Voor Mathieu de derde dag op rij met een race als dit. December en januari zijn een drukke periode voor hun jaquote:Op zondag 3 januari 2021 15:26 schreef Em31 het volgende:
[..]
Lijkt wel of ze ongeveer elke dag zo'n race hebben, zwaar vermoeiend lijkt me.
Ja precies. Ik snap niet zo goed dat iemand daar met plezier aan meedoet. Buiten dan de mensen die graag op tv zijn en/of beroemd willen worden. Iedereen heeft een mening over je, en het is veel ongemakkelijker dan een gewone date lijkt me. Waarbij de kans zelf nog is dat het daardoor niet loopt, terwijl je misschien zonder camera's wel succes had gehad.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:19 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou ook niet graag meedoen aan First Dates of zo. Ben je maar één keer op tv, maar iedereen heeft zo'n mening over je. En ik denk sowieso dat ik heel ongemakkelijk word in die situaties met camera's én een date.
Oh dat zou ik ook echt niet willen neequote:Op zondag 3 januari 2021 15:19 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou ook niet graag meedoen aan First Dates of zo. Ben je maar één keer op tv, maar iedereen heeft zo'n mening over je. En ik denk sowieso dat ik heel ongemakkelijk word in die situaties met camera's én een date.
LinkedIn is ook wel wat meer dan een netwerken voor nieuw werk site hequote:Op zondag 3 januari 2021 15:16 schreef Meke het volgende:
Oja over LinkedIn gesproken, ik vind het dan ook zo grappig dat een Dionne Stax of Eva Jinek ook een LinkedIn hebbenWaar hebben zij dat nou voor nodig
Daarom kunnen hij en Van Aert ook wel die zware koersen op de weg aan. Hun winterseizoen is altijd al heel intensief.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:26 schreef Em31 het volgende:
[..]
Lijkt wel of ze ongeveer elke dag zo'n race hebben, zwaar vermoeiend lijkt me.
Het is dus wachten tot alle andere wielrenners ook gaan veldrijden!quote:Op zondag 3 januari 2021 15:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Daarom kunnen hij en Van Aert ook wel die zware koersen op de weg aan. Hun winterseizoen is altijd al heel intensief.
Ja dan ben je gewoon te laat nu hoorquote:Op zondag 3 januari 2021 15:33 schreef Strani het volgende:
Zo goeiedag, gaat snel hier! Ik wilde nog reageren op iets uit het vorige topic maar dat lijkt nu direct dagen geleden
quote:Op zondag 3 januari 2021 15:33 schreef Strani het volgende:
Zo goeiedag, gaat snel hier! Ik wilde nog reageren op iets uit het vorige topic maar dat lijkt nu direct dagen geleden
Nou ja, ik zou het Chris Froome niet aanradenquote:Op zondag 3 januari 2021 15:34 schreef Em31 het volgende:
[..]
Het is dus wachten tot alle andere wielrenners ook gaan veldrijden!
Ze zouden daar zeker beter van kunnen worden. Mits het ze zou liggen natuurlijk. En ook nog vrij jong zijn.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:34 schreef Em31 het volgende:
[..]
Het is dus wachten tot alle andere wielrenners ook gaan veldrijden!
Wij herinneren het ons vast nog hoor!quote:Op zondag 3 januari 2021 15:33 schreef Strani het volgende:
Zo goeiedag, gaat snel hier! Ik wilde nog reageren op iets uit het vorige topic maar dat lijkt nu direct dagen geleden
Haha oh nee, zie het al voor mequote:Op zondag 3 januari 2021 15:37 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou het Chris Froome niet aanraden
Maar er zijn genoeg renners die verleden een het veld hebben en zich nu 100% op de weg concentreren.
Het gaat inderdaad voor heel veel mensen weer heel andersquote:Op zondag 3 januari 2021 15:37 schreef Redefine het volgende:
Wat werk betreft kan het op vele manieren lopen. Waarbij je opleiding niet altijd even belangrijk is. Zelf kwam ik doordat ik voor het blad van mijn opleiding schreef aan een stage bij een film festival. Daar heb ik uiteindelijk jarenlang freelance werk aan overgehouden.
Waarbij ik ook nog een halfjaar het werk (betaald) heb gedaan wat ik het jaar ervoor als stage deed. De nieuwe stagiaires bleken namelijk niet goed genoeg. Dus toen moest dat werk wel gedaan worden, dus vroegen ze mij. Helaas was daar geen geld genoeg om permanent er een functie van te maken, waardoor de jaren erna gewoon weer stagiaires zijn aangenomen.
De meeste mensen zaten daar vrij vast, dus er kwam niet veel bij. Toen er dan een functie vrij kwam, was er op dat moment iemand anders die stagiair was zeer geschikt om die functie over te nemen. Een gevalletje op het juiste moment op de juiste plaats zijn.
Tegelijkertijd had ik studiegenoten die een stage liepen waar ze inhoudelijk niets aan hadden. Maar ze hebben wel hun werk eraan over gehouden, want die werken daar nog steeds (of zijn dan later dan naar een andere werkgever gegaan vanuit die baan). Het verschil was dat het daar om een commercieel bedrijf ging. Dus dan is er al sneller wat beschikbaar.
Voor mijn eigen werk geldt, dat het oorspronkelijk een bijbaan was bij mijn huidige werkgever. Dat ben ik op een gegeven moment fulltime gaan doen. En nu twee jaar op kantoor in een hele andere functie. Zo zie je maar weer hoe anders het allemaal kan lopen.
quote:Op zondag 3 januari 2021 15:43 schreef Em31 het volgende:
Even wat luchtiger nieuws tussendoor
[ afbeelding ]
Die Brexit heeft toch de nodige bij effecten he. Ook al die Britten die in Spanje woonden en geen Sky meer konden kijkenquote:Op zondag 3 januari 2021 15:43 schreef Em31 het volgende:
Even wat luchtiger nieuws tussendoor
[ afbeelding ]
Hardop aan het gieren om de term “sex arse”.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:43 schreef Em31 het volgende:
Even wat luchtiger nieuws tussendoor
[ afbeelding ]
Hoe dat ding eruit ziet ook echtquote:Op zondag 3 januari 2021 15:45 schreef Cee het volgende:
[..]
Hardop aan het gieren om de term “sex arse”.
Ja, of inwoners van Dover (waar 2/3e voor Brexit stemde) die boos zijn dat hun mooi landschap plaats moet maken voor een grote parkeerplaats voor vrachtwagens.quote:Op zondag 3 januari 2021 15:45 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die Brexit heeft toch de nodige bij effecten he. Ook al die Britten die in Spanje woonden en geen Sky meer konden kijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |