primaquote:Op zondag 3 januari 2021 16:14 schreef Aoibhin het volgende:
Hoe vinden mensen mijn stem klinken eigenlijk? Daar ben ik ook wel benieuwd naar
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja, dat zou nu allemaal voorbij zijn en dan zouden we nu in een zwart gat zitten... oh wacht.![]()
Trek wanten aan!quote:Op zondag 3 januari 2021 16:31 schreef Strani het volgende:
Voor nu zie ik vooral heel erg uit naar warmere handen hebben. 16 graden in de woonkamer
Ah thanks, die ga ik in mijn zak stekenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:31 schreef Cee het volgende:
[..]
Helder en ABN (in mijn oren dan maar mijn drempel ligt laag, ik klink als een boer) zonder irritante keiharde G’s of overdreven ewrrrrrrr’s. Dus, prima
Da's waar. Dan sturen wij maar warmte via de SC!quote:
Ja ik zat me dat laatst te bedenken, dat ik al wel eens foto's van jou heb gezien, bijv van toen jullie bij HQ waren, maar ik heb je volgens mij nog nooit gehoordquote:Op zondag 3 januari 2021 16:31 schreef Cee het volgende:
[..]
Helder en ABN (in mijn oren dan maar mijn drempel ligt laag, ik klink als een boer) zonder irritante keiharde G’s of overdreven ewrrrrrrr’s. Dus, prima
Ik zal woensdag eens oplettenquote:Op zondag 3 januari 2021 16:35 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ah thanks, die ga ik in mijn zak steken![]()
Ik heb wel eens gehoord dat ik soms een beetje een Gooische ewrrr kan hebben, maar goed; dat was echt járen geleden
* Aoibhin wordt nu al zenuwachtigquote:
Ik voel het gewoon bijna werken!quote:Op zondag 3 januari 2021 16:38 schreef Aoibhin het volgende:
@:Strani hier een virtuele haard!
[ afbeelding ]
Haha ik heb je al zo vaak gehoordquote:
Jaaaquote:
Ik vind jou trouwens ook niet echt klinken als waar je vandaan komtquote:Op zondag 3 januari 2021 16:41 schreef Meke het volgende:
[..]
Haha ik heb je al zo vaak gehoordMaar dus niet héél erg opvallend, gewoon een net accent inderdaad
Je gaat wel meedoen met onze karaoke hoor!quote:Op zondag 3 januari 2021 16:43 schreef molloot200 het volgende:
Ik vind mijn stem heel lelijk dus ik zal jullie er niet mee storen
Nee dat kloptquote:Op zondag 3 januari 2021 16:45 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik vind jou trouwens ook niet echt klinken als waar je vandaan komt
Maar dan wel Masked Singer stylequote:Op zondag 3 januari 2021 16:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Je gaat wel meedoen met onze karaoke hoor!
Oeehhh dat is ook een tof ideequote:
Ja gewoon Lordi natuurlijkquote:Op zondag 3 januari 2021 16:51 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oeehhh dat is ook een tof ideeEen ESF-gerelateerd masker dan wel
We gaan alle leuke meet-ideeën doen zodra het weer kanquote:
Maar we moeten wel verschillende maskers hebben, niet alleen Lordiquote:
Ik doe m’n best om zo keurig mogelijk te klinken (behalve bij vrienden en familiequote:Op zondag 3 januari 2021 16:40 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja ik zat me dat laatst te bedenken, dat ik al wel eens foto's van jou heb gezien, bijv van toen jullie bij HQ waren, maar ik heb je volgens mij nog nooit gehoordDus in mijn hoofd heb je helemaal geen accent, terwijl de kans dat je Brabants praat best groot is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Was net voordat het ESF officieel gecancelled werd maar iedereen wel wist dat het ging gebeuren.
Ruimtepak guysquote:Op zondag 3 januari 2021 16:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Maar we moeten wel verschillende maskers hebben, niet alleen Lordi
Maar ik ben Lordiquote:Op zondag 3 januari 2021 16:55 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Maar we moeten wel verschillende maskers hebben, niet alleen Lordi
Niet Hatari mondmaskerquote:
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:56 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik doe m’n best om zo keurig mogelijk te klinken (behalve bij vrienden en familie) maar als je nieuwsgierig ben, ik was eens te gast in een podcast
dus dan kan je het checken (vanaf 20 minuten):
Oh jezas dat was ik alweer helemaal vergeten, dat heb ik toen gewoon gehoordSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Was net voordat het ESF officieel gecancelled werd maar iedereen wel wist dat het ging gebeuren.![]()
Ga meteen nog eens luisteren
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
quote:Op zondag 3 januari 2021 16:56 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik doe m’n best om zo keurig mogelijk te klinken (behalve bij vrienden en familie) maar als je nieuwsgierig ben, ik was eens te gast in een podcast
dus dan kan je het checken (vanaf 20 minuten):
Ik denk dat ik echt depri gevoelens krijg als ik deze podcast weer terug ga luisterenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Was net voordat het ESF officieel gecancelled werd maar iedereen wel wist dat het ging gebeuren.Als ik toen had geweten dat het in januari 2021 nog steeds allemaal kut was, had dat echt wel iets met me gedaan mentaal
![]()
Van mij mag hetquote:
Jaaa en Dustin the Turkeyquote:
Ja je hebt hem toen natuurlijk afgezet omdat ge d’r gin zak van kon verstaon jonge.quote:Op zondag 3 januari 2021 16:58 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh jezas dat was ik alweer helemaal vergeten, dat heb ik toen gewoon gehoord![]()
Ga meteen nog eens luisteren
Ja nu weten we dat al he?quote:
Had me wel eens bij een andere SC voor een Efteling meet opgegeven maar dat ging toen ff niet (ziek geloof ik) maar scheen wel tof te zijn geweestquote:Op zondag 3 januari 2021 16:56 schreef Meke het volgende:
Is er wel eens iemand bij een echte pretparkmeet geweest met 15+ man? @:Hamlapjes?
Is dat niet ontzettend ongestructureerd en onhandig
Ik dacht; ik breng het even subtielquote:Op zondag 3 januari 2021 17:00 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja je hebt hem toen natuurlijk afgezet omdat ge d’r gin zak van kon verstaon jonge.
Staan we daar met drie Verka's en vier keer Mister Lordiquote:Op zondag 3 januari 2021 16:51 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oeehhh dat is ook een tof ideeEen ESF-gerelateerd masker dan wel
Echt hè, als ik toen had geweten dat we er nu nog steeds mee zouden zitten zou ik totaal in paniek zijn, “hoe overleef je dit”, en als ik nu hoor dat we in de zomer een beetje naar normaal zouden kunnen met genoeg vaccins dan denk ik “oh da’s rap, ik had gerekend op 2025.”quote:Op zondag 3 januari 2021 16:59 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik echt depri gevoelens krijg als ik deze podcast weer terug ga luisterenAls ik toen had geweten dat het in januari 2021 nog steeds allemaal kut was, had dat echt wel iets met me gedaan mentaal
Geeft niet, onderdeel van de act is dat die zo gauw mogelijk af gaatquote:Op zondag 3 januari 2021 16:59 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Wel moeilijk herkennen zo wie dat is hoor met zo'n rouwnetje.
Verkaquote:Op zondag 3 januari 2021 17:01 schreef H_T het volgende:
[..]
Staan we daar met drie Verka's en vier keer Mister Lordi
Ik vraag me vooral af of je dan de hele dag bij elkaar blijft? Ik vind het soms met een paar vriendinnen al lastig dat je allemaal iets anders wiltquote:Op zondag 3 januari 2021 17:01 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Had me wel eens bij een andere SC voor een Efteling meet opgegeven maar dat ging toen ff niet (ziek geloof ik) maar scheen wel tof te zijn geweest
Nee joh, we verzinnen wel wat andersquote:
Ik dacht even dat ze modder op d’r kop had maar ik zat dan ook naar een samenvatting van veldrijden te kijken.quote:
We hebben er al veel meer bedacht hoor!quote:Op zondag 3 januari 2021 17:01 schreef H_T het volgende:
[..]
Staan we daar met drie Verka's en vier keer Mister Lordi
Ik ben stiekem ook wel benieuwd hoe we er over een paar jaar op terugkijkenquote:Op zondag 3 januari 2021 17:02 schreef Cee het volgende:
[..]
Echt hè, als ik toen had geweten dat we er nu nog steeds mee zouden zitten zou ik totaal in paniek zijn, “hoe overleef je dit”, en als ik nu hoor dat we in de zomer een beetje naar normaal zouden kunnen met genoeg vaccins dan denk ik “oh da’s rap, ik had gerekend op 2025.”
Volgens mij hebben ze toen een paar centrale momenten gepland en de rest met deelgroepjes wegquote:Op zondag 3 januari 2021 17:03 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik vraag me vooral af of je dan de hele dag bij elkaar blijft? Ik vind het soms met een paar vriendinnen al lastig dat je allemaal iets anders wilt
Als ik jullie weer mag aanraken ga ik het hele land door om jullie persoonlijk een dikke knuffel te gevenquote:Op zondag 3 januari 2021 17:02 schreef Cee het volgende:
[..]
Echt hè, als ik toen had geweten dat we er nu nog steeds mee zouden zitten zou ik totaal in paniek zijn, “hoe overleef je dit”, en als ik nu hoor dat we in de zomer een beetje naar normaal zouden kunnen met genoeg vaccins dan denk ik “oh da’s rap, ik had gerekend op 2025.”
Je had het wel goed voorspeld dat er nog iets met alle deelnemers zou komenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |